Schema ENGELAND PREMIER LEAGUE

1  West Ham United           0-0   (0-0)
2  Liverpool                 0-0   (0-0)
3  Aston Villa               0-0   (0-0)
4  Sheffield Utd             0-0   (0-0)
5  Norwich                   0-0   (0-0)
6  Wolverhampton Wanderers   0-0   (0-0)
7  Newcastle                 0-0   (0-0)
8  Brighton                  0-0   (0-0)
9  Southampton               0-0   (0-0)
10 Tottenham Hotspur         0-0   (0-0)
11 Manchester City           0-0   (0-0)
12 Watford                   0-0   (0-0)
13 Leicester City            0-0   (0-0)
14 Everton                   0-0   (0-0)
15 Crystal Palace            0-0   (0-0)
16 Chelsea                   0-0   (0-0)
17 Bournemouth               0-0   (0-0)
18 Arsenal                   0-0   (0-0)
19 Burnley                   0-0   (0-0)
20 Manchester Utd            0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 1
Vanaf vrijdag 9 augustus
Meer info  
Vrijdag 9 augustus:
21.00 uur: Liverpool - Norwich

Zaterdag 10 augustus:
13.30 uur: West Ham United - Manchester City
16.00 uur: Bournemouth - Sheffield Utd
16.00 uur: Burnley - Southampton
16.00 uur: Crystal Palace - Everton
16.00 uur: Watford - Brighton
18.30 uur: Tottenham Hotspur - Aston Villa

Zondag 11 augustus:
15.00 uur: Leicester City - Wolverhampton Wanderers
15.00 uur: Newcastle - Arsenal
17.30 uur: Manchester Utd - Chelsea

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 2
Vanaf zaterdag 17 augustus
Meer info  
Zaterdag 17 augustus:
13.30 uur: Arsenal - Burnley
16.00 uur: Aston Villa - Bournemouth
16.00 uur: Brighton - West Ham United
16.00 uur: Everton - Watford
16.00 uur: Norwich - Newcastle
16.00 uur: Southampton - Liverpool
18.30 uur: Manchester City - Tottenham Hotspur

Zondag 18 augustus:
15.00 uur: Sheffield Utd - Crystal Palace
17.30 uur: Chelsea - Leicester City

Maandag 19 augustus:
21.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Manchester Utd

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 3
Vanaf vrijdag 23 augustus
Meer info  
Vrijdag 23 augustus:
21.00 uur: Aston Villa - Everton

Zaterdag 24 augustus:
13.30 uur: Norwich - Chelsea
16.00 uur: Brighton - Southampton
16.00 uur: Manchester Utd - Crystal Palace
16.00 uur: Sheffield Utd - Leicester City
16.00 uur: Watford - West Ham United
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Burnley
18.30 uur: Liverpool - Arsenal

Zondag 25 augustus:
15.00 uur: Bournemouth - Manchester City
17.30 uur: Tottenham Hotspur - Newcastle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 4
Vanaf zaterdag 31 augustus
Meer info  
Zaterdag 31 augustus:
13.30 uur: Southampton - Manchester Utd
16.00 uur: Chelsea - Sheffield Utd
16.00 uur: Crystal Palace - Aston Villa
16.00 uur: Leicester City - Bournemouth
16.00 uur: Manchester City - Brighton
16.00 uur: Newcastle - Watford
16.00 uur: West Ham United - Norwich
18.30 uur: Burnley - Liverpool

Zondag 1 september:
15.00 uur: Everton - Wolverhampton Wanderers
17.30 uur: Arsenal - Tottenham Hotspur

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 5
Vanaf zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
13.30 uur: Liverpool - Newcastle
16.00 uur: Brighton - Burnley
16.00 uur: Manchester Utd - Leicester City
16.00 uur: Sheffield Utd - Southampton
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Crystal Palace
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Chelsea
18.30 uur: Norwich - Manchester City

Zondag 15 september:
15.00 uur: Bournemouth - Everton
17.30 uur: Watford - Arsenal

Maandag 16 september:
21.00 uur: Aston Villa - West Ham United

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Vanaf vrijdag 20 september
Meer info  
Vrijdag 20 september:
21.00 uur: Southampton - Bournemouth

Zaterdag 21 september:
13.30 uur: Leicester City - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Burnley - Norwich
16.00 uur: Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Everton - Sheffield Utd
16.00 uur: Manchester City - Watford
18.30 uur: Newcastle - Brighton

Zondag 22 september:
15.00 uur: West Ham United - Manchester Utd
17.30 uur: Arsenal - Aston Villa
17.30 uur: Chelsea - Liverpool

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Vanaf zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
13.30 uur: Sheffield Utd - Liverpool
16.00 uur: Bournemouth - West Ham United
16.00 uur: Aston Villa - Burnley
16.00 uur: Chelsea - Brighton
16.00 uur: Crystal Palace - Norwich
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Southampton
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Watford
18.30 uur: Leicester City - Newcastle

Zondag 29 september:
17.30 uur: Everton - Manchester City

Maandag 30 september:
21.00 uur: Manchester Utd - Arsenal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Vanaf zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
16.00 uur: Brighton - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Burnley - Everton
16.00 uur: Liverpool - Leicester City
16.00 uur: Manchester City - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Norwich - Aston Villa
16.00 uur: Southampton - Chelsea
16.00 uur: Watford - Sheffield Utd
16.00 uur: West Ham United - Crystal Palace

Zondag 6 oktober:
Arsenal - Bournemouth
Newcastle - Manchester Utd

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Zaterdag 19 oktober
Meer info  
Zaterdag 19 oktober:
16.00 uur: Bournemouth - Norwich
16.00 uur: Aston Villa - Brighton
16.00 uur: Chelsea - Newcastle
16.00 uur: Crystal Palace - Manchester City
16.00 uur: Everton - West Ham United
16.00 uur: Leicester City - Burnley
16.00 uur: Manchester Utd - Liverpool
16.00 uur: Sheffield Utd - Arsenal
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Watford
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Southampton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
16.00 uur: Arsenal - Crystal Palace
16.00 uur: Brighton - Everton
16.00 uur: Burnley - Chelsea
16.00 uur: Liverpool - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Manchester City - Aston Villa
16.00 uur: Newcastle - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Norwich - Manchester Utd
16.00 uur: Southampton - Leicester City
16.00 uur: Watford - Bournemouth
16.00 uur: West Ham United - Sheffield Utd

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
16.00 uur: Bournemouth - Manchester Utd
16.00 uur: Arsenal - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Aston Villa - Liverpool
16.00 uur: Brighton - Norwich
16.00 uur: Crystal Palace - Leicester City
16.00 uur: Everton - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Manchester City - Southampton
16.00 uur: Sheffield Utd - Burnley
16.00 uur: Watford - Chelsea
16.00 uur: West Ham United - Newcastle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Vanaf zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
16.00 uur: Burnley - West Ham United
16.00 uur: Chelsea - Crystal Palace
16.00 uur: Liverpool - Manchester City
16.00 uur: Newcastle - Bournemouth
16.00 uur: Norwich - Watford
16.00 uur: Southampton - Everton
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Sheffield Utd
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Aston Villa

Zondag 10 november:
Leicester City - Arsenal
Manchester Utd - Brighton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
16.00 uur: Bournemouth - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Arsenal - Southampton
16.00 uur: Aston Villa - Newcastle
16.00 uur: Brighton - Leicester City
16.00 uur: Crystal Palace - Liverpool
16.00 uur: Everton - Norwich
16.00 uur: Manchester City - Chelsea
16.00 uur: Sheffield Utd - Manchester Utd
16.00 uur: Watford - Burnley
16.00 uur: West Ham United - Tottenham Hotspur

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Vanaf zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
16.00 uur: Burnley - Crystal Palace
16.00 uur: Chelsea - West Ham United
16.00 uur: Leicester City - Everton
16.00 uur: Liverpool - Brighton
16.00 uur: Newcastle - Manchester City
16.00 uur: Southampton - Watford
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Bournemouth
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Sheffield Utd

Zondag 1 december:
Manchester Utd - Aston Villa
Norwich - Arsenal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Vanaf dinsdag 3 december
Meer info  
Dinsdag 3 december:
20.45 uur: Arsenal - Brighton
20.45 uur: Burnley - Manchester City
20.45 uur: Leicester City - Watford
20.45 uur: Sheffield Utd - Newcastle
20.45 uur: Wolverhampton Wanderers - West Ham United
21.00 uur: Manchester Utd - Tottenham Hotspur

Woensdag 4 december:
20.45 uur: Chelsea - Aston Villa
20.45 uur: Southampton - Norwich
21.00 uur: Crystal Palace - Bournemouth
21.00 uur: Liverpool - Everton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
16.00 uur: Bournemouth - Liverpool
16.00 uur: Aston Villa - Leicester City
16.00 uur: Brighton - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Everton - Chelsea
16.00 uur: Manchester City - Manchester Utd
16.00 uur: Newcastle - Southampton
16.00 uur: Norwich - Sheffield Utd
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Burnley
16.00 uur: Watford - Crystal Palace
16.00 uur: West Ham United - Arsenal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
16.00 uur: Arsenal - Manchester City
16.00 uur: Burnley - Newcastle
16.00 uur: Chelsea - Bournemouth
16.00 uur: Crystal Palace - Brighton
16.00 uur: Leicester City - Norwich
16.00 uur: Liverpool - Watford
16.00 uur: Manchester Utd - Everton
16.00 uur: Sheffield Utd - Aston Villa
16.00 uur: Southampton - West Ham United
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zaterdag 21 december
Meer info  
Zaterdag 21 december:
16.00 uur: Bournemouth - Burnley
16.00 uur: Aston Villa - Southampton
16.00 uur: Brighton - Sheffield Utd
16.00 uur: Everton - Arsenal
16.00 uur: Manchester City - Leicester City
16.00 uur: Newcastle - Crystal Palace
16.00 uur: Norwich - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Chelsea
16.00 uur: Watford - Manchester Utd
16.00 uur: West Ham United - Liverpool

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Donderdag 26 december
Meer info  
Donderdag 26 december:
16.00 uur: Bournemouth - Arsenal
16.00 uur: Aston Villa - Norwich
16.00 uur: Chelsea - Southampton
16.00 uur: Crystal Palace - West Ham United
16.00 uur: Everton - Burnley
16.00 uur: Leicester City - Liverpool
16.00 uur: Manchester Utd - Newcastle
16.00 uur: Sheffield Utd - Watford
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Brighton
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Manchester City

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zaterdag 28 december
Meer info  
Zaterdag 28 december:
16.00 uur: Arsenal - Chelsea
16.00 uur: Brighton - Bournemouth
16.00 uur: Burnley - Manchester Utd
16.00 uur: Liverpool - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Manchester City - Sheffield Utd
16.00 uur: Newcastle - Everton
16.00 uur: Norwich - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Southampton - Crystal Palace
16.00 uur: Watford - Aston Villa
16.00 uur: West Ham United - Leicester City

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Woensdag 1 januari
Meer info  
Woensdag 1 januari:
16.00 uur: Arsenal - Manchester Utd
16.00 uur: Brighton - Chelsea
16.00 uur: Burnley - Aston Villa
16.00 uur: Liverpool - Sheffield Utd
16.00 uur: Manchester City - Everton
16.00 uur: Newcastle - Leicester City
16.00 uur: Norwich - Crystal Palace
16.00 uur: Southampton - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Watford - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: West Ham United - Bournemouth

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zaterdag 11 januari
Meer info  
Zaterdag 11 januari:
16.00 uur: Bournemouth - Watford
16.00 uur: Aston Villa - Manchester City
16.00 uur: Chelsea - Burnley
16.00 uur: Crystal Palace - Arsenal
16.00 uur: Everton - Brighton
16.00 uur: Leicester City - Southampton
16.00 uur: Manchester Utd - Norwich
16.00 uur: Sheffield Utd - West Ham United
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Liverpool
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Newcastle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
16.00 uur: Arsenal - Sheffield Utd
16.00 uur: Brighton - Aston Villa
16.00 uur: Burnley - Leicester City
16.00 uur: Liverpool - Manchester Utd
16.00 uur: Manchester City - Crystal Palace
16.00 uur: Newcastle - Chelsea
16.00 uur: Norwich - Bournemouth
16.00 uur: Southampton - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Watford - Tottenham Hotspur
16.00 uur: West Ham United - Everton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Vanaf dinsdag 21 januari
Meer info  
Dinsdag 21 januari:
20.45 uur: Bournemouth - Brighton
20.45 uur: Aston Villa - Watford
20.45 uur: Everton - Newcastle
20.45 uur: Leicester City - West Ham United
20.45 uur: Sheffield Utd - Manchester City
20.45 uur: Wolverhampton Wanderers - Liverpool
21.00 uur: Manchester Utd - Burnley

Woensdag 22 januari:
20.45 uur: Chelsea - Arsenal
20.45 uur: Tottenham Hotspur - Norwich
21.00 uur: Crystal Palace - Southampton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
16.00 uur: Bournemouth - Aston Villa
16.00 uur: Burnley - Arsenal
16.00 uur: Crystal Palace - Sheffield Utd
16.00 uur: Leicester City - Chelsea
16.00 uur: Liverpool - Southampton
16.00 uur: Manchester Utd - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Newcastle - Norwich
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Manchester City
16.00 uur: Watford - Everton
16.00 uur: West Ham United - Brighton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
16.00 uur: Arsenal - Newcastle
16.00 uur: Aston Villa - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Brighton - Watford
16.00 uur: Chelsea - Manchester Utd
16.00 uur: Everton - Crystal Palace
16.00 uur: Manchester City - West Ham United
16.00 uur: Norwich - Liverpool
16.00 uur: Sheffield Utd - Bournemouth
16.00 uur: Southampton - Burnley
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Leicester City

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zaterdag 22 februari
Meer info  
Zaterdag 22 februari:
16.00 uur: Arsenal - Everton
16.00 uur: Burnley - Bournemouth
16.00 uur: Chelsea - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Crystal Palace - Newcastle
16.00 uur: Leicester City - Manchester City
16.00 uur: Liverpool - West Ham United
16.00 uur: Manchester Utd - Watford
16.00 uur: Sheffield Utd - Brighton
16.00 uur: Southampton - Aston Villa
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Norwich

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
16.00 uur: Bournemouth - Chelsea
16.00 uur: Aston Villa - Sheffield Utd
16.00 uur: Brighton - Crystal Palace
16.00 uur: Everton - Manchester Utd
16.00 uur: Manchester City - Arsenal
16.00 uur: Newcastle - Burnley
16.00 uur: Norwich - Leicester City
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Watford - Liverpool
16.00 uur: West Ham United - Southampton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
16.00 uur: Arsenal - West Ham United
16.00 uur: Burnley - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Chelsea - Everton
16.00 uur: Crystal Palace - Watford
16.00 uur: Leicester City - Aston Villa
16.00 uur: Liverpool - Bournemouth
16.00 uur: Manchester Utd - Manchester City
16.00 uur: Sheffield Utd - Norwich
16.00 uur: Southampton - Newcastle
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Brighton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30
Zaterdag 14 maart
Meer info  
Zaterdag 14 maart:
16.00 uur: Bournemouth - Crystal Palace
16.00 uur: Aston Villa - Chelsea
16.00 uur: Brighton - Arsenal
16.00 uur: Everton - Liverpool
16.00 uur: Manchester City - Burnley
16.00 uur: Newcastle - Sheffield Utd
16.00 uur: Norwich - Southampton
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Manchester Utd
16.00 uur: Watford - Leicester City
16.00 uur: West Ham United - Wolverhampton Wanderers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 31
Zaterdag 21 maart
Meer info  
Zaterdag 21 maart:
16.00 uur: Burnley - Watford
16.00 uur: Chelsea - Manchester City
16.00 uur: Leicester City - Brighton
16.00 uur: Liverpool - Crystal Palace
16.00 uur: Manchester Utd - Sheffield Utd
16.00 uur: Newcastle - Aston Villa
16.00 uur: Norwich - Everton
16.00 uur: Southampton - Arsenal
16.00 uur: Tottenham Hotspur - West Ham United
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Bournemouth

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 32
Zaterdag 4 april
Meer info  
Zaterdag 4 april:
16.00 uur: Bournemouth - Newcastle
16.00 uur: Arsenal - Norwich
16.00 uur: Aston Villa - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Brighton - Manchester Utd
16.00 uur: Crystal Palace - Burnley
16.00 uur: Everton - Leicester City
16.00 uur: Manchester City - Liverpool
16.00 uur: Sheffield Utd - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Watford - Southampton
16.00 uur: West Ham United - Chelsea

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 33
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
16.00 uur: Burnley - Sheffield Utd
16.00 uur: Chelsea - Watford
16.00 uur: Leicester City - Crystal Palace
16.00 uur: Liverpool - Aston Villa
16.00 uur: Manchester Utd - Bournemouth
16.00 uur: Newcastle - West Ham United
16.00 uur: Norwich - Brighton
16.00 uur: Southampton - Manchester City
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Everton
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Arsenal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 34
Zaterdag 18 april
Meer info  
Zaterdag 18 april:
16.00 uur: Bournemouth - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Arsenal - Leicester City
16.00 uur: Aston Villa - Manchester Utd
16.00 uur: Brighton - Liverpool
16.00 uur: Crystal Palace - Chelsea
16.00 uur: Everton - Southampton
16.00 uur: Manchester City - Newcastle
16.00 uur: Sheffield Utd - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Watford - Norwich
16.00 uur: West Ham United - Burnley

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 35
Zaterdag 25 april
Meer info  
Zaterdag 25 april:
16.00 uur: Bournemouth - Leicester City
16.00 uur: Aston Villa - Crystal Palace
16.00 uur: Brighton - Manchester City
16.00 uur: Liverpool - Burnley
16.00 uur: Manchester Utd - Southampton
16.00 uur: Norwich - West Ham United
16.00 uur: Sheffield Utd - Chelsea
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Arsenal
16.00 uur: Watford - Newcastle
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Everton

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 36
Zaterdag 2 mei
Meer info  
Zaterdag 2 mei:
16.00 uur: Arsenal - Liverpool
16.00 uur: Burnley - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Chelsea - Norwich
16.00 uur: Crystal Palace - Manchester Utd
16.00 uur: Everton - Aston Villa
16.00 uur: Leicester City - Sheffield Utd
16.00 uur: Manchester City - Bournemouth
16.00 uur: Newcastle - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Southampton - Brighton
16.00 uur: West Ham United - Watford

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 37
Zaterdag 9 mei
Meer info  
Zaterdag 9 mei:
16.00 uur: Bournemouth - Southampton
16.00 uur: Aston Villa - Arsenal
16.00 uur: Brighton - Newcastle
16.00 uur: Liverpool - Chelsea
16.00 uur: Manchester Utd - West Ham United
16.00 uur: Norwich - Burnley
16.00 uur: Sheffield Utd - Everton
16.00 uur: Tottenham Hotspur - Leicester City
16.00 uur: Watford - Manchester City
16.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 38 - Laatste speelronde
Zondag 17 mei
Meer info  
Zondag 17 mei:
16.00 uur: Arsenal - Watford
16.00 uur: Burnley - Brighton
16.00 uur: Chelsea - Wolverhampton Wanderers
16.00 uur: Crystal Palace - Tottenham Hotspur
16.00 uur: Everton - Bournemouth
16.00 uur: Leicester City - Manchester Utd
16.00 uur: Manchester City - Norwich
16.00 uur: Newcastle - Liverpool
16.00 uur: Southampton - Sheffield Utd
16.00 uur: West Ham United - Aston Villa

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië