PROGRAMMA EREDIVISIE 2023-2024
Speelronde 27 - Eredivisie |
Programma vanaf zaterdag 30 maart |
Meer info
Zaterdag 30 maart: 16.30 uur: N.E.C. - PSV 18.45 uur: Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 20.00 uur: Go Ahead Eagles - Excelsior 20.00 uur: RKC Waalwijk - sc Heerenveen 21.00 uur: AZ - Vitesse Zondag 31 maart: 12.15 uur: PEC Zwolle - Ajax 14.30 uur: FC Twente - Heracles Almelo 14.30 uur: Feyenoord - FC Utrecht 16.45 uur: Almere City FC - FC Volendam Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 28 - Eredivisie |
Programma vanaf dinsdag 2 april |
Meer info
Dinsdag 2 april: 18.45 uur: Vitesse - Sparta Rotterdam 20.00 uur: Excelsior - PSV 21.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. Woensdag 3 april: 18.45 uur: Heracles Almelo - AZ 20.00 uur: FC Utrecht - PEC Zwolle 21.00 uur: sc Heerenveen - FC Twente Donderdag 4 april: 18.45 uur: FC Volendam - Feyenoord 20.00 uur: RKC Waalwijk - Almere City FC 21.00 uur: Ajax - Go Ahead Eagles Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 29 - Eredivisie |
Programma vanaf zaterdag 6 april |
Meer info
Zaterdag 6 april: 16.30 uur: Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 18.45 uur: PSV - AZ 20.00 uur: PEC Zwolle - Excelsior 21.00 uur: FC Twente - Fortuna Sittard Zondag 7 april: 12.15 uur: Vitesse - N.E.C. 14.30 uur: Feyenoord - Ajax 14.30 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 16.45 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 20.00 uur: sc Heerenveen - FC Utrecht Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 30 - Eredivisie |
Programma vanaf vrijdag 12 april |
Meer info
Vrijdag 12 april: 20.00 uur: Excelsior - FC Volendam Zaterdag 13 april: 16.30 uur: PSV - Vitesse 18.45 uur: AZ - RKC Waalwijk 21.00 uur: Almere City FC - Sparta Rotterdam Zondag 14 april: 12.15 uur: Heracles Almelo - sc Heerenveen 14.30 uur: FC Utrecht - Go Ahead Eagles 14.30 uur: Fortuna Sittard - Feyenoord 16.45 uur: Ajax - FC Twente 20.00 uur: N.E.C. - PEC Zwolle Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 31 - Eredivisie |
Programma vanaf woensdag 24 april |
Meer info
Woensdag 24 april: 20.00 uur: FC Twente - Almere City FC Donderdag 25 april: 18.45 uur: sc Heerenveen - PSV 21.00 uur: Go Ahead Eagles - Feyenoord Zondag 28 april: 12.15 uur: N.E.C. - AZ 12.15 uur: PEC Zwolle - Heracles Almelo 14.30 uur: Ajax - Excelsior 14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Utrecht 16.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Volendam 16.45 uur: Vitesse - Fortuna Sittard Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 32 - Eredivisie |
Programma vanaf vrijdag 3 mei |
Meer info
Vrijdag 3 mei: 20.00 uur: Almere City FC - sc Heerenveen 20.00 uur: Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles Zondag 5 mei: 12.15 uur: Heracles Almelo - RKC Waalwijk 12.15 uur: PSV - Sparta Rotterdam 14.30 uur: FC Utrecht - Vitesse 14.30 uur: FC Volendam - Ajax 16.45 uur: AZ - FC Twente 20.00 uur: Feyenoord - PEC Zwolle Maandag 6 mei: 20.00 uur: Excelsior - N.E.C. Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 33 - Eredivisie |
Programma zondag 12 mei |
Meer info
Zondag 12 mei: 16.45 uur: Ajax - Almere City FC 16.45 uur: Excelsior - Heracles Almelo 16.45 uur: FC Twente - FC Volendam 16.45 uur: FC Utrecht - Sparta Rotterdam 16.45 uur: Fortuna Sittard - PSV 16.45 uur: Go Ahead Eagles - AZ 16.45 uur: N.E.C. - Feyenoord 16.45 uur: RKC Waalwijk - PEC Zwolle 16.45 uur: sc Heerenveen - Vitesse Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 34 - Laatste speelronde Eredivisie |
Programma zondag 19 mei |
Meer info
Zondag 19 mei: 14.30 uur: Almere City FC - N.E.C. 14.30 uur: AZ - FC Utrecht 14.30 uur: FC Volendam - Go Ahead Eagles 14.30 uur: Feyenoord - Excelsior 14.30 uur: Heracles Almelo - Fortuna Sittard 14.30 uur: PEC Zwolle - FC Twente 14.30 uur: PSV - RKC Waalwijk 14.30 uur: Sparta Rotterdam - sc Heerenveen 14.30 uur: Vitesse - Ajax Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 1 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 11 augustus |
Meer info
Vrijdag 11 augustus: 20.00 uur: FC Volendam - Vitesse 1-2 Zaterdag 12 augustus: 16.30 uur: PSV - FC Utrecht 2-0 18.45 uur: sc Heerenveen - RKC Waalwijk 3-1 20.00 uur: Ajax - Heracles Almelo 4-1 21.00 uur: PEC Zwolle - Sparta Rotterdam 1-2 Zondag 13 augustus: 12.15 uur: N.E.C. - Excelsior 3-4 14.30 uur: Feyenoord - Fortuna Sittard 0-0 14.30 uur: AZ - Go Ahead Eagles 5-1 16.45 uur: Almere City FC - FC Twente 1-4 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 2 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 18 augustus |
Meer info
Vrijdag 18 augustus: 20.00 uur: Heracles Almelo - N.E.C. 2-1 Zaterdag 19 augustus: 16.30 uur: Excelsior - Ajax 2-2 18.45 uur: Vitesse - PSV 1-3 20.00 uur: Fortuna Sittard - Almere City FC 2-1 21.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Volendam 4-1 Zondag 20 augustus: 12.15 uur: FC Utrecht - sc Heerenveen 0-2 14.30 uur: Sparta Rotterdam - Feyenoord 2-2 14.30 uur: FC Twente - PEC Zwolle 3-1 16.45 uur: RKC Waalwijk - AZ 1-3 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 26 augustus |
Meer info
Zaterdag 26 augustus: 18.45 uur: N.E.C. - RKC Waalwijk 3-0 21.00 uur: Excelsior - Fortuna Sittard 2-2 Zondag 27 augustus: 12.15 uur: PEC Zwolle - FC Utrecht 1-0 14.30 uur: Feyenoord - Almere City FC 6-1 16.45 uur: sc Heerenveen - Sparta Rotterdam 1-3 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 4 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 1 september |
Meer info
Vrijdag 1 september: 20.00 uur: Sparta Rotterdam - N.E.C. 1-1 Zaterdag 2 september: 16.30 uur: Almere City FC - PEC Zwolle 1-2 18.45 uur: Go Ahead Eagles - sc Heerenveen 3-2 20.00 uur: RKC Waalwijk - PSV 0-4 21.00 uur: Heracles Almelo - Excelsior 3-1 Zondag 3 september: 12.15 uur: FC Utrecht - Feyenoord 1-5 14.30 uur: Fortuna Sittard - Ajax 0-0 14.30 uur: FC Volendam - FC Twente 0-2 16.45 uur: Vitesse - AZ 0-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 5 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 16 september |
Meer info
Zaterdag 16 september: 16.30 uur: Feyenoord - sc Heerenveen 6-1 18.45 uur: Vitesse - RKC Waalwijk 0-2 20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Volendam 3-1 20.00 uur: PSV - N.E.C. 4-0 21.00 uur: Heracles Almelo - FC Utrecht 1-3 Zondag 17 september: 12.15 uur: PEC Zwolle - Go Ahead Eagles 1-1 14.30 uur: Excelsior - Almere City FC 0-0 14.30 uur: FC Twente - Ajax 3-1 16.45 uur: AZ - Sparta Rotterdam 2-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 6 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 22 september |
Meer info
Vrijdag 22 september: 20.00 uur: Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard 3-0 Zaterdag 23 september: 16.30 uur: FC Volendam - Heracles Almelo 2-2 18.45 uur: N.E.C. - FC Utrecht 3-0 20.00 uur: Almere City FC - PSV 0-4 21.00 uur: sc Heerenveen - Excelsior 0-3 Zondag 24 september: 12.15 uur: Sparta Rotterdam - Vitesse 1-0 16.45 uur: PEC Zwolle - AZ 0-3 16.45 uur: RKC Waalwijk - FC Twente 1-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma woensdag 27 september |
Meer info
Woensdag 27 september: 18.45 uur: PSV - Go Ahead Eagles 3-0 20.00 uur: FC Twente - Vitesse 1-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 6 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma woensdag 27 september |
Meer info
Woensdag 27 september: 14.00 uur: Ajax - Feyenoord 0-4 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma donderdag 28 september |
Meer info
Donderdag 28 september: 20.00 uur: AZ - Heracles Almelo 1-1 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 7 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 30 september |
Meer info
Zaterdag 30 september: 16.30 uur: Feyenoord - Go Ahead Eagles 3-1 18.45 uur: PSV - FC Volendam 3-1 18.45 uur: FC Utrecht - Almere City FC 0-2 21.00 uur: FC Twente - sc Heerenveen 1-0 Zondag 1 oktober: 12.15 uur: N.E.C. - Vitesse 1-3 14.30 uur: Excelsior - Sparta Rotterdam 2-1 14.30 uur: Heracles Almelo - PEC Zwolle 2-1 16.45 uur: AZ - Fortuna Sittard 4-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 8 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 6 oktober |
Meer info
Vrijdag 6 oktober: 20.00 uur: FC Volendam - FC Utrecht 1-0 Zaterdag 7 oktober: 16.30 uur: sc Heerenveen - N.E.C. 1-1 18.45 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 1-0 20.00 uur: Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 4-0 21.00 uur: Vitesse - Excelsior 0-0 Zondag 8 oktober: 12.15 uur: PEC Zwolle - Feyenoord 0-2 14.30 uur: Ajax - AZ 1-2 14.30 uur: Fortuna Sittard - FC Twente 0-3 16.45 uur: Sparta Rotterdam - PSV 0-4 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 9 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 21 oktober |
Meer info
Zaterdag 21 oktober: 18.45 uur: PSV - Fortuna Sittard 3-1 18.45 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-1 20.00 uur: N.E.C. - Almere City FC 1-1 21.00 uur: Feyenoord - Vitesse 4-0 21.00 uur: AZ - sc Heerenveen 3-0 Zondag 22 oktober: 12.15 uur: FC Utrecht - Ajax 4-3 14.30 uur: Excelsior - PEC Zwolle 2-4 14.30 uur: Heracles Almelo - FC Twente 2-2 16.45 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 0-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 10 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 27 oktober |
Meer info
Vrijdag 27 oktober: 20.00 uur: Vitesse - PEC Zwolle 1-1 Zaterdag 28 oktober: 18.45 uur: sc Heerenveen - Heracles Almelo 3-0 20.00 uur: Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 2-0 20.00 uur: Almere City FC - Go Ahead Eagles 0-0 21.00 uur: Fortuna Sittard - FC Utrecht 0-0 Zondag 29 oktober: 12.15 uur: FC Twente - Feyenoord 2-1 14.30 uur: PSV - Ajax 5-2 14.30 uur: FC Volendam - Excelsior 3-1 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma donderdag 2 november |
Meer info
Donderdag 2 november: 20.00 uur: Ajax - FC Volendam 2-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 11 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 4 november |
Meer info
Zaterdag 4 november: 16.30 uur: Heracles Almelo - PSV 0-6 18.45 uur: RKC Waalwijk - Feyenoord 1-2 18.45 uur: Excelsior - AZ 1-1 21.00 uur: Go Ahead Eagles - Vitesse 5-1 Zondag 5 november: 12.15 uur: FC Utrecht - FC Twente 1-1 14.30 uur: PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-0 14.30 uur: N.E.C. - FC Volendam 3-3 16.45 uur: Sparta Rotterdam - Almere City FC 1-2 16.45 uur: Ajax - sc Heerenveen 4-1 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 12 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 10 november |
Meer info
Vrijdag 10 november: 20.00 uur: Fortuna Sittard - Heracles Almelo 4-1 Zaterdag 11 november: 18.45 uur: RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0-1 20.00 uur: FC Twente - N.E.C. 3-3 21.00 uur: Vitesse - sc Heerenveen 1-3 Zondag 12 november: 12.15 uur: PSV - PEC Zwolle 4-0 14.30 uur: FC Volendam - Sparta Rotterdam 1-4 14.30 uur: Almere City FC - Ajax 2-2 16.45 uur: Feyenoord - AZ 1-0 20.00 uur: FC Utrecht - Excelsior 2-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 13 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf zaterdag 25 november |
Meer info
Zaterdag 25 november: 16.30 uur: Excelsior - Feyenoord 2-4 18.45 uur: sc Heerenveen - Fortuna Sittard 3-0 18.45 uur: FC Twente - PSV 0-3 21.00 uur: PEC Zwolle - RKC Waalwijk 1-2 21.00 uur: Ajax - Vitesse 5-0 Zondag 26 november: 12.15 uur: Almere City FC - Heracles Almelo 0-5 14.30 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 1-1 14.30 uur: AZ - FC Volendam 3-0 16.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 14 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 1 december |
Meer info
Vrijdag 1 december: 20.00 uur: sc Heerenveen - Almere City FC 3-0 Zaterdag 2 december: 18.45 uur: FC Volendam - PEC Zwolle 0-5 20.00 uur: Fortuna Sittard - Vitesse 3-1 20.00 uur: RKC Waalwijk - Excelsior 2-2 21.00 uur: Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 0-1 Zondag 3 december: 12.15 uur: Feyenoord - PSV 1-2 14.30 uur: N.E.C. - Ajax 1-2 14.30 uur: Go Ahead Eagles - FC Twente 1-3 16.45 uur: FC Utrecht - AZ 1-1 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 7 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma woensdag 6 december |
Meer info
Woensdag 6 december: 20.00 uur: RKC Waalwijk - Ajax 2-3 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 10 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma woensdag 6 december |
Meer info
Woensdag 6 december: 19.00 uur: AZ - N.E.C. 1-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 15 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf donderdag 7 december |
Meer info
Donderdag 7 december: 18.45 uur: PSV - sc Heerenveen 2-0 21.00 uur: Feyenoord - FC Volendam 3-1 Vrijdag 8 december: 20.00 uur: FC Twente - Excelsior 4-2 Zaterdag 9 december: 18.45 uur: Ajax - Sparta Rotterdam 2-1 20.00 uur: PEC Zwolle - N.E.C. 1-3 21.00 uur: AZ - Almere City FC 4-1 Zondag 10 december: 12.15 uur: Go Ahead Eagles - FC Utrecht 0-2 14.30 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-0 16.45 uur: Vitesse - Heracles Almelo 2-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 16 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 15 december |
Meer info
Vrijdag 15 december: 20.00 uur: N.E.C. - Fortuna Sittard 4-1 Zaterdag 16 december: 16.30 uur: FC Utrecht - RKC Waalwijk 1-1 18.45 uur: Excelsior - Go Ahead Eagles 1-1 21.00 uur: sc Heerenveen - FC Volendam 1-2 Zondag 17 december: 12.15 uur: Almere City FC - Vitesse 5-0 14.30 uur: Heracles Almelo - Feyenoord 0-4 14.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Twente 2-2 16.45 uur: Ajax - PEC Zwolle 2-2 20.00 uur: AZ - PSV 0-4 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 17 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 12 januari |
Meer info
Vrijdag 12 januari: 20.00 uur: RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-2 Zaterdag 13 januari: 16.30 uur: Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 0-2 18.45 uur: FC Twente - AZ 2-1 20.00 uur: PEC Zwolle - sc Heerenveen 2-2 21.00 uur: PSV - Excelsior 3-1 Zondag 14 januari: 12.15 uur: FC Volendam - Almere City FC 0-1 14.30 uur: Go Ahead Eagles - Ajax 2-3 14.30 uur: Vitesse - FC Utrecht 0-0 16.45 uur: Feyenoord - N.E.C. 2-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 18 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 19 januari |
Meer info
Vrijdag 19 januari: 20.00 uur: Excelsior - sc Heerenveen 3-0 Zaterdag 20 januari: 16.30 uur: N.E.C. - FC Twente 1-0 18.45 uur: Heracles Almelo - FC Volendam 1-1 20.00 uur: AZ - PEC Zwolle 2-2 Zondag 21 januari: 12.15 uur: FC Utrecht - PSV 1-1 14.30 uur: Vitesse - Feyenoord 1-2 14.30 uur: Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 0-2 16.45 uur: Ajax - RKC Waalwijk 4-1 Woensdag 24 januari: 18.45 uur: Almere City FC - Fortuna Sittard 0-0 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 19 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 26 januari |
Meer info
Vrijdag 26 januari: 20.00 uur: PEC Zwolle - Vitesse 1-0 Zaterdag 27 januari: 18.45 uur: RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1-1 18.45 uur: PSV - Almere City FC 2-0 21.00 uur: Excelsior - FC Utrecht 1-1 21.00 uur: Heracles Almelo - Ajax 2-4 Zondag 28 januari: 12.15 uur: sc Heerenveen - AZ 2-2 14.30 uur: Go Ahead Eagles - N.E.C. 2-2 14.30 uur: Feyenoord - FC Twente 0-0 16.45 uur: FC Volendam - Fortuna Sittard 0-1 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Speelronde 20 - Eredivisie | Uitslagen |
Programma vanaf vrijdag 2 februari |
Meer info
Vrijdag 2 februari: 20.00 uur: Almere City FC - Excelsior 2-1 Zaterdag 3 februari: 16.30 uur: FC Twente - RKC Waalwijk 3-0 18.45 uur: Fortuna Sittard - sc Heerenveen 3-3 20.00 uur: Ajax - PSV 1-1 21.00 uur: N.E.C. - Heracles Almelo 3-1 Zondag 4 februari: 12.15 uur: Vitesse - Go Ahead Eagles 0-2 14.30 uur: AZ - Feyenoord 0-1 14.30 uur: FC Utrecht - FC Volendam 4-2 16.45 uur: Sparta Rotterdam - PEC Zwolle 0-2 Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
De Eredivisie seizoen 2023-2024 begint op vrijdag 11 augustus 2023. De laatste speelronde vóór de play-offs is op zondag 19 mei 2024. Daarna volgt de nacompetitie om Europees voetbal en de nacompetitie voor degradatie en promotie.