PROGRAMMA CHAMPIONS LEAGUE

Programma_Champions_League.jpg

Speelschema met data alle wedstrijden in de Champions League seizoen 2019-2020. Programma Champions League t/m finale CL op zaterdag 30 mei 2020 in Istanbul.

Hier volgen de Groepen 2019-2020 na de loting voor de groepsfase Champions League.
Groep A:
1  Paris Saint-Germain   1-3   (3-0)
2  Club Brugge           1-1   (0-0)
3  Galatasaray           1-1   (0-0)
4  Real Madrid           1-0   (0-3)

Groep B:
1  Bayern München        1-3   (3-0)
2  Tottenham Hotspur     1-1   (2-2)
3  Olympiakos            1-1   (2-2)
4  Rode Ster Belgrado    1-0   (0-3)

Groep C:
1  Dinamo Zagreb         1-3   (4-0)
2  Manchester City       1-3   (3-0)
3  Shakhtar Donetsk      1-0   (0-3)
4  Atalanta              1-0   (0-4)

Groep D:
1  Lokomotiv Moskou      1-3   (2-1)
2  Juventus              1-1   (2-2)
3  Atlético Madrid       1-1   (2-2)
4  Bayer 04 Leverkusen   1-0   (1-2)

Groep E:
1  FC Salzburg           1-3   (6-2)
2  Napoli                1-3   (2-0)
3  Liverpool             1-0   (0-2)
4  KRC Genk              1-0   (2-6)

Groep F:
1  Slavia Praag          1-1   (1-1)
2  Internazionale        1-1   (1-1)
3  FC Barcelona          1-1   (0-0)
4  Borussia Dortmund     1-1   (0-0)

Groep G:
1  RB Leipzig            1-3   (2-1)
2  Zenit                 1-1   (1-1)
3  Olympique Lyon        1-1   (1-1)
4  Benfica               1-0   (1-2)

Groep H:
1  Ajax                  1-3   (3-0)
2  Valencia              1-3   (1-0)
3  Chelsea               1-0   (0-1)
4  LOSC Lille            1-0   (0-3)
Selecteer op:  
Champions League groepsfase speeldag 1 | data en wedstrijden
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 1
Meer info  
Dinsdag 17 september:

Groep E:
21.00 uur: Napoli - Liverpool 2-0
21.00 uur: FC Salzburg - KRC Genk 6-2

Groep F:
18.55 uur: Internazionale - Slavia Praag 1-1
21.00 uur: Borussia Dortmund - FC Barcelona 0-0

Groep G:
18.55 uur: Olympique Lyon - Zenit 1-1
21.00 uur: Benfica - RB Leipzig 1-2

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - Valencia 0-1
21.00 uur: Ajax - LOSC Lille 3-0

Woensdag 18 september:

Groep A:
18.55 uur: Club Brugge - Galatasaray 0-0
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Real Madrid 3-0

Groep B:
18.55 uur: Olympiakos - Tottenham Hotspur 2-2
21.00 uur: Bayern München - Rode Ster Belgrado 3-0

Groep C:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Atalanta 4-0
21.00 uur: Shakhtar Donetsk - Manchester City 0-3

Groep D:
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiv Moskou 1-2
21.00 uur: Atlético Madrid - Juventus 2-2


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 2 | data en wedstrijden
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 2
Meer info  
Dinsdag 1 oktober:

Groep A:
18.55 uur: Real Madrid - Club Brugge
21.00 uur: Galatasaray - Paris Saint-Germain

Groep B:
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Bayern München
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Olympiakos

Groep C:
18.55 uur: Atalanta - Shakhtar Donetsk
21.00 uur: Manchester City - Dinamo Zagreb

Groep D:
21.00 uur: Juventus - Bayer 04 Leverkusen
21.00 uur: Lokomotiv Moskou - Atlético Madrid

Woensdag 2 oktober:

Groep E:
18.55 uur: KRC Genk - Napoli
21.00 uur: Liverpool - FC Salzburg

Groep F:
18.55 uur: Slavia Praag - Borussia Dortmund
21.00 uur: FC Barcelona - Internazionale

Groep G:
21.00 uur: RB Leipzig - Olympique Lyon
21.00 uur: Zenit - Benfica

Groep H:
21.00 uur: LOSC Lille - Chelsea
21.00 uur: Valencia - Ajax


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 3 | data en wedstrijden
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 3
Meer info  
Dinsdag 22 oktober:

Groep A:
21.00 uur: Club Brugge - Paris Saint-Germain
21.00 uur: Galatasaray - Real Madrid

Groep B:
21.00 uur: Olympiakos - Bayern München
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Rode Ster Belgrado

Groep C:
18.55 uur: Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb
21.00 uur: Manchester City - Atalanta

Groep D:
18.55 uur: Atlético Madrid - Bayer 04 Leverkusen
21.00 uur: Juventus - Lokomotiv Moskou

Woensdag 23 oktober:

Groep E:
21.00 uur: FC Salzburg - Napoli
21.00 uur: KRC Genk - Liverpool

Groep F:
21.00 uur: Internazionale - Borussia Dortmund
21.00 uur: Slavia Praag - FC Barcelona

Groep G:
18.55 uur: RB Leipzig - Zenit
21.00 uur: Benfica - Olympique Lyon

Groep H:
18.55 uur: Ajax - Chelsea
21.00 uur: LOSC Lille - Valencia


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 4 | data en wedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 4
Meer info  
Dinsdag 5 november:

Groep E:
21.00 uur: Napoli - FC Salzburg
21.00 uur: Liverpool - KRC Genk

Groep F:
18.55 uur: FC Barcelona - Slavia Praag
21.00 uur: Borussia Dortmund - Internazionale

Groep G:
18.55 uur: Zenit - RB Leipzig
21.00 uur: Olympique Lyon - Benfica

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - Ajax
21.00 uur: Valencia - LOSC Lille

Woensdag 6 november:

Groep A:
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Club Brugge
21.00 uur: Real Madrid - Galatasaray

Groep B:
18.55 uur: Bayern München - Olympiakos
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Tottenham Hotspur

Groep C:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk
21.00 uur: Atalanta - Manchester City

Groep D:
18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Juventus
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Atlético Madrid


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 5 | data en wedstrijden
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 5
Meer info  
Dinsdag 26 november:

Groep A:
18.55 uur: Galatasaray - Club Brugge
21.00 uur: Real Madrid - Paris Saint-Germain

Groep B:
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Bayern München
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Olympiakos

Groep C:
21.00 uur: Atalanta - Dinamo Zagreb
21.00 uur: Manchester City - Shakhtar Donetsk

Groep D:
18.55 uur: Lokomotiv Moskou - Bayer 04 Leverkusen
21.00 uur: Juventus - Atlético Madrid

Woensdag 27 november:

Groep E:
21.00 uur: Liverpool - Napoli
21.00 uur: KRC Genk - FC Salzburg

Groep F:
21.00 uur: FC Barcelona - Borussia Dortmund
21.00 uur: Slavia Praag - Internazionale

Groep G:
18.55 uur: Zenit - Olympique Lyon
21.00 uur: RB Leipzig - Benfica

Groep H:
18.55 uur: Valencia - Chelsea
21.00 uur: LOSC Lille - Ajax


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 6 | data en wedstrijden
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 6
Meer info  
Dinsdag 10 december:

Groep E:
18.55 uur: Napoli - KRC Genk
18.55 uur: FC Salzburg - Liverpool

Groep F:
21.00 uur: Borussia Dortmund - Slavia Praag
21.00 uur: Internazionale - FC Barcelona

Groep G:
21.00 uur: Olympique Lyon - RB Leipzig
21.00 uur: Benfica - Zenit

Groep H:
21.00 uur: Chelsea - LOSC Lille
21.00 uur: Ajax - Valencia

Woensdag 11 december:

Groep A:
21.00 uur: Paris Saint-Germain - Galatasaray
21.00 uur: Club Brugge - Real Madrid

Groep B:
21.00 uur: Bayern München - Tottenham Hotspur
21.00 uur: Olympiakos - Rode Ster Belgrado

Groep C:
18.55 uur: Dinamo Zagreb - Manchester City
18.55 uur: Shakhtar Donetsk - Atalanta

Groep D:
21.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Juventus
21.00 uur: Atlético Madrid - Lokomotiv Moskou


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League achtste finales - heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25 en woensdag 26 februari 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020
Meer info  

Champions League achtste finales - returns
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17 en woensdag 18 maart 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020
Meer info  

Champions League kwartfinales - heenwedstrijden
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2020
Programma Champions League kwartfinales 2019-2020
Meer info  

Champions League kwartfinales - returns
Dinsdag 14 en woensdag 15 april 2019
Programma Champions League kwartfinales 2019-2020
Meer info  

Champions League halve finales - heenwedstrijden
Dinsdag 28 april en woensdag 29 april 2020
Programma Champions League halve finales 2019-2020
Meer info  

Champions League halve finales - returns
Dinsdag 5 en woensdag 6 mei 2020
Programma Champions League halve finales 2019-2020
Meer info  

Finale Champions League seizoen 2019-2020
Zaterdag 30 mei 2020, Istanbul, Turkije
Atatürk Olympisch Stadion, Istanbul | Champions League-finale
Meer info  

Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 27 augustus:
21.00 uur: Rosenborg - Dinamo Zagreb 1-1
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Young Boys 1-1
21.00 uur: FC Krasnodar - Olympiakos 1-2

Woensdag 28 augustus:
21.00 uur: Ajax - APOEL FC 2-0
21.00 uur: Slavia Praag - CFR Cluj 1-0
21.00 uur: Club Brugge - LASK Linz 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - heenwedstrijden
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 20 augustus:
21.00 uur: APOEL FC - Ajax 0-0
21.00 uur: CFR Cluj - Slavia Praag 0-1
21.00 uur: LASK Linz - Club Brugge 0-1

Woensdag 21 augustus:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Rosenborg 2-0
21.00 uur: Young Boys - Rode Ster Belgrado 2-2
21.00 uur: Olympiakos - FC Krasnodar 4-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League derde kwalificatieronde - returns
Dinsdag 13 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 13 augustus 2019:
18.30 uur: Karabach - APOEL FC 0-2
19.00 uur: Rosenborg - Maribor 3-1
19.30 uur: Dynamo Kiev - Club Brugge 3-3
20.00 uur: FC Kopenhagen - Rode Ster Belgrado 1-1
Rode Ster wint na strafschoppen.
20.00 uur: Ferencváros - Dinamo Zagreb 0-4

20.30 uur: Ajax - PAOK Saloniki 3-2
20.30 uur: LASK Linz - FC Basel 3-1
20.30 uur: Olympiakos - Istanbul Basaksehir 2-0
20.45 uur: Celtic - CFR Cluj 3-4
21.00 uur: FC Porto - FC Krasnodar 2-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League derde kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 6 augustus 2019:
19.00 uur: PAOK Saloniki - Ajax 2-2
19.00 uur: APOEL FC - Karabach 1-2
20.00 uur: Dinamo Zagreb - Ferencváros 1-1
20.30 uur: Club Brugge - Dynamo Kiev 1-0
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FC Kopenhagen 1-1

Woensdag 7 augustus 2019:
19.00 uur: FC Krasnodar - FC Porto 0-1
19.45 uur: Istanbul Basaksehir - Olympiakos 0-1
20.00 uur: FC Basel - LASK Linz 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - Celtic 1-1
20.15 uur: Maribor - Rosenborg 1-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League eerste kwalificatieronde - returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 16 juli:
17.00 uur: KF Shkëndija - JK Nõmme Kalju 1-2
19.30 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Sheriff Tiraspol 1-3
20.00 uur: HB Tórshavn - HJK Helsinki 2-2
20.00 uur: Valletta FC - Dudelange 1-1
20.45 uur: KF Feronikeli - The New Saints FC 0-1
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FK Suduva 2-1

Woensdag 17 juli:
18.30 uur: Riga FC - Dundalk FC 0-0
19.00 uur: Rosenborg - Linfield FC 4-0
19.00 uur: Karabach - FK Partizani 2-0
19.00 uur: AIK Solna - Ararat Armenia 3-1
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - Ferencváros 2-3
20.00 uur: GKS Piast Gliwice - FC BATE Borisov 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - FC Astana 3-1
20.15 uur: Maribor - Valur Reykjavík 2-0
20.15 uur: FK Sutjeska - Slovan Bratislava 1-1
20.45 uur: Celtic - FK Sarajevo 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

Champions League eerste kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 9 juli en woensdag 10 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 9 juli:
15.00 uur: FC Astana - CFR Cluj 1-0
16.00 uur: Ararat Armenia - AIK Solna 2-1
18.00 uur: HJK Helsinki - HB Tórshavn 3-0
18.00 uur: JK Nõmme Kalju - KF Shkëndija 0-1
19.45 uur: FK Sarajevo - Celtic 1-3
20.00 uur: The New Saints FC - KF Feronikeli 2-2
20.00 uur: Dudelange - Valletta FC 2-2
20.00 uur: FK Suduva - Rode Ster Belgrado 0-0

Woensdag 10 juli:
17.30 uur: FK Partizani - Karabach 0-0
19.00 uur: FC BATE Borisov - GKS Piast Gliwice 1-1
19.00 uur: Sheriff Tiraspol - FC Saburtalo Tbilisi 0-3
20.00 uur: Ferencváros - Ludogorets Razgrad 2-1
20.15 uur: Slovan Bratislava - FK Sutjeska 1-1
20.45 uur: Dundalk FC - Riga FC 0-0
20.45 uur: Linfield FC - Rosenborg 0-2
22.00 uur: Valur Reykjavík - Maribor 0-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

SCHEMA | SPEELDATA ALLE RONDEN CL 2019-2020

> KWALIFICATIEFASE:

Eerste voorronde Champions League | data minitoernooi
Halve finales: dinsdag 25 juni 2019
Finale: vrijdag 28 juni 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data heenronde
Dinsdag 9 en woensdag 10 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data heenronde
Dinsdag 23 en woensdag 24 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data returns
Dinsdag 30 en woensdag 31 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data heenronde
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data returns
Dinsdag 13 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | heenronde
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019


> GROEPSFASE:

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 1
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 2
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 3
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 4
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 5
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 6
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019


> KNOCK-OUTFASE:

Achtste finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25, woensdag 26 februari 2020

Achtste finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17 en woensdag 18 maart 2020

Kwartfinales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2020

Kwartfinales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 14 en woensdag 15 april 2020

Halve finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 28 april en woensdag 29 april 2020

Halve finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 mei 2020

DATUM FINALE CHAMPIONS LEAGUE seizoen 2019-2020
Zaterdag 30 mei 2020, 00.00 uur, Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel (Turkije)

Officiële data en tijden, onder voorbehoud van actuele wijzigingen UEFA





NIEUWS CHAMPIONS LEAGUE:

Woensdag 11 september 2019

Standen Champions League Poules A, B, C, D, E, F, G, H

De groepsfase van de Champions League seizoen 2019-2020 staat op punt van beginnen.... Lees meer