ZONDAG HOOFDKLASSE B

1  Unitas        16-35  (27-10)
2  Halsteren     16-32  (32-15)
3  Juliana'31    16-29  (43-24)
4  Baronie       16-29  (32-16)
5  IFC           16-26  (35-22)
6  OJC Rosmalen  16-23  (24-26)
7  RKZVC         16-22  (31-23)
8  Longa '30     16-21  (28-27)
9  UDI'19 CSU    16-20  (20-22)
10 Silvolde      16-20  (19-21)
11 RKSV Minor    16-19  (21-36)
12 Moerse Boys   16-18  (27-28)
13 AWC           16-16  (17-31)
14 EHC Heuts     16-16  (20-40)
15 SV Meerssen   16-15  (16-27)
16 RKSV Nuenen   16-10  (9-33)
Selecteer op:  
Speelronde 17 - Zondag Hoofdklasse B
Programma vanaf zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
19.00 uur: OJC Rosmalen - RKSV Nuenen

Zondag 2 februari:
14.00 uur: AWC - RKSV Minor
14.00 uur: UDI'19 CSU - Longa '30
14.00 uur: IFC - EHC Heuts
14.00 uur: RKZVC - Moerse Boys
14.30 uur: Baronie - Unitas
14.30 uur: SV Meerssen - Juliana'31
14.30 uur: Halsteren - Silvolde

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 9 februari
Meer info  

Speelronde 19 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 16 februari
Meer info  

Speelronde 20 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 1 maart
Meer info  

Speelronde 21 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 8 maart
Meer info  

Speelronde 22 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 15 maart
Meer info  

Speelronde 23 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 22 maart
Meer info  

Speelronde 24 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 5 april
Meer info  

Speelronde 25 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 11 april
Meer info  

Speelronde 26 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 19 april
Meer info  

Speelronde 27 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 26 april
Meer info  

Speelronde 28 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 10 mei
Meer info  

Speelronde 29 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 17 mei
Meer info  

Speelronde 30 - Laatste speelronde Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 24 mei
Meer info  

Speelronde 1 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 31 augustus
Meer info  
Zaterdag 31 augustus:
18.00 uur: UDI'19 CSU - Moerse Boys 2-2

Zondag 1 september:
14.00 uur: IFC - AWC 3-0
14.00 uur: Juliana'31 - RKSV Nuenen 7-0
14.00 uur: RKZVC - EHC Heuts 3-0
14.00 uur: Silvolde - OJC Rosmalen 0-1
14.30 uur: Baronie - SV Meerssen 1-0
14.30 uur: Halsteren - Longa '30 4-2
14.30 uur: RKSV Minor - Unitas 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 7 september
Meer info  
Zaterdag 7 september:
18.30 uur: Longa '30 - UDI'19 CSU 0-2

Zondag 8 september:
14.00 uur: OJC Rosmalen - Baronie 0-0
14.00 uur: AWC - Silvolde 0-1
14.30 uur: SV Meerssen - Halsteren 1-1
14.30 uur: EHC Heuts - IFC 0-4
14.30 uur: Unitas - Juliana'31 2-2
14.30 uur: RKSV Nuenen - RKSV Minor 1-2
14.30 uur: Moerse Boys - RKZVC 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 14 september
Meer info  
Zaterdag 14 september:
19.00 uur: SV Meerssen - EHC Heuts 0-1
19.00 uur: RKZVC - Longa '30 0-2

Zondag 15 september:
14.00 uur: AWC - Moerse Boys 4-2
14.00 uur: UDI'19 CSU - RKSV Nuenen 2-0
14.00 uur: IFC - OJC Rosmalen 4-2
14.00 uur: Silvolde - Unitas 3-3
14.30 uur: Baronie - Juliana'31 2-0
14.30 uur: Halsteren - RKSV Minor 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
19.00 uur: Silvolde - RKZVC 1-1

Zondag 22 september:
14.00 uur: Juliana'31 - UDI'19 CSU 4-1
14.00 uur: Longa '30 - IFC 3-1
14.30 uur: EHC Heuts - AWC 1-0
14.30 uur: Unitas - OJC Rosmalen 3-1
14.30 uur: RKSV Nuenen - Halsteren 0-3
14.30 uur: Moerse Boys - Baronie 2-2
14.30 uur: RKSV Minor - SV Meerssen 3-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 29 september
Meer info  
Zondag 29 september:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Unitas 0-2
14.00 uur: RKZVC - Juliana'31 4-4
14.00 uur: IFC - RKSV Minor 4-1
14.00 uur: OJC Rosmalen - Moerse Boys 3-0
14.00 uur: AWC - Longa '30 2-2
14.30 uur: Baronie - Silvolde 4-2
14.30 uur: Halsteren - EHC Heuts 5-2
14.30 uur: SV Meerssen - RKSV Nuenen 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 6 oktober
Meer info  
Zondag 6 oktober:
14.00 uur: IFC - RKZVC 0-1
14.00 uur: Juliana'31 - AWC 7-1
14.00 uur: Longa '30 - Moerse Boys 3-2
14.00 uur: Silvolde - SV Meerssen 1-1
14.30 uur: Baronie - Halsteren 1-1
14.30 uur: EHC Heuts - OJC Rosmalen 4-1
14.30 uur: RKSV Nuenen - Unitas 0-1
14.30 uur: RKSV Minor - UDI'19 CSU 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 13 oktober
Meer info  
Zondag 13 oktober:
14.00 uur: OJC Rosmalen - RKSV Minor 4-2
14.00 uur: AWC - UDI'19 CSU 0-2
14.00 uur: Longa '30 - Juliana'31 0-2
14.30 uur: SV Meerssen - RKZVC 2-1
14.30 uur: Halsteren - IFC 4-1
14.30 uur: EHC Heuts - Silvolde 0-2
14.30 uur: Unitas - Baronie 1-0
14.30 uur: Moerse Boys - RKSV Nuenen 4-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
19.30 uur: RKSV Nuenen - OJC Rosmalen 1-1

Zondag 27 oktober:
14.00 uur: UDI'19 CSU - EHC Heuts 2-0
14.00 uur: Juliana'31 - SV Meerssen 3-3
14.00 uur: RKZVC - AWC 5-2
14.00 uur: Silvolde - Halsteren 3-0
14.30 uur: Baronie - IFC 1-1
14.30 uur: Unitas - Longa '30 1-1
14.30 uur: RKSV Minor - Moerse Boys 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 3 november
Meer info  
Zondag 3 november:
14.00 uur: OJC Rosmalen - Juliana'31 0-1
14.00 uur: AWC - Baronie 0-2
14.00 uur: IFC - Silvolde 5-1
14.00 uur: Longa '30 - RKSV Nuenen 3-0
14.30 uur: SV Meerssen - UDI'19 CSU 1-1
14.30 uur: Halsteren - RKZVC 2-2
14.30 uur: EHC Heuts - RKSV Minor 5-1
14.30 uur: Moerse Boys - Unitas 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 10 november
Meer info  
Zondag 10 november:
14.00 uur: OJC Rosmalen - Longa '30 2-1
14.00 uur: UDI'19 CSU - Silvolde 0-0
14.00 uur: Juliana'31 - EHC Heuts 4-1
14.00 uur: RKZVC - Baronie 1-1
14.30 uur: Unitas - Halsteren 0-0
14.30 uur: RKSV Nuenen - IFC 1-0
14.30 uur: Moerse Boys - SV Meerssen 2-2
14.30 uur: RKSV Minor - AWC 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
19.00 uur: Silvolde - Longa '30 2-1

Zondag 24 november:
14.00 uur: AWC - OJC Rosmalen 1-0
14.00 uur: IFC - UDI'19 CSU 3-2
14.00 uur: RKZVC - RKSV Minor 6-0
14.30 uur: Baronie - RKSV Nuenen 4-0
14.30 uur: SV Meerssen - Unitas 1-1
14.30 uur: Halsteren - Juliana'31 3-0
14.30 uur: EHC Heuts - Moerse Boys 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 1 december
Meer info  
Zondag 1 december:
14.00 uur: OJC Rosmalen - SV Meerssen 3-1
14.00 uur: UDI'19 CSU - RKZVC 0-0
14.00 uur: Moerse Boys - Halsteren 0-1
14.00 uur: Juliana'31 - IFC 1-1
14.00 uur: Longa '30 - Baronie 0-3
14.30 uur: Unitas - AWC 1-2
14.30 uur: RKSV Nuenen - EHC Heuts 3-0
14.30 uur: RKSV Minor - Silvolde 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 8 december
Meer info  
Zondag 8 december:
14.00 uur: AWC - RKSV Nuenen 0-0
14.00 uur: IFC - Moerse Boys 2-3
14.00 uur: RKZVC - OJC Rosmalen 1-2
14.00 uur: Silvolde - Juliana'31 1-2
14.30 uur: Baronie - RKSV Minor 0-4
14.30 uur: SV Meerssen - Longa '30 0-2
14.30 uur: Halsteren - UDI'19 CSU 0-1
14.30 uur: EHC Heuts - Unitas 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
18.00 uur: RKSV Nuenen - RKZVC 1-1

Zondag 15 december:
14.00 uur: OJC Rosmalen - Halsteren 1-3
14.00 uur: AWC - SV Meerssen 3-1
14.00 uur: UDI'19 CSU - Baronie 2-4
14.00 uur: Moerse Boys - Silvolde 0-0
14.00 uur: Longa '30 - EHC Heuts 3-4
14.30 uur: Unitas - IFC 2-0
14.30 uur: RKSV Minor - Juliana'31 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 19 januari
Meer info  
Zondag 19 januari:
14.00 uur: UDI'19 CSU - OJC Rosmalen 1-3
14.00 uur: IFC - SV Meerssen 3-0
14.00 uur: Juliana'31 - Moerse Boys 3-0
14.00 uur: RKZVC - Unitas 0-3
14.00 uur: Silvolde - RKSV Nuenen 2-0
14.30 uur: Baronie - EHC Heuts 6-0
14.30 uur: Halsteren - AWC 1-1
14.30 uur: RKSV Minor - Longa '30 1-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 26 januari
Meer info  
Zondag 26 januari:
14.00 uur: Juliana'31 - RKZVC 1-3
14.00 uur: OJC Rosmalen - IFC 0-3
14.00 uur: Longa '30 - AWC 1-1
14.00 uur: Unitas - Silvolde 1-0
14.30 uur: SV Meerssen - Baronie 2-1
14.30 uur: Moerse Boys - RKSV Minor 4-0
14.30 uur: RKSV Nuenen - UDI'19 CSU 2-2
14.30 uur: EHC Heuts - Halsteren 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv