PROGRAMMA CHAMPIONS LEAGUE

Programma_Champions_League.jpg

Speelschema met data alle wedstrijden in de Champions League seizoen 2019-2020. Programma Champions League t/m finale CL op zaterdag 30 mei 2020 in Istanbul.

Hier volgen de Groepen 2019-2020 na de loting voor de groepsfase Champions League.
Groep A:


Groep B:


Groep C:


Groep D:


Groep E:


Groep F:


Groep G:


Groep H:

Selecteer op:  
Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - heenwedstrijden
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs
Meer info  
Dinsdag 20 augustus:
21.00 uur: APOEL FC - Ajax 0-0
21.00 uur: CFR Cluj - Slavia Praag 0-1
21.00 uur: LASK Linz - Club Brugge 0-1

Woensdag 21 augustus:
21.00 uur: Dinamo Zagreb - Rosenborg 2-0
21.00 uur: Young Boys - Rode Ster Belgrado 2-2
21.00 uur: Olympiakos - FC Krasnodar 4-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League play-offs kwalificatieronde voor groepsfase - returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 kwalificatie play-offs
Meer info  
Dinsdag 27 augustus:
21.00 uur: Rosenborg - Dinamo Zagreb
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Young Boys
21.00 uur: FC Krasnodar - Olympiakos

Woensdag 28 augustus:
21.00 uur: Ajax - APOEL FC
21.00 uur: Slavia Praag - CFR Cluj
21.00 uur: Club Brugge - LASK Linz


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League groepsfase speeldag 1 | data en wedstrijden
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 1
Meer info  

Champions League groepsfase speeldag 2 | data en wedstrijden
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 2
Meer info  

Champions League groepsfase speeldag 3 | data en wedstrijden
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 3
Meer info  

Champions League groepsfase speeldag 4 | data en wedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 4
Meer info  

Champions League groepsfase speeldag 5 | data en wedstrijden
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 5
Meer info  

Champions League groepsfase speeldag 6 | data en wedstrijden
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019
Programma Champions League Groepsfase Speelronde 6
Meer info  

Champions League achtste finales - heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25 en woensdag 26 februari 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020
Meer info  

Champions League achtste finales - returns
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17 en woensdag 18 maart 2020
Programma Champions League achtste finales 2019-2020
Meer info  

Champions League kwartfinales - heenwedstrijden
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2020
Programma Champions League kwartfinales 2019-2020
Meer info  

Champions League kwartfinales - returns
Dinsdag 14 en woensdag 15 april 2019
Programma Champions League kwartfinales 2019-2020
Meer info  

Champions League halve finales - heenwedstrijden
Dinsdag 28 april en woensdag 29 april 2020
Programma Champions League halve finales 2019-2020
Meer info  

Champions League halve finales - returns
Dinsdag 5 en woensdag 6 mei 2020
Programma Champions League halve finales 2019-2020
Meer info  

Finale Champions League seizoen 2019-2020
Zaterdag 30 mei 2020, Istanbul, Turkije
Atatürk Olympisch Stadion, Istanbul | Champions League-finale
Meer info  

Champions League derde kwalificatieronde - returns
Dinsdag 13 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 13 augustus 2019:
18.30 uur: Karabach - APOEL FC 0-2
19.00 uur: Rosenborg - Maribor 3-1
19.30 uur: Dynamo Kiev - Club Brugge 3-3
20.00 uur: FC Kopenhagen - Rode Ster Belgrado 1-1
Rode Ster wint na strafschoppen.
20.00 uur: Ferencváros - Dinamo Zagreb 0-4

20.30 uur: Ajax - PAOK Saloniki 3-2
20.30 uur: LASK Linz - FC Basel 3-1
20.30 uur: Olympiakos - Istanbul Basaksehir 2-0
20.45 uur: Celtic - CFR Cluj 3-4
21.00 uur: FC Porto - FC Krasnodar 2-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League derde kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 6 augustus 2019:
19.00 uur: PAOK Saloniki - Ajax 2-2
19.00 uur: APOEL FC - Karabach 1-2
20.00 uur: Dinamo Zagreb - Ferencváros 1-1
20.30 uur: Club Brugge - Dynamo Kiev 1-0
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FC Kopenhagen 1-1

Woensdag 7 augustus 2019:
19.00 uur: FC Krasnodar - FC Porto 0-1
19.45 uur: Istanbul Basaksehir - Olympiakos 0-1
20.00 uur: FC Basel - LASK Linz 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - Celtic 1-1
20.15 uur: Maribor - Rosenborg 1-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League tweede kwalificatieronde - returns
Vanaf dinsdag 30 juli 2019 | met PSV
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 30 juli:
19.00 uur: JK Nõmme Kalju - Celtic 0-2
19.00 uur: APOEL FC - FK Sutjeska 3-0
19.00 uur: Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj 2-2
20.00 uur: FC Basel - PSV 2-1
20.00 uur: Dinamo Zagreb - FC Saburtalo Tbilisi 3-0
20.00 uur: Valletta FC - Ferencváros 1-1
20.30 uur: Olympiakos - Viktoria Pilsen 4-0

Woensdag 31 juli:
18.00 uur: HJK Helsinki - Rode Ster Belgrado 2-1
19.00 uur: AIK Solna - Maribor 3-2
19.00 uur: Karabach - Dundalk FC 3-0
19.00 uur: Rosenborg - FC BATE Borisov 2-0
19.45 uur: FC Kopenhagen - The New Saints FC 1-0


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League tweede kwalificatieronde - heenwedstrijden
Vanaf dinsdag 23 juli 2019 | met PSV
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 23 juli:
19.00 uur: Viktoria Pilsen - Olympiakos 0-0
19.30 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb 0-2
20.00 uur: PSV - FC Basel 3-2
20.00 uur: The New Saints FC - FC Kopenhagen 0-2
20.15 uur: FK Sutjeska - APOEL FC 0-1

Woensdag 24 juli:
19.00 uur: FC BATE Borisov - Rosenborg 2-1
20.00 uur: Ferencváros - Valletta FC 3-1
20.00 uur: CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv 1-0
20.15 uur: Maribor - AIK Solna 2-1
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - HJK Helsinki 2-0
20.45 uur: Celtic - JK Nõmme Kalju 5-0
20.45 uur: Dundalk FC - Karabach 1-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema


Programma Eredivisie | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League eerste kwalificatieronde - returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 16 juli:
17.00 uur: KF Shkëndija - JK Nõmme Kalju 1-2
19.30 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Sheriff Tiraspol 1-3
20.00 uur: HB Tórshavn - HJK Helsinki 2-2
20.00 uur: Valletta FC - Dudelange 1-1
20.45 uur: KF Feronikeli - The New Saints FC 0-1
20.45 uur: Rode Ster Belgrado - FK Suduva 2-1

Woensdag 17 juli:
18.30 uur: Riga FC - Dundalk FC 0-0
19.00 uur: Rosenborg - Linfield FC 4-0
19.00 uur: Karabach - FK Partizani 2-0
19.00 uur: AIK Solna - Ararat Armenia 3-1
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - Ferencváros 2-3
20.00 uur: GKS Piast Gliwice - FC BATE Borisov 1-2
20.00 uur: CFR Cluj - FC Astana 3-1
20.15 uur: Maribor - Valur Reykjavík 2-0
20.15 uur: FK Sutjeska - Slovan Bratislava 1-1
20.45 uur: Celtic - FK Sarajevo 2-1


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

Champions League eerste kwalificatieronde - heenwedstrijden
Dinsdag 9 juli en woensdag 10 juli 2019
Programma Champions League 2019-2020 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 9 juli:
15.00 uur: FC Astana - CFR Cluj 1-0
16.00 uur: Ararat Armenia - AIK Solna 2-1
18.00 uur: HJK Helsinki - HB Tórshavn 3-0
18.00 uur: JK Nõmme Kalju - KF Shkëndija 0-1
19.45 uur: FK Sarajevo - Celtic 1-3
20.00 uur: The New Saints FC - KF Feronikeli 2-2
20.00 uur: Dudelange - Valletta FC 2-2
20.00 uur: FK Suduva - Rode Ster Belgrado 0-0

Woensdag 10 juli:
17.30 uur: FK Partizani - Karabach 0-0
19.00 uur: FC BATE Borisov - GKS Piast Gliwice 1-1
19.00 uur: Sheriff Tiraspol - FC Saburtalo Tbilisi 0-3
20.00 uur: Ferencváros - Ludogorets Razgrad 2-1
20.15 uur: Slovan Bratislava - FK Sutjeska 1-1
20.45 uur: Dundalk FC - Riga FC 0-0
20.45 uur: Linfield FC - Rosenborg 0-2
22.00 uur: Valur Reykjavík - Maribor 0-3


Zie ook: loting Champions League

& programma Europa League - compleet wedstrijdschema

SCHEMA | SPEELDATA ALLE RONDEN CL 2019-2020

> KWALIFICATIEFASE:

Eerste voorronde Champions League | data minitoernooi
Halve finales: dinsdag 25 juni 2019
Finale: vrijdag 28 juni 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data heenronde
Dinsdag 9 en woensdag 10 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 1 | data returns
Dinsdag 16 en woensdag 17 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data heenronde
Dinsdag 23 en woensdag 24 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 2 | data returns
Dinsdag 30 en woensdag 31 juli 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data heenronde
Dinsdag 6 en woensdag 7 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde 3 | data returns
Dinsdag 13 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | heenronde
Dinsdag 20 en woensdag 21 augustus 2019

Champions League Kwalificatieronde play-offs | returns
Dinsdag 27 en woensdag 28 augustus 2019


> GROEPSFASE:

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 1
Dinsdag 17 en woensdag 18 september 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 2
Dinsdag 1 en woensdag 2 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 3
Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 4
Dinsdag 5 en woensdag 6 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 5
Dinsdag 26 en woensdag 27 november 2019

Poulefase Champions League wedstrijden Speelronde 6
Dinsdag 10 en woensdag 11 december 2019


> KNOCK-OUTFASE:

Achtste finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 18, woensdag 19, dinsdag 25, woensdag 26 februari 2020

Achtste finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 10, woensdag 11, dinsdag 17 en woensdag 18 maart 2020

Kwartfinales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 7 en woensdag 8 april 2020

Kwartfinales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 14 en woensdag 15 april 2020

Halve finales Champions League | data heenwedstrijden
Dinsdag 28 april en woensdag 29 april 2020

Halve finales Champions League | data terugwedstrijden
Dinsdag 5 en woensdag 6 mei 2020

DATUM FINALE CHAMPIONS LEAGUE seizoen 2019-2020
Zaterdag 30 mei 2020, 00.00 uur, Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel (Turkije)

Officiële data en tijden, onder voorbehoud van actuele wijzigingen UEFA





NIEUWS CHAMPIONS LEAGUE: