Keuken Kampioen Divisie 2019-2020

1  SC Cambuur       29-66  (68-25)
2  De Graafschap    29-62  (63-28)
3  FC Volendam      29-55  (57-42)
4  Jong Ajax        29-54  (72-47)
5  NAC Breda        29-50  (48-30)
6  Go Ahead Eagles  29-48  (49-41)
7  Excelsior        29-47  (65-55)
8  N.E.C.           29-45  (51-37)
9  Almere City FC   29-44  (44-42)
10 Telstar          29-44  (47-48)
11 FC Den Bosch *   29-38  (56-49)
12 Jong FC Utrecht  29-38  (48-47)
13 FC Eindhoven     29-34  (46-59)
14 Jong AZ          29-28  (45-61)
15 MVV              29-27  (37-53)
16 TOP Oss          29-25  (28-53)
17 Roda JC *        29-22  (36-52)
18 Jong PSV         29-22  (34-56)
19 FC Dordrecht     29-20  (34-66)
20 Helmond Sport    29-17  (25-62)
* 3 punten in mindering
Selecteer op:  
Speelronde 34 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 10 april
CORONA: ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST
Meer info  
Vrijdag 10 april:
20.00 uur: Almere City FC - Jong Ajax
20.00 uur: Helmond Sport - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Jong AZ - Go Ahead Eagles
20.00 uur: NAC Breda - FC Eindhoven
20.00 uur: Telstar - FC Den Bosch
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam
20.00 uur: SC Cambuur - De Graafschap
20.00 uur: N.E.C. - Excelsior
20.00 uur: TOP Oss - MVV
20.00 uur: Roda JC - Jong PSV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 35 - Keuken Kampioen Divisie
Programma maandag 13 april
CORONA: ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST
Meer info  
Maandag 13 april:
14.30 uur: Jong FC Utrecht - NAC Breda
14.30 uur: Almere City FC - N.E.C.
14.30 uur: MVV - Jong AZ
14.30 uur: FC Volendam - Excelsior
14.30 uur: De Graafschap - TOP Oss
14.30 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht
14.30 uur: FC Den Bosch - Jong Ajax
14.30 uur: Jong PSV - Helmond Sport
14.30 uur: Go Ahead Eagles - Telstar
14.30 uur: Roda JC - FC Eindhoven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 36 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vanaf vrijdag 17 april
CORONA: ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST
Meer info  
Vrijdag 17 april:
20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur
20.00 uur: FC Eindhoven - FC Den Bosch
20.00 uur: Telstar - De Graafschap
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV
20.00 uur: N.E.C. - Roda JC
20.00 uur: TOP Oss - Almere City FC

Zaterdag 18 april:
18.30 uur: Excelsior - Go Ahead Eagles
20.45 uur: NAC Breda - FC Volendam

Maandag 20 april:
20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Jong Ajax - MVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 37 - Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 24 april
CORONA: ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST
Meer info  
Vrijdag 24 april:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior
20.00 uur: Helmond Sport - Jong AZ
20.00 uur: MVV - NAC Breda
20.00 uur: FC Volendam - FC Eindhoven
20.00 uur: FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
20.00 uur: De Graafschap - FC Den Bosch
20.00 uur: SC Cambuur - Telstar
20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC
20.00 uur: TOP Oss - N.E.C.
20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 38 - Laatste speelronde Keuken Kampioen Divisie
Programma vrijdag 1 mei
CORONA: ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST
Meer info  
Vrijdag 1 mei:
20.00 uur: Almere City FC - MVV
20.00 uur: Jong AZ - Roda JC
20.00 uur: Excelsior - De Graafschap
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong FC Utrecht
20.00 uur: NAC Breda - Jong PSV
20.00 uur: Telstar - Helmond Sport
20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam
20.00 uur: N.E.C. - FC Dordrecht
20.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss
20.00 uur: Jong Ajax - SC Cambuur

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 9 augustus
Meer info  
Vrijdag 9 augustus:
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 3-2
20.00 uur: De Graafschap - SC Cambuur 2-0
20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 1-2
20.00 uur: Roda JC - Almere City FC 1-1
20.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-1
20.00 uur: FC Dordrecht - NAC Breda 0-2

Zaterdag 10 augustus:
19.45 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-0

Maandag 12 augustus:
20.00 uur: Jong PSV - FC Den Bosch 2-2
20.00 uur: Jong AZ - Telstar 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 16 augustus
Meer info  
Vrijdag 16 augustus:
20.00 uur: SC Cambuur - Go Ahead Eagles 5-0
20.00 uur: FC Volendam - Roda JC 4-0
20.00 uur: NAC Breda - Helmond Sport 5-1
20.00 uur: MVV - De Graafschap 0-3
20.00 uur: FC Eindhoven - FC Dordrecht 5-1
20.00 uur: FC Den Bosch - Telstar 0-1
20.00 uur: Almere City FC - Jong PSV 3-2

Maandag 19 augustus:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - TOP Oss 2-1
20.00 uur: Jong Ajax - N.E.C. 3-3
20.00 uur: Jong AZ - Excelsior 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 23 augustus
Meer info  
Vrijdag 23 augustus:
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong Ajax 2-5
20.00 uur: NAC Breda - SC Cambuur 1-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 4-0
20.00 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-1
20.00 uur: TOP Oss - Jong AZ 1-2
20.00 uur: De Graafschap - FC Volendam 3-0
20.00 uur: Roda JC - N.E.C. 1-2
20.00 uur: Telstar - Excelsior 3-0
20.00 uur: Helmond Sport - Almere City FC 1-1

Maandag 26 augustus:
20.00 uur: Jong PSV - MVV 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 30 augustus
Meer info  
Vrijdag 30 augustus:
20.00 uur: SC Cambuur - FC Den Bosch 3-2
20.00 uur: FC Volendam - NAC Breda 2-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 2-1
20.00 uur: Excelsior - Helmond Sport 3-1
20.00 uur: N.E.C. - Telstar 4-2
20.00 uur: Jong Ajax - Almere City FC 3-2
20.00 uur: TOP Oss - De Graafschap 0-0
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong PSV 3-0

Zondag 1 september:
14.30 uur: MVV - Roda JC 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 7 september
Meer info  
Zaterdag 7 september:
18.30 uur: Telstar - SC Cambuur 0-2
18.30 uur: FC Dordrecht - MVV 1-1
20.45 uur: Go Ahead Eagles - Excelsior 2-2

Zondag 8 september:
12.15 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-0
14.30 uur: Roda JC - TOP Oss 2-1
16.45 uur: Almere City FC - FC Volendam 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 13 september
Meer info  
Vrijdag 13 september:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 0-0
20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 4-2
20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 5-1
20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 3-2
20.00 uur: MVV - Telstar 1-2
20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 2-2
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 1-1

Zaterdag 14 september:
19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma maandag 16 september
Meer info  

Speelronde 7 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 20 september
Meer info  
Vrijdag 20 september:
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 1-3
20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - MVV 4-0
20.00 uur: Telstar - FC Volendam 1-2
20.00 uur: NAC Breda - Excelsior 2-1
20.00 uur: De Graafschap - FC Eindhoven 4-0
20.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 2-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong Ajax 1-1

Zaterdag 21 september:
19.45 uur: Helmond Sport - TOP Oss 0-2

Maandag 23 september:
20.00 uur: Jong PSV - SC Cambuur 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 27 september
Meer info  
Vrijdag 27 september:
20.00 uur: TOP Oss - NAC Breda 0-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Telstar 4-1
20.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 3-2
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-1
20.00 uur: FC Volendam - SC Cambuur 0-4
20.00 uur: Excelsior - Jong PSV 5-2
20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 3-3
20.00 uur: MVV - Jong Ajax 1-4

Maandag 30 september:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 1-1
20.00 uur: Jong AZ - FC Den Bosch 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 4 oktober
Meer info  
Vrijdag 4 oktober:
20.00 uur: FC Dordrecht - Jong FC Utrecht 2-5
20.00 uur: De Graafschap - Almere City FC 0-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong AZ 1-1
20.00 uur: Helmond Sport - MVV 3-1
20.00 uur: Jong PSV - FC Volendam 3-1
20.00 uur: SC Cambuur - Excelsior 4-0
20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 6-0
20.00 uur: NAC Breda - N.E.C. 1-0
20.00 uur: FC Den Bosch - TOP Oss 4-0
20.00 uur: Telstar - Roda JC 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 11 oktober
Meer info  
Vrijdag 11 oktober:
20.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-0

Zaterdag 12 oktober:
18.30 uur: TOP Oss - Telstar 2-2
20.45 uur: Roda JC - Helmond Sport 4-0

