LOTING EUROPA LEAGUE 2019/'20

Loting_Europa_League.jpg

Wanneer is de loting van de Europa League? Vind hier de data van alle EL lotingen. Er zijn in 2019/20 deze Europa League lotingen: voorrondes, groepsfase, zestiende finales, achtste finales en één loting voor de kwartfinale, halve finale en finale.

Selecteer op:  
Loting Europa League Zestiende finales
Maandag 16 december 2019, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2019-2020 1/16 finales
Meer info  
Uitslag loting:




Geplaatste teams (EL-groepswinnaars, Pot I)



Niet-geplaatste teams (runners-up uit groepsfase, Pot II)



* Deze landen stromen in vanuit de Champions League. Het zijn de nummers drie uit de CL-poulefase. De vier beste nummers drie behoren tot de geplaatste landen in Pot I. De overige vier nummers drie zitten bij de loting in Pot II.

De regels van deze loting: clubs uit hetzelfde land kunnen in de zestiende finales niet tegen elkaar loten. Ook clubs die in de poulefase in dezelfde groep zaten, kunnen niet tegen elkaar spelen in het aankomende begin van de knock-outfase. Elke te loten wedstrijd bestaat uit een club uit Pot 1 tegen een club uit Pot 2. Daarbij hebben de landen uit Pot 1 het recht om eerst uit te spelen. De teams uit Pot 2 spelen dus eerst thuis.

Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Achtste finales
Vrijdag 28 februari 2020, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2019-2020 1/8 finales
Meer info  

Loting Europa League Kwartfinales, halve finales en finale
Vrijdag 20 maart 2020, 13.00 uur, Nyon
Loting Europa League 2019-2020 1/4 finale en 1/2 finale
Meer info  

Loting Europa League Groepsfase
Vrijdag 30 augustus 2019, 13.00 uur, Grimaldi Forum, Monaco
Loting Europa League Poules 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Groep A:
1. Sevilla FC
2. APOEL FC
3. Karabach
4. Dudelange

Groep B:
1. Dynamo Kiev
2. FC Kopenhagen
3. Malmö FF
4. FC Lugano

Groep C:
1. FC Basel
2. FC Krasnodar
3. Getafe CF
4. Trabzonspor

Groep D:
1. Sporting Lissabon
2. PSV
3. Rosenborg
4. LASK Linz

Groep E:
1. Lazio
2. Celtic
3. Stade Rennais
4. CFR Cluj

Groep F:
1. Arsenal
2. Eintracht Frankfurt
3. Standard Luik
4. Vitória Guimarães

Groep G:
1. FC Porto
2. Young Boys
3. Feyenoord
4. Rangers FC

Groep H:
1. CSKA Moskou
2. Ludogorets Razgrad
3. Espanyol
4. Ferencváros

Groep I:
1. VfL Wolfsburg
2. AA Gent
3. Saint-Etienne
4. Oleksandriya

Groep J:
1. AS Roma
2. Borussia Mönchengladbach
3. Istanbul Basaksehir
4. Wolfsberger AC

Groep K:
1. Besiktas
2. SC Braga
3. Wolverhampton Wanderers
4. Slovan Bratislava

Groep L:
1. Manchester Utd
2. FC Astana
3. Partizan Belgrado
4. AZ


Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Play-offs kwalificatieronde
Maandag 5 augustus 2019, vanaf 13.30 uur, Nyon
Loting Europa League 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Champions path:

Maccabi Tel Aviv/FK Suduva - Dinamo Zagreb/Ferencváros
Rode Ster Belgrado/FC Kopenhagen - Riga FC/HJK Helsinki
CFR Cluj/Celtic - Sheriff Tiraspol/AIK Solna
Ararat Armenia/FC Saburtalo Tbilisi - Dudelange/JK Nõmme Kalju

Ludogorets Razgrad/The New Saints FC - Maribor/Rosenborg
FK Sutjeska/Linfield FC - APOEL FC/Karabach
Slovan Bratislava/Dundalk FC - PAOK Saloniki/Ajax
FC Astana/Valletta FC - FK Sarajevo/FC BATE Borisov

Main path:

Torino/FC Shakhtyor Soligorsk - FC Pyunik/Wolverhampton Wanderers
CSU Craiova/AEK Athene - Sparta Praag/Trabzonspor
Legia Warschau/Atromitos FC - FC Midtjylland/Rangers FC
Feyenoord/Dinamo Tbilisi - IFK Norrköping/Hapoel Beer Sheva FC
Steaua Boekarest/Mladá Boleslav - FK Ventspils/Vitória Guimarães
Larnaca/AA Gent - Rijeka/Aberdeen FC
FK Haugesund/PSV - Austria Wien/Apollon Limassol
FC Luzern/Espanyol - CSKA Sofia/FC Zorya Luhansk

Partizan Belgrado/Yeni Malatyaspor - Molde/Aris Thessaloniki
Brøndby IF/SC Braga - FC Thun/Spartak Moskou
Malmö FF/HŠK Zrinjski - Neftçi/Bnei Yehuda Tel-Aviv
Lokomotiv Plovdiv/RC Strasbourg Alsace - Vaduz/Eintracht Frankfurt
FK Marioepol/AZ - Antwerp/Viktoria Pilsen



Zie ook: Programma Europa League

& Loting Champions League


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Derde kwalificatieronde
Maandag 22 juli 2019, rond 13.30 / 14.00 uur
Loting Europa League 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  
Derde kwalificatieronde:

Champions path:

Groep 1:

FK Sutjeska/APOEL FC - HB Tórshavn/Linfield FC
CFR Cluj/Maccabi Tel Aviv - Tre Penne/FK Suduva
Ararat Armenia/Lincoln Red Imps FC - FC Saburtalo Tbilisi/Dinamo Zagreb
GKS Piast Gliwice/Riga FC - Rode Ster Belgrado/HJK Helsinki
Valur Reykjavík/Ludogorets Razgrad - The New Saints FC/FC Kopenhagen

Groep 2:

FK Sarajevo - FC BATE Borisov/Rosenborg
KF Shkëndija/Dudelange - Celtic/JK Nõmme Kalju
FC Santa Coloma/FC Astana - Ferencváros/Valletta FC
Partizan Tirana/Sheriff Tiraspol - Maribor/AIK Solna
Slovan Bratislava/KF Feronikeli - Dundalk FC/Karabach


League Path:

IFK Norrköping/FK Liepaja - Hapoel Beer Sheva FC/FC Kairat Almaty
Lechia Gdańsk/Brøndby IF - SC Braga
FC Pyunik/FK Jablonec - Wolverhampton Wanderers/Crusaders FC
FK Haugesund/Sturm Graz - PSV/FC Basel

Torino/Debreceni VSC - FC Shakhtyor Soligorsk/Esbjerg
Molde/FK Cukaricki - Aris Thessaloniki/AEL Limassol
FC Midtjylland - Rangers FC/FC Progrès Niederkorn
Rijeka - FC Chikhura Sachkhere/Aberdeen FC

Antwerp - Viktoria Pilsen/Olympiakos
Lokomotiv Plovdiv/Spartak Trnava - RC Strasbourg Alsace/Maccabi Haifa FC
FK Marioepol - AZ/BK Häcken
FK Ventspils/Gzira United - AS Jeunesse Esch/Vitória Guimarães

Austria Wien - Shamrock Rovers/Apollon Limassol
FC Thun - Spartak Moskou
Larnaca/Levski Sofia - AA Gent/Viitorul Constanta
MOL Vidi FC/Vaduz - FC Flora Tallinn/Eintracht Frankfurt

NK Domžale/Malmö FF - FC Utrecht/HŠK Zrinjski
CSKA Sofia/NK Osijek - FK Buducnost Podgorica/FC Zorya Luhansk
FK Arsenal Toela/Neftçi - Bnei Yehuda Tel-Aviv
FC Luzern/KÍ Klaksvík KlaksvÌk - Espanyol/Stjarnan
Sparta Praag - Trabzonspor
Honvéd Budapest/CSU Craiova - AEK Athene

Zie ook: Programma Europa League

Zie ook: Loting Champions League



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Europa League Eerste en tweede kwalificatieronde
Woensdag 19 juni 2019, om 14.00 uur
Loting Europa League 2019-2020 | UITSLAG
Meer info  


NIEUWS LOTING EUROPA LEAGUE: