EK Voetbal 2024 kwalificatie | EURO 2024 Duitsland kwalificatiereeks

EURO_2024_EK_Voetbal_2024_kwalificatie.jpg

Speelschema kwalificatie EURO 2024, het EK Voetbal in Duitsland. Alle wedstrijden voor plaatsing voor het Europees kampioenschap. Het EK is van 14 juni t/m 14 juli 2024. De kwalificatiewedstrijden staan op het programma van maart t/m november 2023 + play-offs in maart 2024.


Speelschema kwalificatie EK 2024

- KWALIFICATIE EURO 2024
- PROGRAMMA, UITSLAGEN EN STANDEN
- NEDERLAND IN POULE B TEGEN FRANKRIJK, IERLAND, GRIEKENLAND EN GIBRALTAR

STANDEN POULES A T/M J:

Nederland speelt in groep B.

Groep A:
1  Noorwegen            0-0   (0-0)
2  Schotland            0-0   (0-0)
3  Spanje               0-0   (0-0)
4  Georgië              0-0   (0-0)
5  Cyprus               0-0   (0-0)

Groep B:
1  Nederland            0-0   (0-0)
2  Ierland              0-0   (0-0)
3  Gibraltar            0-0   (0-0)
4  Griekenland          0-0   (0-0)
5  Frankrijk            0-0   (0-0)

Groep C:
1  Malta                0-0   (0-0)
2  Oekraïne             0-0   (0-0)
3  Noord-Macedonië      0-0   (0-0)
4  Italië               0-0   (0-0)
5  Engeland             0-0   (0-0)

Groep D:
1  Wales                0-0   (0-0)
2  Armenië              0-0   (0-0)
3  Turkije              0-0   (0-0)
4  Letland              0-0   (0-0)
5  Kroatië              0-0   (0-0)

Groep E:
1  Polen                0-0   (0-0)
2  Albanië              0-0   (0-0)
3  Moldavië             0-0   (0-0)
4  Tsjechië             0-0   (0-0)
5  Faeröer              0-0   (0-0)

Groep F:
1  Azerbeidzjan         0-0   (0-0)
2  Oostenrijk           0-0   (0-0)
3  België               0-0   (0-0)
4  Estland              0-0   (0-0)
5  Zweden               0-0   (0-0)

Groep G:
1  Servië               0-0   (0-0)
2  Litouwen             0-0   (0-0)
3  Montenegro           0-0   (0-0)
4  Bulgarije            0-0   (0-0)
5  Hongarije            0-0   (0-0)

Groep H:
1  N-Ierland            0-0   (0-0)
2  San Marino           0-0   (0-0)
3  Slovenië             0-0   (0-0)
4  Kazachstan           0-0   (0-0)
5  Finland              0-0   (0-0)
6  Denemarken           0-0   (0-0)

Groep I:
1  Kosovo               0-0   (0-0)
2  Andorra              0-0   (0-0)
3  Zwitserland          0-0   (0-0)
4  Roemenië             0-0   (0-0)
5  Wit-Rusland          0-0   (0-0)
6  Israël               0-0   (0-0)

Groep J:
1  Portugal             0-0   (0-0)
2  Slowakije            0-0   (0-0)
3  Luxemburg            0-0   (0-0)
4  Liechtenstein        0-0   (0-0)
5  IJsland              0-0   (0-0)
6  Bosnië-Herzegovina   0-0   (0-0)

PROGRAMMA KWALIFICATIE EK 2024 | PER GROEP
SPEELSCHEMA EK 2024 DUITSLAND KWALIFICATIE | PER POULE SCROLL VERDER VOOR PROGRAMMA OP DATUM
Meer info  
Groep A:

Zaterdag 25 maart 2023:
15.00 uur: Schotland - Cyprus
20.45 uur: Spanje - Noorwegen

Dinsdag 28 maart 2023:
18.00 uur: Georgië - Noorwegen
20.45 uur: Schotland - Spanje

Zaterdag 17 juni 2023:
18.00 uur: Noorwegen - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Georgië

Dinsdag 20 juni 2023:
20.45 uur: Schotland - Georgië
20.45 uur: Noorwegen - Cyprus

Vrijdag 8 september 2023:
18.00 uur: Georgië - Spanje
20.45 uur: Cyprus - Schotland

Maandag 11 september 2023:
20.45 uur: Noorwegen - Georgië
20.45 uur: Spanje - Cyprus

Donderdag 12 oktober 2023:
20.45 uur: Spanje - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Noorwegen

Zondag 15 oktober 2023:
15.00 uur: Georgië - Cyprus
20.45 uur: Noorwegen - Spanje

Donderdag 16 november 2023:
18.00 uur: Georgië - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Spanje

Zondag 19 november 2023:
20.45 uur: Spanje - Georgië
20.45 uur: Schotland - Noorwegen

Groep B:

Vrijdag 24 maart 2023:
20.45 uur: Frankrijk - Nederland
20.45 uur: Gibraltar - Griekenland

Maandag 27 maart 2023:
20.45 uur: Nederland - Gibraltar
20.45 uur: Ierland - Frankrijk

Vrijdag 16 juni 2023:
20.45 uur: Griekenland - Ierland
20.45 uur: Gibraltar - Frankrijk

Maandag 19 juni 2023:
20.45 uur: Ierland - Gibraltar
20.45 uur: Frankrijk - Griekenland

Donderdag 7 september 2023:
20.45 uur: Frankrijk - Ierland
20.45 uur: Nederland - Griekenland

Zondag 10 september 2023:
20.45 uur: Ierland - Nederland
20.45 uur: Griekenland - Gibraltar

Vrijdag 13 oktober 2023:
20.45 uur: Nederland - Frankrijk
20.45 uur: Ierland - Griekenland

Maandag 16 oktober 2023:
20.45 uur: Gibraltar - Ierland
20.45 uur: Griekenland - Nederland

Zaterdag 18 november 2023:
20.45 uur: Nederland - Ierland
20.45 uur: Frankrijk - Gibraltar

Dinsdag 21 november 2023:
20.45 uur: Griekenland - Frankrijk
20.45 uur: Gibraltar - Nederland

Groep C:

Donderdag 23 maart 2023:
20.45 uur: Italië - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Malta

Zondag 26 maart 2023:
18.00 uur: Engeland - Oekraïne
20.45 uur: Malta - Italië

Vrijdag 16 juni 2023:
20.45 uur: Malta - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Oekraïne

Maandag 19 juni 2023:
20.45 uur: Engeland - Noord-Macedonië
20.45 uur: Oekraïne - Malta

Zaterdag 9 september 2023:
17.00 uur: Oekraïne - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Italië

Dinsdag 12 september 2023:
20.45 uur: Italië - Oekraïne
20.45 uur: Malta - Noord-Macedonië

Zaterdag 14 oktober 2023:
15.00 uur: Oekraïne - Noord-Macedonië
20.45 uur: Italië - Malta

Dinsdag 17 oktober 2023:
20.45 uur: Engeland - Italië
20.45 uur: Malta - Oekraïne

Vrijdag 17 november 2023:
20.45 uur: Engeland - Malta
20.45 uur: Italië - Noord-Macedonië

Maandag 20 november 2023:
20.45 uur: Noord-Macedonië - Engeland
20.45 uur: Oekraïne - Italië

Groep D:

Zaterdag 25 maart 2023:
18.00 uur: Armenië - Turkije
20.45 uur: Kroatië - Wales

Dinsdag 28 maart 2023:
20.45 uur: Turkije - Kroatië
20.45 uur: Wales - Letland

Vrijdag 16 juni 2023:
20.45 uur: Wales - Armenië
20.45 uur: Letland - Turkije

Maandag 19 juni 2023:
18.00 uur: Armenië - Letland
20.45 uur: Turkije - Wales

Vrijdag 8 september 2023:
20.45 uur: Kroatië - Letland
20.45 uur: Turkije - Armenië

Maandag 11 september 2023:
18.00 uur: Armenië - Kroatië
20.45 uur: Letland - Wales

Donderdag 12 oktober 2023:
20.45 uur: Kroatië - Turkije
20.45 uur: Letland - Armenië

Zondag 15 oktober 2023:
20.45 uur: Turkije - Letland
20.45 uur: Wales - Kroatië

Zaterdag 18 november 2023:
15.00 uur: Armenië - Wales
18.00 uur: Letland - Kroatië

Dinsdag 21 november 2023:
20.45 uur: Kroatië - Armenië
20.45 uur: Wales - Turkije

Groep E:

Vrijdag 24 maart 2023:
20.45 uur: Tsjechië - Polen
20.45 uur: Moldavië - Faeröer

Maandag 27 maart 2023:
20.45 uur: Polen - Albanië
20.45 uur: Moldavië - Tsjechië

Zaterdag 17 juni 2023:
20.45 uur: Albanië - Moldavië
20.45 uur: Faeröer - Tsjechië

Dinsdag 20 juni 2023:
20.45 uur: Moldavië - Polen
20.45 uur: Faeröer - Albanië

Donderdag 7 september 2023:
20.45 uur: Polen - Faeröer
20.45 uur: Tsjechië - Albanië

Zondag 10 september 2023:
18.00 uur: Faeröer - Moldavië
20.45 uur: Albanië - Polen

Donderdag 12 oktober 2023:
20.45 uur: Albanië - Tsjechië
20.45 uur: Faeröer - Polen

Zondag 15 oktober 2023:
18.00 uur: Tsjechië - Faeröer
20.45 uur: Polen - Moldavië

Vrijdag 17 november 2023:
20.45 uur: Moldavië - Albanië
20.45 uur: Polen - Tsjechië

Maandag 20 november 2023:
20.45 uur: Tsjechië - Moldavië
20.45 uur: Albanië - Faeröer

Groep F:

Vrijdag 24 maart 2023:
20.45 uur: Zweden - België
20.45 uur: Oostenrijk - Azerbeidzjan

Maandag 27 maart 2023:
20.45 uur: Zweden - Azerbeidzjan
20.45 uur: Oostenrijk - Estland

Zaterdag 17 juni 2023:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Estland
20.45 uur: België - Oostenrijk

Dinsdag 20 juni 2023:
20.45 uur: Oostenrijk - Zweden
20.45 uur: Estland - België

Zaterdag 9 september 2023:
15.00 uur: Azerbeidzjan - België
20.45 uur: Estland - Zweden

Dinsdag 12 september 2023:
20.45 uur: België - Estland
20.45 uur: Zweden - Oostenrijk

Vrijdag 13 oktober 2023:
20.45 uur: Oostenrijk - België
20.45 uur: Estland - Azerbeidzjan

Maandag 16 oktober 2023:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Oostenrijk
20.45 uur: België - Zweden

Donderdag 16 november 2023:
18.00 uur: Estland - Oostenrijk
18.00 uur: Azerbeidzjan - Zweden

Zondag 19 november 2023:
18.00 uur: België - Azerbeidzjan
18.00 uur: Zweden - Estland

Groep G:

Vrijdag 24 maart 2023:
20.45 uur: Bulgarije - Montenegro
20.45 uur: Servië - Litouwen

Maandag 27 maart 2023:
20.45 uur: Hongarije - Bulgarije
20.45 uur: Montenegro - Servië

Zaterdag 17 juni 2023:
15.00 uur: Litouwen - Bulgarije
18.00 uur: Montenegro - Hongarije

Dinsdag 20 juni 2023:
20.45 uur: Hongarije - Litouwen
20.45 uur: Bulgarije - Servië

Donderdag 7 september 2023:
20.45 uur: Servië - Hongarije
20.45 uur: Litouwen - Montenegro

Zondag 10 september 2023:
18.00 uur: Montenegro - Bulgarije
20.45 uur: Litouwen - Servië

Zaterdag 14 oktober 2023:
18.00 uur: Bulgarije - Litouwen
20.45 uur: Hongarije - Servië

Dinsdag 17 oktober 2023:
20.45 uur: Servië - Montenegro
20.45 uur: Litouwen - Hongarije

Donderdag 16 november 2023:
20.45 uur: Bulgarije - Hongarije
20.45 uur: Montenegro - Litouwen

Zondag 19 november 2023:
15.00 uur: Hongarije - Montenegro
15.00 uur: Servië - Bulgarije

Groep H:

Donderdag 23 maart 2023:
16.00 uur: Kazachstan - Slovenië
20.45 uur: Denemarken - Finland
20.45 uur: San Marino - N-Ierland

Zondag 26 maart 2023:
15.00 uur: Kazachstan - Denemarken
18.00 uur: Slovenië - San Marino
20.45 uur: N-Ierland - Finland

Vrijdag 16 juni 2023:
20.45 uur: Denemarken - N-Ierland
20.45 uur: Finland - Slovenië
20.45 uur: San Marino - Kazachstan

Maandag 19 juni 2023:
20.45 uur: N-Ierland - Kazachstan
20.45 uur: Finland - San Marino
20.45 uur: Slovenië - Denemarken

Donderdag 7 september 2023:
16.00 uur: Kazachstan - Finland
20.45 uur: Denemarken - San Marino
20.45 uur: Slovenië - N-Ierland

Zondag 10 september 2023:
15.00 uur: Kazachstan - N-Ierland
18.00 uur: Finland - Denemarken
20.45 uur: San Marino - Slovenië

Zaterdag 14 oktober 2023:
15.00 uur: N-Ierland - San Marino
18.00 uur: Slovenië - Finland
20.45 uur: Denemarken - Kazachstan

Dinsdag 17 oktober 2023:
20.45 uur: N-Ierland - Slovenië
20.45 uur: Finland - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - Denemarken

Vrijdag 17 november 2023:
16.00 uur: Kazachstan - San Marino
18.00 uur: Finland - N-Ierland
20.45 uur: Denemarken - Slovenië

Maandag 20 november 2023:
20.45 uur: N-Ierland - Denemarken
20.45 uur: Slovenië - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - Finland

Groep I:

Zaterdag 25 maart 2023:
18.00 uur: Wit-Rusland - Zwitserland
20.45 uur: Israël - Kosovo
20.45 uur: Andorra - Roemenië

Dinsdag 28 maart 2023:
20.45 uur: Zwitserland - Israël
20.45 uur: Roemenië - Wit-Rusland
20.45 uur: Kosovo - Andorra

Vrijdag 16 juni 2023:
20.45 uur: Andorra - Zwitserland
20.45 uur: Wit-Rusland - Israël
20.45 uur: Kosovo - Roemenië

Maandag 19 juni 2023:
20.45 uur: Zwitserland - Roemenië
20.45 uur: Israël - Andorra
20.45 uur: Wit-Rusland - Kosovo

Zaterdag 9 september 2023:
18.00 uur: Andorra - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Israël
20.45 uur: Kosovo - Zwitserland

Dinsdag 12 september 2023:
20.45 uur: Zwitserland - Andorra
20.45 uur: Israël - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Kosovo

Donderdag 12 oktober 2023:
20.45 uur: Israël - Zwitserland
20.45 uur: Andorra - Kosovo
20.45 uur: Wit-Rusland - Roemenië

Zondag 15 oktober 2023:
18.00 uur: Zwitserland - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Andorra
20.45 uur: Kosovo - Israël

Zaterdag 18 november 2023:
18.00 uur: Wit-Rusland - Andorra
20.45 uur: Zwitserland - Kosovo
20.45 uur: Israël - Roemenië

Dinsdag 21 november 2023:
20.45 uur: Roemenië - Zwitserland
20.45 uur: Andorra - Israël
20.45 uur: Kosovo - Wit-Rusland

Groep J:

Donderdag 23 maart 2023:
20.45 uur: Portugal - Liechtenstein
20.45 uur: Slowakije - Luxemburg
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - IJsland

Zondag 26 maart 2023:
18.00 uur: Liechtenstein - IJsland
20.45 uur: Slowakije - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Luxemburg - Portugal

Zaterdag 17 juni 2023:
15.00 uur: Luxemburg - Liechtenstein
20.45 uur: IJsland - Slowakije
20.45 uur: Portugal - Bosnië-Herzegovina

Dinsdag 20 juni 2023:
20.45 uur: IJsland - Portugal
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Luxemburg
20.45 uur: Liechtenstein - Slowakije

Vrijdag 8 september 2023:
20.45 uur: Slowakije - Portugal
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein
20.45 uur: Luxemburg - IJsland

Maandag 11 september 2023:
20.45 uur: IJsland - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Portugal - Luxemburg
20.45 uur: Slowakije - Liechtenstein

Vrijdag 13 oktober 2023:
20.45 uur: IJsland - Luxemburg
20.45 uur: Portugal - Slowakije
20.45 uur: Liechtenstein - Bosnië-Herzegovina

Maandag 16 oktober 2023:
20.45 uur: IJsland - Liechtenstein
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Portugal
20.45 uur: Luxemburg - Slowakije

Donderdag 16 november 2023:
20.45 uur: Slowakije - IJsland
20.45 uur: Luxemburg - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Liechtenstein - Portugal

Zondag 19 november 2023:
20.45 uur: Portugal - IJsland
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Slowakije
20.45 uur: Liechtenstein - Luxemburg

Hoe werkt kwalificatie EURO 2024?

Aan het EK Voetbal 2024 doen 24 landen mee. Duitsland is als gastland van UEFA EURO 2024 automatisch gekwalificeerd. Aan de EK-kwalificatiereeks doen 53 landen mee. Er zijn tien poules voor kwalificatie: poules A t/m J. Nederland zit in Poule B en speelt hierin tegen Frankrijk, Ierland, Griekenland en Gibraltar.
De kwalificatiereeks loopt van maart tot november 2023. Daarna staan er nog de play-offs op het programma: in maart 2024.

Zeven van de tien kwalificatiepoules bestaan uit vijf landenteams. De overige drie poules bestaan uit zes teams. De tien groepswinnaars en de tien nummers twee plaatsen zich rechtstreeks voor de eindronde. Dat maakt, naast gastland Duitsland, een aantal van 21 teams.

De overige drie landen kwalificeren zich via de play-offs. Die worden gespeeld in maart 2024. In deze play-offs strijden de twaalf winnaars van alle groepen uit de Divisies A, B en C van de UEFA Nations League om de resterende drie EK 2024-tickets. Rusland is uitgezonderd van deelname aan het EK 2024.

De eindronde van het EK Voetbal in Duitsland staat op het programma van 14 juni t/m de EK-finale op 14 juli 2024.

PROGRAMMA KWALIFICATIE UEFA EK 2024 DUITSLAND

Donderdag 23 maart 2023:

Groep C:
20.45 uur: Italië - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Malta

Groep H:
16.00 uur: Kazachstan - Slovenië
20.45 uur: Denemarken - Finland
20.45 uur: San Marino - N-Ierland

Groep J:
20.45 uur: Portugal - Liechtenstein
20.45 uur: Slowakije - Luxemburg
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - IJsland

Vrijdag 24 maart 2023:

Groep B:
20.45 uur: Frankrijk - Nederland
20.45 uur: Gibraltar - Griekenland

Groep E:
20.45 uur: Tsjechië - Polen
20.45 uur: Moldavië - Faeröer

Groep F:
20.45 uur: Zweden - België
20.45 uur: Oostenrijk - Azerbeidzjan

Groep G:
20.45 uur: Bulgarije - Montenegro
20.45 uur: Servië - Litouwen

Zaterdag 25 maart 2023:

Groep A:
15.00 uur: Schotland - Cyprus
20.45 uur: Spanje - Noorwegen

Groep D:
18.00 uur: Armenië - Turkije
20.45 uur: Kroatië - Wales

Groep I:
18.00 uur: Wit-Rusland - Zwitserland
20.45 uur: Israël - Kosovo
20.45 uur: Andorra - Roemenië

Zondag 26 maart 2023:

Groep C:
18.00 uur: Engeland - Oekraïne
20.45 uur: Malta - Italië

Groep H:
15.00 uur: Kazachstan - Denemarken
18.00 uur: Slovenië - San Marino
20.45 uur: N-Ierland - Finland

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein - IJsland
20.45 uur: Slowakije - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Luxemburg - Portugal

Maandag 27 maart 2023:

Groep B:
20.45 uur: Nederland - Gibraltar
20.45 uur: Ierland - Frankrijk

Groep E:
20.45 uur: Polen - Albanië
20.45 uur: Moldavië - Tsjechië

Groep F:
20.45 uur: Zweden - Azerbeidzjan
20.45 uur: Oostenrijk - Estland

Groep G:
20.45 uur: Hongarije - Bulgarije
20.45 uur: Montenegro - Servië

Dinsdag 28 maart 2023:

Groep A:
18.00 uur: Georgië - Noorwegen
20.45 uur: Schotland - Spanje

Groep D:
20.45 uur: Turkije - Kroatië
20.45 uur: Wales - Letland

Groep I:
20.45 uur: Zwitserland - Israël
20.45 uur: Roemenië - Wit-Rusland
20.45 uur: Kosovo - Andorra

Vrijdag 16 juni 2023:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland - Ierland
20.45 uur: Gibraltar - Frankrijk

Groep C:
20.45 uur: Malta - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Oekraïne

Groep D:
20.45 uur: Wales - Armenië
20.45 uur: Letland - Turkije

Groep H:
20.45 uur: Denemarken - N-Ierland
20.45 uur: Finland - Slovenië
20.45 uur: San Marino - Kazachstan

Groep I:
20.45 uur: Andorra - Zwitserland
20.45 uur: Wit-Rusland - Israël
20.45 uur: Kosovo - Roemenië

Zaterdag 17 juni 2023:

Groep A:
18.00 uur: Noorwegen - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Georgië

Groep E:
20.45 uur: Albanië - Moldavië
20.45 uur: Faeröer - Tsjechië

Groep F:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Estland
20.45 uur: België - Oostenrijk

Groep G:
15.00 uur: Litouwen - Bulgarije
18.00 uur: Montenegro - Hongarije

Groep J:
15.00 uur: Luxemburg - Liechtenstein
20.45 uur: IJsland - Slowakije
20.45 uur: Portugal - Bosnië-Herzegovina

Maandag 19 juni 2023:

Groep B:
20.45 uur: Ierland - Gibraltar
20.45 uur: Frankrijk - Griekenland

Groep C:
20.45 uur: Engeland - Noord-Macedonië
20.45 uur: Oekraïne - Malta

Groep D:
18.00 uur: Armenië - Letland
20.45 uur: Turkije - Wales

Groep H:
20.45 uur: N-Ierland - Kazachstan
20.45 uur: Finland - San Marino
20.45 uur: Slovenië - Denemarken

Groep I:
20.45 uur: Zwitserland - Roemenië
20.45 uur: Israël - Andorra
20.45 uur: Wit-Rusland - Kosovo

Dinsdag 20 juni 2023:

Groep A:
20.45 uur: Schotland - Georgië
20.45 uur: Noorwegen - Cyprus

Groep E:
20.45 uur: Moldavië - Polen
20.45 uur: Faeröer - Albanië

Groep F:
20.45 uur: Oostenrijk - Zweden
20.45 uur: Estland - België

Groep G:
20.45 uur: Hongarije - Litouwen
20.45 uur: Bulgarije - Servië

Groep J:
20.45 uur: IJsland - Portugal
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Luxemburg
20.45 uur: Liechtenstein - Slowakije

Donderdag 7 september 2023:

Groep B:
20.45 uur: Frankrijk - Ierland
20.45 uur: Nederland - Griekenland

Groep E:
20.45 uur: Polen - Faeröer
20.45 uur: Tsjechië - Albanië

Groep G:
20.45 uur: Servië - Hongarije
20.45 uur: Litouwen - Montenegro

Groep H:
16.00 uur: Kazachstan - Finland
20.45 uur: Denemarken - San Marino
20.45 uur: Slovenië - N-Ierland

Vrijdag 8 september 2023:

Groep A:
18.00 uur: Georgië - Spanje
20.45 uur: Cyprus - Schotland

Groep D:
20.45 uur: Kroatië - Letland
20.45 uur: Turkije - Armenië

Groep J:
20.45 uur: Slowakije - Portugal
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein
20.45 uur: Luxemburg - IJsland

Zaterdag 9 september 2023:

Groep C:
17.00 uur: Oekraïne - Engeland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Italië

Groep F:
15.00 uur: Azerbeidzjan - België
20.45 uur: Estland - Zweden

Groep I:
18.00 uur: Andorra - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Israël
20.45 uur: Kosovo - Zwitserland

Zondag 10 september 2023:

Groep B:
20.45 uur: Ierland - Nederland
20.45 uur: Griekenland - Gibraltar

Groep E:
18.00 uur: Faeröer - Moldavië
20.45 uur: Albanië - Polen

Groep G:
18.00 uur: Montenegro - Bulgarije
20.45 uur: Litouwen - Servië

Groep H:
15.00 uur: Kazachstan - N-Ierland
18.00 uur: Finland - Denemarken
20.45 uur: San Marino - Slovenië

Maandag 11 september 2023:

Groep A:
20.45 uur: Noorwegen - Georgië
20.45 uur: Spanje - Cyprus

Groep D:
18.00 uur: Armenië - Kroatië
20.45 uur: Letland - Wales

Groep J:
20.45 uur: IJsland - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Portugal - Luxemburg
20.45 uur: Slowakije - Liechtenstein

Dinsdag 12 september 2023:

Groep C:
20.45 uur: Italië - Oekraïne
20.45 uur: Malta - Noord-Macedonië

Groep F:
20.45 uur: België - Estland
20.45 uur: Zweden - Oostenrijk

Groep I:
20.45 uur: Zwitserland - Andorra
20.45 uur: Israël - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Kosovo

Donderdag 12 oktober 2023:

Groep A:
20.45 uur: Spanje - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Noorwegen

Groep D:
20.45 uur: Kroatië - Turkije
20.45 uur: Letland - Armenië

Groep E:
20.45 uur: Albanië - Tsjechië
20.45 uur: Faeröer - Polen

Groep I:
20.45 uur: Israël - Zwitserland
20.45 uur: Andorra - Kosovo
20.45 uur: Wit-Rusland - Roemenië

Vrijdag 13 oktober 2023:

Groep B:
20.45 uur: Nederland - Frankrijk
20.45 uur: Ierland - Griekenland

Groep F:
20.45 uur: Oostenrijk - België
20.45 uur: Estland - Azerbeidzjan

Groep J:
20.45 uur: IJsland - Luxemburg
20.45 uur: Portugal - Slowakije
20.45 uur: Liechtenstein - Bosnië-Herzegovina

Zaterdag 14 oktober 2023:

Groep C:
15.00 uur: Oekraïne - Noord-Macedonië
20.45 uur: Italië - Malta

Groep G:
18.00 uur: Bulgarije - Litouwen
20.45 uur: Hongarije - Servië

Groep H:
15.00 uur: N-Ierland - San Marino
18.00 uur: Slovenië - Finland
20.45 uur: Denemarken - Kazachstan

Zondag 15 oktober 2023:

Groep A:
15.00 uur: Georgië - Cyprus
20.45 uur: Noorwegen - Spanje

Groep D:
20.45 uur: Turkije - Letland
20.45 uur: Wales - Kroatië

Groep E:
18.00 uur: Tsjechië - Faeröer
20.45 uur: Polen - Moldavië

Groep I:
18.00 uur: Zwitserland - Wit-Rusland
20.45 uur: Roemenië - Andorra
20.45 uur: Kosovo - Israël

Maandag 16 oktober 2023:

Groep B:
20.45 uur: Gibraltar - Ierland
20.45 uur: Griekenland - Nederland

Groep F:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Oostenrijk
20.45 uur: België - Zweden

Groep J:
20.45 uur: IJsland - Liechtenstein
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Portugal
20.45 uur: Luxemburg - Slowakije

Dinsdag 17 oktober 2023:

Groep C:
20.45 uur: Engeland - Italië
20.45 uur: Malta - Oekraïne

Groep G:
20.45 uur: Servië - Montenegro
20.45 uur: Litouwen - Hongarije

Groep H:
20.45 uur: N-Ierland - Slovenië
20.45 uur: Finland - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - Denemarken

Donderdag 16 november 2023:

Groep A:
18.00 uur: Georgië - Schotland
20.45 uur: Cyprus - Spanje

Groep F:
18.00 uur: Estland - Oostenrijk
18.00 uur: Azerbeidzjan - Zweden

Groep G:
20.45 uur: Bulgarije - Hongarije
20.45 uur: Montenegro - Litouwen

Groep J:
20.45 uur: Slowakije - IJsland
20.45 uur: Luxemburg - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Liechtenstein - Portugal

Vrijdag 17 november 2023:

Groep C:
20.45 uur: Engeland - Malta
20.45 uur: Italië - Noord-Macedonië

Groep E:
20.45 uur: Moldavië - Albanië
20.45 uur: Polen - Tsjechië

Groep H:
16.00 uur: Kazachstan - San Marino
18.00 uur: Finland - N-Ierland
20.45 uur: Denemarken - Slovenië

Zaterdag 18 november 2023:

Groep B:
20.45 uur: Nederland - Ierland
20.45 uur: Frankrijk - Gibraltar

Groep D:
15.00 uur: Armenië - Wales
18.00 uur: Letland - Kroatië

Groep I:
18.00 uur: Wit-Rusland - Andorra
20.45 uur: Zwitserland - Kosovo
20.45 uur: Israël - Roemenië

Zondag 19 november 2023:

Groep A:
20.45 uur: Spanje - Georgië
20.45 uur: Schotland - Noorwegen

Groep F:
18.00 uur: België - Azerbeidzjan
18.00 uur: Zweden - Estland

Groep G:
15.00 uur: Hongarije - Montenegro
15.00 uur: Servië - Bulgarije

Groep J:
20.45 uur: Portugal - IJsland
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Slowakije
20.45 uur: Liechtenstein - Luxemburg

Maandag 20 november 2023:

Groep C:
20.45 uur: Noord-Macedonië - Engeland
20.45 uur: Oekraïne - Italië

Groep E:
20.45 uur: Tsjechië - Moldavië
20.45 uur: Albanië - Faeröer

Groep H:
20.45 uur: N-Ierland - Denemarken
20.45 uur: Slovenië - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - Finland

Dinsdag 21 november 2023:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland - Frankrijk
20.45 uur: Gibraltar - Nederland

Groep D:
20.45 uur: Kroatië - Armenië
20.45 uur: Wales - Turkije

Groep I:
20.45 uur: Roemenië - Zwitserland
20.45 uur: Andorra - Israël
20.45 uur: Kosovo - Wit-Rusland

PROGRAMMA NEDERLANDS ELFTAL

Programma_Oranje.jpg

Uitslagen kwalificatie EK 2024

Volgt na gespeelde wedstrijden vanaf maart 2024


NEDERLANDS ELFTAL LIVE OP TV

Oranje_op_tv.jpg

SPEELSCHEMA WK VOETBAL 2022 QATAR

WK_Voetbal_2022_Qatar_speelschema.jpg