UITSLAGEN EK Voetbal per groep | 11-23 juni | Programma groepen A, B, C, D, E en F

Speelschema_EK_voetbal_per_groep_programma_per_poule.jpg

Programma EK Voetbal met speelschema per groep. Schema met wedstrijden poules A, B, C, D, E en F op EURO 2020.

EK Voetbal speelschema per groep. De wedstrijden in Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E en Groep F staan op het programma van vrijdag 11 juni t/m woensdag 23 juni 2021. Vind hier het schema, de uitslagen en standen van de poules in de groepsfase van EURO 2020, het UEFA Europees kampioenschap.

Zie ook: het gehele EK speelschema.


En: Deze landen spelen in achtste finales


Standen EK Voetbal Poules A t/m F

GROEP A
1  Italië *          3-9   (7-0)
2  Wales *           3-4   (3-2)
3 Zwitserland * 3-4 (4-5)
4  Turkije          3-0   (1-8)

GROEP B
1  België *          3-9   (7-1)
2  Denemarken *      3-3   (5-4)
3  Finland           3-3   (1-3)
4  Rusland           3-3   (2-7)

GROEP C
1  NEDERLAND *       3-9   (8-2)
2  Oostenrijk *      3-6   (4-3)
3  Oekraïne *        3-3   (4-5)
4  Noord Macedonië   3-0   (2-8)

GROEP D
1  Engeland *        3-7   (2-0)
2  Kroatië *         3-4   (4-3)
3  Tsjechië *        3-4   (3-2)
4  Schotland        3-1   (1-5)

GROEP E
1  Zweden *          3-7   (4-2)
2  Spanje *          3-5   (6-1)
3  Slowakije        3-3   (2-7)
4  Polen             3-1   (4-6)

GROEP F
1  Frankrijk *       3-5   (4-3)
2  Duitsland *       3-4   (6-5)
3  Portugal  *       3-4   (7-6)
4  Hongarije         3-2   (3-6)


EK PROGRAMMA GROEP A:

Vrijdag 11 juni:
21.00 uur: Turkije - Italië 0-3

Zaterdag 12 juni:
15.00 uur: Wales - Zwitserland 1-1

Woensdag 16 juni:
18.00 uur: Turkije - Wales 0-2
21.00 uur: Italië - Zwitserland 3-0

Zondag 20 juni:
18.00 uur: Italië - Wales 1-0
18.00 uur: Zwitserland - Turkije 3-1


EK PROGRAMMA GROEP B:

Zaterdag 12 juni:
18.00 uur: Denemarken - Finland 0-1
21.00 uur: België - Rusland 3-0

Woensdag 16 juni:
15.00 uur: Finland - Rusland 0-1

Donderdag 17 juni:
18.00 uur: Denemarken - België 1-2

Maandag 21 juni:
21.00 uur: Rusland - Denemarken 1-4
21.00 uur: Finland - België 0-2


GROEP C MET NEDERLAND:

Zondag 13 juni:
18.00 uur: Oostenrijk - Noord Macedonië 3-1
21.00 uur: Nederland - Oekraïne 3-2

Donderdag 17 juni:
15.00 uur: Oekraïne - Noord Macedonië 2-1
21.00 uur: Nederland - Oostenrijk 2-0

Maandag 21 juni:
18.00 uur: Noord Macedonië - Nederland 0-3
18.00 uur: Oekraïne - Oostenrijk 0-1


EK PROGRAMMA GROEP D:

Zondag 13 juni:
15.00 uur: Engeland - Kroatië 1-0

Maandag 14 juni:
15.00 uur: Schotland - Tsjechië 0-2

Vrijdag 18 juni:
18.00 uur: Kroatië - Tsjechië 1-1
21.00 uur: Engeland - Schotland 0-0

Dinsdag 22 juni:
21.00 uur: Tsjechië - Engeland 0-1
21.00 uur: Kroatië - Schotland 3-1


EK PROGRAMMA GROEP E:

Maandag 14 juni:
18.00 uur: Polen - Slowakije 1-2
21.00 uur: Spanje - Zweden 0-0

Vrijdag 18 juni:
15.00 uur: Zweden - Slowakije 1-0

Zaterdag 19 juni:
21.00 uur: Spanje - Polen 1-1

Woensdag 23 juni:
18.00 uur: Slowakije - Spanje 0-5
18.00 uur: Zweden - Polen 3-2


EK PROGRAMMA GROEP F:

Dinsdag 15 juni:
18.00 uur: Hongarije - Portugal 0-3
21.00 uur: Frankrijk - Duitsland 1-0

Zaterdag 19 juni:
15.00 uur: Hongarije - Frankrijk 1-1
18.00 uur: Portugal - Duitsland 2-4

Woensdag 23 juni:
21.00 uur: Duitsland - Hongarije 2-2
21.00 uur: Portugal - Frankrijk 2-2



EK UITZENDINGEN OP TV

EK_Voetbal_op_tv.jpg

ACHTSTE FINALES EK

Achtste_finales_EURO_2020_EK_Voetbal_2020_in_2021.jpg

KWARTFINALES EK

Kwartfinales_EURO_2020_EK_Voetbal_2020_in_2021.jpg

HALVE FINALES EK

Halve_finales_EURO_2020_EK_Voetbal_2020_in_2021.jpg

FINALE EK VOETBAL

Finale_EURO_2020_EK_Voetbal_2020_in_2021.jpg