Programma TWEEDE DIVISIE

1  IJsselmeervogels        4-10  (13-5)
2  Noordwijk               4-10  (11-3)
3  Katwijk                 4-9   (11-4)
4  HHC                     4-9   (9-4)
5  Kozakken Boys           4-9   (8-4)
6  AFC                     4-7   (11-8)
7  Rijnsburgse Boys        4-7   (7-6)
8  Jong Sparta Rotterdam   4-6   (8-9)
9  TEC VV                  4-6   (5-8)
10 GVVV                    4-5   (9-9)
11 De Treffers             4-4   (7-7)
12 Quick Boys              4-4   (5-6)
13 Koninklijke HFC         4-4   (6-8)
14 ASWH                    4-4   (4-9)
15 Jong FC Volendam        4-3   (9-12)
16 Excelsior Maassluis     4-3   (6-13)
17 Scheveningen            4-1   (0-5)
18 Spakenburg              4-1   (6-15)
Selecteer op:  
Ronde 5
Vanaf zaterdag 21 september
Meer info  
Zaterdag 21 september:
12.30 uur: Katwijk - Quick Boys
14.30 uur: GVVV - Excelsior Maassluis
15.00 uur: Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam
15.00 uur: Rijnsburgse Boys - Jong FC Volendam
15.00 uur: ASWH - IJsselmeervogels
15.30 uur: Kozakken Boys - HHC
18.00 uur: De Treffers - Scheveningen
18.00 uur: TEC VV - Noordwijk

Zondag 22 september:
14.30 uur: AFC - Koninklijke HFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 6
Zaterdag 28 september
Meer info  
Zaterdag 28 september:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - TEC VV
15.30 uur: HHC - Katwijk
15.30 uur: IJsselmeervogels - AFC
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - GVVV
15.30 uur: Jong FC Volendam - Spakenburg
15.30 uur: Koninklijke HFC - ASWH
15.30 uur: Noordwijk - Kozakken Boys
15.30 uur: Quick Boys - De Treffers
15.30 uur: Scheveningen - Rijnsburgse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 7
Zaterdag 5 oktober
Meer info  
Zaterdag 5 oktober:
15.30 uur: ASWH - Jong FC Volendam
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: GVVV - IJsselmeervogels
15.30 uur: Katwijk - AFC
15.30 uur: Kozakken Boys - Koninklijke HFC
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Quick Boys
15.30 uur: Spakenburg - Noordwijk
18.00 uur: De Treffers - HHC
18.00 uur: TEC VV - Scheveningen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 8
Zaterdag 12 oktober
Meer info  
Zaterdag 12 oktober:
15.30 uur: HHC - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: IJsselmeervogels - Spakenburg
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys
15.30 uur: Jong FC Volendam - De Treffers
15.30 uur: Koninklijke HFC - Quick Boys
15.30 uur: Noordwijk - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Scheveningen - GVVV
18.00 uur: AFC - ASWH
18.00 uur: TEC VV - Katwijk

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 9
Zaterdag 26 oktober
Meer info  
Zaterdag 26 oktober:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - ASWH
15.30 uur: GVVV - Noordwijk
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - HHC
15.30 uur: Jong FC Volendam - Koninklijke HFC
15.30 uur: Kozakken Boys - Katwijk
15.30 uur: Quick Boys - Scheveningen
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - AFC
15.30 uur: Spakenburg - TEC VV
18.00 uur: De Treffers - IJsselmeervogels

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 10
Vanaf zaterdag 2 november
Meer info  
Zaterdag 2 november:
15.30 uur: ASWH - De Treffers
15.30 uur: HHC - GVVV
15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong FC Volendam
15.30 uur: Katwijk - Noordwijk
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
15.30 uur: Scheveningen - Spakenburg
18.00 uur: AFC - Excelsior Maassluis
18.00 uur: TEC VV - Quick Boys

Zondag 3 november:
14.30 uur: Koninklijke HFC - Jong Sparta Rotterdam

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 11
Vanaf zaterdag 9 november
Meer info  
Zaterdag 9 november:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: GVVV - ASWH
15.30 uur: HHC - TEC VV
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen
15.30 uur: Jong FC Volendam - Kozakken Boys
15.30 uur: Noordwijk - AFC
15.30 uur: Quick Boys - IJsselmeervogels
15.30 uur: Spakenburg - Katwijk

Zondag 10 november:
14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 12
Vanaf zaterdag 16 november
Meer info  
Zaterdag 16 november:
15.30 uur: ASWH - Quick Boys
15.30 uur: Katwijk - De Treffers
15.30 uur: Koninklijke HFC - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Kozakken Boys - IJsselmeervogels
15.30 uur: Noordwijk - HHC
15.30 uur: Scheveningen - Jong FC Volendam
15.30 uur: Spakenburg - Excelsior Maassluis
18.00 uur: TEC VV - GVVV

Zondag 17 november:
14.30 uur: AFC - Jong Sparta Rotterdam

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 13
Vanaf zaterdag 23 november
Meer info  
Zaterdag 23 november:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Scheveningen
15.30 uur: GVVV - Spakenburg
15.30 uur: IJsselmeervogels - Koninklijke HFC
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk
15.30 uur: Jong FC Volendam - HHC
15.30 uur: Kozakken Boys - ASWH
15.30 uur: Quick Boys - AFC
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Katwijk

Zondag 24 november:
14.30 uur: De Treffers - TEC VV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 14
Vanaf zaterdag 30 november
Meer info  
Zaterdag 30 november:
15.30 uur: ASWH - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: GVVV - Jong FC Volendam
15.30 uur: HHC - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Katwijk - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Noordwijk - De Treffers
15.30 uur: Scheveningen - IJsselmeervogels
15.30 uur: Spakenburg - Quick Boys
18.00 uur: AFC - Kozakken Boys

Zondag 1 december:
14.30 uur: TEC VV - Koninklijke HFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 15
Zaterdag 7 december
Meer info  
Zaterdag 7 december:
15.30 uur: ASWH - HHC
15.30 uur: IJsselmeervogels - Noordwijk
15.30 uur: Jong FC Volendam - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Koninklijke HFC - Katwijk
15.30 uur: Kozakken Boys - GVVV
15.30 uur: Quick Boys - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - TEC VV
18.00 uur: AFC - Scheveningen
18.00 uur: De Treffers - Spakenburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 16
Vanaf zaterdag 14 december
Meer info  
Zaterdag 14 december:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - De Treffers
15.30 uur: GVVV - Koninklijke HFC
15.30 uur: HHC - Quick Boys
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - ASWH
15.30 uur: Katwijk - IJsselmeervogels
15.30 uur: Noordwijk - Jong FC Volendam
15.30 uur: Scheveningen - Kozakken Boys
15.30 uur: Spakenburg - Rijnsburgse Boys

Zondag 15 december:
14.30 uur: TEC VV - AFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 17
Vanaf zaterdag 11 januari
Meer info  
Zaterdag 11 januari:
15.30 uur: ASWH - TEC VV
15.30 uur: IJsselmeervogels - HHC
15.30 uur: Jong FC Volendam - Katwijk
15.30 uur: Koninklijke HFC - Spakenburg
15.30 uur: Kozakken Boys - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Quick Boys - GVVV
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Scheveningen - Noordwijk

Zondag 12 januari:
14.30 uur: AFC - De Treffers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 18
Zaterdag 18 januari
Meer info  
Zaterdag 18 januari:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Jong FC Volendam
15.30 uur: GVVV - AFC
15.30 uur: HHC - Koninklijke HFC
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels
15.30 uur: Katwijk - Scheveningen
15.30 uur: Noordwijk - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Spakenburg - ASWH
18.00 uur: De Treffers - Quick Boys
18.00 uur: TEC VV - Kozakken Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 19
Vanaf zaterdag 25 januari
Meer info  
Zaterdag 25 januari:
15.30 uur: ASWH - Noordwijk
15.30 uur: IJsselmeervogels - GVVV
15.30 uur: Katwijk - TEC VV
15.30 uur: Kozakken Boys - Jong FC Volendam
15.30 uur: Quick Boys - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Scheveningen - HHC
18.00 uur: AFC - Spakenburg

Zondag 26 januari:
14.30 uur: Koninklijke HFC - De Treffers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 20
Vanaf zaterdag 1 februari
Meer info  
Zaterdag 1 februari:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - AFC
15.30 uur: GVVV - Scheveningen
15.30 uur: HHC - Kozakken Boys
15.30 uur: IJsselmeervogels - ASWH
15.30 uur: Jong FC Volendam - TEC VV
15.30 uur: Noordwijk - Spakenburg
15.30 uur: Quick Boys - Rijnsburgse Boys
18.00 uur: De Treffers - Katwijk

Zondag 2 februari:
14.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Koninklijke HFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 21
Zaterdag 8 februari
Meer info  
Zaterdag 8 februari:
15.30 uur: ASWH - GVVV
15.30 uur: Katwijk - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Koninklijke HFC - Jong FC Volendam
15.30 uur: Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Noordwijk - Quick Boys
15.30 uur: Scheveningen - De Treffers
15.30 uur: Spakenburg - HHC
18.00 uur: AFC - Rijnsburgse Boys
18.00 uur: TEC VV - IJsselmeervogels

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 22
Zaterdag 15 februari
Meer info  
Zaterdag 15 februari:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Noordwijk
15.30 uur: GVVV - Katwijk
15.30 uur: HHC - AFC
15.30 uur: IJsselmeervogels - Kozakken Boys
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg
15.30 uur: Jong FC Volendam - Scheveningen
15.30 uur: Quick Boys - TEC VV
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC
18.00 uur: De Treffers - ASWH

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 23
Vanaf zaterdag 29 februari
Meer info  
Zaterdag 29 februari:
15.30 uur: ASWH - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Katwijk - HHC
15.30 uur: Koninklijke HFC - Scheveningen
15.30 uur: Kozakken Boys - Quick Boys
15.30 uur: Noordwijk - GVVV
15.30 uur: Spakenburg - Jong FC Volendam
18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels
18.00 uur: De Treffers - Rijnsburgse Boys

Zondag 1 maart:
14.30 uur: TEC VV - Jong Sparta Rotterdam

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 24
Vanaf zaterdag 7 maart
Meer info  
Zaterdag 7 maart:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
15.30 uur: HHC - Noordwijk
15.30 uur: IJsselmeervogels - Katwijk
15.30 uur: Jong FC Volendam - ASWH
15.30 uur: Quick Boys - Spakenburg
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV
15.30 uur: Scheveningen - AFC

Zondag 8 maart:
14.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Treffers
14.30 uur: Koninklijke HFC - TEC VV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 25
Zaterdag 14 maart
Meer info  
Zaterdag 14 maart:
15.30 uur: ASWH - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: GVVV - Quick Boys
15.30 uur: Katwijk - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen
15.30 uur: Noordwijk - IJsselmeervogels
15.30 uur: Spakenburg - Koninklijke HFC
18.00 uur: AFC - Jong FC Volendam
18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis
18.00 uur: TEC VV - HHC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 26
Zaterdag 21 maart
Meer info  
Zaterdag 21 maart:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Spakenburg
15.30 uur: IJsselmeervogels - De Treffers
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Katwijk
15.30 uur: Jong FC Volendam - GVVV
15.30 uur: Koninklijke HFC - Noordwijk
15.30 uur: Kozakken Boys - AFC
15.30 uur: Quick Boys - HHC
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - ASWH
15.30 uur: Scheveningen - TEC VV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 27
Zaterdag 28 maart
Meer info  
Zaterdag 28 maart:
15.30 uur: ASWH - Koninklijke HFC
15.30 uur: GVVV - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: HHC - Jong FC Volendam
15.30 uur: Katwijk - Kozakken Boys
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
15.30 uur: Spakenburg - Scheveningen
18.00 uur: AFC - Quick Boys
18.00 uur: De Treffers - Noordwijk
18.00 uur: TEC VV - Excelsior Maassluis

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 28
Vanaf zaterdag 4 april
Meer info  
Zaterdag 4 april:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - HHC
15.30 uur: Jong FC Volendam - IJsselmeervogels
15.30 uur: Koninklijke HFC - GVVV
15.30 uur: Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Noordwijk - TEC VV
15.30 uur: Quick Boys - Katwijk
15.30 uur: Scheveningen - ASWH
15.30 uur: Spakenburg - De Treffers

Zondag 5 april:
14.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - AFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 29
Zaterdag 11 april
Meer info  
Zaterdag 11 april:
15.30 uur: GVVV - Kozakken Boys
15.30 uur: HHC - ASWH
15.30 uur: IJsselmeervogels - Quick Boys
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Katwijk - Koninklijke HFC
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Scheveningen
18.00 uur: AFC - Noordwijk
18.00 uur: De Treffers - Jong FC Volendam
18.00 uur: TEC VV - Spakenburg

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 30
Vanaf zaterdag 18 april
Meer info  
Zaterdag 18 april:
15.30 uur: ASWH - AFC
15.30 uur: Excelsior Maassluis - GVVV
15.30 uur: HHC - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Jong FC Volendam - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Koninklijke HFC - Kozakken Boys
15.30 uur: Noordwijk - Katwijk
15.30 uur: Scheveningen - Quick Boys
15.30 uur: Spakenburg - IJsselmeervogels

Zondag 19 april:
14.30 uur: TEC VV - De Treffers

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 31
Vanaf zaterdag 2 mei
Meer info  
Zaterdag 2 mei:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC
15.30 uur: GVVV - TEC VV
15.30 uur: IJsselmeervogels - Scheveningen
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Jong FC Volendam
15.30 uur: Katwijk - Spakenburg
15.30 uur: Kozakken Boys - Noordwijk
15.30 uur: Quick Boys - ASWH
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - HHC

Zondag 3 mei:
14.30 uur: De Treffers - AFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 32
Zaterdag 9 mei
Meer info  
Zaterdag 9 mei:
15.30 uur: ASWH - Kozakken Boys
15.30 uur: HHC - De Treffers
15.30 uur: Jong FC Volendam - Quick Boys
15.30 uur: Koninklijke HFC - IJsselmeervogels
15.30 uur: Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam
15.30 uur: Scheveningen - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Spakenburg - GVVV
18.00 uur: AFC - Katwijk
18.00 uur: TEC VV - Rijnsburgse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 33
Zaterdag 16 mei
Meer info  
Zaterdag 16 mei:
15.30 uur: AFC - TEC VV
15.30 uur: ASWH - Katwijk
15.30 uur: GVVV - HHC
15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis
15.30 uur: Jong FC Volendam - Noordwijk
15.30 uur: Kozakken Boys - De Treffers
15.30 uur: Quick Boys - Koninklijke HFC
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg
15.30 uur: Scheveningen - Jong Sparta Rotterdam

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Ronde 34 - Laatste speelronde
Zaterdag 23 mei
Meer info  
Zaterdag 23 mei:
15.30 uur: De Treffers - GVVV
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Quick Boys
15.30 uur: HHC - IJsselmeervogels
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Rijnsburgse Boys
15.30 uur: Katwijk - Jong FC Volendam
15.30 uur: Koninklijke HFC - AFC
15.30 uur: Noordwijk - Scheveningen
15.30 uur: Spakenburg - Kozakken Boys
15.30 uur: TEC VV - ASWH

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv