Programma DERDE DIVISIE ZONDAG

1  HSC'21                1-3   (4-1)
2  Hercules              1-3   (3-0)
3  Blauw Geel'38 JUMBO   1-3   (3-0)
4  OSS'20                1-3   (4-2)
5  Groene Ster           1-3   (2-1)
6  Hoogland              1-3   (1-0)
7  Dongen                1-1   (1-1)
8  EVV                   1-1   (1-1)
9  Lienden               1-1   (0-0)
10 DEM RKVV              1-1   (0-0)
11 Jong ADO Den Haag     0-0   (0-0)
12 OFC                   1-0   (1-2)
13 Westlandia            1-0   (0-1)
14 Gemert                1-0   (2-4)
15 Quick                 1-0   (1-4)
16 UNA                   1-0   (0-3)
17 ADO'20                1-0   (0-3)
Selecteer op:  
Ronde 1
Vanaf zaterdag 24 augustus
Meer info  
Zaterdag 24 augustus:
18.00 uur: Gemert - OSS'20 2-4
19.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - UNA 3-0

Zondag 25 augustus:
14.00 uur: ADO'20 - Hercules 0-3
14.00 uur: Hoogland - Westlandia 1-0
14.30 uur: Dongen - EVV 1-1
14.30 uur: Groene Ster - OFC 2-1
14.30 uur: HSC'21 - Quick 4-1
14.30 uur: Lienden - DEM RKVV 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 2
Zondag 1 september
Meer info  
Zondag 1 september:
14.00 uur: DEM RKVV - Dongen
14.00 uur: Quick - Blauw Geel'38 JUMBO
14.00 uur: Hercules - Groene Ster
14.00 uur: Westlandia - HSC'21
14.30 uur: EVV - Hoogland
14.30 uur: OSS'20 - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: OFC - Gemert
14.30 uur: UNA - ADO'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 3
Zondag 8 september
Meer info  
Zondag 8 september:
14.00 uur: ADO'20 - DEM RKVV
14.00 uur: Westlandia - UNA
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - EVV
14.30 uur: Dongen - OSS'20
14.30 uur: Groene Ster - Quick
14.30 uur: HSC'21 - Hoogland
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - OFC
14.30 uur: Lienden - Gemert

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 4
Vanaf zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
19.00 uur: Gemert - Blauw Geel'38 JUMBO

Zondag 15 september:
14.00 uur: DEM RKVV - HSC'21
14.00 uur: Hoogland - Dongen
14.30 uur: EVV - Quick
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - ADO'20
14.30 uur: Lienden - Groene Ster
14.30 uur: OSS'20 - Westlandia
14.30 uur: UNA - Hercules

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 5
Zondag 22 september
Meer info  
Zondag 22 september:
14.00 uur: ADO'20 - Gemert
14.00 uur: Hercules - Hoogland
14.00 uur: Westlandia - Lienden
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Dongen
14.30 uur: Groene Ster - EVV
14.30 uur: HSC'21 - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: OFC - DEM RKVV
14.30 uur: UNA - OSS'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 6
Zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
14.00 uur: DEM RKVV - Groene Ster
14.00 uur: Gemert - Quick
14.00 uur: Hoogland - ADO'20
14.30 uur: Dongen - HSC'21
14.30 uur: EVV - Westlandia
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: Lienden - Hercules
14.30 uur: OSS'20 - OFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 7
Zondag 6 oktober
Meer info  
Zondag 6 oktober:
14.00 uur: ADO'20 - Lienden
14.00 uur: Quick - DEM RKVV
14.00 uur: Hercules - EVV
14.00 uur: Westlandia - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: Groene Ster - Dongen
14.30 uur: HSC'21 - Gemert
14.30 uur: OFC - Hoogland
14.30 uur: UNA - Jong ADO Den Haag

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 8
Zondag 13 oktober
Meer info  
Zondag 13 oktober:
14.00 uur: DEM RKVV - OSS'20
14.00 uur: Gemert - Hercules
14.00 uur: Hoogland - UNA
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - HSC'21
14.30 uur: Dongen - Lienden
14.30 uur: EVV - ADO'20
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Quick
14.30 uur: OFC - Westlandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 9
Zondag 27 oktober
Meer info  
Zondag 27 oktober:
14.00 uur: ADO'20 - Blauw Geel'38 JUMBO
14.00 uur: Gemert - Dongen
14.00 uur: Quick - OFC
14.00 uur: Hercules - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: Groene Ster - Westlandia
14.30 uur: Lienden - Hoogland
14.30 uur: OSS'20 - HSC'21
14.30 uur: UNA - DEM RKVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 10
Zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
14.00 uur: ADO'20 - Groene Ster
14.00 uur: Hoogland - Quick
14.00 uur: Westlandia - DEM RKVV
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - OSS'20
14.30 uur: EVV - UNA
14.30 uur: HSC'21 - Hercules
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Gemert
14.30 uur: OFC - Lienden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 11
Zondag 10 november
Meer info  
Zondag 10 november:
14.00 uur: DEM RKVV - Blauw Geel'38 JUMBO
14.00 uur: Gemert - Groene Ster
14.00 uur: Quick - Westlandia
14.00 uur: Hercules - Dongen
14.30 uur: EVV - OFC
14.30 uur: Lienden - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: OSS'20 - ADO'20
14.30 uur: UNA - HSC'21

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 12
Zondag 17 november
Meer info  
Zondag 17 november:
14.00 uur: DEM RKVV - EVV
14.00 uur: Hoogland - Gemert
14.00 uur: Quick - OSS'20
14.00 uur: Westlandia - Hercules
14.30 uur: Dongen - ADO'20
14.30 uur: Groene Ster - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: HSC'21 - Lienden
14.30 uur: OFC - UNA

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 13
Zondag 24 november
Meer info  
Zondag 24 november:
14.00 uur: ADO'20 - Westlandia
14.00 uur: Gemert - EVV
14.00 uur: Hercules - OFC
14.30 uur: Groene Ster - HSC'21
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Dongen
14.30 uur: Lienden - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: OSS'20 - Hoogland
14.30 uur: UNA - Quick

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 14
Zondag 1 december
Meer info  
Zondag 1 december:
14.00 uur: DEM RKVV - Hercules
14.00 uur: Hoogland - Jong ADO Den Haag
14.00 uur: Quick - Lienden
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Groene Ster
14.30 uur: EVV - OSS'20
14.30 uur: HSC'21 - ADO'20
14.30 uur: OFC - Dongen
14.30 uur: UNA - Gemert

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 15
Zondag 8 december
Meer info  
Zondag 8 december:
14.00 uur: ADO'20 - OFC
14.00 uur: Hercules - Quick
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Hoogland
14.30 uur: Dongen - Westlandia
14.30 uur: Groene Ster - UNA
14.30 uur: HSC'21 - EVV
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - DEM RKVV
14.30 uur: Lienden - OSS'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 16
Zondag 15 december
Meer info  
Zondag 15 december:
14.00 uur: DEM RKVV - Gemert
14.00 uur: Hoogland - Groene Ster
14.00 uur: Quick - ADO'20
14.00 uur: Westlandia - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: EVV - Lienden
14.30 uur: OSS'20 - Hercules
14.30 uur: OFC - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: UNA - Dongen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 17
Zondag 12 januari
Meer info  
Zondag 12 januari:
14.00 uur: Gemert - Westlandia
14.00 uur: Hoogland - DEM RKVV
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Hercules
14.30 uur: Dongen - Quick
14.30 uur: Groene Ster - OSS'20
14.30 uur: HSC'21 - OFC
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - EVV
14.30 uur: Lienden - UNA

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 18
Zondag 19 januari
Meer info  
Zondag 19 januari:
14.00 uur: DEM RKVV - ADO'20
14.00 uur: Quick - HSC'21
14.00 uur: Hercules - Lienden
14.00 uur: Westlandia - Hoogland
14.30 uur: EVV - Dongen
14.30 uur: OSS'20 - Gemert
14.30 uur: OFC - Groene Ster
14.30 uur: UNA - Blauw Geel'38 JUMBO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 19
Zondag 26 januari
Meer info  
Zondag 26 januari:
14.00 uur: ADO'20 - OSS'20
14.00 uur: Hoogland - EVV
14.00 uur: Westlandia - OFC
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Quick
14.30 uur: Dongen - Hercules
14.30 uur: Groene Ster - Gemert
14.30 uur: HSC'21 - DEM RKVV
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - UNA

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 20
Zondag 2 februari
Meer info  
Zondag 2 februari:
14.00 uur: DEM RKVV - Quick
14.00 uur: Gemert - OFC
14.00 uur: Hercules - Westlandia
14.30 uur: EVV - Groene Ster
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - HSC'21
14.30 uur: Lienden - ADO'20
14.30 uur: OSS'20 - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: UNA - Hoogland

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 21
Zondag 9 februari
Meer info  
Zondag 9 februari:
14.00 uur: DEM RKVV - Lienden
14.00 uur: Hoogland - Hercules
14.00 uur: Quick - EVV
14.00 uur: Westlandia - OSS'20
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - ADO'20
14.30 uur: Dongen - Gemert
14.30 uur: HSC'21 - UNA
14.30 uur: OFC - Jong ADO Den Haag

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 22
Zondag 16 februari
Meer info  
Zondag 16 februari:
14.00 uur: ADO'20 - Dongen
14.00 uur: Gemert - Hoogland
14.00 uur: Hercules - HSC'21
14.30 uur: EVV - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Groene Ster
14.30 uur: Lienden - OFC
14.30 uur: OSS'20 - DEM RKVV
14.30 uur: UNA - Westlandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 23
Zondag 1 maart
Meer info  
Zondag 1 maart:
14.00 uur: DEM RKVV - UNA
14.00 uur: Quick - Gemert
14.00 uur: Hercules - ADO'20
14.00 uur: Westlandia - EVV
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: Dongen - Hoogland
14.30 uur: Groene Ster - Lienden
14.30 uur: HSC'21 - OSS'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 24
Zondag 8 maart
Meer info  
Zondag 8 maart:
14.00 uur: ADO'20 - UNA
14.00 uur: Gemert - HSC'21
14.00 uur: Hoogland - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: Dongen - OFC
14.30 uur: EVV - DEM RKVV
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Westlandia
14.30 uur: Lienden - Quick
14.30 uur: OSS'20 - Groene Ster

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 25
Zondag 15 maart
Meer info  
Zondag 15 maart:
14.00 uur: DEM RKVV - Jong ADO Den Haag
14.00 uur: Quick - Dongen
14.00 uur: Hercules - OSS'20
14.00 uur: Westlandia - ADO'20
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Gemert
14.30 uur: Groene Ster - Hoogland
14.30 uur: OFC - EVV
14.30 uur: UNA - Lienden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 26
Zondag 22 maart
Meer info  
Zondag 22 maart:
14.00 uur: ADO'20 - HSC'21
14.00 uur: Gemert - UNA
14.00 uur: Hoogland - OFC
14.30 uur: Dongen - DEM RKVV
14.30 uur: Groene Ster - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Hercules
14.30 uur: Lienden - EVV
14.30 uur: OSS'20 - Quick

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 27
Zondag 29 maart
Meer info  
Zondag 29 maart:
14.00 uur: ADO'20 - Jong ADO Den Haag
14.00 uur: Quick - Hoogland
14.00 uur: Hercules - DEM RKVV
14.00 uur: Westlandia - Groene Ster
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Lienden
14.30 uur: EVV - Gemert
14.30 uur: HSC'21 - Dongen
14.30 uur: OFC - OSS'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 28
Zondag 5 april
Meer info  
Zondag 5 april:
14.00 uur: DEM RKVV - OFC
14.00 uur: Gemert - Jong ADO Den Haag
14.00 uur: Hoogland - HSC'21
14.00 uur: Quick - Hercules
14.30 uur: Dongen - UNA
14.30 uur: Groene Ster - ADO'20
14.30 uur: Lienden - Westlandia
14.30 uur: OSS'20 - EVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 29
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
14.00 uur: ADO'20 - Hoogland
14.00 uur: Hercules - Gemert
14.00 uur: Westlandia - Dongen
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - DEM RKVV
14.30 uur: EVV - HSC'21
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Lienden
14.30 uur: OFC - Quick
14.30 uur: UNA - Groene Ster

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 30
Zaterdag 18 april
Meer info  
Zaterdag 18 april:
14.00 uur: DEM RKVV - Westlandia
14.00 uur: Gemert - ADO'20
14.00 uur: Hoogland - Lienden
14.00 uur: Quick - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: Dongen - Groene Ster
14.30 uur: HSC'21 - Blauw Geel'38 JUMBO
14.30 uur: OSS'20 - UNA
14.30 uur: OFC - Hercules

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 31
Zondag 3 mei
Meer info  
Zondag 3 mei:
14.00 uur: ADO'20 - EVV
14.00 uur: Hercules - Blauw Geel'38 JUMBO
14.00 uur: Westlandia - Quick
14.30 uur: Groene Ster - DEM RKVV
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - Hoogland
14.30 uur: Lienden - HSC'21
14.30 uur: OSS'20 - Dongen
14.30 uur: UNA - OFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 32
Zondag 10 mei
Meer info  
Zondag 10 mei:
14.00 uur: Gemert - Lienden
14.00 uur: Hoogland - OSS'20
14.00 uur: Quick - UNA
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Westlandia
14.30 uur: Dongen - Jong ADO Den Haag
14.30 uur: EVV - Hercules
14.30 uur: HSC'21 - Groene Ster
14.30 uur: OFC - ADO'20

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 33
Zondag 17 mei
Meer info  
Zondag 17 mei:
14.30 uur: ADO'20 - Quick
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - OFC
14.30 uur: Gemert - DEM RKVV
14.30 uur: Groene Ster - Hercules
14.30 uur: HSC'21 - Westlandia
14.30 uur: Jong ADO Den Haag - OSS'20
14.30 uur: Lienden - Dongen
14.30 uur: UNA - EVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 34 - Laatste speelronde
Zondag 24 mei
Meer info  
Zondag 24 mei:
14.00 uur: DEM RKVV - Hoogland
14.00 uur: Dongen - Blauw Geel'38 JUMBO
14.00 uur: EVV - Jong ADO Den Haag
14.00 uur: Quick - Groene Ster
14.00 uur: OSS'20 - Lienden
14.00 uur: OFC - HSC'21
14.00 uur: Hercules - UNA
14.00 uur: Westlandia - Gemert

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv