PROGRAMMA TOTO KNVB BEKERTOERNOOI

Programma_KNVB_Beker.jpg

Het schema met alle wedstrijden in het TOTO KNVB Bekertoernooi: programma KNVB Beker 1e kwalificatieronde, 2e kwalificatieronde, KNVB Beker 1e ronde, 2e bekerronde, 8e finales, 4e finales, halve finales en bekerfinale van 2020, inclusief alle uitslagen.

Selecteer op:  
Wedstrijden TOTO KNVB Beker Ronde 2
Dinsdag 17, woensdag 18 en donderdag 19 december 2019
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede ronde 2019/'20 | 16e finales
Meer info  
Dinsdag 17 december:
18.30 uur: FC Twente - Go Ahead Eagles
19.45 uur: sc Heerenveen - Roda JC
19.45 uur: VV Katwijk - TOP Oss
19.45 uur: IJsselmeervogels - SteDoCo
19.45 uur: Excelsior - FC Eindhoven
19.45 uur: Vitesse - Odin'59
20.45 uur: Fortuna Sittard - PEC Zwolle

Woensdag 18 december:
18.30 uur: Telstar - Ajax
19.45 uur: Sparta Nijkerk - NAC Breda
19.45 uur: AZ - Groene Ster
19.45 uur: OFC - Spakenburg
19.45 uur: Willem II - Sparta Rotterdam
19.45 uur: Heracles Almelo - FC Dordrecht
20.45 uur: GVVV - PSV

Donderdag 19 december:
18.30 uur: FC Groningen - FC Utrecht
20.45 uur: SC Cambuur - Feyenoord



Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Achtste finales
Dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 januari 2020
TOTO KNVB Bekertoernooi 8e finales
Meer info  

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Kwartfinales
Dinsdag 11, woensdag 12 en donderdag 13 februari 2020
TOTO KNVB Bekertoernooi 4e finales
Meer info  

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Halve finales
Dinsdag 3, woensdag 4 en/of donderdag 5 maart 2020
TOTO KNVB Bekertoernooi 1/2 finales
Meer info  

TOTO KNVB BEKERFINALE 2020
Zondag 19 april 2020, 18.00 uur, Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam
Wanneer is TOTO KNVB Bekertoernooi Bekerfinale 2020?
Meer info  

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Ronde 1
Zaterdag 19, dinsdag 29, woensdag 30 en donderdag 31 oktober 2019
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste ronde 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Zaterdag 19 oktober:
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - SteDoCo 1-3

Dinsdag 29 oktober:
18.30 uur: Vitesse - De Graafschap 2-0
19.45 uur: IJsselmeervogels - FC Den Bosch 3-0
19.45 uur: Koninklijke HFC - Telstar 1-2
19.45 uur: Achilles Veen - Roda JC 0-2
19.45 uur: GVVV - Helmond Sport 2-1
19.45 uur: OSS'20 - TOP Oss 1-2
19.45 uur: Excelsior - N.E.C. 4-2 na verlenging
19.45 uur: Almere City - Go Ahead Eagles 1-3
19.45 uur: Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven 0-4
19.45 uur: FC Dordrecht - MVV 3-1
19.45 uur: Goes - SC Cambuur 0-5
19.45 uur: Flevo Boys - Katwijk 0-3
19.45 uur: HSV Hoek - PEC Zwolle 0-3
20.45 uur: NAC Breda - FC Emmen 3-2

Woensdag 30 oktober:
18.30 uur: Heracles Almelo - RKC Waalwijk 4-3
19.45 uur: Harkemase Boys - FC Groningen 1-2
19.45 uur: Excelsior Maassluis - sc Heerenveen 0-3
19.45 uur: De Treffers - FC Twente 0-2
19.45 uur: Groene Ster - VVV-Venlo 2-2, winst na strafschoppen
19.45 uur: Quick - Willem II 0-4
19.45 uur: Sparta Nijkerk - Fortuna Wormerveer 5-2
19.45 uur: AFC - Odin'59 3-3, winst na strafschoppen
19.45 uur: Spakenburg - ASWH 2-0
19.45 uur: Ajax (av) - OFC 2-2, winst na strafschoppen
20.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Volendam 1-0

Donderdag 31 oktober:
18.30 uur: Excelsior'31 - FC Utrecht 1-4
20.45 uur: Fortuna Sittard - ADO Den Haag 3-0

Aan de KNVB Beker Ronde 1 doen ten eerste de 20 winnaars mee uit de tweede kwalificatieronde.

Verder stromen deze 4 clubs uit de Tweede Divisie in: kampioen AFC en de drie (vervangende) periodekampioenen uit die divisie, te weten Excelsior Maassluis, IJsselmeervogels en Koninklijke HFC.

Daarnaast doen vanaf de 'eerste echte' KNVB Bekerronde ook alle clubs uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie mee.

Echter: de clubs die zich weten te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League of Europa League van dit seizoen 2019-2020 (mogelijk Ajax, PSV, Feyenoord, AZ en/of FC Utrecht), zijn vrijgesteld van Speelronde 1 van de beker. Zij mogen in dat geval instromen in KNVB Bekerronde 2.


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Kwalificatieronde 2
Dinsdag 24 en woensdag 25 september 2019
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede kwalificatieronde 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 24 september:
18.45 uur: Quick Boys - Katwijk 2-3
20.00 uur: Achilles Veen - HHC Hardenberg 1-1 (Achilles w.n.s.)
20.00 uur: VVOG - Ajax (av) 0-2
20.00 uur: GVVV - Kozakken Boys 2-1
20.00 uur: ASWH - TEC 5-1
20.00 uur: Scheveningen - Harkemase Boys 0-1
20.00 uur: Odin'59 - Barendrecht 4-3
20.00 uur: Noordwijk - Rijnsburgse Boys 1-3

Woensdag 25 september:
20.00 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - De Treffers 0-1
20.00 uur: Westlandia - OFC 2-2
20.00 uur: Spakenburg - SDO 2-0
20.00 uur: OSS'20 - Jodan Boys 5-1
20.00 uur: Groene Ster - Kloetinge 2-0
20.00 uur: Dongen - Excelsior'31 1-2
20.00 uur: DUNO - Quick 2-3
20.00 uur: E.V.V. Echt - Flevo Boys 0-0
20.00 uur: Silvolde - Goes 2-3
20.00 uur: ADO'20 - Fortuna Wormerveer 0-2


Zie ook Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Kwalificatieronde 1
Wanneer: zaterdag 17 augustus 2019
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste kwalificatieronde 2019/'20 | UITSLAGEN
Meer info  
Hieraan doen 56 amateurclubs mee. Namelijk 32 amateurteams uit de Derde Divisie en 24 clubs die zich voor de 1e kwalificatieronde hebben gekwalificeerd via het KNVB-toernooi om de districtsbeker.

Zaterdag 17 augustus:
14.00 uur: Hoogland - Jodan Boys 1-3
14.30 uur: DOVO - OFC 2-4
14.30 uur: Vroomshoopse Boys - E.V.V. Echt 0-4
14.30 uur: VVSB - Harkemase Boys 2-4
14.30 uur: Achilles Veen - Hercules 6-0
14.30 uur: Barendrecht - Wittenhorst 6-0
14.30 uur: Huizen - Goes 2-3
14.30 uur: Rijnvogels - OSS'20 0-4
14.30 uur: VVOG - RKSV Minor 3-0
14.30 uur: Odin'59 - Gemert 3-1
14.30 uur: Ter Leede - Fortuna Wormerveer 1-4
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - RKSV Heeze 2-0
14.30 uur: FC Lisse - Ajax (av) 1-2
14.30 uur: DVS'33 Ermelo - Quick 1-1

15.00 uur: Excelsior'31 - DEM RKVV 2-1
15.00 uur: VEV'67 - Silvolde 0-3
15.00 uur: Sparta Nijkerk - UNA 3-2
16.00 uur: Rohda Raalte - DUNO 1-2
16.00 uur: SDO - ARC 1-0
17.00 uur: Westlandia - HSV De Zuidvogels 2-0
17.00 uur: Drachtster Boys - Dongen 0-4

18.00 uur: Kloetinge - Lienden 1-0
18.00 uur: Groene Ster - Winsum 5-0
18.00 uur: Mierlo Hout - Flevo Boys 2-3
18.00 uur: HSC'21 - SteDoCo 2-4
18.00 uur: TOP Oss - HSV Hoek 2-6
19.00 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Sliedrecht 2-1

Woensdag 28 augustus:
20.00 uur: ADO'20 - ONS Sneek 3-0


Zie ook Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv


NIEUWS TOTO KNVB BEKERTOERNOOI: