PROGRAMMA EREDIVISIE 2021-2022

1  Ajax              34-83  (98-19)
2  PSV               34-81  (86-42)
3  Feyenoord         34-71  (76-34)
4  FC Twente         34-68  (55-37)
5  AZ                34-61  (64-44)
6  Vitesse           34-51  (42-51)
7  FC Utrecht        34-47  (51-46)
8  sc Heerenveen     34-41  (37-50)
9  SC Cambuur        34-39  (53-70)
10 RKC Waalwijk      34-38  (40-51)
11 N.E.C.            34-38  (38-52)
12 FC Groningen      34-36  (41-55)
13 Go Ahead Eagles   34-36  (37-51)
14 Sparta Rotterdam  34-35  (30-48)
15 Fortuna Sittard   34-35  (36-67)
16 Heracles Almelo   34-34  (33-49)
17 Willem II         34-33  (32-57)
18 PEC Zwolle        34-27  (26-52)
Selecteer op:  
Eredivisie_programma_wedstrijden.jpg
Speelronde 34 - Laatste speelronde Eredivisie
Programma zondag 15 mei
Meer info  
Zondag 15 mei:
14.30 uur: Feyenoord - FC Twente 1-2
14.30 uur: AZ - RKC Waalwijk 1-3
14.30 uur: PEC Zwolle - PSV 1-2
14.30 uur: Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-3
14.30 uur: sc Heerenveen - Go Ahead Eagles 3-1
14.30 uur: FC Groningen - SC Cambuur 2-3
14.30 uur: Vitesse - Ajax 2-2
14.30 uur: Willem II - FC Utrecht 3-0
14.30 uur: N.E.C. - Fortuna Sittard 0-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 13 augustus
Meer info  
Vrijdag 13 augustus:
20.00 uur: Go Ahead Eagles - sc Heerenveen 0-1

Zaterdag 14 augustus:
16.30 uur: RKC Waalwijk - AZ 1-0
18.45 uur: Heracles Almelo - PSV 0-2
20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Twente 2-1
21.00 uur: Ajax - N.E.C. 5-0

Zondag 15 augustus:
12.15 uur: SC Cambuur - FC Groningen 1-2
14.30 uur: PEC Zwolle - Vitesse 0-1
14.30 uur: FC Utrecht - Sparta Rotterdam 4-0
16.45 uur: Willem II - Feyenoord 0-4

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 20 augustus
Meer info  
Vrijdag 20 augustus:
20.00 uur: N.E.C. - PEC Zwolle 2-0

Zaterdag 21 augustus:
18.45 uur: sc Heerenveen - RKC Waalwijk 3-2
20.00 uur: Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-1
20.00 uur: PSV - SC Cambuur 4-1
21.00 uur: FC Groningen - FC Utrecht 0-0

Zondag 22 augustus:
12.15 uur: FC Twente - Ajax 1-1
14.30 uur: Feyenoord - Go Ahead Eagles 2-0
16.45 uur: Vitesse - Willem II 0-3

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 27 augustus
Meer info  
Vrijdag 27 augustus:
20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-2

Zaterdag 28 augustus:
18.45 uur: SC Cambuur - FC Twente 2-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-0
20.00 uur: PSV - FC Groningen 5-2
21.00 uur: Willem II - PEC Zwolle 1-0

Zondag 29 augustus:
12.15 uur: FC Utrecht - Feyenoord 3-1
14.30 uur: Ajax - Vitesse 5-0
14.30 uur: Heracles Almelo - N.E.C. 0-1
16.45 uur: sc Heerenveen - AZ 1-3

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 11 september
Meer info  
Zaterdag 11 september:
16.30 uur: FC Twente - FC Utrecht 1-0
18.45 uur: PEC Zwolle - Ajax 0-2
18.45 uur: SC Cambuur - Go Ahead Eagles 5-2
21.00 uur: AZ - PSV 0-3

Zondag 12 september:
12.15 uur: N.E.C. - Willem II 0-0
14.30 uur: Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard 3-1
14.30 uur: FC Groningen - sc Heerenveen 1-1
16.45 uur: RKC Waalwijk - Vitesse 1-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 17 september
Meer info  
Vrijdag 17 september:
20.00 uur: Sparta Rotterdam - N.E.C. 1-1

Zaterdag 18 september:
16.30 uur: sc Heerenveen - Fortuna Sittard 1-0
18.45 uur: Willem II - FC Groningen 2-1
20.00 uur: Ajax - SC Cambuur 9-0
21.00 uur: FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-2

Zondag 19 september:
12.15 uur: Go Ahead Eagles - PEC Zwolle 1-0
14.30 uur: PSV - Feyenoord 0-4
16.45 uur: Heracles Almelo - AZ 3-2
16.45 uur: Vitesse - FC Twente 1-4

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf dinsdag 21 september
Meer info  
Dinsdag 21 september:
18.45 uur: Fortuna Sittard - Ajax 0-5
21.00 uur: RKC Waalwijk - Willem II 1-2

Woensdag 22 september:
18.45 uur: Go Ahead Eagles - PSV 1-2
18.45 uur: N.E.C. - FC Utrecht 0-3
20.00 uur: FC Groningen - Vitesse 0-1
21.00 uur: Feyenoord - sc Heerenveen 3-1
21.00 uur: PEC Zwolle - Sparta Rotterdam 1-1

Donderdag 23 september:
18.45 uur: SC Cambuur - Heracles Almelo 2-1
21.00 uur: FC Twente - AZ 3-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 25 september
Meer info  
Zaterdag 25 september:
16.30 uur: Willem II - PSV 2-1
18.45 uur: Ajax - FC Groningen 3-0
18.45 uur: Vitesse - Fortuna Sittard 1-1
21.00 uur: Feyenoord - N.E.C. 5-3
21.00 uur: FC Utrecht - PEC Zwolle 5-1

Zondag 26 september:
12.15 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 0-4
14.30 uur: AZ - Go Ahead Eagles 5-0
14.30 uur: sc Heerenveen - FC Twente 2-3
16.45 uur: Heracles Almelo - RKC Waalwijk 1-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 1 oktober
Meer info  
Vrijdag 1 oktober:
20.00 uur: FC Groningen - FC Twente 1-1

Zaterdag 2 oktober:
18.45 uur: RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 1-1
20.00 uur: PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-1
20.00 uur: Heracles Almelo - Willem II 3-2
21.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 1-3

Zondag 3 oktober:
14.30 uur: Ajax - FC Utrecht 0-1
14.30 uur: SC Cambuur - AZ 1-3
16.45 uur: Vitesse - Feyenoord 2-1
20.00 uur: PSV - Sparta Rotterdam 2-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 16 oktober
Meer info  
Zaterdag 16 oktober:
16.30 uur: Feyenoord - RKC Waalwijk 2-2
18.45 uur: sc Heerenveen - Ajax 0-2
18.45 uur: Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 4-2
21.00 uur: Fortuna Sittard - SC Cambuur 1-0
21.00 uur: PSV - PEC Zwolle 3-1

Zondag 17 oktober:
12.15 uur: AZ - FC Utrecht 5-1
14.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
14.30 uur: N.E.C. - Vitesse 0-1
16.45 uur: FC Twente - Willem II 1-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 22 oktober
Meer info  
Vrijdag 22 oktober:
20.00 uur: Willem II - Fortuna Sittard 1-1

Zaterdag 23 oktober:
18.45 uur: FC Utrecht - sc Heerenveen 2-1
20.00 uur: PEC Zwolle - Heracles Almelo 1-0
21.00 uur: RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1-0

Zondag 24 oktober:
12.15 uur: FC Twente - N.E.C. 1-2
14.30 uur: SC Cambuur - Feyenoord 2-3
14.30 uur: Vitesse - Go Ahead Eagles 1-2
16.45 uur: Ajax - PSV 5-0
20.00 uur: FC Groningen - AZ 2-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 30 oktober
Meer info  
Zaterdag 30 oktober:
16.30 uur: PSV - FC Twente 5-2
18.45 uur: Heracles Almelo - Ajax 0-0
20.00 uur: sc Heerenveen - Vitesse 1-2
21.00 uur: AZ - PEC Zwolle 3-2

Zondag 31 oktober:
12.15 uur: Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-1
14.30 uur: N.E.C. - FC Groningen 3-0
16.45 uur: RKC Waalwijk - SC Cambuur 0-1
16.45 uur: FC Utrecht - Willem II 5-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard 4-3

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 5 november
Meer info  
Vrijdag 5 november:
20.00 uur: FC Twente - Heracles Almelo 1-0

Zaterdag 6 november:
18.45 uur: N.E.C. - sc Heerenveen 1-1
20.00 uur: Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
21.00 uur: PEC Zwolle - SC Cambuur 1-2

Zondag 7 november:
12.15 uur: FC Groningen - RKC Waalwijk 1-1
14.30 uur: Fortuna Sittard - PSV 1-4
16.45 uur: Feyenoord - AZ 1-0
16.45 uur: Vitesse - FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Ajax - Go Ahead Eagles 0-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 20 november
Meer info  
Zaterdag 20 november:
16.30 uur: PSV - Vitesse 2-0
18.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Twente 0-1
20.00 uur: AZ - N.E.C. 1-1
21.00 uur: Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 21 november:
12.15 uur: Go Ahead Eagles - FC Groningen 0-1
14.30 uur: Feyenoord - PEC Zwolle 4-0
14.30 uur: sc Heerenveen - Willem II 2-1
16.45 uur: RKC Waalwijk - Ajax 0-5
20.00 uur: SC Cambuur - FC Utrecht 2-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 26 november
Meer info  
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-3

Zaterdag 27 november:
18.45 uur: Fortuna Sittard - FC Groningen 1-4
20.00 uur: PEC Zwolle - RKC Waalwijk 0-0
21.00 uur: Willem II - Go Ahead Eagles 0-1

Zondag 28 november:
12.15 uur: Sparta Rotterdam - Ajax 0-1
14.30 uur: FC Twente - Feyenoord 0-0
14.30 uur: FC Utrecht - Heracles Almelo 1-0
16.45 uur: sc Heerenveen - PSV 1-1
20.00 uur: Vitesse - AZ 0-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Eredivisie | Uitslagen
Programma woensdag 1 december
Meer info  

Speelronde 2 - Eredivisie | Uitslagen
Programma donderdag 2 december
Meer info  

Speelronde 15 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf donderdag 2 december
Meer info  
Donderdag 2 december:
21.00 uur: Ajax - Willem II 5-0

Vrijdag 3 december:
20.00 uur: FC Groningen - PEC Zwolle 1-1

Zaterdag 4 december:
16.30 uur: PSV - FC Utrecht 4-1
18.45 uur: SC Cambuur - Vitesse 1-6
21.00 uur: Heracles Almelo - sc Heerenveen 0-1

Zondag 5 december:
12.15 uur: RKC Waalwijk - N.E.C. 2-1
14.30 uur: AZ - Sparta Rotterdam 3-1
14.30 uur: Go Ahead Eagles - FC Twente 1-2
16.45 uur: Feyenoord - Fortuna Sittard 5-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 10 december
Meer info  
Vrijdag 10 december:
20.00 uur: Willem II - SC Cambuur 1-3

Zaterdag 11 december:
18.45 uur: FC Utrecht - Go Ahead Eagles 0-0
20.00 uur: sc Heerenveen - Sparta Rotterdam 0-0
21.00 uur: PEC Zwolle - Fortuna Sittard 0-1

Zondag 12 december:
12.15 uur: FC Twente - RKC Waalwijk 2-1
14.30 uur: FC Groningen - Feyenoord 1-1
14.30 uur: Vitesse - Heracles Almelo 2-1
16.45 uur: Ajax - AZ 1-2
20.00 uur: N.E.C. - PSV 1-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 18 december
Meer info  
Zaterdag 18 december:
16.30 uur: Fortuna Sittard - FC Utrecht 2-2
18.45 uur: Sparta Rotterdam - Vitesse 2-2
20.00 uur: AZ - Willem II 4-1
20.00 uur: Heracles Almelo - FC Groningen 4-2
21.00 uur: PEC Zwolle - FC Twente 1-3

Zondag 19 december:
12.15 uur: SC Cambuur - sc Heerenveen 1-2
14.30 uur: Feyenoord - Ajax 0-2
14.30 uur: Go Ahead Eagles - N.E.C. 0-2
16.45 uur: RKC Waalwijk - PSV 1-4

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf dinsdag 21 december
Meer info  
Dinsdag 21 december:
18.45 uur: Vitesse - PEC Zwolle 1-0
21.00 uur: AZ - FC Groningen 1-0

Woensdag 22 december:
18.45 uur: sc Heerenveen - Feyenoord 0-3
18.45 uur: Willem II - N.E.C. 0-1
20.00 uur: Heracles Almelo - SC Cambuur 1-1
21.00 uur: Ajax - Fortuna Sittard 5-0
21.00 uur: FC Utrecht - FC Twente 1-1

Donderdag 23 december:
18.45 uur: PSV - Go Ahead Eagles 2-0
21.00 uur: Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 1-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 14 januari
Meer info  
Vrijdag 14 januari:
20.00 uur: PEC Zwolle - Willem II 2-0

Zaterdag 15 januari:
18.45 uur: N.E.C. - Heracles Almelo 0-0
20.00 uur: FC Twente - sc Heerenveen 2-0
20.00 uur: Feyenoord - Vitesse 0-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 0-2

Zondag 16 januari:
12.15 uur: FC Utrecht - Ajax 0-3
14.30 uur: FC Groningen - PSV 0-1
14.30 uur: SC Cambuur - Sparta Rotterdam 1-1
16.45 uur: Fortuna Sittard - AZ 1-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 22 januari
Meer info  
Zaterdag 22 januari:
18.45 uur: Vitesse - FC Groningen 1-3
20.00 uur: AZ - SC Cambuur 0-0
20.00 uur: sc Heerenveen - PEC Zwolle 0-1
21.00 uur: Willem II - FC Twente 0-1

Zondag 23 januari:
12.15 uur: N.E.C. - Feyenoord 1-4
14.30 uur: Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 1-1
14.30 uur: PSV - Ajax 1-2
16.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-3
20.00 uur: RKC Waalwijk - Fortuna Sittard 2-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 5 februari
Meer info  
Zaterdag 5 februari:
16.30 uur: FC Utrecht - SC Cambuur 3-2
18.45 uur: Fortuna Sittard - sc Heerenveen 2-0
20.00 uur: PEC Zwolle - N.E.C. 1-1
20.00 uur: PSV - AZ 1-2
21.00 uur: FC Twente - Vitesse 3-0

Zondag 6 februari:
12.15 uur: Feyenoord - Sparta Rotterdam 4-0
14.30 uur: FC Groningen - Go Ahead Eagles 2-1
14.30 uur: Willem II - RKC Waalwijk 3-1
16.45 uur: Ajax - Heracles Almelo 3-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 11 februari
Meer info  
Vrijdag 11 februari:
20.00 uur: Heracles Almelo - FC Utrecht 1-0

Zaterdag 12 februari:
18.45 uur: SC Cambuur - PEC Zwolle 3-4
18.45 uur: FC Groningen - Fortuna Sittard 0-1
20.00 uur: Vitesse - PSV 0-5

Zondag 13 februari:
12.15 uur: Go Ahead Eagles - AZ 1-4
12.15 uur: Sparta Rotterdam - Willem II 1-0
14.30 uur: RKC Waalwijk - Feyenoord 0-2
14.30 uur: sc Heerenveen - N.E.C. 0-1
16.45 uur: Ajax - FC Twente 5-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 19 februari
Meer info  
Zaterdag 19 februari:
16.30 uur: N.E.C. - RKC Waalwijk 1-1
18.45 uur: Willem II - Ajax 0-1
21.00 uur: AZ - Heracles Almelo 2-1

Zondag 20 februari:
12.15 uur: PEC Zwolle - FC Groningen 1-1
14.30 uur: FC Twente - Go Ahead Eagles 2-2
14.30 uur: Feyenoord - SC Cambuur 3-1
16.45 uur: FC Utrecht - Vitesse 1-1
16.45 uur: PSV - sc Heerenveen 3-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 25 februari
Meer info  
Vrijdag 25 februari:
20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Twente 1-2

Zaterdag 26 februari:
16.30 uur: Heracles Almelo - PEC Zwolle 2-0
18.45 uur: FC Groningen - Willem II 1-0
21.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 27 februari:
12.15 uur: AZ - Feyenoord 2-1
12.15 uur: Vitesse - N.E.C. 4-1
14.30 uur: Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16.45 uur: Go Ahead Eagles - Ajax 2-1
20.00 uur: sc Heerenveen - FC Utrecht 1-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 5 maart
Meer info  
Zaterdag 5 maart:
16.30 uur: Willem II - sc Heerenveen 0-0
18.45 uur: Go Ahead Eagles - FC Utrecht 1-1
21.00 uur: Feyenoord - FC Groningen 1-1

Zondag 6 maart:
12.15 uur: PSV - Heracles Almelo 3-1
14.30 uur: FC Twente - SC Cambuur 1-0
16.45 uur: N.E.C. - AZ 1-3
16.45 uur: Ajax - RKC Waalwijk 3-2
20.00 uur: Fortuna Sittard - PEC Zwolle 0-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 11 maart
Meer info  
Vrijdag 11 maart:
20.00 uur: SC Cambuur - Ajax 2-3

Zaterdag 12 maart:
16.30 uur: Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 1-0
18.45 uur: FC Groningen - N.E.C. 4-3
21.00 uur: RKC Waalwijk - sc Heerenveen 0-0

Zondag 13 maart:
12.15 uur: Fortuna Sittard - Willem II 1-0
14.30 uur: FC Utrecht - PSV 0-1
14.30 uur: Heracles Almelo - Vitesse 0-0
16.45 uur: PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
20.00 uur: AZ - FC Twente 0-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 18 maart
Meer info  
Vrijdag 18 maart:
20.00 uur: sc Heerenveen - Heracles Almelo 2-0

Zaterdag 19 maart:
18.45 uur: Go Ahead Eagles - SC Cambuur 3-0
20.00 uur: FC Twente - PEC Zwolle 1-0
21.00 uur: N.E.C. - Sparta Rotterdam 0-0

Zondag 20 maart:
12.15 uur: FC Utrecht - FC Groningen 1-3
14.30 uur: Ajax - Feyenoord 3-2
16.45 uur: PSV - Fortuna Sittard 5-0
16.45 uur: Vitesse - RKC Waalwijk 1-2
20.00 uur: Willem II - AZ 2-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 2 april
Meer info  
Zaterdag 2 april:
16.30 uur: FC Groningen - Ajax 1-3
18.45 uur: FC Twente - PSV 3-3
20.00 uur: AZ - Vitesse 3-1
20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Utrecht 1-1
21.00 uur: Feyenoord - Willem II 2-0

Zondag 3 april:
12.15 uur: PEC Zwolle - Go Ahead Eagles 0-1
14.30 uur: Fortuna Sittard - Heracles Almelo 0-2
14.30 uur: Sparta Rotterdam - sc Heerenveen 1-1
16.45 uur: SC Cambuur - N.E.C. 1-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 8 april
Meer info  
Vrijdag 8 april:
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Willem II 4-0

Zaterdag 9 april:
18.45 uur: FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-1
20.00 uur: Ajax - Sparta Rotterdam 2-1
21.00 uur: N.E.C. - FC Twente 0-2

Zondag 10 april:
12.15 uur: sc Heerenveen - FC Groningen 3-1
14.30 uur: PSV - RKC Waalwijk 2-0
14.30 uur: Vitesse - SC Cambuur 1-0
16.45 uur: Heracles Almelo - Feyenoord 1-4
20.00 uur: PEC Zwolle - AZ 2-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Eredivisie | Uitslagen
Programma zaterdag 16 april
Meer info  

Speelronde 25 - Eredivisie | Uitslagen
Programma dinsdag 19 april
Meer info  

Speelronde 30 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 22 april
Meer info  
Vrijdag 22 april:
20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 2-0

Zaterdag 23 april:
16.30 uur: N.E.C. - Ajax 0-1
18.45 uur: AZ - sc Heerenveen 2-1
20.00 uur: RKC Waalwijk - PEC Zwolle 0-2
21.00 uur: SC Cambuur - PSV 1-2

Zondag 24 april:
12.15 uur: Willem II - Vitesse 1-0
14.30 uur: FC Groningen - Heracles Almelo 0-1
14.30 uur: Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16.45 uur: Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles 1-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 31 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 29 april
Meer info  
Vrijdag 29 april:
20.00 uur: FC Utrecht - N.E.C. 1-0

Zaterdag 30 april:
18.45 uur: Ajax - PEC Zwolle 3-0
20.00 uur: Heracles Almelo - FC Twente 1-1
21.00 uur: Sparta Rotterdam - AZ 1-1

Zondag 1 mei:
12.15 uur: sc Heerenveen - SC Cambuur 3-3
14.30 uur: Go Ahead Eagles - Vitesse 1-2
14.30 uur: PSV - Willem II 4-2
16.45 uur: Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Groningen 3-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 32 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 6 mei
Meer info  
Vrijdag 6 mei:
20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 1-1

Zaterdag 7 mei:
18.45 uur: FC Twente - Fortuna Sittard 1-2
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1
20.00 uur: Willem II - Heracles Almelo 2-0
21.00 uur: FC Groningen - Sparta Rotterdam 1-2

Zondag 8 mei:
12.15 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 1-0
14.30 uur: Vitesse - sc Heerenveen 1-2
14.30 uur: AZ - Ajax 2-2
16.45 uur: Feyenoord - PSV 2-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 33 - Eredivisie | Uitslagen
Programma woensdag 11 mei
Meer info  
Woensdag 11 mei:
20.00 uur: Ajax - sc Heerenveen 5-0
20.00 uur: RKC Waalwijk - Heracles Almelo 2-0
20.00 uur: Fortuna Sittard - Vitesse 1-2
20.00 uur: Sparta Rotterdam - PEC Zwolle 2-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Feyenoord 0-1
20.00 uur: SC Cambuur - Willem II 1-1
20.00 uur: PSV - N.E.C. 3-2
20.00 uur: FC Twente - FC Groningen 3-0
20.00 uur: FC Utrecht - AZ 2-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

De Eredivisie seizoen 2021-2022 begint op vrijdag 13 augustus 2021. De laatste speelronde vóór de play-offs is op zondag 15 mei 2022. Daarna volgt de nacompetitie om Europees voetbal en de nacompetitie voor degradatie en promotie.