SCHEMA PLAY-OFFS EREDIVISIE 2021/'22

Programma_play-offs_Eredivisie.jpg

Programma play-offs Eredivisie: nacompetitie Europees voetbal.

Programma play-offs Eredivisie voor Europees voetbal op deze pagina! Actueel, einde seizoen 2021-2022.

Winnaar naar tweede voorronde Conference League.

Halve finales

Donderdag 19 mei 2022
18.45 uur: sc Heerenveen - AZ 3-2
21.00 uur: FC Utrecht - Vitesse 3-1

Zondag 22 mei 2022
14.30 uur: AZ - sc Heerenveen 2-0
18.00 uur: Vitesse - FC Utrecht 3-0


Finale

Donderdag 26 mei
20.00 uur: Vitesse - AZ 2-1

Zondag 29 mei
14.30 uur: AZ - Vitesse 6-1


Zie ook: Programma Eredivisie


Selecteer op:  

Voorgaande seizoenen

Play-offs Europees ticket 2020/‘21
Vanaf woensdag 19 mei 2021
Feyenoord naar hoofdtoernooi Europa League
Meer info  
Halve finales

Woensdag 19 mei:[/b]
18.45 uur: FC Utrecht - FC Groningen 1-0
21.00 uur: Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-0

Finale zondag 23 mei:

12.15 uur: Feyenoord - FC Utrecht 2-0


Zie ook: Programma Eredivisie

Play-offs Europees ticket 2019/'20
Vanaf zaterdag 18 mei 2020
Programma nacompetitie voor Europees voetbal
Meer info  
Deelnemers aan Europees voetbal zijn sowieso de nummers een, twee en drie van de Eredivisie: Ajax (derde voorronde Champions League), PSV (tweede voorronde Champions League) en Feyenoord (tweede voorronde Europa League), evenals AZ (derde voorronde Europa League).

Schema play-offs voor Europees voetbal
De nummers vijf tot en met acht maken onderling uit wie de vijfde Nederlandse deelnemer wordt. Dat zijn Vitesse, FC Utrecht, Heracles Almelo en FC Groningen.

Het schema van de play-offs ziet er als volgt uit:

Halve finales:

Zaterdag 18 mei:
18.30 uur: Heracles Almelo - FC Utrecht 0-2
20.45 uur: FC Groningen - Vitesse 2-1

Returns:
Dinsdag 21 mei:
18.30 uur: FC Utrecht - Heracles Almelo 3-0
20.45 uur: Vitesse - FC Groningen 3-1

Finales:

Vrijdag 24 mei:
20.45 uur: FC Utrecht - Vitesse 1-1

Returns:
Dinsdag 28 mei:
20.45 uur: Vitesse - FC Utrecht 0-2

Play-offs Europees ticket 2016/‘17
Vanaf woensdag 17 mei 2017
Vitesse naar hoofdtoernooi Europa League
Meer info  
Halve finales:

Woensdag 17 mei:
18.30 uur: Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20.45 uur: FC Groningen - AZ 1-4

Returns:
Zaterdag 20 mei:
18.30 uur: FC Utrecht - Heerenveen 2-1
20.45 uur: AZ - FC Groningen 4-1

Finales:

Donderdag 25 mei:
20.45 uur: AZ - FC Utrecht 3-0

Zondag 28 mei:
12.30 uur: FC Utrecht - AZ 3-0 (Verlenging)
FC Utrecht wint na strafschoppen: 4-3

FC Utrecht gaat naar tweede voorronde Europa League.

PSV naar derde voorronde Europa League.
Vitesse gaat naar hoofdtoernooi Europa League.
Ajax is geplaatst voor de derde voorronde Champions League of bij winst van de Europa League rechtstreeks naar het hoofdtoernooi.
Feyenoord naar hoofdtoernooi Champions League.

Play-offs Europees ticket 2013/‘14
GESPEELD
FC Groningen naar tweede voorronde Europa League
Meer info  
Deelnemers nummers 5 t/m 8 uit de Eredivisie.

Halve finales:

Woensdag 7 mei:
18.45 uur: FC Groningen - Vitesse (1-0)
20.45 uur: AZ - sc Heerenveen (3-0)

Zaterdag 10 mei:
18.45 uur: Vitesse - FC Groningen (1-4)
20.45 uur: sc Heerenveen - AZ (1-0)

Finale:

Donderdag 15 mei:
20.45 uur: AZ - FC Groningen (0-0)

Zondag 18 mei:
16.30 uur: FC Groningen - AZ (3-0)

Duitsland * Engeland * Frankrijk * Itali� * Spanje * Eredivisie * Jupiler League * Topklasse * Hoofdklasse * Vrouwen BeNe League * KNVB Beker * Nederlands elftal * Champions League * Europa League * Lotingen * Zaalvoetbal * Oranje