ZONDAG HOOFDKLASSE A

1  Be Quick 1887   2-6   (6-0)
2  Silvolde        2-6   (7-3)
3  Zouaven         3-6   (6-5)
4  Alphense Boys   3-5   (7-4)
5  Velsen          3-4   (4-2)
6  SJC             3-4   (4-3)
7  TAC '90         3-4   (6-6)
8  Purmersteijn    3-4   (4-4)
9  HBS             3-3   (5-5)
10 Alcides         3-3   (3-5)
11 Hoogeveen       3-3   (3-6)
12 RKZVC           3-3   (4-10)
13 Emmen           2-2   (4-4)
14 Longa '30       2-2   (3-3)
15 SDO             3-2   (3-6)
16 RKAVV           1-0   (0-3)
Selecteer op:  
Speelronde 4 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 27 september
Meer info  
Zondag 27 september:
14.00 uur: Be Quick 1887 - Velsen
14.00 uur: Hoogeveen - Longa '30
14.00 uur: RKAVV - Alcides
14.00 uur: HBS - Emmen
14.00 uur: TAC '90 - RKZVC
14.00 uur: Alphense Boys - Silvolde
14.00 uur: SJC - Purmersteijn
14.00 uur: SDO - Zouaven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 4 oktober
Meer info  
Zondag 4 oktober:
14.00 uur: Zouaven - HBS
14.00 uur: Emmen - Hoogeveen
14.00 uur: Velsen - SDO
14.00 uur: Silvolde - SJC
14.00 uur: Alcides - Be Quick 1887
14.00 uur: Purmersteijn - TAC '90
14.00 uur: Longa '30 - Alphense Boys
14.00 uur: RKZVC - RKAVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 11 oktober
Meer info  
Zondag 11 oktober:
14.00 uur: Be Quick 1887 - Silvolde
14.00 uur: Hoogeveen - RKZVC
14.00 uur: RKAVV - Zouaven
14.00 uur: HBS - Velsen
14.00 uur: TAC '90 - Emmen
14.00 uur: Alphense Boys - Purmersteijn
14.00 uur: SJC - Longa '30
14.00 uur: SDO - Alcides

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 18 oktober
Meer info  
Zondag 18 oktober:
14.00 uur: Zouaven - TAC '90
14.00 uur: Velsen - Emmen
14.00 uur: Alcides - Alphense Boys
14.00 uur: Purmersteijn - Be Quick 1887
14.00 uur: Longa '30 - Silvolde
14.00 uur: RKZVC - SJC
14.00 uur: HBS - RKAVV
14.00 uur: SDO - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 25 oktober
Meer info  
Zondag 25 oktober:
14.00 uur: Emmen - Longa '30
14.00 uur: Be Quick 1887 - Zouaven
14.00 uur: Silvolde - Velsen
14.00 uur: Hoogeveen - Alcides
14.00 uur: RKAVV - Purmersteijn
14.00 uur: TAC '90 - SDO
14.00 uur: Alphense Boys - RKZVC
14.00 uur: SJC - HBS

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 1 november
Meer info  
Zondag 1 november:
14.00 uur: Zouaven - Silvolde
14.00 uur: Alcides - Longa '30
14.00 uur: Purmersteijn - Velsen
14.00 uur: RKAVV - Alphense Boys
14.00 uur: RKZVC - Emmen
14.00 uur: HBS - TAC '90
14.00 uur: SJC - Hoogeveen
14.00 uur: SDO - Be Quick 1887

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 8 november
Meer info  
Zondag 8 november:
14.00 uur: Emmen - SDO
14.00 uur: Velsen - Zouaven
14.00 uur: Be Quick 1887 - RKZVC
14.00 uur: Silvolde - Alcides
14.00 uur: Longa '30 - Purmersteijn
14.00 uur: Hoogeveen - HBS
14.00 uur: TAC '90 - RKAVV
14.00 uur: Alphense Boys - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 15 november
Meer info  
Zondag 15 november:
14.00 uur: Zouaven - Hoogeveen
14.00 uur: Emmen - Be Quick 1887
14.00 uur: Alcides - Velsen
14.00 uur: Purmersteijn - Silvolde
14.00 uur: RKAVV - Longa '30
14.00 uur: RKZVC - SDO
14.00 uur: HBS - Alphense Boys
14.00 uur: SJC - TAC '90

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 22 november
Meer info  
Zondag 22 november:
14.00 uur: Velsen - RKZVC
14.00 uur: Be Quick 1887 - SJC
14.00 uur: Silvolde - Emmen
14.00 uur: Purmersteijn - Alcides
14.00 uur: Longa '30 - Zouaven
14.00 uur: Hoogeveen - RKAVV
14.00 uur: TAC '90 - Alphense Boys
14.00 uur: SDO - HBS

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 29 november
Meer info  
Zondag 29 november:
14.00 uur: Zouaven - Alcides
14.00 uur: Emmen - Purmersteijn
14.00 uur: RKAVV - SDO
14.00 uur: RKZVC - Longa '30
14.00 uur: HBS - Silvolde
14.00 uur: TAC '90 - Hoogeveen
14.00 uur: Alphense Boys - Be Quick 1887
14.00 uur: SJC - Velsen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 6 december
Meer info  
Zondag 6 december:
14.00 uur: Velsen - TAC '90
14.00 uur: Be Quick 1887 - RKAVV
14.00 uur: Silvolde - RKZVC
14.00 uur: Alcides - Emmen
14.00 uur: Purmersteijn - Zouaven
14.00 uur: Longa '30 - HBS
14.00 uur: Hoogeveen - Alphense Boys
14.00 uur: SDO - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 13 december
Meer info  
Zondag 13 december:
14.00 uur: Emmen - Zouaven
14.00 uur: Longa '30 - Velsen
14.00 uur: Hoogeveen - Silvolde
14.00 uur: RKAVV - SJC
14.00 uur: RKZVC - Alcides
14.00 uur: HBS - Purmersteijn
14.00 uur: TAC '90 - Be Quick 1887
14.00 uur: Alphense Boys - SDO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 17 januari
Meer info  
Zondag 17 januari:
14.00 uur: Zouaven - Alphense Boys
14.00 uur: Velsen - HBS
14.00 uur: Be Quick 1887 - Hoogeveen
14.00 uur: Silvolde - TAC '90
14.00 uur: Alcides - RKAVV
14.00 uur: Purmersteijn - Longa '30
14.00 uur: SJC - RKZVC
14.00 uur: SDO - Emmen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 24 januari
Meer info  
Zondag 24 januari:
14.00 uur: Zouaven - Be Quick 1887
14.00 uur: Emmen - Velsen
14.00 uur: Longa '30 - SDO
14.00 uur: RKAVV - Silvolde
14.00 uur: RKZVC - Hoogeveen
14.00 uur: HBS - SJC
14.00 uur: TAC '90 - Purmersteijn
14.00 uur: Alphense Boys - Alcides

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 31 januari
Meer info  
Zondag 31 januari:
14.00 uur: Velsen - RKAVV
14.00 uur: Be Quick 1887 - Longa '30
14.00 uur: Silvolde - Zouaven
14.00 uur: Alcides - HBS
14.00 uur: Purmersteijn - RKZVC
14.00 uur: Hoogeveen - Emmen
14.00 uur: SJC - Alphense Boys
14.00 uur: SDO - TAC '90

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 7 februari
Meer info  
Zondag 7 februari:
14.00 uur: Zouaven - SDO
14.00 uur: Emmen - SJC
14.00 uur: Velsen - Purmersteijn
14.00 uur: Alcides - Silvolde
14.00 uur: Longa '30 - Hoogeveen
14.00 uur: RKZVC - TAC '90
14.00 uur: HBS - Be Quick 1887
14.00 uur: Alphense Boys - RKAVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 28 februari
Meer info  
Zondag 28 februari:
14.00 uur: Be Quick 1887 - Alcides
14.00 uur: Silvolde - Longa '30
14.00 uur: Hoogeveen - Purmersteijn
14.00 uur: RKAVV - RKZVC
14.00 uur: TAC '90 - HBS
14.00 uur: Alphense Boys - Emmen
14.00 uur: SJC - Zouaven
14.00 uur: SDO - Velsen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 7 maart
Meer info  
Zondag 7 maart:
14.00 uur: Emmen - Silvolde
14.00 uur: Velsen - Be Quick 1887
14.00 uur: Alcides - Zouaven
14.00 uur: Purmersteijn - RKAVV
14.00 uur: Longa '30 - SJC
14.00 uur: Hoogeveen - TAC '90
14.00 uur: RKZVC - Alphense Boys
14.00 uur: HBS - SDO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 14 maart
Meer info  
Zondag 14 maart:
14.00 uur: Zouaven - Emmen
14.00 uur: Silvolde - Be Quick 1887
14.00 uur: RKAVV - HBS
14.00 uur: RKZVC - Velsen
14.00 uur: TAC '90 - Longa '30
14.00 uur: Alphense Boys - Hoogeveen
14.00 uur: SJC - Alcides
14.00 uur: SDO - Purmersteijn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 21 maart
Meer info  
Zondag 21 maart:
14.00 uur: Emmen - Alcides
14.00 uur: Velsen - Silvolde
14.00 uur: Be Quick 1887 - Alphense Boys
14.00 uur: Purmersteijn - SJC
14.00 uur: Longa '30 - RKAVV
14.00 uur: Hoogeveen - SDO
14.00 uur: HBS - RKZVC
14.00 uur: TAC '90 - Zouaven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zaterdag 3 april
Meer info  
Zaterdag 3 april:
14.00 uur: Zouaven - Velsen
14.00 uur: Be Quick 1887 - Emmen
14.00 uur: Alcides - Purmersteijn
14.00 uur: RKAVV - TAC '90
14.00 uur: HBS - Hoogeveen
14.00 uur: Alphense Boys - Longa '30
14.00 uur: SJC - Silvolde
14.00 uur: SDO - RKZVC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 11 april
Meer info  
Zondag 11 april:
14.00 uur: Velsen - Alcides
14.00 uur: Silvolde - Alphense Boys
14.00 uur: Purmersteijn - HBS
14.00 uur: Longa '30 - Emmen
14.00 uur: Hoogeveen - Zouaven
14.00 uur: RKZVC - Be Quick 1887
14.00 uur: TAC '90 - SJC
14.00 uur: SDO - RKAVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 18 april
Meer info  
Zondag 18 april:
14.00 uur: Zouaven - Longa '30
14.00 uur: Emmen - TAC '90
14.00 uur: Be Quick 1887 - Purmersteijn
14.00 uur: Silvolde - HBS
14.00 uur: Alcides - RKZVC
14.00 uur: RKAVV - Hoogeveen
14.00 uur: Alphense Boys - Velsen
14.00 uur: SJC - SDO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 25 april
Meer info  
Zondag 25 april:
14.00 uur: SDO - Alphense Boys
14.00 uur: Purmersteijn - Emmen
14.00 uur: Longa '30 - Alcides
14.00 uur: Hoogeveen - SJC
14.00 uur: RKAVV - Be Quick 1887
14.00 uur: RKZVC - Silvolde
14.00 uur: HBS - Zouaven
14.00 uur: TAC '90 - Velsen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 9 mei
Meer info  
Zondag 9 mei:
14.00 uur: Zouaven - Purmersteijn
14.00 uur: Emmen - RKZVC
14.00 uur: Velsen - Longa '30
14.00 uur: Be Quick 1887 - TAC '90
14.00 uur: Silvolde - Hoogeveen
14.00 uur: Alcides - SDO
14.00 uur: Alphense Boys - HBS
14.00 uur: SJC - RKAVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 16 mei
Meer info  
Zondag 16 mei:
14.00 uur: Purmersteijn - Alphense Boys
14.00 uur: Hoogeveen - Velsen
14.00 uur: RKAVV - Emmen
14.00 uur: RKZVC - Zouaven
14.00 uur: HBS - Longa '30
14.00 uur: TAC '90 - Alcides
14.00 uur: SJC - Be Quick 1887
14.00 uur: SDO - Silvolde

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Zondag Hoofdklasse A
Programma maandag 24 mei
Meer info  
Maandag 24 mei:
14.00 uur: Zouaven - RKAVV
14.00 uur: Emmen - HBS
14.00 uur: Velsen - SJC
14.00 uur: Be Quick 1887 - SDO
14.00 uur: Silvolde - Purmersteijn
14.00 uur: Alcides - Hoogeveen
14.00 uur: Longa '30 - RKZVC
14.00 uur: Alphense Boys - TAC '90

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 5 september
Meer info  
Zaterdag 5 september:
18.30 uur: Be Quick 1887 - HBS 3-0

Zondag 6 september:
14.00 uur: Zouaven - RKZVC 4-1
14.00 uur: Emmen - Alphense Boys 3-3
14.00 uur: Velsen - Hoogeveen 0-1
14.00 uur: Silvolde - RKAVV (AFGELAST)
14.00 uur: Alcides - SJC 0-2
14.00 uur: Purmersteijn - SDO 0-0
14.00 uur: Longa '30 - TAC '90 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 13 september
Meer info  
Zondag 13 september:
14.00 uur: Hoogeveen - Be Quick 1887 0-3
14.00 uur: RKAVV - Velsen 0-3
14.00 uur: RKZVC - Purmersteijn 2-1
14.00 uur: HBS - Alcides 0-1
14.00 uur: TAC '90 - Silvolde 1-2
14.00 uur: Alphense Boys - Zouaven 3-0
14.00 uur: SJC - Emmen 1-1
14.00 uur: SDO - Longa '30 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv