LOTING EUROPA LEAGUE 2020/'21

Loting_Europa_League.jpg

Wanneer is de loting van de Europa League? Vind hier de data van alle EL lotingen. Er zijn in 2020/21 deze Europa League lotingen: voorrondes, groepsfase, zestiende finales, achtste finales en één loting voor de kwartfinale, halve finale en finale.

Selecteer op:  
Loting Europa League Achtste finales
Vrijdag 26 februari 2021, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2020-2021 1/8 finales
Meer info  
Uitslag loting:

Ajax - Young Boys
Dynamo Kiev - Villarreal
AS Roma - Shakhtar Donetsk
Olympiakos - Arsenal

Dinamo Zagreb - Tottenham Hotspur
Manchester Utd - AC Milan
Slavia Praag - Rangers FC
Granada CF - Molde


Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Kwartfinales, halve finales en finale
Vrijdag 19 maart 2021, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2019-2020 1/4 finale en 1/2 finale
Meer info  

Loting Europa League Zestiende finales
Maandag 14 december 2020, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Wolfsberger AC - Tottenham Hotspur
Dynamo Kiev - Club Brugge
Real Sociedad - Manchester Utd
Benfica - Arsenal
Rode Ster Belgrado - AC Milan
Antwerp - Rangers FC
Slavia Praag - Leicester City
FC Salzburg - Villarreal

SC Braga - AS Roma
FC Krasnodar - Dinamo Zagreb
Young Boys - Bayer 04 Leverkusen
Molde - 1899 Hoffenheim
Granada CF - Napoli
Maccabi Tel Aviv - Shakhtar Donetsk
LOSC Lille - Ajax
Olympiakos - PSV

Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League


Potindeling
Ajax en PSV zitten in Pot 1. Daarin zitten de twaalf groepswinnaars van de Europa League (waaronder PSV) en de vier beste nummers drie uit de Champions League (waaronder Ajax).

In Pot 2 zitten de twaalf clubs die als tweede eindigden in hun Europa League-poule, samen met de minst goede vier nummers drie uit de Champions League.

Pot 1
Ajax, PSV, Arsenal, Club Brugge, Dinamo Zagreb, 1899 Hoffenheim, Manchester United, Shakhtar Donetsk, Villarreal, AS Roma, Bayer Leverkusen, Rangers FC, Napoli, Leicester City, AC Milan en Tottenham Hotspur.

Pot 2
Rode Ster Belgrado, Dinamo Kiev, Krasnodar, Olympiacos, Red Bull Salzburg, Young Boys, Molde FK, Slavia Praag, Benfica, Granada, Real Sociedad, Sporting Braga, Lille, Maccabi Tel Aviv, Antwerp FC en Wolfsberger AC.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Play-offs kwalificatieronde
Vrijdag 18 september 2020, om 14.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  

Loting Europa League Derde kwalificatieronde
Dinsdag 1 september 2020, om 13.00 uur
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  

Loting Europa League Tweede kwalificatieronde
Maandag 31 augustus 2020, om 13.00 uur
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  

Loting Europa League Eerste kwalificatieronde
Maandag 10 augustus 2020, om 13.00 uur
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  

Loting Europa League Preliminary Round
Zondag 9 augustus 2020, om 13.00 uur
Loting Europa League 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  

Loting Europa League Groepsfase | met PSV, AZ en Feyenoord
Vrijdag 2 oktober 2020, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League Poules 2020-2021 | UITSLAG
Meer info  
House of European Football in Nyon, Zwitzerland

Uitslag loting:

Groep A:
1. AS Roma
2. Young Boys
3. CFR Cluj
4. CSKA Sofia

Groep B:
1. Arsenal
2. Rapid Wien
3. Molde
4. Dundalk FC

Groep C:
1. Bayer 04 Leverkusen
2. Slavia Praag
3. Hapoel Beer Sheva FC
4. OGC Nice

Groep D:
1. Benfica
2. Standard Luik
3. Rangers FC
4. Lech Poznan

Groep E:
1. PSV
2. PAOK Saloniki
3. Granada CF
4. AC Omonia

Groep F:
1. Napoli
2. Real Sociedad
3. AZ
4. Rijeka

Groep G:
1. SC Braga
2. Leicester City
3. AEK Athene
4. FC Zorya Luhansk

Groep H:
1. Celtic
2. Sparta Praag
3. AC Milan
4. LOSC Lille

Groep I:
1. Villarreal
2. Karabach
3. Maccabi Tel Aviv
4. Sivasspor

Groep J:
1. Tottenham Hotspur
2. Ludogorets Razgrad
3. LASK Linz
4. Antwerp

Groep K:
1. CSKA Moskou
2. Dinamo Zagreb
3. Feyenoord
4. Wolfsberger AC

Groep L:
1. AA Gent
2. Rode Ster Belgrado
3. 1899 Hoffenheim
4. FC Slovan Liberec


Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League

PSV zit in Pot 1
AZ en Feyenoord zitten in Pot 3


POT 1
Arsenal
Tottenham Hotspur
AS Roma
Napoli
Benfica
Bayer Leverkusen
Villarreal
CSKA Moskou
SC Braga
KAA Gent
PSV
Celtic

POT 2
Dinamo Zagreb
Sparta Praag
Slavia Praag
Ludogorets
BSC Young Boys
Rode Ster Belgrado
Rapid Wien
Leicester City
PAOK
Qarabag FK
Standard Luik
Real Sociedad

POT 3
Granada
AC Milan
AZ
Feyenoord
AEK
Maccabi Tel Aviv
Rangers FC
Molde FK
Hoffenheim
LASK
Hapoel Beer Sheva
Zorya Luhansk

POT 4
CFR Cluj
Lille OSC
OGC Nice
HNK Rijeka
Dundalk FC
Slovan Liberec
Royal Antwerp FC
Lech Poznan
Sivasspor
Wolfsberger AC
Omonia Nicosia
CSKA Sofia

48 deelnemers:

18 clubs rechtstreeks uit competitie geplaatst
21 winnaars Europa League voorronde play-offs
6 teams die zijn uitgeschakeld in Champions League play-off
3 teams die zijn uitgeschakeld in Champions League derde voorronde (League Path)



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv


NIEUWS LOTING EUROPA LEAGUE: