PROGRAMMA EUROPA LEAGUE

Programma_UEFA_Europa_League.jpg

Speelschema met data alle wedstrijden in de Europa League seizoen 2019-2020. Programma Europa League t/m finale EL op woensdag 27 mei 2020 in Gdansk (Polen).

Hier volgen de Groepen 2019-2020 na de loting voor de groepsfase Europa League.
Groep A:
1  Dudelange                  0-0   (0-0)
2  Sevilla FC                 0-0   (0-0)
3  APOEL FC                   0-0   (0-0)
4  Karabach                   0-0   (0-0)

Groep B:
1  Dynamo Kiev                0-0   (0-0)
2  FC Kopenhagen              0-0   (0-0)
3  FC Lugano                  0-0   (0-0)
4  Malmö FF                   0-0   (0-0)

Groep C:
1  FC Basel                   0-0   (0-0)
2  Getafe CF                  0-0   (0-0)
3  FC Krasnodar               0-0   (0-0)
4  Trabzonspor                0-0   (0-0)

Groep D:
1  PSV                        0-0   (0-0)
2  Rosenborg                  0-0   (0-0)
3  LASK Linz                  0-0   (0-0)
4  Sporting Lissabon          0-0   (0-0)

Groep E:
1  Stade Rennais              0-0   (0-0)
2  CFR Cluj                   0-0   (0-0)
3  Celtic                     0-0   (0-0)
4  Lazio                      0-0   (0-0)

Groep F:
1  Arsenal                    0-0   (0-0)
2  Eintracht Frankfurt        0-0   (0-0)
3  Vitória Guimarães          0-0   (0-0)
4  Standard Luik              0-0   (0-0)

Groep G:
1  Feyenoord                  0-0   (0-0)
2  FC Porto                   0-0   (0-0)
3  Rangers FC                 0-0   (0-0)
4  Young Boys                 0-0   (0-0)

Groep H:
1  CSKA Moskou                0-0   (0-0)
2  Espanyol                   0-0   (0-0)
3  Ferencváros                0-0   (0-0)
4  Ludogorets Razgrad         0-0   (0-0)

Groep I:
1  Saint-Etienne              0-0   (0-0)
2  VfL Wolfsburg              0-0   (0-0)
3  Oleksandriya               0-0   (0-0)
4  AA Gent                    0-0   (0-0)

Groep J:
1  AS Roma                    0-0   (0-0)
2  Borussia Mönchengladbach   0-0   (0-0)
3  Wolfsberger AC             0-0   (0-0)
4  Istanbul Basaksehir        0-0   (0-0)

Groep K:
1  Slovan Bratislava          0-0   (0-0)
2  Wolverhampton Wanderers    0-0   (0-0)
3  Besiktas                   0-0   (0-0)
4  SC Braga                   0-0   (0-0)

Groep L:
1  AZ                         0-0   (0-0)
2  FC Astana                  0-0   (0-0)
3  Manchester Utd             0-0   (0-0)
4  Partizan Belgrado          0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Europa League groepsfase speeldag 1 | data en wedstrijden
Donderdag 19 september 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 1
Meer info  
Donderdag 19 september:

Groep A:
18.55 uur: APOEL FC - Dudelange
18.55 uur: Karabach - Sevilla FC

Groep B:
18.55 uur: FC Kopenhagen - FC Lugano
18.55 uur: Dynamo Kiev - Malmö FF

Groep C:
18.55 uur: FC Basel - FC Krasnodar
18.55 uur: Getafe CF - Trabzonspor

Groep D:
18.55 uur: LASK Linz - Rosenborg
18.55 uur: PSV - Sporting Lissabon

Groep E:
18.55 uur: CFR Cluj - Lazio
18.55 uur: Stade Rennais - Celtic

Groep F:
18.55 uur: Standard Luik - Vitória Guimarães
18.55 uur: Eintracht Frankfurt - Arsenal

Groep G:
21.00 uur: Rangers FC - Feyenoord
21.00 uur: FC Porto - Young Boys

Groep H:
21.00 uur: Espanyol - Ferencváros
21.00 uur: Ludogorets Razgrad - CSKA Moskou

Groep I:
21.00 uur: VfL Wolfsburg - Oleksandriya
21.00 uur: AA Gent - Saint-Etienne

Groep J:
21.00 uur: Borussia Mönchengladbach - Wolfsberger AC
21.00 uur: AS Roma - Istanbul Basaksehir

Groep K:
21.00 uur: Wolverhampton Wanderers - SC Braga
21.00 uur: Slovan Bratislava - Besiktas

Groep L:
21.00 uur: Manchester Utd - FC Astana
21.00 uur: Partizan Belgrado - AZ


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League groepsfase speeldag 2 | data en wedstrijden
Woensdag 2 en donderdag 3 oktober 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 2
Meer info  
Woensdag 2 oktober:

Groep F:
16.50 uur: Vitória Guimarães - Eintracht Frankfurt

Donderdag 3 oktober:

Groep A:
21.00 uur: Sevilla FC - APOEL FC
21.00 uur: Dudelange - Karabach

Groep B:
21.00 uur: Malmö FF - FC Kopenhagen
21.00 uur: FC Lugano - Dynamo Kiev

Groep C:
21.00 uur: Trabzonspor - FC Basel
21.00 uur: FC Krasnodar - Getafe CF

Groep D:
21.00 uur: Sporting Lissabon - LASK Linz
21.00 uur: Rosenborg - PSV

Groep E:
21.00 uur: Celtic - CFR Cluj
21.00 uur: Lazio - Stade Rennais

Groep F:
21.00 uur: Arsenal - Standard Luik

Groep G:
18.55 uur: Young Boys - Rangers FC
18.55 uur: Feyenoord - FC Porto

Groep H:
18.55 uur: CSKA Moskou - Espanyol
18.55 uur: Ferencváros - Ludogorets Razgrad

Groep I:
18.55 uur: Saint-Etienne - VfL Wolfsburg
18.55 uur: Oleksandriya - AA Gent

Groep J:
18.55 uur: Istanbul Basaksehir - Borussia Mönchengladbach
18.55 uur: Wolfsberger AC - AS Roma

Groep K:
18.55 uur: Besiktas - Wolverhampton Wanderers
18.55 uur: SC Braga - Slovan Bratislava

Groep L:
16.50 uur: FC Astana - Partizan Belgrado
18.55 uur: AZ - Manchester Utd


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League groepsfase speeldag 3 | data en wedstrijden
Donderdag 24 oktober 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 3
Meer info  
Donderdag 24 oktober:

Groep A:
18.55 uur: Karabach - APOEL FC
21.00 uur: Sevilla FC - Dudelange

Groep B:
21.00 uur: Dynamo Kiev - FC Kopenhagen
21.00 uur: Malmö FF - FC Lugano

Groep C:
21.00 uur: Getafe CF - FC Basel
21.00 uur: Trabzonspor - FC Krasnodar

Groep D:
21.00 uur: PSV - LASK Linz
21.00 uur: Sporting Lissabon - Rosenborg

Groep E:
21.00 uur: Stade Rennais - CFR Cluj
21.00 uur: Celtic - Lazio

Groep F:
21.00 uur: Eintracht Frankfurt - Standard Luik
21.00 uur: Arsenal - Vitória Guimarães

Groep G:
18.55 uur: FC Porto - Rangers FC
18.55 uur: Young Boys - Feyenoord

Groep H:
18.55 uur: Ludogorets Razgrad - Espanyol
18.55 uur: CSKA Moskou - Ferencváros

Groep I:
18.55 uur: AA Gent - VfL Wolfsburg
18.55 uur: Saint-Etienne - Oleksandriya

Groep J:
18.55 uur: AS Roma - Borussia Mönchengladbach
18.55 uur: Istanbul Basaksehir - Wolfsberger AC

Groep K:
18.55 uur: Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers
18.55 uur: Besiktas - SC Braga

Groep L:
18.55 uur: Partizan Belgrado - Manchester Utd
18.55 uur: AZ - FC Astana


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League groepsfase speeldag 4 | data en wedstrijden
Woensdag 6 en donderdag 7 november 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 4
Meer info  
Woensdag 6 november:

Groep F:
16.50 uur: Vitória Guimarães - Arsenal

Donderdag 7 november:

Groep A:
18.55 uur: APOEL FC - Karabach
18.55 uur: Dudelange - Sevilla FC

Groep B:
18.55 uur: FC Kopenhagen - Dynamo Kiev
18.55 uur: FC Lugano - Malmö FF

Groep C:
18.55 uur: FC Basel - Getafe CF
18.55 uur: FC Krasnodar - Trabzonspor

Groep D:
18.55 uur: LASK Linz - PSV
18.55 uur: Rosenborg - Sporting Lissabon

Groep E:
18.55 uur: CFR Cluj - Stade Rennais
18.55 uur: Lazio - Celtic

Groep F:
18.55 uur: Standard Luik - Eintracht Frankfurt

Groep G:
21.00 uur: Rangers FC - FC Porto
21.00 uur: Feyenoord - Young Boys

Groep H:
21.00 uur: Espanyol - Ludogorets Razgrad
21.00 uur: Ferencváros - CSKA Moskou

Groep I:
21.00 uur: VfL Wolfsburg - AA Gent
21.00 uur: Oleksandriya - Saint-Etienne

Groep J:
21.00 uur: Borussia Mönchengladbach - AS Roma
21.00 uur: Wolfsberger AC - Istanbul Basaksehir

Groep K:
21.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratislava
21.00 uur: SC Braga - Besiktas

Groep L:
16.50 uur: FC Astana - AZ
21.00 uur: Manchester Utd - Partizan Belgrado


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League groepsfase speeldag 5 | data en wedstrijden
Woensdag 27 en donderdag 28 november 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 5
Meer info  
Woensdag 27 november:

Groep F:
16.50 uur: Vitória Guimarães - Standard Luik

Donderdag 28 november:

Groep A:
21.00 uur: Dudelange - APOEL FC
21.00 uur: Sevilla FC - Karabach

Groep B:
21.00 uur: FC Lugano - FC Kopenhagen
21.00 uur: Malmö FF - Dynamo Kiev

Groep C:
16.50 uur: FC Krasnodar - FC Basel
16.50 uur: Trabzonspor - Getafe CF

Groep D:
21.00 uur: Rosenborg - LASK Linz
21.00 uur: Sporting Lissabon - PSV

Groep E:
21.00 uur: Lazio - CFR Cluj
21.00 uur: Celtic - Stade Rennais

Groep F:
21.00 uur: Arsenal - Eintracht Frankfurt

Groep G:
18.55 uur: Feyenoord - Rangers FC
18.55 uur: Young Boys - FC Porto

Groep H:
18.55 uur: Ferencváros - Espanyol
18.55 uur: CSKA Moskou - Ludogorets Razgrad

Groep I:
18.55 uur: Oleksandriya - VfL Wolfsburg
18.55 uur: Saint-Etienne - AA Gent

Groep J:
18.55 uur: Wolfsberger AC - Borussia Mönchengladbach
18.55 uur: Istanbul Basaksehir - AS Roma

Groep K:
18.55 uur: SC Braga - Wolverhampton Wanderers
18.55 uur: Besiktas - Slovan Bratislava

Groep L:
16.50 uur: FC Astana - Manchester Utd
18.55 uur: AZ - Partizan Belgrado


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League groepsfase speeldag 6 | data en wedstrijden
Donderdag 12 december 2019
Programma Europa League 2019/'20 Groepsfase Speelronde 6
Meer info  
Donderdag 12 december:

Groep A:
18.55 uur: APOEL FC - Sevilla FC
18.55 uur: Karabach - Dudelange

Groep B:
18.55 uur: FC Kopenhagen - Malmö FF
18.55 uur: Dynamo Kiev - FC Lugano

Groep C:
18.55 uur: FC Basel - Trabzonspor
18.55 uur: Getafe CF - FC Krasnodar

Groep D:
18.55 uur: LASK Linz - Sporting Lissabon
18.55 uur: PSV - Rosenborg

Groep E:
18.55 uur: CFR Cluj - Celtic
18.55 uur: Stade Rennais - Lazio

Groep F:
18.55 uur: Standard Luik - Arsenal
18.55 uur: Eintracht Frankfurt - Vitória Guimarães

Groep G:
21.00 uur: Rangers FC - Young Boys
21.00 uur: FC Porto - Feyenoord

Groep H:
21.00 uur: Espanyol - CSKA Moskou
21.00 uur: Ludogorets Razgrad - Ferencváros

Groep I:
21.00 uur: VfL Wolfsburg - Saint-Etienne
21.00 uur: AA Gent - Oleksandriya

Groep J:
21.00 uur: Borussia Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir
21.00 uur: AS Roma - Wolfsberger AC

Groep K:
21.00 uur: Wolverhampton Wanderers - Besiktas
21.00 uur: Slovan Bratislava - SC Braga

Groep L:
21.00 uur: Manchester Utd - AZ
21.00 uur: Partizan Belgrado - FC Astana


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League zestiende finales - heenronde
Donderdag 20 februari 2020
Programma Europa League zestiende finales 2019/'20
Meer info  

Europa League zestiende finales - returns
Donderdag 27 februari 2020
Programma Europa League zestiende finales 2019/'20
Meer info  

Europa League achtste finales - heenronde
Donderdag 12 maart 2020
Programma Europa League achtste finales 2019/'20
Meer info  

Europa League achtste finales - returns
Donderdag 19 maart 2020
Programma Europa League achtste finales 2019/'20
Meer info  

Europa League kwartfinales - heenronde
Donderdag 9 april 2020
Programma Europa League kwartfinales 2019/'20
Meer info  

Europa League kwartfinales - returns
Donderdag 16 april 2020
Programma Europa League kwartfinales 2019/'20
Meer info  

Europa League halve finales - heenronde
Donderdag 30 april 2020
Programma Europa League halve finales 2019/'20
Meer info  

Europa League halve finales - returns
Donderdag 7 mei 2020
Programma Europa League halve finales 2019/'20
Meer info  

Finale Europa League seizoen 2019/'20
Woensdag 27 mei 2020, n.n.b. uur, Gdansk, Polen
Arena Gdansk | UEFA Europa League finale 2020
Meer info  

Europa League play-offs kwalificatieronde - returns
Donderdag 29 augustus 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Donderdag 29 augustus:
18.00 uur: Karabach - Linfield FC 2-1
18.45 uur: Riga FC - FC Kopenhagen 1-0
19.00 uur: FC BATE Borisov - FC Astana 2-0
19.00 uur: PAOK Saloniki - Slovan Bratislava 3-2
19.00 uur: AIK Solna - Celtic 1-4
19.00 uur: Bnei Yehuda Tel-Aviv - Malmö FF 0-1
19.00 uur: Molde - Partizan Belgrado 1-1
19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Espanyol 2-2
19.00 uur: Apollon Limassol - PSV 0-4

19.15 uur: Spartak Moskou - SC Braga 1-2
19.30 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Feyenoord 0-3
19.30 uur: Antwerp - AZ 1-4 NA VERLENGING
19.30 uur: Trabzonspor - AEK Athene 0-2
20.00 uur: Dudelange - Ararat Armenia 2-1
20.00 uur: Ferencváros - FK Suduva 4-2
20.00 uur: Rijeka - AA Gent 1-1

20.15 uur: Maribor - Ludogorets Razgrad 2-2
20.30 uur: Eintracht Frankfurt - RC Strasbourg Alsace 3-0
20.45 uur: Rangers FC - Legia Warschau 1-0
20.45 uur: Wolverhampton Wanderers - Torino 2-1
21.00 uur: Vitória Guimarães - Steaua Boekarest 1-0


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League play-offs kwalificatieronde - heenwedstrijden
Donderdag 22 augustus 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Donderdag 22 augustus:
16.00 uur: FC Astana - FC BATE Borisov 3-0
17.00 uur: Ararat Armenia - Dudelange 2-1
19.00 uur: FK Suduva - Ferencváros 0-0
19.00 uur: Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv 3-0
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - Maribor 0-0
19.30 uur: Feyenoord - Hapoel Beer Sheva FC 3-0
19.45 uur: FC Kopenhagen - Riga FC 3-1

20.00 uur: AEK Athene - Trabzonspor 1-3
20.00 uur: Legia Warschau - Rangers FC 0-0
20.30 uur: AZ - Antwerp 1-1
20.30 uur: RC Strasbourg Alsace - Eintracht Frankfurt 1-0
20.30 uur: AA Gent - Rijeka 2-1
20.30 uur: PSV - Apollon Limassol 3-0
20.30 uur: Steaua Boekarest - Vitória Guimarães 0-0
20.45 uur: Linfield FC - Karabach 3-2
20.45 uur: Celtic - AIK Solna 2-0
20.45 uur: SC Braga - Spartak Moskou 1-0

21.00 uur: Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 1-0
21.00 uur: Partizan Belgrado - Molde 2-1
21.00 uur: Espanyol - FC Zorya Luhansk 3-1
21.00 uur: Torino - Wolverhampton Wanderers 2-3


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League derde kwalificatieronde - returns
Vanaf dinsdag 13 augustus 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 13 augustus:
18.00 uur: JK Nõmme Kalju - Dudelange 0-1
20.45 uur: Linfield FC - FK Sutjeska 3-2
21.00 uur: Dundalk FC - Slovan Bratislava 1-3

Woensdag 14 augustus:
18.00 uur: FC Saburtalo Tbilisi - Ararat Armenia 0-2
18.00 uur: Vitória Guimarães - FK Ventspils 6-0
18.00 uur: Atromitos FC - Legia Warschau 0-2

Donderdag 15 augustus:
18.00 uur: HJK Helsinki - Riga FC 2-2
18.30 uur: Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1-1
18.45 uur: Spartak Moskou - FC Thun 2-1

19.00 uur: AIK Solna - Sheriff Tiraspol 1-1
19.00 uur: FC BATE Borisov - FK Sarajevo 0-0
19.00 uur: FK Suduva - Maccabi Tel Aviv 2-1
19.00 uur: Bnei Yehuda Tel-Aviv - Neftçi 2-1
19.00 uur: FC Zorya Luhansk - CSKA Sofia 1-0
19.00 uur: HŠK Zrinjski - Malmö FF 1-0
19.00 uur: Yeni Malatyaspor - Partizan Belgrado 1-0
19.00 uur: Mladá Boleslav - Steaua Boekarest 0-1
19.00 uur: Apollon Limassol - Austria Wien 3-1
19.00 uur: FC Shakhtyor Soligorsk - Torino 1-1
19.30 uur: The New Saints FC - Ludogorets Razgrad 0-4
19.30 uur: Trabzonspor - Sparta Praag 2-1
19.30 uur: Hapoel Beer Sheva FC - IFK Norrköping 3-1

20.00 uur: Valletta FC - FC Astana 0-4
20.00 uur: AEK Athene - CSU Craiova 1-1
20.00 uur: Viktoria Pilsen - Antwerp 2-1 n.v.

20.30 uur: PSV - FK Haugesund 0-0
20.30 uur: AZ - FK Marioepol 4-0
20.30 uur: Eintracht Frankfurt - Vaduz 1-0
20.30 uur: AA Gent - Larnaca 3-0
20.30 uur: RC Strasbourg Alsace - Lokomotiv Plovdiv 1-0
20.30 uur: Aris Thessaloniki - Molde 3-1 n.v.
20.45 uur: Aberdeen FC - Rijeka 0-2
20.45 uur: Rangers FC - FC Midtjylland 3-1
20.45 uur: Wolverhampton Wanderers - FC Pyunik 4-0
20.45 uur: SC Braga - Brøndby IF 3-1
21.00 uur: Espanyol - FC Luzern 3-0



Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League derde kwalificatieronde - heenwedstrijden
Vanaf dinsdag 6 augustus 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 6 augustus:
17.00 uur: Ararat Armenia - FC Saburtalo Tbilisi 1-2
18.00 uur: Riga FC - HJK Helsinki 1-1
20.15 uur: FK Sutjeska - Linfield FC 1-2

Woensdag 7 augustus:
20.15 uur: Slovan Bratislava - Dundalk FC 1-0

Donderdag 8 augustus:
16.00 uur: FC Astana - Valletta FC 5-1
17.30 uur: Larnaca - AA Gent 1-1
18.00 uur: Sparta Praag - Trabzonspor 2-2
18.00 uur: FC Pyunik - Wolverhampton Wanderers 0-4
18.15 uur: CSU Craiova - AEK Athene 0-2
18.30 uur: Brøndby IF - SC Braga 2-4
18.45 uur: FK Ventspils - Vitória Guimarães 0-3

19.00 uur: FK Haugesund - PSV 0-1
19.00 uur: FK Marioepol - AZ 0-0
19.00 uur: Sheriff Tiraspol - AIK Solna 1-2
19.00 uur: Neftçi - Bnei Yehuda Tel-Aviv 2-2
19.00 uur: Malmö FF - HŠK Zrinjski 3-0
19.00 uur: FC Thun - Spartak Moskou 2-3
19.00 uur: Molde - Aris Thessaloniki 3-0

19.30 uur: Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4-0
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - The New Saints FC 5-0
19.30 uur: Maccabi Tel Aviv - FK Suduva 1-2
19.30 uur: CSKA Sofia - FC Zorya Luhansk 1-1
19.30 uur: Lokomotiv Plovdiv - RC Strasbourg Alsace 0-1
19.30 uur: Antwerp - Viktoria Pilsen 1-0
19.45 uur: FK Sarajevo - FC BATE Borisov 1-2

20.00 uur: Dudelange - JK Nõmme Kalju 3-1
20.00 uur: Rijeka - Aberdeen FC 2-0
20.00 uur: FC Midtjylland - Rangers FC 2-4
20.00 uur: IFK Norrköping - Hapoel Beer Sheva FC 1-1
20.30 uur: Vaduz - Eintracht Frankfurt 0-5
20.30 uur: Steaua Boekarest - Mladá Boleslav 0-0
20.30 uur: Austria Wien - Apollon Limassol 1-2
21.00 uur: FC Luzern - Espanyol 0-3
21.00 uur: Partizan Belgrado - Yeni Malatyaspor 3-1
21.00 uur: Legia Warschau - Atromitos FC 0-0
21.00 uur: Torino - FC Shakhtyor Soligorsk 5-0


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - schema alle wedstrijden


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League tweede kwalificatieronde - returns
Vanaf dinsdag 30 juli 2019 | met AZ en FC Utrecht
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Met AZ en FC Utrecht.

Dinsdag 30 juli:
17.45 uur: Lincoln Red Imps FC - Ararat Armenia 1-4
17.45 uur: FK Suduva - Tre Penne 5-0
17.55 uur: Dudelange - KF Shkëndija 1-1
18.00 uur: KF Feronikeli - Slovan Bratislava 0-2

Woensdag 31 juli:
20.45 uur: FK Cukaricki - Molde 1-3

Donderdag 1 augustus:
16.00 uur: FC Astana - FC Santa Coloma 4-1
16.00 uur: FC Ordabasy Shymkent - Mladá Boleslav 2-3
16.30 uur: FC Kairat Almaty - Hapoel Beer Sheva FC 1-1
17.00 uur: Viitorul Constanta - AA Gent 2-1
18.00 uur: FC Zorya Luhansk - FK Buducnost Podgorica 1-0
18.15 uur: CSU Craiova w.n.s. - Honvéd Budapest 0-0

18.30 uur: BK Häcken - AZ 0-3
18.30 uur: Riga FC - GKS Piast Gliwice 2-1
18.30 uur: Debreceni VSC - Torino 1-4
18.30 uur: Levski Sofia - Larnaca 0-4

19.00 uur: HŠK Zrinjski - FC Utrecht 2-1 n.v.
19.00 uur: Sheriff Tiraspol - Partizan Tirana 1-1
19.00 uur: AEL Limassol - Aris Thessaloniki 0-1
19.00 uur: Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3-1
19.00 uur: Maccabi Haifa FC - RC Strasbourg Alsace 2-1
19.00 uur: KÍ Klaksvík - FC Luzern 0-1
19.00 uur: Malmö FF - NK Domžale 3-2
19.00 uur: Dinamo Tbilisi - Qäbälä FK 3-0
19.00 uur: Vaduz w.n.v. - MOL Vidi FC 2-0
19.00 uur: FK Jablonec - FC Pyunik 0-0
19.00 uur: KuPS Kuopio - Legia Warschau 0-0
19.00 uur: Atromitos FC - Dunajská Streda 3-2
19.00 uur: Neftçi - Arsenal Toela 3-0
19.00 uur: FK Liepaja - IFK Norrköping 0-1
19.30 uur: Ludogorets Razgrad - Valur Reykjavík 4-0
19.30 uur: Brøndby IF - Lechia Gdańsk 4-1
19.30 uur: FC Progrès Niederkorn - Rangers FC 0-0
19.45 uur: Esbjerg - FC Shakhtyor Soligorsk 0-0

20.00 uur: Gzira United - FK Ventspils 2-2
20.00 uur: Olimpija Ljubljana - Yeni Malatyaspor 0-1
20.30 uur: Steaua Boekarest - Alashkert FC 2-3
20.30 uur: Eintracht Frankfurt - FC Flora Tallinn 2-1
20.30 uur: Sturm Graz - FK Haugesund 2-1
20.45 uur: Linfield FC - HB Tórshavn 1-0
20.45 uur: Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 3-1
20.45 uur: NK Osijek - CSKA Sofia w.n.s. 1-0
20.45 uur: Aberdeen FC - FC Chikhura Sachkhere 5-0
21.00 uur: Partizan Belgrado - Connah's Quay 3-0
21.00 uur: Vitória Guimarães - AS Jeunesse Esch 4-0
21.00 uur: Crusaders FC - Wolverhampton Wanderers 1-4
21.15 uur: Stjarnan - Espanyol 1-3


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League eerste kwalificatieronde - returns
Vanaf dinsdag 16 juli 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 16 juli:
17.00 uur: FC Banants - FK Cukaricki 0-5
19.00 uur: KÍ Klaksvík - FK Riteriai 0-0
20.30 uur: OFK Titograd - CSKA Sofia 0-0

Woensdag 17 juli:
18.00 uur: FC Chikhura Sachkhere - CS Fola Esch 2-1

Donderdag 18 juli:
14.00 uur: Tobol Qostanay - AS Jeunesse Esch 1-1
16.30 uur: FC Kairat Almaty - Široki Brijeg 2-1
16.30 uur: FK Makedonija - Alashkert FC 0-3
17.00 uur: KS Teuta Durrës - FK Ventspils 1-0
17.30 uur: Inter Turku - Brøndby IF 2-0
18.00 uur: CSU Craiova - Sabail FK 3-2
18.00 uur: RoPS Rovaniemi - Aberdeen FC 1-2
18.00 uur: FC Levadia Tallinn - Stjarnan 3-2
18.00 uur: FK RFS - Olimpija Ljubljana 0-2
18.30 uur: Dinamo Minsk - FK Liepaja 1-2
18.30 uur: Levski Sofia - Ružomberok 2-0

19.00 uur: Petrocub - Larnaca 0-1
19.00 uur: FK Haugesund - Barry Town United 5-1
19.00 uur: Apollon Limassol - Kauno 4-0
19.00 uur: MKS Cracovia - Dunajská Streda 2-2
19.00 uur: Žalgiris - Honvéd Budapest 1-1
19.00 uur: Neftçi - FC Speranța Nisporeni 6-0
19.00 uur: HŠK Zrinjski - FK Akademija Pandev 3-0
19.00 uur: FC Milsami Orhei - Steaua Boekarest 1-2
19.00 uur: Torpedo Kutaisi - FC Ordabasy Shymkent 0-2
19.00 uur: Vaduz - Breidablik 2-1
19.30 uur: Hapoel Beer Sheva FC - KF Laçi 1-0
19.30 uur: UE Engordany - Dinamo Tbilisi 0-1
19.30 uur: FC Progrès Niederkorn - Cork City FC 1-2

20.00 uur: IFK Norrköping - St Patrick's 2-1
20.00 uur: Hibernians FC - FC Shakhtyor Soligorsk 0-1
20.00 uur: MOL Vidi FC - FK Zeta 0-0
20.00 uur: B36 Tórshavn - Crusaders FC 2-3
20.00 uur: FK Kukësi - Debreceni VSC 1-1
20.00 uur: NS Mura - Maccabi Haifa FC 2-3
20.00 uur: Hajduk Split - Gzira United 1-3
20.30 uur: KF Shkupi - FC Pyunik 1-2
20.30 uur: FK Vitebsk - KuPS Kuopio 1-1
20.45 uur: FK Buducnost Podgorica - JK Narva Trans 4-1
20.45 uur: NK Domžale - Balzan FC 1-0
20.45 uur: Spartak Trnava (w.n.s.) - Radnik Bijeljina 2-0
20.45 uur: Rangers FC - St Joseph's FC 6-0
20.45 uur: Radnicki Niš - FC Flora Tallinn 2-2
20.45 uur: Kilmarnock FC - Connah's Quay 0-2
20.45 uur: Ballymena Utd - Malmö FF 0-4
21.00 uur: KR Reykjavík - Molde 0-0
21.00 uur: Legia Warschau - Sant Julià 3-0
21.00 uur: Shamrock Rovers - Brann 2-1


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Europa League eerste kwalificatieronde - heenwedstrijden
Vanaf dinsdag 9 juli 2019
Programma Europa League 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 9 juli:
17.55 uur: St Joseph's FC - Rangers FC 0-4
18.00 uur: Gzira United - Hajduk Split 0-2
19.30 uur: CSKA Sofia - OFK Titograd 4-0

Woensdag 10 juli:
17.55 uur: AS Jeunesse Esch - Tobol Qostanay 0-0

Donderdag 11 juli:
15.30 uur: FC Pyunik - KF Shkupi 3-3
16.00 uur: FC Ordabasy Shymkent - Torpedo Kutaisi 1-0
16.45 uur: FK Ventspils - KS Teuta Durrës 3-0
17.00 uur: Alashkert FC - FK Makedonija 3-1
17.30 uur: Larnaca - Petrocub 1-0
17.30 uur: JK Narva Trans - FK Buducnost Podgorica 0-2
17.30 uur: KF Laçi - Hapoel Beer Sheva FC 1-1
18.00 uur: Sabail FK - CSU Craiova 2-3
18.00 uur: FC Flora Tallinn - Radnicki Niš 2-0
18.00 uur: KuPS Kuopio - FK Vitebsk 2-0
18.30 uur: Balzan FC - NK Domžale 3-4
18.30 uur: FK Riteriai - KÍ Klaksvík 1-1
18.30 uur: Ružomberok - Levski Sofia 0-2

19.00 uur: FK Liepaja - Dinamo Minsk 1-1
19.00 uur: Kauno - Apollon Limassol 0-2
19.00 uur: Dinamo Tbilisi - SP La Fiorita 6-0
19.00 uur: Radnik Bijeljina - Spartak Trnava 2-0
19.00 uur: FC Shakhtyor Soligorsk - Hibernians FC 1-0
19.00 uur: FC Speranța Nisporeni - Neftçi 0-3
19.00 uur: FK Akademija Pandev - HŠK Zrinjski 0-3
19.00 uur: Molde - KR Reykjavík 7-1
19.00 uur: Brøndby IF - Inter Turku 4-1
19.00 uur: Crusaders FC - B36 Tórshavn 2-0
19.00 uur: Debreceni VSC - FK Kukësi 3-0
19.00 uur: Maccabi Haifa FC - NS Mura 2-0
19.00 uur: Brann - Shamrock Rovers 2-2
19.00 uur: Malmö FF - Ballymena Utd 7-0
19.30 uur: CS Fola Esch - FC Chikhura Sachkhere 1-2

20.00 uur: Olimpija Ljubljana - FK RFS 2-3
20.00 uur: Connah's Quay - Kilmarnock FC 1-2
20.30 uur: Dunajská Streda - MKS Cracovia 1-1
20.30 uur: FK Zeta - MOL Vidi FC 1-5
20.30 uur: Steaua Boekarest - FC Milsami Orhei 2-0
20.30 uur: FK Cukaricki - FC Banants 3-0
20.30 uur: College Europa FC - Legia Warschau 0-0
20.45 uur: Aberdeen FC - RoPS Rovaniemi 2-1
20.45 uur: St Patrick's - IFK Norrköping 0-2
20.45 uur: Cliftonville FC - FK Haugesund 0-1
20.45 uur: Cork City FC - FC Progrès Niederkorn 0-2
21.00 uur: Široki Brijeg - FC Kairat Almaty 1-2
21.00 uur: Honvéd Budapest - Žalgiris 3-1
22.00 uur: Stjarnan - FC Levadia Tallinn 2-1
22.00 uur: Breidablik - Vaduz 0-0


Zie ook: Loting Europa League

& Programma Champions League - volledig schema


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

SCHEMA | SPEELDATA ALLE RONDEN EL 2019-2020

> KWALIFICATIEFASE:

Eerste voorronde Europa League | data heenronde
Donderdag 27 juni 2019

Eerste voorronde Europa League | data returns
Dinsdag 2 juli en donderdag 4 juli 2019

Europa League Kwalificatieronde 1 | data heenronde
Dinsdag 9, woensdag 10 en donderdag 11 juli 2019

Europa League Kwalificatieronde 1 | data returns
Dinsdag 16, woensdag 17 en donderdag 18 juli 2019

Europa League Kwalificatieronde 2 | data heenronde
Dinsdag 23, woensdag 24 en donderdag 25 juli 2019

Europa League Kwalificatieronde 2 | data returns
Dinsdag 30, woensdag 31 juli en donderdag 1 augustus 2019

Europa League Kwalificatieronde 3 | data heenronde
Donderdag 8 augustus 2019

Europa League Kwalificatieronde 3 | data returns
Donderdag 15 augustus 2019

Europa League Kwalificatieronde play-offs | heenronde
Donderdag 22 augustus 2019

Europa League Kwalificatieronde play-offs | returns
Donderdag 29 augustus 2019


> GROEPSFASE:

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 1
Donderdag 19 september 2019

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 2
Donderdag 3 oktober 2019

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 3
Donderdag 24 oktober 2019

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 4
Donderdag 7 november 2019

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 5
Donderdag 28 november 2019

Poulefase Europa League wedstrijden Speelronde 6
Donderdag 12 december 2019


> KNOCK-OUTFASE:

Zestiende finales Europa League | data heenwedstrijden
Donderdag 20 februari 2020

Zestiende finales Europa League | data terugwedstrijden
Donderdag 27 februari 2020

Achtste finales Europa League | data heenwedstrijden
Donderdag 12 maart

Achtste finales Europa League | data terugwedstrijden
Donderdag 19 maart

Kwartfinales Europa League | data heenwedstrijden
Donderdag 9 april 2020

Kwartfinales Europa League | data terugwedstrijden
Donderdag 16 april 2020

Halve finales Europa League | data heenwedstrijden
Donderdag 30 april 2020

Halve finales Europa League | data terugwedstrijden
Donderdag 7 mei 2020

DATUM FINALE EUROPA LEAGUE seizoen 2019-2020
Woensdag 27 mei 2020, 00.00 uur, Arena Gdansk, Gdansk (Polen)

Officiële data en tijden, onder voorbehoud van actuele wijzigingen UEFA





NIEUWS EUROPA LEAGUE: