Programma FRANKRIJK LIGUE 1

1  Amiens SC              0-0   (0-0)
2  Paris Saint-Germain    0-0   (0-0)
3  RC Strasbourg Alsace   0-0   (0-0)
4  Stade Reims            0-0   (0-0)
5  Nîmes Olympique        0-0   (0-0)
6  Dijon FCO              0-0   (0-0)
7  Toulouse               0-0   (0-0)
8  Stade Rennais          0-0   (0-0)
9  Saint-Etienne          0-0   (0-0)
10 FC Metz                0-0   (0-0)
11 FC Nantes              0-0   (0-0)
12 Angers                 0-0   (0-0)
13 Olympique Marseille    0-0   (0-0)
14 Girondins Bordeaux     0-0   (0-0)
15 Stade Brestois         0-0   (0-0)
16 LOSC Lille             0-0   (0-0)
17 AS Monaco              0-0   (0-0)
18 Montpellier Hérault    0-0   (0-0)
19 OGC Nice               0-0   (0-0)
20 Olympique Lyon         0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 1
Zaterdag 10 augustus
Meer info  
Zaterdag 10 augustus:
Dijon FCO - Saint-Etienne
Olympique Marseille - Stade Reims
OGC Nice - Amiens SC
RC Strasbourg Alsace - FC Metz
Montpellier Hérault - Stade Rennais
Angers - Girondins Bordeaux
LOSC Lille - FC Nantes
Paris Saint-Germain - Nîmes Olympique
Stade Brestois - Toulouse
AS Monaco - Olympique Lyon

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 2
Zaterdag 17 augustus
Meer info  
Zaterdag 17 augustus:
FC Metz - AS Monaco
Toulouse - Dijon FCO
Olympique Lyon - Angers
Saint-Etienne - Stade Brestois
Nîmes Olympique - OGC Nice
FC Nantes - Olympique Marseille
Amiens SC - LOSC Lille
Girondins Bordeaux - Montpellier Hérault
Stade Reims - RC Strasbourg Alsace
Stade Rennais - Paris Saint-Germain

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 3
Zaterdag 24 augustus
Meer info  
Zaterdag 24 augustus:
Paris Saint-Germain - Toulouse
Amiens SC - FC Nantes
Dijon FCO - Girondins Bordeaux
Angers - FC Metz
AS Monaco - Nîmes Olympique
OGC Nice - Olympique Marseille
LOSC Lille - Saint-Etienne
Montpellier Hérault - Olympique Lyon
RC Strasbourg Alsace - Stade Rennais
Stade Brestois - Stade Reims

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 4
Zaterdag 31 augustus
Meer info  
Zaterdag 31 augustus:
Angers - Dijon FCO
Toulouse - Amiens SC
Stade Reims - LOSC Lille
Stade Rennais - OGC Nice
FC Nantes - Montpellier Hérault
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Olympique Marseille - Saint-Etienne
Nîmes Olympique - Stade Brestois
FC Metz - Paris Saint-Germain
RC Strasbourg Alsace - AS Monaco

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 5
Zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
Dijon FCO - Nîmes Olympique
FC Nantes - Stade Reims
Montpellier Hérault - OGC Nice
Stade Brestois - Stade Rennais
AS Monaco - Olympique Marseille
Saint-Etienne - Toulouse
LOSC Lille - Angers
Girondins Bordeaux - FC Metz
Amiens SC - Olympique Lyon
Paris Saint-Germain - RC Strasbourg Alsace

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
Stade Reims - AS Monaco
FC Metz - Amiens SC
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Girondins Bordeaux - Stade Brestois
RC Strasbourg Alsace - FC Nantes
Olympique Marseille - Montpellier Hérault
Nîmes Olympique - Toulouse
Angers - Saint-Etienne
Stade Rennais - LOSC Lille
OGC Nice - Dijon FCO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Woensdag 25 september
Meer info  
Woensdag 25 september:
AS Monaco - OGC Nice
Stade Brestois - Olympique Lyon
FC Nantes - Stade Rennais
Paris Saint-Germain - Stade Reims
Saint-Etienne - FC Metz
Montpellier Hérault - Nîmes Olympique
Dijon FCO - Olympique Marseille
Toulouse - Angers
LOSC Lille - RC Strasbourg Alsace
Amiens SC - Girondins Bordeaux

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
OGC Nice - LOSC Lille
Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
Angers - Amiens SC
AS Monaco - Stade Brestois
FC Metz - Toulouse
Olympique Lyon - FC Nantes
RC Strasbourg Alsace - Montpellier Hérault
Olympique Marseille - Stade Rennais
Nîmes Olympique - Saint-Etienne
Stade Reims - Dijon FCO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
Stade Rennais - Stade Reims
Dijon FCO - RC Strasbourg Alsace
Amiens SC - Olympique Marseille
Montpellier Hérault - AS Monaco
LOSC Lille - Nîmes Olympique
Paris Saint-Germain - Angers
Toulouse - Girondins Bordeaux
Stade Brestois - FC Metz
Saint-Etienne - Olympique Lyon
FC Nantes - OGC Nice

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zaterdag 19 oktober
Meer info  
Zaterdag 19 oktober:
Stade Reims - Montpellier Hérault
Angers - Stade Brestois
FC Metz - FC Nantes
Toulouse - LOSC Lille
OGC Nice - Paris Saint-Germain
Girondins Bordeaux - Saint-Etienne
Nîmes Olympique - Amiens SC
Olympique Marseille - RC Strasbourg Alsace
Olympique Lyon - Dijon FCO
AS Monaco - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
RC Strasbourg Alsace - OGC Nice
Stade Rennais - Toulouse
Saint-Etienne - Amiens SC
Stade Brestois - Dijon FCO
Olympique Lyon - FC Metz
Paris Saint-Germain - Olympique Marseille
FC Nantes - AS Monaco
Stade Reims - Nîmes Olympique
Montpellier Hérault - Angers
LOSC Lille - Girondins Bordeaux

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
Girondins Bordeaux - FC Nantes
Nîmes Olympique - Stade Rennais
Olympique Marseille - LOSC Lille
Saint-Etienne - AS Monaco
FC Metz - Montpellier Hérault
Toulouse - Olympique Lyon
Dijon FCO - Paris Saint-Germain
Angers - RC Strasbourg Alsace
Amiens SC - Stade Brestois
OGC Nice - Stade Reims

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
Olympique Marseille - Olympique Lyon
Montpellier Hérault - Toulouse
OGC Nice - Girondins Bordeaux
AS Monaco - Dijon FCO
Stade Rennais - Amiens SC
LOSC Lille - FC Metz
Stade Brestois - Paris Saint-Germain
Stade Reims - Angers
RC Strasbourg Alsace - Nîmes Olympique
FC Nantes - Saint-Etienne

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
Toulouse - Olympique Marseille
Paris Saint-Germain - LOSC Lille
Olympique Lyon - OGC Nice
Stade Brestois - FC Nantes
Girondins Bordeaux - AS Monaco
FC Metz - Stade Reims
Saint-Etienne - Montpellier Hérault
Amiens SC - RC Strasbourg Alsace
Angers - Nîmes Olympique
Dijon FCO - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Lyon
Stade Reims - Girondins Bordeaux
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Nîmes Olympique - FC Metz
FC Nantes - Toulouse
Stade Rennais - Saint-Etienne
Olympique Marseille - Stade Brestois
Montpellier Hérault - Amiens SC
LOSC Lille - Dijon FCO
OGC Nice - Angers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Woensdag 4 december
Meer info  
Woensdag 4 december:
Paris Saint-Germain - FC Nantes
Girondins Bordeaux - Nîmes Olympique
Saint-Etienne - OGC Nice
Dijon FCO - Montpellier Hérault
Amiens SC - Stade Reims
Olympique Lyon - LOSC Lille
Angers - Olympique Marseille
Stade Brestois - RC Strasbourg Alsace
Toulouse - AS Monaco
FC Metz - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
Nîmes Olympique - Olympique Lyon
OGC Nice - FC Metz
Montpellier Hérault - Paris Saint-Germain
Stade Rennais - Angers
Stade Reims - Saint-Etienne
FC Nantes - Dijon FCO
RC Strasbourg Alsace - Toulouse
Olympique Marseille - Girondins Bordeaux
AS Monaco - Amiens SC
LOSC Lille - Stade Brestois

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
Nîmes Olympique - FC Nantes
Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
Olympique Lyon - Stade Rennais
Angers - AS Monaco
Girondins Bordeaux - RC Strasbourg Alsace
Toulouse - Stade Reims
LOSC Lille - Montpellier Hérault
FC Metz - Olympique Marseille
Amiens SC - Dijon FCO
Stade Brestois - OGC Nice

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Zaterdag 21 december
Meer info  
Zaterdag 21 december:
Montpellier Hérault - Stade Brestois
Dijon FCO - FC Metz
Stade Rennais - Girondins Bordeaux
RC Strasbourg Alsace - Saint-Etienne
AS Monaco - LOSC Lille
Stade Reims - Olympique Lyon
FC Nantes - Angers
OGC Nice - Toulouse
Paris Saint-Germain - Amiens SC
Olympique Marseille - Nîmes Olympique

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zaterdag 11 januari
Meer info  
Zaterdag 11 januari:
Toulouse - Stade Brestois
Amiens SC - Montpellier Hérault
Girondins Bordeaux - Olympique Lyon
Angers - OGC Nice
Stade Rennais - Olympique Marseille
Nîmes Olympique - Stade Reims
FC Metz - RC Strasbourg Alsace
Dijon FCO - LOSC Lille
Paris Saint-Germain - AS Monaco
Saint-Etienne - FC Nantes

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Zaterdag 25 januari
Meer info  
Zaterdag 25 januari:
Stade Brestois - Amiens SC
AS Monaco - RC Strasbourg Alsace
Olympique Marseille - Angers
Montpellier Hérault - Dijon FCO
Stade Reims - FC Metz
FC Nantes - Girondins Bordeaux
OGC Nice - Stade Rennais
Olympique Lyon - Toulouse
LOSC Lille - Paris Saint-Germain
Saint-Etienne - Nîmes Olympique

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
Stade Rennais - FC Nantes
OGC Nice - Olympique Lyon
Dijon FCO - Stade Brestois
Nîmes Olympique - AS Monaco
Paris Saint-Germain - Montpellier Hérault
Angers - Stade Reims
RC Strasbourg Alsace - LOSC Lille
Amiens SC - Toulouse
Girondins Bordeaux - Olympique Marseille
FC Metz - Saint-Etienne

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Woensdag 5 februari
Meer info  
Woensdag 5 februari:
FC Nantes - Paris Saint-Germain
Toulouse - RC Strasbourg Alsace
Saint-Etienne - Olympique Marseille
Stade Reims - OGC Nice
Nîmes Olympique - Dijon FCO
Montpellier Hérault - FC Metz
LOSC Lille - Stade Rennais
AS Monaco - Angers
Olympique Lyon - Amiens SC
Stade Brestois - Girondins Bordeaux

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
Stade Rennais - Stade Brestois
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
Montpellier Hérault - Saint-Etienne
Dijon FCO - FC Nantes
Angers - LOSC Lille
Amiens SC - AS Monaco
OGC Nice - Nîmes Olympique
Olympique Marseille - Toulouse
FC Metz - Girondins Bordeaux
RC Strasbourg Alsace - Stade Reims

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
Amiens SC - Paris Saint-Germain
Girondins Bordeaux - Dijon FCO
Stade Brestois - Saint-Etienne
FC Nantes - FC Metz
Toulouse - OGC Nice
Olympique Lyon - RC Strasbourg Alsace
AS Monaco - Montpellier Hérault
LOSC Lille - Olympique Marseille
Nîmes Olympique - Angers
Stade Reims - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zaterdag 22 februari
Meer info  
Zaterdag 22 februari:
FC Metz - Olympique Lyon
Stade Rennais - Nîmes Olympique
OGC Nice - Stade Brestois
LOSC Lille - Toulouse
Dijon FCO - AS Monaco
Saint-Etienne - Stade Reims
Olympique Marseille - FC Nantes
Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
RC Strasbourg Alsace - Amiens SC
Angers - Montpellier Hérault

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
Olympique Lyon - Saint-Etienne
Amiens SC - FC Metz
Stade Brestois - Angers
Girondins Bordeaux - OGC Nice
Paris Saint-Germain - Dijon FCO
Toulouse - Stade Rennais
AS Monaco - Stade Reims
Nîmes Olympique - Olympique Marseille
Montpellier Hérault - RC Strasbourg Alsace
FC Nantes - LOSC Lille

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
OGC Nice - AS Monaco
RC Strasbourg Alsace - Paris Saint-Germain
Dijon FCO - Toulouse
LOSC Lille - Olympique Lyon
Saint-Etienne - Girondins Bordeaux
Angers - FC Nantes
Olympique Marseille - Amiens SC
FC Metz - Nîmes Olympique
Stade Rennais - Montpellier Hérault
Stade Reims - Stade Brestois

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zaterdag 14 maart
Meer info  
Zaterdag 14 maart:
Paris Saint-Germain - OGC Nice
Olympique Lyon - Stade Reims
FC Nantes - Nîmes Olympique
Amiens SC - Angers
Toulouse - FC Metz
Stade Brestois - LOSC Lille
Girondins Bordeaux - Stade Rennais
AS Monaco - Saint-Etienne
RC Strasbourg Alsace - Dijon FCO
Montpellier Hérault - Olympique Marseille

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30
Zaterdag 21 maart
Meer info  
Zaterdag 21 maart:
OGC Nice - Montpellier Hérault
FC Metz - Stade Brestois
LOSC Lille - AS Monaco
Stade Reims - FC Nantes
Olympique Marseille - Paris Saint-Germain
Saint-Etienne - RC Strasbourg Alsace
Nîmes Olympique - Girondins Bordeaux
Angers - Toulouse
Stade Rennais - Olympique Lyon
Dijon FCO - Amiens SC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 31
Zondag 5 april
Meer info  
Zondag 5 april:
Montpellier Hérault - LOSC Lille
Stade Brestois - Olympique Marseille
Toulouse - Saint-Etienne
Olympique Lyon - Nîmes Olympique
AS Monaco - FC Nantes
Girondins Bordeaux - Stade Reims
Paris Saint-Germain - FC Metz
Dijon FCO - OGC Nice
Amiens SC - Stade Rennais
RC Strasbourg Alsace - Angers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 32
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
FC Nantes - Olympique Lyon
Angers - Paris Saint-Germain
Olympique Marseille - Dijon FCO
FC Metz - LOSC Lille
Nîmes Olympique - Montpellier Hérault
OGC Nice - RC Strasbourg Alsace
Girondins Bordeaux - Amiens SC
Stade Brestois - AS Monaco
Stade Reims - Toulouse
Saint-Etienne - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 33
Zaterdag 18 april
Meer info  
Zaterdag 18 april:
Toulouse - FC Nantes
AS Monaco - Girondins Bordeaux
Montpellier Hérault - Stade Reims
Amiens SC - Nîmes Olympique
Paris Saint-Germain - Saint-Etienne
LOSC Lille - OGC Nice
RC Strasbourg Alsace - Stade Brestois
Olympique Lyon - Olympique Marseille
Stade Rennais - FC Metz
Dijon FCO - Angers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 34
Zondag 26 april
Meer info  
Zondag 26 april:
Olympique Lyon - AS Monaco
Girondins Bordeaux - Toulouse
Stade Rennais - RC Strasbourg Alsace
Saint-Etienne - Angers
FC Nantes - Amiens SC
Stade Reims - Paris Saint-Germain
FC Metz - Dijon FCO
Nîmes Olympique - LOSC Lille
Olympique Marseille - OGC Nice
Stade Brestois - Montpellier Hérault

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 35
Zaterdag 2 mei
Meer info  
Zaterdag 2 mei:
Paris Saint-Germain - Stade Brestois
Dijon FCO - Olympique Lyon
AS Monaco - FC Metz
LOSC Lille - Stade Reims
Montpellier Hérault - Girondins Bordeaux
OGC Nice - FC Nantes
Amiens SC - Saint-Etienne
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marseille
Toulouse - Nîmes Olympique
Angers - Stade Rennais

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 36
Zaterdag 9 mei
Meer info  
Zaterdag 9 mei:
Saint-Etienne - LOSC Lille
Stade Reims - Amiens SC
Girondins Bordeaux - Angers
Nîmes Olympique - RC Strasbourg Alsace
Toulouse - Paris Saint-Germain
Stade Rennais - Dijon FCO
FC Metz - OGC Nice
FC Nantes - Stade Brestois
Olympique Marseille - AS Monaco
Olympique Lyon - Montpellier Hérault

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 37
Zaterdag 16 mei
Meer info  
Zaterdag 16 mei:
Dijon FCO - Stade Reims
LOSC Lille - Amiens SC
RC Strasbourg Alsace - Girondins Bordeaux
Paris Saint-Germain - Stade Rennais
Stade Brestois - Nîmes Olympique
OGC Nice - Saint-Etienne
Olympique Marseille - FC Metz
Angers - Olympique Lyon
Montpellier Hérault - FC Nantes
AS Monaco - Toulouse

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 38 - Laatste speelronde
Zaterdag 23 mei
Meer info  
Zaterdag 23 mei:
Stade Rennais - AS Monaco
FC Metz - Angers
Toulouse - Montpellier Hérault
Nîmes Olympique - Paris Saint-Germain
FC Nantes - RC Strasbourg Alsace
Saint-Etienne - Dijon FCO
Amiens SC - OGC Nice
Stade Reims - Olympique Marseille
Girondins Bordeaux - LOSC Lille
Olympique Lyon - Stade Brestois

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië