ZATERDAG HOOFDKLASSE B

1  Berkum           6-13  (17-5)
2  Swift            4-12  (14-3)
3  Flevo Boys       5-12  (15-7)
4  HZVV             5-12  (13-6)
5  sc Genemuiden    6-12  (9-6)
6  Eemdijk          5-10  (13-4)
7  SDC Putten       5-10  (11-4)
8  RKAV Volendam    5-10  (11-7)
9  AZSV             6-10  (11-11)
10 Urk              6-7   (10-12)
11 NSC Nijkerk      6-6   (10-11)
12 DETO             5-4   (7-12)
13 Noordscheschut   6-3   (5-19)
14 Buitenpost       6-3   (4-19)
15 ONS Sneek        5-1   (5-14)
16 De Dijk asv      5-0   (0-15)
Selecteer op:  
Speelronde 13 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 28 november
Meer info  
Zaterdag 28 november:
14.30 uur: sc Genemuiden - Noordscheschut (AFGELAST)
14.30 uur: NSC Nijkerk - Berkum (AFGELAST)
14.30 uur: Buitenpost - Eemdijk (AFGELAST)
14.30 uur: Flevo Boys - Urk (AFGELAST)
14.30 uur: AZSV - DETO (AFGELAST)
14.30 uur: SDC Putten - RKAV Volendam (AFGELAST)
15.00 uur: De Dijk asv - ONS Sneek (AFGELAST)
15.00 uur: HZVV - Swift (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 5 december
Meer info  
Zaterdag 5 december:
14.30 uur: RKAV Volendam - HZVV
14.30 uur: Noordscheschut - De Dijk asv
14.30 uur: Eemdijk - Flevo Boys
14.30 uur: Swift - AZSV
14.30 uur: Berkum - SDC Putten
14.45 uur: DETO - NSC Nijkerk
15.00 uur: Urk - Buitenpost
15.00 uur: ONS Sneek - sc Genemuiden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 12 december
Meer info  
Zaterdag 12 december:
14.30 uur: De Dijk asv - sc Genemuiden
14.30 uur: Eemdijk - RKAV Volendam
14.30 uur: Swift - Urk
14.30 uur: NSC Nijkerk - SDC Putten
14.30 uur: Buitenpost - Noordscheschut
14.30 uur: Flevo Boys - ONS Sneek
14.30 uur: AZSV - Berkum
15.00 uur: HZVV - DETO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 16 januari
Meer info  
Zaterdag 16 januari:
14.30 uur: sc Genemuiden - AZSV
14.30 uur: RKAV Volendam - Flevo Boys
14.30 uur: Noordscheschut - NSC Nijkerk
14.30 uur: SDC Putten - Buitenpost
14.30 uur: Berkum - De Dijk asv
14.45 uur: DETO - Swift
15.00 uur: Urk - HZVV
15.00 uur: ONS Sneek - Eemdijk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 23 januari
Meer info  
Zaterdag 23 januari:
14.30 uur: sc Genemuiden - DETO
14.30 uur: Eemdijk - Berkum
14.30 uur: NSC Nijkerk - Urk
14.30 uur: Buitenpost - Swift
14.30 uur: Flevo Boys - SDC Putten
14.30 uur: AZSV - Noordscheschut
15.00 uur: De Dijk asv - RKAV Volendam
15.00 uur: HZVV - ONS Sneek

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 30 januari
Meer info  
Zaterdag 30 januari:
14.30 uur: RKAV Volendam - NSC Nijkerk
14.30 uur: Noordscheschut - Flevo Boys
14.30 uur: Swift - De Dijk asv
14.30 uur: SDC Putten - AZSV
14.30 uur: Berkum - HZVV
14.45 uur: DETO - Eemdijk
15.00 uur: Urk - sc Genemuiden
15.00 uur: ONS Sneek - Buitenpost

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 6 februari
Meer info  
Zaterdag 6 februari:
14.30 uur: sc Genemuiden - Berkum
14.30 uur: RKAV Volendam - ONS Sneek
14.30 uur: Noordscheschut - Urk
14.30 uur: Eemdijk - Swift
14.30 uur: Buitenpost - HZVV
14.30 uur: Flevo Boys - DETO
14.30 uur: AZSV - NSC Nijkerk
15.00 uur: De Dijk asv - SDC Putten

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 27 februari
Meer info  
Zaterdag 27 februari:
14.30 uur: Swift - ONS Sneek
14.30 uur: NSC Nijkerk - Buitenpost
14.30 uur: AZSV - De Dijk asv
14.30 uur: SDC Putten - sc Genemuiden
14.30 uur: Berkum - RKAV Volendam
14.45 uur: DETO - Noordscheschut
15.00 uur: Urk - Eemdijk
15.00 uur: HZVV - Flevo Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 6 maart
Meer info  
Zaterdag 6 maart:
14.30 uur: RKAV Volendam - DETO
14.30 uur: Noordscheschut - sc Genemuiden
14.30 uur: Eemdijk - SDC Putten
14.30 uur: Swift - HZVV
14.30 uur: Buitenpost - AZSV
14.30 uur: Flevo Boys - Berkum
15.00 uur: De Dijk asv - Urk
15.00 uur: ONS Sneek - NSC Nijkerk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 13 maart
Meer info  
Zaterdag 13 maart:
14.30 uur: sc Genemuiden - De Dijk asv
14.30 uur: NSC Nijkerk - Flevo Boys
14.30 uur: Buitenpost - RKAV Volendam
14.30 uur: AZSV - Swift
14.30 uur: SDC Putten - Noordscheschut
14.30 uur: Berkum - ONS Sneek
15.00 uur: Urk - DETO
15.00 uur: HZVV - Eemdijk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 20 maart
Meer info  
Zaterdag 20 maart:
14.30 uur: RKAV Volendam - Urk
14.30 uur: Eemdijk - NSC Nijkerk
14.30 uur: Swift - Berkum
14.30 uur: Flevo Boys - Buitenpost
14.45 uur: DETO - AZSV
15.00 uur: De Dijk asv - Noordscheschut
15.00 uur: ONS Sneek - SDC Putten
15.00 uur: HZVV - sc Genemuiden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 3 april
Meer info  
Zaterdag 3 april:
14.30 uur: sc Genemuiden - RKAV Volendam
14.30 uur: Noordscheschut - ONS Sneek
14.30 uur: NSC Nijkerk - HZVV
14.30 uur: Flevo Boys - Swift
14.30 uur: AZSV - Eemdijk
14.30 uur: SDC Putten - Urk
14.30 uur: Berkum - Buitenpost
14.45 uur: DETO - De Dijk asv

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 10 april
Meer info  
Zaterdag 10 april:
14.30 uur: RKAV Volendam - Noordscheschut
14.30 uur: Eemdijk - De Dijk asv
14.30 uur: Swift - sc Genemuiden
14.30 uur: Buitenpost - DETO
14.30 uur: Berkum - NSC Nijkerk
15.00 uur: Urk - AZSV
15.00 uur: ONS Sneek - Flevo Boys
15.00 uur: HZVV - SDC Putten

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 17 april
Meer info  
Zaterdag 17 april:
14.30 uur: sc Genemuiden - Eemdijk
14.30 uur: Noordscheschut - Buitenpost
14.30 uur: NSC Nijkerk - Swift
14.30 uur: AZSV - RKAV Volendam
14.30 uur: SDC Putten - Berkum
14.45 uur: DETO - ONS Sneek
15.00 uur: De Dijk asv - HZVV
15.00 uur: Urk - Flevo Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 24 april
Meer info  
Zaterdag 24 april:
14.30 uur: Berkum - AZSV
14.30 uur: Eemdijk - Noordscheschut
14.30 uur: Swift - SDC Putten
14.30 uur: NSC Nijkerk - DETO
14.30 uur: Buitenpost - Urk
14.30 uur: Flevo Boys - sc Genemuiden
15.00 uur: ONS Sneek - De Dijk asv
15.00 uur: HZVV - RKAV Volendam

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 8 mei
Meer info  
Zaterdag 8 mei:
14.30 uur: sc Genemuiden - ONS Sneek
14.30 uur: RKAV Volendam - Eemdijk
14.30 uur: Noordscheschut - Berkum
14.30 uur: AZSV - Flevo Boys
14.30 uur: SDC Putten - NSC Nijkerk
14.45 uur: DETO - HZVV
15.00 uur: De Dijk asv - Buitenpost
15.00 uur: Urk - Swift

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 15 mei
Meer info  
Zaterdag 15 mei:
14.30 uur: ONS Sneek - AZSV
14.30 uur: Swift - RKAV Volendam
14.30 uur: NSC Nijkerk - De Dijk asv
14.30 uur: Buitenpost - sc Genemuiden
14.30 uur: Flevo Boys - Eemdijk
14.30 uur: HZVV - Noordscheschut
14.30 uur: SDC Putten - DETO
14.30 uur: Berkum - Urk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Zaterdag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 22 mei
Meer info  
Zaterdag 22 mei:
14.30 uur: sc Genemuiden - NSC Nijkerk
14.30 uur: De Dijk asv - Flevo Boys
14.30 uur: RKAV Volendam - SDC Putten
14.30 uur: DETO - Berkum
14.30 uur: Urk - ONS Sneek
14.30 uur: Noordscheschut - Swift
14.30 uur: Eemdijk - Buitenpost
14.30 uur: AZSV - HZVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 5 september
Meer info  
Zaterdag 5 september:
14.30 uur: sc Genemuiden - Buitenpost 1-0
14.30 uur: RKAV Volendam - Swift 2-4
14.30 uur: Noordscheschut - SDC Putten 1-5
14.30 uur: Eemdijk - HZVV 3-0
14.45 uur: DETO - Flevo Boys 2-3
15.00 uur: De Dijk asv - AZSV 0-3
15.00 uur: Urk - NSC Nijkerk 4-1
15.00 uur: ONS Sneek - Berkum 1-5

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 12 september
Meer info  
Zaterdag 12 september:
14.30 uur: Flevo Boys - Noordscheschut 2-0
14.30 uur: SDC Putten - De Dijk asv 3-0
14.30 uur: AZSV - sc Genemuiden 1-0
14.30 uur: Buitenpost - ONS Sneek 2-0
14.30 uur: NSC Nijkerk - RKAV Volendam 1-3
14.30 uur: Swift - DETO (AFGELAST)
15.00 uur: HZVV - Urk 4-1
18.00 uur: Berkum - Eemdijk 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 19 september
Meer info  
Zaterdag 19 september:
14.30 uur: sc Genemuiden - SDC Putten 2-0
14.30 uur: RKAV Volendam - AZSV 5-2
14.30 uur: Noordscheschut - HZVV 1-4
14.30 uur: Eemdijk - DETO 5-0
14.30 uur: Buitenpost - Flevo Boys 0-4
15.00 uur: De Dijk asv - NSC Nijkerk 0-3
15.00 uur: Urk - Berkum 1-1
15.00 uur: ONS Sneek - Swift 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 26 september
Meer info  
Zaterdag 26 september:
14.30 uur: Flevo Boys - De Dijk asv 4-0
14.30 uur: SDC Putten - ONS Sneek 1-0 (GESTAAKT)
14.30 uur: AZSV - Urk 2-1
14.30 uur: NSC Nijkerk - Noordscheschut 0-2
14.30 uur: Swift - Eemdijk (AFGELAST)
14.45 uur: DETO - RKAV Volendam 0-0
15.00 uur: HZVV - Buitenpost 3-1
18.00 uur: Berkum - sc Genemuiden 3-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 3 oktober
Meer info  
Zaterdag 3 oktober:
14.30 uur: sc Genemuiden - Flevo Boys 5-2
14.30 uur: RKAV Volendam - Berkum 1-0
14.30 uur: Noordscheschut - DETO 1-3
14.30 uur: Eemdijk - AZSV 2-0
14.30 uur: Buitenpost - NSC Nijkerk 1-5
15.00 uur: De Dijk asv - Swift 0-2
15.00 uur: Urk - SDC Putten 0-2
15.00 uur: ONS Sneek - HZVV 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 10 oktober
Meer info  
Zaterdag 10 oktober:
14.30 uur: SDC Putten - Eemdijk 1-1
14.30 uur: AZSV - ONS Sneek 3-3
14.30 uur: NSC Nijkerk - sc Genemuiden 0-1
14.30 uur: Swift - Buitenpost 6-0
14.45 uur: DETO - Urk 2-3
15.00 uur: HZVV - De Dijk asv (AFGELAST)
15.00 uur: Flevo Boys - RKAV Volendam (AFGELAST)
18.00 uur: Berkum - Noordscheschut 5-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 17 oktober
Meer info  
Zaterdag 17 oktober:
14.30 uur: sc Genemuiden - HZVV (AFGELAST)
14.30 uur: RKAV Volendam - De Dijk asv (AFGELAST)
14.30 uur: Noordscheschut - AZSV (AFGELAST)
14.30 uur: Eemdijk - Urk (AFGELAST)
14.30 uur: Buitenpost - SDC Putten (AFGELAST)
14.30 uur: Berkum - Swift (AFGELAST)
15.00 uur: Flevo Boys - NSC Nijkerk (AFGELAST)
15.00 uur: ONS Sneek - DETO (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 24 oktober
Meer info  
Zaterdag 24 oktober:
14.30 uur: Swift - Noordscheschut (AFGELAST)
14.30 uur: NSC Nijkerk - ONS Sneek (AFGELAST)
14.30 uur: AZSV - Buitenpost (AFGELAST)
14.45 uur: DETO - sc Genemuiden (AFGELAST)
15.00 uur: De Dijk asv - Eemdijk (AFGELAST)
15.00 uur: Urk - RKAV Volendam (AFGELAST)
15.00 uur: HZVV - Berkum (AFGELAST)
15.00 uur: SDC Putten - Flevo Boys (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 31 oktober
Meer info  
Zaterdag 31 oktober:
14.30 uur: sc Genemuiden - Urk (AFGELAST)
14.30 uur: Noordscheschut - Eemdijk (AFGELAST)
14.30 uur: NSC Nijkerk - AZSV (AFGELAST)
14.30 uur: Buitenpost - De Dijk asv (AFGELAST)
14.30 uur: Flevo Boys - HZVV (AFGELAST)
14.30 uur: SDC Putten - Swift (AFGELAST)
14.30 uur: Berkum - DETO (AFGELAST)
15.00 uur: ONS Sneek - RKAV Volendam (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 7 november
Meer info  
Zaterdag 7 november:
14.30 uur: RKAV Volendam - sc Genemuiden (AFGELAST)
14.30 uur: Eemdijk - ONS Sneek (AFGELAST)
14.30 uur: Swift - Flevo Boys (AFGELAST)
14.30 uur: AZSV - SDC Putten (AFGELAST)
14.45 uur: DETO - Buitenpost (AFGELAST)
15.00 uur: De Dijk asv - Berkum (AFGELAST)
15.00 uur: Urk - Noordscheschut (AFGELAST)
15.00 uur: HZVV - NSC Nijkerk (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Zaterdag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zaterdag 14 november
Meer info  
Zaterdag 14 november:
14.30 uur: sc Genemuiden - Swift (AFGELAST)
14.30 uur: Noordscheschut - RKAV Volendam (AFGELAST)
14.30 uur: NSC Nijkerk - Eemdijk (AFGELAST)
14.30 uur: Buitenpost - Berkum (AFGELAST)
14.30 uur: Flevo Boys - AZSV (AFGELAST)
14.30 uur: SDC Putten - HZVV (AFGELAST)
15.00 uur: De Dijk asv - DETO (AFGELAST)
15.00 uur: ONS Sneek - Urk (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv