Programma UEFA Europa Conference League 2022-2023 | ECL

Programma_UEFA_Europa_Conference_League.jpg

Speelschema met data wedstrijden Europa Conference League seizoen 2022-2023. Programma Conference League t/m finale ECL 2023. Poules, standen, uitslagen.

Klik hier voor het programma van de UEFA Europa League!

EUROPA CONFERENCE LEAGUE STANDEN
GROEP A, B, C, D, E, F, G en H
SEIZOEN 2022-2023


ECL POULES STANDEN GROEPSFASE

Poules 2022-2023

Groep A:
1  Istanbul Basaksehir    2-6   (7-0)
2  Heart of Midlothian    2-3   (2-4)
3  FK RFS                 2-1   (1-3)
4  Fiorentina             2-1   (1-4)

Groep B:
1  West Ham United        2-6   (6-3)
2  Anderlecht             2-4   (1-0)
3  Steaua Boekarest       2-1   (1-3)
4  Silkeborg IF           2-0   (2-4)

Groep C:
1  Villarreal             2-6   (6-4)
2  Lech Poznan            2-3   (7-5)
3  Hapoel Beer Sheva FC   2-1   (1-2)
4  Austria Wien           2-1   (1-4)

Groep D:
1  1. FC Köln             2-4   (5-3)
2  Partizan Belgrado      2-2   (4-4)
3  OGC Nice               2-2   (2-2)
4  1. FC Slovácko         2-1   (5-7)

Groep E:
1  AZ                     2-6   (5-1)
2  SK Dnipro-1            2-3   (3-2)
3  Apollon Limassol       2-1   (1-3)
4  Vaduz                  2-1   (1-4)

Groep F:
1  AA Gent                2-4   (3-0)
2  Djurgårdens IF         2-4   (3-2)
3  Molde                  2-1   (2-3)
4  Shamrock Rovers        2-1   (0-3)

Groep G:
1  Slavia Praag           2-4   (4-3)
2  Sivasspor              2-4   (2-1)
3  FC Ballkani            2-1   (3-4)
4  CFR Cluj               2-1   (1-2)

Groep H:
1  FC Basel               2-6   (4-1)
2  FC Pyunik              2-3   (3-3)
3  Žalgiris               2-1   (0-1)
4  Slovan Bratislava      2-1   (0-2)

Het programma van de UEFA Europa Conference League seizoen 2022-2023 loopt van donderdag 7 juli 2022 t/m woensdag 7 juni 2023. Het bestaat uit een kwalificatiefase met een eerste, tweede en derde kwalificatieronde, de kwalificatie play-offs, de groepsfase (acht poules van vier teams, zes speelronden), de tussentijdse knock-out play-offs, gevolgd door de achtste finales, kwartfinales, halve finales en de ECL finale van 2023. Het Conference League programma vind je hieronder, met alle data en begintijden van de wedstrijden. Meer informatie over de opzet van het speelschema van de Europa Conference League 2022/23 lees je verderop deze pagina. Zie ook: Loting Conference League.

SCHEMA | SPEELDATA ALLE RONDEN ECL 2022-2023

UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE GROEPSFASE

POULEFASE:

Poulefase Conference League wedstrijden SPEELRONDE 3

Donderdag 6 oktober 2022:

Groep A:
21.00 uur: Heart of Midlothian - Fiorentina
21.00 uur: FK RFS - Istanbul Basaksehir

Groep B:
18.45 uur: Anderlecht - West Ham United
18.45 uur: Silkeborg IF - Steaua Boekarest

Groep C:
18.45 uur: Lech Poznan - Hapoel Beer Sheva FC
21.00 uur: Villarreal - Austria Wien

Groep D:
18.45 uur: 1. FC Slovácko - OGC Nice
21.00 uur: 1. FC Köln - Partizan Belgrado

Groep E:
18.45 uur: SK Dnipro-1 - Vaduz
21.00 uur: AZ - Apollon Limassol

Groep F:
18.45 uur: Molde - Shamrock Rovers
21.00 uur: AA Gent - Djurgårdens IF

Groep G:
18.45 uur: Sivasspor - FC Ballkani
21.00 uur: Slavia Praag - CFR Cluj

Groep H:
18.45 uur: FC Pyunik - Žalgiris
21.00 uur: FC Basel - Slovan Bratislava

*

Poulefase Conference League wedstrijden SPEELRONDE 4

Donderdag 13 oktober 2022:

Groep A:
18.45 uur: Istanbul Basaksehir - FK RFS
18.45 uur: Fiorentina - Heart of Midlothian

Groep B:
21.00 uur: Steaua Boekarest - Silkeborg IF
21.00 uur: West Ham United - Anderlecht

Groep C:
18.45 uur: Austria Wien - Villarreal
21.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Lech Poznan

Groep D:
18.45 uur: Partizan Belgrado - 1. FC Köln
21.00 uur: OGC Nice - 1. FC Slovácko

Groep E:
18.45 uur: Apollon Limassol - AZ
21.00 uur: Vaduz - SK Dnipro-1

Groep F:
18.45 uur: Djurgårdens IF - AA Gent
21.00 uur: Shamrock Rovers - Molde

Groep G:
18.45 uur: CFR Cluj - Slavia Praag
21.00 uur: FC Ballkani - Sivasspor

Groep H:
18.45 uur: Slovan Bratislava - FC Basel
21.00 uur: Žalgiris - FC Pyunik

*

Poulefase Conference League wedstrijden SPEELRONDE 5

Donderdag 27 oktober 2022:

Groep A:
18.45 uur: Fiorentina - Istanbul Basaksehir
21.00 uur: Heart of Midlothian - FK RFS

Groep B:
18.45 uur: Anderlecht - Steaua Boekarest
21.00 uur: West Ham United - Silkeborg IF

Groep C:
18.45 uur: Villarreal - Hapoel Beer Sheva FC
18.45 uur: Austria Wien - Lech Poznan

Groep D:
18.45 uur: 1. FC Slovácko - 1. FC Köln
18.45 uur: OGC Nice - Partizan Belgrado

Groep E:
18.45 uur: Vaduz - AZ
21.00 uur: SK Dnipro-1 - Apollon Limassol

Groep F:
21.00 uur: Molde - Djurgårdens IF
21.00 uur: Shamrock Rovers - AA Gent

Groep G:
21.00 uur: FC Ballkani - Slavia Praag
21.00 uur: Sivasspor - CFR Cluj

Groep H:
21.00 uur: FC Basel - Žalgiris
21.00 uur: Slovan Bratislava - FC Pyunik

*

Poulefase Conference League wedstrijden SPEELRONDE 6

Donderdag 3 november 2022:

Groep A:
16.30 uur: FK RFS - Fiorentina
16.30 uur: Istanbul Basaksehir - Heart of Midlothian

Groep B:
21.00 uur: Steaua Boekarest - West Ham United
21.00 uur: Silkeborg IF - Anderlecht

Groep C:
21.00 uur: Lech Poznan - Villarreal
21.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Austria Wien

Groep D:
21.00 uur: Partizan Belgrado - 1. FC Slovácko
21.00 uur: 1. FC Köln - OGC Nice

Groep E:
18.45 uur: Apollon Limassol - Vaduz
18.45 uur: AZ - SK Dnipro-1

Groep F:
18.45 uur: Djurgårdens IF - Shamrock Rovers
18.45 uur: AA Gent - Molde

Groep G:
18.45 uur: Slavia Praag - Sivasspor
18.45 uur: CFR Cluj - FC Ballkani

Groep H:
18.45 uur: Žalgiris - Slovan Bratislava
18.45 uur: FC Pyunik - FC Basel

Officiële data en tijden, onder voorbehoud van actuele wijzigingen UEFA

> KNOCK-OUTFASE:

KNOCK-OUTRONDE PLAY-OFFS

Knock-out play-offs Conference League | Heenwedstrijden

Donderdag 16 februari 2023:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:

Knock-out play-offs Conference League | Returns

Donderdag 23 februari 2023:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:

---

ACHTSTE FINALES

Achtste finales Conference League | Heenwedstrijden

8e FINALES HEENWEDSTRIJDEN:

Donderdag 9 maart 2023:

00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:


Achtste finales Conference League | Returns

8e FINALES TERUGWEDSTRIJDEN:

Donderdag 16 maart 2023:

00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:

---

KWARTFINALES

Heenwedstrijden

Donderdag 13 april 2023:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:


Returns

Donderdag 20 april 2023:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:
00.00 uur:

---

HALVE FINALES


HALVE FINALES heenwedstrijden

Donderdag 11 mei 2023:
18.45 uur:
21.00 uur:


HALVE FINALES returns

Donderdag 18 mei 2023:
18.45 uur:
21.00 uur:


---


FINALE EUROPA CONFERENCE LEAGUE seizoen 2022-2023:

Woensdag 7 juni 2023, 21.00 uur, Eden Arena, Praag, Tsjechië

UITSLAGEN EUROPA CONFERENCE LEAGUE 2022-2023

Poulefase Conference League wedstrijden SPEELRONDE 2

Donderdag 15 september 2022:

Groep A:
21.00 uur: FK RFS - Heart of Midlothian 0-2
21.00 uur: Istanbul Basaksehir - Fiorentina 3-0

Groep B:
21.00 uur: Steaua Boekarest - Anderlecht 0-0
21.00 uur: Silkeborg IF - West Ham United 2-3

Groep C:
21.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Villarreal 1-2
21.00 uur: Lech Poznan - Austria Wien 4-1

Groep D:
21.00 uur: Partizan Belgrado - OGC Nice 1-1
21.00 uur: 1. FC Köln - 1. FC Slovácko 4-2

Groep E:
18.45 uur: Apollon Limassol - SK Dnipro-1 1-3
18.45 uur: AZ - Vaduz 4-1

Groep F:
18.45 uur: Djurgårdens IF - Molde 3-2
18.45 uur: AA Gent - Shamrock Rovers 3-0

Groep G:
18.45 uur: CFR Cluj - Sivasspor 0-1
18.45 uur: Slavia Praag - FC Ballkani 3-2

Groep H:
18.45 uur: Žalgiris - FC Basel 0-1
18.45 uur: FC Pyunik - Slovan Bratislava 2-0

*

Poulefase Europa Conference League wedstrijden SPEELRONDE 1

Donderdag 8 september 2022:

Groep A:
18.45 uur: Fiorentina - FK RFS 1-1
18.45 uur: Heart of Midlothian - Istanbul Basaksehir 0-4

Groep B:
18.45 uur: Anderlecht - Silkeborg IF 1-0
21.00 uur: West Ham United - Steaua Boekarest 3-1

Groep C:
18.45 uur: Villarreal - Lech Poznan 4-3
18.45 uur: Austria Wien - Hapoel Beer Sheva FC 0-0

Groep D:
18.45 uur: 1. FC Slovácko - Partizan Belgrado 3-3
18.45 uur: OGC Nice - 1. FC Köln 1-1

Groep E:
21.00 uur: SK Dnipro-1 - AZ 0-1
21.00 uur: Vaduz - Apollon Limassol 0-0

Groep F:
21.00 uur: Molde - AA Gent 0-0
21.00 uur: Shamrock Rovers - Djurgårdens IF 0-0

Groep G:
18.45 uur: FC Ballkani - CFR Cluj 1-1
21.00 uur: Sivasspor - Slavia Praag 1-1

Groep H:
21.00 uur: FC Basel - FC Pyunik 3-1
21.00 uur: Slovan Bratislava - Žalgiris 0-0


---


KWALIFICATIEFASE

Europa Conference League Kwalificatie Play-offs | Heenwedstrijden:

Woensdag 17 augustus 2022:
18.45 uur: Djurgårdens IF - APOEL FC

Donderdag 18 augustus 2022:
18.00 uur: Raków Częstochowa - Slavia Praag
19.00 uur: Young Boys - Anderlecht
19.00 uur: 1. FC Slovácko - AIK
19.00 uur: Molde - Wolfsberger AC
19.00 uur: FK RFS - Linfield FC
19.00 uur: CSKA Sofia - FC Basel
19.00 uur: Maccabi Tel Aviv - OGC Nice
19.30 uur: CSU Craiova - Hapoel Beer Sheva FC
19.45 uur: Istanbul Basaksehir - Royal Antwerp

20.00 uur: HŠK Zrinjski - Slovan Bratislava
20.15 uur: Maribor - CFR Cluj
20.30 uur: 1. FC Köln - MOL Fehérvár FC
20.30 uur: Lech Poznan - F91 Dudelange
20.30 uur: Steaua Boekarest - Viking FK
20.45 uur: Villarreal - Hajduk Split
20.45 uur: West Ham United - Viborg FF

21.00 uur: Fiorentina - FC Twente 2-1
21.00 uur: AZ - Gil Vicente 4-0
21.00 uur: Partizan Belgrado - Hamrun
21.00 uur: Vaduz - Rapid Wien
21.00 uur: KF Shkupi - FC Ballkani

Conference League Kwalificatie Play-offs | Returns:

Dinsdag 23 augustus 2022:
18.00 uur: APOEL FC - Djurgårdens IF

Donderdag 25 augustus 2022:
19.00 uur: FC Twente - Fiorentina 0-0
19.00 uur: CFR Cluj - Maribor
19.00 uur: Viking FK - Steaua Boekarest
19.00 uur: FC Basel - CSKA Sofia
19.00 uur: Slavia Praag - Raków Częstochowa
19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - CSU Craiova
19.00 uur: AIK - 1. FC Slovácko
19.00 uur: Wolfsberger AC - Molde
19.00 uur: MOL Fehérvár FC - 1. FC Köln
19.00 uur: Viborg FF - West Ham United

20.00 uur: OGC Nice - Maccabi Tel Aviv
20.00 uur: FC Ballkani - KF Shkupi
20.00 uur: Hamrun - Partizan Belgrado
20.00 uur: Anderlecht - Young Boys

20.30 uur: F91 Dudelange - Lech Poznan
20.30 uur: Slovan Bratislava - HŠK Zrinjski
20.45 uur: Royal Antwerp - Istanbul Basaksehir
20.45 uur: Linfield FC - FK RFS
21.00 uur: Rapid Wien - Vaduz
21.00 uur: Hajduk Split - Villarreal
21.00 uur: Gil Vicente - AZ 1-2

Europa Conference League Kwalificatieronde 3 | Heenwedstrijden:

Woensdag 3 augustus:
19.00 uur: Riga FC - Gil Vicente
19.00 uur: Viborg FF - B36 Tórshavn
19.30 uur: Wolfsberger AC - Gzira United
20.30 uur: Dunajská Streda - Steaua Boekarest

Donderdag 4 augustus:
18.00 uur: FK RFS - Hibernians FC
18.00 uur: KuPS Kuopio - Young Boys
18.30 uur: Spartak Trnava - Raków Częstochowa
18.45 uur: Paide - Anderlecht
19.00 uur: FC Shakhtyor Soligorsk - CFR Cluj
19.00 uur: AIK - KF Shkëndija
19.00 uur: Viking FK - Sligo Rovers FC
19.00 uur: Lillestrøm SK - Royal Antwerp
19.00 uur: CSKA Sofia - St Patrick's
19.00 uur: APOEL FC - FC Kyzylzhar
19.00 uur: Maccabi Tel Aviv - Aris Thessaloniki
19.00 uur: Molde - Kisvárda FC
19.00 uur: Neftçi - Rapid Wien
19.00 uur: Slavia Praag - Panathinaikos
19.30 uur: FC Zorya Luhansk - CSU Craiova
20.00 uur: FC Ballkani - KÍ Klaksvík
20.00 uur: FC Lugano - Hapoel Beer Sheva FC
20.00 uur: Hamrun - Levski Sofia
20.00 uur: FK Čukarički - FC Twente 1-3
20.00 uur: Vaduz - Konyaspor
20.00 uur: Sepsi Sfântu Gheorghe - Djurgårdens IF
20.30 uur: Brøndby IF - FC Basel
20.30 uur: MOL Fehérvár FC - Petrocub
20.45 uur: Vikingur Reykjavík - Lech Poznan
20.45 uur: Breidablik - Istanbul Basaksehir
21.00 uur: HŠK Zrinjski - Tobol Qostanay
21.00 uur: Hajduk Split - Vitória Guimarães
21.00 uur: Dundee United - AZ 1-0

Conference League Kwalificatieronde 3 | Returns:

Dinsdag 9 augustus:
18.00 uur: Gzira United - Wolfsberger AC
20.00 uur: B36 Tórshavn - Viborg FF

Woensdag 10 augustus:
18.00 uur: Vitória Guimarães - Hajduk Split

Donderdag 11 augustus:
14.00 uur: FC Kyzylzhar - APOEL FC
16.00 uur: Tobol Qostanay - HŠK Zrinjski
18.00 uur: Raków Częstochowa - Spartak Trnava
19.00 uur: CFR Cluj - FC Shakhtyor Soligorsk
19.00 uur: FC Basel - Brøndby IF
19.00 uur: Royal Antwerp - Lillestrøm SK
19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - FC Lugano
19.00 uur: FC Twente - FK Čukarički 4-1
19.00 uur: Konyaspor - Vaduz
19.00 uur: Djurgårdens IF - Sepsi Sfântu Gheorghe
19.00 uur: Petrocub - MOL Fehérvár FC
19.30 uur: Steaua Boekarest - Dunajská Streda
19.30 uur: CSU Craiova - FC Zorya Luhansk
19.30 uur: Panathinaikos - Slavia Praag
20.00 uur: Hibernians FC - FK RFS
20.00 uur: KÍ Klaksvík - FC Ballkani
20.00 uur: KF Shkëndija - AIK
20.00 uur: Sligo Rovers FC - Viking FK
20.00 uur: Anderlecht - Paide
20.00 uur: Aris Thessaloniki - Maccabi Tel Aviv
20.00 uur: Levski Sofia - Hamrun
20.30 uur: Lech Poznan - Vikingur Reykjavík
20.30 uur: Rapid Wien - Neftçi
20.45 uur: Istanbul Basaksehir - Breidablik
20.45 uur: St Patrick's - CSKA Sofia
21.00 uur: Young Boys - KuPS Kuopio
21.00 uur: AZ - Dundee United 7-0
21.00 uur: Gil Vicente - Riga FC
21.00 uur: Kisvárda FC - Molde


---


Europa Conference League Kwalificatieronde 2 | Heenwedstrijden:

Dinsdag 19 juli:
20.00 uur: Hibernians FC - FC Levadia Tallinn
20.00 uur: Tirana - HŠK Zrinjski
20.45 uur: SP La Fiorita - FC Ballkani

Woensdag 20 juli:
19.00 uur: Botev Plovdiv - APOEL FC
19.00 uur: Vikingur Gøta - Dunajská Streda
21.00 uur: FK Sutjeska - KÍ Klaksvík

Donderdag 21 juli:
14.00 uur: FC Kyzylzhar - NK Osijek
16.00 uur: FK Liepaja - Young Boys
16.00 uur: FC Kairat Almaty - Kisvárda FC
16.00 uur: Tobol Qostanay - Lincoln Red Imps FC
17.00 uur: Ararat Armenia - Paide
17.00 uur: Valmiera FC - KF Shkëndija
17.30 uur: FK Makedonija - CSKA Sofia
18.00 uur: FC Koper - Vaduz
18.00 uur: KuPS Kuopio - FC Milsami Orhei
18.00 uur: Lech Poznan - Dinamo Batumi
18.00 uur: Molde - IF Elfsborg
18.00 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Steaua Boekarest
18.00 uur: SJK Seinäjoki - Lillestrøm SK
18.00 uur: Zirä FK - Maccabi Tel Aviv
18.30 uur: Pogoń Stettin - Brøndby IF
18.30 uur: MFK Ružomberok - Riga FC
18.30 uur: FK Suduva - Viborg FF

19.00 uur: Sparta Praag - Viking FK
19.00 uur: B36 Tórshavn - Tre Fiori
19.00 uur: FC Basel - Crusaders FC
19.00 uur: Gzira United - Radnicki Niš
19.00 uur: Levski Sofia - PAOK Saloniki
19.00 uur: MOL Fehérvár FC - Qäbälä FK
19.00 uur: Petrocub - KF Laçi
19.00 uur: Rapid Wien - Lechia Gdańsk
19.00 uur: Royal Antwerp - FC Drita
19.00 uur: St Joseph's FC - Slavia Praag
19.00 uur: Vorskla Poltava - AIK Fotboll
19.30 uur: Aris Limassol - Neftçi
19.30 uur: CFR Cluj - Inter Club d'Escaldes
19.30 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Dinamo Minsk
19.45 uur: Istanbul Basaksehir - Maccabi Netanja FC
20.00 uur: Aris Thessaloniki - FC Gomel
20.00 uur: Racing FC Union Luxemburg - FK Čukarički
20.00 uur: Sepsi OSK - Olimpija Ljubljana

20.30 uur: AZ - Tuzla City 1-0
20.30 uur: Spartak Trnava - Newtown AFC
20.30 uur: Rijeka - Djurgårdens IF
20.30 uur: FK Velež Mostar - Hamrun
20.45 uur: Motherwell FC - Sligo Rovers FC
20.45 uur: St Patrick's - NS Mura
21.00 uur: FC BATE Borisov - Konyaspor
21.00 uur: Raków Częstochowa - FC Astana
21.00 uur: KF Vllaznia Shkodër - CSU Craiova
21.15 uur: Breidablik - FK Buducnost Podgorica
21.30 uur: Vikingur Gøta - The New Saints FC
21.30 uur: Vitória Guimarães - Puskás Akadémia FC

Conference League Kwalificatieronde 2 | Returns:

Dinsdag 26 juli:
18.00 uur: Lincoln Red Imps FC - Tobol Qostanay
19.15 uur: The New Saints FC - Vikingur Gøta
20.00 uur: FC Ballkani - SP La Fiorita

Woensdag 27 juli:
17.00 uur: Inter Club d'Escaldes - CFR Cluj
19.00 uur: AIK Fotboll - Vorskla Poltava
20.00 uur: FC Gomel - Aris Thessaloniki
20.00 uur: KÍ Klaksvík - FK Sutjeska

Donderdag 28 juli:
17.00 uur: FC Astana - Raków Częstochowa
18.00 uur: Qäbälä FK - MOL Fehérvár FC
18.00 uur: Kisvárda FC - FC Kairat Almaty
18.00 uur: FC Milsami Orhei - KuPS Kuopio
18.00 uur: Paide - Ararat Armenia
18.45 uur: IF Elfsborg - Molde
18.45 uur: Maccabi Netanja FC - Istanbul Basaksehir

19.00 uur: APOEL FC - Botev Plovdiv
19.00 uur: CSKA Sofia - FK Makedonija
19.00 uur: Dinamo Batumi - Lech Poznan
19.00 uur: Djurgårdens IF - Rijeka
19.00 uur: FC Levadia Tallinn - Hibernians FC
19.00 uur: Lillestrøm SK - SJK Seinäjoki
19.00 uur: Neftçi - Aris Limassol
19.00 uur: Newtown AFC - Spartak Trnava
19.00 uur: Olimpija Ljubljana - Sepsi OSK
19.00 uur: Radnicki Niš - Gzira United
19.00 uur: Riga FC - MFK Ružomberok
19.00 uur: Slavia Praag - St Joseph's FC
19.00 uur: Viborg FF - FK Suduva
19.00 uur: Viking FK - Sparta Praag
19.30 uur: Steaua Boekarest - FC Saburtalo Tbilisi
19.30 uur: Maccabi Tel Aviv - Zirä FK
19.30 uur: PAOK Saloniki - Levski Sofia
19.30 uur: CSU Craiova - KF Vllaznia Shkodër
19.45 uur: Lechia Gdańsk - Rapid Wien

20.00 uur: Brøndby IF - Pogoń Stettin
20.00 uur: Young Boys - FK Liepaja
20.00 uur: FK Čukarički - Racing FC Union Luxemburg
20.00 uur: Dinamo Minsk - Hapoel Beer Sheva FC
20.00 uur: FC Drita - Royal Antwerp
20.00 uur: Vaduz - FC Koper
20.00 uur: Hamrun - FK Velež Mostar
20.00 uur: Konyaspor - FC BATE Borisov
20.00 uur: KF Laçi - Petrocub
20.00 uur: NS Mura - St Patrick's
20.00 uur: KF Shkëndija - Valmiera FC
20.00 uur: Sligo Rovers FC - Motherwell FC
20.30 uur: FK Buducnost Podgorica - Breidablik
20.30 uur: NK Osijek - FC Kyzylzhar
20.45 uur: Tre Fiori - B36 Tórshavn
20.45 uur: Tuzla City - AZ 0-4

21.00 uur: Crusaders FC - FC Basel
21.00 uur: Dunajská Streda - Vikingur Gøta
21.00 uur: Puskás Akadémia FC - Vitória Guimarães
21.00 uur: HŠK Zrinjski - Tirana


---


Europa Conference League Kwalificatieronde 1 | Heenwedstrijden:

Dinsdag 5 juli:
19.00 uur: Gzira United - Atlètic d'Escaldes
19.00 uur: St Joseph's FC - Larne FC

Woensdag 6 juli:
17.00 uur: Inter Turku - FC Drita
20.00 uur: Vikingur Gøta - College Europa FC

Donderdag 7 juli:
17.00 uur: Alashkert FC - Hamrun
17.00 uur: FC Santa Coloma - Breidablik
18.00 uur: Borac Banja Luka - B36 Tórshavn
18.00 uur: FC Flora Tallinn - SJK Seinäjoki
18.00 uur: FK Panevėžys - FC Milsami Orhei
18.00 uur: KuPS Kuopio - FC Dila Gori
18.00 uur: FC Magpies - Crusaders FC
18.00 uur: Pogoń Stettin - KR Reykjavík
18.00 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Partizan Tirana
18.30 uur: MFK Ružomberok - Kauno Žalgiris

19.00 uur: Dinamo Tbilisi - Paide
19.00 uur: Floriana FC - Petrocub
19.00 uur: Olimpija Ljubljana - FC Differdange 03
19.00 uur: FC Sfîntul Gheorghe - NS Mura
20.00 uur: Bala Town FC - Sligo Rovers FC
20.00 uur: Dinamo Minsk - FK Dečić
20.00 uur: CS Fola Esch - Tre Fiori
20.00 uur: SC Gjilani - FK Liepaja
20.00 uur: HB Tórshavn - Newtown AFC
20.00 uur: KF Laçi - Iskra
20.00 uur: KF Shkëndija - Ararat Armenia

20.15 uur: Lechia Gdańsk - FK Akademija Pandev
20.30 uur: FK Buducnost Podgorica - KF Llapi
20.30 uur: Dunajská Streda - Cliftonville FC
20.45 uur: Derry City FC - Riga FC
20.45 uur: Tre Penne - Tuzla City

Conference League Kwalificatieronde 1 | Returns:

Dinsdag 12 juli:
20.00 uur: FC Drita - Inter Turku

Donderdag 14 juli:
16.00 uur: FK Liepaja - SC Gjilani
17.00 uur: FK Akademija Pandev - Lechia Gdańsk
17.00 uur: Ararat Armenia - KF Shkëndija
17.00 uur: College Europa FC - Vikingur Gøta
18.00 uur: Kauno Žalgiris - MFK Ružomberok
18.00 uur: FC Milsami Orhei - FK Panevėžys
18.00 uur: Paide - Dinamo Tbilisi
18.00 uur: SJK Seinäjoki - FC Flora Tallinn
18.00 uur: Tuzla City - Tre Penne

19.00 uur: Atlètic d'Escaldes - Gzira United
19.00 uur: B36 Tórshavn - Borac Banja Luka
19.00 uur: FC Dila Gori - KuPS Kuopio
19.00 uur: Petrocub - Floriana FC
19.00 uur: Riga FC - Derry City FC
19.15 uur: Newtown AFC - HB Tórshavn
19.30 uur: FC Differdange 03 - Olimpija Ljubljana
20.00 uur: Hamrun - Alashkert FC
20.00 uur: KF Llapi - FK Buducnost Podgorica
20.00 uur: NS Mura - FC Sfîntul Gheorghe
20.00 uur: Partizan Tirana - FC Saburtalo Tbilisi
20.00 uur: Sligo Rovers FC - Bala Town FC

20.15 uur: KR Reykjavík - Pogoń Stettin
20.45 uur: FK Dečić - Dinamo Minsk
20.45 uur: Larne FC - St Joseph's FC
20.45 uur: Tre Fiori - CS Fola Esch
21.00 uur: Cliftonville FC - Dunajská Streda
21.00 uur: Crusaders FC - FC Magpies
21.00 uur: Iskra - KF Laçi
21.15 uur: Breidablik - FC Santa Coloma


TV GIDS UEFA CONFERENCE LEAGUE


DATUM LOTING CONFERENCE LEAGUE


PROGRAMMA CHAMPIONS LEAGUE


PROGRAMMA EUROPA LEAGUE