PROGRAMMA ORANJE JEUGD / MEISJES

Selecteer op:  
EK 2019 Bulgarije - Speelsters onder 17
5-17 mei 2019
Europees kampioenschap Speelsters onder 17, Bulgarije
Meer info  
Zie volledig schema en standen EK onder 17 in Bulgarije!

Zondag 5 mei:
Groep B:
10.30 uur: Oostenrijk - Nederland 1-4

Woensdag 8 mei:
Groep B:
13.00 uur: Duitsland - Nederland 2-3

Zaterdag 11 mei:
Groep B:
15.30 uur: Nederland - Engeland 0-2

Halve finales

Dinsdag 14 mei:
13.00 uur: Duitsland - Portugal
17.30 uur: Spanje - Nederland


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | WK 2018 | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Eliteronde EK 2019 Vrouwen onder 19
3 - 9 april 2019, Nederland
Tweede en beslissende kwalificatieronde voor EK 2019
Meer info  
Nederland speelt in groep 3.
Tegenstanders: Bulgarije, Rusland en IJsland
Groep 1:
1  Duitsland     3-7   (11-2)
2  Tsjechië      3-6   (4-5)
3  Oostenrijk    3-4   (4-4)
4  Griekenland   3-0   (0-8)

Groep 2:
1  België        3-5   (5-3)
2  Finland       3-5   (4-3)
3  Zwitserland   3-4   (4-5)
4  Polen         3-1   (3-5)

Groep 3:
1  Nederland     3-9   (9-1)
2  IJsland       3-4   (9-4)
3  Rusland       3-4   (3-3)
4  Bulgarije     3-0   (0-13)

Groep 4:
1  Spanje        3-9   (12-0)
2  Ierland       3-6   (8-3)
3  Servië        3-1   (1-7)
4 Hongarije 3-1 (1-12)

Groep 5:
1  Noorwegen     3-9   (12-2)
2  Denemarken    3-6   (9-4)
3  Oekraïne      3-3   (5-15)
4  N-Ierland     3-0   (4-9)

Groep 6:
1  Engeland      3-9   (13-0)
2  Italië        3-6   (2-2)
3  Zweden        3-3   (3-5)
4  Turkije       3-0   (0-11)

Groep 7:
1  Frankrijk     3-7   (12-0)
2  Slovenië      3-7   (6-1)
3  Portugal      3-3   (4-9)
4  Slowakije     3-0   (0-12)

De zeven groepswinnaars gaan naar het EK in juli in Schotland.

Woensdag 3 april
15.00 uur: Rusland – IJsland 2-2 (Sportpark Parkzicht, Uden)
19.00 uur: Nederland – Bulgarije 6-0 (Sportpark Zuid, Groesbeek)

Zaterdag 6 april
12.00 uur: IJsland – Bulgarije 6-0 (Sportpark Zuid, Groesbeek)
16.00 uur: Nederland – Rusland 1-0 (Sportpark Parkzicht, Uden)

Dinsdag 9 april
19.00 uur: Bulgarije – Rusland 0-1 (Sportpark Zuid, Groesbeek)
19.00 uur: IJsland – Nederland 1-2 (Sportpark Parkzicht, Uden)

Nordic Tournament Vrouwen onder 23
26 mei - 1 juni 2019, Zweden
Oefentoernooi
Meer info  
Zondag 26 mei
16.00 uur: Noorwegen – Engeland (Solviksvallen, Arvika)

Dinsdag 28 mei
18.00 uur: Nederland – Zweden (Sporthälla, Säffle)
18.00 uur: China – Noorwegen (Strandvallen, Mallbacken)

Donderdag 30 mei
14.00 uur: China – Engeland (Sporthälla, Säffle)
18.00 uur: Noorwegen – Nederland (Kolvsvik, Sunne)

Zaterdag 1 juni
13.45 uur: Zweden – China (Strandvallen, Mallbacken)
17.00 uur: Engeland – Nederland (Kolvsvik, Sunne)


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Nordic Tournament Speelsters onder 16
2 - 9 juli 2019, Zweden
Oefentoernooi
Meer info  
Dinsdag 2 juli
18.00 uur: Zweden – Nederland
18.00 uur: Engeland – Finland
18.00 uur: Noorwegen – Denemarken
18.00 uur: Duitsland – IJsland

Donderdag 4 juli
18.00 uur: Nederland – Engeland
18.00 uur: Finland – Zweden
18.00 uur: Denemarken – Duitsland
18.00 uur: IJsland - Noorwegen

Zaterdag 6 juli
16.00 uur: Zweden – Engeland
16.00 uur: Nederland – Finland
16.00 uur: Noorwegen – Duitsland
16.00 uur: Denemarken – IJsland

Maandag 8 juli
Wedstrijden om plaats 1 t/m 8


Programma Champions League | Europa League | KNVB beker | Oranje | Nederlands vrouwenelftal | Eredivisie | Jupiler League | Tweede Divisie | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Engeland Premier League | Spanje Primera División | Duitsland Bundesliga | Italië Serie A

Eerste kwalificatieronde EK 2020 Speelsters onder 17
22-28 oktober 2019 in Portugal
Nederland tegen Israël, Letland en Portugal
Meer info