Promotie/degradatie seizoen 2021/’22

Programma_promotie_degradatie.jpg

Programma promotie degradatie Keuken Kampioen Divisie - Eredivisie: wedstrijden nacompetitie.

Programma play-offs op deze pagina! Actueel, einde seizoen 2021-2022.

Play-offs Eredivisie-Keuken Kampioen Divisie


Eerste ronde

Maandag 9 mei 2022:
20.00 uur: De Graafschap - FC Eindhoven 1-1

Dinsdag 10 mei:
18.45 uur: NAC Breda - ADO Den Haag 1-2
21.00 uur: Excelsior - Roda JC 2-2

Returns

Vrijdag 13 mei:
20.00 uur: FC Eindhoven - De Graafschap 3-1

Zaterdag 14 mei:
16.30 uur: ADO Den Haag - NAC Breda 2-1
20.00 uur: Roda JC - Excelsior 0-2 Na verlenging

Tweede ronde

Dinsdag 17 mei:
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Eindhoven 2-1

Woensdag 18 mei:
18.45 uur: Excelsior - Heracles Almelo 3-0

Returns

Zaterdag 21 mei:
16.30 uur: FC Eindhoven - ADO Den Haag 1-2
20.00 uur: Heracles Almelo - Excelsior 1-2

Finale

Dinsdag 24 mei:
20.00 uur: Excelsior - ADO Den Haag 1-1

Zondag 29 mei:
18.00 uur: ADO Den Haag - Excelsior 4-4 Na verlenging
Excelsior wint na strafschoppen 7-8

Zie ook:
Programma Eredivisie en Programma Keuken Kampioen Divisie

Selecteer op:  

Voorgaande seizoenen

Play-offs promotie/degradatie seizoen 2018/’19
Vanaf vrijdag 10 mei
Meer info  
Play-offs voor twee plaatsen in de eredivisie.

Deelnemers zijn 8 teams uit de Keuken Kampioen Divisie en nummers 16 en 17 uit de Eredivisie.

Ronde 1:

Heenwedstrijden:

Vrijdag 10 mei:
18.30 uur: N.E.C. - RKC Waalwijk 2-0
20.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 2-2

Returns:

Dinsdag 14 mei:
18.30 uur: RKC Waalwijk - N.E.C. 3-0
20.45 uur: Almere City FC - SC Cambuur 1-2

Halve finales:

Heenwedstrijden:

Zondag 19 mei:
12.15 uur: Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 2-2
14.30 uur: RKC Waalwijk - Excelsior 2-1
16.45 uur: TOP Oss - Sparta Rotterdam 0-2
20.00 uur: SC Cambuur - De Graafschap 1-1

Returns:

Woensdag 22 mei:
18.30 uur: FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 0-1
18.30 uur: Excelsior - RKC Waalwijk 1-1
20.45 uur: Sparta Rotterdam - TOP Oss 3-0
20.45 uur: De Graafschap - SC Cambuur 2-0

Finales:

Zaterdag 25 mei:
18.30 uur: RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0-0
20.45 uur: Sparta Rotterdam - De Graafschap 1-2

Returns:

Dinsdag 28 mei:
18.30 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 4-5
20.45 uur: De Graafschap - Sparta Rotterdam 0-2

Play-offs promotie/degradatie seizoen 2017/’18
Vanaf dinsdag 1 mei
FC Emmen en De Graafschap naar Eredivisie
Meer info  
Play-offs voor twee plaatsen in de eredivisie.

Deelnemers zijn 8 teams uit de Jupiler League en nummers 16 en 17 uit de Eredivisie.

Ronde 1:

Heenwedstrijden:

Dinsdag 1 mei:
18.30 uur: MVV - Almere City FC 1-3
20.45 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-4

Returns:

Zaterdag 5 mei:
18.30 uur: Almere City FC - MVV 3-2
20.45 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 1-4
FC Dordrecht door na strafschoppen.

Halve finales:

Heenwedstrijden:

Donderdag 10 mei:
12.30 uur: Telstar - De Graafschap 3-2
14.30 uur: FC Emmen - N.E.C. 4-0
16.45 uur: FC Dordrecht - Sparta Rotterdam 1-2
20.00 uur: Almere City FC - Roda JC 0-0

Returns:

Zondag 13 mei:
12.30 uur: De Graafschap - Telstar 4-2
14.30 uur: N.E.C. - FC Emmen 4-1
16.45 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-2
20.00 uur: Roda JC - Almere City FC 1-2

Finales:

Donderdag 17 mei:
18.30 uur: FC Emmen - Sparta Rotterdam 0-0
20.45 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-1

Zondag 20 mei:
14.30 uur: Sparta Rotterdam - FC Emmen 1-3
16.45 uur: De Graafschap - Almere City FC 2-1

Play-offs promotie/degradatie seizoen 2016/’17
Vanaf maandag 8 mei
Meer info  
Play-offs voor twee plaatsen in de eredivisie.

Deelnemers zijn 8 teams uit de Jupiler League en nummers 16 en 17 uit de Eredivisie.

Ronde 1:

Heenwedstrijden:

Maandag 8 mei:
20.00 uur: Helmond Sport - Almere City FC 4-2
20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Emmen 1-5

Returns:

Vrijdag 12 mei:
18.30 uur: FC Emmen - RKC Waalwijk 0-1
20.45 uur: Almere City FC - Helmond Sport 0-2

Ronde 2:

Heenwedstrijden:

Donderdag 18 mei:
18.30 uur: Helmond Sport - Roda JC 0-1
19.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-1
19.45 uur: FC Volendam - NAC Breda 2-2
20.45 uur: FC Emmen - N.E.C. 1-3

Returns:

Zondag 21 mei:
12.30 uur: Roda JC - Helmond Sport 1-1
14.30 uur: SC Cambuur - MVV 1-2
14.30 uur: NAC Breda - FC Volendam 2-0
16.45 uur: N.E.C. - FC Emmen 1-0

Finales:

Donderdag 25 mei:
18.30 uur: NAC Breda - N.E.C. 1-0
19.45 uur: MVV - Roda JC 0-0

Zondag 28 mei:
14.30 uur: Roda JC - MVV 1-0
16.45 uur: N.E.C. - NAC Breda 1-4

Play-offs promotie/degradatie seizoen 2015/’16
Vanaf donderdag 19 mei
Sparta promoveert naar de Eredivisie.
Meer info  
Play-offs voor twee plaatsen in de eredivisie.

Deelnemers nummers 2 t/m 9 uit de Jupiler League en nummers 16 en 17 uit de Eredivisie.

Ronde 1:

Heenwedstrijden:

Maandag 2 mei:
MVV Maastricht – FC Volendam 2-1
Almere City FC – FC Emmen 4-1

Returns:

Vrijdag 6 mei:
18.30 uur: FC Emmen - Almere City FC 1-4
20.45 uur: FC Volendam - MVV Maastricht 1-2

Halve finales:

Heenwedstrijden:

Vrijdag 13 mei:
18.30 uur: MVV - De Graafschap 0-1
19.45 uur: Go Ahead Eagles - VVV-Venlo 1-0
19.45 uur: FC Eindhoven - NAC Breda 1-0
20.45 uur: Almere City - Willem II 0-1

Returns:

Maandag 16 mei:
12.30 uur: De Graafschap - MVV 2-1
14.30 uur: VVV-Venlo - Go Ahead Eagles 2-2
14.30 uur: NAC Breda - FC Eindhoven 2-0
16.45 uur: Willem II - Almere City 5-2


Finales:

Heenwedstrijden:

Donderdag 19 mei:
18.30 uur: NAC Breda - Willem II 2-1
19.45 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 4-1

Returns:

Zondag 22 mei:
12.30 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1
16.45 uur: Willem II - NAC Breda 3-1

Play-offs promotie/degradatie seizoen 2014/’15
Donderdag 28 mei
De Graafschap en Roda JC naar Eredivisie
Meer info  
Play-offs voor twee plaatsen in de eredivisie.

Finales:

Donderdag 28 mei:
18.30 uur: De Graafschap - FC Volendam 0-0
19.45 uur: Roda JC - NAC Breda 0-1

Returns:

Zondag 31 mei:
12.30 uur: FC Volendam - De Graafschap 0-1
14.30 uur: NAC Breda - Roda JC 1-2