ZONDAG HOOFDKLASSE A

1  Hollandia            10-23  (23-10)
2  Hoogeveen            10-22  (25-14)
3  JOS Watergraafsmeer  10-20  (21-15)
4  SJC                  10-19  (20-15)
5  Leonidas             10-18  (21-16)
6  Alphense Boys        10-15  (15-14)
7  RKAVV                10-14  (28-22)
8  Velsen               10-14  (18-17)
9  SDO                  10-13  (24-26)
10 Be Quick 1887        10-11  (14-13)
11 Quick'20             10-11  (21-22)
12 MSC                  10-11  (12-25)
13 HBS                  10-10  (8-13)
14 Emmen                10-9   (27-35)
15 Alcides              10-8   (12-17)
16 VOC                  10-4   (12-27)
Selecteer op:  
Speelronde 11 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 24 november
Meer info  
Zondag 24 november:
13.00 uur: Leonidas - MSC
14.00 uur: Alcides - Be Quick 1887
14.00 uur: Emmen - JOS Watergraafsmeer
14.00 uur: SDO - Hollandia
14.00 uur: Velsen - Alphense Boys
14.00 uur: HBS - RKAVV
14.00 uur: Quick'20 - VOC
14.00 uur: SJC - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 1 december
Meer info  

Speelronde 13 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 8 december
Meer info  

Speelronde 14 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 15 december
Meer info  

Speelronde 15 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 19 januari
Meer info  

Speelronde 16 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 26 januari
Meer info  

Speelronde 17 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 2 februari
Meer info  

Speelronde 18 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 9 februari
Meer info  

Speelronde 19 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 16 februari
Meer info  

Speelronde 20 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 1 maart
Meer info  

Speelronde 21 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 8 maart
Meer info  

Speelronde 22 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 15 maart
Meer info  

Speelronde 23 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 22 maart
Meer info  

Speelronde 24 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 5 april
Meer info  

Speelronde 25 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zaterdag 11 april
Meer info  

Speelronde 26 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 19 april
Meer info  

Speelronde 27 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 26 april
Meer info  

Speelronde 28 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 10 mei
Meer info  

Speelronde 29 - Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 17 mei
Meer info  

Speelronde 30 - Laatste speelronde Zondag Hoofdklasse A
Programma zondag 24 mei
Meer info  

Speelronde 1 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 1 september
Meer info  
Zondag 1 september:
13.00 uur: Leonidas - VOC 2-1
14.00 uur: Hollandia - JOS Watergraafsmeer 4-4
14.00 uur: Be Quick 1887 - RKAVV 0-0
14.00 uur: Velsen - Quick'20 1-1
14.00 uur: Emmen - HBS 0-4
14.00 uur: Alcides - SJC 0-1
14.00 uur: Alphense Boys - Hoogeveen 3-0
14.00 uur: SDO - MSC 4-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 8 september
Meer info  
Zondag 8 september:
14.00 uur: Quick'20 - Leonidas 1-1
14.00 uur: Hoogeveen - Alcides 2-1
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Be Quick 1887 3-2
14.00 uur: HBS - SDO 0-3
14.00 uur: VOC - Emmen 3-4
14.00 uur: MSC - Alphense Boys 2-1
14.00 uur: SJC - Velsen 3-1
14.30 uur: RKAVV - Hollandia 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
19.00 uur: Alcides - MSC 3-0

Zondag 15 september:
13.00 uur: Leonidas - RKAVV 4-2
14.00 uur: Quick'20 - Hoogeveen 5-4
14.00 uur: Velsen - VOC 4-0
14.00 uur: Emmen - Hollandia 1-2
14.00 uur: HBS - SJC 1-0
14.00 uur: Alphense Boys - JOS Watergraafsmeer 0-2
14.00 uur: SDO - Be Quick 1887 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 22 september
Meer info  
Zondag 22 september:
13.00 uur: Leonidas - Alcides 3-2
14.00 uur: Be Quick 1887 - HBS 3-0
14.00 uur: Hoogeveen - Emmen 3-2
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - SDO 2-2
14.00 uur: MSC - Velsen 2-1
14.00 uur: SJC - Quick'20 3-2
14.30 uur: RKAVV - VOC 4-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
14.00 uur: Alphense Boys - RKAVV 2-0
14.00 uur: Alcides - Hollandia 0-3
14.00 uur: Emmen - Leonidas 2-2
14.00 uur: VOC - Hoogeveen 0-4
14.00 uur: HBS - JOS Watergraafsmeer 0-1
14.00 uur: Quick'20 - MSC 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
18.30 uur: Be Quick 1887 - Alphense Boys 2-1
19.00 uur: Hollandia - Quick'20 2-1
19.00 uur: JOS Watergraafsmeer - RKAVV 2-1

Zondag 6 oktober:
13.00 uur: Leonidas - HBS 1-1
14.00 uur: Velsen - Alcides 3-1
14.00 uur: Emmen - SDO 6-6
14.00 uur: SJC - VOC 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 12 oktober
Meer info  
Zaterdag 12 oktober:
18.00 uur: Quick'20 - Alphense Boys 3-2

Zondag 13 oktober:
14.00 uur: Hoogeveen - JOS Watergraafsmeer 3-0
14.00 uur: HBS - Alcides 0-1
14.00 uur: VOC - Be Quick 1887 0-0
14.00 uur: SDO - Velsen 0-2
14.00 uur: SJC - Leonidas 3-0
14.30 uur: RKAVV - Emmen 8-5

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 19 oktober
Meer info  

Speelronde 5 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 20 oktober
Meer info  

Speelronde 6 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 20 oktober
Meer info  

Speelronde 8 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
17.00 uur: JOS Watergraafsmeer - VOC 3-1
19.00 uur: Alcides - Quick'20 2-2

Zondag 27 oktober:
13.00 uur: Leonidas - SDO 5-2
14.00 uur: Hollandia - HBS 0-1
14.00 uur: Be Quick 1887 - Hoogeveen 1-2
14.00 uur: Emmen - Velsen 3-4
14.00 uur: Alphense Boys - SJC 2-0
14.30 uur: RKAVV - MSC 7-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
14.00 uur: Quick'20 - Emmen 3-4
14.00 uur: Hoogeveen - RKAVV 2-2
14.00 uur: Velsen - Leonidas 0-2
14.00 uur: HBS - Alphense Boys 1-2
14.00 uur: VOC - Hollandia 1-2
14.00 uur: MSC - JOS Watergraafsmeer 1-0
14.00 uur: SDO - Alcides 3-2
14.00 uur: SJC - Be Quick 1887 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
19.00 uur: VOC - MSC 4-1

Zondag 10 november:
14.00 uur: Hollandia - SJC 4-2
14.00 uur: Be Quick 1887 - Quick'20 1-1
14.00 uur: Hoogeveen - HBS 2-0
14.00 uur: JOS Watergraafsmeer - Velsen 4-1
14.00 uur: Alcides - Emmen 0-0
14.00 uur: Alphense Boys - Leonidas 2-1
14.30 uur: RKAVV - SDO 4-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zondag Hoofdklasse A | Uitslagen
Programma zaterdag 16 november
Meer info