Speelschema kwalificatie WK 2022

Speelschema_WK_2022_kwalificatie.jpg

Speelschema kwalificatie WK 2022 met alle wedstrijden van Nederland: programma Europa voor het FIFA WK Voetbal 2022 in Qatar.

STANDEN POULES A T/M J: (klik op icoontje)

Nederland speelde in groep G.

Groep A:
1  Portugal             3-7   (6-3)
2  Servië               3-7   (7-5)
3  Luxemburg            2-3   (2-3)
4  Ierland              2-0   (2-4)
5  Azerbeidzjan         2-0   (1-3)

Groep B:
1  Spanje               3-7   (6-3)
2  Zweden               2-6   (4-0)
3  Griekenland          2-2   (2-2)
4  Georgië              3-1   (2-4)
5  Kosovo               2-0   (1-6)

Groep C:
1  Italië               3-9   (6-0)
2  Zwitserland          2-6   (4-1)
3  N-Ierland            2-1   (0-2)
4  Bulgarije            3-1   (1-5)
5  Litouwen             2-0   (0-3)

Groep D:
1  Frankrijk            3-7   (4-1)
2  Oekraïne             3-3   (3-3)
3  Finland              2-2   (3-3)
4  Bosnië-Herzegovina   2-1   (2-3)
5  Kazachstan           2-1   (1-3)

Groep E:
1  België               3-7   (12-2)
2  Tsjechië             3-4   (7-4)
3  Wales                2-3   (2-3)
4  Wit-Rusland          2-3   (4-10)
5  Estland              2-0   (4-10)

Groep F:
1  Denemarken           3-9   (14-0)
2  Schotland            3-5   (7-3)
3  Israël               3-4   (5-4)
4  Oostenrijk           3-4   (5-7)
5  Faeröer              3-1   (2-8)
6  Moldavië             3-1   (2-13)

Groep G:
1  Turkije              3-7   (10-5)
2  Nederland            3-6   (11-4)
3  Montenegro           3-6   (6-3)
4  Noorwegen            3-6   (4-3)
5  Letland              3-1   (4-7)
6  Gibraltar            3-0   (1-14)

Groep H:
1  Kroatië              3-6   (4-1)
2  Rusland              3-6   (6-4)
3  Slowakije            3-5   (4-3)
4  Cyprus               3-4   (1-1)
5  Slovenië             3-3   (2-3)
6  Malta                3-1   (3-8)

Groep I:
1  Engeland             3-9   (9-1)
2  Hongarije            3-7   (10-4)
3  Albanië              3-6   (3-2)
4  Polen                3-4   (7-5)
5  Andorra              3-0   (1-8)
6  San Marino           3-0   (0-10)

Groep J:
1  Armenië              3-9   (6-2)
2  Noord-Macedonië      3-6   (9-4)
3  Duitsland            3-6   (5-2)
4  Roemenië             3-3   (5-6)
5  IJsland              3-3   (4-6)
6  Liechtenstein        3-0   (1-10)

- KWALIFICATIE WK 2022 | EUROPA
- PROGRAMMA, UITSLAGEN EN STANDEN
- NEDERLAND IN POULE G

Hoe werkt kwalificatie WK 2022 Europa?

Aan het WK 2022 doen 24 landen mee. Er gaan uiteindelijk 13 landen uit Europa naar het wereldkampioenschap voetbal 2022 in Qatar. De WK-kwalificatie in Europa bestaat uit tien poules. De helft van deze poules bestaat uit vijf landen, de andere helft uit zes landenteams.

De tien groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks. De tien nummers twee krijgen een herkansing in de play-offs, samen met de twee groepswinnaars uit de Nations League. Daarin zijn de laatste drie Europese tickets voor de aankomende mondiale eindronde te verdienen.

Nederland zit in Poule G, bestaande uit zes landen, samen met Turkije, Noorwegen, Montenegro, Letland en Gibraltar.

Het WK in Qatar duurt van 21 november t/m 18 december 2022.


PROGRAMMA KWALIFICATIE WK 2022 | PER GROEP
Vanaf maart 2021
SPEELSCHEMA WK 2022 QATAR KWALIFICATIE | PER POULE of SCROLL NAAR BENEDEN VOOR PROGRAMMA OP DATUM
Meer info  

Groep A:

Woensdag 24 maart:
20.45 uur: Servië - Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal - Azerbeidzjan 1-0

Zaterdag 27 maart:
20.45 uur: Servië - Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland - Luxemburg 0-1

Dinsdag 30 maart:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg - Portugal 1-3

Woensdag 1 september:
20.45 uur: Luxemburg - Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal - Ierland

Zaterdag 4 september:
18.00 uur: Servië - Luxemburg
18.00 uur: Ierland - Azerbeidzjan

Dinsdag 7 september:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Portugal
20.45 uur: Ierland - Servië

Zaterdag 9 oktober:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Ierland
20.45 uur: Luxemburg - Servië

Dinsdag 12 oktober:
20.45 uur: Servië - Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal - Luxemburg

Donderdag 11 november:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Luxemburg
20.45 uur: Ierland - Portugal

Zondag 14 november:
20.45 uur: Luxemburg - Ierland
20.45 uur: Portugal - Servië

Groep B:

Donderdag 25 maart:
20.45 uur: Zweden - Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje - Griekenland 1-1

Zondag 28 maart:
18.00 uur: Georgië - Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo - Zweden 0-3

Woensdag 31 maart:
20.45 uur: Griekenland - Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje - Kosovo 3-1

Donderdag 2 september:
18.00 uur: Georgië - Kosovo
20.45 uur: Zweden - Spanje

Zondag 5 september:
20.45 uur: Spanje - Georgië
20.45 uur: Kosovo - Griekenland

Woensdag 8 september:
20.45 uur: Kosovo - Spanje
20.45 uur: Griekenland - Zweden

Zaterdag 9 oktober:
18.00 uur: Zweden - Kosovo
18.00 uur: Georgië - Griekenland

Dinsdag 12 oktober:
20.45 uur: Kosovo - Georgië
20.45 uur: Zweden - Griekenland

Donderdag 11 november:
18.00 uur: Georgië - Zweden
20.45 uur: Griekenland - Spanje

Zondag 14 november:
20.45 uur: Griekenland - Kosovo
20.45 uur: Spanje - Zweden

Groep C:

Donderdag 25 maart:
18.00 uur: Bulgarije - Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië - N-Ierland 2-0

Zondag 28 maart:
20.45 uur: Bulgarije - Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland - Litouwen 1-0

Woensdag 31 maart:
20.45 uur: Litouwen - Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland - Bulgarije 0-0

Donderdag 2 september:
20.45 uur: Litouwen - N-Ierland
20.45 uur: Italië - Bulgarije

Zondag 5 september:
18.00 uur: Bulgarije - Litouwen
20.45 uur: Zwitserland - Italië

Woensdag 8 september:
20.45 uur: N-Ierland - Zwitserland
20.45 uur: Italië - Litouwen

Zaterdag 9 oktober:
15.00 uur: Litouwen - Bulgarije
20.45 uur: Zwitserland - N-Ierland

Dinsdag 12 oktober:
20.45 uur: Litouwen - Zwitserland
20.45 uur: Bulgarije - N-Ierland

Vrijdag 12 november:
20.45 uur: N-Ierland - Litouwen
20.45 uur: Italië - Zwitserland

Maandag 15 november:
20.45 uur: N-Ierland - Italië
20.45 uur: Zwitserland - Bulgarije

Groep D:

Woensdag 24 maart:
20.45 uur: Finland - Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk - Oekraïne 1-1

Zondag 28 maart:
15.00 uur: Kazachstan - Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne - Finland 1-1

Woensdag 31 maart:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne - Kazachstan 1-1

Woensdag 1 september:
16.00 uur: Kazachstan - Oekraïne
20.45 uur: Frankrijk - Bosnië-Herzegovina

Zaterdag 4 september:
18.00 uur: Finland - Kazachstan
20.45 uur: Oekraïne - Frankrijk

Dinsdag 7 september:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Kazachstan
20.45 uur: Frankrijk - Finland

Zaterdag 9 oktober:
15.00 uur: Kazachstan - Bosnië-Herzegovina
18.00 uur: Finland - Oekraïne

Dinsdag 12 oktober:
16.00 uur: Kazachstan - Finland
20.45 uur: Oekraïne - Bosnië-Herzegovina

Zaterdag 13 november:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina - Finland
20.45 uur: Frankrijk - Kazachstan

Dinsdag 16 november:
20.45 uur: Finland - Frankrijk
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Oekraïne

Groep E:

Woensdag 24 maart:
20.45 uur: Estland - Tsjechië 2-6
20.45 uur: België - Wales 3-1

Zaterdag 27 maart:
18.00 uur: Wit-Rusland - Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië - België 1-1

Dinsdag 30 maart:
20.45 uur: Wales - Tsjechië 1-0
20.45 uur: België - Wit-Rusland 8-0

Donderdag 2 september:
20.45 uur: Estland - België
20.45 uur: Tsjechië - Wit-Rusland

Zondag 5 september:
15.00 uur: Wit-Rusland - Wales
20.45 uur: België - Tsjechië

Woensdag 8 september:
20.45 uur: Wit-Rusland - België
20.45 uur: Wales - Estland

Vrijdag 8 oktober:
20.45 uur: Estland - Wit-Rusland
20.45 uur: Tsjechië - Wales

Maandag 11 oktober:
20.45 uur: Wit-Rusland - Tsjechië
20.45 uur: Estland - Wales

Zaterdag 13 november:
20.45 uur: Wales - Wit-Rusland
20.45 uur: België - Estland

Dinsdag 16 november:
20.45 uur: Wales - België
20.45 uur: Tsjechië - Estland

Groep F:

Donderdag 25 maart:
18.00 uur: Israël - Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië - Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland - Oostenrijk 2-2

Zondag 28 maart:
18.00 uur: Denemarken - Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël - Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk - Faeröer 3-1

Woensdag 31 maart:
20.45 uur: Moldavië - Israël 1-4
20.45 uur: Schotland - Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk - Denemarken 0-4

Woensdag 1 september:
20.45 uur: Faeröer - Israël
20.45 uur: Moldavië - Oostenrijk
20.45 uur: Denemarken - Schotland

Zaterdag 4 september:
20.45 uur: Faeröer - Denemarken
20.45 uur: Israël - Oostenrijk
20.45 uur: Schotland - Moldavië

Dinsdag 7 september:
20.45 uur: Faeröer - Moldavië
20.45 uur: Denemarken - Israël
20.45 uur: Oostenrijk - Schotland

Zaterdag 9 oktober:
18.00 uur: Schotland - Israël
20.45 uur: Faeröer - Oostenrijk
20.45 uur: Moldavië - Denemarken

Dinsdag 12 oktober:
20.45 uur: Faeröer - Schotland
20.45 uur: Israël - Moldavië
20.45 uur: Denemarken - Oostenrijk

Vrijdag 12 november:
18.00 uur: Moldavië - Schotland
20.45 uur: Denemarken - Faeröer
20.45 uur: Oostenrijk - Israël

Maandag 15 november:
20.45 uur: Israël - Faeröer
20.45 uur: Schotland - Denemarken
20.45 uur: Oostenrijk - Moldavië

Groep G:

Woensdag 24 maart:
18.00 uur: Turkije - Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar - Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland - Montenegro 1-2

Zaterdag 27 maart:
15.00 uur: Montenegro - Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland - Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen - Turkije 0-3

Dinsdag 30 maart:
20.45 uur: Gibraltar - Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro - Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije - Letland 3-3

Woensdag 1 september:
20.45 uur: Letland - Gibraltar
20.45 uur: Noorwegen - Nederland
20.45 uur: Turkije - Montenegro

Zaterdag 4 september:
18.00 uur: Letland - Noorwegen
20.45 uur: Nederland - Montenegro
20.45 uur: Gibraltar - Turkije

Dinsdag 7 september:
20.45 uur: Montenegro - Letland
20.45 uur: Noorwegen - Gibraltar
20.45 uur: Nederland - Turkije

Vrijdag 8 oktober:
20.45 uur: Gibraltar - Montenegro
20.45 uur: Letland - Nederland
20.45 uur: Turkije - Noorwegen

Maandag 11 oktober:
20.45 uur: Letland - Turkije
20.45 uur: Noorwegen - Montenegro
20.45 uur: Nederland - Gibraltar

Zaterdag 13 november:
18.00 uur: Noorwegen - Letland
18.00 uur: Turkije - Gibraltar
20.45 uur: Montenegro - Nederland

Dinsdag 16 november:
20.45 uur: Gibraltar - Letland
20.45 uur: Montenegro - Turkije
20.45 uur: Nederland - Noorwegen

Groep H:

Woensdag 24 maart:
20.45 uur: Malta - Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus - Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië - Kroatië 1-0

Zaterdag 27 maart:
15.00 uur: Rusland - Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië - Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije - Malta 2-2

Dinsdag 30 maart:
18.00 uur: Cyprus - Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije - Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië - Malta 3-0

Woensdag 1 september:
20.45 uur: Malta - Cyprus
20.45 uur: Slovenië - Slowakije
20.45 uur: Rusland - Kroatië

Zaterdag 4 september:
15.00 uur: Cyprus - Rusland
18.00 uur: Slovenië - Malta
20.45 uur: Slowakije - Kroatië

Dinsdag 7 september:
20.45 uur: Rusland - Malta
20.45 uur: Slowakije - Cyprus
20.45 uur: Kroatië - Slovenië

Vrijdag 8 oktober:
20.45 uur: Malta - Slovenië
20.45 uur: Cyprus - Kroatië
20.45 uur: Rusland - Slowakije

Maandag 11 oktober:
18.00 uur: Cyprus - Malta
20.45 uur: Slovenië - Rusland
20.45 uur: Kroatië - Slowakije

Donderdag 11 november:
18.00 uur: Rusland - Cyprus
20.45 uur: Malta - Kroatië
20.45 uur: Slowakije - Slovenië

Zondag 14 november:
15.00 uur: Malta - Slowakije
15.00 uur: Slovenië - Cyprus
15.00 uur: Kroatië - Rusland

Groep I:

Donderdag 25 maart:
20.45 uur: Andorra - Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije - Polen 3-3
20.45 uur: Engeland - San Marino 5-0

Zondag 28 maart:
18.00 uur: Albanië - Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino - Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen - Andorra 3-0

Woensdag 31 maart:
20.45 uur: San Marino - Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra - Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland - Polen 2-1

Donderdag 2 september:
20.45 uur: Andorra - San Marino
20.45 uur: Hongarije - Engeland
20.45 uur: Polen - Albanië

Zondag 5 september:
18.00 uur: Albanië - Hongarije
18.00 uur: Engeland - Andorra
20.45 uur: San Marino - Polen

Woensdag 8 september:
20.45 uur: Hongarije - Andorra
20.45 uur: Albanië - San Marino
20.45 uur: Polen - Engeland

Zaterdag 9 oktober:
20.45 uur: Andorra - Engeland
20.45 uur: Hongarije - Albanië
20.45 uur: Polen - San Marino

Dinsdag 12 oktober:
20.45 uur: San Marino - Andorra
20.45 uur: Albanië - Polen
20.45 uur: Engeland - Hongarije

Vrijdag 12 november:
20.45 uur: Andorra - Polen
20.45 uur: Hongarije - San Marino
20.45 uur: Engeland - Albanië

Maandag 15 november:
20.45 uur: San Marino - Engeland
20.45 uur: Albanië - Andorra
20.45 uur: Polen - Hongarije

Groep J:

Donderdag 25 maart:
20.45 uur: Liechtenstein - Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië - Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland - IJsland 3-0

Zondag 28 maart:
18.00 uur: Armenië - IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië - Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië - Duitsland 0-1

Woensdag 31 maart:
18.00 uur: Armenië - Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein - IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland - Noord-Macedonië 1-2

Donderdag 2 september:
20.45 uur: Liechtenstein - Duitsland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Armenië
20.45 uur: IJsland - Roemenië

Zondag 5 september:
18.00 uur: IJsland - Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië - Liechtenstein
20.45 uur: Duitsland - Armenië

Woensdag 8 september:
18.00 uur: Armenië - Liechtenstein
20.45 uur: Noord-Macedonië - Roemenië
20.45 uur: IJsland - Duitsland

Vrijdag 8 oktober:
20.45 uur: Liechtenstein - Noord-Macedonië
20.45 uur: IJsland - Armenië
20.45 uur: Duitsland - Roemenië

Maandag 11 oktober:
20.45 uur: Noord-Macedonië - Duitsland
20.45 uur: Roemenië - Armenië
20.45 uur: IJsland - Liechtenstein

Donderdag 11 november:
18.00 uur: Armenië - Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië - IJsland
20.45 uur: Duitsland - Liechtenstein

Zondag 14 november:
18.00 uur: Liechtenstein - Roemenië
18.00 uur: Armenië - Duitsland
18.00 uur: Noord-Macedonië - IJsland

PROGRAMMA KWALIFICATIE FIFA WK 2022 QATAR


Woensdag 24 maart:

Groep A:
20.45 uur: Servië - Ierland 3-2
20.45 uur: Portugal - Azerbeidzjan 1-0

Groep D:
20.45 uur: Finland - Bosnië-Herzegovina 2-2
20.45 uur: Frankrijk - Oekraïne 1-1

Groep E:
20.45 uur: Estland - Tsjechië 2-6
20.45 uur: België - Wales 3-1

Groep G:
18.00 uur: Turkije - Nederland 4-2
20.45 uur: Gibraltar - Noorwegen 0-3
20.45 uur: Letland - Montenegro 1-2

Groep H:
20.45 uur: Malta - Rusland 1-3
20.45 uur: Cyprus - Slowakije 0-0
20.45 uur: Slovenië - Kroatië 1-0

Donderdag 25 maart:

Groep B:
20.45 uur: Zweden - Georgië 1-0
20.45 uur: Spanje - Griekenland 1-1

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije - Zwitserland 1-3
20.45 uur: Italië - N-Ierland 2-0

Groep F:
18.00 uur: Israël - Denemarken 0-2
20.45 uur: Moldavië - Faeröer 1-1
20.45 uur: Schotland - Oostenrijk 2-2

Groep I:
20.45 uur: Andorra - Albanië 0-1
20.45 uur: Hongarije - Polen 3-3
20.45 uur: Engeland - San Marino 5-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein - Armenië 0-1
20.45 uur: Roemenië - Noord-Macedonië 3-2
20.45 uur: Duitsland - IJsland 3-0

Zaterdag 27 maart:

Groep A:
20.45 uur: Servië - Portugal 2-2
20.45 uur: Ierland - Luxemburg 0-1

Groep E:
18.00 uur: Wit-Rusland - Estland 4-2
20.45 uur: Tsjechië - België 1-1

Groep G:
15.00 uur: Montenegro - Gibraltar 4-1
18.00 uur: Nederland - Letland 2-0
18.00 uur: Noorwegen - Turkije 0-3

Groep H:
15.00 uur: Rusland - Slovenië 2-1
18.00 uur: Kroatië - Cyprus 1-0
20.45 uur: Slowakije - Malta 2-2

Zondag 28 maart:

Groep B:
18.00 uur: Georgië - Spanje 1-2
20.45 uur: Kosovo - Zweden 0-3

Groep C:
20.45 uur: Bulgarije - Italië 0-2
20.45 uur: Zwitserland - Litouwen 1-0

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan - Frankrijk 0-2
20.45 uur: Oekraïne - Finland 1-1

Groep F:
18.00 uur: Denemarken - Moldavië 8-0
20.45 uur: Israël - Schotland 1-1
20.45 uur: Oostenrijk - Faeröer 3-1

Groep I:
18.00 uur: Albanië - Engeland 0-2
20.45 uur: San Marino - Hongarije 0-3
20.45 uur: Polen - Andorra 3-0

Groep J:
18.00 uur: Armenië - IJsland 2-0
20.45 uur: Noord-Macedonië - Liechtenstein 5-0
20.45 uur: Roemenië - Duitsland 0-1

Dinsdag 30 maart:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Servië 1-2
20.45 uur: Luxemburg - Portugal 1-3

Groep E:
20.45 uur: Wales - Tsjechië 1-0
20.45 uur: België - Wit-Rusland 8-0

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar - Nederland 0-7
20.45 uur: Montenegro - Noorwegen 0-1
20.45 uur: Turkije - Letland 3-3

Groep H:
18.00 uur: Cyprus - Slovenië 1-0
20.45 uur: Slowakije - Rusland 2-1
20.45 uur: Kroatië - Malta 3-0

Woensdag 31 maart:

Groep B:
20.45 uur: Griekenland - Georgië 1-1
20.45 uur: Spanje - Kosovo 3-1

Groep C:
20.45 uur: Litouwen - Italië 0-2
20.45 uur: N-Ierland - Bulgarije 0-0

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Frankrijk 0-1
20.45 uur: Oekraïne - Kazachstan 1-1

Groep F:
20.45 uur: Moldavië - Israël 1-4
20.45 uur: Schotland - Faeröer 4-0
20.45 uur: Oostenrijk - Denemarken 0-4

Groep I:
20.45 uur: San Marino - Albanië 0-2
20.45 uur: Andorra - Hongarije 1-4
20.45 uur: Engeland - Polen 2-1

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Roemenië 3-2
20.45 uur: Liechtenstein - IJsland 1-4
20.45 uur: Duitsland - Noord-Macedonië 1-2

Woensdag 1 september:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg - Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal - Ierland

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan - Oekraïne
20.45 uur: Frankrijk - Bosnië-Herzegovina

Groep F:
20.45 uur: Faeröer - Israël
20.45 uur: Moldavië - Oostenrijk
20.45 uur: Denemarken - Schotland

Groep G:
20.45 uur: Letland - Gibraltar
20.45 uur: Noorwegen - Nederland
20.45 uur: Turkije - Montenegro

Groep H:
20.45 uur: Malta - Cyprus
20.45 uur: Slovenië - Slowakije
20.45 uur: Rusland - Kroatië

Donderdag 2 september:

Groep B:
18.00 uur: Georgië - Kosovo
20.45 uur: Zweden - Spanje

Groep C:
20.45 uur: Litouwen - N-Ierland
20.45 uur: Italië - Bulgarije

Groep E:
20.45 uur: Estland - België
20.45 uur: Tsjechië - Wit-Rusland

Groep I:
20.45 uur: Andorra - San Marino
20.45 uur: Hongarije - Engeland
20.45 uur: Polen - Albanië

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein - Duitsland
20.45 uur: Noord-Macedonië - Armenië
20.45 uur: IJsland - Roemenië

Zaterdag 4 september:

Groep A:
18.00 uur: Servië - Luxemburg
18.00 uur: Ierland - Azerbeidzjan

Groep D:
18.00 uur: Finland - Kazachstan
20.45 uur: Oekraïne - Frankrijk

Groep F:
20.45 uur: Faeröer - Denemarken
20.45 uur: Israël - Oostenrijk
20.45 uur: Schotland - Moldavië

Groep G:
18.00 uur: Letland - Noorwegen
20.45 uur: Nederland - Montenegro
20.45 uur: Gibraltar - Turkije

Groep H:
15.00 uur: Cyprus - Rusland
18.00 uur: Slovenië - Malta
20.45 uur: Slowakije - Kroatië

Zondag 5 september:

Groep B:
20.45 uur: Spanje - Georgië
20.45 uur: Kosovo - Griekenland

Groep C:
18.00 uur: Bulgarije - Litouwen
20.45 uur: Zwitserland - Italië

Groep E:
15.00 uur: Wit-Rusland - Wales
20.45 uur: België - Tsjechië

Groep I:
18.00 uur: Albanië - Hongarije
18.00 uur: Engeland - Andorra
20.45 uur: San Marino - Polen

Groep J:
18.00 uur: IJsland - Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië - Liechtenstein
20.45 uur: Duitsland - Armenië

Dinsdag 7 september:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Portugal
20.45 uur: Ierland - Servië

Groep D:
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Kazachstan
20.45 uur: Frankrijk - Finland

Groep F:
20.45 uur: Faeröer - Moldavië
20.45 uur: Denemarken - Israël
20.45 uur: Oostenrijk - Schotland

Groep G:
20.45 uur: Montenegro - Letland
20.45 uur: Noorwegen - Gibraltar
20.45 uur: Nederland - Turkije

Groep H:
20.45 uur: Rusland - Malta
20.45 uur: Slowakije - Cyprus
20.45 uur: Kroatië - Slovenië

Woensdag 8 september:

Groep B:
20.45 uur: Kosovo - Spanje
20.45 uur: Griekenland - Zweden

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland - Zwitserland
20.45 uur: Italië - Litouwen

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland - België
20.45 uur: Wales - Estland

Groep I:
20.45 uur: Hongarije - Andorra
20.45 uur: Albanië - San Marino
20.45 uur: Polen - Engeland

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Liechtenstein
20.45 uur: Noord-Macedonië - Roemenië
20.45 uur: IJsland - Duitsland

Vrijdag 8 oktober:

Groep E:
20.45 uur: Estland - Wit-Rusland
20.45 uur: Tsjechië - Wales

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar - Montenegro
20.45 uur: Letland - Nederland
20.45 uur: Turkije - Noorwegen

Groep H:
20.45 uur: Malta - Slovenië
20.45 uur: Cyprus - Kroatië
20.45 uur: Rusland - Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein - Noord-Macedonië
20.45 uur: IJsland - Armenië
20.45 uur: Duitsland - Roemenië

Zaterdag 9 oktober:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Ierland
20.45 uur: Luxemburg - Servië

Groep B:
18.00 uur: Zweden - Kosovo
18.00 uur: Georgië - Griekenland

Groep C:
15.00 uur: Litouwen - Bulgarije
20.45 uur: Zwitserland - N-Ierland

Groep D:
15.00 uur: Kazachstan - Bosnië-Herzegovina
18.00 uur: Finland - Oekraïne

Groep F:
18.00 uur: Schotland - Israël
20.45 uur: Faeröer - Oostenrijk
20.45 uur: Moldavië - Denemarken

Groep I:
20.45 uur: Andorra - Engeland
20.45 uur: Hongarije - Albanië
20.45 uur: Polen - San Marino

Maandag 11 oktober:

Groep E:
20.45 uur: Wit-Rusland - Tsjechië
20.45 uur: Estland - Wales

Groep G:
20.45 uur: Letland - Turkije
20.45 uur: Noorwegen - Montenegro
20.45 uur: Nederland - Gibraltar

Groep H:
18.00 uur: Cyprus - Malta
20.45 uur: Slovenië - Rusland
20.45 uur: Kroatië - Slowakije

Groep J:
20.45 uur: Noord-Macedonië - Duitsland
20.45 uur: Roemenië - Armenië
20.45 uur: IJsland - Liechtenstein

Dinsdag 12 oktober:

Groep A:
20.45 uur: Servië - Azerbeidzjan
20.45 uur: Portugal - Luxemburg

Groep B:
20.45 uur: Kosovo - Georgië
20.45 uur: Zweden - Griekenland

Groep C:
20.45 uur: Litouwen - Zwitserland
20.45 uur: Bulgarije - N-Ierland

Groep D:
16.00 uur: Kazachstan - Finland
20.45 uur: Oekraïne - Bosnië-Herzegovina

Groep F:
20.45 uur: Faeröer - Schotland
20.45 uur: Israël - Moldavië
20.45 uur: Denemarken - Oostenrijk

Groep I:
20.45 uur: San Marino - Andorra
20.45 uur: Albanië - Polen
20.45 uur: Engeland - Hongarije

Donderdag 11 november:

Groep A:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Luxemburg
20.45 uur: Ierland - Portugal

Groep B:
18.00 uur: Georgië - Zweden
20.45 uur: Griekenland - Spanje

Groep H:
18.00 uur: Rusland - Cyprus
20.45 uur: Malta - Kroatië
20.45 uur: Slowakije - Slovenië

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Noord-Macedonië
20.45 uur: Roemenië - IJsland
20.45 uur: Duitsland - Liechtenstein

Vrijdag 12 november:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland - Litouwen
20.45 uur: Italië - Zwitserland

Groep F:
18.00 uur: Moldavië - Schotland
20.45 uur: Denemarken - Faeröer
20.45 uur: Oostenrijk - Israël

Groep I:
20.45 uur: Andorra - Polen
20.45 uur: Hongarije - San Marino
20.45 uur: Engeland - Albanië

Zaterdag 13 november:

Groep D:
15.00 uur: Bosnië-Herzegovina - Finland
20.45 uur: Frankrijk - Kazachstan

Groep E:
20.45 uur: Wales - Wit-Rusland
20.45 uur: België - Estland

Groep G:
18.00 uur: Noorwegen - Letland
18.00 uur: Turkije - Gibraltar
20.45 uur: Montenegro - Nederland

Zondag 14 november:

Groep A:
20.45 uur: Luxemburg - Ierland
20.45 uur: Portugal - Servië

Groep B:
20.45 uur: Griekenland - Kosovo
20.45 uur: Spanje - Zweden

Groep H:
15.00 uur: Malta - Slowakije
15.00 uur: Slovenië - Cyprus
15.00 uur: Kroatië - Rusland

Groep J:
18.00 uur: Liechtenstein - Roemenië
18.00 uur: Armenië - Duitsland
18.00 uur: Noord-Macedonië - IJsland

Maandag 15 november:

Groep C:
20.45 uur: N-Ierland - Italië
20.45 uur: Zwitserland - Bulgarije

Groep F:
20.45 uur: Israël - Faeröer
20.45 uur: Schotland - Denemarken
20.45 uur: Oostenrijk - Moldavië

Groep I:
20.45 uur: San Marino - Engeland
20.45 uur: Albanië - Andorra
20.45 uur: Polen - Hongarije

Dinsdag 16 november:

Groep D:
20.45 uur: Finland - Frankrijk
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Oekraïne

Groep E:
20.45 uur: Wales - België
20.45 uur: Tsjechië - Estland

Groep G:
20.45 uur: Gibraltar - Letland
20.45 uur: Montenegro - Turkije
20.45 uur: Nederland - Noorwegen

ZIE OOK: PROGRAMMA NEDERLANDS ELFTAL

Programma_Nederlands_elftal.jpg