Programma DUITSLAND BUNDESLIGA

1  FC Bayern München     0-0   (0-0)
2  1. FC Köln            0-0   (0-0)
3  1. FC Union Berlin    0-0   (0-0)
4  SC Paderborn          0-0   (0-0)
5  1. FSV Mainz 05       0-0   (0-0)
6  1899 Hoffenheim       0-0   (0-0)
7  Bayer 04 Leverkusen   0-0   (0-0)
8  Borussia Dortmund     0-0   (0-0)
9  FC Augsburg           0-0   (0-0)
10 FC Schalke 04         0-0   (0-0)
11 Hertha BSC            0-0   (0-0)
12 Fortuna Düsseldorf    0-0   (0-0)
13 Borussia M'gladbach   0-0   (0-0)
14 RB Leipzig            0-0   (0-0)
15 SC Freiburg           0-0   (0-0)
16 VfL Wolfsburg         0-0   (0-0)
17 Eintracht Frankfurt   0-0   (0-0)
18 SV Werder Bremen      0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 1
Vanaf vrijdag 16 augustus
Meer info  
Vrijdag 16 augustus:
20.30 uur: FC Bayern München - Hertha BSC

Zaterdag 17 augustus:
15.30 uur: Borussia Dortmund - FC Augsburg
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - SC Paderborn
15.30 uur: Borussia M'gladbach - FC Schalke 04
15.30 uur: VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SV Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - RB Leipzig

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 2
Zaterdag 24 augustus
Meer info  
Zaterdag 24 augustus:
15.30 uur: RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - SV Werder Bremen
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: Hertha BSC - VfL Wolfsburg
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach
15.30 uur: FC Schalke 04 - FC Bayern München
15.30 uur: FC Augsburg - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: 1. FC Köln - Borussia Dortmund
15.30 uur: SC Paderborn - SC Freiburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 3
Zaterdag 31 augustus
Meer info  
Zaterdag 31 augustus:
15.30 uur: FC Bayern München - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: Borussia M'gladbach - RB Leipzig
15.30 uur: VfL Wolfsburg - SC Paderborn
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: SV Werder Bremen - FC Augsburg
15.30 uur: SC Freiburg - 1. FC Köln
15.30 uur: FC Schalke 04 - Hertha BSC
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Borussia Dortmund

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 4
Zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
15.30 uur: Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: RB Leipzig - FC Bayern München
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - SC Freiburg
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
15.30 uur: FC Augsburg - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: 1. FC Köln - Borussia M'gladbach
15.30 uur: SC Paderborn - FC Schalke 04
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - SV Werder Bremen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 5
Zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
15.30 uur: FC Bayern München - 1. FC Köln
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Borussia M'gladbach - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
15.30 uur: SV Werder Bremen - RB Leipzig
15.30 uur: Hertha BSC - SC Paderborn
15.30 uur: SC Freiburg - FC Augsburg
15.30 uur: FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 6
Zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
15.30 uur: Borussia Dortmund - SV Werder Bremen
15.30 uur: RB Leipzig - FC Schalke 04
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Borussia M'gladbach
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
15.30 uur: FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: 1. FC Köln - Hertha BSC
15.30 uur: SC Paderborn - FC Bayern München
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 7
Zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
15.30 uur: FC Bayern München - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - RB Leipzig
15.30 uur: Borussia M'gladbach - FC Augsburg
15.30 uur: VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - SV Werder Bremen
15.30 uur: Hertha BSC - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: SC Freiburg - Borussia Dortmund
15.30 uur: FC Schalke 04 - 1. FC Köln
15.30 uur: SC Paderborn - 1. FSV Mainz 05

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 8
Zaterdag 19 oktober
Meer info  
Zaterdag 19 oktober:
15.30 uur: Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach
15.30 uur: RB Leipzig - VfL Wolfsburg
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: SV Werder Bremen - Hertha BSC
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - FC Schalke 04
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: FC Augsburg - FC Bayern München
15.30 uur: 1. FC Köln - SC Paderborn
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - SC Freiburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 9
Zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
15.30 uur: FC Bayern München - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - SV Werder Bremen
15.30 uur: Borussia M'gladbach - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: VfL Wolfsburg - FC Augsburg
15.30 uur: Hertha BSC - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
15.30 uur: SC Freiburg - RB Leipzig
15.30 uur: FC Schalke 04 - Borussia Dortmund
15.30 uur: SC Paderborn - Fortuna Düsseldorf

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 10
Zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
15.30 uur: Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
15.30 uur: RB Leipzig - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - Borussia M'gladbach
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - FC Bayern München
15.30 uur: SV Werder Bremen - SC Freiburg
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - SC Paderborn
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - 1. FC Köln
15.30 uur: FC Augsburg - FC Schalke 04
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Hertha BSC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 11
Zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
15.30 uur: FC Bayern München - Borussia Dortmund
15.30 uur: Borussia M'gladbach - SV Werder Bremen
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: Hertha BSC - RB Leipzig
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: 1. FC Köln - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SC Paderborn - FC Augsburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 12
Zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
15.30 uur: Borussia Dortmund - SC Paderborn
15.30 uur: RB Leipzig - 1. FC Köln
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - SC Freiburg
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
15.30 uur: SV Werder Bremen - FC Schalke 04
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern München
15.30 uur: FC Augsburg - Hertha BSC
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Borussia M'gladbach

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 13
Zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
15.30 uur: FC Bayern München - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: Borussia M'gladbach - SC Freiburg
15.30 uur: VfL Wolfsburg - SV Werder Bremen
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: Hertha BSC - Borussia Dortmund
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: FC Schalke 04 - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: 1. FC Köln - FC Augsburg
15.30 uur: SC Paderborn - RB Leipzig

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 14
Zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
15.30 uur: Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: RB Leipzig - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04
15.30 uur: Borussia M'gladbach - FC Bayern München
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
15.30 uur: SV Werder Bremen - SC Paderborn
15.30 uur: SC Freiburg - VfL Wolfsburg
15.30 uur: FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - 1. FC Köln

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 15
Zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
15.30 uur: FC Bayern München - SV Werder Bremen
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - FC Augsburg
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - RB Leipzig
15.30 uur: Hertha BSC - SC Freiburg
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
15.30 uur: FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: 1. FC Köln - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: SC Paderborn - 1. FC Union Berlin

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 16
Woensdag 18 december
Meer info  
Woensdag 18 december:
20.00 uur: Borussia Dortmund - RB Leipzig
20.00 uur: Bayer 04 Leverkusen - Hertha BSC
20.00 uur: Borussia M'gladbach - SC Paderborn
20.00 uur: VfL Wolfsburg - FC Schalke 04
20.00 uur: Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
20.00 uur: SV Werder Bremen - 1. FSV Mainz 05
20.00 uur: SC Freiburg - FC Bayern München
20.00 uur: FC Augsburg - Fortuna Düsseldorf
20.00 uur: 1. FC Union Berlin - 1899 Hoffenheim

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 17
Zaterdag 21 december
Meer info  
Zaterdag 21 december:
15.30 uur: FC Bayern München - VfL Wolfsburg
15.30 uur: RB Leipzig - FC Augsburg
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Hertha BSC - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: FC Schalke 04 - SC Freiburg
15.30 uur: 1. FC Köln - SV Werder Bremen
15.30 uur: SC Paderborn - Eintracht Frankfurt

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 18
Zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
15.30 uur: RB Leipzig - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - SV Werder Bremen
15.30 uur: Hertha BSC - FC Bayern München
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
15.30 uur: FC Schalke 04 - Borussia M'gladbach
15.30 uur: FC Augsburg - Borussia Dortmund
15.30 uur: 1. FC Köln - VfL Wolfsburg
15.30 uur: SC Paderborn - Bayer 04 Leverkusen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 19
Zaterdag 25 januari
Meer info  
Zaterdag 25 januari:
15.30 uur: FC Bayern München - FC Schalke 04
15.30 uur: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: Borussia M'gladbach - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Hertha BSC
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
15.30 uur: SV Werder Bremen - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SC Freiburg - SC Paderborn
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - FC Augsburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 20
Zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
15.30 uur: Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: RB Leipzig - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: Hertha BSC - FC Schalke 04
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - FC Bayern München
15.30 uur: FC Augsburg - SV Werder Bremen
15.30 uur: 1. FC Köln - SC Freiburg
15.30 uur: SC Paderborn - VfL Wolfsburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 21
Zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
15.30 uur: FC Bayern München - RB Leipzig
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund
15.30 uur: Borussia M'gladbach - 1. FC Köln
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
15.30 uur: SV Werder Bremen - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: SC Freiburg - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: FC Schalke 04 - SC Paderborn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 22
Zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
15.30 uur: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: RB Leipzig - SV Werder Bremen
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - FC Schalke 04
15.30 uur: FC Augsburg - SC Freiburg
15.30 uur: 1. FC Köln - FC Bayern München
15.30 uur: SC Paderborn - Hertha BSC
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Bayer 04 Leverkusen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 23
Zaterdag 22 februari
Meer info  
Zaterdag 22 februari:
15.30 uur: FC Bayern München - SC Paderborn
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg
15.30 uur: Borussia M'gladbach - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: SV Werder Bremen - Borussia Dortmund
15.30 uur: Hertha BSC - 1. FC Köln
15.30 uur: SC Freiburg - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: FC Schalke 04 - RB Leipzig

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 24
Zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
15.30 uur: Borussia Dortmund - SC Freiburg
15.30 uur: RB Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: SV Werder Bremen - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - FC Bayern München
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - SC Paderborn
15.30 uur: FC Augsburg - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1. FC Köln - FC Schalke 04
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 25
Zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
15.30 uur: FC Bayern München - FC Augsburg
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: Borussia M'gladbach - Borussia Dortmund
15.30 uur: VfL Wolfsburg - RB Leipzig
15.30 uur: Hertha BSC - SV Werder Bremen
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: SC Freiburg - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: FC Schalke 04 - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SC Paderborn - 1. FC Köln

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 26
Zaterdag 14 maart
Meer info  
Zaterdag 14 maart:
15.30 uur: Borussia Dortmund - FC Schalke 04
15.30 uur: RB Leipzig - SC Freiburg
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - Borussia M'gladbach
15.30 uur: SV Werder Bremen - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - Hertha BSC
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - SC Paderborn
15.30 uur: FC Augsburg - VfL Wolfsburg
15.30 uur: 1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - FC Bayern München

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 27
Zaterdag 21 maart
Meer info  
Zaterdag 21 maart:
15.30 uur: FC Bayern München - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: Borussia M'gladbach - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
15.30 uur: Hertha BSC - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - RB Leipzig
15.30 uur: SC Freiburg - SV Werder Bremen
15.30 uur: FC Schalke 04 - FC Augsburg
15.30 uur: 1. FC Köln - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: SC Paderborn - 1899 Hoffenheim

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 28
Zaterdag 4 april
Meer info  
Zaterdag 4 april:
15.30 uur: Borussia Dortmund - FC Bayern München
15.30 uur: RB Leipzig - Hertha BSC
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
15.30 uur: SV Werder Bremen - Borussia M'gladbach
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - 1. FC Köln
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - FC Schalke 04
15.30 uur: FC Augsburg - SC Paderborn
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 29
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
15.30 uur: FC Bayern München - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: Borussia M'gladbach - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: Hertha BSC - FC Augsburg
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: FC Schalke 04 - SV Werder Bremen
15.30 uur: 1. FC Köln - RB Leipzig
15.30 uur: SC Paderborn - Borussia Dortmund

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 30
Zaterdag 18 april
Meer info  
Zaterdag 18 april:
15.30 uur: Borussia Dortmund - Hertha BSC
15.30 uur: RB Leipzig - SC Paderborn
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern München
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: SV Werder Bremen - VfL Wolfsburg
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: SC Freiburg - Borussia M'gladbach
15.30 uur: FC Augsburg - 1. FC Köln
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - FC Schalke 04

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 31
Zaterdag 25 april
Meer info  
Zaterdag 25 april:
15.30 uur: FC Bayern München - Borussia M'gladbach
15.30 uur: VfL Wolfsburg - SC Freiburg
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - RB Leipzig
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund
15.30 uur: Hertha BSC - Eintracht Frankfurt
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
15.30 uur: FC Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: 1. FC Köln - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: SC Paderborn - SV Werder Bremen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 32
Zaterdag 2 mei
Meer info  
Zaterdag 2 mei:
15.30 uur: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Köln
15.30 uur: Borussia M'gladbach - VfL Wolfsburg
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04
15.30 uur: SV Werder Bremen - FC Bayern München
15.30 uur: SC Freiburg - Hertha BSC
15.30 uur: FC Augsburg - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - SC Paderborn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 33
Zaterdag 9 mei
Meer info  
Zaterdag 9 mei:
15.30 uur: FC Bayern München - SC Freiburg
15.30 uur: RB Leipzig - Borussia Dortmund
15.30 uur: 1899 Hoffenheim - 1. FC Union Berlin
15.30 uur: Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg
15.30 uur: Hertha BSC - Bayer 04 Leverkusen
15.30 uur: 1. FSV Mainz 05 - SV Werder Bremen
15.30 uur: FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg
15.30 uur: 1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
18.00 uur: SC Paderborn - Borussia M'gladbach

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië

Ronde 34 - Laatste speelronde
Zaterdag 16 mei
Meer info  
Zaterdag 16 mei:
15.30 uur: Borussia Dortmund - 1899 Hoffenheim
15.30 uur: Bayer 04 Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
15.30 uur: Borussia M'gladbach - Hertha BSC
15.30 uur: VfL Wolfsburg - FC Bayern München
15.30 uur: Eintracht Frankfurt - SC Paderborn
15.30 uur: SV Werder Bremen - 1. FC Köln
15.30 uur: SC Freiburg - FC Schalke 04
15.30 uur: FC Augsburg - RB Leipzig
15.30 uur: 1. FC Union Berlin - Fortuna Düsseldorf

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Italië