PROGRAMMA ORANJE JEUGD / JONGENS

Selecteer op:  
Oranje onder 20 - Tsjechië
Donderdag 1 september, 19.30 uur, ’s-Gravenzande
Oefeninterland
Meer info  

Engeland - Oranje onder 19
Donderdag 1 september, 13.30 uur, New Bucks Head, Telford
Oefeninterland
Meer info  

Oranje onder 18 - Denemarken
Donderdag 1 september, 19.00 uur
Oefeninterland
Meer info  

Oranje onder 20 - Tsjechië
Zondag 4 september, 14.30 uur, ’s-Gravenzande
Oefeninterland
Meer info  

Oranje onder 18 - Denemarken
Zondag 4 september, 14.00 uur
Oefeninterland
Meer info  

Duitsland - Oranje onder 19
Maandag 5 september, 18.00 uur, Luckenwalde
Oefeninterland
Meer info  

Vierlandentoernooi Onder 17
9-14 september, Duitsland
Oefeninterlands
Meer info  
Vrijdag 9 september
14.00 uur: Israël – Italië (Steigerwaldstadion, Erfurt)
19.00 uur: Duitsland – Nederland (Steigerwaldstadion, Erfurt)

Zondag 11 september
11.00 uur: Nederland – Israël (BlueChip Arena, Zipsendorf)
16.00 uur: Duitsland – Italië (BlueChip Arena, Zipsendorf)

Dinsdag 13 september
11.00 uur: Israël – Duitsland (Ernst-Abbe Sportfeld, Jena)
14.30 uur: Italië – Nederland (Ernst-Abbe Sportfeld, Jena)


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | WK 2018 | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Eerste EK (2017)-kwalificatieronde Oranje onder 17
28 september - 3 oktober 2016, Hongarije
Nederland in groep 7 tegen Hongarije, Denemarken en Liechenstein
Meer info  
Woensdag 28 september
Hongarije – Denemarken
Nederland – Liechtenstein

Vrijdag 30 september
Hongarije – Liechtenstein
Denemarken – Nederland

Maandag 3 oktober
Nederland – Hongarije
Liechtenstein – Denemarken


Het EK 2017 voor spelers onder 17 zelf vindt plaats in Kroatië.

Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | WK 2018 | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Vierlandentoernooi Onder 20
4-10 oktober, Turkije
Oefeninterlands
Meer info  

Eerste EK (2017)-kwalificatieronde Oranje onder 19
6, 8 en 11 oktober 2016, in Nederland
Nederland in groep 2 tegen Noorwegen, San Marino en Roemenië
Meer info  

Italië - Oranje onder 18
Vrijdag 7 oktober, tijd n.n.b.
Oefeninterland
Meer info  

Vierlandentoernooi Oranje onder 19
9-14 november 2016, Georgië
Oefeninterlands
Meer info  

Vierlandentoernooi Oranje onder 18
10-14 november 2016, Turkije
Oefeninterlands
Meer info  

Frankrijk - Oranje onder 20
Vrijdag 11 november
Oefeninterland
Meer info  

Frankrijk - Oranje onder 20
Maandag 14 november
Oefeninterland
Meer info  

Oranje onder 16 - Tsjechië
Dinsdag 6 december
Oefeninterland
Meer info  

Oranje onder 16 - Tsjechië
Donderdag 8 december
Oefeninterland
Meer info  

Vierlandentoernooi Onder 15
29 januari - 4 februari 2017, Turkije
Tegenstanders n.n.b.
Meer info  

Vierlandentoernooi Onder 16
7 - 12 maart 2017, Nederland
Tegenstanders n.n.b.
Meer info