Polen-Nederland
1 juni 2016, 20.45 uur, Warschau, Polen
Oefeninterland
Meer info  

Oostenrijk-Nederland
Zaterdag 4 juni 2016, 20.30 uur, Wenen
Oefeninterland
Meer info  


Het kinderboek dat leest als een rode Ferrari!
Opbrengst voor Spieren voor Spieren
Bestel TurBo op www.turbo-boek.nl

TurBo-Coco.jpg
EURO 2016 - groepsfase - speelronde 1
10-14 juni 2016, Frankrijk
Groepswedstrijden EK 2016
Meer info  
Openingswedstrijd: 21.00 uur, Stade de France, Parijs

Vrijdag 10 juni 2016:

Groep A:
21.00 uur: Frankrijk - Roemenië


Zaterdag 11 juni 2016:

Groep A:
15.00 uur: Albanië - Zwitserland

Groep B:
18.00 uur: Wales - Slowakije
21.00 uur: Engeland - Rusland


Zondag 12 juni 2016:

Groep C:
18.00 uur: Polen - N-Ierland
21.00 uur: Duitsland - Oekraïne

Groep D:
15.00 uur: Turkije - Kroatië


Maandag 13 juni 2016:

Groep D:
15.00 uur: Spanje - Tsjechië

Groep E:
18.00 uur: Ierland - Zweden
21.00 uur: België - Italië


Dinsdag 14 juni 2016:

Groep F:
18.00 uur: Oostenrijk - Hongarije
21.00 uur: Portugal - IJsland

EURO 2016 - groepsfase - speelronde 2
15-18 juni 2016, Frankrijk
Groepswedstrijden EK 2016
Meer info  
Woensdag 15 juni 2016:

Groep A:
18.00 uur: Roemenië - Zwitserland
21.00 uur: Frankrijk - Albanië

Groep B:
15.00 uur: Rusland - Slowakije


Donderdag 16 juni 2016:

Groep B:
15.00 uur: Engeland - Wales

Groep C:
18.00 uur: Oekraïne - N-Ierland
21.00 uur: Duitsland - Polen


Vrijdag 17 juni 2016:

Groep D:
18.00 uur: Tsjechië - Kroatië
21.00 uur: Spanje - Turkije

Groep E:
15.00 uur: Italië - Zweden


Zaterdag 18 juni 2016:

Groep E:
15.00 uur: België - Ierland

Groep F:
18.00 uur: IJsland - Hongarije
21.00 uur: Portugal - Oostenrijk

EURO 2016 - groepsfase - speelronde 3
19-22 juni 2016, Frankrijk
Groepswedstrijden EK 2016
Meer info  
Zondag 19 juni 2016:

Groep A:
21.00 uur: Roemenië - Albanië
21.00 uur: Zwitserland - Frankrijk


Maandag 20 juni 2016:

Groep B:
21.00 uur: Rusland - Wales
21.00 uur: Slowakije - Engeland


Dinsdag 21 juni 2016:

Groep C:
18.00 uur: N-Ierland - Duitsland
18.00 uur: Oekraïne - Polen

Groep D:
21.00 uur: Tsjechië - Turkije
21.00 uur: Kroatië - Spanje


Woensdag 22 juni 2016:

Groep E:
21.00 uur: Italië - Ierland
21.00 uur: Zweden - België

Groep F:
18.00 uur: IJsland - Oostenrijk
18.00 uur: Hongarije - Portugal