LOTING TOTO KNVB BEKER LIVE

Wanneer_is_loting_TOTO_KNVB_Beker.jpg

Wanneer is de loting van de KNVB Beker? Alle lotingen van het TOTO KNVB Bekertoernooi: 1e kwalificatieronde, 2e kwalificatieronde, KNVB Beker 1e ronde, 2e bekerronde, 8e finales, 4e finales en halve finales 2020. Met altijd live de uitslag.

Selecteer op:  
Loting KNVB Beker Ronde 2 | Zestiende finales | UITSLAG
Datum bekerloting: zaterdag 2 november, 22.00 uur
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi Tweede ronde | 16e finales
Meer info  
Zie ook: Programma met wedstrijden tweede ronde TOTO KNVB beker

Uitslag loting:

IJsselmeervogels - SteDoCo
Heracles Almelo - FC Dordrecht
Telstar - Ajax
sc Heerenveen - Roda JC
Vitesse - Odin'59
OFC - Spakenburg
SC Cambuur - Feyenoord
AZ - Groene Ster
Willem II - Sparta Rotterdam
FC Twente - Go Ahead Eagles
VV Katwijk - TOP Oss
FC Groningen - FC Utrecht
Fortuna Sittard - PEC Zwolle
GVVV - PSV
Excelsior - FC Eindhoven
Sparta Nijkerk - NAC Breda


PROGRAMMA KNVB BEKER: DATA EN TIJDEN


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting KNVB Beker Achtste finales
Datum bekerloting: zaterdag 21 december 2019
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi 8e finales
Meer info  

Loting KNVB Beker Kwartfinales
Datum bekerloting: zaterdag 21 december 2019
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi 4e finales
Meer info  

Loting KNVB Beker Halve finales en finale
Datum bekerloting: zaterdag 21 december 2019
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi halve finales
Meer info  

Loting KNVB Beker Ronde 1
Datum bekerloting: zaterdag 31 augustus 2019, 18.45 uur
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi Eerste ronde | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Groene Ster/Kloetinge - VVV-Venlo
Silvolde/Goes - SC Cambuur
FC 's-Gravenzande - SteDoCo
E.V.V. Echt/Flevo Boys - Quick Boys/Katwijk
GVVV/Kozakken Boys - Helmond Sport
DUNO/Quick - Willem II
Excelsior Maassluis - sc Heerenveen
FC Dordrecht - MVV

Heracles Almelo - RKC Waalwijk
IJsselmeervogels - FC Den Bosch
Koninklijke HFC - Telstar
Sparta Nijkerk - ADO'20/Fortuna Wormerveer
Hoek - PEC Zwolle
Almere City FC - Go Ahead Eagles
Dongen/Excelsior'31 - FC Utrecht
Vitesse - De Graafschap

Achilles Veen/HHC Hardenberg - Roda JC
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
Spakenburg/SDO - ASWH/TEC
VVOG/Ajax (av) - Westlandia/OFC
Sparta Rotterdam - FC Volendam
Excelsior - N.E.C.
Noordwijk/Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven
AFC - Odin'59/Barendrecht

Scheveningen/Harkemase Boys - FC Groningen
OSS'20/Jodan Boys - TOP Oss
NAC Breda - FC Emmen
Blauw Geel'38 Jumbo/De Treffers - FC Twente

Zie ook: Programma met wedstrijden eerste ronde TOTO KNVB beker


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting KNVB Beker Kwalificatieronde 2
Datum bekerloting: zaterdag 31 augustus 2019, 18.45 uur
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi 2e kwalificatieronde | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Blauw Geel'38 JUMBO - De Treffers
Westlandia - OFC
Spakenburg - SDO
Quick Boys - Katwijk
OSS'20 - Jodan Boys
Groene Ster - Kloetinge
Achilles Veen - HHC Hardenberg
Dongen - Excelsior'31
VVOG - Ajax (av)
GVVV - Kozakken Boys
DUNO - Quick
ASWH - TEC
E.V.V. Echt - Flevo Boys
Scheveningen - Harkemase Boys
Silvolde - Goes
ADO'20 - Fortuna Wormerveer
Odin'59 - Barendrecht
Noordwijk - Rijnsburgse Boys

De volgende 4 teams doen mee met de loting van Ronde 1 later vandaag:
FC 's-Gravenzande
Sparta Nijkerk
STEDOCO
Hoek

Programma TOTO KNVB Beker


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting KNVB Beker Kwalificatieronde 1
Datum bekerloting: zaterdag 6 juli 2019, 12.00 uur, Jaarbeurs Utrecht
Loting TOTO KNVB Bekertoernooi 1e kwalificatieronde | UITSLAG
Meer info  
Bij deze loting voor het TOTO KNVB Bekertoernooi gaat het om de eerste kwalificatieronde. In totaal 56 amateurclubs gaan in de koker.

Speeldatum zaterdag 17 augustus 2019.

HSC'21 - SteDoCo
Blauw Geel'38 JUMBO - Sliedrecht
Westlandia - HSV De Zuidvogels
Mierlo Hout - Flevo Boys
VEV'67 - Silvolde
DOVO - OFC
Drachtster Boys - Dongen

Ter Leede - Fortuna Wormerveer
Huizen - Goes
SDO - ARC
Groene Ster - Winsum
Odin'59 - Gemert
TOP Oss - HSV Hoek
Achilles Veen - Hercules

DVS'33 Ermelo - Quick
VVOG - RKSV Minor
Vroomshoopse Boys - E.V.V. Echt
Barendrecht - Wittenhorst
ADO'20 - ONS Sneek
VVSB - Harkemase Boys
Rijnvogels - OSS'20

Hoogland - Jodan Boys
FC 's-Gravenzande - RKSV Heeze
Kloetinge - Lienden
Rohda Raalte - DUNO
Sparta Nijkerk - UNA
Excelsior'31 - DEM RKVV
FC Lisse - Ajax (av)

Programma TOTO KNVB Beker

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv


NIEUWS TOTO KNVB BEKER: