PROGRAMMA CHAMPIONS LEAGUE 2019-2020

Programma_Champions_League_2019-2020.jpg

Speelschema met data alle wedstrijden in de Champions League seizoen 2019-2020. Programma Champions League t/m finale CL.

Groepen 2019-2020 na loting groepsfase Champions League.
Groep A:
1  Paris Saint-Germain * 6-16  (17-2)
2  Real Madrid *         6-11  (14-8)
3  Club Brugge           6-3   (4-12)
4  Galatasaray           6-2   (1-14)

Groep B:
1  Bayern München *      6-18  (24-5)
2  Tottenham Hotspur *   6-10  (18-14)
3  Olympiakos            6-4   (8-14)
4  Rode Ster Belgrado    6-3   (3-20)

Groep C:
1  Manchester City *     6-14  (16-4)
2  Atalanta *            6-7   (8-12)
3  Shakhtar Donetsk      6-6   (8-13)
4  Dinamo Zagreb         6-5   (10-13)

Groep D:
1  Juventus *            6-16  (12-4)
2  Atlético Madrid *     6-10  (8-5)
3  Bayer 04 Leverkusen   6-6   (5-9)
4  Lokomotiv Moskou      6-3   (4-11)

Groep E:
1  Liverpool *           6-13  (13-8)
2  Napoli *              6-12  (11-4)
3  FC Salzburg           6-7   (16-13)
4  KRC Genk              6-1   (5-20)

Groep F:
1  FC Barcelona *        6-14  (9-4)
2  Borussia Dortmund *   6-10  (8-8)
3  Internazionale        6-7   (10-9)
4  Slavia Praag          6-2   (4-10)

Groep G:
1  RB Leipzig *          6-11  (10-8)
2  Olympique Lyon *      6-8   (9-8)
3  Benfica               6-7   (10-11)
4  Zenit                 6-7   (7-9)

Groep H:
1  Valencia *            6-11  (9-7)
2  Chelsea *             6-11  (11-9)
3  Ajax                  6-10  (12-6)
4  LOSC Lille            6-1   (4-14)
* geplaatst voor achtste finales
Selecteer op:  
Champions League achtste finales - returns
Resterende wedstrijden: vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020
Meer info  
CL achtste finales returns:

Dinsdag 10 maart
21.00 uur: Valencia - Atalanta 3-4
21.00 uur: RB Leipzig - Tottenham Hotspur 3-0

Woensdag 11 maart
21.00 uur: Liverpool - Atlético Madrid 0-1, 2-3 na verlenging
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund 2-0

NIEUW VASTGESTELDE DATUMS:

Vrijdag 7 / zaterdag 8 augustus 2020
21.00 uur: Juventus - Olympique Lyon
21.00 uur: Manchester City - Real Madrid

Vrijdag 7 / zaterdag 8 augustus 2020
21.00 uur: Bayern München - Chelsea
21.00 uur: FC Barcelona - Napoli


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League kwartfinales
Woensdag 12, donderdag 13, vrijdag 14, zaterdag 15 augustus 2020
Programma Champions League kwartfinales 2019-2020
Meer info  
Woensdag 12 augustus 2020
21.00 uur: wedstrijd volgt na loting

Donderdag 13 augustus 2020
21.00 uur: wedstrijd volgt na loting

Vrijdag 14 augustus 2020
21.00 uur: wedstrijd volgt na loting

Zaterdag 15 augustus 2020
21.00 uur: wedstrijd volgt na loting

Alle wedstrijden in Lissabon, Portugal.
Kwartfinales op het programma zonder returns.

Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League halve finales
Dinsdag 18 en woensdag 19 augustus 2020
Programma Champions League halve finales 2019-2020
Meer info  

Finale Champions League seizoen 2019-2020
Zondag 23 augustus 2020, 21.00 uur, Lissabon, Portugal
Champions League-finale
Meer info  

UPDATE 17/6/20
AFRONDING CHAMPIONS LEAGUE 2019-2020

Kwartfinales, halve finales en finale: 12 t/m 23 augustus, in toernooivorm, in Lissabon, Portugal

Naast de finale worden ook de kwartfinales en halve finales gespeeld over één ontmoeting. Er is dus géén sprake van een heenwedstrijd en return.

De resterende vier returns van de achtste finales staan mogelijk nog gewoon op het programma bij de betreffende thuisclub, in plaats van in Portugal. De UEFA neemt hierover begin juli een beslissing.

Achtste finales, returns, op 7 en 8 augustus 2020:

Juventus-Olympique Lyon
Manchester City-Real Madrid
FC Barcelona-Napoli
Bayern München-Chelsea

RB Leipzig, Atlético Madrid, Atalanta en Paris Saint-Germain waren al geplaatst voor de kwartfinales.

De overige wedstrijden, dus de enkelvoudige kwartfinales, halve finales en finale van de Champions League seizoen 2019-2020, worden gespeeld in Portugal. De locaties zijn de stadions van FC Porto en Vitória Guimarães.

Champions League achtste finales - heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25 en woensdag 26 februari 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
CL achtste finales heenwedstrijden:

Dinsdag 18 februari:
21.00 uur: Atlético Madrid - Liverpool 1-0
21.00 uur: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain 2-1

Woensdag 19 februari:
21.00 uur: Atalanta - Valencia 4-1
21.00 uur: Tottenham Hotspur - RB Leipzig 0-1

Dinsdag 25 februari:
21.00 uur: Chelsea - Bayern München 0-3
21.00 uur: Napoli - FC Barcelona 1-1

Woensdag 26 februari:
21.00 uur: Olympique Lyon - Juventus 1-0
21.00 uur: Real Madrid - Manchester City 1-2


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 6 | data en wedstrijden
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 6 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 10 december:

Groep E:
18.55 uur: Napoli - KRC Genk 4-0
18.55 uur: FC Salzburg - Liverpool 0-2

Groep F:
21.00 uur: Borussia Dortmund - Slavia Praag 2-1
21.00 uur: Internazionale - FC Barcelona 1-2

Groep G:
21.00 uur: Olympique Lyon - RB Leipzig 2-2
21.00 uur: Benfica - Zenit 3-0

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - LOSC Lille 2-1
21.00 uur: Ajax - Valencia 0-1

Live op tv - uitzendschema Champions League

Woensdag 11 december:

Groep A:
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Galatasaray 5-0
21.00 uur: Club Brugge - Real Madrid 1-3

Groep B:
21.00 uur: Bayern München - Tottenham Hotspur 3-1
21.00 uur: Olympiakos - Rode Ster Belgrado 1-0

Groep C:
18.55 uur: Dinamo Zagreb - Manchester City 1-4
18.55 uur: Shakhtar Donetsk - Atalanta 0-3

Groep D:
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Juventus 0-2
21.00 uur: Atlético Madrid - Lokomotiv Moskou 2-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 5 | data en wedstrijden
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 5 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 26 november:

Groep A:
18.55 uur: Galatasaray - Club Brugge 1-1
21.00 uur: Real Madrid - Paris Saint-Germain 2-2

Groep B:
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Bayern München 0-6
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Olympiakos 4-2

Groep C:
21.00 uur: Atalanta - Dinamo Zagreb 2-0
21.00 uur: Manchester City - Shakhtar Donetsk 1-1

Groep D:
18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Bayer 04 Leverkusen 0-2
21.00 uur: Juventus - Atlético Madrid 1-0

Live op tv - uitzendschema Champions League

Woensdag 27 november:

Groep E:
21.00 uur: Liverpool - Napoli 1-1
21.00 uur: KRC Genk - FC Salzburg 1-4

Groep F:
21.00 uur: FC Barcelona - Borussia Dortmund 3-1
21.00 uur: Slavia Praag - Internazionale 1-3

Groep G:
18.55 uur: Zenit - Olympique Lyon 2-0
21.00 uur: RB Leipzig - Benfica 2-2

Groep H:
18.55 uur: Valencia - Chelsea 2-2
21.00 uur: LOSC Lille - Ajax 0-2


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 4 | data en wedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 4 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 5 november:

Groep E:
21.00 uur: Napoli - FC Salzburg 1-1
21.00 uur: Liverpool - KRC Genk 2-1

Groep F:
18.55 uur: FC Barcelona - Slavia Praag 0-0
21.00 uur: Borussia Dortmund - Internazionale 3-2

Groep G:
18.55 uur: Zenit - RB Leipzig 0-2
21.00 uur: Olympique Lyon - Benfica 3-1

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - Ajax 4-4
21.00 uur: Valencia - LOSC Lille 4-1

Woensdag 6 november:

Groep A:
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Club Brugge 1-0
21.00 uur: Real Madrid - Galatasaray 6-0

Groep B:
18.55 uur: Bayern München - Olympiakos 2-0
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Tottenham Hotspur 0-4

Groep C:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk 3-3
21.00 uur: Atalanta - Manchester City 1-1

Groep D:
18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Juventus 1-2
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Atlético Madrid 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 3 | data en wedstrijden
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 3 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 22 oktober:

Groep A:
21.00 uur: Club Brugge - Paris Saint-Germain 0-5
21.00 uur: Galatasaray - Real Madrid 0-1

Groep B:
21.00 uur: Olympiakos - Bayern München 2-3
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Rode Ster Belgrado 5-0

Groep C:
18.55 uur: Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb 2-2
21.00 uur: Manchester City - Atalanta 5-1

Groep D:
18.55 uur: Atlético Madrid - Bayer 04 Leverkusen 1-0
21.00 uur: Juventus - Lokomotiv Moskou 2-1

Woensdag 23 oktober:

Groep E:
21.00 uur: FC Salzburg - Napoli 2-3
21.00 uur: KRC Genk - Liverpool 1-4

Groep F:
21.00 uur: Internazionale - Borussia Dortmund 2-0
21.00 uur: Slavia Praag - FC Barcelona 1-2

Groep G:
18.55 uur: RB Leipzig - Zenit 2-1
21.00 uur: Benfica - Olympique Lyon 2-1

Groep H:
18.55 uur: Ajax - Chelsea 0-1
21.00 uur: LOSC Lille - Valencia 1-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 2 | data en wedstrijden
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 2 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 1 oktober:

Groep A:
18.55 uur: Real Madrid - Club Brugge 2-2
21.00 uur: Galatasaray - Paris Saint-Germain 0-1

Groep B:
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Bayern München 2-7
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Olympiakos 3-1

Groep C:
18.55 uur: Atalanta - Shakhtar Donetsk 1-2
21.00 uur: Manchester City - Dinamo Zagreb 2-0

Groep D:
21.00 uur: Juventus - Bayer 04 Leverkusen 3-0
21.00 uur: Lokomotiv Moskou - Atlético Madrid 0-2

Woensdag 2 oktober:

Groep E:
18.55 uur: KRC Genk - Napoli 0-0
21.00 uur: Liverpool - FC Salzburg 4-3

Groep F:
18.55 uur: Slavia Praag - Borussia Dortmund 0-2
21.00 uur: FC Barcelona - Internazionale 2-1

Groep G:
21.00 uur: RB Leipzig - Olympique Lyon 0-2
21.00 uur: Zenit - Benfica 3-1

Groep H:
21.00 uur: LOSC Lille - Chelsea 1-2
21.00 uur: Valencia - Ajax 0-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 1 | data en wedstrijden
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 1 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 17 september:

Groep E:
21.00 uur: Napoli - Liverpool 2-0
21.00 uur: FC Salzburg - KRC Genk 6-2

Groep F:
18.55 uur: Internazionale - Slavia Praag 1-1
21.00 uur: Borussia Dortmund - FC Barcelona 0-0

Groep G:
18.55 uur: Olympique Lyon - Zenit 1-1
21.00 uur: Benfica - RB Leipzig 1-2

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - Valencia 0-1
21.00 uur: Ajax - LOSC Lille 3-0

Woensdag 18 september:

Groep A:
18.55 uur: Club Brugge - Galatasaray 0-0
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Real Madrid 3-0

Groep B:
18.55 uur: Olympiakos - Tottenham Hotspur 2-2
21.00 uur: Bayern München - Rode Ster Belgrado 3-0

Groep C:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Atalanta 4-0
21.00 uur: Shakhtar Donetsk - Manchester City 0-3

Groep D:
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiv Moskou 1-2
21.00 uur: Atlético Madrid - Juventus 2-2


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 27 augustus:
21.00 uur: Rosenborg - Dinamo Zagreb 1-1
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Young Boys 1-1
21.00 uur: FC Krasnodar - Olympiakos 1-2

Woensdag 28 augustus:
21.00 uur: Ajax - APOEL FC 2-0
21.00 uur: Slavia Praag - CFR Cluj 1-0
21.00 uur: Club Brugge - LASK Linz 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - heenwedstrijden
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 20 augustus:
21.00 uur: APOEL FC - Ajax 0-0
21.00 uur: CFR Cluj - Slavia Praag 0-1
21.00 uur: LASK Linz - Club Brugge 0-1

Woensdag 21 augustus:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Rosenborg 2-0
21.00 uur: Young Boys - Rode Ster Belgrado 2-2
21.00 uur: Olympiakos - FC Krasnodar 4-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League derde kwalificatieronde - returns
Dinsdag 13 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 13 augustus 2019:
18.30 uur: Karabach - APOEL FC 0-2
19.00 uur: Rosenborg - Maribor 3-1
19.30 uur: Dynamo Kiev - Club Brugge 3-3
20.00 uur: FC Kopenhagen - Rode Ster Belgrado 1-1
Rode Ster wint na strafschoppen.
20.00 uur: Ferencváros - Dinamo Zagreb 0-4

20.30 uur: Ajax - PAOK Saloniki 3-2
20.30 uur: LASK Linz - FC Basel 3-1
20.30 uur: Olympiakos - Istanbul Basaksehir 2-0
20.45 uur: Celtic - CFR Cluj 3-4
21.00 uur: FC Porto - FC Krasnodar 2-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League derde kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 6 augustus 2019:
19.00 uur: PAOK Saloniki - Ajax 2-2
19.00 uur: APOEL FC - Karabach 1-2
20.00 uur: Dinamo Zagreb - Ferencváros 1-1
20.30 uur: Club Brugge - Dynamo Kiev 1-0
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FC Kopenhagen 1-1

Woensdag 7 augustus 2019:
19.00 uur: FC Krasnodar - FC Porto 0-1
19.45 uur: Istanbul Basaksehir - Olympiakos 0-1
20.00 uur: FC Basel - LASK Linz 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - Celtic 1-1
20.15 uur: Maribor - Rosenborg 1-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League tweede kwalificatieronde - returns
Vanaf dinsdag 30 juli 2019 | met PSV
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 30 juli:
19.00 uur: JK Nõmme Kalju - Celtic 0-2
19.00 uur: APOEL FC - FK Sutjeska 3-0
19.00 uur: Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj 2-2
20.00 uur: FC Basel - PSV 2-1
20.00 uur: Dinamo Zagreb - FC Saburtalo Tbilisi 3-0
20.00 uur: Valletta FC - Ferencváros 1-1
20.30 uur: Olympiakos - Viktoria Pilsen 4-0

Woensdag 31 juli:
18.00 uur: HJK Helsinki - Rode Ster Belgrado 2-1
19.00 uur: AIK Solna - Maribor 3-2
19.00 uur: Karabach - Dundalk FC 3-0
19.00 uur: Rosenborg - FC BATE Borisov 2-0
19.45 uur: FC Kopenhagen - The New Saints FC 1-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League tweede kwalificatieronde - heenwedstrijden
Vanaf dinsdag 23 juli 2019 | met PSV
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 23 juli:
19.00 uur: Viktoria Pilsen - Olympiakos 0-0
19.30 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb 0-2
20.00 uur: PSV - FC Basel 3-2
20.00 uur: The New Saints FC - FC Kopenhagen 0-2
20.15 uur: FK Sutjeska - APOEL FC 0-1

Woensdag 24 juli:
19.00 uur: FC BATE Borisov - Rosenborg 2-1
20.00 uur: Ferencváros - Valletta FC 3-1
20.00 uur: CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv 1-0
20.15 uur: Maribor - AIK Solna 2-1
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - HJK Helsinki 2-0
20.45 uur: Celtic - JK Nõmme Kalju 5-0
20.45 uur: Dundalk FC - Karabach 1-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League eerste kwalificatieronde - returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 16 juli:
17.00 uur: KF Shkëndija - JK Nõmme Kalju 1-2
19.30 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Sheriff Tiraspol 1-3
20.00 uur: HB Tórshavn - HJK Helsinki 2-2
20.00 uur: Valletta FC - Dudelange 1-1
20.45 uur: KF Feronikeli - The New Saints FC 0-1
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FK Suduva 2-1

Woensdag 17 juli:
18.30 uur: Riga FC - Dundalk FC 0-0
19.00 uur: Rosenborg - Linfield FC 4-0
19.00 uur: Karabach - FK Partizani 2-0
19.00 uur: AIK Solna - Ararat Armenia 3-1
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - Ferencváros 2-3
20.00 uur: GKS Piast Gliwice - FC BATE Borisov 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - FC Astana 3-1
20.15 uur: Maribor - Valur Reykjavík 2-0
20.15 uur: FK Sutjeska - Slovan Bratislava 1-1
20.45 uur: Celtic - FK Sarajevo 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

Champions League eerste kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 9 juli en woensdag 10 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 9 juli:
15.00 uur: FC Astana - CFR Cluj 1-0
16.00 uur: Ararat Armenia - AIK Solna 2-1
18.00 uur: HJK Helsinki - HB Tórshavn 3-0
18.00 uur: JK Nõmme Kalju - KF Shkëndija 0-1
19.45 uur: FK Sarajevo - Celtic 1-3
20.00 uur: The New Saints FC - KF Feronikeli 2-2
20.00 uur: Dudelange - Valletta FC 2-2
20.00 uur: FK Suduva - Rode Ster Belgrado 0-0

Woensdag 10 juli:
17.30 uur: FK Partizani - Karabach 0-0
19.00 uur: FC BATE Borisov - GKS Piast Gliwice 1-1
19.00 uur: Sheriff Tiraspol - FC Saburtalo Tbilisi 0-3
20.00 uur: Ferencváros - Ludogorets Razgrad 2-1
20.15 uur: Slovan Bratislava - FK Sutjeska 1-1
20.45 uur: Dundalk FC - Riga FC 0-0
20.45 uur: Linfield FC - Rosenborg 0-2
22.00 uur: Valur Reykjavík - Maribor 0-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

Champions League Voorronde
Vanaf dinsdag 26 juni 2018
Programma Champions League 2018-2019
Meer info  

SCHEMA | SPEELDATA ALLE RONDEN CL 2019-2020

> KWALIFICATIEFASE:

Eerste voorronde Champions League | data minitoernooi
Halve finales: dinsdag 25 juni 2019
Finale: vrijdag 28 juni 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data heenronde
Dinsdag 9 en woensdag 10 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data heenronde
Dinsdag 23 en woensdag 24 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data returns
Dinsdag 30 en woensdag 31 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data heenronde
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data returns
Dinsdag 13 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | heenronde
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019


> GROEPSFASE:

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 1
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 2
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 3
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 4
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 5
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 6
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019


> KNOCK-OUTFASE:

Achtste finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25, woensdag 26 februari 2020

Achtste finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17 en woensdag 18 maart 2020

Kwartfinales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2020

Kwartfinales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 14 en woensdag 15 april 2020

Halve finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 28 april en woensdag 29 april 2020

Halve finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 mei 2020

DATUM FINALE CHAMPIONS LEAGUE seizoen 2019-2020
Zaterdag 30 mei 2020, 00.00 uur, Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel (Turkije)

Officiële data en tijden, onder voorbehoud van actuele wijzigingen UEFA



TV GIDS CHAMPIONS LEAGUE


DATUM LOTING CHAMPIONS LEAGUE


NIEUWS CHAMPIONS LEAGUE:

Dinsdag 10 december 2019

Uitzendschema: deze wedstrijden in de Champions League zijn vanavond (dinsdag) live op tv te zien

Dit zijn de Champions League-wedstrijden die Veronica en Ziggo Sport vanavond,... Lees meer