PROGRAMMA EREDIVISIE 2020-2021

1  Ajax               9-24  (37-5)
2  Vitesse            9-22  (18-6)
3  Feyenoord          9-21  (22-10)
4  PSV                9-20  (20-6)
5  FC Twente          9-18  (21-9)
6  sc Heerenveen      9-17  (17-12)
7  AZ                 8-14  (19-12)
8  FC Groningen       9-14  (10-11)
9  FC Utrecht         8-10  (9-12)
10 Sparta Rotterdam   9-9   (15-17)
11 PEC Zwolle         9-8   (10-15)
12 Willem II          9-8   (9-17)
13 Heracles Almelo    9-8   (10-19)
14 VVV-Venlo          9-8   (14-28)
15 RKC Waalwijk       9-6   (6-16)
16 ADO Den Haag       9-4   (8-26)
17 FC Emmen           9-3   (11-22)
18 Fortuna Sittard    9-3   (12-25)
Selecteer op:  
Programma_Eredivisie.jpg
Speelronde 10 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 27 november
Meer info  
Vrijdag 27 november:
20.00 uur: FC Twente - RKC Waalwijk

Zaterdag 28 november:
18.45 uur: FC Emmen - Ajax
20.00 uur: ADO Den Haag - sc Heerenveen
21.00 uur: VVV-Venlo - PEC Zwolle

Zondag 29 november:
12.15 uur: Vitesse - Fortuna Sittard
14.30 uur: Feyenoord - FC Utrecht
14.30 uur: FC Groningen - Willem II
16.45 uur: Heracles Almelo - AZ
20.00 uur: PSV - Sparta Rotterdam

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 4 december
Meer info  
Vrijdag 4 december:
20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Emmen

Zaterdag 5 december:
16.30 uur: RKC Waalwijk - VVV-Venlo
18.45 uur: Fortuna Sittard - Willem II
20.00 uur: Ajax - FC Twente
21.00 uur: PEC Zwolle - Vitesse

Zondag 6 december:
12.15 uur: Feyenoord - Heracles Almelo
14.30 uur: AZ - FC Groningen
14.30 uur: FC Utrecht - ADO Den Haag
16.45 uur: sc Heerenveen - PSV

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 11 december
Meer info  
Vrijdag 11 december:
20.00 uur: Heracles Almelo - Fortuna Sittard

Zaterdag 12 december:
16.30 uur: FC Groningen - RKC Waalwijk
18.45 uur: FC Emmen - ADO Den Haag
20.00 uur: Ajax - PEC Zwolle

Zondag 13 december:
12.15 uur: Vitesse - sc Heerenveen
14.30 uur: Willem II - Sparta Rotterdam
14.30 uur: VVV-Venlo - Feyenoord
16.45 uur: PSV - FC Utrecht
20.00 uur: FC Twente - AZ

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 18 december
Meer info  
Vrijdag 18 december:
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Emmen

Zaterdag 19 december:
16.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Groningen
18.45 uur: VVV-Venlo - FC Twente
20.00 uur: RKC Waalwijk - PSV
21.00 uur: FC Utrecht - Fortuna Sittard

Zondag 20 december:
12.15 uur: Vitesse - Feyenoord
14.30 uur: sc Heerenveen - Heracles Almelo
14.30 uur: ADO Den Haag - Ajax
16.45 uur: AZ - Willem II

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Eredivisie
Programma vanaf dinsdag 22 december
Meer info  
Dinsdag 22 december:
16.30 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
18.45 uur: FC Emmen - FC Utrecht
20.00 uur: PSV - VVV-Venlo
21.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam

Woensdag 23 december:
16.30 uur: AZ - Vitesse
18.45 uur: Willem II - Ajax
20.00 uur: FC Groningen - Heracles Almelo
20.00 uur: ADO Den Haag - PEC Zwolle
21.00 uur: Feyenoord - sc Heerenveen

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Eredivisie
Programma zondag 27 december
Meer info  

Speelronde 15 - Eredivisie
Programma vanaf zaterdag 9 januari
Meer info  
Zaterdag 9 januari:
16.30 uur: RKC Waalwijk - ADO Den Haag
18.45 uur: FC Emmen - FC Twente
20.00 uur: PEC Zwolle - AZ
20.00 uur: Heracles Almelo - Vitesse
21.00 uur: FC Utrecht - FC Groningen

Zondag 10 januari:
12.15 uur: Sparta Rotterdam - Feyenoord
14.30 uur: sc Heerenveen - Fortuna Sittard
14.30 uur: VVV-Venlo - Willem II
16.45 uur: Ajax - PSV

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Eredivisie
Programma vanaf dinsdag 12 januari
Meer info  
Dinsdag 12 januari:
18.45 uur: Vitesse - FC Utrecht
21.00 uur: Heracles Almelo - FC Emmen

Woensdag 13 januari:
18.45 uur: PSV - AZ
20.00 uur: Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
20.00 uur: ADO Den Haag - VVV-Venlo
21.00 uur: Feyenoord - PEC Zwolle

Donderdag 14 januari:
18.45 uur: sc Heerenveen - RKC Waalwijk
20.00 uur: FC Twente - Ajax
21.00 uur: Willem II - FC Groningen

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Eredivisie
Programma vanaf zaterdag 16 januari
Meer info  
Zaterdag 16 januari:
16.30 uur: FC Emmen - Vitesse
18.45 uur: FC Utrecht - Heracles Almelo
20.00 uur: AZ - ADO Den Haag
21.00 uur: PEC Zwolle - Fortuna Sittard

Zondag 17 januari:
12.15 uur: RKC Waalwijk - Willem II
14.30 uur: Sparta Rotterdam - PSV
14.30 uur: FC Groningen - FC Twente
16.45 uur: Ajax - Feyenoord
16.45 uur: VVV-Venlo - sc Heerenveen

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 22 januari
Meer info  
Vrijdag 22 januari:
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Emmen

Zaterdag 23 januari:
16.30 uur: Willem II - PEC Zwolle
18.45 uur: Vitesse - FC Groningen
20.00 uur: PSV - RKC Waalwijk
21.00 uur: Heracles Almelo - sc Heerenveen

Zondag 24 januari:
12.15 uur: Fortuna Sittard - Ajax
14.30 uur: FC Twente - VVV-Venlo
14.30 uur: FC Utrecht - Sparta Rotterdam
16.45 uur: Feyenoord - AZ

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Eredivisie
Programma vanaf dinsdag 26 januari
Meer info  
Dinsdag 26 januari:
18.45 uur: PEC Zwolle - Heracles Almelo
20.00 uur: FC Emmen - PSV
21.00 uur: FC Groningen - ADO Den Haag

Woensdag 27 januari:
18.45 uur: AZ - FC Utrecht
20.00 uur: RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
20.00 uur: VVV-Venlo - Vitesse
21.00 uur: sc Heerenveen - Feyenoord

Donderdag 28 januari:
18.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Twente
21.00 uur: Ajax - Willem II

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Eredivisie
Programma vanaf zaterdag 30 januari
Meer info  
Zaterdag 30 januari:
16.30 uur: Heracles Almelo - FC Groningen
18.45 uur: FC Utrecht - PEC Zwolle
20.00 uur: Fortuna Sittard - VVV-Venlo
21.00 uur: Vitesse - RKC Waalwijk

Zondag 31 januari:
12.15 uur: FC Twente - sc Heerenveen
14.30 uur: Feyenoord - PSV
14.30 uur: Willem II - FC Emmen
16.45 uur: AZ - Ajax
16.45 uur: ADO Den Haag - Sparta Rotterdam

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Eredivisie
Programma vanaf vrijdag 5 februari
Meer info  
Vrijdag 5 februari:
20.00 uur: Fortuna Sittard - Heracles Almelo

Zaterdag 6 februari:
16.30 uur: PSV - FC Twente
18.45 uur: PEC Zwolle - RKC Waalwijk
20.00 uur: FC Emmen - AZ
21.00 uur: sc Heerenveen - Vitesse

Zondag 7 februari:
12.15 uur: Ajax - FC Utrecht
14.30 uur: FC Groningen - Feyenoord
14.30 uur: Willem II - ADO Den Haag
16.45 uur: VVV-Venlo - Sparta Rotterdam

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Eredivisie
Programma zondag 14 februari
Meer info  
Zondag 14 februari:
ADO Den Haag - PSV
AZ - sc Heerenveen
FC Groningen - PEC Zwolle
FC Utrecht - VVV-Venlo
Feyenoord - Willem II
Heracles Almelo - Ajax
RKC Waalwijk - FC Emmen
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
Vitesse - FC Twente

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Eredivisie
Programma zondag 21 februari
Meer info  
Zondag 21 februari:
Ajax - Sparta Rotterdam
FC Emmen - PEC Zwolle
FC Twente - Feyenoord
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
PSV - Vitesse
RKC Waalwijk - Heracles Almelo
sc Heerenveen - FC Groningen
VVV-Venlo - AZ
Willem II - FC Utrecht

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Eredivisie
Programma zondag 28 februari
Meer info  
Zondag 28 februari:
ADO Den Haag - RKC Waalwijk
AZ - Feyenoord
FC Groningen - Fortuna Sittard
FC Utrecht - FC Emmen
Heracles Almelo - FC Twente
PEC Zwolle - sc Heerenveen
PSV - Ajax
Sparta Rotterdam - Willem II
Vitesse - VVV-Venlo

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Eredivisie
Programma zondag 7 maart
Meer info  
Zondag 7 maart:
Ajax - FC Groningen
FC Emmen - Sparta Rotterdam
FC Twente - Willem II
Feyenoord - VVV-Venlo
Fortuna Sittard - PSV
Heracles Almelo - PEC Zwolle
RKC Waalwijk - FC Utrecht
sc Heerenveen - ADO Den Haag
Vitesse - AZ

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Eredivisie
Programma zondag 14 maart
Meer info  
Zondag 14 maart:
ADO Den Haag - Heracles Almelo
AZ - FC Twente
FC Groningen - FC Emmen
FC Utrecht - Vitesse
PEC Zwolle - Ajax
PSV - Feyenoord
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
VVV-Venlo - Fortuna Sittard
Willem II - sc Heerenveen

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Eredivisie
Programma zondag 21 maart
Meer info  
Zondag 21 maart:
Ajax - ADO Den Haag
AZ - PSV
Feyenoord - FC Emmen
Fortuna Sittard - FC Utrecht
Heracles Almelo - Sparta Rotterdam
PEC Zwolle - VVV-Venlo
RKC Waalwijk - FC Groningen
sc Heerenveen - FC Twente
Vitesse - Willem II

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Eredivisie
Programma zondag 4 april
Meer info  
Zondag 4 april:
ADO Den Haag - FC Utrecht
FC Emmen - RKC Waalwijk
FC Twente - Vitesse
Feyenoord - Fortuna Sittard
PSV - Heracles Almelo
sc Heerenveen - Ajax
Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
VVV-Venlo - FC Groningen
Willem II - AZ

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Eredivisie
Programma zondag 11 april
Meer info  
Zondag 11 april:
AZ - Sparta Rotterdam
FC Groningen - sc Heerenveen
FC Utrecht - Feyenoord
Fortuna Sittard - FC Emmen
Heracles Almelo - Willem II
PEC Zwolle - FC Twente
RKC Waalwijk - Ajax
Vitesse - ADO Den Haag
VVV-Venlo - PSV

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Eredivisie
Programma zondag 25 april
Meer info  
Zondag 25 april:
ADO Den Haag - Fortuna Sittard
Ajax - AZ
FC Emmen - Heracles Almelo
FC Twente - FC Utrecht
Feyenoord - Vitesse
PSV - FC Groningen
sc Heerenveen - PEC Zwolle
Sparta Rotterdam - VVV-Venlo
Willem II - RKC Waalwijk

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 31 - Eredivisie
Programma zondag 2 mei
Meer info  
Zondag 2 mei:
ADO Den Haag - Feyenoord
Ajax - FC Emmen
FC Groningen - Sparta Rotterdam
FC Utrecht - Willem II
Fortuna Sittard - FC Twente
Heracles Almelo - VVV-Venlo
PSV - sc Heerenveen
RKC Waalwijk - AZ
Vitesse - PEC Zwolle

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 32 - Eredivisie
Programma zondag 9 mei
Meer info  
Zondag 9 mei:
AZ - Fortuna Sittard
FC Emmen - FC Groningen
FC Twente - Heracles Almelo
Feyenoord - Ajax
PEC Zwolle - ADO Den Haag
sc Heerenveen - FC Utrecht
Sparta Rotterdam - Vitesse
VVV-Venlo - RKC Waalwijk
Willem II - PSV

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 33 - Eredivisie
Programma donderdag 13 mei
Meer info  
Donderdag 13 mei:
14.30 uur: ADO Den Haag - Willem II
14.30 uur: Ajax - VVV-Venlo
14.30 uur: FC Emmen - sc Heerenveen
14.30 uur: FC Groningen - AZ
14.30 uur: Fortuna Sittard - Vitesse
14.30 uur: Heracles Almelo - Feyenoord
14.30 uur: PSV - PEC Zwolle
14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Twente
14.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Utrecht

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 34 - Laatste speelronde Eredivisie
Programma zondag 16 mei
Meer info  
Zondag 16 mei:
14.30 uur: AZ - Heracles Almelo
14.30 uur: FC Twente - ADO Den Haag
14.30 uur: FC Utrecht - PSV
14.30 uur: Feyenoord - RKC Waalwijk
14.30 uur: PEC Zwolle - FC Groningen
14.30 uur: sc Heerenveen - Sparta Rotterdam
14.30 uur: Vitesse - Ajax
14.30 uur: VVV-Venlo - FC Emmen
14.30 uur: Willem II - Fortuna Sittard

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 12 september
Meer info  
Zaterdag 12 september:
18.45 uur: sc Heerenveen - Willem II 2-0
20.00 uur: PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21.00 uur: FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 13 september:
12.15 uur: FC Emmen - VVV-Venlo 3-5
14.30 uur: Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14.30 uur: Sparta Rotterdam - Ajax 0-1
16.45 uur: FC Groningen - PSV 1-3
16.45 uur: RKC Waalwijk - Vitesse 0-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 18 september
Meer info  
Vrijdag 18 september:
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Utrecht 1-1

Zaterdag 19 september:
16.30 uur: AZ - PEC Zwolle 1-1
18.45 uur: Vitesse - Sparta Rotterdam 2-0
20.00 uur: PSV - FC Emmen 2-1
21.00 uur: Fortuna Sittard - sc Heerenveen 1-3

Zondag 20 september:
12.15 uur: ADO Den Haag - FC Groningen 0-1
14.30 uur: Feyenoord - FC Twente 1-1
14.30 uur: Willem II - Heracles Almelo 4-0
16.45 uur: Ajax - RKC Waalwijk 3-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 25 september
Meer info  
Vrijdag 25 september:
20.00 uur: FC Twente - FC Groningen 3-1

Zaterdag 26 september:
16.30 uur: PEC Zwolle - Sparta Rotterdam 4-0
18.45 uur: Fortuna Sittard - AZ 3-3
20.00 uur: sc Heerenveen - VVV-Venlo 1-0
21.00 uur: Ajax - Vitesse 2-1

Zondag 27 september:
12.15 uur: Feyenoord - ADO Den Haag 4-2
14.30 uur: FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
16.45 uur: Heracles Almelo - PSV 1-1
16.45 uur: FC Emmen - Willem II 1-1

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 2 oktober
Meer info  
Vrijdag 2 oktober:
20.00 uur: FC Utrecht - sc Heerenveen 1-1

Zaterdag 3 oktober:
16.30 uur: Vitesse - Heracles Almelo 3-0
20.00 uur: VVV-Venlo - ADO Den Haag 1-2
21.00 uur: FC Twente - FC Emmen 1-1

Zondag 4 oktober:
12.15 uur: FC Groningen - Ajax 1-0
14.30 uur: Sparta Rotterdam - AZ 4-4
14.30 uur: Willem II - Feyenoord 1-4
16.45 uur: PSV - Fortuna Sittard 2-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 17 oktober
Meer info  
Zaterdag 17 oktober:
18.45 uur: Heracles Almelo - RKC Waalwijk 0-1
20.00 uur: AZ - VVV-Venlo 2-2
21.00 uur: Willem II - FC Twente 0-3

Zondag 18 oktober:
12.15 uur: Feyenoord - Sparta Rotterdam 1-1
14.30 uur: Ajax - sc Heerenveen 5-1
14.30 uur: ADO Den Haag - Vitesse 0-2
16.45 uur: FC Groningen - FC Utrecht 0-0
16.45 uur: PEC Zwolle - PSV 0-3
20.00 uur: FC Emmen - Fortuna Sittard 2-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Eredivisie | Uitslagen
Programma woensdag 21 oktober
Meer info  

Speelronde 6 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 24 oktober
Meer info  
Zaterdag 24 oktober:
16.30 uur: VVV-Venlo - Ajax 0-13
18.45 uur: FC Utrecht - FC Twente 2-1
20.00 uur: PEC Zwolle - Willem II 0-0
21.00 uur: sc Heerenveen - FC Emmen 4-0

Zondag 25 oktober:
12.15 uur: Fortuna Sittard - FC Groningen 1-3
14.30 uur: Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-1
14.30 uur: Vitesse - PSV 2-1
16.45 uur: RKC Waalwijk - Feyenoord 2-2
20.00 uur: ADO Den Haag - AZ 2-2

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 31 oktober
Meer info  
Zaterdag 31 oktober:
18.45 uur: FC Twente - PEC Zwolle 5-1
20.00 uur: Ajax - Fortuna Sittard 5-2
20.00 uur: FC Groningen - VVV-Venlo 2-1
21.00 uur: Willem II - Vitesse 1-3

Zondag 1 november:
12.15 uur: Heracles Almelo - FC Utrecht 4-1
14.30 uur: Sparta Rotterdam - sc Heerenveen 1-4
14.30 uur: FC Emmen - Feyenoord 2-3
16.45 uur: PSV - ADO Den Haag 4-0
20.00 uur: AZ - RKC Waalwijk 3-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 6 november
Meer info  
Vrijdag 6 november:
20.00 uur: Fortuna Sittard - PEC Zwolle 2-2

Zaterdag 7 november:
16.30 uur: ADO Den Haag - FC Twente 2-4
18.45 uur: VVV-Venlo - Heracles Almelo 3-2
21.00 uur: RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 0-2

Zondag 8 november:
12.15 uur: FC Utrecht - Ajax 0-3
14.30 uur: Feyenoord - FC Groningen 2-0
14.30 uur: Vitesse - FC Emmen 3-1
16.45 uur: sc Heerenveen - AZ 0-3
20.00 uur: PSV - Willem II 3-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Eredivisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 21 november
Meer info  
Zaterdag 21 november:
18.45 uur: Willem II - VVV-Venlo 2-1
20.00 uur: FC Groningen - Vitesse 1-1
21.00 uur: PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

Zondag 22 november:
12.15 uur: Ajax - Heracles Almelo 5-0
14.30 uur: Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
14.30 uur: Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 6-0
16.45 uur: RKC Waalwijk - sc Heerenveen 1-1
16.45 uur: FC Twente - PSV 1-1
20.00 uur: AZ - FC Emmen 1-0

Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

De Eredivisie seizoen 2020-2021 begint op 12 en 13 september 2020. De clubs mogen onder voorwaarden publiek toelaten, met een onderlinge afstand van anderhalve meter in en om het stadion. De KNVB geeft de clubs hiervoor op 8 juli protocollen mee. De Eredivisie zou oorspronkelijk beginnen op zaterdag 15 augustus 2020 en eindigen op 16 mei 2021. Nu de Eredivisie later begint, is de winterstop korter (van 23 december 2020 tot 8 januari 2021). De oorspronkelijke einddatum kan zo worden aangehouden, met twee laatste reguliere speelrondes op donderdag 13 en zondag 16 mei.

De topwedstrijden staan zoveel mogelijk op het programma in de tweede helft van de competitie. De play-offs voor Europees voetbal en promotie/degradatie worden gespeeld over één wedstrijd, om op tijd klaar te zijn voor het EK 2020 (in 2021).

Het competitieprogramma van de Eredivisie seizoen 2020-2021 is, na de ervaringen met corona, flexibeler opgezet dan voorheen. De speeldagen zijn op zaterdag (wedstrijden met begintijd 18.45 uur, 20.00 uur, 21.00 uur en mogelijk ook 16.30 uur) en op zondag (wedstrijden om 12.15 uur, 14.30 uur en 16.45 uur). Er komt géén vaste Eredivisiewedstrijd op de zondag om 20.00 uur. De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal gaat bij aanvang van het seizoen 2020-2021 niet door. De reden is dat er in het voorbije seizoen géén kampioen en KNVB Bekerwinnaar is geweest.


Het programma van de Eredivisie seizoen 2019-2020 is vanwege corona in maart 2020 beëindigd. Er is géén kampioen aangewezen. Er vindt géén promotie en degradatie plaats tussen Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie. De tickets voor Europees voetbal, Champions League en Europa League, zijn vergeven op basis van de laatste ranglijst. Er staan géén play-offs voor Europees voetbal meer op het programma. Voor het seizoen 2020-2021 speelt Ajax in de Champions League, AZ Alkmaar begint in de voorronde van de Champions League, Feyenoord gaat naar de groepsfase van de Europa League, PSV gaat naar de derde voorronde van de Europa League en Willem II gaat naar de tweede voorronde van de Europa League.