Zondag 13 oktober:
12.15 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-1
14.30 uur: Almere City FC - Go Ahead Eagles 1-1
14.30 uur: Excelsior - FC Dordrecht 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 18 oktober
Meer info  
Vrijdag 18 oktober:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - De Graafschap 2-2
20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 3-2
20.00 uur: MVV - Excelsior 0-0
20.00 uur: FC Eindhoven - NAC Breda 2-2
20.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-0
20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 1-2
20.00 uur: SC Cambuur - TOP Oss 5-1
20.00 uur: FC Den Bosch - Roda JC 0-0
20.00 uur: N.E.C. - Jong PSV 1-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Volendam 3-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma maandag 21 oktober
Meer info  

Speelronde 12 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 25 oktober
Meer info  
Vrijdag 25 oktober:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - SC Cambuur 1-1
20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 1-4
20.00 uur: FC Volendam - Jong AZ 3-2
20.00 uur: Excelsior - Jong Ajax 1-3
20.00 uur: De Graafschap - FC Dordrecht 5-0
20.00 uur: N.E.C. - MVV 2-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 0-0
20.00 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-0
20.00 uur: Roda JC - NAC Breda 4-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 1 november
Meer info  
Vrijdag 1 november:
20.00 uur: MVV - Almere City FC 3-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 2-1
20.00 uur: NAC Breda - Go Ahead Eagles 1-1
20.00 uur: Telstar - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: FC Dordrecht - TOP Oss 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Excelsior 0-0
20.00 uur: SC Cambuur - N.E.C. 0-0
20.00 uur: FC Den Bosch - Helmond Sport 1-1

Maandag 4 november:
20.00 uur: Jong PSV - Roda JC 1-1
20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 1-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 8 november
Meer info  
Vrijdag 8 november:
20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-0
20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
20.00 uur: Jong AZ - MVV 3-2
20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 1-0
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 5-4
20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0
20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 5-1
20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 15 november
Meer info  
Vrijdag 15 november:
20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-0
20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-1
20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-2

Zondag 17 november:
12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 0-2
14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 3-3
16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 22 november
Meer info  
Vrijdag 22 november:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-1
20.00 uur: Almere City FC - FC Den Bosch 0-2
20.00 uur: Helmond Sport - N.E.C. 1-2
20.00 uur: MVV - TOP Oss 4-0
20.00 uur: Excelsior - FC Volendam 1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: NAC Breda - Jong Ajax 1-2
20.00 uur: FC Dordrecht - Telstar 2-3
20.00 uur: De Graafschap - Jong PSV 4-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma maandag 25 november
Meer info  

Speelronde 17 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 29 november
Meer info  
Vrijdag 29 november:
20.00 uur: Helmond Sport - Jong PSV 2-3
20.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 3-1
20.00 uur: NAC Breda - MVV 2-0
20.00 uur: Telstar - Jong Ajax 2-3
20.00 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-2
20.00 uur: TOP Oss - FC Eindhoven 3-1
20.00 uur: Roda JC - Excelsior 1-4

Zondag 1 december:
14.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 2 december:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 6 december
Meer info  
Vrijdag 6 december:
20.00 uur: Almere City FC - TOP Oss 3-0
20.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 1-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 2-1
20.00 uur: FC Eindhoven - FC Volendam 1-4
20.00 uur: Telstar - NAC Breda 1-1
20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 2-4
20.00 uur: FC Den Bosch - De Graafschap 2-2
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 1-1

Maandag 9 december:
20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 4-1
20.00 uur: Jong Ajax - Roda JC 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 13 december
Meer info  
Vrijdag 13 december:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 2-2
20.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 4-1
20.00 uur: NAC Breda - FC Den Bosch 1-2
20.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-2
20.00 uur: SC Cambuur - Jong Ajax 0-2
20.00 uur: N.E.C. - Almere City FC 2-3
20.00 uur: Jong PSV - FC Dordrecht 0-1
20.00 uur: TOP Oss - Excelsior 0-2
20.00 uur: Roda JC - Jong AZ 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 20 december
Meer info  
Vrijdag 20 december:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles 0-3
20.00 uur: Almere City FC - Roda JC 2-0
20.00 uur: MVV - Helmond Sport 4-1
20.00 uur: FC Volendam - De Graafschap 3-3
20.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-4
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 2-1
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-0

Zaterdag 21 december:
19.45 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Zondag 22 december:
14.30 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-3
14.30 uur: Telstar - Jong AZ 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 10 januari
Meer info  
Vrijdag 10 januari:
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-0
20.00 uur: Telstar - FC Eindhoven 2-0
20.00 uur: FC Dordrecht - Excelsior 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 1-2

Zondag 12 januari:
12.15 uur: Roda JC - MVV 2-2
14.30 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 1-1
16.45 uur: N.E.C. - FC Den Bosch 1-0

Maandag 13 januari:
20.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 3-1
20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 17 januari
Meer info  
Vrijdag 17 januari:
20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 0-2
20.00 uur: MVV - N.E.C. 0-0
20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 4-2
20.00 uur: Excelsior - Telstar 3-3
20.00 uur: FC Eindhoven - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: NAC Breda - Jong AZ 3-1
20.00 uur: TOP Oss - SC Cambuur 3-2

Zondag 19 januari:
14.30 uur: FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 2-3

Maandag 20 januari:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Roda JC 2-1
20.00 uur: Jong Ajax - FC Dordrecht 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 24 januari
Meer info  
Vrijdag 24 januari:
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 0-0
20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-0
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-0
20.00 uur: De Graafschap - MVV 3-2
20.00 uur: SC Cambuur - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: N.E.C. - Jong Ajax 3-3
20.00 uur: Roda JC - FC Volendam 2-3

Zondag 26 januari:
14.30 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-0

Maandag 27 januari:
20.00 uur: Jong PSV - Excelsior 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 31 januari
Meer info  
Vrijdag 31 januari:
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 4-2
20.00 uur: MVV - Jong PSV 3-1
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-1
20.00 uur: Excelsior - NAC Breda 2-2
20.00 uur: FC Eindhoven - De Graafschap 1-1
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-0
20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 0-2
20.00 uur: TOP Oss - Roda JC 0-0

Maandag 3 februari:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 5-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 7 februari
Meer info  
Vrijdag 7 februari:
20.00 uur: Helmond Sport - Excelsior 1-4
20.00 uur: NAC Breda - TOP Oss 1-1
20.00 uur: Telstar - N.E.C. 1-7
20.00 uur: FC Dordrecht - Almere City FC 1-2
20.00 uur: SC Cambuur - MVV 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 3-1
20.00 uur: Roda JC - FC Den Bosch 1-5

Maandag 10 februari:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 7-2
20.00 uur: Jong AZ - FC Volendam 1-1
20.00 uur: Jong PSV - De Graafschap 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 14 februari
Meer info  
Vrijdag 14 februari:
20.00 uur: Almere City FC - SC Cambuur 0-1
20.00 uur: FC Volendam - Telstar 1-1
20.00 uur: Excelsior - Jong AZ 3-3
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Roda JC 2-0
20.00 uur: FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 3-2
20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: TOP Oss - FC Dordrecht 1-3

Zondag 16 februari:
14.30 uur: MVV - Go Ahead Eagles 3-0

Maandag 17 februari:
20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 2-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 21 februari
Meer info  
Vrijdag 21 februari:
20.00 uur: Helmond Sport - Jong Ajax 0-2
20.00 uur: Excelsior - FC Den Bosch 6-4
20.00 uur: NAC Breda - Almere City FC 1-0
20.00 uur: Telstar - MVV 2-1
20.00 uur: FC Dordrecht - De Graafschap 1-2
20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-0
20.00 uur: Jong PSV - TOP Oss 1-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - N.E.C. 2-1

Maandag 24 februari:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Volendam 2-1
20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-4

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vrijdag 28 februari
Meer info  
Vrijdag 28 februari:
20.00 uur: Almere City FC - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 2-3
20.00 uur: FC Volendam - Go Ahead Eagles 2-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Excelsior 3-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong AZ 5-1
20.00 uur: SC Cambuur - Jong PSV 4-2
20.00 uur: N.E.C. - NAC Breda 1-1
20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-2
20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Roda JC - FC Dordrecht 5-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma maandag 2 maart
Meer info  

Speelronde 29 - Keuken Kampioen Divisie | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 6 maart
Meer info  
Vrijdag 6 maart:
20.00 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: FC Volendam - Jong Ajax 4-0
20.00 uur: Excelsior - MVV 3-0
20.00 uur: FC Eindhoven - TOP Oss 2-2
20.00 uur: Telstar - Jong PSV 1-0
20.00 uur: FC Den Bosch - Almere City FC 1-2

Zondag 8 maart:
14.30 uur: NAC Breda - Roda JC 4-1
14.30 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-2

Maandag 9 maart:
20.00 uur: Jong FC Utrecht - N.E.C. 1-2
20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv