Programma TURKIJE SÜPER LIG

1  Basaksehir        14-30  (19-6)
2  Kasimpasa         13-25  (29-19)
3  Galatasaray       13-24  (23-15)
4  Antalyaspor       14-23  (17-19)
5  Trabzonspor       14-22  (23-19)
6  Besiktas          13-21  (24-17)
7  Yeni Malatyaspor  13-21  (19-13)
8  Konyaspor         14-21  (20-15)
9  Ankaragücü        14-20  (17-18)
10 Göztepe           14-18  (15-17)
11 Sivasspor         14-18  (16-19)
12 Bursaspor         13-16  (14-13)
13 Alanyaspor        14-15  (11-20)
14 Erzurum BB        13-14  (11-14)
15 Fenerbahçe        13-13  (12-17)
16 Akhisarspor       13-12  (15-24)
17 Kayserispor       14-12  (10-24)
18 Rizespor          14-10  (15-21)
Selecteer op:  
Ronde 2
Zondag 25 augustus
Meer info  
Zondag 25 augustus:
GFK - Gençlerbirligi SK
Galatasaray - Konyaspor
Ankaragücü - Kayserispor
Alanyaspor - Kasimpasa
Basaksehir - Fenerbahçe
Rizespor - Sivasspor
Besiktas - Göztepe
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
Antalyaspor - Denizlispor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 3
Zondag 1 september
Meer info  
Zondag 1 september:
Göztepe - Denizlispor
Gençlerbirligi SK - Basaksehir
Kasimpasa - Ankaragücü
Sivasspor - GFK
Fenerbahçe - Trabzonspor
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor
Konyaspor - Antalyaspor
Besiktas - Rizespor
Kayserispor - Galatasaray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 4
Zondag 1 september
Meer info  
Trabzonspor - Gençlerbirligi SK
Denizlispor - Konyaspor
Basaksehir - Sivasspor
GFK - Besiktas
Alanyaspor - Fenerbahçe
Antalyaspor - Kayserispor
Galatasaray - Kasimpasa
Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
Rizespor - Göztepe

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 5
Zondag 1 september
Meer info  
Gençlerbirligi SK - Alanyaspor
Kasimpasa - Antalyaspor
Kayserispor - Denizlispor
Göztepe - Konyaspor
Yeni Malatyaspor - Galatasaray
Sivasspor - Trabzonspor
Fenerbahçe - Ankaragücü
Besiktas - Basaksehir
Rizespor - GFK

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 6
Zondag 1 september
Meer info  
Ankaragücü - Gençlerbirligi SK
Basaksehir - Rizespor
Trabzonspor - Besiktas
Galatasaray - Fenerbahçe
Denizlispor - Kasimpasa
Konyaspor - Kayserispor
Alanyaspor - Sivasspor
GFK - Göztepe
Antalyaspor - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 7
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Kayserispor
Fenerbahçe - Antalyaspor
Besiktas - Alanyaspor
Yeni Malatyaspor - Denizlispor
GFK - Basaksehir
Sivasspor - Ankaragücü
Rizespor - Trabzonspor
Kasimpasa - Konyaspor
Gençlerbirligi SK - Galatasaray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 8
Zondag 1 september
Meer info  
Antalyaspor - Gençlerbirligi SK
Trabzonspor - GFK
Alanyaspor - Rizespor
Galatasaray - Sivasspor
Denizlispor - Fenerbahçe
Ankaragücü - Besiktas
Kayserispor - Kasimpasa
Basaksehir - Göztepe
Konyaspor - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 9
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Kasimpasa
GFK - Alanyaspor
Sivasspor - Antalyaspor
Yeni Malatyaspor - Kayserispor
Gençlerbirligi SK - Denizlispor
Besiktas - Galatasaray
Fenerbahçe - Konyaspor
Basaksehir - Trabzonspor
Rizespor - Ankaragücü

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 10
Zondag 1 september
Meer info  
Konyaspor - Gençlerbirligi SK
Galatasaray - Rizespor
Alanyaspor - Basaksehir
Ankaragücü - GFK
Antalyaspor - Besiktas
Denizlispor - Sivasspor
Kayserispor - Fenerbahçe
Trabzonspor - Göztepe
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 11
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Yeni Malatyaspor
Besiktas - Denizlispor
Gençlerbirligi SK - Kayserispor
Rizespor - Antalyaspor
Trabzonspor - Alanyaspor
Fenerbahçe - Kasimpasa
Basaksehir - Ankaragücü
Sivasspor - Konyaspor
GFK - Galatasaray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 12
Zondag 1 september
Meer info  
Kasimpasa - Gençlerbirligi SK
Ankaragücü - Trabzonspor
Alanyaspor - Göztepe
Antalyaspor - GFK
Galatasaray - Basaksehir
Denizlispor - Rizespor
Kayserispor - Sivasspor
Konyaspor - Besiktas
Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 13
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Fenerbahçe
Alanyaspor - Ankaragücü
GFK - Denizlispor
Sivasspor - Kasimpasa
Basaksehir - Antalyaspor
Besiktas - Kayserispor
Trabzonspor - Galatasaray
Rizespor - Konyaspor
Gençlerbirligi SK - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 14
Zondag 1 september
Meer info  
Ankaragücü - Göztepe
Antalyaspor - Trabzonspor
Kayserispor - Rizespor
Fenerbahçe - Gençlerbirligi SK
Denizlispor - Basaksehir
Konyaspor - GFK
Galatasaray - Alanyaspor
Kasimpasa - Besiktas
Yeni Malatyaspor - Sivasspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 15
Zondag 1 september
Meer info  
Trabzonspor - Denizlispor
Sivasspor - Fenerbahçe
GFK - Kayserispor
Rizespor - Kasimpasa
Alanyaspor - Antalyaspor
Gençlerbirligi SK - Göztepe
Galatasaray - Ankaragücü
Basaksehir - Konyaspor
Besiktas - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 16
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Galatasaray
Konyaspor - Trabzonspor
Kasimpasa - GFK
Kayserispor - Basaksehir
Yeni Malatyaspor - Rizespor
Denizlispor - Alanyaspor
Fenerbahçe - Besiktas
Antalyaspor - Ankaragücü
Gençlerbirligi SK - Sivasspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 17
Zondag 1 september
Meer info  
Ankaragücü - Denizlispor
Rizespor - Fenerbahçe
Galatasaray - Antalyaspor
Trabzonspor - Kayserispor
Basaksehir - Kasimpasa
Besiktas - Gençlerbirligi SK
Sivasspor - Göztepe
Alanyaspor - Konyaspor
GFK - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 18
Zondag 1 september
Meer info  
Basaksehir - Yeni Malatyaspor
Rizespor - Gençlerbirligi SK
Ankaragücü - Konyaspor
Antalyaspor - Göztepe
Trabzonspor - Kasimpasa
Alanyaspor - Kayserispor
GFK - Fenerbahçe
Galatasaray - Denizlispor
Besiktas - Sivasspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 19
Zondag 1 september
Meer info  
Göztepe - Besiktas
Kayserispor - Ankaragücü
Denizlispor - Antalyaspor
Kasimpasa - Alanyaspor
Gençlerbirligi SK - GFK
Fenerbahçe - Basaksehir
Sivasspor - Rizespor
Konyaspor - Galatasaray
Yeni Malatyaspor - Trabzonspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 20
Zondag 1 september
Meer info  
Antalyaspor - Konyaspor
Basaksehir - Gençlerbirligi SK
Denizlispor - Göztepe
Ankaragücü - Kasimpasa
Galatasaray - Kayserispor
Trabzonspor - Fenerbahçe
Rizespor - Besiktas
GFK - Sivasspor
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 21
Zondag 1 september
Meer info  
Konyaspor - Denizlispor
Kayserispor - Antalyaspor
Fenerbahçe - Alanyaspor
Besiktas - GFK
Göztepe - Rizespor
Sivasspor - Basaksehir
Kasimpasa - Galatasaray
Gençlerbirligi SK - Trabzonspor
Yeni Malatyaspor - Ankaragücü

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 22
Zondag 1 september
Meer info  
Alanyaspor - Gençlerbirligi SK
GFK - Rizespor
Antalyaspor - Kasimpasa
Denizlispor - Kayserispor
Trabzonspor - Sivasspor
Basaksehir - Besiktas
Ankaragücü - Fenerbahçe
Konyaspor - Göztepe
Galatasaray - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 23
Zondag 1 september
Meer info  
Kasimpasa - Denizlispor
Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
Sivasspor - Alanyaspor
Göztepe - GFK
Rizespor - Basaksehir
Fenerbahçe - Galatasaray
Gençlerbirligi SK - Ankaragücü
Kayserispor - Konyaspor
Besiktas - Trabzonspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 24
Zondag 1 september
Meer info  
Basaksehir - GFK
Kayserispor - Göztepe
Trabzonspor - Rizespor
Galatasaray - Gençlerbirligi SK
Konyaspor - Kasimpasa
Ankaragücü - Sivasspor
Alanyaspor - Besiktas
Antalyaspor - Fenerbahçe
Denizlispor - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 25
Zondag 1 september
Meer info  
Fenerbahçe - Denizlispor
Rizespor - Alanyaspor
Gençlerbirligi SK - Antalyaspor
Kasimpasa - Kayserispor
Göztepe - Basaksehir
GFK - Trabzonspor
Besiktas - Ankaragücü
Yeni Malatyaspor - Konyaspor
Sivasspor - Galatasaray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 26
Zondag 1 september
Meer info  
Alanyaspor - GFK
Trabzonspor - Basaksehir
Kasimpasa - Göztepe
Denizlispor - Gençlerbirligi SK
Ankaragücü - Rizespor
Antalyaspor - Sivasspor
Galatasaray - Besiktas
Konyaspor - Fenerbahçe
Kayserispor - Yeni Malatyaspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 27
Zondag 1 september
Meer info  
Sivasspor - Denizlispor
Fenerbahçe - Kayserispor
Besiktas - Antalyaspor
Basaksehir - Alanyaspor
Yeni Malatyaspor - Kasimpasa
Gençlerbirligi SK - Konyaspor
Rizespor - Galatasaray
GFK - Ankaragücü
Göztepe - Trabzonspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 28
Zondag 1 september
Meer info  
Alanyaspor - Trabzonspor
Kayserispor - Gençlerbirligi SK
Antalyaspor - Rizespor
Galatasaray - GFK
Ankaragücü - Basaksehir
Denizlispor - Besiktas
Konyaspor - Sivasspor
Kasimpasa - Fenerbahçe
Yeni Malatyaspor - Göztepe

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 29
Zondag 1 september
Meer info  
Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor
Rizespor - Denizlispor
Gençlerbirligi SK - Kasimpasa
Göztepe - Alanyaspor
GFK - Antalyaspor
Sivasspor - Kayserispor
Basaksehir - Galatasaray
Besiktas - Konyaspor
Trabzonspor - Ankaragücü

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 30
Zondag 1 september
Meer info  
Galatasaray - Trabzonspor
Denizlispor - GFK
Yeni Malatyaspor - Gençlerbirligi SK
Antalyaspor - Basaksehir
Konyaspor - Rizespor
Kasimpasa - Sivasspor
Ankaragücü - Alanyaspor
Kayserispor - Besiktas
Fenerbahçe - Göztepe

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 31
Zondag 1 september
Meer info  
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
Basaksehir - Denizlispor
Gençlerbirligi SK - Fenerbahçe
Besiktas - Kasimpasa
Rizespor - Kayserispor
Trabzonspor - Antalyaspor
Göztepe - Ankaragücü
GFK - Konyaspor
Alanyaspor - Galatasaray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 32
Zondag 1 september
Meer info  
Ankaragücü - Galatasaray
Denizlispor - Trabzonspor
Göztepe - Gençlerbirligi SK
Kasimpasa - Rizespor
Kayserispor - GFK
Konyaspor - Basaksehir
Antalyaspor - Alanyaspor
Yeni Malatyaspor - Besiktas
Fenerbahçe - Sivasspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 33
Zondag 1 september
Meer info  
Alanyaspor - Denizlispor
Besiktas - Fenerbahçe
GFK - Kasimpasa
Ankaragücü - Antalyaspor
Basaksehir - Kayserispor
Sivasspor - Gençlerbirligi SK
Trabzonspor - Konyaspor
Rizespor - Yeni Malatyaspor
Galatasaray - Göztepe

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië

Ronde 34 - Laatste speelronde
Zondag 1 september
Meer info  
Antalyaspor - Galatasaray
Denizlispor - Ankaragücü
Kayserispor - Trabzonspor
Yeni Malatyaspor - GFK
Fenerbahçe - Rizespor
Kasimpasa - Basaksehir
Konyaspor - Alanyaspor
Gençlerbirligi SK - Besiktas
Göztepe - Sivasspor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië