Programma ITALIË SERIE A

1  AS Roma         0-0   (0-0)
2  Lecce           0-0   (0-0)
3  Hellas Verona   0-0   (0-0)
4  Parma           0-0   (0-0)
5  Cagliari        0-0   (0-0)
6  Torino          0-0   (0-0)
7  Sassuolo        0-0   (0-0)
8  Sampdoria       0-0   (0-0)
9  Napoli          0-0   (0-0)
10 Lazio           0-0   (0-0)
11 Juventus        0-0   (0-0)
12 AC Milan        0-0   (0-0)
13 Atalanta        0-0   (0-0)
14 Bologna         0-0   (0-0)
15 Fiorentina      0-0   (0-0)
16 Genoa           0-0   (0-0)
17 SPAL Ferrara    0-0   (0-0)
18 Brescia         0-0   (0-0)
19 Inter           0-0   (0-0)
20 Udinese         0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 1
Zondag 25 augustus
Meer info  
Zondag 25 augustus:
Cagliari - Brescia
Fiorentina - Napoli
Hellas Verona - Bologna
Inter - Lecce
Parma - Juventus
AS Roma - Genoa
Sampdoria - Lazio
SPAL Ferrara - Atalanta
Torino - Sassuolo
Udinese - AC Milan

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 2
Zondag 1 september
Meer info  
Zondag 1 september:
Atalanta - Torino
Bologna - SPAL Ferrara
Cagliari - Inter
Genoa - Fiorentina
Juventus - Napoli
Lazio - AS Roma
Lecce - Hellas Verona
AC Milan - Brescia
Sassuolo - Sampdoria
Udinese - Parma

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 3
Zondag 15 september
Meer info  
Zondag 15 september:
Brescia - Bologna
Fiorentina - Juventus
Genoa - Atalanta
Hellas Verona - AC Milan
Inter - Udinese
Napoli - Sampdoria
Parma - Cagliari
AS Roma - Sassuolo
SPAL Ferrara - Lazio
Torino - Lecce

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 4
Zondag 22 september
Meer info  
Zondag 22 september:
Atalanta - Fiorentina
Bologna - AS Roma
Cagliari - Genoa
Juventus - Hellas Verona
Lazio - Parma
Lecce - Napoli
AC Milan - Inter
Sampdoria - Torino
Sassuolo - SPAL Ferrara
Udinese - Brescia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 5
Woensdag 25 september
Meer info  
Woensdag 25 september:
Brescia - Juventus
Fiorentina - Sampdoria
Genoa - Bologna
Hellas Verona - Udinese
Inter - Lazio
Napoli - Cagliari
Parma - Sassuolo
AS Roma - Atalanta
SPAL Ferrara - Lecce
Torino - AC Milan

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 6
Zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
Cagliari - Hellas Verona
Juventus - SPAL Ferrara
Lazio - Genoa
Lecce - AS Roma
AC Milan - Fiorentina
Napoli - Brescia
Parma - Torino
Sampdoria - Inter
Sassuolo - Atalanta
Udinese - Bologna

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 7
Zondag 6 oktober
Meer info  
Zondag 6 oktober:
Atalanta - Lecce
Bologna - Lazio
Brescia - Sassuolo
Fiorentina - Udinese
Genoa - AC Milan
Hellas Verona - Sampdoria
Inter - Juventus
AS Roma - Cagliari
SPAL Ferrara - Parma
Torino - Napoli

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 8
Zondag 20 oktober
Meer info  
Zondag 20 oktober:
Brescia - Fiorentina
Cagliari - SPAL Ferrara
Juventus - Bologna
Lazio - Atalanta
AC Milan - Lecce
Napoli - Hellas Verona
Parma - Genoa
Sampdoria - AS Roma
Sassuolo - Inter
Udinese - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 9
Zondag 27 oktober
Meer info  
Zondag 27 oktober:
Atalanta - Udinese
Bologna - Sampdoria
Fiorentina - Lazio
Genoa - Brescia
Hellas Verona - Sassuolo
Inter - Parma
Lecce - Juventus
AS Roma - AC Milan
SPAL Ferrara - Napoli
Torino - Cagliari

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 10
Woensdag 30 oktober
Meer info  
Woensdag 30 oktober:
Brescia - Inter
Cagliari - Bologna
Juventus - Genoa
Lazio - Torino
AC Milan - SPAL Ferrara
Napoli - Atalanta
Parma - Hellas Verona
Sampdoria - Lecce
Sassuolo - Fiorentina
Udinese - AS Roma

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 11
Zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
Atalanta - Cagliari
Bologna - Inter
Fiorentina - Parma
Genoa - Udinese
Hellas Verona - Brescia
Lecce - Sassuolo
AC Milan - Lazio
AS Roma - Napoli
SPAL Ferrara - Sampdoria
Torino - Juventus

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 12
Zondag 10 november
Meer info  
Zondag 10 november:
Brescia - Torino
Cagliari - Fiorentina
Inter - Hellas Verona
Juventus - AC Milan
Lazio - Lecce
Napoli - Genoa
Parma - AS Roma
Sampdoria - Atalanta
Sassuolo - Bologna
Udinese - SPAL Ferrara

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 13
Zondag 24 november
Meer info  
Zondag 24 november:
Atalanta - Juventus
Bologna - Parma
Hellas Verona - Fiorentina
Lecce - Cagliari
AC Milan - Napoli
AS Roma - Brescia
Sampdoria - Udinese
Sassuolo - Lazio
SPAL Ferrara - Genoa
Torino - Inter

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 14
Zondag 1 december
Meer info  
Zondag 1 december:
Brescia - Atalanta
Cagliari - Sampdoria
Fiorentina - Lecce
Genoa - Torino
Hellas Verona - AS Roma
Inter - SPAL Ferrara
Juventus - Sassuolo
Lazio - Udinese
Napoli - Bologna
Parma - AC Milan

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 15
Zondag 8 december
Meer info  
Zondag 8 december:
Atalanta - Hellas Verona
Bologna - AC Milan
Inter - AS Roma
Lazio - Juventus
Lecce - Genoa
Sampdoria - Parma
Sassuolo - Cagliari
SPAL Ferrara - Brescia
Torino - Fiorentina
Udinese - Napoli

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 16
Zondag 15 december
Meer info  
Zondag 15 december:
Bologna - Atalanta
Brescia - Lecce
Cagliari - Lazio
Fiorentina - Inter
Genoa - Sampdoria
Hellas Verona - Torino
Juventus - Udinese
AC Milan - Sassuolo
Napoli - Parma
AS Roma - SPAL Ferrara

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 17
Zondag 22 december
Meer info  
Zondag 22 december:
Atalanta - AC Milan
Fiorentina - AS Roma
Inter - Genoa
Lazio - Hellas Verona
Lecce - Bologna
Parma - Brescia
Sampdoria - Juventus
Sassuolo - Napoli
Torino - SPAL Ferrara
Udinese - Cagliari

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 18
Zondag 5 januari
Meer info  
Zondag 5 januari:
Atalanta - Parma
Bologna - Fiorentina
Brescia - Lazio
Genoa - Sassuolo
Juventus - Cagliari
Lecce - Udinese
AC Milan - Sampdoria
Napoli - Inter
AS Roma - Torino
SPAL Ferrara - Hellas Verona

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 19
Zondag 12 januari
Meer info  
Zondag 12 januari:
Cagliari - AC Milan
Fiorentina - SPAL Ferrara
Hellas Verona - Genoa
Inter - Atalanta
Lazio - Napoli
Parma - Lecce
AS Roma - Juventus
Sampdoria - Brescia
Torino - Bologna
Udinese - Sassuolo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 20
Zondag 19 januari
Meer info  
Zondag 19 januari:
Brescia - Cagliari
Napoli - Fiorentina
Bologna - Hellas Verona
Lecce - Inter
Juventus - Parma
Genoa - AS Roma
Lazio - Sampdoria
Atalanta - SPAL Ferrara
Sassuolo - Torino
AC Milan - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 21
Zondag 26 januari
Meer info  
Zondag 26 januari:
Torino - Atalanta
SPAL Ferrara - Bologna
Inter - Cagliari
Fiorentina - Genoa
Napoli - Juventus
AS Roma - Lazio
Hellas Verona - Lecce
Brescia - AC Milan
Sampdoria - Sassuolo
Parma - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 22
Zondag 2 februari
Meer info  
Zondag 2 februari:
Bologna - Brescia
Juventus - Fiorentina
Atalanta - Genoa
AC Milan - Hellas Verona
Udinese - Inter
Sampdoria - Napoli
Cagliari - Parma
Sassuolo - AS Roma
Lazio - SPAL Ferrara
Lecce - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 23
Zondag 9 februari
Meer info  
Zondag 9 februari:
Fiorentina - Atalanta
AS Roma - Bologna
Genoa - Cagliari
Hellas Verona - Juventus
Parma - Lazio
Napoli - Lecce
Inter - AC Milan
Torino - Sampdoria
SPAL Ferrara - Sassuolo
Brescia - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 24
Zondag 16 februari
Meer info  
Zondag 16 februari:
Juventus - Brescia
Sampdoria - Fiorentina
Bologna - Genoa
Udinese - Hellas Verona
Lazio - Inter
Cagliari - Napoli
Sassuolo - Parma
Atalanta - AS Roma
Lecce - SPAL Ferrara
AC Milan - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 25
Zondag 23 februari
Meer info  
Zondag 23 februari:
Hellas Verona - Cagliari
SPAL Ferrara - Juventus
Genoa - Lazio
AS Roma - Lecce
Fiorentina - AC Milan
Brescia - Napoli
Torino - Parma
Inter - Sampdoria
Atalanta - Sassuolo
Bologna - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 26
Zondag 1 maart
Meer info  
Zondag 1 maart:
Lecce - Atalanta
Lazio - Bologna
Sassuolo - Brescia
Udinese - Fiorentina
AC Milan - Genoa
Sampdoria - Hellas Verona
Juventus - Inter
Cagliari - AS Roma
Parma - SPAL Ferrara
Napoli - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 27
Zondag 8 maart
Meer info  
Zondag 8 maart:
Fiorentina - Brescia
SPAL Ferrara - Cagliari
Bologna - Juventus
Atalanta - Lazio
Lecce - AC Milan
Hellas Verona - Napoli
Genoa - Parma
AS Roma - Sampdoria
Inter - Sassuolo
Torino - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 28
Zondag 15 maart
Meer info  
Zondag 15 maart:
Udinese - Atalanta
Sampdoria - Bologna
Lazio - Fiorentina
Brescia - Genoa
Sassuolo - Hellas Verona
Parma - Inter
Juventus - Lecce
AC Milan - AS Roma
Napoli - SPAL Ferrara
Cagliari - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 29
Zondag 22 maart
Meer info  
Zondag 22 maart:
Inter - Brescia
Bologna - Cagliari
Genoa - Juventus
Torino - Lazio
SPAL Ferrara - AC Milan
Atalanta - Napoli
Hellas Verona - Parma
Lecce - Sampdoria
Fiorentina - Sassuolo
AS Roma - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 30
Zondag 5 april
Meer info  
Zondag 5 april:
Cagliari - Atalanta
Inter - Bologna
Parma - Fiorentina
Udinese - Genoa
Brescia - Hellas Verona
Sassuolo - Lecce
Lazio - AC Milan
Napoli - AS Roma
Sampdoria - SPAL Ferrara
Juventus - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 31
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
Torino - Brescia
Fiorentina - Cagliari
Hellas Verona - Inter
AC Milan - Juventus
Lecce - Lazio
Genoa - Napoli
AS Roma - Parma
Atalanta - Sampdoria
Bologna - Sassuolo
SPAL Ferrara - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 32
Zondag 19 april
Meer info  
Zondag 19 april:
Juventus - Atalanta
Parma - Bologna
Fiorentina - Hellas Verona
Cagliari - Lecce
Napoli - AC Milan
Brescia - AS Roma
Udinese - Sampdoria
Lazio - Sassuolo
Genoa - SPAL Ferrara
Inter - Torino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 33
Woensdag 22 april
Meer info  
Woensdag 22 april:
Atalanta - Brescia
Sampdoria - Cagliari
Lecce - Fiorentina
Torino - Genoa
AS Roma - Hellas Verona
SPAL Ferrara - Inter
Sassuolo - Juventus
Udinese - Lazio
Bologna - Napoli
AC Milan - Parma

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 34
Zondag 26 april
Meer info  
Zondag 26 april:
Hellas Verona - Atalanta
AC Milan - Bologna
AS Roma - Inter
Juventus - Lazio
Genoa - Lecce
Parma - Sampdoria
Cagliari - Sassuolo
Brescia - SPAL Ferrara
Fiorentina - Torino
Napoli - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 35
Zondag 3 mei
Meer info  
Zondag 3 mei:
Atalanta - Bologna
Lecce - Brescia
Lazio - Cagliari
Inter - Fiorentina
Sampdoria - Genoa
Torino - Hellas Verona
Udinese - Juventus
Sassuolo - AC Milan
Parma - Napoli
SPAL Ferrara - AS Roma

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 36
Zondag 10 mei
Meer info  
Zondag 10 mei:
AC Milan - Atalanta
AS Roma - Fiorentina
Genoa - Inter
Hellas Verona - Lazio
Bologna - Lecce
Brescia - Parma
Juventus - Sampdoria
Napoli - Sassuolo
SPAL Ferrara - Torino
Cagliari - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 37
Zondag 17 mei
Meer info  
Zondag 17 mei:
Parma - Atalanta
Fiorentina - Bologna
Lazio - Brescia
Sassuolo - Genoa
Cagliari - Juventus
Udinese - Lecce
Sampdoria - AC Milan
Inter - Napoli
Torino - AS Roma
Hellas Verona - SPAL Ferrara

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland

Ronde 38 - Laatste speelronde
Zondag 24 mei
Meer info  
Zondag 24 mei:
AC Milan - Cagliari
SPAL Ferrara - Fiorentina
Genoa - Hellas Verona
Atalanta - Inter
Napoli - Lazio
Lecce - Parma
Juventus - AS Roma
Brescia - Sampdoria
Bologna - Torino
Sassuolo - Udinese

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland