LOTING CHAMPIONS LEAGUE 2019-2020

Loting_Champions_League.jpg

Wanneer is de loting van de Champions League? Vind hier de data van alle CL lotingen. Er zijn in 2019/20 deze Champions League lotingen: van de voorrondes, de groepsfase, achtste finales en één loting voor de kwartfinale, halve finale (en finale).

Selecteer op:  
Loting Champions League Play-offs kwalificatie
Maandag 5 augustus 2019, 12.00 uur, Nyon
Loting Champions League 2019-2020 play-offs voorronde
Meer info  
Champions Path:

Dinamo Zagreb/Ferencváros - Maribor/Rosenborg
CFR Cluj/Celtic - Slavia Praag
Young Boys - Rode Ster Belgrado/FC Kopenhagen
APOEL FC/Karabach - PAOK Saloniki/Ajax

League Path:

FC Basel/LASK Linz - Club Brugge/Dynamo Kiev
Istanbul Basaksehir/Olympiakos - FC Krasnodar/FC Porto

Zie ook: Programma Champions League

& Loting Europa League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Groepsfase
Donderdag 29 augustus 2019, 18.00 uur, Grimaldi Forum, Monaco
Loting Champions League Poules 2019-2020
Meer info  
Acht groepen van vier
In totaal 32 clubs gaan in de Champions League in acht groepen van vier strijden om zestien plaatsen in de achtste finales.


Uitslag loting:


Groep A:


Groep B:


Groep C:


Groep D:


Groep E:


Groep F:


Groep G:


Groep H:


De ceremonie begint met het bekendmaken van de winnaars van de volgende UEFA-verkiezingen:

- UEFA Speler van het seizoen 2018-2019
- UEFA Speelster van het seizoen 2018-2019
- Doelman, verdediger, middenvelder en aanvaller van het 2018-2019 Champions League seizoen


Zie ook Programma Champions League

& Loting Europa League


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Achtste finales
Maandag 16 december 2019, 12.00 uur, Nyon
Loting Champions League 2019-2020 1/8 finales
Meer info  
Loting achtste finales Champions League:

Uitslag loting:




Zie ook: Programma Champions League

& Loting Europa League


Pot I met groepswinnaars (spelen in achtste finales eerst uit):



Pot II met groepsnummers twee (in achtste finales eerst thuis):




De regels van deze loting: clubs uit hetzelfde land kunnen in de achtste finales niet tegen elkaar loten. Ook clubs die in de poulefase in dezelfde groep zaten, kunnen niet tegen elkaar spelen in het aankomende begin van de knock-outfase. Elke te loten wedstrijd bestaat uit een club uit Pot 1 tegen een club uit Pot 2. Daarbij hebben de landen uit Pot 1 het recht om eerst uit te spelen. De teams uit Pot 2 spelen dus eerst thuis.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Kwartfinales, Halve finales en Finale
Vrijdag 20 maart 2020, 12.00 uur, Nyon
Loting Champions League 2019-2020 1/4 finale en 1/2 finale
Meer info  

Loting Champions League Derde kwalificatieronde
Maandag 22 juli 2019, vanaf 12.00 uur
Loting Champions League 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  
Derde kwalificatieronde:

Champions Path:

PAOK Saloniki - Ajax
Maccabi Tel Aviv/CFR Cluj - Celtic/JK Nõmme Kalju
APOEL FC/FK Sutjeska - Karabach/Dundalk FC
Dinamo Zagreb/FC Saburtalo Tbilisi - Valletta FC/Ferencváros
Rode Ster Belgrado/HJK Helsinki - FC Kopenhagen/The New Saints FC
Maribor/AIK Solna - FC BATE Borisov/Rosenborg

League Path:

FC Basel/PSV - LASK Linz
Istanbul Basaksehir - Olympiakos/Viktoria Pilsen
FC Krasnodar - FC Porto
Club Brugge - Dynamo Kiev


Zie ook: Programma Champions League

Zie ook: Loting Europa League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Eerste en Tweede kwalificatieronde
Woensdag 19 juni 2019, vanaf 12.00 uur
Loting Champions League 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  
Tweede Kwalificatieronde:

Champions Path

FC Astana/CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv
FC BATE Borisov/GKS Piast Gliwice - Linfield FC/Rosenborg
The New Saints FC/Winnaar voorronde - FC Kopenhagen
Ferencváros/Ludogorets Razgrad - Dudelange/Valletta FC
Dundalk FC/Riga FC - FK Partizani/Karabach

Sheriff Tiraspol/FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb
Celtic/FK Sarajevo - JK Nõmme Kalju/KF Shkëndija
FK Suduva/Rode Ster Belgrado - HJK Helsinki/HB Tórshavn
Slovan Bratislava/FK Sutjeska - APOEL FC
Valur Reykjavík/Maribor - Ararat-Armenia/AIK Solna


League path

Viktoria Pilsen - Olympiakos
PSV - FC Basel


Zie Programma Champions League voor de uitslag!

Zie ook: Loting Europa League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv


NIEUWS LOTING CHAMPIONS LEAGUE: