Schema BELGIË JUPILER PRO LEAGUE

1  KRC Genk             0-0   (0-0)
2  Moeskroen            0-0   (0-0)
3  RSC Anderlecht       0-0   (0-0)
4  Sint-Truiden         0-0   (0-0)
5  Sporting Charleroi   0-0   (0-0)
6  Standard             0-0   (0-0)
7  KV Oostende          0-0   (0-0)
8  KV Mechelen          0-0   (0-0)
9  Antwerp              0-0   (0-0)
10 Club Brugge          0-0   (0-0)
11 AA Gent              0-0   (0-0)
12 Waasland-Beveren     0-0   (0-0)
13 Zulte Waregem        0-0   (0-0)
14 KAS Eupen            0-0   (0-0)
15 Cercle Brugge        0-0   (0-0)
16 KV Kortrijk          0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 5
Vanaf vrijdag 23 augustus
Meer info  
Vrijdag 23 augustus:
20.30 uur: KRC Genk - RSC Anderlecht

Zaterdag 24 augustus:
18.00 uur: Sporting Charleroi - Club Brugge
20.00 uur: Cercle Brugge - Waasland-Beveren
20.00 uur: Sint-Truiden - Zulte Waregem
20.30 uur: KV Oostende - KV Mechelen

Zondag 25 augustus:
14.30 uur: Antwerp - AA Gent
18.00 uur: Standard - KV Kortrijk
20.00 uur: Moeskroen - KAS Eupen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Vanaf vrijdag 30 augustus
Meer info  
Vrijdag 30 augustus:
20.30 uur: KV Mechelen - Moeskroen

Zaterdag 31 augustus:
18.00 uur: KAS Eupen - Sint-Truiden
20.00 uur: KV Kortrijk - KV Oostende
20.30 uur: Waasland-Beveren - Sporting Charleroi

Zondag 1 september:
14.30 uur: Club Brugge - KRC Genk
18.00 uur: RSC Anderlecht - Standard
20.00 uur: Zulte Waregem - Antwerp
20.00 uur: AA Gent - Cercle Brugge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Vanaf vrijdag 13 september
Meer info  
Vrijdag 13 september:
20.30 uur: Sporting Charleroi - KRC Genk

Zaterdag 14 september:
18.00 uur: KV Oostende - Standard
20.00 uur: KAS Eupen - Zulte Waregem
20.00 uur: Sint-Truiden - Waasland-Beveren
20.30 uur: Cercle Brugge - Club Brugge

Zondag 15 september:
14.30 uur: RSC Anderlecht - Antwerp
18.00 uur: AA Gent - KV Mechelen
20.30 uur: Moeskroen - KV Kortrijk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
Club Brugge - RSC Anderlecht
Standard - KAS Eupen
KRC Genk - KV Oostende
KV Kortrijk - KV Mechelen
Zulte Waregem - AA Gent
Sporting Charleroi - Sint-Truiden
Antwerp - Cercle Brugge
Waasland-Beveren - Moeskroen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
RSC Anderlecht - Waasland-Beveren
Standard - Sporting Charleroi
AA Gent - KV Kortrijk
Moeskroen - Zulte Waregem
KV Oostende - Antwerp
Cercle Brugge - KAS Eupen
KV Mechelen - Club Brugge
Sint-Truiden - KRC Genk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
Club Brugge - AA Gent
KRC Genk - Moeskroen
KV Kortrijk - Sint-Truiden
KAS Eupen - KV Mechelen
Zulte Waregem - Cercle Brugge
Sporting Charleroi - RSC Anderlecht
Antwerp - Standard
Waasland-Beveren - KV Oostende

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Zaterdag 19 oktober
Meer info  
Zaterdag 19 oktober:
RSC Anderlecht - Sint-Truiden
Standard - KRC Genk
AA Gent - Waasland-Beveren
KV Kortrijk - Zulte Waregem
Moeskroen - Club Brugge
KV Oostende - KAS Eupen
Cercle Brugge - Sporting Charleroi
KV Mechelen - Antwerp

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
Club Brugge - Standard
KRC Genk - Cercle Brugge
KAS Eupen - RSC Anderlecht
Zulte Waregem - KV Oostende
Sporting Charleroi - Moeskroen
Antwerp - KV Kortrijk
Waasland-Beveren - KV Mechelen
Sint-Truiden - AA Gent

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Woensdag 30 oktober
Meer info  
Woensdag 30 oktober:
RSC Anderlecht - AA Gent
Standard - Waasland-Beveren
KRC Genk - Antwerp
KV Kortrijk - KAS Eupen
KV Oostende - Sporting Charleroi
Zulte Waregem - Club Brugge
Cercle Brugge - Moeskroen
KV Mechelen - Sint-Truiden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
Club Brugge - KV Kortrijk
RSC Anderlecht - Cercle Brugge
AA Gent - Standard
Moeskroen - Antwerp
KAS Eupen - KRC Genk
KV Mechelen - Sporting Charleroi
Waasland-Beveren - Zulte Waregem
Sint-Truiden - KV Oostende

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
Standard - KV Mechelen
KRC Genk - AA Gent
KV Kortrijk - Waasland-Beveren
KV Oostende - Moeskroen
Zulte Waregem - RSC Anderlecht
Cercle Brugge - Sint-Truiden
Sporting Charleroi - KAS Eupen
Antwerp - Club Brugge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
Club Brugge - KV Oostende
RSC Anderlecht - KV Kortrijk
AA Gent - Antwerp
Moeskroen - KRC Genk
KAS Eupen - Standard
KV Mechelen - Zulte Waregem
Waasland-Beveren - Cercle Brugge
Sint-Truiden - Sporting Charleroi

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
Club Brugge - Moeskroen
Standard - Cercle Brugge
KRC Genk - Sint-Truiden
KV Kortrijk - AA Gent
KV Oostende - RSC Anderlecht
Zulte Waregem - KAS Eupen
Sporting Charleroi - Waasland-Beveren
Antwerp - KV Mechelen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
RSC Anderlecht - Sporting Charleroi
AA Gent - Zulte Waregem
Moeskroen - Standard
KAS Eupen - KV Oostende
Cercle Brugge - KRC Genk
KV Mechelen - KV Kortrijk
Waasland-Beveren - Antwerp
Sint-Truiden - Club Brugge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
Club Brugge - KV Mechelen
Standard - RSC Anderlecht
KRC Genk - Waasland-Beveren
KV Kortrijk - Moeskroen
KV Oostende - AA Gent
Zulte Waregem - Sint-Truiden
Sporting Charleroi - Cercle Brugge
Antwerp - KAS Eupen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zaterdag 21 december
Meer info  
Zaterdag 21 december:
RSC Anderlecht - KRC Genk
AA Gent - Club Brugge
Moeskroen - Sporting Charleroi
KAS Eupen - KV Kortrijk
Cercle Brugge - Zulte Waregem
KV Mechelen - KV Oostende
Waasland-Beveren - Standard
Sint-Truiden - Antwerp

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Donderdag 26 december
Meer info  
Donderdag 26 december:
Club Brugge - Zulte Waregem
Standard - AA Gent
KRC Genk - KAS Eupen
KV Kortrijk - Cercle Brugge
Moeskroen - KV Mechelen
Sporting Charleroi - KV Oostende
Antwerp - RSC Anderlecht
Waasland-Beveren - Sint-Truiden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
RSC Anderlecht - Club Brugge
AA Gent - Moeskroen
KAS Eupen - Sporting Charleroi
KV Oostende - Waasland-Beveren
Zulte Waregem - KRC Genk
Cercle Brugge - Antwerp
KV Mechelen - Standard
Sint-Truiden - KV Kortrijk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Zaterdag 25 januari
Meer info  
Zaterdag 25 januari:
Standard - KV Oostende
AA Gent - KRC Genk
KV Kortrijk - Club Brugge
Moeskroen - Sint-Truiden
Cercle Brugge - RSC Anderlecht
Sporting Charleroi - KV Mechelen
Antwerp - Zulte Waregem
Waasland-Beveren - KAS Eupen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
Club Brugge - Antwerp
RSC Anderlecht - Moeskroen
KRC Genk - Sporting Charleroi
KV Kortrijk - Standard
KAS Eupen - Cercle Brugge
KV Oostende - Sint-Truiden
Zulte Waregem - Waasland-Beveren
KV Mechelen - AA Gent

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
Standard - Club Brugge
AA Gent - RSC Anderlecht
Moeskroen - KV Oostende
Cercle Brugge - KV Mechelen
Sporting Charleroi - Zulte Waregem
Antwerp - KRC Genk
Waasland-Beveren - KV Kortrijk
Sint-Truiden - KAS Eupen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
Club Brugge - Waasland-Beveren
KRC Genk - Standard
KAS Eupen - AA Gent
KV Oostende - KV Kortrijk
Zulte Waregem - Moeskroen
KV Mechelen - RSC Anderlecht
Antwerp - Sporting Charleroi
Sint-Truiden - Cercle Brugge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zaterdag 22 februari
Meer info  
Zaterdag 22 februari:
Club Brugge - Sporting Charleroi
RSC Anderlecht - KAS Eupen
Standard - Antwerp
AA Gent - Sint-Truiden
KV Kortrijk - KRC Genk
Moeskroen - Cercle Brugge
KV Oostende - Zulte Waregem
KV Mechelen - Waasland-Beveren

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
KRC Genk - Club Brugge
KAS Eupen - Moeskroen
Zulte Waregem - KV Kortrijk
Cercle Brugge - AA Gent
Sporting Charleroi - Standard
Antwerp - KV Oostende
Waasland-Beveren - RSC Anderlecht
Sint-Truiden - KV Mechelen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
Club Brugge - Cercle Brugge
RSC Anderlecht - Zulte Waregem
Standard - Sint-Truiden
AA Gent - Sporting Charleroi
KV Kortrijk - Antwerp
Moeskroen - Waasland-Beveren
KV Oostende - KRC Genk
KV Mechelen - KAS Eupen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30 - Laatste speelronde
Zaterdag 14 maart
Meer info  
Zaterdag 14 maart:
KRC Genk - KV Mechelen
KAS Eupen - Club Brugge
Zulte Waregem - Standard
Cercle Brugge - KV Oostende
Sporting Charleroi - KV Kortrijk
Antwerp - Moeskroen
Waasland-Beveren - AA Gent
Sint-Truiden - RSC Anderlecht

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië