PROGRAMMA TOTO KNVB BEKERTOERNOOI 2022-2023

Programma_KNVB_Beker.jpg

Het schema met alle wedstrijden in het TOTO KNVB Bekertoernooi: programma KNVB Beker 1e kwalificatieronde, 2e kwalificatieronde, KNVB Beker 1e ronde, 2e bekerronde, 8e finales, 4e finales, halve finales en bekerfinale van 2023.

Tweede (hoofd)ronde TOTO KNVB beker seizoen 2022/’23:

In de tweede (hoofd)ronde van het KNVB Bekertoernooi spelen de 27 winnaars uit Ronde 1 aangevuld met de vijf instromende betaaldvoetbalclubs die dit seizoen Europees spelen (of speelden), te weten Ajax, PSV, Feyenoord, AZ en FC Twente. Dat maakt een totaal van 32 teams. Zij doen aan de Tweede ronde van de KNVB Beker mee, op dinsdag 10, woensdag 11 en/of donderdag 12 januari 2023. Feitelijk zijn dit de zestiende finales.

Wedstrijden tweede ronde / hoofdronde KNVB-beker

Dinsdag 10 januari:
18.45 uur: FC Twente - Telstar
20.00 uur: NAC Breda - FC Eindhoven
20.00 uur: Kozakken Boys - ADO Den Haag
20.00 uur: Quick - De Graafschap
21.00 uur: Sparta Rotterdam - PSV

Woensdag 11 januari:
18.45 uur: Excelsior - AZ
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Emmen
20.00 uur: De Treffers - SC Cambuur
20.00 uur: Almere City - N.E.C.
20.00 uur: sc Heerenveen - FC Volendam
21.00 uur: FC Den Bosch - Ajax

Donderdag 12 januari:
18.45 uur: Heracles Almelo - Go Ahead Eagles
20.00 uur: Urk - Katwijk
20.00 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - FC Utrecht
20.00 uur: FC Groningen - Spakenburg
21.00 uur: Feyenoord - PEC Zwolle

Wedstrijden KNVB Beker Ronde 2
Dinsdag 10, woensdag 11 en donderdag 12 januari 2023
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede ronde 2022/'23 | 16e finales
Meer info  
Dinsdag 10 januari:
18.45 uur: FC Twente - Telstar
20.00 uur: NAC Breda - FC Eindhoven
20.00 uur: Kozakken Boys - ADO Den Haag
20.00 uur: Quick - De Graafschap
21.00 uur: Sparta Rotterdam - PSV

Woensdag 11 januari:
18.45 uur: Excelsior - AZ
20.00 uur: VVV-Venlo - FC Emmen
20.00 uur: De Treffers - SC Cambuur
20.00 uur: Almere City - N.E.C.
20.00 uur: sc Heerenveen - FC Volendam
21.00 uur: FC Den Bosch - Ajax

Donderdag 12 januari:
18.45 uur: Heracles Almelo - Go Ahead Eagles
20.00 uur: Urk - Katwijk
20.00 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - FC Utrecht
20.00 uur: FC Groningen - Spakenburg
21.00 uur: Feyenoord - PEC Zwolle


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Achtste finales
Dinsdag 7, woensdag 8 en donderdag 9 februari 2023
TOTO KNVB Bekertoernooi 2022/'23 | 8e finales
Meer info  
Dinsdag 7 februari 2023



Woensdag 8 februari 2023



Donderdag 9 februari 2023




Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Kwartfinales
Dinsdag 28 februari / woensdag 1 / donderdag 2 maart 2023
TOTO KNVB Bekertoernooi 2022/'23 | 4e finales
Meer info  

Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

Dinsdag 28 februari 2023



Woensdag 1 maart 2023



Donderdag 2 maart 2023



En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Halve finales
Dinsdag 4 / woensdag 5 / donderdag 6 april 2023
TOTO KNVB Bekertoernooi 2022/'23 | 1/2 finales
Meer info  
Dinsdag 4 april 2023

en/of

Woensdag 5 april 2023

en/of

Donderdag 6 april 2023


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

TOTO KNVB BEKERFINALE 2023
Zondag 30 april 2023, 18.00 uur, Stadion Feijenoord, Rotterdam
Wanneer is finale KNVB Beker 2023?
Meer info  
Finale TOTO KNVB beker, De Kuip, Rotterdam, aftrap 18.00 uur.

Winnaar halve finale 1 - winnaar halve finale 2

Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting TOTO KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

UITSLAGEN KNVB BEKER

Wedstrijden KNVB Beker Ronde 1
Dinsdag 18, woensdag 19 en donderdag 20 oktober 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste ronde 2022/'23
Meer info  
Zie ook Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Dinsdag 18 oktober 2022:
18.45 uur: FC Eindhoven - Willem II 1-0
20.00 uur: Harkemase Boys - FC Volendam 1-5
20.00 uur: HSV Hoek - sc Heerenveen 2-4 n.v.
20.00 uur: Rijnsburgse Boys - De Graafschap 1-3
20.00 uur: GVVV - FC Den Bosch 1-3
20.00 uur: Excelsior'31 - ADO Den Haag 2-3
20.00 uur: Almere City - TOP Oss 2-0
20.00 uur: Koninklijke HFC - Telstar 0-1
20.00 uur: Urk - Staphorst 2-0
21.00 uur: Roda JC - Heracles Almelo 2-2, 6-7 n.s.

Woensdag 19 oktober 2022:
18.45 uur: FC Dordrecht - FC Groningen 0-3
20.00 uur: De Treffers - RKC Waalwijk 2-0
20.00 uur: Hercules - NAC Breda 0-1
20.00 uur: Rijnvogels - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: Go Ahead Eagles - Helmond Sport 3-1
20.00 uur: Spakenburg - TEC 2-1
20.00 uur: Kozakken Boys - Vitesse 2-2, 5-4 n.s.
20.00 uur: ADO'20 - FC Emmen 1-2 n.v.
20.00 uur: Excelsior - MVV 5-1
21.00 uur: N.E.C. - Fortuna Sittard 3-2

Donderdag 20 oktober 2022:
18.45 uur: Sportlust'46 - FC Utrecht 0-3
20.00 uur: Dongen - VVV-Venlo 1-2
20.00 uur: Katwijk - DVS'33 Ermelo 2-1
20.00 uur: RKAV Volendam - Quick 2-4
20.00 uur: DEM RKVV - Blauw Geel'38 JUMBO 1-4
20.00 uur: OFC - Sparta Rotterdam 1-3
21.00 uur: HHC Hardenberg - PEC Zwolle 0-1

Wedstrijden KNVB Beker Kwalificatieronde 2
Dinsdag 20 en woensdag 21 september 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede kwalificatieronde 2022/'23
Meer info  
Tweede voorronde KNVB-beker

Dinsdag 20 september:
20.00 uur: DOVO - Spakenburg 0-1
20.00 uur: Scheveningen - Harkemase Boys 1-1 wns
20.00 uur: IJsselmeervogels - HSV Hoek 0-0 wns
20.00 uur: Rijnvogels - ACV 1-0
20.00 uur: FC Lisse - DVS'33 Ermelo 0-3
20.00 uur: De Treffers - Noordwijk 3-1
20.00 uur: Quick Boys - Sportlust'46 1-2
20.00 uur: ASWH - Kozakken Boys 1-2

Woensdag 21 september:
20.00 uur: Blauw Geel'38 JUMBO - Baronie 4-0
20.00 uur: Excelsior Maassluis - Hercules 1-2
20.00 uur: TEC - UNA 1-0
20.00 uur: AFC - Staphorst 4-4 wns
20.00 uur: Groene Ster - Quick 1-3
20.00 uur: OFC - UDI'19/CSU 6-2
20.00 uur: GVV Unitas - DEM RKVV 0-0 wns
20.00 uur: SteDoCo - Dongen 1-2
20.00 uur: ADO'20 - VVSB 3-0
20.00 uur: Gemert - Urk 1-2
20.00 uur: OSS'20 - Excelsior'31 1-2
20.00 uur: GVVV - Sparta Nijkerk 1-0
20.00 uur: HSC'21 - RKAV Volendam 2-2 wns


Zie ook Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Kwalificatieronde 1
Zaterdag 13 augustus 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste kwalificatieronde 2022/'23 | UITSLAGEN
Meer info  
Zaterdag 13 augustus:
17.00 uur JOS/Watergraafsmeer - hsv Hoek 1-3
17.00 uur Hercules - Ter Leede 5-1
17.00 uur Groene Ster - Barendrecht 2-0
17.00 uur OJC Rosmalen - Sportlust'46 1-2
17.00 uur vv Staphorst - TOGB 3-0
19.00 uur ADO'20 - VVOG 4-3

Vrijgeloot in eerste kwalificatieronde:

Derde divisie zaterdag:

DVS'33 Ermelo
FC Rijnvogels
ASWH
DOVO
GVVV
Sparta Nijkerk
SteDoCo
Harkemase Boys
rkav Volendam
Excelsior'31
sv Urk
ACV

Derde divisie zondag:

Quick
Blauw Geel'38'/Jumbo
O.S.S. 1920
UDI'19/CSU
Baronie
Unitas
HSC'21
VVSB
Gemert
Dongen
UNA
DEM


Zie ook Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Selecteer op:  

PROGRAMMA KNVB BEKER | Het KNVB Bekerprogramma in het seizoen 2022-2023 loopt van zaterdag 13 augustus 2022 t/m de finale op zondag 30 april 2023. Het KNVB Bekertoernooi bestaat uit een eerste kwalificatieronde, een tweede kwalificatieronde, KNVB Ronde 1, KNVB Ronde 2, de achtste finales, kwartfinales, halve finales en de finale. Alle KNVB bekerwedstrijden bestaan uit één knock-outwedstrijd. Het programma met alle wedstrijden en alle KNVB Beker speelrondes vind je hieronder. Lees verderop deze pagina ook over de Opzet van het KNVB Bekertoernooi in het seizoen 2022-2023.


OPZET KNVB BEKERTOERNOOI 2022-2023

Het programma van de KNVB Beker seizoen 2022-2023 ziet er als volgt uit.

Er doen (maximaal) 86 clubs aan het KNVB bekertoernooi mee. Enerzijds alle 34 clubs uit het betaald voetbal: uit de eredivisie en eerste divisie. Anderzijds (maximaal) 52 clubs uit het amateurvoetbal.

Het TOTO KNVB Bekertoernooi begint met de Eerste kwalificatieronde. De wedstrijden in deze eerste voorronde zijn op zaterdag 13 augustus 2022. Het zijn zes duels. Aan de loting hiervoor doen 36 van de amateurclubs mee; de helft komt uit de Derde divisie zaterdag, de andere helft uit de Derde divisie zondag.

Van dit aantal worden 24 clubs vrijgeloot; de andere 12 clubs spelen tegen elkaar, derhalve verdeeld over zes wedstrijden. Uitgangspunt is dat in deze zes wedstrijden telkens een club uit het zaterdagvoetbal tegenover een club uit het zondagvoetbal staat. Inzet van hun strijd is in plek in de tweede kwalificatieronde.

De 24 vrijgelote clubs zijn voor deze kwalificatieronde 2 al direct geplaatst. Hetzelfde geldt voor (maximaal) 12 amateurclubs uit de tweede divisie amateurvoetbal seizoen 2022/’23 die in het seizoen 2021/’22 geen kampioen of (vervangend) periodekampioen zijn geworden.

Aan de tweede kwalificatieronde doen derhalve (maximaal) 42 clubs mee: de 6 winnaars van de wedstrijd uit de eerste kwalificatieronde + de 24 vrijgelote teams + de 12 genoemde clubs uit de tweede divisie.

De 21 wedstrijden in de tweede kwalificatieronde staan op het programma op dinsdag 20, woensdag 21 en/of donderdag 22 september 2022. In deze ronde komen er dus 21 winnaars tevoorschijn. Zij bekeren door en mogen naar de Eerste ronde van het KNVB Bekertoernooi.

De Eerste ronde KNVB Beker staat in het speelschema op dinsdag 18 oktober, woensdag 19 oktober en donderdag 20 oktober 2022. Behalve de 21 teams die zich hiervoor vanuit de Tweede kwalificatieronde kwalificeren, zijn vanaf deze eerste 'echte' KNVB Bekerronde ook 33 teams uit het betaald voetbal van de partij (de BVO's). Ajax, PSV, Feyenoord, FC Twente en AZ, de clubs die Nederland in Europa vertegenwoordigen in de Champions League, Europa League en UEFA Conference League, stromen in de tweede bekerronde in.

In KNVB Beker Ronde 1 worden er in totaal 27 wedstrijden gespeeld. De 27 winnaars aangevuld met de vijf instromende betaaldvoetbalclubs die Europees spelen, maakt een totaal van 32 teams. Zij doen aan de Tweede ronde van de KNVB Beker mee, op dinsdag 10, woensdag 11 en/of donderdag 12 januari 2023. Feitelijk zijn dit de zestiende finales.

Conform het traditionele knock-outsysteem, zoals het gehele KNVB Bekertoernooi in 2022/2023 louter bestaat uit knock-outwedstrijden, gaat het toernooi verder met de KNVB Beker achtste finales: op dinsdag 6, woensdag 7 en/of donderdag 8 februari 2023. De kwartfinales staan op het programma op dinsdag 28 februari, woensdag 1 maart en/of donderdag 2 maart 2023, terwijl de halve finales worden afgewerkt op dinsdag 4, woensdag 5 en/of donderdag 6 april 2023. De KNVB Bekerfinale 2023 is op zondag 30 april 2023. Locatie: Stadion Feijenoord (De Kuip) in Rotterdam. Tijd van aftrap: 18.00 uur.

De winnaar van de TOTO KNVB Beker 2022/’23 mag meedoen aan de play-offs van de Europa League in het seizoen 2023/'24. Heeft deze winnaar zich ook al geplaatst voor deelname aan de Champions League? Dan verschuift het betreffende ticket voor de Europa League naar het hoogste team in de eindstand van de Eredivisie dat zich (net) niet had geplaatst voor de Champions League.

Zie ook het gehele KNVB Bekerschema op deze pagina, met alle wedstrijden, exacte data en tijden, die telkens volgen na de actuele KNVB Bekerloting.

UITSLAGEN ARCHIEF

TOTO KNVB BEKERFINALE 2022 | PSV - Ajax
Zondag 17 april 2022, 18.00 uur, Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam
Wanneer is finale KNVB Beker 2022? | UITSLAG
Meer info  
Finale TOTO KNVB beker, De Kuip, Rotterdam

PSV - Ajax 2-1

Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting TOTO KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Halve finales
Woensdag 2 en donderdag 3 maart 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi 1/2 finales | UITSLAGEN
Meer info  
Woensdag 2 maart
20.00 uur: Go Ahead Eagles - PSV 1-2

Donderdag 3 maart
20.00 uur: AZ - Ajax 0-2


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Kwartfinales
Dinsdag 8, woensdag 9 en donderdag 10 februari 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi 4e finales | UITSLAGEN
Meer info  

Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

Dinsdag 8 februari
19.00 uur: PSV - NAC Breda 4-0

Woensdag 9 februari
19.00 uur: RKC Waalwijk - AZ 0-4
19.00 uur: Ajax - Vitesse 5-0

Donderdag 10 februari
19.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 0-2

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Achtste finales
Dinsdag 18, woensdag 19 en donderdag 20 januari 2022
TOTO KNVB Bekertoernooi | 8e finales | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 18 januari
18.45 uur: RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-2, 4-2 n.v.
20.00 uur: Vitesse - DVS'33 Ermelo 2-0
21.00 uur: sc Heerenveen - Go Ahead Eagles 0-1

Woensdag 19 januari
18.45 uur: FC Groningen - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - PEC Zwolle 2-1
21.00 uur: FC Twente - AZ 1-2

Donderdag 20 januari
18.45 uur: PSV - Telstar 2-1
21.00 uur: Ajax - Excelsior Maassluis 9-0


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Ronde 2
Dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 december 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede ronde 2021/'22 | 16e finales | UITSLAGEN
Meer info  
Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

Dinsdag 14 december:
18.00 uur: ADO Den Haag - Gemert 4-2
18.00 uur: PEC Zwolle - MVV 4-0
20.00 uur: FC Emmen - Excelsior Maassluis 0-1
21.00 uur: Telstar - Spakenburg 3-3, 5-3 n.v.
21.00 uur: NAC Breda - FC Utrecht 3-2

Woensdag 15 december:
18.00 uur: FC Twente - Feyenoord 1-1, 2-1, n.v.
18.00 uur: Vitesse - Sparta Rotterdam 2-1
18.00 uur: Harkemase Boys - RKC Waalwijk 0-5
18.00 uur: AZ - Heracles Almelo 4-1
20.00 uur: Excelsior - FC Groningen 2-2, 2-4 n.v.
21.00 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-0
21.00 uur: Ajax - Barendrecht 4-0
21.00 uur: PSV - Fortuna Sittard 2-0

Donderdag 16 december:
18.00 uur: SC Cambuur - N.E.C. 1-2
20.00 uur: Achilles Veen - DVS'33 Ermelo 0-2
21.00 uur: sc Heerenveen - De Treffers 2-0


En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Ronde 1
Dinsdag 26 oktober t/m donderdag 28 oktober 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste ronde 2021/'22 | UITSLAGEN
Meer info  

Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Dinsdag 26 oktober:
18.45 uur: SteDoCo - FC Utrecht 0-5
20.00 uur: Kozakken Boys - Telstar 1-2 n.v.
20.00 uur: FC Volendam - FC Emmen 0-3
20.00 uur: Sparta Nijkerk - ADO Den Haag 0-2
20.00 uur: ACV - MVV 0-3
20.00 uur: ASWH - Heracles Almelo 1-3
20.00 uur: Spakenburg - FC Dordrecht 3-0
20.00 uur: PEC Zwolle - De Graafschap 4-1
20.00 uur: Roda JC - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: DVS'33 Ermelo - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: NAC Breda - VVV-Venlo 1-1, w.n.s.

Woensdag 27 oktober:
18.45 uur: OSS'20 - FC Twente 0-2
20.00 uur: Fortuna Sittard - TOP Oss 3-0
20.00 uur: Westlandia - Excelsior Maassluis 2-5
20.00 uur: Almere City - Go Ahead Eagles 0-2
20.00 uur: Harkemase Boys - DOVO 2-1, w.n.v.
20.00 uur: ADO'20 - Barendrecht 2-3, w.n.v.
20.00 uur: Capelle - N.E.C. 0-3
20.00 uur: IJsselmeervogels - Excelsior 0-3
20.00 uur: AFC - sc Heerenveen 1-2
20.00 uur: GVVV - Sparta Rotterdam 0-2
20.00 uur: De Treffers - Rijnsburgse Boys 2-2, w.n.s.
20.00 uur: Achilles Veen - GVV Unitas 4-0
20.00 uur: Staphorst - Gemert 0-3
21.00 uur: FC Groningen - Helmond Sport 4-0

Donderdag 28 oktober:
18.45 uur: Ajax (av) - SC Cambuur 0-5
21.00 uur: RKC Waalwijk - Willem II 3-0

Wedstrijden KNVB Beker Kwalificatieronde 2
Dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 september 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede kwalificatieronde 2021/'22 | UITSLAGEN
Meer info  
Tweede voorronde KNVB-beker

Dinsdag 21 september

20.00 uur: Achilles Veen - DTS Ede 3-2, w.n.v.
20.00 uur: DVS '33 - Noordwijk 2-2, w.n.s.
20.00 uur: GOES - DOVO 1-2
20.00 uur: Ajax Amateurs - VVSB 4-1
20.00 uur: HHC - Capelle 0-2, w.n.v.
20.00 uur: Lisse - AFC 1-2, w.n.v.
20.00 uur: ASWH - HV & CV Quick 1-0
20.00 uur: IJsselmeervogels - Sportlust '46 3-1, w.n.v.
20.00 uur: Hoek - SteDoCo 2-3
20.00 uur: GVVV - VVOG 3-1, w.n.v.
20.00 uur:Barendrecht - Scheveningen 3-0
20.00 uur: ODIN '59 - De Treffers 1-2
20.00 uur: Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0-2
20.00 uur: Katwijk - Harkemase Boys 2-3
20.00 uur: Sparta Nijkerk - Sliedrecht 2-0, w.n.v.

Woensdag 22 september

20.00 uur: Kozakken Boys - Groene Ster 2-0
20.00 uur: USV Hercules - ACV 1-1, w.n.s.
20.00 uur: ADO '20A - HFC 2-1
20.00 uur: Spakenburg - UNA 5-2
20.00 uur: OSS '20 - HSC '21 2-1
20.00 uur: GVV Unitas - Ter Leede 1-0
20.00 uur: OFC - Excelsior Maassluis 0-2, w.n.v.
20.00 uur: Gemert - TEC 3-1
20.00 uur: Hoogland - Westlandia 0-1
20.00 uur: Staphorst - Dongen 3-1

Zie ook Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

Wedstrijden KNVB Beker Kwalificatieronde 1
Zaterdag 14 augustus 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste kwalificatieronde 2021/'22 | UITSLAGEN
Meer info  
Blauw Geel'38/JUMBO - FC Lisse
Hollandia - ACV
DEM Rkvv - Sparta Nijkerk
HSC'21 - Excelsior'31
Ajax AFC (am) - EVV Echt
JOS Watergraafsmeer - Ter Leede


Zie ook Loting KNVB Beker.

En: KNVB Beker op tv

TOTO KNVB BEKERFINALE 2021
Zondag 18 april 2021, 18.00 uur, Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam
Wanneer is TOTO KNVB Bekertoernooi Bekerfinale 2021? UITSLAG
Meer info  
Finale TOTO KNVB beker, De Kuip, Rotterdam

Vitesse - Ajax 0-1


Scheidsrechter: Bjorn Kuipers.
Assistenten: Sander van Roekel en Erwin Zeinstra
Vierde official: Allard Lindhout
VAR: Pol van Boekel met assistent Joost van Zuilen


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting TOTO KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Halve finales
Dinsdag 2 en woensdag 3 maart 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi 1/2 finales | UITSLAGEN
Meer info  

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Kwartfinales
Dinsdag 9, woensdag 10 en woensdag 17 februari 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi 4e finales | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 9 februari:
20.00 uur: Excelsior - Vitesse 0-1

Woensdag 10 februari:
20.00 uur: Ajax - PSV 2-1

Woensdag 17 februari:
16.30 uur: N.E.C. - VVV-Venlo 1-2 na verlenging
18.45 uur: sc Heerenveen - Feyenoord 4-3


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Achtste finales
Dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 januari 2021
TOTO KNVB Bekertoernooi | 8e finales | UITSLAGEN
Meer info  
Dinsdag 19 januari:
16.30 uur: MVV - Excelsior 2-2 na strafschoppen
18.45 uur: Vitesse - ADO Den Haag 2-1
21.00 uur: FC Volendam - PSV 0-2

Woensdag 20 januari:
16.30 uur: FC Emmen - sc Heerenveen 1-2
18.45 uur: Feyenoord - Heracles Almelo 3-2
21.00 uur: AZ - Ajax 0-1

Donderdag 21 januari:
18.45 uur: N.E.C. - Fortuna Sittard 3-2 na verlenging
21.00 uur: VVV-Venlo - Go Ahead Eagles 1-0


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Ronde 2
Dinsdag 15, woensdag 16 en donderdag 17 december 2020
TOTO KNVB Bekertoernooi tweede ronde 2020/'21 | 16e finales | UITSLAGEN
Meer info  
KNVB Beker Ronde 2

Dinsdag 15 december:
18.45 uur: Excelsior - PEC Zwolle 2-0
21.00 uur: FC Emmen - FC Groningen 2-1

Woensdag 16 december:
16.30 uur: Almere City - VVV-Venlo 1-4
18.45 uur: De Graafschap - PSV 1-2
21.00 uur: Ajax - FC Utrecht 5-4

Donderdag 17 december:
18.45 uur: SC Cambuur - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: Willem II - Vitesse 0-2

Vrijgeloot:

FC Volendam
MVV
N.E.C.
Fortuna Sittard
Heracles Almelo
Feyenoord
ADO Den Haag
sc Heerenveen
AZ



Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Wedstrijden TOTO KNVB Beker Ronde 1
Maandag 26 oktober t/m woensdag 2 december 2020
TOTO KNVB Bekertoernooi eerste ronde 2020/'21 | UITSLAGEN
Meer info  
UPDATE: vanwege de coronaregels zullen de amateurclubs dit seizoen niet meer deelnemen aan het TOTO KNVB Bekertoernooi, zo heeft de KNVB bekendgemaakt.

Eerder waren er al zeventien bekerduels met 26 amateurclubs uitgesteld naar 1 en 2 december. Ook deze wedstrijden gaan van het KNVB bekerprogramma af.



Maandag 26 oktober:
18.45 uur: Excelsior - Helmond Sport 4-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 6-0

Dinsdag 27 oktober:
18.45 uur: FC Twente - De Graafschap 1-3
19.45 uur: VVV-Venlo - FC Den Bosch 4-2
19.45 uur: sc Heerenveen - TOP Oss 3-1
21.00 uur: FC Dordrecht - FC Utrecht 2-4

Woensdag 28 oktober:
18.45 uur: ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 1-1 n.s.
19.45 uur: FC Emmen - FC Eindhoven 2-0
19.45 uur: Heracles Almelo - Telstar 3-0
19.45 uur: RKC Waalwijk - SC Cambuur 2-2 n.s.
21.00 uur: Roda JC - Fortuna Sittard 0-2

Dinsdag 1 december:
19.45 uur: Scheveningen - Almere City
19.45 uur: Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
19.45 uur: Barendrecht - Achilles Veen
19.45 uur: OFC - MVV
19.45 uur: Odin'59 - FC Volendam
19.45 uur: DTS Ede - Quick Boys
19.45 uur: Staphorst - PEC Zwolle
19.45 uur: Sliedrecht - IJsselmeervogels

Woensdag 2 december:
19.45 uur: Quick - N.E.C.
19.45 uur: Capelle - AFC
19.45 uur: DVS'33 Ermelo - Willem II
19.45 uur: Kozakken Boys - Harkemase Boys
19.45 uur: HHC Hardenberg - Vitesse
19.45 uur: OSS'20 - Katwijk
19.45 uur: Westlandia - SteDoCo
19.45 uur: UNA - Groene Ster
19.45 uur: TEC - FC Groningen


Aan de KNVB Beker Ronde 1 doen ten eerste de 20 winnaars mee uit de tweede kwalificatieronde.

Verder stromen deze 4 clubs uit de Tweede Divisie in: kampioen AFC en de drie (vervangende) periodekampioenen uit die divisie, te weten Excelsior Maassluis, IJsselmeervogels en Koninklijke HFC.

Daarnaast doen vanaf de 'eerste echte' KNVB Bekerronde ook alle clubs uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie mee.

Echter: de clubs die zich weten te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League of Europa League van dit seizoen 2019-2020 (mogelijk Ajax, PSV, Feyenoord, AZ en/of FC Utrecht), zijn vrijgesteld van Speelronde 1 van de beker. Zij mogen in dat geval instromen in KNVB Bekerronde 2.


Zie ook de Voetbalkalender-pagina Loting KNVB Beker.


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

PROGRAMMA KNVB BEKER HALVE FINALES
Woensdag 2 en donderdag 3 maart 2022

KNVB BEKER PROGRAMMAWOENSDAG 2 MAART 2022
20.00 uurGo Ahead Eagles - PSV 1-2
KNVB BEKER PROGRAMMADONDERDAG 3 MAART 2022
20.00 uurAZ - Ajax 0-2