LOTING CHAMPIONS LEAGUE 2019-2020

Selecteer op:  
Loting Champions League eerste en tweede kwalificatieronde | UITSLAG
Woensdag 19 juni 2019, vanaf 12.00 uur
Loting Champions League 2019-2020 - PSV treft FC Basel
Meer info  
Tweede Kwalificatieronde:

Champions Path

FC Astana/CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv
FC BATE Borisov/GKS Piast Gliwice - Linfield FC/Rosenborg
The New Saints FC/Winnaar voorronde - FC Kopenhagen
Ferencváros/Ludogorets Razgrad - Dudelange/Valletta FC
Dundalk FC/Riga FC - FK Partizani/Karabach

Sheriff Tiraspol/FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb
Celtic/FK Sarajevo - JK Nõmme Kalju/KF Shkëndija
FK Suduva/Rode Ster Belgrado - HJK Helsinki/HB Tórshavn
Slovan Bratislava/FK Sutjeska - APOEL FC
Valur Reykjavík/Maribor - Ararat-Armenia/AIK Solna


League path

Viktoria Pilsen - Olympiakos
PSV - FC Basel


Zie Programma Champions League voor de uitslag!

Zie ook: loting Europa League 2019-2020



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Loting Champions League kwartfinales, halve finales en finale
Vrijdag 15 maart 2019, 12.00 uur, Nyon
Loting Champions League 2018-2019 MET AJAX - JUVENTUS!
Meer info  
UITSLAG

AJAX - JUVENTUS
Liverpool - FC Porto
Tottenham Hotspur - Manchester City
FC Barcelona - Manchester United


Halve finale 1: Tottenham Hotspur / Manchester City - AJAX / Juventus

Halve finale 2: FC Barcelona / Manchester United - Liverpool / FC Porto


Finale: winnaar halve finale 1 - winnaar halve finale 2


Zie ook: Programma Champions League

& loting Europa League 2018-2019


Loting Champions League achtste finales | UITSLAG
Maandag 17 december 2018, 12.00 uur, Nyon
Loting Champions League 2018-2019 1/8e finales met Ajax
Meer info  
Loting achtste finales Champions League:

Uitslag loting:

FC Schalke 04 - Manchester City
Atlético Madrid - Juventus
Manchester Utd - Paris Saint-Germain
Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund

Olympique Lyon - FC Barcelona
AS Roma - FC Porto
Ajax - Real Madrid
Liverpool - Bayern München


Zie ook: Programma Champions League

& loting Europa League 2018-2019


Pot I met groepswinnaars (spelen in achtste finales eerst uit):

FC Barcelona
Bayern München
Borussia Dortmund
Juventus
Manchester City
Paris Saint-Germain
Porto
Real Madrid


Pot II met groepsnummers twee (in achtste finales eerst thuis):

Ajax
Atlético Madrid
Liverpool
Lyon
Manchester United
AS Roma
Schalke04
Tottenham Hotspur



De regels van deze loting: clubs uit hetzelfde land kunnen in de achtste finales niet tegen elkaar loten. Ook clubs die in de poulefase in dezelfde groep zaten, kunnen niet tegen elkaar spelen in het aankomende begin van de knock-outfase. Elke te loten wedstrijd bestaat uit een club uit Pot 1 tegen een club uit Pot 2. Daarbij hebben de landen uit Pot 1 het recht om eerst uit te spelen. De teams uit Pot 2 spelen dus eerst thuis.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Loting Champions League Groepsfase | UITSLAG
Donderdag 30 augustus 2018, 18.00 uur, Grimaldi Forum, Monaco
Loting Champions League groepsronden 2018-2019 - met Ajax en PSV
Meer info  
Acht groepen van vier
In totaal 32 clubs gaan in de Champions League in acht groepen van vier strijden om zestien plaatsen in de achtste finales.

Zie ook: Hoe zit de loting Groepsfase Champions League in elkaar?

Uitslag loting:

Met Ajax en PSV in pot 3.
PSV in groep B
Ajax in groep E

Uitslag loting:

Groep A:
1. Atlético Madrid
2. Borussia Dortmund
3. AS Monaco
4. Club Brugge

Groep B:
1. FC Barcelona
2. Tottenham Hotspur
3. PSV
4. Internazionale

Groep C:
1. Paris Saint-Germain
2. Napoli
3. Liverpool
4. Rode Ster Belgrado

Groep D:
1. Lokomotiv Moskou
2. FC Porto
3. FC Schalke 04
4. Galatasaray

Groep E:
1. Bayern München
2. Benfica
3. Ajax
4. AEK Athene

Groep F:
1. Manchester City
2. Shakhtar Donetsk
3. Olympique Lyon
4. 1899 Hoffenheim

Groep G:
1. Real Madrid
2. AS Roma
3. CSKA Moskou
4. Viktoria Pilsen

Groep H:
1. Juventus
2. Manchester Utd
3. Valencia
4. Young Boys

De ceremonie begint met het bekendmaken van de winnaars van de volgende UEFA-verkiezingen:

- UEFA Speler van het seizoen 2017-2018: Luka Modric
- UEFA Speelsters van het seizoen 2017-2018: Pernille Harder
- Doelman, verdediger, middenvelder en aanvaller van het 2017-2018 Champions League seizoen

Doelman: Keylor Navas
Verdediger: Sergio Ramos
Middenvelder: Luka Modric
Aanvaller: Cristiano Ronaldo

Zie ook Programma Champions League

& loting Europa League 2018-2019


Een reclameboodschap tussendoor: een nieuwe accu voor een Gazelle, Sparta, Batavus of andere elektrische fiets? Fietsaccus.nl is de nieuwste site voor een vervangende e-bike accu.




Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Loting Champions League play-offs kwalificatieronde | UITSLAG
Maandag 6 augustus 2018, Nyon
Loting Champions League 2018-2019
Meer info  
Rode Ster Belgrado/Spartak Trnava - FC Salzburg/KF Shkëndija
Karabach/FC BATE Borisov - PSV
Benfica/Fenerbahçe - PAOK Saloniki/Spartak Moskou

Young Boys - FC Astana/Dinamo Zagreb
Malmö FF/Videoton FC - Celtic/AEK Athene
Standard Luik/Ajax - Slavia Praag/Dynamo Kiev

Zie ook: Programma Champions League

& loting Europa League 2018-2019



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Loting Champions League derde kwalificatieronde | UITSLAG
Maandag 23 juli 2018, Nyon
Loting Champions League 2018-2019
Meer info  
Champions Path:

FC Salzburg - KF Shkëndija
Celtic - AEK Athene
FC Astana - Dinamo Zagreb
Karabach - FC BATE Borisov
Malmö FF - Videoton FC
Rode Ster Belgrado - Spartak Trnava

League Path:

Benfica - Fenerbahçe
PAOK Saloniki - Spartak Moskou
Standard Luik - Ajax
Slavia Praag - Dynamo Kiev

Zie ook: Programma Champions League

& loting Europa League 2018-2019


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië


Laatste 3 nieuwsartikelen Loting Champions League: