Keuken Kampioen Divisie 2022-2023

1  PEC Zwolle        8-19  (23-10)
2  Heracles Almelo   8-19  (22-9)
3  FC Eindhoven      8-18  (17-7)
4  Roda JC           8-15  (15-10)
5  Willem II         8-15  (11-7)
6  NAC Breda         8-14  (12-10)
7  MVV               8-14  (16-15)
8  VVV-Venlo         8-14  (14-14)
9  Jong AZ           8-13  (16-12)
10 Jong Ajax         8-11  (15-13)
11 Almere City FC    8-10  (10-12)
12 Jong PSV          8-9   (9-14)
13 ADO Den Haag      8-8   (10-14)
14 Telstar           8-8   (6-14)
15 TOP Oss           8-7   (10-14)
16 FC Dordrecht      8-7   (8-13)
17 Helmond Sport     8-6   (7-12)
18 FC Den Bosch      8-6   (10-16)
19 De Graafschap     8-5   (9-16)
20 Jong FC Utrecht   8-5   (6-14)
Selecteer op:  
Speelronde 9 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 30 september
Meer info  
Vrijdag 30 september:
20.00 uur: ADO Den Haag - Jong PSV
20.00 uur: Almere City FC - Roda JC
20.00 uur: FC Den Bosch - Heracles Almelo
20.00 uur: FC Eindhoven - FC Dordrecht
20.00 uur: De Graafschap - Jong AZ
20.00 uur: Helmond Sport - TOP Oss
20.00 uur: MVV - Willem II
20.00 uur: NAC Breda - VVV-Venlo
20.00 uur: PEC Zwolle - Jong Ajax
20.00 uur: Telstar - Jong FC Utrecht

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 7 oktober
Meer info  
Vrijdag 7 oktober:
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Eindhoven
20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport
20.00 uur: Jong AZ - NAC Breda
20.00 uur: FC Dordrecht - PEC Zwolle
20.00 uur: Heracles Almelo - De Graafschap
20.00 uur: TOP Oss - MVV
20.00 uur: Jong PSV - Telstar
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC
20.00 uur: Willem II - FC Den Bosch

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 14 oktober
Meer info  
Vrijdag 14 oktober:
20.00 uur: Almere City FC - Jong Ajax
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ
20.00 uur: FC Eindhoven - TOP Oss
20.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Helmond Sport - Willem II
20.00 uur: MVV - Jong PSV
20.00 uur: NAC Breda - ADO Den Haag
20.00 uur: PEC Zwolle - Heracles Almelo
20.00 uur: Telstar - Roda JC
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Dordrecht

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 21 oktober
Meer info  
Vrijdag 21 oktober:
20.00 uur: ADO Den Haag - De Graafschap
20.00 uur: FC Dordrecht - NAC Breda
20.00 uur: Heracles Almelo - FC Eindhoven
20.00 uur: MVV - FC Den Bosch
20.00 uur: TOP Oss - Roda JC
20.00 uur: Willem II - Almere City FC

Maandag 24 oktober:
20.00 uur: Jong Ajax - VVV-Venlo
20.00 uur: Jong AZ - Telstar
20.00 uur: Jong PSV - Helmond Sport
20.00 uur: Jong FC Utrecht - PEC Zwolle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 28 oktober
Meer info  
Vrijdag 28 oktober:
20.00 uur: Almere City FC - Heracles Almelo
20.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV
20.00 uur: De Graafschap - TOP Oss
20.00 uur: Helmond Sport - ADO Den Haag
20.00 uur: PEC Zwolle - MVV
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Telstar - FC Dordrecht
20.00 uur: VVV-Venlo - Jong AZ

Maandag 31 oktober:
20.00 uur: Jong Ajax - Willem II

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 4 november
Meer info  
Vrijdag 4 november:
20.00 uur: ADO Den Haag - VVV-Venlo
20.00 uur: FC Den Bosch - De Graafschap
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong Ajax
20.00 uur: MVV - Helmond Sport
20.00 uur: NAC Breda - Telstar
20.00 uur: TOP Oss - PEC Zwolle
20.00 uur: Willem II - Heracles Almelo

Maandag 7 november:
20.00 uur: Jong AZ - Roda JC
20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 11 november
Meer info  
Vrijdag 11 november:
20.00 uur: De Graafschap - Jong PSV
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Eindhoven
20.00 uur: Roda JC - Helmond Sport
20.00 uur: Telstar - ADO Den Haag
20.00 uur: TOP Oss - Jong AZ
20.00 uur: VVV-Venlo - Willem II
20.00 uur: Heracles Almelo - NAC Breda

Zondag 13 november:
12.15 uur: Almere City FC - FC Dordrecht

Maandag 14 november:
20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch
20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf donderdag 17 november
Meer info  
Donderdag 17 november:
18.45 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht
21.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax

Vrijdag 18 november:
18.45 uur: FC Eindhoven - Telstar
21.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap

Zaterdag 19 november:
16.30 uur: FC Den Bosch - VVV-Venlo
18.45 uur: Heracles Almelo - TOP Oss
21.00 uur: NAC Breda - PEC Zwolle

Zondag 20 november:
14.30 uur: FC Dordrecht - Willem II
16.45 uur: MVV - Almere City FC
20.00 uur: ADO Den Haag - Roda JC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf zondag 11 december
Meer info  
Zondag 11 december:
12.15 uur: Willem II - NAC Breda
14.30 uur: Almere City FC - ADO Den Haag
14.30 uur: De Graafschap - FC Eindhoven
14.30 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht
14.30 uur: Telstar - FC Den Bosch
14.30 uur: TOP Oss - FC Dordrecht
14.30 uur: VVV-Venlo - MVV
14.30 uur: Roda JC - Heracles Almelo

Maandag 12 december:
18.45 uur: Jong AZ - Jong PSV
21.00 uur: PEC Zwolle - Helmond Sport

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf donderdag 15 december
Meer info  
Donderdag 15 december:
20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax

Vrijdag 16 december:
20.00 uur: ADO Den Haag - TOP Oss
20.00 uur: FC Eindhoven - VVV-Venlo
20.00 uur: De Graafschap - Willem II
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch
20.00 uur: Heracles Almelo - FC Dordrecht
20.00 uur: NAC Breda - Almere City FC
20.00 uur: Roda JC - PEC Zwolle
20.00 uur: Telstar - MVV
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 6 januari
Meer info  
Vrijdag 6 januari:
20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven
20.00 uur: Jong AZ - Heracles Almelo
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht
20.00 uur: FC Dordrecht - ADO Den Haag
20.00 uur: MVV - De Graafschap
20.00 uur: NAC Breda - Jong PSV
20.00 uur: TOP Oss - Telstar
20.00 uur: PEC Zwolle - Almere City FC
20.00 uur: VVV-Venlo - Helmond Sport
20.00 uur: Willem II - Roda JC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 13 januari
Meer info  
Vrijdag 13 januari:
20.00 uur: ADO Den Haag - MVV
20.00 uur: Heracles Almelo - PEC Zwolle
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax
20.00 uur: FC Eindhoven - FC Den Bosch
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda
20.00 uur: Roda JC - TOP Oss
20.00 uur: Telstar - Jong AZ

Zondag 15 januari:
12.15 uur: Almere City FC - Willem II

Maandag 16 januari:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
20.00 uur: Jong PSV - VVV-Venlo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 20 januari
Meer info  
Vrijdag 20 januari:
20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV
20.00 uur: MVV - Heracles Almelo
20.00 uur: PEC Zwolle - VVV-Venlo
20.00 uur: TOP Oss - NAC Breda
20.00 uur: Willem II - FC Eindhoven

Zaterdag 21 januari:
16.30 uur: FC Dordrecht - Telstar

Zondag 22 januari:
12.15 uur: ADO Den Haag - Jong FC Utrecht

Maandag 23 januari:
20.00 uur: Jong Ajax - Roda JC
20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 27 januari
Meer info  
Vrijdag 27 januari:
20.00 uur: FC Den Bosch - MVV
20.00 uur: FC Eindhoven - Heracles Almelo
20.00 uur: Helmond Sport - Jong Ajax
20.00 uur: NAC Breda - Jong AZ
20.00 uur: PEC Zwolle - TOP Oss
20.00 uur: Roda JC - FC Dordrecht
20.00 uur: Telstar - Almere City FC
20.00 uur: VVV-Venlo - ADO Den Haag

Maandag 30 januari:
20.00 uur: Jong PSV - Willem II
20.00 uur: Jong FC Utrecht - De Graafschap

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 3 februari
Meer info  
Vrijdag 3 februari:
20.00 uur: ADO Den Haag - NAC Breda
20.00 uur: Almere City FC - Jong PSV
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven
20.00 uur: De Graafschap - Telstar
20.00 uur: Heracles Almelo - Jong FC Utrecht
20.00 uur: TOP Oss - FC Den Bosch
20.00 uur: Willem II - Helmond Sport

Zondag 5 februari:
14.30 uur: Roda JC - MVV

Maandag 6 februari:
20.00 uur: Jong Ajax - PEC Zwolle
20.00 uur: Jong AZ - VVV-Venlo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 10 februari
Meer info  
Vrijdag 10 februari:
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong Ajax
20.00 uur: FC Eindhoven - Almere City FC
20.00 uur: Helmond Sport - Roda JC
20.00 uur: MVV - TOP Oss
20.00 uur: NAC Breda - De Graafschap
20.00 uur: PEC Zwolle - Jong AZ
20.00 uur: VVV-Venlo - Heracles Almelo
20.00 uur: Willem II - FC Dordrecht

Maandag 13 februari:
20.00 uur: Jong PSV - ADO Den Haag
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 17 februari
Meer info  
Vrijdag 17 februari:
20.00 uur: ADO Den Haag - PEC Zwolle
20.00 uur: Almere City FC - Helmond Sport
20.00 uur: FC Dordrecht - VVV-Venlo
20.00 uur: Heracles Almelo - Willem II
20.00 uur: Telstar - Jong PSV
20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven

Zondag 19 februari:
12.15 uur: De Graafschap - Roda JC

Maandag 20 februari:
20.00 uur: Jong Ajax - MVV
20.00 uur: Jong AZ - FC Den Bosch
20.00 uur: Jong FC Utrecht - NAC Breda

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 24 februari
Meer info  
Vrijdag 24 februari:
20.00 uur: FC Eindhoven - De Graafschap
20.00 uur: Helmond Sport - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Heracles Almelo - Telstar
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht
20.00 uur: Roda JC - Almere City FC
20.00 uur: VVV-Venlo - TOP Oss
20.00 uur: Willem II - Jong Ajax

Zondag 26 februari:
12.15 uur: FC Den Bosch - ADO Den Haag

Maandag 27 februari:
20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ
20.00 uur: MVV - PEC Zwolle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 3 maart
Meer info  
Vrijdag 3 maart:
20.00 uur: ADO Den Haag - Heracles Almelo
20.00 uur: FC Dordrecht - Almere City FC
20.00 uur: De Graafschap - Helmond Sport
20.00 uur: MVV - VVV-Venlo
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Den Bosch
20.00 uur: Telstar - FC Eindhoven

Maandag 6 maart:
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss
20.00 uur: Jong AZ - Willem II
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Roda JC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 10 maart
Meer info  
Vrijdag 10 maart:
20.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht
20.00 uur: FC Dordrecht - De Graafschap
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong Ajax
20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV
20.00 uur: Heracles Almelo - Jong AZ
20.00 uur: NAC Breda - MVV
20.00 uur: TOP Oss - ADO Den Haag
20.00 uur: Roda JC - Telstar
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Den Bosch
20.00 uur: Willem II - PEC Zwolle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Keuken Kampioen Divisie
Programma maandag 13 maart
Meer info  
Maandag 13 maart:
20.00 uur: Almere City FC - VVV-Venlo
20.00 uur: FC Eindhoven - ADO Den Haag
20.00 uur: De Graafschap - PEC Zwolle
20.00 uur: NAC Breda - Jong Ajax
20.00 uur: Roda JC - Jong AZ
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong PSV
FC Dordrecht - Helmond Sport
Heracles Almelo - FC Den Bosch
Telstar - TOP Oss
Willem II - MVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 17 maart
Meer info  
Vrijdag 17 maart:
20.00 uur: ADO Den Haag - Willem II
20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht
20.00 uur: Helmond Sport - Telstar
20.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht
20.00 uur: TOP Oss - Heracles Almelo
20.00 uur: PEC Zwolle - NAC Breda

Zondag 19 maart:
12.15 uur: VVV-Venlo - Roda JC

Maandag 20 maart:
20.00 uur: Jong Ajax - Almere City FC
20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven
20.00 uur: Jong PSV - De Graafschap

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 31 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 31 maart
Meer info  
Vrijdag 31 maart:
20.00 uur: ADO Den Haag - Telstar
20.00 uur: Heracles Almelo - Almere City FC
20.00 uur: MVV - FC Eindhoven
20.00 uur: TOP Oss - Helmond Sport
20.00 uur: PEC Zwolle - Jong FC Utrecht
20.00 uur: VVV-Venlo - NAC Breda

Zondag 2 april:
12.15 uur: FC Den Bosch - Willem II

Maandag 3 april:
20.00 uur: Jong Ajax - FC Dordrecht
20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap
20.00 uur: Jong PSV - Roda JC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 32 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 7 april
Meer info  
Vrijdag 7 april:
20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV
20.00 uur: FC Eindhoven - PEC Zwolle
20.00 uur: De Graafschap - Heracles Almelo
20.00 uur: Helmond Sport - MVV
20.00 uur: NAC Breda - FC Den Bosch
20.00 uur: Roda JC - ADO Den Haag
20.00 uur: Telstar - Jong Ajax

Zondag 9 april:
12.15 uur: Willem II - VVV-Venlo

Maandag 10 april:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - TOP Oss

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 33 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 14 april
Meer info  
Vrijdag 14 april:
20.00 uur: FC Den Bosch - Helmond Sport
20.00 uur: Heracles Almelo - Roda JC
20.00 uur: MVV - FC Dordrecht
20.00 uur: NAC Breda - Willem II
20.00 uur: PEC Zwolle - Telstar
20.00 uur: TOP Oss - De Graafschap
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Eindhoven

Zondag 16 april:
12.15 uur: ADO Den Haag - Almere City FC

Maandag 17 april:
20.00 uur: Jong Ajax - Jong PSV
20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 34 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 21 april
Meer info  
Vrijdag 21 april:
20.00 uur: Almere City FC - PEC Zwolle
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong AZ
20.00 uur: FC Eindhoven - NAC Breda
20.00 uur: De Graafschap - ADO Den Haag
20.00 uur: Helmond Sport - Heracles Almelo
20.00 uur: Roda JC - FC Den Bosch
20.00 uur: Telstar - VVV-Venlo
20.00 uur: Willem II - TOP Oss

Maandag 24 april:
20.00 uur: Jong PSV - MVV
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 35 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 28 april
Meer info  
Vrijdag 28 april:
20.00 uur: ADO Den Haag - Helmond Sport
20.00 uur: FC Den Bosch - Telstar
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Heracles Almelo - Jong PSV
20.00 uur: MVV - Jong AZ
20.00 uur: PEC Zwolle - FC Dordrecht
20.00 uur: TOP Oss - Almere City FC
20.00 uur: VVV-Venlo - Jong Ajax

Zaterdag 29 april:
18.45 uur: Willem II - De Graafschap
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 36 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 5 mei
Meer info  
Vrijdag 5 mei:
20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda
20.00 uur: FC Dordrecht - Heracles Almelo
20.00 uur: De Graafschap - MVV
20.00 uur: Helmond Sport - VVV-Venlo
20.00 uur: Roda JC - FC Eindhoven
20.00 uur: Telstar - Willem II

Maandag 8 mei:
20.00 uur: Jong Ajax - ADO Den Haag
20.00 uur: Jong AZ - TOP Oss
20.00 uur: Jong PSV - PEC Zwolle
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 37 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 12 mei
Meer info  
Vrijdag 12 mei:
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht
20.00 uur: Jong Ajax - Jong AZ
20.00 uur: FC Den Bosch - Almere City FC
20.00 uur: FC Eindhoven - Helmond Sport
20.00 uur: MVV - Telstar
20.00 uur: NAC Breda - Heracles Almelo
20.00 uur: TOP Oss - Jong PSV
20.00 uur: PEC Zwolle - Roda JC
20.00 uur: VVV-Venlo - De Graafschap
20.00 uur: Willem II - Jong FC Utrecht

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 38 - Laatste speelronde Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 19 mei
Meer info  
Vrijdag 19 mei:
20.00 uur: Almere City FC - MVV
20.00 uur: Jong AZ - ADO Den Haag
20.00 uur: FC Dordrecht - TOP Oss
20.00 uur: De Graafschap - FC Den Bosch
20.00 uur: Helmond Sport - PEC Zwolle
20.00 uur: Heracles Almelo - Jong Ajax
20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven
20.00 uur: Roda JC - Willem II
20.00 uur: Telstar - NAC Breda
20.00 uur: Jong FC Utrecht - VVV-Venlo

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 5 augustus
Meer info  
Vrijdag 5 augustus:
20.00 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-3
20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 0-2
20.00 uur: Heracles Almelo - ADO Den Haag 4-0
20.00 uur: NAC Breda - Helmond Sport 1-0
20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 3-0
20.00 uur: VVV-Venlo - Almere City FC 3-0
20.00 uur: Willem II - Jong PSV 1-1

Zondag 7 augustus:
12.15 uur: PEC Zwolle - De Graafschap 2-1

Maandag 8 augustus:
20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 1-1
20.00 uur: Jong AZ - MVV 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 12 augustus
Meer info  
Vrijdag 12 augustus:
20.00 uur: Almere City FC - TOP Oss 3-0
20.00 uur: De Graafschap - VVV-Venlo 1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Willem II 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - Jong AZ 1-3
20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 1-0
20.00 uur: Telstar - PEC Zwolle 0-5

Zondag 14 augustus:
12.15 uur: ADO Den Haag - FC Den Bosch 0-2

Maandag 15 augustus:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Heracles Almelo 0-3
20.00 uur: Jong PSV - FC Dordrecht 1-0
20.00 uur: MVV - NAC Breda 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 19 augustus
Meer info  
Vrijdag 19 augustus:
20.00 uur: FC Den Bosch - Roda JC 0-3
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 0-1
20.00 uur: MVV - ADO Den Haag 3-1
20.00 uur: NAC Breda - TOP Oss 1-0
20.00 uur: Willem II - Telstar 2-1

Zondag 21 augustus:
12.15 uur: VVV-Venlo - PEC Zwolle 0-4

Maandag 22 augustus:
20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 5-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 3-2
20.00 uur: Jong PSV - Heracles Almelo 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 26 augustus
Meer info  
Vrijdag 26 augustus:
20.00 uur: Almere City FC - FC Den Bosch 2-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 1-0
20.00 uur: De Graafschap - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: TOP Oss - VVV-Venlo 1-2
20.00 uur: PEC Zwolle - Jong PSV 4-2
20.00 uur: Roda JC - NAC Breda 1-3
20.00 uur: Telstar - Helmond Sport 2-1

Zondag 28 augustus:
12.15 uur: ADO Den Haag - Jong Ajax 4-0

Maandag 29 augustus:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Willem II 0-0
20.00 uur: Heracles Almelo - MVV 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf donderdag 1 september
Meer info  
Donderdag 1 september:
20.00 uur: Telstar - De Graafschap 0-1

Vrijdag 2 september:
20.00 uur: FC Den Bosch - PEC Zwolle 1-2
20.00 uur: Helmond Sport - Almere City FC 3-0
20.00 uur: NAC Breda - FC Eindhoven 1-1
20.00 uur: VVV-Venlo - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Willem II - ADO Den Haag 1-0

Zondag 4 september:
12.15 uur: MVV - Roda JC 1-1

Maandag 5 september:
20.00 uur: Jong Ajax - Heracles Almelo 4-0
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: Jong PSV - TOP Oss 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 9 september
Meer info  
Vrijdag 9 september:
20.00 uur: ADO Den Haag - Jong AZ 2-2
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 0-1
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 5-0
20.00 uur: De Graafschap - NAC Breda 1-1
20.00 uur: Heracles Almelo - VVV-Venlo 5-3
20.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-1
20.00 uur: PEC Zwolle - Willem II 2-2
20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 1-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma maandag 12 september
Meer info  
Maandag 12 september:
20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 3-1
20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-1
20.00 uur: Jong AZ - PEC Zwolle 2-3
20.00 uur: Jong PSV - FC Den Bosch 3-1
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 3-2
20.00 uur: Jong FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 16 september
Meer info  
Vrijdag 16 september:
20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 3-3
20.00 uur: De Graafschap - Almere City FC 1-2
20.00 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: MVV - Jong Ajax 4-1
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-2
20.00 uur: Telstar - Heracles Almelo 0-3
20.00 uur: VVV-Venlo - Jong PSV 1-1
20.00 uur: Willem II - Jong AZ 1-0

Zaterdag 17 september:
16.30 uur: FC Den Bosch - TOP Oss 4-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 23 september
Meer info  

De Keuken Kampioen Divisie seizoen 2022-2023 begint op vrijdag 5 augustus 2022. De laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie is op vrijdag 19 mei. Daarna volgen er play-offs om promotie/degradatie.