EK 2019 VROUWEN ONDER 19: EINDTOERNOOI SCHOTLAND
EK 2019 - Schotland Eindtoernooi NEDERLAND UITGESCHAKELD |
Vanaf dinsdag 16 juli 2019 EK 2019 Vrouwen onder 19 in Schotland |
Meer info
Dinsdag 16 juli: Groep A: 17.00 uur: Noorwegen - Nederland 0-5 20.30 uur: Schotland - Frankrijk 1-2 Groep B: 17.00 uur: Spanje - België 2-0 20.30 uur: Engeland - Duitsland 1-2 Vrijdag 19 juli: Groep A: 17.00 uur: Nederland - Frankrijk 1-3 19.15 uur: Schotland - Noorwegen 0-4 Groep B: 17.00 uur: Engeland - Spanje 0-1 20.30 uur: België - Duitsland 0-5 Maandag 22 juli: Groep A: 19.15 uur: Frankrijk - Noorwegen 3-3 19.15 uur: Nederland - Schotland 4-0 Groep B: 17.00 uur: Duitsland - Spanje 0-0 17.00 uur: België - Engeland 0-1 Halve finales donderdag 25 juli 2019: 17.00 uur: Duitsland - Nederland 3-1 20.30 uur: Frankrijk - Spanje 3-1 Finale zondag 28 juli 2019: 17.00 uur: Frankrijk - Duitsland 2-1 Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv |
Kwalificatiewedstrijden EK 2019 vrouwen onder 19 |
Vanaf woensdag 18 oktober 2017 Sneloverzicht kwalificatie Oranje onder 19 voor EK 2019 Schotland |
Meer info
Groep 10: Woensdag 3 oktober: 19.00 uur: Nederland - Albanië 12-0 Zaterdag 6 oktober: 16.00 uur: Nederland - Wit-Rusland 4-0 Dinsdag 9 oktober: 19.00 uur: Polen - Nederland 0-3 Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië |
Alle wedstrijden eliteronde EK 2018 - Zwitserland |
Vanaf juni 2018 Eliteronde EK 2018 Vrouwen onder 19 in Zwitserland |
Meer info
Dinsdag 5 juni: Groep 1: 17.00 uur: IJsland - Polen 1-0 17.00 uur: Noorwegen - Griekenland 5-1 Vrijdag 8 juni: Groep 1: 12.00 uur: Noorwegen - IJsland 2-0 17.00 uur: Polen - Griekenland 6-0 Maandag 11 juni: Groep 1: 17.00 uur: Griekenland - IJsland 0-2 17.00 uur: Polen - Noorwegen 0-1 ORANJE VROUWEN ONDER 19 GEKWALIFICEERD VOOR EK Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië |
Kwalificatiewedstrijden EK 2018 vrouwen onder 19 |
Vanaf woensdag 4 april 2018 Sneloverzicht kwalificatie Oranje onder 19 voor EK 2018 Zwitserland |
Meer info
ORANJE VROUWEN ONDER 19 GEKWALIFICEERD VOOR EK Groep 5: Woensdag 4 april: 16.00 uur: Zweden - Hongarije 1-0 16.00 uur: Nederland - Slovenië 6-0 Zaterdag 7 april: 16.00 uur: Hongarije - Slovenië 2-0 16.00 uur: Nederland - Zweden 1-1 Dinsdag 10 april: 16.00 uur: Slovenië - Zweden 1-2 16.00 uur: Hongarije - Nederland 0-6 Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Programma FC Barcelona | Programma Engeland | Programma Spanje | Programma Duitsland | Programma Italië |
Groep A |
Vanaf vrijdag 22 maart |
Meer info
Vrijdag 22 maart: Schotland - Wales Macedonië - België Kroatië - Servië Dinsdag 26 maart: Servië - Schotland Wales - Kroatië België - Macedonië Vrijdag 7 juni: België - Servië Kroatië - Schotland Vrijdag 6 september: Macedonië - Wales Schotland - België Servië - Kroatië Dinsdag 10 september: Macedonië - Schotland Wales - Servië Vrijdag 11 oktober: Kroatië - België Wales - Macedonië Dinsdag 15 oktober: België - Wales Servië - Macedonië Schotland - Kroatië |
Groep B |
Vanaf vrijdag 22 maart |
Meer info
Vrijdag 22 maart: Tsjechië - Denemarken Bulgarije - Malta Dinsdag 26 maart: Armenië - Tsjechië Malta - Italië Denemarken - Bulgarije Vrijdag 7 juni: Armenië - Malta Tsjechië - Italië Dinsdag 11 juni: Denemarken - Armenië Vrijdag 6 september: Tsjechië - Armenië Italië - Bulgarije Malta - Denemarken Dinsdag 10 september: Italië - Tsjechië Armenië - Denemarken Malta - Bulgarije Vrijdag 11 oktober: Denemarken - Italië Armenië - Bulgarije Malta - Tsjechië Dinsdag 15 oktober: Bulgarije - Tsjechië Denemarken - Malta Italië - Armenië |
Groep C - Stand |
Meer info
Spanje Italië Ierland Kroatië |
Groep D - Stand |
Meer info
Oekraïne Zweden Frankrijk Engeland |