ZONDAG HOOFDKLASSE B

1  IFC            3-7   (9-3)
2  Baronie        3-7   (5-0)
3  SV Meerssen    3-7   (7-5)
4  AWC            2-6   (7-1)
5  Halsteren      3-6   (6-2)
6  EHC Heuts      3-6   (6-7)
7  Juliana'31     2-3   (4-3)
8  OJC Rosmalen   2-3   (4-5)
9  Orion          2-3   (3-4)
10 Moerse Boys    3-3   (6-8)
11 UDI'19 CSU     3-3   (3-5)
12 TOGB           2-1   (3-7)
13 VOC            3-1   (3-6)
14 RKSV Minor     3-1   (5-10)
15 RKSV Nuenen    3-0   (4-9)
Selecteer op:  
Speelronde 4 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 27 september
Meer info  
Zondag 27 september:
14.00 uur: Orion - RKSV Nuenen
14.00 uur: OJC Rosmalen - TOGB
14.00 uur: Baronie - AWC
14.30 uur: Halsteren - VOC
14.30 uur: Moerse Boys - IFC
14.30 uur: SV Meerssen - EHC Heuts
14.30 uur: RKSV Minor - UDI'19 CSU

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 4 oktober
Meer info  
Zondag 4 oktober:
14.00 uur: Juliana'31 - Halsteren
14.00 uur: IFC - SV Meerssen
14.00 uur: TOGB - Orion
14.00 uur: VOC - Moerse Boys
14.00 uur: AWC - OJC Rosmalen
14.30 uur: RKSV Nuenen - RKSV Minor
14.30 uur: EHC Heuts - Baronie

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 11 oktober
Meer info  
Zondag 11 oktober:
14.00 uur: Orion - IFC
14.00 uur: OJC Rosmalen - UDI'19 CSU
14.00 uur: Baronie - Juliana'31
14.30 uur: Halsteren - AWC
14.30 uur: Moerse Boys - EHC Heuts
14.30 uur: SV Meerssen - VOC
14.30 uur: RKSV Minor - TOGB

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 18 oktober
Meer info  
Zondag 18 oktober:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Baronie
14.00 uur: TOGB - Moerse Boys
14.00 uur: VOC - IFC
14.00 uur: AWC - SV Meerssen
14.30 uur: RKSV Nuenen - Juliana'31
14.30 uur: EHC Heuts - Orion
14.30 uur: RKSV Minor - Halsteren

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 25 oktober
Meer info  
Zondag 25 oktober:
14.00 uur: Juliana'31 - VOC
14.00 uur: Orion - UDI'19 CSU
14.00 uur: IFC - RKSV Nuenen
14.00 uur: OJC Rosmalen - EHC Heuts
14.00 uur: Baronie - RKSV Minor
14.30 uur: Halsteren - TOGB
14.30 uur: Moerse Boys - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 1 november
Meer info  
Zondag 1 november:
14.00 uur: UDI'19 CSU - IFC
14.00 uur: TOGB - VOC
14.00 uur: OJC Rosmalen - Moerse Boys
14.00 uur: AWC - Juliana'31
14.30 uur: EHC Heuts - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Meerssen - Halsteren
14.30 uur: RKSV Minor - Orion

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 8 november
Meer info  
Zondag 8 november:
14.00 uur: Juliana'31 - RKSV Minor
14.00 uur: Orion - AWC
14.00 uur: IFC - TOGB
14.00 uur: VOC - EHC Heuts
14.00 uur: Baronie - OJC Rosmalen
14.30 uur: RKSV Nuenen - UDI'19 CSU
14.30 uur: Moerse Boys - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 15 november
Meer info  
Zondag 15 november:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Halsteren
14.00 uur: Juliana'31 - Orion
14.00 uur: TOGB - RKSV Nuenen
14.00 uur: OJC Rosmalen - VOC
14.00 uur: AWC - RKSV Minor
14.30 uur: EHC Heuts - IFC
14.30 uur: SV Meerssen - Baronie

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 22 november
Meer info  
Zondag 22 november:
14.00 uur: Orion - SV Meerssen
14.00 uur: IFC - Juliana'31
14.00 uur: VOC - UDI'19 CSU
14.00 uur: Baronie - Moerse Boys
14.30 uur: RKSV Nuenen - AWC
14.30 uur: EHC Heuts - TOGB
14.30 uur: Halsteren - OJC Rosmalen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 29 november
Meer info  
Zondag 29 november:
14.00 uur: UDI'19 CSU - TOGB
14.00 uur: Juliana'31 - EHC Heuts
14.00 uur: OJC Rosmalen - RKSV Minor
14.00 uur: AWC - VOC
14.00 uur: Baronie - Halsteren
14.30 uur: Moerse Boys - Orion
14.30 uur: SV Meerssen - RKSV Nuenen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 6 december
Meer info  
Zondag 6 december:
14.00 uur: Orion - OJC Rosmalen
14.00 uur: IFC - AWC
14.00 uur: TOGB - Juliana'31
14.30 uur: RKSV Nuenen - Baronie
14.30 uur: EHC Heuts - UDI'19 CSU
14.30 uur: Halsteren - Moerse Boys
14.30 uur: RKSV Minor - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 13 december
Meer info  
Zondag 13 december:
14.00 uur: Juliana'31 - UDI'19 CSU
14.00 uur: VOC - RKSV Nuenen
14.00 uur: OJC Rosmalen - SV Meerssen
14.00 uur: AWC - TOGB
14.00 uur: Baronie - Orion
14.30 uur: Halsteren - IFC
14.30 uur: Moerse Boys - RKSV Minor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 17 januari
Meer info  
Zondag 17 januari:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Moerse Boys
14.00 uur: Orion - Halsteren
14.00 uur: IFC - Baronie
14.00 uur: TOGB - OJC Rosmalen
14.30 uur: EHC Heuts - VOC
14.30 uur: SV Meerssen - AWC
14.30 uur: RKSV Minor - Juliana'31

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 24 januari
Meer info  
Zondag 24 januari:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Orion
14.00 uur: Juliana'31 - RKSV Nuenen
14.00 uur: VOC - RKSV Minor
14.00 uur: OJC Rosmalen - IFC
14.00 uur: AWC - Halsteren
14.00 uur: Baronie - EHC Heuts
14.30 uur: Moerse Boys - TOGB

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 31 januari
Meer info  
Zondag 31 januari:
14.00 uur: Orion - VOC
14.00 uur: IFC - UDI'19 CSU
14.30 uur: RKSV Nuenen - OJC Rosmalen
14.30 uur: EHC Heuts - AWC
14.30 uur: Halsteren - Juliana'31
14.30 uur: SV Meerssen - Moerse Boys
14.30 uur: RKSV Minor - Baronie

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 7 februari
Meer info  
Zondag 7 februari:
14.00 uur: UDI'19 CSU - RKSV Minor
14.00 uur: TOGB - IFC
14.00 uur: VOC - Halsteren
14.00 uur: AWC - Baronie
14.30 uur: SV Meerssen - Juliana'31
14.30 uur: RKSV Nuenen - EHC Heuts
14.30 uur: Moerse Boys - OJC Rosmalen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 28 februari
Meer info  
Zondag 28 februari:
14.00 uur: Orion - TOGB
14.00 uur: IFC - VOC
14.00 uur: OJC Rosmalen - AWC
14.30 uur: Halsteren - EHC Heuts
14.30 uur: Moerse Boys - Juliana'31
14.30 uur: SV Meerssen - UDI'19 CSU
14.30 uur: RKSV Minor - RKSV Nuenen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 7 maart
Meer info  
Zondag 7 maart:
14.00 uur: Juliana'31 - IFC
14.00 uur: TOGB - UDI'19 CSU
14.00 uur: VOC - SV Meerssen
14.00 uur: AWC - Moerse Boys
14.30 uur: RKSV Nuenen - Orion
14.30 uur: EHC Heuts - OJC Rosmalen
14.30 uur: Halsteren - Baronie

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 14 maart
Meer info  
Zondag 14 maart:
14.00 uur: UDI'19 CSU - Juliana'31
14.00 uur: IFC - Orion
14.00 uur: AWC - RKSV Nuenen
14.00 uur: Baronie - VOC
14.30 uur: Moerse Boys - Halsteren
14.30 uur: SV Meerssen - TOGB
14.30 uur: RKSV Minor - EHC Heuts

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 21 maart
Meer info  
Zondag 21 maart:
14.00 uur: Juliana'31 - TOGB
14.00 uur: Orion - Moerse Boys
14.00 uur: VOC - OJC Rosmalen
14.00 uur: Baronie - UDI'19 CSU
14.30 uur: RKSV Nuenen - IFC
14.30 uur: EHC Heuts - SV Meerssen
14.30 uur: Halsteren - RKSV Minor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zaterdag 3 april
Meer info  
Zaterdag 3 april:
14.00 uur: UDI'19 CSU - RKSV Nuenen
14.00 uur: Orion - Juliana'31
14.00 uur: TOGB - EHC Heuts
14.00 uur: OJC Rosmalen - Baronie
14.30 uur: Moerse Boys - VOC
14.30 uur: SV Meerssen - IFC
14.30 uur: RKSV Minor - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 11 april
Meer info  
Zondag 11 april:
14.00 uur: IFC - Moerse Boys
14.00 uur: VOC - Juliana'31
14.00 uur: AWC - Orion
14.00 uur: Baronie - SV Meerssen
14.30 uur: RKSV Nuenen - TOGB
14.30 uur: Halsteren - UDI'19 CSU
14.30 uur: RKSV Minor - OJC Rosmalen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 18 april
Meer info  
Zondag 18 april:
14.00 uur: UDI'19 CSU - VOC
14.00 uur: Juliana'31 - Baronie
14.00 uur: Orion - EHC Heuts
14.00 uur: TOGB - AWC
14.00 uur: OJC Rosmalen - Halsteren
14.30 uur: Moerse Boys - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Meerssen - RKSV Minor

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 25 april
Meer info  
Zondag 25 april:
14.00 uur: VOC - TOGB
14.00 uur: OJC Rosmalen - Orion
14.00 uur: AWC - IFC
14.00 uur: Baronie - RKSV Nuenen
14.30 uur: RKSV Minor - Moerse Boys
14.30 uur: EHC Heuts - Juliana'31
14.30 uur: Halsteren - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 9 mei
Meer info  
Zondag 9 mei:
14.00 uur: UDI'19 CSU - EHC Heuts
14.00 uur: Juliana'31 - AWC
14.00 uur: Orion - Baronie
14.00 uur: IFC - Halsteren
14.00 uur: TOGB - RKSV Minor
14.30 uur: RKSV Nuenen - VOC
14.30 uur: SV Meerssen - OJC Rosmalen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Zondag Hoofdklasse B
Programma zondag 16 mei
Meer info  
Zondag 16 mei:
14.00 uur: EHC Heuts - Moerse Boys
14.00 uur: Halsteren - RKSV Nuenen
14.00 uur: OJC Rosmalen - Juliana'31
14.00 uur: AWC - UDI'19 CSU
14.00 uur: Baronie - TOGB
14.00 uur: SV Meerssen - Orion
14.00 uur: RKSV Minor - IFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Zondag Hoofdklasse B
Programma maandag 24 mei
Meer info  
Maandag 24 mei:
14.00 uur: UDI'19 CSU - OJC Rosmalen
14.00 uur: RKSV Nuenen - SV Meerssen
14.00 uur: Orion - RKSV Minor
14.00 uur: IFC - EHC Heuts
14.00 uur: TOGB - Halsteren
14.00 uur: VOC - AWC
14.00 uur: Moerse Boys - Baronie

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma zondag 6 september
Meer info  
Zondag 6 september:
14.00 uur: UDI'19 CSU - AWC 0-3
14.00 uur: Juliana'31 - Moerse Boys 3-1
14.00 uur: IFC - OJC Rosmalen 4-2
14.00 uur: TOGB - SV Meerssen 3-3
14.00 uur: VOC - Baronie 0-1
14.30 uur: RKSV Nuenen - Halsteren 0-2
14.30 uur: EHC Heuts - RKSV Minor 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Zondag Hoofdklasse B | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 12 september
Meer info  
Zaterdag 12 september:
20.00 uur: OJC Rosmalen - RKSV Nuenen 2-1

Zondag 13 september:
14.00 uur: Baronie - IFC 0-0
14.00 uur: AWC - EHC Heuts 4-1
14.00 uur: Juliana'31 - SV Meerssen 1-2
14.30 uur: Halsteren - Orion 3-0
14.30 uur: Moerse Boys - UDI'19 CSU 0-2
14.30 uur: RKSV Minor - VOC 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv