Programma DERDE DIVISIE ZATERDAG

1  SteDoCo          6-13  (13-5)
2  FC Lisse         5-10  (11-7)
3  Sparta Nijkerk   5-10  (9-5)
4  Excelsior'31     5-10  (8-5)
5  VVSB             5-9   (10-7)
6  Sportlust'46     5-9   (6-5)
7  Barendrecht      5-8   (7-8)
8  HSV Hoek         6-8   (11-9)
9  Harkemase Boys   3-7   (5-2)
10 DOVO             5-7   (16-8)
11 Odin'59          4-6   (6-6)
12 Ajax AFC         5-6   (11-21)
13 Staphorst        6-6   (12-14)
14 VVOG             4-4   (1-3)
15 DVS'33 Ermelo    5-4   (9-10)
16 Ter Leede        5-4   (6-9)
17 ACV              4-2   (1-8)
18 Goes             5-0   (2-12)
Selecteer op:  
Speelronde 34 - Laatste speelronde Derde Divisie Zaterdag
Programma zaterdag 22 mei
Meer info  
Zaterdag 22 mei:
14.30 uur: SteDoCo - Sportlust'46 (AFGELAST)
14.30 uur: VVSB - Barendrecht (AFGELAST)
14.30 uur: VVOG - HSV Hoek (AFGELAST)
14.30 uur: Ter Leede - Ajax AFC (AFGELAST)
14.30 uur: Goes - Harkemase Boys (AFGELAST)
14.30 uur: Odin'59 - DOVO (AFGELAST)
14.30 uur: Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo (AFGELAST)
14.30 uur: Sparta Nijkerk - Staphorst (AFGELAST)
14.30 uur: ACV - FC Lisse (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 5 september
Meer info  
Zaterdag 5 september:
14.30 uur: SteDoCo - Ajax AFC 4-1
14.30 uur: VVOG - Harkemase Boys 0-1
14.30 uur: DOVO - Barendrecht 1-1
14.30 uur: Goes - DVS'33 Ermelo 1-5
14.30 uur: Odin'59 - Staphorst 1-3
14.30 uur: Excelsior'31 - FC Lisse 1-1
15.00 uur: Ter Leede - Sportlust'46 1-2
15.00 uur: Sparta Nijkerk - ACV 4-0
18.00 uur: VVSB - HSV Hoek 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 12 september
Meer info  
Zaterdag 12 september:
14.30 uur: Sportlust'46 - Odin'59 (AFGELAST)
14.30 uur: HSV Hoek - VVOG 0-0
14.30 uur: ACV - SteDoCo 0-0
14.30 uur: DVS'33 Ermelo - Excelsior'31 0-1
14.30 uur: Barendrecht - Sparta Nijkerk 1-1
14.30 uur: Harkemase Boys - DOVO 3-1
14.30 uur: Staphorst - Goes 3-1
18.00 uur: Ajax AFC - Ter Leede 3-0
18.00 uur: FC Lisse - VVSB 1-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 19 september
Meer info  
Zaterdag 19 september:
14.30 uur: SteDoCo - DVS'33 Ermelo 3-0
14.30 uur: VVOG - Goes 1-0
14.30 uur: DOVO - Ajax AFC 11-0
14.30 uur: Odin'59 - Barendrecht 0-1
14.30 uur: Excelsior'31 - Staphorst 3-1
14.30 uur: HSV Hoek - FC Lisse 1-2
15.00 uur: Ter Leede - ACV 0-0
15.00 uur: Sparta Nijkerk - Sportlust'46 2-0
18.00 uur: VVSB - Harkemase Boys 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 26 september
Meer info  
Zaterdag 26 september:
14.30 uur: ACV - HSV Hoek 1-4
14.30 uur: DVS'33 Ermelo - VVSB 2-2
14.30 uur: Goes - Excelsior'31 (AFGELAST)
14.30 uur: Harkemase Boys - Odin'59 (AFGELAST)
14.30 uur: Staphorst - Barendrecht 2-3
15.00 uur: Ter Leede - SteDoCo 1-3
17.00 uur: Sportlust'46 - DOVO 2-0
18.00 uur: Ajax AFC - VVOG (AFGELAST)
18.00 uur: FC Lisse - Sparta Nijkerk 4-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 3 oktober
Meer info  
Zaterdag 3 oktober:
14.30 uur: VVOG - Sportlust'46 0-2
14.30 uur: HSV Hoek - Ajax AFC 3-5
14.30 uur: DOVO - Staphorst 3-2
14.30 uur: Barendrecht - Harkemase Boys (AFGELAST)
14.30 uur: SteDoCo - Excelsior'31 1-3
14.30 uur: Odin'59 - DVS'33 Ermelo 3-2
15.00 uur: Sparta Nijkerk - Goes 1-0
18.00 uur: VVSB - Ter Leede (AFGELAST)
18.00 uur: FC Lisse - ACV (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 10 oktober
Meer info  
Zaterdag 10 oktober:
14.30 uur: ACV - DOVO (AFGELAST)
14.30 uur: DVS'33 Ermelo - VVOG (AFGELAST)
14.30 uur: Goes - SteDoCo 0-2
14.30 uur: Excelsior'31 - Odin'59 0-2
14.30 uur: Harkemase Boys - Sparta Nijkerk (AFGELAST)
14.30 uur: Sportlust'46 - HSV Hoek 0-2
14.30 uur: Staphorst - FC Lisse 1-3
15.00 uur: Ter Leede - Barendrecht 4-1
18.00 uur: Ajax AFC - VVSB 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 17 oktober
Meer info  
Zaterdag 17 oktober:
14.30 uur: VVOG - ACV (AFGELAST)
14.30 uur: DOVO - Ter Leede (AFGELAST)
14.30 uur: Odin'59 - Goes (AFGELAST)
14.30 uur: Harkemase Boys - Ajax AFC (AFGELAST)
14.30 uur: Barendrecht - Sportlust'46 (AFGELAST)
14.30 uur: HSV Hoek - Staphorst (AFGELAST)
14.30 uur: FC Lisse - DVS'33 Ermelo (AFGELAST)
15.00 uur: Sparta Nijkerk - SteDoCo (AFGELAST)
18.00 uur: VVSB - Excelsior'31 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 24 oktober
Meer info  
Zaterdag 24 oktober:
14.30 uur: SteDoCo - DOVO (AFGELAST)
14.30 uur: Goes - HSV Hoek (AFGELAST)
14.30 uur: Excelsior'31 - VVOG (AFGELAST)
14.30 uur: ACV - Odin'59 (AFGELAST)
14.30 uur: Ajax AFC - Sparta Nijkerk (AFGELAST)
14.30 uur: Sportlust'46 - Harkemase Boys (AFGELAST)
14.30 uur: Staphorst - VVSB (AFGELAST)
15.00 uur: Ter Leede - FC Lisse (AFGELAST)
15.00 uur: DVS'33 Ermelo - Barendrecht (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 31 oktober
Meer info  
Zaterdag 31 oktober:
14.30 uur: VVOG - Staphorst (AFGELAST)
14.30 uur: DOVO - Goes (AFGELAST)
14.30 uur: Odin'59 - SteDoCo (AFGELAST)
14.30 uur: Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo (AFGELAST)
14.30 uur: Barendrecht - ACV (AFGELAST)
14.30 uur: HSV Hoek - Ter Leede (AFGELAST)
14.30 uur: FC Lisse - Ajax AFC (AFGELAST)
15.00 uur: Sparta Nijkerk - Excelsior'31 (AFGELAST)
18.00 uur: VVSB - Sportlust'46 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 7 november
Meer info  
Zaterdag 7 november:
14.30 uur: SteDoCo - VVSB (AFGELAST)
14.30 uur: Goes - Barendrecht (AFGELAST)
14.30 uur: Excelsior'31 - HSV Hoek (AFGELAST)
14.30 uur: ACV - Harkemase Boys (AFGELAST)
14.30 uur: Ajax AFC - Odin'59 (AFGELAST)
14.30 uur: Sportlust'46 - FC Lisse (AFGELAST)
14.30 uur: Staphorst - Sparta Nijkerk (AFGELAST)
15.00 uur: Ter Leede - VVOG (AFGELAST)
15.00 uur: DVS'33 Ermelo - DOVO (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 14 november
Meer info  
Zaterdag 14 november:
14.30 uur: VVOG - SteDoCo (AFGELAST)
14.30 uur: DOVO - Odin'59 (AFGELAST)
14.30 uur: Harkemase Boys - Ter Leede (AFGELAST)
14.30 uur: Barendrecht - Excelsior'31 (AFGELAST)
14.30 uur: HSV Hoek - DVS'33 Ermelo (AFGELAST)
14.30 uur: Ajax AFC - Staphorst (AFGELAST)
14.30 uur: FC Lisse - Goes (AFGELAST)
14.30 uur: Sportlust'46 - ACV (AFGELAST)
18.00 uur: VVSB - Sparta Nijkerk (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 21 november
Meer info  
Zaterdag 21 november:
14.30 uur: SteDoCo - FC Lisse (AFGELAST)
14.30 uur: Goes - VVSB (AFGELAST)
14.30 uur: Odin'59 - HSV Hoek (AFGELAST)
14.30 uur: Excelsior'31 - Ter Leede (AFGELAST)
14.30 uur: ACV - Ajax AFC (AFGELAST)
14.30 uur: Barendrecht - VVOG (AFGELAST)
14.30 uur: Staphorst - Harkemase Boys (AFGELAST)
15.00 uur: Sparta Nijkerk - DOVO (AFGELAST)
15.00 uur: DVS'33 Ermelo - Sportlust'46 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Derde Divisie Zaterdag | Uitslagen
Programma zaterdag 28 november
Meer info  
Zaterdag 28 november:
14.30 uur: VVOG - DOVO (AFGELAST)
14.30 uur: Harkemase Boys - SteDoCo (AFGELAST)
14.30 uur: ACV - Staphorst (AFGELAST)
14.30 uur: HSV Hoek - Sparta Nijkerk (AFGELAST)
14.30 uur: Ajax AFC - Excelsior'31 (AFGELAST)
14.30 uur: FC Lisse - Barendrecht (AFGELAST)
14.30 uur: Sportlust'46 - Goes (AFGELAST)
15.00 uur: Ter Leede - DVS'33 Ermelo (AFGELAST)
18.00 uur: VVSB - Odin'59 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv