ZATERDAG HOOFDKLASSE A

1  Sportlust'46       21-42  (46-21)
2  DHSC               21-41  (44-26)
3  Feyenoord (av)     21-38  (55-29)
4  Achilles Veen      21-36  (49-25)
5  AZSV               20-34  (32-23)
6  Smitshoek          21-33  (31-33)
7  Rijnvogels         21-30  (32-29)
8  ARC                21-30  (29-28)
9  Jodan Boys         21-30  (28-29)
10 Capelle            21-29  (35-30)
11 Spijkenisse        21-28  (34-33)
12 Zwaluwen           20-26  (31-35)
13 DUNO               20-25  (30-33)
14 Rijsoord           21-22  (22-46)
15 FC 's-Gravenzande  21-19  (24-37)
16 Achilles'29        20-1   (12-77)
Selecteer op:  
Speelronde 30 - Laatste speelronde Zaterdag Hoofdklasse A
Programma zaterdag 23 mei
Meer info  
Zaterdag 23 mei:
Spijkenisse - AZSV
Achilles'29 - ARC
Rijnvogels - Feyenoord (av)
Zwaluwen - Rijsoord
Smitshoek - Capelle
DHSC - DUNO
Achilles Veen - FC 's-Gravenzande
Sportlust'46 - Jodan Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 31 augustus
Meer info  
Zaterdag 31 augustus:
14.30 uur: Spijkenisse - Achilles Veen 1-3
14.30 uur: Jodan Boys - Feyenoord (av) 2-0
14.30 uur: Capelle - DHSC 2-1
14.30 uur: ARC - Smitshoek 1-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Sportlust'46 0-4
14.30 uur: Rijsoord - Zwaluwen 2-2
14.30 uur: AZSV - Rijnvogels 1-3
15.00 uur: DUNO - Achilles'29 5-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 7 september
Meer info  
Zaterdag 7 september:
14.30 uur: Rijnvogels - ARC 0-0
14.30 uur: Feyenoord (av) - AZSV 0-2
14.30 uur: Zwaluwen - DUNO 3-2
14.30 uur: Smitshoek - FC 's-Gravenzande 3-0
14.30 uur: DHSC - Spijkenisse 5-3
14.30 uur: Achilles Veen - Capelle 1-2
14.30 uur: Sportlust'46 - Rijsoord 5-0
18.00 uur: Achilles'29 - Jodan Boys 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
14.30 uur: Jodan Boys - Capelle 0-0
14.30 uur: Feyenoord (av) - Sportlust'46 2-2
14.30 uur: ARC - DHSC 0-3
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Rijnvogels 0-1
14.30 uur: Rijsoord - Achilles'29 4-1
14.30 uur: AZSV - Spijkenisse 3-2
14.30 uur: Zwaluwen - Smitshoek 3-3
15.00 uur: DUNO - Achilles Veen 5-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
14.30 uur: Achilles Veen - Achilles'29 7-0
14.30 uur: Spijkenisse - Feyenoord (av) 0-0
14.30 uur: Capelle - ARC 1-2
14.30 uur: Smitshoek - Jodan Boys 1-1
14.30 uur: Sportlust'46 - Zwaluwen 2-0
14.30 uur: Rijnvogels - Rijsoord 3-1
14.30 uur: DHSC - AZSV 1-1
15.00 uur: DUNO - FC 's-Gravenzande 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
14.30 uur: ARC - Achilles Veen 2-3
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Capelle 2-1
14.30 uur: Jodan Boys - DUNO 1-2
14.30 uur: AZSV - Sportlust'46 1-0
14.30 uur: Rijsoord - Spijkenisse 0-3
14.30 uur: Feyenoord (av) - DHSC 4-2
14.30 uur: Zwaluwen - Rijnvogels 2-1
18.00 uur: Achilles'29 - Smitshoek 0-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
14.30 uur: Spijkenisse - ARC 0-3
14.30 uur: Jodan Boys - AZSV 1-2
14.30 uur: Capelle - Zwaluwen 2-0
14.30 uur: Rijsoord - FC 's-Gravenzande 0-0
14.30 uur: Sportlust'46 - Achilles'29 3-1
14.30 uur: Rijnvogels - Smitshoek 1-1
14.30 uur: DHSC - Achilles Veen 2-1
15.00 uur: DUNO - Feyenoord (av) 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 12 oktober
Meer info  
Zaterdag 12 oktober:
14.30 uur: Achilles Veen - Jodan Boys 2-1
14.30 uur: Feyenoord (av) - FC 's-Gravenzande 5-1
14.30 uur: AZSV - Rijsoord 4-0
14.30 uur: Smitshoek - DHSC 0-5
14.30 uur: Sportlust'46 - DUNO 0-2
14.30 uur: Zwaluwen - ARC 0-1
14.30 uur: Rijnvogels - Capelle 2-1
18.00 uur: Achilles'29 - Spijkenisse 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
14.30 uur: Achilles Veen - Rijnvogels 1-0
14.30 uur: Spijkenisse - Smitshoek 0-1
14.30 uur: Jodan Boys - Rijsoord 2-1
14.30 uur: Capelle - Feyenoord (av) 1-2
14.30 uur: ARC - Sportlust'46 0-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Zwaluwen 1-1
14.30 uur: DHSC - Achilles'29 2-1
15.00 uur: DUNO - AZSV 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
14.30 uur: Feyenoord (av) - ARC 6-0
14.30 uur: Rijsoord - DUNO 1-0
14.30 uur: AZSV - FC 's-Gravenzande 3-1
14.30 uur: Smitshoek - Achilles Veen 1-0
14.30 uur: Sportlust'46 - Spijkenisse 4-0
14.30 uur: Zwaluwen - Jodan Boys 4-0
14.30 uur: Rijnvogels - DHSC 1-2
18.00 uur: Achilles'29 - Capelle 1-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
14.30 uur: Achilles Veen - AZSV 0-1
14.30 uur: Spijkenisse - Zwaluwen 0-1
14.30 uur: Capelle - Sportlust'46 1-0
14.30 uur: ARC - DUNO 5-0
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Jodan Boys 2-0
14.30 uur: Smitshoek - Feyenoord (av) 1-8
14.30 uur: DHSC - Rijsoord 4-0
18.00 uur: Achilles'29 - Rijnvogels 1-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
14.00 uur: DUNO - Rijnvogels 1-3
14.30 uur: Jodan Boys - DHSC 1-0
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 1-1
14.30 uur: Rijsoord - ARC 2-4
14.30 uur: AZSV - Capelle 1-2
14.30 uur: Sportlust'46 - Smitshoek 4-1
14.30 uur: Zwaluwen - Achilles'29 5-3
15.00 uur: Feyenoord (av) - Achilles Veen 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
14.30 uur: Achilles Veen - Zwaluwen 4-0
14.30 uur: Spijkenisse - DUNO 1-1
14.30 uur: Capelle - Rijsoord 1-2
14.30 uur: ARC - FC 's-Gravenzande 0-0
14.30 uur: Smitshoek - AZSV 2-2
14.30 uur: Rijnvogels - Jodan Boys 1-2
14.30 uur: DHSC - Sportlust'46 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
14.00 uur: AZSV - ARC 1-1
14.30 uur: Jodan Boys - Spijkenisse 1-0
14.30 uur: Feyenoord (av) - Rijnvogels 3-0
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Achilles'29 5-0
14.30 uur: Rijsoord - Smitshoek 1-0
14.30 uur: Sportlust'46 - Achilles Veen 3-1
14.30 uur: Zwaluwen - DHSC 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
14.00 uur: Smitshoek - DUNO 1-0
14.00 uur: DHSC - FC 's-Gravenzande 3-0
14.30 uur: Achilles Veen - Rijsoord 7-0
14.30 uur: Spijkenisse - Capelle 4-3
14.30 uur: ARC - Jodan Boys 2-1
14.30 uur: Zwaluwen - Feyenoord (av) 3-2
14.30 uur: Rijnvogels - Sportlust'46 1-2
14.30 uur: Achilles'29 - AZSV (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
14.00 uur: Capelle - Smitshoek 1-3
14.30 uur: Spijkenisse - Rijnvogels 1-0
14.30 uur: Jodan Boys - Sportlust'46 4-1
14.30 uur: ARC - Achilles'29 2-0
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Achilles Veen 1-1
14.30 uur: Rijsoord - Feyenoord (av) 2-2
14.30 uur: AZSV - Zwaluwen 1-1
14.30 uur: DUNO - DHSC 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 25 januari
Meer info  
Zaterdag 25 januari:
14.30 uur: Capelle - FC 's-Gravenzande 3-3
14.30 uur: Achilles'29 - Rijsoord 0-2
14.30 uur: Rijnvogels - Zwaluwen 2-1
14.30 uur: Smitshoek - Spijkenisse 0-3
14.30 uur: DHSC - ARC 2-1
14.30 uur: Achilles Veen - DUNO 5-2
14.30 uur: Sportlust'46 - AZSV 3-2
15.00 uur: Feyenoord (av) - Jodan Boys 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
14.30 uur: Achilles'29 - DHSC 2-3
14.30 uur: Jodan Boys - Achilles Veen 2-2
14.30 uur: ARC - Rijnvogels 3-2
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Smitshoek 0-2
14.30 uur: Rijsoord - Sportlust'46 1-1
14.30 uur: AZSV - DUNO 2-0
14.30 uur: Zwaluwen - Spijkenisse 2-3
15.00 uur: Feyenoord (av) - Capelle 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
14.30 uur: Achilles Veen - ARC 0-0
14.30 uur: Spijkenisse - Achilles'29 8-0
14.30 uur: Capelle - Jodan Boys 2-2
14.30 uur: DUNO - Rijsoord 2-0
14.30 uur: Smitshoek - Zwaluwen 3-0
14.30 uur: Sportlust'46 - FC 's-Gravenzande 3-1
14.30 uur: Rijnvogels - AZSV 1-2
14.30 uur: DHSC - Feyenoord (av) 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
14.30 uur: Achilles'29 - Achilles Veen 0-5
14.30 uur: Jodan Boys - Smitshoek 1-1
14.30 uur: ARC - Capelle 1-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - DUNO 1-1
14.30 uur: Rijsoord - AZSV 1-0
14.30 uur: Zwaluwen - Sportlust'46 1-1
14.30 uur: DHSC - Rijnvogels 1-2
15.00 uur: Feyenoord (av) - Spijkenisse 3-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 22 februari
Meer info  

Speelronde 13 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 22 februari
Meer info  

Speelronde 20 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
14.30 uur: Achilles Veen - DHSC 1-0
14.30 uur: Spijkenisse - Rijsoord 2-1
14.30 uur: Capelle - Achilles'29 3-0
14.30 uur: AZSV - Jodan Boys 1-2
14.30 uur: DUNO - Zwaluwen (AFGELAST)
14.30 uur: Smitshoek - ARC 2-0
14.30 uur: Sportlust'46 - Feyenoord (av) 3-0
14.30 uur: Rijnvogels - FC 's-Gravenzande 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Zaterdag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
14.30 uur: Achilles Veen - Smitshoek 2-0
14.30 uur: Achilles'29 - Sportlust'46 0-3
14.30 uur: Jodan Boys - Rijnvogels 1-1
14.30 uur: Capelle - AZSV 2-0
14.30 uur: ARC - Spijkenisse 1-2
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Rijsoord 3-1
14.30 uur: DHSC - Zwaluwen 1-0
15.00 uur: Feyenoord (av) - DUNO 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv