GRATIS een activiteit aanmelden?  |  Contact

De Voetbalredactie logo web avatar - MEDIUM.png

* * * * * * * * * UITGELICHT * * * * * * * * *

Vrouwen onder 19 - EK Noorwegen
Zondag 27 juli
Nederland Europees kampioen
Meer info  
Nederland is Europees kampioen geworden door winst op Spanje in de finale van het EK voor Vrouwen onder 19 in Noorwegen.

Finale:

Zondag 27 juli:
18.00 uur: Spanje - Nederland (0-1)

Zie hier het volledige programma van alle nationale meisjes- en vrouwenteams.

Champions League derde kwalificatieronde
29/30 juli en 5/6 augustus
Feyenoord loot Besiktas
Meer info  
Feyenoord speelt in de derde kwalificatieronde tegen Besiktas.
De thuiswedstrijd is op dinsdag 29 of woensdag 30 juli.
Op dinsdag 5 of woensdag 6 augustus wordt de return gespeeld.

Klik hier voor de wedstrijden in de Champions League.

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie *
Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Europa League derde kwalificatieronde
Donderdag 31 juli en donderdag 7 augustus
PSV treft St PŲlten
Meer info  
PSV speelt in de derde kwalificatieronde van de Europa League eerst thuis tegen St PŲlten.

De heenwedstrijden zijn gepland op donderdag 31 juli.
Op donderdag 7 augustus worden de returns gespeeld.

Klik hier voor de wedstrijden in de Europa League.

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie *
Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

Eredivisie ronde 1 2014-'15
Vanaf vrijdag 8 augustus
Klik verder voor programma per ronde en per club!
Meer info  
Vrijdag 8 augustus:
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Utrecht

Zaterdag 9 augustus:
18.30 uur: sc Heerenveen - FC Dordrecht
19.45 uur: Cambuur L. - FC Twente
19.45 uur: NAC Breda - Excelsior
20.45 uur: Heracles Almelo - AZ

Zondag 10 augustus:
12.30 uur: ADO Den Haag - Feyenoord
14.30 uur: Go Ahead Eagles - FC Groningen
14.30 uur: Ajax - Vitesse
16.45 uur: Willem II - PSV

Programma Eredivisie per ronde? Klik hier.

Programma Eredivisie per club? Klik hier.

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie * Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

ItaliŽ-Nederland
Donderdag 4 september, 20.45 uur, Stadio San Nicola in Bari
Oefeninterland
Meer info  
De eerste wedstrijd na het WK.

Zie hier het volledige programma van Oranje, oefeninterlands en kwalificatiewedstrijden voor het EK 2016.

Alle kwalificatiewedstrijden EK 2016
Vanaf zondag 7 september 2014
EK 2016 Frankrijk
Meer info  
Klik hier voor volledig programma van alleen Oranje.

Zondag 7 september 2014:

Groep D:
18.00 uur: GeorgiŽ - Ierland
20.45 uur: Duitsland - Schotland
20.45 uur: Gibraltar - Polen

Groep F:
18.00 uur: Hongarije - N-Ierland
20.45 uur: FaroŽr - Finland
20.45 uur: Griekenland - RoemeniŽ

Groep I:
18.00 uur: Denemarken - ArmeniŽ
20.45 uur: Portugal - AlbaniŽ


Maandag 8 september 2014:

Groep C:
20.45 uur: Luxemburg - Wit-Rusland
20.45 uur: Spanje - MacedoniŽ
20.45 uur: OekraÔne - Slowakije

Groep E:
20.45 uur: Estland - SloveniŽ
20.45 uur: San Marino - Litouwen
20.45 uur: Zwitserland - Engeland

Groep G:
18.00 uur: Rusland - Liechtenstein
20.45 uur: Oostenrijk - Zweden
20.45 uur: Montenegro - MoldaviŽ


Dinsdag 9 september 2014:

Groep A:
18.00 uur: Kazachstan - Letland
20.45 uur: TsjechiŽ - Nederland
20.45 uur: IJsland - Turkije

Groep B:
20.45 uur: Andorra - Wales
20.45 uur: BosniŽ-Herzegovina - Cyprus
20.45 uur: IsraŽl - BelgiŽ

Groep H:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Bulgarije
20.45 uur: KroatiŽ - Malta
20.45 uur: Noorwegen - ItaliŽ


Donderdag 9 oktober 2014:

Groep C:
20.45 uur: Wit-Rusland - OekraÔne
20.45 uur: MacedoniŽ - Luxemburg
20.45 uur: Slowakije - Spanje

Groep E:
20.45 uur: Engeland - San Marino
20.45 uur: Litouwen - Estland
20.45 uur: SloveniŽ - Zwitserland

Groep G:
20.45 uur: Liechtenstein - Montenegro
20.45 uur: MoldaviŽ - Oostenrijk
20.45 uur: Zweden - Rusland


Vrijdag 10 oktober 2014:

Groep A:
20.45 uur: Letland - IJsland
20.45 uur: Nederland - Kazachstan
20.45 uur: Turkije - TsjechiŽ

Groep B:
20.45 uur: BelgiŽ - Andorra
20.45 uur: Cyprus - IsraŽl
20.45 uur: Wales - BosniŽ-Herzegovina

Groep H:
20.45 uur: Bulgarije - KroatiŽ
20.45 uur: ItaliŽ - Azerbeidzjan
20.45 uur: Malta - Noorwegen


Zaterdag 11 oktober 2014:

Groep D:
18.00 uur: Ierland - Gibraltar
18.00 uur: Schotland - GeorgiŽ
20.45 uur: Polen - Duitsland

Groep F:
18.00 uur: RoemeniŽ - Hongarije
20.45 uur: Finland - Griekenland
20.45 uur: N-Ierland - FaroŽr

Groep I:
18.00 uur: ArmeniŽ - ServiŽ
20.45 uur: AlbaniŽ - Denemarken


Zondag 12 oktober 2014:

Groep C:
18.00 uur: OekraÔne - MacedoniŽ
20.45 uur: Wit-Rusland - Slowakije
20.45 uur: Luxemburg - Spanje

Groep E:
18.00 uur: Estland - Engeland
20.45 uur: Litouwen - SloveniŽ

Groep G:
18.00 uur: Oostenrijk - Montenegro
18.00 uur: Rusland - MoldaviŽ
20.45 uur: Zweden - Liechtenstein


Maandag 13 oktober 2014:

Groep A:
18.00 uur: Kazachstan - TsjechiŽ
20.45 uur: IJsland - Nederland
20.45 uur: Letland - Turkije

Groep B:
20.45 uur: Andorra - IsraŽl
20.45 uur: BosniŽ-Herzegovina - BelgiŽ
20.45 uur: Wales - Cyprus

Groep H:
20.45 uur: KroatiŽ - Azerbeidzjan
20.45 uur: Malta - ItaliŽ
20.45 uur: Noorwegen - Bulgarije


Dinsdag 14 oktober 2014:

Groep D:
20.45 uur: Duitsland - Ierland
20.45 uur: Gibraltar - GeorgiŽ
20.45 uur: Polen - Schotland

Groep E:
20.45 uur: San Marino - Zwitserland

Groep F:
20.45 uur: FaroŽr - Hongarije
20.45 uur: Finland - RoemeniŽ
20.45 uur: Griekenland - N-Ierland

Groep I:
20.45 uur: Denemarken - Portugal
20.45 uur: ServiŽ - AlbaniŽ


Vrijdag 14 november 2014:

Groep D:
18.00 uur: GeorgiŽ - Polen
20.45 uur: Duitsland - Gibraltar
20.45 uur: Schotland - Ierland

Groep F:
20.45 uur: Griekenland - FaroŽr
20.45 uur: Hongarije - Finland
20.45 uur: RoemeniŽ - N-Ierland

Groep I:
20.45 uur: Portugal - ArmeniŽ
20.45 uur: ServiŽ - Denemarken


Zaterdag 15 november 2014:

Groep C:
18.00 uur: Luxemburg - OekraÔne
20.45 uur: MacedoniŽ - Slowakije
20.45 uur: Spanje - Wit-Rusland

Groep E:
18.00 uur: Engeland - SloveniŽ
18.00 uur: San Marino - Estland
20.45 uur: Zwitserland - Litouwen

Groep G:
18.00 uur: Oostenrijk - Rusland
18.00 uur: MoldaviŽ - Liechtenstein
20.45 uur: Montenegro - Zweden


Zondag 16 november 2014:

Groep A:
18.00 uur: Nederland - Letland
20.45 uur: TsjechiŽ - IJsland
20.45 uur: Turkije - Kazachstan

Groep B:
18.00 uur: BelgiŽ - Wales
18.00 uur: Cyprus - Andorra
20.45 uur: IsraŽl - BosniŽ-Herzegovina

Groep H:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Noorwegen
20.45 uur: Bulgarije - Malta
20.45 uur: ItaliŽ - KroatiŽ


Vrijdag 27 maart 2015:

Groep C:
20.45 uur: MacedoniŽ - Wit-Rusland
20.45 uur: Slowakije - Luxemburg
20.45 uur: Spanje - OekraÔne

Groep E:
20.45 uur: Engeland - Litouwen
20.45 uur: SloveniŽ - San Marino
20.45 uur: Zwitserland - Estland

Groep G:
20.45 uur: Liechtenstein - Oostenrijk
20.45 uur: MoldaviŽ - Zweden
20.45 uur: Montenegro - Rusland


Zaterdag 28 maart 2015:

Groep A:
16.00 uur: Kazachstan - IJsland
18.00 uur: TsjechiŽ - Letland
20.45 uur: Nederland - Turkije

Groep B:
20.45 uur: Andorra - BosniŽ-Herzegovina
20.45 uur: BelgiŽ - Cyprus
20.45 uur: IsraŽl - Wales

Groep H:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Malta
18.00 uur: KroatiŽ - Noorwegen
20.45 uur: Bulgarije - ItaliŽ


Zondag 29 maart 2015:

Groep D:
18.00 uur: GeorgiŽ - Duitsland
18.00 uur: Schotland - Gibraltar
20.45 uur: Ierland - Polen

Groep F:
18.00 uur: N-Ierland - Finland
18.00 uur: RoemeniŽ - FaroŽr
20.45 uur: Hongarije - Griekenland

Groep I:
18.00 uur: AlbaniŽ - ArmeniŽ
20.45 uur: Portugal - ServiŽ


Vrijdag 12 juni 2015:

Groep A:
18.00 uur: Kazachstan - Turkije
20.45 uur: IJsland - TsjechiŽ
20.45 uur: Letland - Nederland

Groep B:
20.45 uur: Andorra - Cyprus
20.45 uur: BosniŽ-Herzegovina - IsraŽl
20.45 uur: Wales - BelgiŽ

Groep H:
20.45 uur: KroatiŽ - ItaliŽ
20.45 uur: Malta - Bulgarije
20.45 uur: Noorwegen - Azerbeidzjan


Zaterdag 13 juni 2015:

Groep D:
18.00 uur: Polen - GeorgiŽ
18.00 uur: Ierland - Schotland
20.45 uur: Gibraltar - Duitsland

Groep F:
18.00 uur: Finland - Hongarije
20.45 uur: FaroŽr - Griekenland
20.45 uur: N-Ierland - RoemeniŽ

Groep I:
18.00 uur: ArmeniŽ - Portugal
20.45 uur: Denemarken - ServiŽ


Zondag 14 juni 2015:

Groep C:
18.00 uur: OekraÔne - Luxemburg
20.45 uur: Wit-Rusland - Spanje
20.45 uur: Slowakije - MacedoniŽ

Groep E:
18.00 uur: Estland - San Marino
18.00 uur: SloveniŽ - Engeland
20.45 uur: Litouwen - Zwitserland

Groep G:
18.00 uur: Liechtenstein - MoldaviŽ
18.00 uur: Rusland - Oostenrijk
20.45 uur: Zweden - Montenegro


Donderdag 3 september 2015:

Groep A:
20.45 uur: TsjechiŽ - Kazachstan
20.45 uur: Nederland - IJsland
20.45 uur: Turkije - Letland

Groep B:
20.45 uur: BelgiŽ - BosniŽ-Herzegovina
20.45 uur: Cyprus - Wales
20.45 uur: IsraŽl - Andorra

Groep H:
18.00 uur: Azerbeidzjan - KroatiŽ
20.45 uur: Bulgarije - Noorwegen
20.45 uur: ItaliŽ - Malta


Vrijdag 4 september 2015:

Groep D:
18.00 uur: GeorgiŽ - Schotland
20.45 uur: Duitsland - Polen
20.45 uur: Gibraltar - Ierland

Groep F:
20.45 uur: FaroŽr - N-Ierland
20.45 uur: Griekenland - Finland
20.45 uur: Hongarije - RoemeniŽ

Groep I:
20.45 uur: Denemarken - AlbaniŽ
20.45 uur: ServiŽ - ArmeniŽ


Zaterdag 5 september 2015:

Groep C:
18.00 uur: Luxemburg - MacedoniŽ
18.00 uur: OekraÔne - Wit-Rusland
20.45 uur: Spanje - Slowakije

Groep E:
18.00 uur: Estland - Litouwen
18.00 uur: San Marino - Engeland
20.45 uur: Zwitserland - SloveniŽ

Groep G:
18.00 uur: Rusland - Zweden
20.45 uur: Oostenrijk - MoldaviŽ
20.45 uur: Montenegro - Liechtenstein


Zondag 6 september 2015:

Groep A:
18.00 uur: Letland - TsjechiŽ
18.00 uur: Turkije - Nederland
20.45 uur: IJsland - Kazachstan

Groep B:
18.00 uur: Wales - IsraŽl
20.45 uur: BosniŽ-Herzegovina - Andorra
20.45 uur: Cyprus - BelgiŽ

Groep H:
18.00 uur: Malta - Azerbeidzjan
18.00 uur: Noorwegen - KroatiŽ
20.45 uur: ItaliŽ - Bulgarije


Maandag 7 september 2015:

Groep D:
20.45 uur: Polen - Gibraltar
20.45 uur: Ierland - GeorgiŽ
20.45 uur: Schotland - Duitsland

Groep F:
20.45 uur: Finland - FaroŽr
20.45 uur: N-Ierland - Hongarije
20.45 uur: RoemeniŽ - Griekenland

Groep I:
18.00 uur: ArmeniŽ - Denemarken
20.45 uur: AlbaniŽ - Portugal


Dinsdag 8 september 2015:

Groep C:
20.45 uur: Wit-Rusland - Luxemburg
20.45 uur: MacedoniŽ - Spanje
20.45 uur: Slowakije - OekraÔne

Groep E:
20.45 uur: Engeland - Zwitserland
20.45 uur: Litouwen - San Marino
20.45 uur: SloveniŽ - Estland

Groep G:
20.45 uur: Liechtenstein - Rusland
20.45 uur: MoldaviŽ - Montenegro
20.45 uur: Zweden - Oostenrijk


Donderdag 8 oktober 2015:

Groep D:
18.00 uur: GeorgiŽ - Gibraltar
20.45 uur: Ierland - Duitsland
20.45 uur: Schotland - Polen

Groep F:
20.45 uur: Hongarije - FaroŽr
20.45 uur: N-Ierland - Griekenland
20.45 uur: RoemeniŽ - Finland

Groep I:
20.45 uur: AlbaniŽ - ServiŽ
20.45 uur: Portugal - Denemarken


Vrijdag 9 oktober 2015:

Groep C:
20.45 uur: MacedoniŽ - OekraÔne
20.45 uur: Slowakije - Wit-Rusland
20.45 uur: Spanje - Luxemburg

Groep E:
20.45 uur: Engeland - Estland
20.45 uur: SloveniŽ - Litouwen
20.45 uur: Zwitserland - San Marino

Groep G:
20.45 uur: Liechtenstein - Zweden
20.45 uur: MoldaviŽ - Rusland
20.45 uur: Montenegro - Oostenrijk


Zaterdag 10 oktober 2015:

Groep A:
18.00 uur: IJsland - Letland
18.00 uur: Kazachstan - Nederland
20.45 uur: TsjechiŽ - Turkije

Groep B:
20.45 uur: Andorra - BelgiŽ
20.45 uur: BosniŽ-Herzegovina - Wales
20.45 uur: IsraŽl - Cyprus

Groep H:
18.00 uur: Azerbeidzjan - ItaliŽ
18.00 uur: Noorwegen - Malta
20.45 uur: KroatiŽ - Bulgarije


Zondag 11 oktober 2015:

Groep D:
20.45 uur: Duitsland - GeorgiŽ
20.45 uur: Gibraltar - Schotland
20.45 uur: Polen - Ierland

Groep F:
18.00 uur: FaroŽr - RoemeniŽ
18.00 uur: Finland - N-Ierland
18.00 uur: Griekenland - Hongarije

Groep I:
18.00 uur: ArmeniŽ - AlbaniŽ
18.00 uur: ServiŽ - Portugal


Maandag 12 oktober 2015:

Groep C:
20.45 uur: Wit-Rusland - MacedoniŽ
20.45 uur: Luxemburg - Slowakije
20.45 uur: OekraÔne - Spanje

Groep E:
20.45 uur: Estland - Zwitserland
20.45 uur: Litouwen - Engeland
20.45 uur: San Marino - SloveniŽ

Groep G:
18.00 uur: Oostenrijk - Liechtenstein
18.00 uur: Rusland - Montenegro
18.00 uur: Zweden - MoldaviŽ


Dinsdag 13 oktober 2015:

Groep A:
20.45 uur: Letland - Kazachstan
20.45 uur: Nederland - TsjechiŽ
20.45 uur: Turkije - IJsland

Groep B:
20.45 uur: BelgiŽ - IsraŽl
20.45 uur: Cyprus - BosniŽ-Herzegovina
20.45 uur: Wales - Andorra

Groep H:
20.45 uur: Bulgarije - Azerbeidzjan
20.45 uur: ItaliŽ - Noorwegen
20.45 uur: Malta - KroatiŽ

Jupiler League ronde 1 2014/'15
Vanaf vrijdag 8 augustus
Meer info  
Vrijdag 8 augustus:
20.00 uur: Roda JC - RKC Waalwijk
20.00 uur: VVV-Venlo - Jong FC Twente
20.00 uur: FC Oss - FC Volendam
20.00 uur: Almere City FC - MVV
20.00 uur: Helmond Sport - Fortuna Sittard
20.00 uur: FC Emmen - De Graafschap

Zaterdag 9 augustus:
16.30 uur: Jong PSV - Achilles'29

Zondag 10 augustus:
14.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Den Bosch
14.30 uur: N.E.C. - FC Eindhoven

Maandag 11 augustus:
20.00 uur: Jong Ajax - Telstar

Duitsland * Engeland * Frankrijk * ItaliŽ * Spanje * Eredivisie * Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje

PROGRAMMA BUITENLAND
- Engeland - Premier League
- Spanje - Primera Divisiůn
- ItaliŽ - Serie A
- Duitsland - Bundesliga
- Frankrijk - Ligue 1
- BelgiŽ - Jupiler Pro League




Programma per club Eredivisie?
Programma per club Jupiler League?


Download HTML-code button:

De Nationale Voetbalkalender




JSF-logo slogan_JPEG_cmyk_300dpi.jpg


 

© De Voetbalredactie 2012
Colofon  |  Disclaimer  |  Privacy statement  |  ShirtsofHolland