PROGRAMMA ORANJE JEUGD / JONGENS

Selecteer op:  
EK 2019 Ierland - Oranje onder 17
3-19 mei 2019
Met Nederland!
Meer info  
Zie volledig schema en standen EK onder 17 in Ierland!

Vrijdag 3 mei:
Groep B:
18.00 uur: Nederland - Zweden 2-0


Maandag 6 mei:
Groep B:
16.00 uur: Nederland - Engeland 5-2


Donderdag 9 mei:
Groep B:
17.30 uur: Frankrijk - Nederland 2-0

Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | WK 2018 | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Eliteronde (tweede) EK (2019)-kwalificatieronde Oranje onder 19
20-26 maart 2019, in Nederland (Hardenberg en Assen)
Nederland in Groep 4 tegen Wales, Slovenië en Spanje
Meer info  
Elitetoernooi EK-kwalificatie Onder 19, Nederland
Groep 1:
1  Ierland        3-9   (10-1)
2  Roemenië       3-4   (4-5)
3  Rusland        3-2   (0-2)
4  Azerbeidzjan   3-1   (1-7)

Groep 2:
1  Tsjechië       3-6   (7-6)
2  Griekenland    3-4   (5-6)
3  Engeland       3-4   (7-5)
4  Denemarken     3-2   (5-7)

Groep 3:
1  Noorwegen      3-7   (4-2)
2  Duitsland      3-6   (5-2)
3  Kroatië        3-3   (5-5)
4  Hongarije      3-1   (0-5)

Groep 4:
1  Spanje         3-7   (7-2)
2  Nederland      3-6   (4-2)
3  Slovenië       3-4   (4-3)
4  Wales          3-0   (2-10)

Groep 5:
1  Frankrijk      3-7   (6-2)
2  Israël         3-6   (4-3)
3  Polen          3-2   (0-1)
4  Zwitserland    3-1   (2-6)

Groep 6:
1  Portugal       3-9   (10-0)
2  Schotland      3-6   (7-5)
3  Turkije        3-1   (3-8)
4  Cyprus         3-1   (2-9)

Groep 7:
1  Italië         3-7   (7-3)
2  Oekraïne       3-4   (8-7)
3  België         3-4   (6-7)
4  Servië         3-1   (2-6)

Bij HHC Hardenberg en Achilles 1894 in Assen.

Woensdag 20 maart
16.30 uur: Spanje – Slovenië 1-1 (Sportpark Marsdijk, Assen)
19.00 uur: Wales – Nederland 1-2 (Sportpark de Boshoek, Hardenberg)

Zaterdag 23 maart
13.00 uur: Spanje – Wales 5-1 (Sportpark de Boshoek, Hardenberg)
16.00 uur: Nederland – Slovenië 2-0 (Sportpark Marsdijk, Assen)

Dinsdag 26 maart
19.00 uur: Nederland – Spanje 0-1 (Sportpark de Boshoek, Hardenberg)
19.00 uur: Slovenië – Wales 3-0 (Sportpark Marsdijk, Assen)


Het EK 2019 voor spelers onder 19 vindt plaats in Armenië.


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Eliteronde (tweede) EK (2019)-kwalificatieronde Oranje onder 17
20-26 maart 2019, Nederland (Alphen aan den Rijn, 's-Gravenzande)
Nederland in Groep 2 tegen Noord-Ierland, Israël en Tsjechië
Meer info  
Elitetoernooi EK-kwalificatie Onder 17, Nederland
Groep 1:
1  Italië                  3-9   (9-1)
2  Oostenrijk              3-4   (6-5)
3  Roemenië                3-3   (4-9)
4  Turkije                 3-1   (1-5)

Groep 2:
1  Nederland               3-9   (12-2)
2  Tsjechië                3-6   (5-5)
3  Israël                  3-1   (0-3)
4  N-Ierland               3-1   (0-7)

Groep 3:
1  Engeland                3-7   (8-4)
2  Kroatië                 3-5   (4-3)
3  Zwitserland             3-2   (4-7)
4  Denemarken              3-1   (5-7)

Groep 4:
1  IJsland                 3-7   (9-5)
2  Duitsland               3-5   (5-4)
3  Wit-Rusland             3-2   (3-6)
4  Slovenië                3-1   (2-4)

Groep 5:
1  Spanje                  3-9   (4-0)
2  Griekenland             3-6   (3-2)
3  Oekraïne                3-3   (2-2)
4  Kosovo                  3-0   (0-5)

Groep 6:
1  Portugal                3-9   (6-2)
2  Rusland                 3-6   (7-4)
3  Polen                   3-1   (4-6)
4  Schotland               3-1   (1-6)

Groep 7:
1  België                  3-9   (8-2)
2  Hongarije               3-6   (4-4)
3  Noorwegen               3-3   (2-5)
4  Bosnië en Herzegovina   3-0   (1-4)

Groep 8:
1  Frankrijk               3-9   (6-0)
2  Zweden                  3-4   (2-3)
3  Servië                  3-3   (4-4)
4  Slowakije               3-1   (1-6)


Woensdag 20 maart
16.00 uur: Israël – Tsjechië 0-1 (Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn)
19.00 uur: Nederland – Noord-Ierland 5-0 (Juliana Sportpark, 's-Gravenzande)

Zaterdag 23 maart
13.00 uur: Tsjechië – Noord-Ierland 2-0 (Juliana Sportpark, 's-Gravenzande)
16.00 uur: Nederland – Israël 2-0 (Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn)

Dinsdag 26 maart
19.00 uur: Tsjechië – Nederland 2-5 (Juliana Sportpark, 's-Gravenzande)
19.00 uur: Noord-Ierland – Israël 0-0 (Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn)


Het EK 2019 voor spelers onder 17 vindt plaats in Ierland.


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A