Meld GRATIS een activiteit aan!  |  Contact

De Voetbalredactie logo web avatar - MEDIUM.png

PROGRAMMA MANNEN / JONGENS

Selecteer op:  

Oranje onder 15 - Duitsland
Donderdag 21 mei, DETO Twenterand, Vriezenveen
Oefeninterland

EK 2015 Onder 17
6 tot 22 mei 2015, Bulgarije
Nederland in groepsfase tegen Ierland, ItaliŽ en Engeland
Meer info  
Loting EK onder 17

De loting heeft plaatsgevonden op donderdag 2 april.
Nederland speelt tegen Ierland, ItaliŽ en Engeland in groep D. Nederland was verliezend finalist in 2014 tegen Engeland.


Groepsindeling:

Groep A:

Bulgarije (gastland)
KroatiŽ
Spanje
Oostenrijk

Speeldagen woensdag 6, zaterdag 9 en dinsdag 12 mei.


Groep B:

TsjechiŽ
SloveniŽ
BelgiŽ
Duitsland

Speeldagen woensdag 6, zaterdag 9 en dinsdag 12 mei.


Groep C:

Griekenland
Rusland
Schotland
Frankrijk

Speeldagen donderdag 7, zondag 10 en woensdag 13 mei.


Groep D:

Ierland
Nederland
ItaliŽ
Engeland

Speeldagen donderdag 7, zondag 10 en woensdag 13 mei.


De kwartfinales worden gespeeld op vrijdag 15 en zaterdag 16 mei.

De halve finales staan op het programma op dinsdag 19 mei.

De finale is op vrijdag 22 mei.

Het definitieve wedstrijdschema wordt voor donderdag 10 april bekendgemaakt.

De beste zes van dit EK kwalificeren zich automatisch voor het WK in Chili (van 17 oktober tot en met 8 november 2015).

Oranje onder 15 - Duitsland
Zaterdag 23 mei, DETO Twenterand, Vriezenveen
Oefeninterland (tweede van dubbel)

Festival Espoirs, Jong Oranje
27 mei - 7 juni 2015, Toulon
Oefentoernooi
Meer info  
Woensdag 27 mei
17.00 uur: Nederland - Costa Rica (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)
19.00 uur: Verenigde Staten - Frankrijk (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)

Donderdag 28 mei
17.00 uur: Ivoorkust - Mexico (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)
19.00 uur: Engeland - Marokko (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)

Vrijdag 29 mei
17.00 uur: Verenigde Staten - Nederland (Stade Perruc, HyŤres)
19.00 uur: Qatar - Frankrijk (Stade Perruc, HyŤres)

Zaterdag 30 mei
15.00 uur: China - Marokko (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)
17.00 uur: Engeland - Ivoorkust (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)

Zondag 31 mei
17.00 uur: Costa Rica - Verenigde Staten (Stade Louis Hon. St. RaphaŽl)
19.00 uur: Nederland - Qatar (Stade Louis Hon. St. RaphaŽl)

Maandag 1 juni
17.00 uur: Marokko - Ivoorkust (Stade Marcel Roustan, Salon)
19.00 uur: China - Mexico (Stade Marcel Roustan, Salon)

Dinsdag 2 juni
18.00 uur: Qatar - Verenigde Staten (Stade De Lattre, Aubagne)
20.00 uur: Frankrijk - Costa Rica (Stade De Lattre, Aubagne)

Woensdag 3 juni
15.00 uur: Ivoorkust - China (Stade De Lattre, Aubagne)
17.00 uur: Mexico - Engeland (Stade De Lattre, Aubagne)

Donderdag 4 juni
17.00 uur: Costa Rica - Qatar (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)
19.00 uur: Frankrijk - Nederland (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)

Vrijdag 5 juni
17.00 uur: Marokko - Mexico (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)
19.00 uur: China - Engeland (Stade Lťo-Lagrange, Toulon)

Zondag 7 juni
17.00 uur: Wedstrijd om derde plaats (Stade Mayol, Toulon)
19.30 uur: Finale (Stade Mayol, Toulon)

EK 2015 Onder 19
6 tot 19 juli 2015, Griekenland
Nederland geplaatst
Meer info  
Het EK 2015 in Griekenland telt inclusief gastland acht deelnemende landen.

Klik hier voor info over de loting.

Jong Oranje - Cyprus
Vrijdag 4 september
EK-kwalificatie

Turkije - Jong Oranje
Dindag 8 september
EK-kwalificatie

Eerste ronde Onder 19 kwalificatie EK 2016
7, 9 en 12 oktober 2015, Frankrijk
Tegenstanders groep 10: Frankrijk, Gibraltar en Liechtenstein
Meer info  

Inzet is een plaats in de eliteronde, die uiteindelijk beslist over deelname aan het EK 2016 in Duitsland. Behalve de Duitsers zelf dingen tijdens de eindronde nog zeven landen mee om de Europese titel.

Van de dertien groepen in de eerste EK-kwalificatieronde gaan de landen die eindigen als nummers een en twee door naar de eliteronde, evenals de nummer drie met het beste resultaat tegen de bovenste twee in de groep. Spanje is (op basis van de UEFA-ranking) al verzekerd van een plek in de eliteronde.

Jong Oranje - Slowakije
Zondag 11 oktober
EK-kwalificatie

Eerste ronde Onder 17 kwalificatie EK 2016
22, 24 en 27 oktober 2015, Wales
Tegenstanders groep 1: Zwitserland, AlbaniŽ en Wales
Meer info  

Eerste EK-kwalificatieronde. Inzet is een plaats in de eliteronde, die uiteindelijk beslist over deelname aan het EK 2016 in Azerbeidzjan (zestien deelnemers).

Van de dertien groepen in de eerste EK-kwalificatieronde gaan alle nummers een en twee naar de eliteronde, evenals de vijf nummers drie met de beste cijfers tegen de bovenste twee in de groep. Duitsland is al automatisch verzekerd van een plek in de eliteronde.

Jong Oranje - Belarus
Donderdag 12 november
EK-kwalificatie

Slowakije - Jong Oranje
Dinsdag 17 november
EK-kwalificatie

Nederlands beloftenteam
2015-2016
Hier volgt programma Nederlands beloftenteam zodra bekend
Meer info  



EK 2017 Onder 21 (Jong Oranje)
Juni 2017, Polen
Tegenstanders in Groep 8: Slowakije, Turkije, Wit-Rusland en Cyprus
Meer info  
De groepswedstrijden worden gespeeld van 23 maart 2015 tot 11 oktober 2016.

Groepsindeling:

Groep 1:
TsjechiŽ
BelgiŽ
Montenegro
MoldaviŽ
Letland
Malta

Groep 2:
ItaliŽ
ServiŽ
SloveniŽ
Ierland
Litouwen
Andorra

Groep 3:
Frankrijk
OekraÔne
Schotland
IJsland
MacedoniŽ
N-Ierland

Groep 4:
Portugal
IsraŽl
Griekenland
Hongarije
AlbaniŽ
Liechtenstein

Groep 5:
Denemarken
RoemeniŽ
ArmeniŽ
Wales
Bulgarije
Luxemburg

Groep 6:
Spanje
Zweden
KroatiŽ
GeorgiŽ
Estland
San Marino

Groep 7:
Duitsland
Rusland
Oostenrijk
Finland
Azerbeidzjan
FaroŽr

Groep 8:
Nederland
Slowakije
Turkije
Wit-Rusland
Cyprus

Groep 9:
Engeland
Zwitserland
Noorwegen
BosniŽ-Herzegovina
Kazachstan

Programma Oranje / Nederlands elftal


Bekerprogramma Engeland, Spanje, ItaliŽ, Duitsland, Frankrijk, BelgiŽ


BUITENLAND
- Programma Engeland, Premier League
- Programma Spanje, Primera Divisiůn
- Programma ItaliŽ, Serie A
- Programma Duitsland, Bundesliga
- Programma Frankrijk, Ligue 1
- Programma BelgiŽ, Jupiler Pro League


Programma WK Vrouwen 2015 Canada, inclusief deelnemer Nederlands vrouwenelftal Logo WK 2015.png
WK Vrouwen 2015 Canada


Tip:Voetbalstartpro_150.png


LOTINGEN
Loting Champions League, Europa League, beker, Oranje, EK, WK en meer
Meer info  
Klik hier.


Programma per club Eredivisie
Programma per club Jupiler League


 

© De Voetbalredactie 2012
Colofon  |  Disclaimer  |  Privacy statement