Meld GRATIS een activiteit aan!  |  Contact

De Voetbalredactie logo web avatar - MEDIUM.png

PROGRAMMA MANNEN / JONGENS

Selecteer op:  

Vierlandentoernooi Oranje onder 16
Vanaf woensdag 11 maart, ‘s-Gravenzande en Hendrik-Ido-Ambacht
Oefeninterlands
Meer info  
Woensdag 11 maart:
16.00 uur: Verenigde Staten – Ierland (Juliana Sportpark, ‘s-Gravenzande)
19.00 uur: Nederland – TsjechiŽ (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)

Vrijdag 13 maart:
16.00 uur: TsjechiŽ – Verenigde Staten (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)
19.00 uur: Ierland – Nederland (Juliana Sportpark, ‘s-Gravenzande)

Zondag 15 maart:
13.00 uur: Ierland – TsjechiŽ (Juliana Sportpark, ‘s-Gravenzande)
15.00 uur: Nederland – Verenigde Staten (Sportpark Schildman, Hendrik-Ido-Ambacht)

Eliteronde Onder 17 kwalificatie EK 2015
12, 14 en 17 maart 2015, Gendt en Schijndel
Tegenstanders groep 3: BelgiŽ, GeorgiŽ en Noord-Ierland
Meer info  
Donderdag 12 maart:
16.00 uur: BelgiŽ – Noord-Ierland (Sportpark Walburgen, vv De Bataven, Gendt)
19.00 uur: Nederland – GeorgiŽ (Zuideinderpark, RKSV Schijndel)

Zaterdag 14 maart:
14.00 uur: GeorgiŽ – BelgiŽ (Zuideinderpark, RKSV Schijndel)
17.00 uur: Nederland – Noord-Ierland (Sportpark Walburgen, vv De Bataven, Gendt)

Dinsdag 17 maart:
19.00 uur: Noord-Ierland – GeorgiŽ (Sportpark Walburgen, vv De Bataven, Gendt)
19.00 uur: BelgiŽ – Nederland (Zuideinderpark, RKSV Schijndel)


Betreft tweede en beslissende EK-kwalificatieronde. De acht groepswinnaars, evenals de zeven beste nummers twee (gekeken naar de resultaten tegen de bovenste twee in de poule) plaatsen zich voor het EK 2015 in Bulgarije (van 6 tot 22 mei 2015), dat inclusief het gastland zestien deelnemers kent.

Oranje onder 18 - Noord-Ierland
Donderdag 26 maart, 19.00 uur, Alphen aan den Rijn
Oefeninterland
Meer info  
Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn

Eliteronde Onder 19 kwalificatie EK 2015
26, 28 en 31 maart 2015, Nederland
Tegenstanders groep 4: Zwitserland, ServiŽ en Noorwegen
Meer info  
Donderdag 26 maart:
16.00 uur: Zwitserland – Noorwegen (Achilles 1894, Assen)
19.00 uur: Nederland – ServiŽ (Harkemase Boys, Harkema)

Zaterdag 28 maart:
14.00 uur: ServiŽ – Zwitserland (Harkemase Boys, Harkema)
17.00 uur: Nederland - Noorwegen (Achilles 1894, Assen)

Dinsdag 31 maart:
19.00 uur: Noorwegen - ServiŽ (Achilles 1894, Assen)
19.00 uur: Zwitserland – Nederland (Harkemase Boys, Harkema)


Tweede en beslissende EK-kwalificatieronde. De zeven groepswinnaars plaatsen zich voor het EK 2015 in Griekenland (van 6 tot 19 juli 2015), dat inclusief gastland Griekenland acht deelnemende landen telt.

Oranje onder 18 - Bulgarije
Zondag 29 maart, 15.00 uur, Rijnsburg
Oefeninterland
Meer info  
Sportpark Middelmors, Rijnsburg

Frankrijk - Jong Oranje
Maandag 30 maart, 21.00 uur, Sedan
Oefeninterland
Meer info  
Stade Louis Dugauguez, Sedan

EK 2017 Onder 21 (Jong Oranje)
Juni 2017, Polen
Tegenstanders in Groep 8: Slowakije, Turkije, Wit-Rusland en Cyprus
Meer info  
De groepswedstrijden worden gespeeld van 23 maart 2015 tot 11 oktober 2016.

Groepsindeling:

Groep 1:
TsjechiŽ
BelgiŽ
Montenegro
MoldaviŽ
Letland
Malta

Groep 2:
ItaliŽ
ServiŽ
SloveniŽ
Ierland
Litouwen
Andorra

Groep 3:
Frankrijk
OekraÔne
Schotland
IJsland
MacedoniŽ
N-Ierland

Groep 4:
Portugal
IsraŽl
Griekenland
Hongarije
AlbaniŽ
Liechtenstein

Groep 5:
Denemarken
RoemeniŽ
ArmeniŽ
Wales
Bulgarije
Luxemburg

Groep 6:
Spanje
Zweden
KroatiŽ
GeorgiŽ
Estland
San Marino

Groep 7:
Duitsland
Rusland
Oostenrijk
Finland
Azerbeidzjan
FaroŽr

Groep 8:
Nederland
Slowakije
Turkije
Wit-Rusland
Cyprus

Groep 9:
Engeland
Zwitserland
Noorwegen
BosniŽ-Herzegovina
Kazachstan

Oranje onder 17 - Zwitserland
Dinsdag 14 april
Eerste van dubbele oefeninterland

Oranje onder 16 - ItaliŽ
Dinsdag 14 april
Oefeninterland
Meer info  



Ierland - Oranje onder 15
Dinsdag 14 april
Oefeninterland

Oranje onder 17 - Zwitserland
Donderdag 16 april
Tweede van dubbele oefeninterland

Oranje onder 16 - ItaliŽ
Donderdag 16 april
Oefeninterland
Meer info  


Ierland - Oranje onder 15
Donderdag 16 april
Oefeninterland

Oranje onder 15 - Duitsland
Donderdag 21 mei
Oefeninterland

Oranje onder 15 - Duitsland
Zaterdag 23 mei
Oefeninterland (tweede van dubbel)

Festival Espoirs, Jong Oranje
27 mei - 7 juni 2015, Toulon
Oefentoernooi

Jong Oranje - Cyprus
Vrijdag 4 september
EK-kwalificatie

Turkije - Jong Oranje
Dindag 8 september
EK-kwalificatie

Eerste ronde Onder 19 kwalificatie EK 2016
7, 9 en 12 oktober 2015, Frankrijk
Tegenstanders groep 10: Frankrijk, Gibraltar en Liechtenstein
Meer info  

Inzet is een plaats in de eliteronde, die uiteindelijk beslist over deelname aan het EK 2016 in Duitsland. Behalve de Duitsers zelf dingen tijdens de eindronde nog zeven landen mee om de Europese titel.

Van de dertien groepen in de eerste EK-kwalificatieronde gaan de landen die eindigen als nummers een en twee door naar de eliteronde, evenals de nummer drie met het beste resultaat tegen de bovenste twee in de groep. Spanje is (op basis van de UEFA-ranking) al verzekerd van een plek in de eliteronde.

Jong Oranje - Slowakije
Zondag 11 oktober
EK-kwalificatie

Eerste ronde Onder 17 kwalificatie EK 2016
22, 24 en 27 oktober 2015, Wales
Tegenstanders groep 1: Zwitserland, AlbaniŽ en Wales
Meer info  

Eerste EK-kwalificatieronde. Inzet is een plaats in de eliteronde, die uiteindelijk beslist over deelname aan het EK 2016 in Azerbeidzjan (zestien deelnemers).

Van de dertien groepen in de eerste EK-kwalificatieronde gaan alle nummers een en twee naar de eliteronde, evenals de vijf nummers drie met de beste cijfers tegen de bovenste twee in de groep. Duitsland is al automatisch verzekerd van een plek in de eliteronde.

Jong Oranje - Belarus
Donderdag 12 november
EK-kwalificatie

Slowakije - Jong Oranje
Dinsdag 17 november
EK-kwalificatie

Nederlands beloftenteam
2015-2016
Hier volgt programma Nederlands beloftenteam zodra bekend
Meer info  



Programma Oranje / Nederlands elftal


Bekerprogramma Engeland, Spanje, ItaliŽ, Duitsland, Frankrijk, BelgiŽ


BUITENLAND
- Programma Engeland, Premier League
- Programma Spanje, Primera Divisiůn
- Programma ItaliŽ, Serie A
- Programma Duitsland, Bundesliga
- Programma Frankrijk, Ligue 1
- Programma BelgiŽ, Jupiler Pro League


Programma WK Vrouwen 2015 Canada, inclusief deelnemer Nederlands vrouwenelftal) Logo WK 2015.png
WK Vrouwen 2015 Canada


Tip:Voetbalstartpro_150.png


LOTINGEN
Loting Champions League, Europa League, beker, Oranje, EK, WK en meer
Meer info  
Klik hier.


Programma per club Eredivisie
Programma per club Jupiler League


 

© De Voetbalredactie 2012
Colofon  |  Disclaimer  |  Privacy statement