LOTING EUROPA CONFERENCE LEAGUE | 2022-2023

Loting_Conference_League.jpg

Wanneer is de loting van de UEFA Europa Conference League? Vind hier de data van alle ECL lotingen. Er zijn in 2022-2023 deze Conference League lotingen: voorrondes, play-offs kwalificatie, groepsfase, play-offs voor knock-outs, achtste finales en één loting voor de kwartfinale, halve finale en finale.

Selecteer op:  

De UEFA Europa Conference League kent in het seizoen 2022-2023 acht lotingen. Namelijk de loting voor de eerste kwalificatieronde, de loting voor de tweede kwalificatieronde, die voor de derde kwalificatieronde, de play-offs in de kwalificatiefase, die voor de poulefase (acht groepen van vier), de loting voor de play-offs van de knock-outfase, de trekking voor de achtste finales en de laatste: de loting die de wedstrijden in de kwartfinales en halve finales (/finale) bepaalt. Hier vind je de datum van elke Conference League loting. Het Europa Conference League seizoen loopt van donderdag 7 juli 2022 t/m de finale op woensdag 7 juni 2023. Meer informatie over de opzet vind je op deze pagina: Programma Europa Conference League.

LOTING CONFERENCE LEAGUE PLAY-OFFS
KNOCK-OUTRONDE / TUSSENRONDE


LIVE: loting maandag 7 november 2022, 14.00 uur

House of European Football in Nyon, Zwitserland

UITSLAG LOTING:

Karabach - AA Gent
Trabzonspor - FC Basel
Lazio - CFR Cluj
FK Bodø/Glimt - Lech Poznan
SC Braga - Fiorentina
AEK Larnaca - SK Dnipro-1
Sheriff Tiraspol - Partizan Belgrado
Ludogorets Razgrad - Anderlecht



Zo werkt de loting:

- Deelnemende teams zijn de 8 nummers twee van de acht groepen uit de poulefase van de Europa Conference League + de 8 nummers drie van de acht groepen uit de poulefase van de Europa League

- De 8 runners-up uit de groepsfase van de UEFA Europa Conference League worden bij de loting geplaatst in Pot 1

- De 8 nummers drie uit de groepsfase van de UEFA Europa League komen in Pot 2 (ongeplaatst)

- De teams uit Pot 1 beginnen met een uitwedstrijd

- Teams afkomstig uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten

- De 8 winnaars bereiken de Europa Conference League achtste finales

UITSLAG LOTING:

Hier live te volgen op maandag 7 november.



Zie: Loting Champions League

Zie: Loting Europa League

Zie: Programma, poules en standen Conference League

Zie: Programma, poules en standen Europa League

Loting Europa Conference League Play-offs knock-outfase
Maandag 7 november 2022, 14.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023
Meer info  
Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League


House of European Football in Nyon, Zwitserland

Zo werkt de loting:

- Deelnemende teams zijn de 8 nummers twee van de acht groepen uit de poulefase van de Europa Conference League + de 8 nummers drie van de acht groepen uit de poulefase van de Europa League

- De 8 runners-up uit de groepsfase van de UEFA Europa Conference League worden bij de loting geplaatst in Pot 1

- De 8 nummers drie uit de groepsfase van de UEFA Europa League komen in Pot 2 (ongeplaatst)

- De teams uit Pot 1 beginnen met een uitwedstrijd

- Teams afkomstig uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten

- De 8 winnaars bereiken de Europa Conference League achtste finales.


Uitslag:


Loting Europa Conference League Achtste finales
Vrijdag 24 februari 2023, 14.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023 1/8 finale
Meer info  

Loting Conference League Kwartfinales, Halve finales en Finale
Vrijdag 17 maart 2023, 14.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023 1/4 finale en 1/2 finale
Meer info  
UITSLAG LOTING


Kwartfinales:



Halve finales:



Zie ook: Programma Conference League

& Loting Europa League

UITSLAG LOTING EUROPA CONFERENCE LEAGUE

Loting Europa Conference League Groepsfase
Vrijdag 26 augustus 2022, 14.30 uur, Istanboel
Loting Conference League Poules 2022-2023
Meer info  
Uitslag loting:

Groep A:
1. Istanbul Basaksehir
2. Fiorentina
3. Heart of Midlothian
4. FK RFS

Groep B:
1. West Ham United
2. Steaua Boekarest
3. Anderlecht
4. Silkeborg IF

Groep C:
1. Villarreal
2. Hapoel Beer Sheva FC
3. Austria Wien
4. Lech Poznan

Groep D:
1. Partizan Belgrado
2. 1. FC Köln
3. OGC Nice
4. 1. FC Slovácko

Groep E:
1. AZ
2. Apollon Limassol
3. Vaduz
4. SK Dnipro-1

Groep F:
1. AA Gent
2. Molde
3. Shamrock Rovers
4. Djurgårdens IF

Groep G:
1. Slavia Praag
2. CFR Cluj
3. Sivasspor
4. FC Ballkani

Groep H:
1. FC Basel
2. Slovan Bratislava
3. Žalgiris
4. FC Pyunik

Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League


Potindeling:

POT 1:
Villarreal
Basel
Slavia Praag
AZ
Gent
Istanbul Başakşehir
Partizan
West Ham


POT 2:
CFR Cluj
Molde
FCSB
Fiorentina
FC Köln
Hapoel Beer-Sheva
Apollon Limassol
Slovan Bratislava


POT 3:
Nice
Anderlecht
Žalgiris Vilnius
Austria Wien
Hearts
Shamrock Rovers
Sivasspor
Vaduz


POT 4:
Dnipro-1
Lech Poznań
Slovácko
Silkeborg
Djurgården
Pyunik
RFS
Ballkani


Loting Europa Conference League Play-offs kwalificatie
Donderdag 2 augustus 2022, 14.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2022-2023
Meer info  
Uitslag loting:

Champions path

Maribor/HJK Helsinki - FC Shakhtyor Soligorsk/CFR Cluj
FK RFS/Hibernians FC - Linfield FC/FC Zürich
Vikingur Reykjavík/Lech Poznan - Malmö FF/F91 Dudelange
Shamrock Rovers/KF Shkupi - FC Ballkani/KÍ Klaksvík
HŠK Zrinjski/Tobol Qostanay - Olympiakos/Slovan Bratislava

Main path

CSKA Sofia/St Patrick's - Brøndby IF/FC Basel
APOEL FC/FC Kyzylzhar Petropavlovsk - Sepsi Sfântu Gheorghe/Djurgårdens IF
Breidablik/Istanbul Basaksehir - Lillestrøm SK/Royal Antwerp
Fiorentina - FC Twente/FK Čukarički

Vaduz/Konyaspor - Neftçi/Rapid Wien
Maccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki - OGC Nice
Dunajská Streda/Steaua Boekarest - Viking FK/Sligo Rovers FC
Villarreal - Hajduk Split/Vitória Guimarães

Spartak Trnava/Raków Częstochowa - Slavia Praag/Panathinaikos
FC Zorya Luhansk/CSU Craiova - FC Lugano/Hapoel Beer Sheva FC
AEK Larnaca/Partizan Belgrado - Levski Sofia/Hamrun
1. FC Köln - MOL Fehérvár FC FC/FC Petrocub

West Ham United - Viborg FF/B36 Tórshavn
KuPS Kuopio/Young Boys - Paide/Anderlecht
Fenerbahçe SK/1. FC Slovácko - AIK/KF Shkëndija
Molde/Kisvárda FC - Wolfsberger AC/Gzira United
Dundee United/AZ - Riga FC/Gil Vicente

Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League

Loting Europa Conference League Derde kwalificatieronde
Maandag 18 juli 2022, 14.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023
Meer info  
House of European Football in Nyon, Zwitserland

Main Path:
Dundee United - Tuzla City / AZ
FC Twente - Racing FC Union Luxemburg / FK Čukarički

---

Champions path
Met 8 winnaars tweede kwalificatieronde Champions path
+
2 verliezers eerste kwalificatieronde UEFA Champions League

Vikingur Gøta Reykjavík/The New Saints FC - Lech Poznan/Dinamo Batumi
FK RFS - Hibernians FC/FC Levadia Tallinn
SP La Fiorita/FC Ballkani - FK Sutjeska/KÍ Klaksvík
Tirana/HŠK Zrinjski - Tobol Qostanay/Lincoln Red Imps FC
FC Shakhtyor Soligorsk - CFR Cluj/Inter Club d'Escaldes


Main path
Met 9 instromers
+
45 winnaars tweede kwalificatieronde Main path

Spartak Trnava/Newtown AFC - Raków Częstochowa/FC Astana
AIK/Vorskla Poltava - Valmiera FC/KF Shkëndija
Sparta Praag/Viking FK - Motherwell FC/Sligo Rovers FC Rovers
Breidablik/FK Budućnost Podgorica - Istanbul Basaksehir/Maccabi Netanja FC
KuPS Kuopio/FC Milsami Orhei - FK Liepaja/Young Boys
Ararat Armenia/Paide - Anderlecht
FK Suduva/Viborg FF - B36 Tórshavn/Tre Fiori
Hajduk Split - Vitória Guimarães/Puskás Akadémia FC
Pogoń Stettin/Brøndby IF - FC Basel/Crusaders FC
SJK Seinäjoki/Lillestrøm SK - Royal Antwerp/FC Drita
CSKA Sofia/FK Makedonija - St Patrick's/NS Mura
Dundee United - Tuzla City/AZ

Botev Plovdiv/APOEL FC - FC Kyzylzhar Petropavlovsk/NK Osijek
Vikingur Gøta/Dunajská Streda - FC Saburtalo Tbilisi/Steaua Boekarest
MFK Ružomberok/Riga FC - Gil Vicente
Wolfsberger AC - Gzira United/Radnicki Niš
Zirä FK/Maccabi Tel Aviv - FC Gomel/Aris Thessaloniki
Molde/IF Elfsborg - FC Kairat Almaty/Kisvárda FC
Aris Limassol/Neftçi - Rapid Wien/Lechia Gdańsk
FC Lugano - Hapoel Beer Sheva FC/Dinamo Minsk
Levski Sofia/PAOK Saloniki - FK Velež Mostar/Hamrun
FC Twente - Racing FC Union Luxembourg/Čukarički
FC Zorya Luhansk - KF Vllaznia Shkodër/CSU Craiova
FC Koper/Vaduz - FC BATE Borisov/Konyaspor
Sepsi Sfântu Gheorghe/Olimpija Ljubljana - Rijeka/Djurgårdens IF
MOL Fehérvár FC/Qäbälä FK - Petrocub/KF Laçi
St Joseph's FC/Slavia Praag - Panathinaikos


Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League

Loting Europa Conference League Tweede kwalificatieronde
Woensdag 15 juni 2022, 13.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023
Meer info  
House of European Football in Nyon, Zwitserland




Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League

Loting Europa Conference League Eerste kwalificatieronde
Dinsdag 14 juni 2022, 13.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2022-2023
Meer info  
House of European Football in Nyon, Zwitserland




Zie ook Programma Conference League

& Loting Europa League

ARCHIEF

Loting_Europa_Conference_League.jpg
Loting Conference League Kwartfinales, halve finales en finale
Vrijdag 18 maart 2022, 15.00 uur, Nyon
Loting Europa Conference League 2021-2022 1/4 finale en 1/2 finale
Meer info  
UITSLAG LOTING

Met:

PSV
Marseille
FK Bodø/Glimt
Leicester City
Feyenoord
AS Roma
Slavia Praag
PAOK



Kwartfinales:



Halve finales:



Zie ook: Programma Europa Conference League

& Loting Champions League

Loting Europa Conference League Achtste finales
Vrijdag 25 februari 2022, 13.30 uur, Nyon
Loting Conference League 2021-2022
Meer info  
Zie ook: Programma Conference League

& Loting Champions League

Uitslag:

Marseille - FC Basel
Leicester City - Stade Rennais
PAOK Saloniki - AA Gent
Vitesse - AS Roma
PSV - FC Kopenhagen
Slavia Praag - LASK Linz
FK Bodø/Glimt - AZ
Partizan Belgrado - Feyenoord

Loting Europa Conference League Play-offs knock-outfase
Maandag 13 december 2021, 13.30 uur, Nyon
Loting Conference League 2021-2022 | UITSLAG
Meer info  
Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League


Uitslag:

Conference League:

Olympique Marseille - Qarabağ FK
PSV - Maccabi Tel Aviv
Fenerbahçe - Slavia Praag
FC Midtjylland - PAOK Saloniki
Leicester City - Randers FC
Celtic - FK Bodø/Glimt
Sparta Praag - Partizan Belgrado
Rapid Wien - Vitesse / Tottenham Hotspur

Loting Europa Conference League Groepsfase
Vrijdag 27 augustus 2021, 12.00 uur, Nyon
Loting Conference League Poules 2021-2022 | UITSLAG
Meer info  
House of European Football in Nyon, Zwitzerland

CONFERENCE LEAGUE:

Ploegen uit dezelfde pot kunnen niet elkaar niet loten.

AZ zit in Pot 1.

Feyenoord zit in Pot 2.

Vitesse zit in Pot 3.

Ook clubs uitzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.

De potindeling:

POT 1:
AS Roma
Tottenham Hotspur
FC Basel
FC Kopenhagen
Slavia Praag
Gent
AZ
LASK

POT 2:
Feyenoord
Qarabag
Maccabi Tel Aviv
PAOK
Stade Rennes
Partizan
CFR Cluj
Zorya Luhansk

POT 3:
Union Berlin
CSKA Sofia
Vitesse
Slovan Bratislava
Jablonec
Alashkert
Flora Tallinn
Keirat Almaty

POT 4:
Lincoln Red Imps
Randers
Omonia Nicosia
Anorthosis Famagusta
HJK Helsinki
Maccabi Haifa
FK Bodø/Glimt
Mura

Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League

Loting Europa Conference League Play-offs kwalificatie
Maandag 2 augustus 2021, 13.00 uur, Nyon
Loting Conference League 2021-2022 | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting Conference League:

KF Laçi/Anderlecht - Vitesse/Dundalk FC
FC Luzern/Feyenoord - IF Elfsborg/FK Velež


Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League