Programma DERDE DIVISIE ZONDAG

1  Hercules              5-13  (12-2)
2  Blauw Geel'38 JUMBO   6-13  (17-8)
3  OFC                   5-10  (10-7)
4  Groene Ster           5-10  (9-6)
5  OSS'20                6-10  (10-11)
6  UNA                   6-8   (15-9)
7  Unitas                6-8   (13-8)
8  Hollandia             5-7   (6-7)
9  Westlandia            6-7   (10-11)
10 Gemert                6-7   (6-10)
11 JOS Watergraafsmeer   6-7   (4-9)
12 Quick                 5-6   (9-7)
13 EVV                   5-6   (2-6)
14 ADO'20                6-6   (9-8)
15 Dongen                6-6   (5-9)
16 Hoogland              5-5   (8-11)
17 DEM RKVV              5-5   (6-13)
18 HSC'21                6-2   (5-14)
Selecteer op:  
Speelronde 33 - Derde Divisie Zondag
Programma zondag 16 mei
Meer info  
Zondag 16 mei:
14.30 uur: Unitas - Hercules (AFGELAST)
14.30 uur: Hollandia - HSC'21 (AFGELAST)
14.30 uur: OSS'20 - Hoogland (AFGELAST)
14.30 uur: EVV - ADO'20 (AFGELAST)
14.30 uur: Westlandia - Quick (AFGELAST)
14.30 uur: DEM RKVV - Gemert (AFGELAST)
14.30 uur: Dongen - Groene Ster (AFGELAST)
14.30 uur: JOS Watergraafsmeer - OFC (AFGELAST)
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - UNA (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 34 - Laatste speelronde Derde Divisie Zondag
Programma maandag 24 mei
Meer info  
Maandag 24 mei:
14.00 uur: Quick - JOS Watergraafsmeer (AFGELAST)
14.00 uur: OFC - EVV (AFGELAST)
14.00 uur: UNA - Westlandia (AFGELAST)
14.00 uur: Groene Ster - DEM RKVV (AFGELAST)
14.00 uur: Hoogland - Hollandia (AFGELAST)
14.00 uur: ADO'20 - Unitas (AFGELAST)
14.00 uur: HSC'21 - OSS'20 (AFGELAST)
14.00 uur: Hercules - Blauw Geel'38 JUMBO (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - Dongen (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 6 september
Meer info  
Zondag 6 september:
14.00 uur: Quick - DEM RKVV 4-0
14.00 uur: Hoogland - OSS'20 0-1
14.00 uur: ADO'20 - Blauw Geel'38 JUMBO 2-3
14.00 uur: Hercules - Gemert 2-0
14.30 uur: OFC - Westlandia 3-2
14.30 uur: UNA - Hollandia 3-0
14.30 uur: Unitas - EVV 1-1
14.30 uur: Groene Ster - JOS Watergraafsmeer 1-0
14.30 uur: HSC'21 - Dongen 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 13 september
Meer info  
Zondag 13 september:
14.00 uur: Hollandia - Unitas 2-1
14.00 uur: Gemert - Quick 1-1
14.00 uur: Westlandia - UNA 2-1
14.00 uur: DEM RKVV - Groene Ster 3-1
14.00 uur: Dongen - OFC 0-1
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - ADO'20 1-1
14.30 uur: OSS'20 - HSC'21 2-0
14.30 uur: EVV - Hercules 0-5
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Hoogland 5-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 20 september
Meer info  
Zondag 20 september:
14.00 uur: Quick - OSS'20 1-3
14.00 uur: ADO'20 - EVV 0-0
14.00 uur: Hercules - JOS Watergraafsmeer 2-0
14.00 uur: Westlandia - Dongen 2-3
14.00 uur: Unitas - DEM RKVV 1-1
14.30 uur: OFC - Hollandia 1-1
14.30 uur: UNA - Hoogland 2-2
14.30 uur: Groene Ster - Gemert 3-0
14.30 uur: HSC'21 - Blauw Geel'38 JUMBO 1-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 27 september
Meer info  
Zondag 27 september:
14.00 uur: Hoogland - HSC'21 3-1
14.00 uur: Hollandia - ADO'20 3-1
14.00 uur: Gemert - Westlandia 1-2
14.00 uur: DEM RKVV - UNA 1-6
14.00 uur: Dongen - Hercules 0-1
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Unitas 0-4
14.30 uur: Groene Ster - Quick 1-1
14.30 uur: OSS'20 - OFC 1-3
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - EVV 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 4 oktober
Meer info  
Zondag 4 oktober:
14.00 uur: ADO'20 - OSS'20 4-0
14.00 uur: Quick - HSC'21 2-2
14.00 uur: Unitas - Blauw Geel'38 JUMBO 4-1
14.00 uur: Dongen - Gemert 0-1
14.00 uur: Hercules - Hoogland 2-2
14.00 uur: Westlandia - DEM RKVV 1-1
14.30 uur: UNA - JOS Watergraafsmeer 0-1
14.30 uur: EVV - Hollandia 1-0
14.30 uur: OFC - Groene Ster 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 11 oktober
Meer info  
Zondag 11 oktober:
14.00 uur: Hoogland - Quick (AFGELAST)
14.00 uur: Hollandia - Hercules (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - Unitas 3-2
14.00 uur: DEM RKVV - OFC (AFGELAST)
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Westlandia 2-1
14.30 uur: Groene Ster - EVV (AFGELAST)
14.30 uur: HSC'21 - ADO'20 1-1
14.30 uur: OSS'20 - UNA 3-3
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Dongen 4-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 18 oktober
Meer info  
Zondag 18 oktober:
14.00 uur: ADO'20 - Hoogland (AFGELAST)
14.00 uur: Hercules - Quick (AFGELAST)
14.00 uur: Hollandia - DEM RKVV (AFGELAST)
14.00 uur: Westlandia - Blauw Geel'38 JUMBO (AFGELAST)
14.00 uur: Dongen - OSS'20 (AFGELAST)
14.00 uur: Unitas - Groene Ster (AFGELAST)
14.30 uur: OFC - HSC'21 (AFGELAST)
14.30 uur: UNA - Gemert (AFGELAST)
14.30 uur: EVV - JOS Watergraafsmeer (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 25 oktober
Meer info  
Zondag 25 oktober:
14.00 uur: Quick - Unitas (AFGELAST)
14.00 uur: Hoogland - Westlandia (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - ADO'20 (AFGELAST)
14.00 uur: DEM RKVV - Hercules (AFGELAST)
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Hollandia (AFGELAST)
14.30 uur: Groene Ster - Dongen (AFGELAST)
14.30 uur: HSC'21 - UNA (AFGELAST)
14.30 uur: OSS'20 - EVV (AFGELAST)
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - OFC (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 1 november
Meer info  
Zondag 1 november:
14.00 uur: ADO'20 - Quick (AFGELAST)
14.00 uur: Hercules - HSC'21 (AFGELAST)
14.00 uur: Hollandia - OSS'20 (AFGELAST)
14.00 uur: Westlandia - Groene Ster (AFGELAST)
14.00 uur: Dongen - DEM RKVV (AFGELAST)
14.30 uur: OFC - JOS Watergraafsmeer (AFGELAST)
14.30 uur: UNA - Blauw Geel'38 JUMBO (AFGELAST)
14.30 uur: Unitas - Hoogland (AFGELAST)
14.30 uur: EVV - Gemert (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 8 november
Meer info  
Zondag 8 november:
14.00 uur: Quick - OFC (AFGELAST)
14.00 uur: Hoogland - EVV (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - Hollandia (AFGELAST)
14.00 uur: DEM RKVV - ADO'20 (AFGELAST)
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Dongen (AFGELAST)
14.30 uur: Groene Ster - UNA (AFGELAST)
14.30 uur: HSC'21 - Westlandia (AFGELAST)
14.30 uur: OSS'20 - Unitas (AFGELAST)
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Hercules (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 15 november
Meer info  
Zondag 15 november:
14.00 uur: Hollandia - Groene Ster (AFGELAST)
14.00 uur: Westlandia - OSS'20 (AFGELAST)
14.00 uur: DEM RKVV - Blauw Geel'38 JUMBO (AFGELAST)
14.00 uur: Dongen - Hoogland (AFGELAST)
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Gemert (AFGELAST)
14.30 uur: OFC - Hercules (AFGELAST)
14.30 uur: UNA - Quick (AFGELAST)
14.30 uur: Unitas - ADO'20 (AFGELAST)
14.30 uur: EVV - HSC'21 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 22 november
Meer info  
Zondag 22 november:
14.00 uur: Quick - Dongen (AFGELAST)
14.00 uur: Hoogland - OFC (AFGELAST)
14.00 uur: ADO'20 - Westlandia (AFGELAST)
14.00 uur: Hercules - Unitas (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - DEM RKVV (AFGELAST)
14.30 uur: HSC'21 - Groene Ster (AFGELAST)
14.30 uur: OSS'20 - JOS Watergraafsmeer (AFGELAST)
14.30 uur: EVV - UNA (AFGELAST)
14.30 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Hollandia (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Derde Divisie Zondag | Uitslagen
Programma zondag 29 november
Meer info  
Zondag 29 november:
14.00 uur: Hollandia - Quick (AFGELAST)
14.00 uur: Gemert - Blauw Geel'38 JUMBO (AFGELAST)
14.00 uur: Westlandia - Hercules (AFGELAST)
14.00 uur: DEM RKVV - HSC'21 (AFGELAST)
14.00 uur: Dongen - EVV (AFGELAST)
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Hoogland (AFGELAST)
14.30 uur: OFC - ADO'20 (AFGELAST)
14.30 uur: UNA - Unitas (AFGELAST)
14.30 uur: Groene Ster - OSS'20 (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv