LOTING CHAMPIONS LEAGUE VROUWEN

Loting_Womens_Champions_League_Vrouwen.jpg

Loting Champions League Vrouwen. Vind hier de data van de lotingen CL Vrouwen in 2022-2023: voor de Women's Champions League kwalificatie, Ronde 1, Ronde 2, de poules (groepsfase) en (gecombineerd) de kwartfinales, halve finales en finale.

Selecteer op:  
Loting Champions League Vrouwen Ronde 2
Donderdag 1 september 2022, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2022-2023 Ronde 2
Meer info  
League path

Arsenal - Ajax
Paris Saint-Germain - BK Häcken FF
Real Sociedad - FC Bayern München
Rosenborg - Real Madrid
Sparta Praag - AS Roma

Champions path

WFC-2 Kharkiv - KS Vllaznia
Sarajevo - Zürich
Rangers WFC - Benfica
KuPS Kuopio - St. Pölten
Valur - Slavia Praag
SK Brann - FC Rosengård
HB Køge - Juventus


Heenronde:
Dinsdag 20 en woensdag 21 september 2022.

Returns:
Woensdag 28 en donderdag 29 september 2022.

Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Groepsfase
Maandag 3 oktober 2022, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2022-2023 Poulefase
Meer info  
Groep A



Groep B



Groep C



Groep D



Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Kwartfinales, Halve finales
Vrijdag 20 januari 2023, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2022-2023 1/4 finales, 1/2 finales + finale
Meer info  
Kwartfinales:




Halve finales:



Finale:



Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

LOTING CHAMPIONS LEAGUE VROUWEN | UITSLAG

Loting Champions League Vrouwen Ronde 1
Vrijdag 24 juni 2022, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2022-2023 Ronde 1 UITSLAG
Meer info  
Champions path:

Groep 1
Valur - FC Hayasa
Pomurje - Shelbourne

Groep 2
PAOK Thessaloniki - Swansea City
Ferencvárosi TC - Rangers WFC

Groep 3
WFC-2 Kharkiv - Goeria Lantsjchoeti
FC BIIK-Kazygurt - ŽNK Split

Groep 4
Apollon Limassol - SFK Rīga
Zürich - Klaksvík

Groep 5
Gintra Universitetas - KuPS Kuopio
RSC Anderlecht - UKS SMS Łódź

Groep 6
FC Flora Tallinn - Kiryat Gat
Juventus - Racing FC Union Luxembourg

Groep 7
Sarajevo - Birkirkara
Olimpia Cluj - Glentoran

Groep 8
Benfica - Hajvalia
FC Twente - Agarista-SS Anenii Noi

Groep 9
FC Dinamo-BSUPC - Lokomotiv Stara Zagora
St. Pölten - ZFK Ljuboten

Groep 10
Breznica Pljevlja - Spartak Myjava
Rechtstreeks naar finale: KS Vllaznia

Groep 11
SK Brann - ALG Spor
Rechtstreeks naar finale: Spartak Subotica

League path:

Groep 1
Paris Saint-Germain - Servette FCCF
Glasgow City - AS Roma

Groep 2
Minsk - 1. FC Slovácko
Breidablik - Rosenborg

Groep 3
Ajax - Kristianstads DFF
Fortuna Hjørring - FFC Frankfurt

Groep 4
Real Madrid - Sturm Graz
Manchester City - WFC Tomiris-Turan


Zie: Programma Champions League Vrouwen.

LOTING CHAMPIONS LEAGUE VROUWEN | ARCHIEF

Loting Champions League Vrouwen Kwartfinales + halve finales
Maandag 20 december 2021
Loting Women's Champions League 2021-2022 kwartfinales en 1/2 finales | UITSLAG
Meer info  
Kwartfinales:

FC Bayern München - Paris Saint-Germain
Real Madrid - FC Barcelona
Juventus - Olympique Lyonnais
Arsenal - VfL Wolfsburg


Halve finales:

Real Madrid/FC Barcelona - Arsenal/VfL Wolfsburg
Juventus/Olympique Lyonnais - FC Bayern München/Paris Saint-Germain


Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Groepsfase
Maandag 13 september 2021
Loting Women's Champions League 2021-2022 Poulefase | UITSLAG
Meer info  
Groep A
Chelsea
VfL Wolfsburg
Juventus
Servette

Groep B
PSG
Breidablik
Real Madrid
Kharkiv

Groep C
FC Barcelona
Arsenal
Hoffenheim
HB Køge

Groep D
Bayern München
Olympique Lyon
BK Häcken
Benfica

Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Ronde 2
Zondag 22 augustus 2021
Loting Women's Champions League 2021-2022 Ronde 2 | UITSLAG
Meer info  
FC Twente tegen Benfica


Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Ronde 1
Vrijdag 2 juli 2021, 13.00 uur
Loting Women's Champions League 2021-2022 Ronde 1 UITSLAG
Meer info  

Loting Champions League Vrouwen Zestiende finales
November 2020
Loting Women's Champions League 2020/'21 1/16 finales | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting zestiende finales CL vrouwen 2020-2021:

St Pölten - Zürich
Goeria Lantsjchoeti - FC Rosengård
Göteborg - Manchester City
Sparta Praag - Glasgow City
Juventus - Olympique Lyonnais
Spartak Subotica - VfL Wolfsburg
Fiorentina - Slavia Praag
Benfica - Chelsea

Pomurje - Fortuna Hjørring
WFC-2 Kharkiv - FC BIIK-Kazygurt
Vålerenga IF - Brøndby
Ajax - FC Bayern München
PSV - FC Barcelona
Minsk - LSK Kvinner
Górnik Łęczna - Paris Saint-Germain
Servette FC - Atletico Madrid

Heenwedstrijden:
Woensdag 9 en donderdag 10 december 2020.

Returns:
Dinsdag 15 en woensdag 16 december 2020.


Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.

Loting Champions League Vrouwen Kwartfinales + halve finales
Vrijdag 8 november 2019, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2019/'20 1/4 en 1/2 finales | UITSLAG
Meer info  
Kwartfinales:

Atlético Madrid - FC Barcelona
Olympique Lyon - Bayern München
Glasgow City (SCO) - Wolfsburg
Arsenal - Paris Saint-Germain

Halve finales:

Arsenal / Paris Saint-Germain - Olympique Lyon / Bayern München
Glasgow City (SCO) / Wolfsburg - Atlético Madrid / FC Barcelona


Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Vrouwen Achtste finales
Maandag 30 september 2019, 13.00 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2019/'20 1/8 finales | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

Glasgow City - Brøndby
FC Barcelona - Minsk
FC BIIK-Kazygurt - FC Bayern München
Olympique Lyonnais - Fortuna Hjørring

Paris Saint-Germain - Breidablik
VfL Wolfsburg - FC Twente
Slavia Praag - Arsenal
Manchester City - Atletico Madrid



Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Vrouwen Zestiende finales
Vrijdag 16 augustus 2019, 13.30 uur, Nyon
Loting Women's Champions League 2019/'20 1/16 finales | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

St Pölten - FC Twente
Spartak Subotica - Atletico Madrid
Arsenal - Fiorentina
Piteå IF - Brøndby
Göteborg - FC Bayern München
Minsk - Zürich
Juventus - FC Barcelona
Ryazan-VDV - Olympique Lyonnais

Hibernian FC - Slavia Praag
Breidablik - Sparta Praag
FF Lugano - Manchester City
FK Chertanovo - Glasgow City
KS Vllaznia - Fortuna Hjørring
RSC Anderlecht - FC BIIK-Kazygurt
SC Braga - Paris Saint-Germain
KFF Mitrovica - VfL Wolfsburg

Heenwedstrijden:
Woensdag 11 en donderdag 12 september.

Returns:
Woensdag 25 en donderdag 26 september.


Zie ook: Programma Champions League Vrouwen.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Loting Champions League Vrouwen Kwalificatie
Vrijdag 21 juni 2019
Loting Champions League 2019-2020 | Met FC TWENTE | UITSLAG
Meer info  
Uitslag loting:

FC TWENTE speelt in groep 9.

Groep 1:
1 Sarajevo
2 ŽFK Dragon
3 ASA Tel-Aviv
4 Breidablik

Groep 2:
1 KFF Mitrovica
2 Olimpia Cluj
3 Breznica Pljevlja
4 NSA Sofia

Groep 3:
1 Pomurje
2 Cardiff Met
3 Hibernian FC
4 FC Nike

Groep 4:
1 Bettembourg
2 WFC Kharkiv
3 ŽNK Split
4 Minsk

Groep 5:
1 Agarista-SS Anenii Noi
2 Ferencvárosi TC
3 Spartak Subotica
4 Slovan Bratislava

Groep 6:
1 EBS/Skála
2 FC BIIK-Kazygurt
3 FC Flora Tallinn
4 PK-35 Vantaa

Groep 7:
1 Rigas Futbola skola
2 Apollon Limassol
3 Sturm Graz
4 SC Braga

Groep 8:
1 RSC Anderlecht
2 Linfield FC
3 LSK Kvinner
4 PAOK Thessaloniki

Groep 9:
1 FC Twente
2 Górnik Leczna
3 Besiktas
4 Alashkert FC

Groep 10:
1 Gintra Universitetas
2 Birkirkara
3 KS Vllaznia
4 Wexford Youths

Zie ook het programma Women's Champions League.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Zie ook:

CHAMPIONS LEAGUE LOTING MANNEN

Champions_League_Loting.jpg