Meld GRATIS een activiteit aan!  |  Contact

De Voetbalredactie logo web avatar - MEDIUM.png

PROGRAMMA VOETBAL NEDERLAND UITGELICHT

Cyprus Cup, Nederlands vrouwenelftal
Vanaf woensdag 4 maart 2015, Cyprus
Oefentoernooi
Meer info  
Woensdag 4 maart:

13.30 uur:
Groep A: Korea - ItaliŽ (GSP Nicosia)
Groep B: Finland - Engeland (GSZ Larnaca)
Groep C: Mexico - Zuid-Afrika (Tasos Marko Paralimni)

16.30 uur:
Groep A: Schotland - Canada (GSP Nicosia)
Groep B: Nederland - AustraliŽ (GSZ Larnaca)
Groep C: TsjechiŽ - Mexico (Tasos Marko Paralimni)

Vrijdag 6 maart:

13.30 uur:
Groep A: Canada - Korea (GSZ Larnaca)
Groep B: Finland - Nederland (GSP Nicosia)
Groep C: BelgiŽ - Zuid-Afrika (Tasos Marko Paralimni)

16.30 uur:
Groep A: ItaliŽ - Schotland (GSZ Larnaca)
Groep B: AustraliŽ - Engeland (GSP Nicosia)
Groep C: TsjechiŽ - Mexico (Tasos Marko Paralimni)

Maandag 9 maart:

13.30 uur:
Groep A: ItaliŽ - Canada (GSP Nicosia)
Groep A: Schotland - Korea (GSZ Larnaca)
Groep C: Zuid-Afrika - TsjechiŽ (Tasos Marko Paralimni)

16.30 uur:
Groep B: Nederland - Engeland (GSP Nicosia)
Groep B: AustraliŽ - Finland (GSZ Larnaca)
Groep C: Mexico - BelgiŽ (Tasos Marko Paralimni)

Woensdag 11 maart:

10.00 uur: wedstrijd om de 11e plaats (Tasos Marko Paralimni)
11.00 uur: wedstrijd om de 9e plaats (GSZ Larnaca)
12.00 uur: wedstrijd om de 7e plaats (Tasos Marko Paralimni)
13.00 uur: wedstrijd om de 5e plaats (GSP Nicosia)
13.00 uur: wedstrijd om de 3e plaats (GSZ Larnaca)
17.30 uur: finale (GSP Nicosia)

Volledig programma Nederlands vrouwenelftal: klik hier.

Eredivisie ronde 26
Vanaf vrijdag 6 maart
Meer info  
Vrijdag 6 maart:
20.00 uur: Willem II - FC Twente

Zaterdag 7 maart:
18.30 uur: Go Ahead Eagles - PSV
19.45 uur: ADO Den Haag - sc Heerenveen
19.45 uur: Heracles Almelo - Vitesse
20.45 uur: PEC Zwolle - SC Cambuur

Zondag 8 maart:
12.30 uur: FC Groningen - FC Dordrecht
14.30 uur: Ajax - Excelsior
14.30 uur: Feyenoord - NAC Breda
16.45 uur: FC Utrecht - AZ

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie * Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Champions League achtste finales - returns
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17, woensdag 18 maart
Meer info  
Returns:

Dinsdag 10 maart:
20.45 uur: FC Porto - FC Basel
20.45 uur: Real Madrid - FC Schalke 04

Woensdag 11 maart:
20.45 uur: Chelsea - Paris Saint-Germain
20.45 uur: Bayern MŁnchen - Shakhtar Donetsk

Dinsdag 17 maart:
20.45 uur: AS Monaco - Arsenal
20.45 uur: Atletico Madrid - Bayer 04 Leverkusen

Woensdag 18 maart:
20.45 uur: Barcelona - Manchester City
20.45 uur: Borussia Dortmund - Juventus

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie *
Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Europa League achtste finales - heenwedstrijden
Donderdag 12 maart
Achtste finales
Meer info  
Heenwedstrijden:

Donderdag 12 maart:
18.00 uur: Zenit - Torino
19.00 uur: VfL Wolfsburg - Internazionale
19.00 uur: Dnjepr Dnjepropetrovsk - Ajax
19.00 uur: Club Brugge - Besiktas

21.05 uur: Fiorentina - AS Roma
21.05 uur: Everton - Dynamo Kiev
21.05 uur: Villarreal - Sevilla FC
21.05 uur: Napoli - Dinamo Moskou

Volledige programma Europa League, inclusief de returns achtste finale en finale in Warschau, klik hier.

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie *
Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Hoofdklasse zaterdag en zondag A, B en C
Competities 2014-2015
Programma's zaterdag en zondag A, B en C
Meer info  
Het volledige resterende programma van de Hoofdklasse zaterdag A, Hoofdklasse zaterdag B, Hoofdklasse zaterdag C, Hoofdklasse zondag A, Hoofdklasse zondag B en Hoofdklasse zondag C vind je hier op de Nationale Voetbalkalender.

Champions League loting kwartfinales
Vrijdag 20 maart 2015, 12.00 uur, Nyon

Europa League loting kwartfinales
Vrijdag 20 maart 2015, Nyon

Eerstvolgende wedstrijd Oranje: Nederland-Turkije
Zaterdag 28 maart 2015, 20.45 uur, Amsterdam
Kwalificatie voor EK 2016
Meer info  
Amsterdam ArenA

De kwalificatiereeks kent een recordaantal van 53 deelnemende landen, verdeeld over negen groepen van vijf dan wel zes. De negen groepswinnaars, de negen runners-up en de beste nummer drie plaatsen zich rechtstreeks. De acht overgebleven nummers drie spelen play-offs, in november 2015, om de laatste vier tickets.

Naast het automatisch geplaatste gastland maakt dit een totaal van 24 landen, die in Frankrijk worden verdeeld in zes groepen van vier. Aldaar plaatsen de nummers ťťn en twee van elke groep, evenals de vier beste nummers drie zich voor de laatste zestien in de knock-outfase.

Klik hier voor het hele programma van Oranje.

Nederland - Spanje
Dinsdag 31 maart 2015, 20.45 uur, Amsterdam
Oefeninterland, Amsterdam ArenA

KNVB Bekertoernooi halve finales
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2015, 20.00 uur
Halve finales verplaatst naar 20.00 uur!
Meer info  
Dinsdag 7 april:
20.00 uur: FC Twente – PEC Zwolle

Woensdag 8 april:
20.00 uur: FC Groningen – Excelsior


FC Twente of PEC Zwolle is tijdens de bekerfinale formeel de thuisploeg.

Klik hier voor meer info over KNVB Bekertoernooi en volgende ronden.



Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie *
Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Programma Oranje / Nederlands elftal


Bekerprogramma Engeland, Spanje, ItaliŽ, Duitsland, Frankrijk, BelgiŽ


BUITENLAND
- Programma Engeland, Premier League
- Programma Spanje, Primera Divisiůn
- Programma ItaliŽ, Serie A
- Programma Duitsland, Bundesliga
- Programma Frankrijk, Ligue 1
- Programma BelgiŽ, Jupiler Pro League


Programma WK Vrouwen 2015 Canada, inclusief deelnemer Nederlands vrouwenelftal) Logo WK 2015.png
WK Vrouwen 2015 Canada


Tip:Voetbalstartpro_150.png


LOTINGEN
Loting Champions League, Europa League, beker, Oranje, EK, WK en meer
Meer info  
Klik hier.


Programma per club Eredivisie
Programma per club Jupiler League


 

© De Voetbalredactie 2012
Colofon  |  Disclaimer  |  Privacy statement