Programma SPANJE PRIMERA DIVISIÓN

1  Levante UD        0-0   (0-0)
2  Bilbao            0-0   (0-0)
3  Sevilla FC        0-0   (0-0)
4  Eibar             0-0   (0-0)
5  Espanyol          0-0   (0-0)
6  FC Barcelona      0-0   (0-0)
7  Real Madrid       0-0   (0-0)
8  Real Sociedad     0-0   (0-0)
9  Celta de Vigo     0-0   (0-0)
10 Valencia          0-0   (0-0)
11 Villarreal        0-0   (0-0)
12 Alavés            0-0   (0-0)
13 Getafe CF         0-0   (0-0)
14 Betis             0-0   (0-0)
15 Osasuna           0-0   (0-0)
16 Mallorca          0-0   (0-0)
17 Real Valladolid   0-0   (0-0)
18 Leganés           0-0   (0-0)
19 Granada CF        0-0   (0-0)
20 Atlético Madrid   0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Ronde 2
Vanaf vrijdag 23 augustus
Meer info  
Vrijdag 23 augustus:
20.00 uur: Granada CF - Sevilla FC
22.00 uur: Levante UD - Villarreal

Zaterdag 24 augustus:
17.00 uur: Osasuna - Eibar
19.00 uur: Real Madrid - Real Valladolid
21.00 uur: Getafe CF - Bilbao
21.00 uur: Celta de Vigo - Valencia

Zondag 25 augustus:
17.00 uur: Alavés - Espanyol
19.00 uur: Mallorca - Real Sociedad
21.00 uur: FC Barcelona - Betis

Maandag 26 augustus:
21.00 uur: Leganés - Atlético Madrid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 3
Vanaf vrijdag 30 augustus
Meer info  
Vrijdag 30 augustus:
20.00 uur: Sevilla FC - Celta de Vigo
22.00 uur: Bilbao - Real Sociedad

Zaterdag 31 augustus:
17.00 uur: Osasuna - FC Barcelona
19.00 uur: Getafe CF - Alavés
19.00 uur: Levante UD - Real Valladolid
21.00 uur: Betis - Leganés

Zondag 1 september:
17.00 uur: Valencia - Mallorca
19.00 uur: Atlético Madrid - Eibar
19.00 uur: Espanyol - Granada CF
21.00 uur: Villarreal - Real Madrid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 4
Zondag 15 september
Meer info  
Zondag 15 september:
Alavés - Sevilla FC
FC Barcelona - Valencia
Betis - Getafe CF
Celta de Vigo - Granada CF
Eibar - Espanyol
Leganés - Villarreal
Mallorca - Bilbao
Real Madrid - Levante UD
Real Sociedad - Atlético Madrid
Real Valladolid - Osasuna

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 5
Zondag 22 september
Meer info  
Zondag 22 september:
Bilbao - Alavés
Atlético Madrid - Celta de Vigo
Espanyol - Real Sociedad
Getafe CF - Mallorca
Granada CF - FC Barcelona
Levante UD - Eibar
Osasuna - Betis
Sevilla FC - Real Madrid
Valencia - Leganés
Villarreal - Real Valladolid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Woensdag 25 september
Meer info  
Woensdag 25 september:
FC Barcelona - Villarreal
Betis - Levante UD
Celta de Vigo - Espanyol
Eibar - Sevilla FC
Leganés - Bilbao
Mallorca - Atlético Madrid
Real Madrid - Osasuna
Real Sociedad - Alavés
Valencia - Getafe CF
Real Valladolid - Granada CF

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
Alavés - Mallorca
Bilbao - Valencia
Atlético Madrid - Real Madrid
Eibar - Celta de Vigo
Espanyol - Real Valladolid
Getafe CF - FC Barcelona
Granada CF - Leganés
Levante UD - Osasuna
Sevilla FC - Real Sociedad
Villarreal - Betis

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Zondag 6 oktober
Meer info  
Zondag 6 oktober:
FC Barcelona - Sevilla FC
Betis - Eibar
Celta de Vigo - Bilbao
Leganés - Levante UD
Mallorca - Espanyol
Osasuna - Villarreal
Real Madrid - Granada CF
Real Sociedad - Getafe CF
Valencia - Alavés
Real Valladolid - Atlético Madrid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Zondag 20 oktober
Meer info  
Zondag 20 oktober:
Alavés - Celta de Vigo
Bilbao - Real Valladolid
Atlético Madrid - Valencia
Eibar - FC Barcelona
Espanyol - Villarreal
Getafe CF - Leganés
Granada CF - Osasuna
Mallorca - Real Madrid
Real Sociedad - Betis
Sevilla FC - Levante UD

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zondag 27 oktober
Meer info  
Zondag 27 oktober:
Atlético Madrid - Bilbao
FC Barcelona - Real Madrid
Celta de Vigo - Real Sociedad
Granada CF - Betis
Leganés - Mallorca
Levante UD - Espanyol
Osasuna - Valencia
Sevilla FC - Getafe CF
Villarreal - Alavés
Real Valladolid - Eibar

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Woensdag 30 oktober
Meer info  
Woensdag 30 oktober:
Alavés - Atlético Madrid
Bilbao - Espanyol
FC Barcelona - Real Valladolid
Betis - Celta de Vigo
Eibar - Villarreal
Getafe CF - Granada CF
Mallorca - Osasuna
Real Madrid - Leganés
Real Sociedad - Levante UD
Valencia - Sevilla FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
Celta de Vigo - Getafe CF
Espanyol - Valencia
Granada CF - Real Sociedad
Leganés - Eibar
Levante UD - FC Barcelona
Osasuna - Alavés
Real Madrid - Betis
Sevilla FC - Atlético Madrid
Villarreal - Bilbao
Real Valladolid - Mallorca

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Zondag 10 november
Meer info  
Zondag 10 november:
Alavés - Real Valladolid
Bilbao - Levante UD
Atlético Madrid - Espanyol
FC Barcelona - Celta de Vigo
Betis - Sevilla FC
Eibar - Real Madrid
Getafe CF - Osasuna
Mallorca - Villarreal
Real Sociedad - Leganés
Valencia - Granada CF

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Zondag 24 november
Meer info  
Zondag 24 november:
Betis - Valencia
Eibar - Alavés
Espanyol - Getafe CF
Granada CF - Atlético Madrid
Leganés - FC Barcelona
Levante UD - Mallorca
Osasuna - Bilbao
Real Madrid - Real Sociedad
Villarreal - Celta de Vigo
Real Valladolid - Sevilla FC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Zondag 1 december
Meer info  
Zondag 1 december:
Alavés - Real Madrid
Bilbao - Granada CF
Atlético Madrid - FC Barcelona
Celta de Vigo - Real Valladolid
Espanyol - Osasuna
Getafe CF - Levante UD
Mallorca - Betis
Real Sociedad - Eibar
Sevilla FC - Leganés
Valencia - Villarreal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Woensdag 4 december
Meer info  
Woensdag 4 december:
FC Barcelona - Mallorca
Betis - Bilbao
Eibar - Getafe CF
Granada CF - Alavés
Leganés - Celta de Vigo
Levante UD - Valencia
Osasuna - Sevilla FC
Real Madrid - Espanyol
Villarreal - Atlético Madrid
Real Valladolid - Real Sociedad

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zondag 8 december
Meer info  
Zondag 8 december:
Alavés - Leganés
Bilbao - Eibar
Atlético Madrid - Osasuna
Celta de Vigo - Mallorca
Espanyol - Betis
Getafe CF - Real Valladolid
Granada CF - Levante UD
Real Sociedad - FC Barcelona
Sevilla FC - Villarreal
Valencia - Real Madrid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zondag 15 december
Meer info  
Zondag 15 december:
FC Barcelona - Alavés
Betis - Atlético Madrid
Eibar - Granada CF
Leganés - Espanyol
Levante UD - Celta de Vigo
Mallorca - Sevilla FC
Osasuna - Real Sociedad
Real Madrid - Bilbao
Villarreal - Getafe CF
Real Valladolid - Valencia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Zondag 22 december
Meer info  
Zondag 22 december:
Alavés - Betis
Atlético Madrid - Levante UD
Celta de Vigo - Osasuna
Espanyol - FC Barcelona
Getafe CF - Real Madrid
Granada CF - Mallorca
Real Sociedad - Villarreal
Sevilla FC - Bilbao
Valencia - Eibar
Real Valladolid - Leganés

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zondag 5 januari
Meer info  
Zondag 5 januari:
Bilbao - Celta de Vigo
FC Barcelona - Granada CF
Betis - Real Sociedad
Eibar - Atlético Madrid
Leganés - Getafe CF
Levante UD - Alavés
Mallorca - Valencia
Osasuna - Real Valladolid
Real Madrid - Sevilla FC
Villarreal - Espanyol

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Zondag 19 januari
Meer info  
Zondag 19 januari:
Alavés - Villarreal
Atlético Madrid - Leganés
Celta de Vigo - Eibar
Espanyol - Bilbao
Getafe CF - Betis
Osasuna - Levante UD
Real Sociedad - Mallorca
Sevilla FC - Granada CF
Valencia - FC Barcelona
Real Valladolid - Real Madrid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zondag 26 januari
Meer info  
Zondag 26 januari:
Bilbao - Getafe CF
FC Barcelona - Levante UD
Eibar - Betis
Granada CF - Espanyol
Leganés - Real Sociedad
Mallorca - Real Valladolid
Real Madrid - Atlético Madrid
Sevilla FC - Alavés
Valencia - Celta de Vigo
Villarreal - Osasuna

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Zondag 2 februari
Meer info  
Zondag 2 februari:
Alavés - Eibar
Atlético Madrid - Granada CF
Betis - FC Barcelona
Celta de Vigo - Sevilla FC
Espanyol - Mallorca
Getafe CF - Valencia
Levante UD - Leganés
Osasuna - Real Madrid
Real Sociedad - Bilbao
Real Valladolid - Villarreal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Zondag 9 februari
Meer info  
Zondag 9 februari:
Bilbao - Osasuna
FC Barcelona - Getafe CF
Eibar - Real Sociedad
Granada CF - Real Valladolid
Leganés - Betis
Mallorca - Alavés
Real Madrid - Celta de Vigo
Sevilla FC - Espanyol
Valencia - Atlético Madrid
Villarreal - Levante UD

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zondag 16 februari
Meer info  
Zondag 16 februari:
Alavés - Bilbao
Atlético Madrid - Villarreal
FC Barcelona - Eibar
Betis - Mallorca
Celta de Vigo - Leganés
Getafe CF - Sevilla FC
Levante UD - Real Madrid
Osasuna - Granada CF
Real Sociedad - Valencia
Real Valladolid - Espanyol

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zondag 23 februari
Meer info  
Zondag 23 februari:
Bilbao - Villarreal
Eibar - Levante UD
Espanyol - Atlético Madrid
Granada CF - Celta de Vigo
Leganés - Alavés
Mallorca - Getafe CF
Real Madrid - FC Barcelona
Real Sociedad - Real Valladolid
Sevilla FC - Osasuna
Valencia - Betis

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zondag 1 maart
Meer info  
Zondag 1 maart:
Alavés - Valencia
Atlético Madrid - Sevilla FC
FC Barcelona - Real Sociedad
Betis - Real Madrid
Eibar - Mallorca
Getafe CF - Celta de Vigo
Levante UD - Granada CF
Osasuna - Espanyol
Villarreal - Leganés
Real Valladolid - Bilbao

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zondag 8 maart
Meer info  
Zondag 8 maart:
Bilbao - Atlético Madrid
Celta de Vigo - Villarreal
Espanyol - Alavés
Granada CF - Getafe CF
Leganés - Real Valladolid
Mallorca - FC Barcelona
Real Madrid - Eibar
Real Sociedad - Osasuna
Sevilla FC - Betis
Valencia - Levante UD

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zondag 15 maart
Meer info  
Zondag 15 maart:
Alavés - Real Sociedad
FC Barcelona - Leganés
Betis - Granada CF
Eibar - Bilbao
Getafe CF - Espanyol
Levante UD - Sevilla FC
Osasuna - Atlético Madrid
Real Madrid - Valencia
Villarreal - Mallorca
Real Valladolid - Celta de Vigo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30
Zondag 22 maart
Meer info  
Zondag 22 maart:
Bilbao - Betis
Atlético Madrid - Real Valladolid
Celta de Vigo - Alavés
Espanyol - Levante UD
Getafe CF - Eibar
Granada CF - Villarreal
Mallorca - Leganés
Real Sociedad - Real Madrid
Sevilla FC - FC Barcelona
Valencia - Osasuna

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 31
Zondag 5 april
Meer info  
Zondag 5 april:
Alavés - Osasuna
FC Barcelona - Bilbao
Betis - Espanyol
Eibar - Valencia
Leganés - Granada CF
Levante UD - Atlético Madrid
Real Madrid - Mallorca
Real Sociedad - Celta de Vigo
Villarreal - Sevilla FC
Real Valladolid - Getafe CF

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 32
Zondag 12 april
Meer info  
Zondag 12 april:
Bilbao - Mallorca
Atlético Madrid - Alavés
Celta de Vigo - FC Barcelona
Espanyol - Real Madrid
Getafe CF - Real Sociedad
Granada CF - Eibar
Levante UD - Betis
Osasuna - Leganés
Sevilla FC - Real Valladolid
Villarreal - Valencia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 33
Woensdag 22 april
Meer info  
Woensdag 22 april:
Alavés - Granada CF
FC Barcelona - Atlético Madrid
Betis - Villarreal
Eibar - Osasuna
Leganés - Sevilla FC
Mallorca - Celta de Vigo
Real Madrid - Getafe CF
Real Sociedad - Espanyol
Valencia - Bilbao
Real Valladolid - Levante UD

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 34
Zaterdag 25 april
Meer info  
Zaterdag 25 april:
Bilbao - Real Madrid
Atlético Madrid - Mallorca
Celta de Vigo - Betis
Espanyol - Leganés
Granada CF - Valencia
Levante UD - Real Sociedad
Osasuna - Getafe CF
Sevilla FC - Eibar
Villarreal - FC Barcelona
Real Valladolid - Alavés

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 35
Zondag 3 mei
Meer info  
Zondag 3 mei:
Bilbao - Sevilla FC
FC Barcelona - Espanyol
Betis - Osasuna
Celta de Vigo - Atlético Madrid
Eibar - Leganés
Getafe CF - Villarreal
Mallorca - Levante UD
Real Madrid - Alavés
Real Sociedad - Granada CF
Valencia - Real Valladolid

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 36
Zondag 10 mei
Meer info  
Zondag 10 mei:
Alavés - Getafe CF
Atlético Madrid - Betis
Espanyol - Eibar
Granada CF - Real Madrid
Leganés - Valencia
Levante UD - Bilbao
Osasuna - Celta de Vigo
Sevilla FC - Mallorca
Villarreal - Real Sociedad
Real Valladolid - FC Barcelona

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 37
Zondag 17 mei
Meer info  
Zondag 17 mei:
Bilbao - Leganés
FC Barcelona - Osasuna
Betis - Alavés
Celta de Vigo - Levante UD
Eibar - Real Valladolid
Getafe CF - Atlético Madrid
Mallorca - Granada CF
Real Madrid - Villarreal
Real Sociedad - Sevilla FC
Valencia - Espanyol

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 38 - Laatste speelronde
Zondag 24 mei
Meer info  
Zondag 24 mei:
Alavés - FC Barcelona
Atlético Madrid - Real Sociedad
Espanyol - Celta de Vigo
Granada CF - Bilbao
Leganés - Real Madrid
Levante UD - Getafe CF
Osasuna - Mallorca
Sevilla FC - Valencia
Villarreal - Eibar
Real Valladolid - Betis

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Duitsland | Programma Italië