Programma UEFA Europa Conference League

Programma_UEFA_Europa_Conference_League.jpg

UEFA Conference League: speelschema.

FEYENOORD FINALE CONFERENCE LEAGUE

Klik hier voor het programma van de UEFA Europa League

EUROPA CONFERENCE LEAGUE STANDEN
GROEP A, B, C, D, E, F, G en H
SEIZOEN 2021-2022


ECL POULES STANDEN GROEPSFASE

Poules 2021-2022

Groep A:
1  LASK Linz                 6-16  (12-1)
2  Maccabi Tel Aviv          6-11  (14-4)
3  HJK Helsinki              6-6   (5-15)
4  Alashkert FC              6-1   (4-15)

Groep B:
1  AA Gent                   6-13  (6-2)
2  Partizan Belgrado         6-8   (6-4)
3  Anorthosis Famagusta FC   6-6   (6-9)
4  FC Flora Tallinn          6-5   (5-8)

Groep C:
1  AS Roma                   6-13  (18-11)
2  FK Bodø/Glimt             6-12  (14-5)
3  FC Zorya Luhansk          6-7   (5-11)
4  CSKA Sofia                6-1   (3-13)

Groep D:
1  AZ                        6-14  (8-3)
2  Randers FC                6-7   (9-9)
3  FK Jablonec               6-6   (6-8)
4  CFR Cluj                  6-4   (4-7)

Groep E:
1  Feyenoord                 6-14  (11-6)
2  Slavia Praag              6-8   (8-7)
3  1. FC Union Berlin        6-7   (8-9)
4  Maccabi Haifa FC          6-4   (2-7)

Groep F:
1  FC Kopenhagen             6-15  (15-5)
2  PAOK Saloniki             6-11  (8-4)
3  Slovan Bratislava         6-8   (8-7)
4  Lincoln Red Imps FC       6-0   (2-17)

Groep G:
1  Stade Rennais             6-14  (13-7)
2  Vitesse                   6-10  (12-9)
3  Tottenham Hotspur         6-7   (11-11)
4  NS Mura                   6-3   (5-14)

Groep H:
1  FC Basel                  6-14  (14-6)
2  Karabach                  6-11  (10-8)
3  AC Omonia                 6-4   (5-10)
4  FC Kairat Almaty          6-2   (6-11)

HALVE FINALES

HALVE FINALES heenwedstrijden

Donderdag 28 april 2022:
21.00 uur: Leicester City - AS Roma 1-1
21.00 uur: Feyenoord - Marseille 3-2


HALVE FINALES returns

Donderdag 5 mei 2022:
21.00 uur: AS Roma - Leicester City 1-0
21.00 uur: Marseille - Feyenoord 0-0


---

FEYENOORD - AS ROMA

FINALE EUROPA CONFERENCE LEAGUE seizoen 2021-2022:

Woensdag 25 mei 2022, 21.00 uur, National Arena, Tirana, Albanië

UITSLAGEN EUROPA CONFERENCE LEAGUE 2021-2022

> KNOCK-OUTFASE:


KWARTFINALES

KWARTFINALES heenwedstrijden

Donderdag 7 april:
18.45 uur: Feyenoord - Slavia Praag 3-3
21.00 uur: FK Bodø/Glimt - AS Roma 2-1
21.00 uur: Marseille - PAOK Saloniki 2-1
21.00 uur: Leicester City - PSV 0-0


KWARTFINALES returns

Donderdag 14 april:
18.45 uur: PSV - Leicester City 1-2
21.00 uur: AS Roma - FK Bodø/Glimt 4-0
21.00 uur: Slavia Praag - Feyenoord 1-3
21.00 uur: PAOK Saloniki - Marseille 0-1



ACHTSTE FINALES

Achtste finales Europa Conference League | Heenwedstrijden

8e FINALES HEENWEDSTRIJDEN:

Donderdag 10 maart 2022:

18.45 uur: Partizan Belgrado - Feyenoord 2-5
18.45 uur: PAOK Saloniki - AA Gent 1-0
18.45 uur: Vitesse - AS Roma 0-1
18.45 uur: Slavia Praag - LASK Linz 4-1
21.00 uur: PSV - FC Kopenhagen 4-4
21.00 uur: Marseille - FC Basel 2-1
21.00 uur: FK Bodø/Glimt - AZ 2-1
21.00 uur: Leicester City - Stade Rennais 2-0



Achtste finales Europa Conference League | Returns

8e FINALES TERUGWEDSTRIJDEN:

Donderdag 17 maart 2022:

18.45 uur: FC Kopenhagen - PSV 0-4
18.45 uur: FC Basel - Marseille 1-2
18.45 uur: AZ - FK Bodø/Glimt 2-2 Na verlenging
18.45 uur: Stade Rennais - Leicester City 2-1
21.00 uur: Feyenoord - Partizan Belgrado 3-1
21.00 uur: AA Gent - PAOK Saloniki 1-2
21.00 uur: AS Roma - Vitesse 1-1
21.00 uur: LASK Linz - Slavia Praag 4-3

KNOCK-OUTRONDE PLAY-OFFS

Knock-out play-offs Europa Conference League | Heenwedstrijden

Donderdag 17 februari 2022:
18.45 uur: Rapid Wien - Vitesse 2-1
18.45 uur: FC Midtjylland - PAOK Saloniki 1-0
18.45 uur: Fenerbahçe - Slavia Praag 2-3
18.45 uur: PSV - Maccabi Tel Aviv 1-0
21.00 uur: Sparta Praag - Partizan Belgrado 0-1
21.00 uur: Celtic - FK Bodø/Glimt 1-3
21.00 uur: Leicester City - Randers FC 4-1
21.00 uur: Marseille - Karabach 3-1


Knock-out play-offs Europa Conference League | Returns

Donderdag 24 februari 2022:
18.45 uur: Partizan Belgrado - Sparta Praag 2-1
18.45 uur: FK Bodø/Glimt - Celtic 2-0
18.45 uur: Randers FC - Leicester City 1-3
18.45 uur: Maccabi Tel Aviv - PSV 1-1
18.45 uur: Karabach - Marseille 0-3
21.00 uur: Vitesse - Rapid Wien 2-0
21.00 uur: PAOK Saloniki - FC Midtjylland 2-1 verlenging
PAOK Saloniki - FC Midtjylland 5-3 na strafschoppen
21.00 uur: Slavia Praag - Fenerbahçe 3-2


---


GROEPSFASE

Poulefase Europa Conference League wedstrijden Speelronde 6

Donderdag 9 december:

Groep A:
18.45 uur: LASK Linz - HJK Helsinki 3-0
18.45 uur: Alashkert FC - Maccabi Tel Aviv 1-1

Groep B:
18.45 uur: AA Gent - FC Flora Tallinn 1-0
18.45 uur: Partizan Belgrado - Anorthosis Famagusta FC 1-1

Groep C:
18.45 uur: CSKA Sofia - AS Roma 2-3
18.45 uur: FC Zorya Luhansk - FK Bodø/Glimt 1-1

Groep D:
18.45 uur: CFR Cluj - FK Jablonec 2-0
18.45 uur: AZ - Randers FC 1-0

Groep E:
21.00 uur: 1. FC Union Berlin - Slavia Praag 1-1
21.00 uur: Feyenoord - Maccabi Haifa FC 2-1

Groep F:
21.00 uur: FC Kopenhagen - Slovan Bratislava 2-0
21.00 uur: PAOK Saloniki - Lincoln Red Imps FC 2-0

Groep G:
21.00 uur: Vitesse - NS Mura 3-1
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Stade Rennais 0-3 (REGLEMENTAIR)

Groep H:
21.00 uur: AC Omonia - FC Kairat Almaty 0-0
21.00 uur: FC Basel - Karabach 3-0

*

Poulefase Europa Conference League wedstrijden Speelronde 5

Donderdag 25 november:

Groep A:
18.45 uur: HJK Helsinki - Alashkert FC 1-0
21.00 uur: Maccabi Tel Aviv - LASK Linz 0-1

Groep B:
16.30 uur: FC Flora Tallinn - Partizan Belgrado 1-0
21.00 uur: Anorthosis Famagusta FC - AA Gent 1-0

Groep C:
21.00 uur: AS Roma - FC Zorya Luhansk 4-0
21.00 uur: FK Bodø/Glimt - CSKA Sofia 2-0

Groep D:
21.00 uur: Randers FC - CFR Cluj 2-1
21.00 uur: FK Jablonec - AZ 1-1

Groep E:
18.45 uur: Slavia Praag - Feyenoord 2-2
18.45 uur: Maccabi Haifa FC - 1. FC Union Berlin 0-1

Groep F:
18.45 uur: Lincoln Red Imps FC - FC Kopenhagen 0-4
18.45 uur: Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 0-0

Groep G:
18.45 uur: NS Mura - Tottenham Hotspur 2-1
18.45 uur: Stade Rennais - Vitesse 3-3

Groep H:
16.30 uur: FC Kairat Almaty - FC Basel 2-3
18.45 uur: Karabach - AC Omonia 2-2


*


Poulefase Europa Conference League wedstrijden Speelronde 4

Donderdag 4 november:

Groep A:
18.45 uur: Maccabi Tel Aviv - HJK Helsinki 3-0
18.45 uur: LASK Linz - Alashkert FC 2-0

Groep B:
16.30 uur: FC Flora Tallinn - Anorthosis Famagusta FC 2-2
18.45 uur: AA Gent - Partizan Belgrado 1-1

Groep C:
18.45 uur: FC Zorya Luhansk - CSKA Sofia 2-0
21.00 uur: AS Roma - FK Bodø/Glimt 2-2

Groep D:
18.45 uur: Randers FC - FK Jablonec 2-2
18.45 uur: AZ - CFR Cluj 2-0

Groep E:
21.00 uur: 1. FC Union Berlin - Feyenoord 1-2
21.00 uur: Slavia Praag - Maccabi Haifa FC 1-0

Groep F:
18.45 uur: Lincoln Red Imps FC - Slovan Bratislava 1-4
21.00 uur: PAOK Saloniki - FC Kopenhagen 1-2

Groep G:
21.00 uur: Tottenham Hotspur - Vitesse 3-2
21.00 uur: Stade Rennais - NS Mura 1-0

Groep H:
16.30 uur: FC Kairat Almaty - Karabach 1-2
18.45 uur: AC Omonia - FC Basel 1-1

*

Poulefase Europa Conference League wedstrijden Speelronde 3

Donderdag 21 oktober:

Groep A:
16.30 uur: HJK Helsinki - Maccabi Tel Aviv 0-5
18.45 uur: Alashkert FC - LASK Linz 0-3

Groep B:
18.45 uur: Anorthosis Famagusta FC - FC Flora Tallinn 2-2
21.00 uur: Partizan Belgrado - AA Gent 0-1

Groep C:
18.45 uur: FK Bodø/Glimt - AS Roma 6-1
21.00 uur: CSKA Sofia - FC Zorya Luhansk 0-1

Groep D:
21.00 uur: CFR Cluj - AZ 0-1
21.00 uur: FK Jablonec - Randers FC 2-2

Groep E:
18.45 uur: Feyenoord - 1. FC Union Berlin 3-1
18.45 uur: Maccabi Haifa FC - Slavia Praag 1-0

Groep F:
18.45 uur: FC Kopenhagen - PAOK Saloniki 1-2
21.00 uur: Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps FC 2-0

Groep G:
18.45 uur: Vitesse - Tottenham Hotspur 1-0
18.45 uur: NS Mura - Stade Rennais 1-2

Groep H:
18.45 uur: Karabach - FC Kairat Almaty 2-1
21.00 uur: FC Basel - AC Omonia 3-1

*

Poulefase Europa Conference League Speelronde 2

Donderdag 30 september:

Groep A:
18.45 uur: Alashkert FC - HJK Helsinki 2-4
18.45 uur: LASK Linz - Maccabi Tel Aviv 1-1

Groep B:
18.45 uur: Partizan Belgrado - FC Flora Tallinn 2-0
18.45 uur: AA Gent - Anorthosis Famagusta FC 2-0

Groep C:
18.45 uur: CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt 0-0
18.45 uur: FC Zorya Luhansk - AS Roma 0-3

Groep D:
18.45 uur: CFR Cluj - Randers FC 1-1
18.45 uur: AZ - FK Jablonec 1-0

Groep E:
21.00 uur: 1. FC Union Berlin - Maccabi Haifa FC 3-0
21.00 uur: Feyenoord - Slavia Praag 2-1

Groep F:
21.00 uur: PAOK Saloniki - Slovan Bratislava 1-1
21.00 uur: FC Kopenhagen - Lincoln Red Imps FC 3-1

Groep G:
21.00 uur: Vitesse - Stade Rennais 1-2
21.00 uur: Tottenham Hotspur - NS Mura 5-1

Groep H:
21.00 uur: AC Omonia - Karabach 1-4
21.00 uur: FC Basel - FC Kairat Almaty 4-2

*

Poulefase Europa Conference League wedstrijden Speelronde 1

Dinsdag 14 september:

Groep A:
16.30 uur: Maccabi Tel Aviv - Alashkert FC 4-1

Groep E:
16.30 uur: Maccabi Haifa FC - Feyenoord 0-0

Donderdag 16 september:

Groep A:
18.45 uur: HJK Helsinki - LASK Linz 0-2

Groep B:
18.45 uur: FC Flora Tallinn - AA Gent 0-1
21.00 uur: Anorthosis Famagusta FC - Partizan Belgrado 0-2

Groep C:
21.00 uur: FK Bodø/Glimt - FC Zorya Luhansk 3-1
21.00 uur: AS Roma - CSKA Sofia 5-1

Groep D:
21.00 uur: Randers FC - AZ 2-2
21.00 uur: FK Jablonec - CFR Cluj 1-0

Groep E:
18.45 uur: Slavia Praag - 1. FC Union Berlin 3-1

Groep F:
18.45 uur: Lincoln Red Imps FC - PAOK Saloniki 0-2
18.45 uur: Slovan Bratislava - FC Kopenhagen 1-3

Groep G:
18.45 uur: NS Mura - Vitesse 0-2
18.45 uur: Stade Rennais - Tottenham Hotspur 2-2

Groep H:
16.30 uur: FC Kairat Almaty - AC Omonia 0-0
18.45 uur: Karabach - FC Basel 0-0



In de tweede kwalificatieronde van de Europa Conference League speelde Feyenoord tegen FC Drita.

Donderdag 22 juli 2021:
21.00 uur: FC Drita - Feyenoord 0-0

Donderdag 29 juli 2021:
20.00 uur: Feyenoord - FC Drita 3-2

Na deze winst werd FC Luzern de volgende tegenstander.

Donderdag 5 augustus 2021:
20.30 uur: FC Luzern - Feyenoord 0-3

Vitesse kwam in de derde kwalificatieronde uit tegen Dundalk FC.

Donderdag 5 augustus 2021:
19.00 uur: Vitesse - Dundalk FC 2-2

Returns:

Donderdag 12 augustus 2021:
20.00 uur: Feyenoord - FC Luzern 3-0
21.00 uur: Dundalk FC - Vitesse 1-2


In de Play-offs van de Europa Conference League speelde Feyenoord tegen Elfsborg en Vitesse trof Anderlecht.

Donderdag 19 augustus 2021:
20.00 uur: Feyenoord - IF Elfsborg 5-0
20.00 uur: Anderlecht - Vitesse 3-3

Returns:

Donderdag 26 augustus 2021:
19.00 uur: IF Elfsborg - Feyenoord 3-1
19.00 uur: Vitesse - Anderlecht 2-1


>>> VITESSE EN FEYENOORD NAAR GROEPSFASE CONFERENCE LEAGUE

AZ (VANUIT VOORRONDE EUROPA LEAGUE) SPEELT EVENEENS IN CONFERENCE LEAGUE

Europa_League_Poule_PSV.jpg

Poule PSV in UEFA Europa League

Europa_Conference_League_ECL_Poule_Feyenoord.jpg

Poule Feyenoord in Europa Conference League

Europa_Conference_League_ECL_Poule_Vitesse.jpg

Poule Vitesse in Europa Conference League

Europa_Conference_League_ECL_Poule_AZ.jpg

Poule AZ in Europa Conference League