Programma PORTUGAL PRIMEIRA LIGA

1  FC Famalicão        0-0   (0-0)
2  FC Porto            0-0   (0-0)
3  CD Aves             0-0   (0-0)
4  Rio Ave FC          0-0   (0-0)
5  Marítimo            0-0   (0-0)
6  Moreirense FC       0-0   (0-0)
7  SC Braga            0-0   (0-0)
8  Vitória Guimarães   0-0   (0-0)
9  Belenenses          0-0   (0-0)
10 Portimonense        0-0   (0-0)
11 Boavista FC         0-0   (0-0)
12 Paços de Ferreira   0-0   (0-0)
13 Gil Vicente FC      0-0   (0-0)
14 Sporting Lissabon   0-0   (0-0)
15 Benfica             0-0   (0-0)
16 Vitória Setúbal     0-0   (0-0)
17 CD Tondela          0-0   (0-0)
18 Santa Clara         0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 3
Zondag 25 augustus
Meer info  
Zondag 25 augustus:
Gil Vicente FC - SC Braga
Benfica - FC Porto
Marítimo - CD Tondela
Portimonense - Sporting Lissabon
Vitória Guimarães - FC Famalicão
Boavista FC - Paços de Ferreira
Rio Ave FC - CD Aves
Santa Clara - Belenenses
Vitória Setúbal - Moreirense FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 4
Zondag 1 september
Meer info  
Zondag 1 september:
Gil Vicente FC - Vitória Setúbal
Paços de Ferreira - Marítimo
Belenenses - Boavista FC
Moreirense FC - Portimonense
CD Aves - FC Famalicão
SC Braga - Benfica
CD Tondela - Santa Clara
FC Porto - Vitória Guimarães
Sporting Lissabon - Rio Ave FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 5
Zondag 15 september
Meer info  
Zondag 15 september:
FC Famalicão - Paços de Ferreira
Boavista FC - Sporting Lissabon
Santa Clara - Moreirense FC
Rio Ave FC - CD Tondela
Benfica - Gil Vicente FC
Vitória Guimarães - CD Aves
Marítimo - Belenenses
Vitória Setúbal - SC Braga
Portimonense - FC Porto

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Zondag 22 september
Meer info  
Zondag 22 september:
Gil Vicente FC - Boavista FC
Paços de Ferreira - CD Aves
Belenenses - Rio Ave FC
SC Braga - Marítimo
Sporting Lissabon - FC Famalicão
Moreirense FC - Benfica
FC Porto - Santa Clara
CD Tondela - Vitória Guimarães
Vitória Setúbal - Portimonense

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
FC Famalicão - Belenenses
CD Aves - Sporting Lissabon
Benfica - Vitória Setúbal
Boavista FC - CD Tondela
Marítimo - Moreirense FC
Santa Clara - Gil Vicente FC
Vitória Guimarães - Paços de Ferreira
Portimonense - SC Braga
Rio Ave FC - FC Porto

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Zondag 27 oktober
Meer info  
Zondag 27 oktober:
Gil Vicente FC - Portimonense
Paços de Ferreira - Rio Ave FC
SC Braga - Santa Clara
FC Porto - FC Famalicão
Belenenses - CD Aves
CD Tondela - Benfica
Moreirense FC - Boavista FC
Sporting Lissabon - Vitória Guimarães
Vitória Setúbal - Marítimo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Woensdag 30 oktober
Meer info  
Woensdag 30 oktober:
FC Famalicão - Gil Vicente FC
Paços de Ferreira - Sporting Lissabon
CD Aves - CD Tondela
Benfica - Portimonense
Boavista FC - SC Braga
Santa Clara - Vitória Setúbal
Marítimo - FC Porto
Vitória Guimarães - Belenenses
Rio Ave FC - Moreirense FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
Gil Vicente FC - Marítimo
Benfica - Rio Ave FC
SC Braga - FC Famalicão
Belenenses - Paços de Ferreira
FC Porto - CD Aves
Vitória Setúbal - Boavista FC
Portimonense - Santa Clara
Moreirense FC - Vitória Guimarães
CD Tondela - Sporting Lissabon

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Zondag 10 november
Meer info  
Zondag 10 november:
FC Famalicão - Moreirense FC
Paços de Ferreira - CD Tondela
Boavista FC - FC Porto
Marítimo - Portimonense
Rio Ave FC - Vitória Setúbal
CD Aves - Gil Vicente FC
Sporting Lissabon - Belenenses
Santa Clara - Benfica
Vitória Guimarães - SC Braga

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Zondag 1 december
Meer info  
Zondag 1 december:
Gil Vicente FC - Sporting Lissabon
Benfica - Marítimo
SC Braga - Rio Ave FC
Portimonense - FC Famalicão
FC Porto - Paços de Ferreira
Moreirense FC - CD Aves
CD Tondela - Belenenses
Santa Clara - Boavista FC
Vitória Setúbal - Vitória Guimarães

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Zondag 8 december
Meer info  
Zondag 8 december:
FC Famalicão - CD Tondela
Paços de Ferreira - Vitória Setúbal
CD Aves - SC Braga
Belenenses - FC Porto
Vitória Guimarães - Portimonense
Rio Ave FC - Gil Vicente FC
Boavista FC - Benfica
Marítimo - Santa Clara
Sporting Lissabon - Moreirense FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Zondag 15 december
Meer info  
Zondag 15 december:
Gil Vicente FC - Vitória Guimarães
Santa Clara - Sporting Lissabon
FC Porto - CD Tondela
Portimonense - Rio Ave FC
Benfica - FC Famalicão
SC Braga - Paços de Ferreira
Vitória Setúbal - CD Aves
Moreirense FC - Belenenses
Marítimo - Boavista FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Zondag 5 januari
Meer info  
Zondag 5 januari:
FC Famalicão - Vitória Setúbal
Paços de Ferreira - Moreirense FC
CD Aves - Santa Clara
Belenenses - SC Braga
Boavista FC - Portimonense
CD Tondela - Gil Vicente FC
Vitória Guimarães - Benfica
Rio Ave FC - Marítimo
Sporting Lissabon - FC Porto

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Zaterdag 11 januari
Meer info  
Zaterdag 11 januari:
Gil Vicente FC - Belenenses
SC Braga - CD Tondela
Santa Clara - Rio Ave FC
Moreirense FC - FC Porto
Vitória Setúbal - Sporting Lissabon
Boavista FC - FC Famalicão
Portimonense - Paços de Ferreira
Benfica - CD Aves
Marítimo - Vitória Guimarães

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
FC Famalicão - Marítimo
CD Aves - Portimonense
Belenenses - Vitória Setúbal
Paços de Ferreira - Gil Vicente FC
Sporting Lissabon - Benfica
Rio Ave FC - Boavista FC
FC Porto - SC Braga
Vitória Guimarães - Santa Clara
CD Tondela - Moreirense FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zondag 26 januari
Meer info  
Zondag 26 januari:
FC Porto - Gil Vicente FC
Moreirense FC - SC Braga
Sporting Lissabon - Marítimo
CD Tondela - Vitória Setúbal
FC Famalicão - Santa Clara
Paços de Ferreira - Benfica
CD Aves - Boavista FC
Belenenses - Portimonense
Vitória Guimarães - Rio Ave FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Zondag 2 februari
Meer info  
Zondag 2 februari:
Rio Ave FC - FC Famalicão
Santa Clara - Paços de Ferreira
Marítimo - CD Aves
Benfica - Belenenses
Vitória Setúbal - FC Porto
Gil Vicente FC - Moreirense FC
Boavista FC - Vitória Guimarães
SC Braga - Sporting Lissabon
Portimonense - CD Tondela

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zondag 9 februari
Meer info  
Zondag 9 februari:
SC Braga - Gil Vicente FC
FC Porto - Benfica
CD Tondela - Marítimo
Sporting Lissabon - Portimonense
FC Famalicão - Vitória Guimarães
Paços de Ferreira - Boavista FC
CD Aves - Rio Ave FC
Belenenses - Santa Clara
Moreirense FC - Vitória Setúbal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
Vitória Setúbal - Gil Vicente FC
Marítimo - Paços de Ferreira
Boavista FC - Belenenses
Portimonense - Moreirense FC
FC Famalicão - CD Aves
Benfica - SC Braga
Santa Clara - CD Tondela
Vitória Guimarães - FC Porto
Rio Ave FC - Sporting Lissabon

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zondag 23 februari
Meer info  
Zondag 23 februari:
Paços de Ferreira - FC Famalicão
Sporting Lissabon - Boavista FC
Moreirense FC - Santa Clara
CD Tondela - Rio Ave FC
Gil Vicente FC - Benfica
CD Aves - Vitória Guimarães
Belenenses - Marítimo
SC Braga - Vitória Setúbal
FC Porto - Portimonense

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Zondag 1 maart
Meer info  
Zondag 1 maart:
Boavista FC - Gil Vicente FC
CD Aves - Paços de Ferreira
Rio Ave FC - Belenenses
Marítimo - SC Braga
FC Famalicão - Sporting Lissabon
Benfica - Moreirense FC
Santa Clara - FC Porto
Vitória Guimarães - CD Tondela
Portimonense - Vitória Setúbal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Zondag 8 maart
Meer info  
Zondag 8 maart:
Belenenses - FC Famalicão
Sporting Lissabon - CD Aves
Vitória Setúbal - Benfica
CD Tondela - Boavista FC
Moreirense FC - Marítimo
Gil Vicente FC - Santa Clara
Paços de Ferreira - Vitória Guimarães
SC Braga - Portimonense
FC Porto - Rio Ave FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zondag 15 maart
Meer info  
Zondag 15 maart:
Portimonense - Gil Vicente FC
Rio Ave FC - Paços de Ferreira
Santa Clara - SC Braga
FC Famalicão - FC Porto
CD Aves - Belenenses
Benfica - CD Tondela
Boavista FC - Moreirense FC
Vitória Guimarães - Sporting Lissabon
Marítimo - Vitória Setúbal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zondag 22 maart
Meer info  
Zondag 22 maart:
Gil Vicente FC - FC Famalicão
Sporting Lissabon - Paços de Ferreira
CD Tondela - CD Aves
Portimonense - Benfica
SC Braga - Boavista FC
Vitória Setúbal - Santa Clara
FC Porto - Marítimo
Belenenses - Vitória Guimarães
Moreirense FC - Rio Ave FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zondag 5 april
Meer info  
Zondag 5 april:
Marítimo - Gil Vicente FC
Rio Ave FC - Benfica
FC Famalicão - SC Braga
Paços de Ferreira - Belenenses
CD Aves - FC Porto
Boavista FC - Vitória Setúbal
Santa Clara - Portimonense
Vitória Guimarães - Moreirense FC
Sporting Lissabon - CD Tondela

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
Moreirense FC - FC Famalicão
CD Tondela - Paços de Ferreira
FC Porto - Boavista FC
Portimonense - Marítimo
Vitória Setúbal - Rio Ave FC
Gil Vicente FC - CD Aves
Belenenses - Sporting Lissabon
Benfica - Santa Clara
SC Braga - Vitória Guimarães

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zondag 19 april
Meer info  
Zondag 19 april:
Sporting Lissabon - Gil Vicente FC
Marítimo - Benfica
Rio Ave FC - SC Braga
FC Famalicão - Portimonense
Paços de Ferreira - FC Porto
CD Aves - Moreirense FC
Belenenses - CD Tondela
Boavista FC - Santa Clara
Vitória Guimarães - Vitória Setúbal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30
Woensdag 22 april
Meer info  
Woensdag 22 april:
CD Tondela - FC Famalicão
Vitória Setúbal - Paços de Ferreira
SC Braga - CD Aves
FC Porto - Belenenses
Portimonense - Vitória Guimarães
Gil Vicente FC - Rio Ave FC
Benfica - Boavista FC
Santa Clara - Marítimo
Moreirense FC - Sporting Lissabon

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 31
Zondag 26 april
Meer info  
Zondag 26 april:
Vitória Guimarães - Gil Vicente FC
Sporting Lissabon - Santa Clara
CD Tondela - FC Porto
Rio Ave FC - Portimonense
FC Famalicão - Benfica
Paços de Ferreira - SC Braga
CD Aves - Vitória Setúbal
Belenenses - Moreirense FC
Boavista FC - Marítimo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 32
Zondag 3 mei
Meer info  
Zondag 3 mei:
Vitória Setúbal - FC Famalicão
Moreirense FC - Paços de Ferreira
Santa Clara - CD Aves
SC Braga - Belenenses
Portimonense - Boavista FC
Gil Vicente FC - CD Tondela
Benfica - Vitória Guimarães
Marítimo - Rio Ave FC
FC Porto - Sporting Lissabon

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 33
Zondag 10 mei
Meer info  
Zondag 10 mei:
Belenenses - Gil Vicente FC
CD Tondela - SC Braga
Rio Ave FC - Santa Clara
FC Porto - Moreirense FC
Sporting Lissabon - Vitória Setúbal
FC Famalicão - Boavista FC
Paços de Ferreira - Portimonense
CD Aves - Benfica
Vitória Guimarães - Marítimo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 34 - Laatste speelronde
Zondag 17 mei
Meer info  
Zondag 17 mei:
Marítimo - FC Famalicão
Portimonense - CD Aves
Vitória Setúbal - Belenenses
Gil Vicente FC - Paços de Ferreira
Benfica - Sporting Lissabon
Boavista FC - Rio Ave FC
SC Braga - FC Porto
Santa Clara - Vitória Guimarães
Moreirense FC - CD Tondela

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië