Programma TWEEDE DIVISIE

1  AFC                     5-13  (15-5)
2  ASWH                    6-12  (12-7)
3  Spakenburg              6-12  (11-6)
4  Quick Boys              6-12  (7-8)
5  IJsselmeervogels        5-9   (9-10)
6  Rijnsburgse Boys        5-8   (10-6)
7  Kozakken Boys           5-8   (12-10)
8  Katwijk                 5-8   (9-7)
9  HHC                     6-8   (7-7)
10 Koninklijke HFC         4-6   (6-5)
11 Jong FC Volendam        6-5   (9-13)
12 GVVV                    6-5   (6-11)
13 TEC VV                  4-4   (6-6)
14 Excelsior Maassluis     5-4   (6-10)
15 Jong Sparta Rotterdam   6-4   (6-9)
16 Scheveningen            4-3   (3-4)
17 Noordwijk               5-3   (7-10)
18 De Treffers             5-2   (2-9)
Selecteer op:  
Speelronde 34 - Laatste speelronde Tweede Divisie
Programma zaterdag 22 mei
Meer info  
Zaterdag 22 mei:
15.30 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC (AFGELAST)
15.30 uur: Scheveningen - AFC (AFGELAST)
15.30 uur: Kozakken Boys - Spakenburg (AFGELAST)
15.30 uur: IJsselmeervogels - ASWH (AFGELAST)
15.30 uur: Jong FC Volendam - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)
15.30 uur: Quick Boys - HHC (AFGELAST)
15.30 uur: GVVV - Jong Sparta Rotterdam (AFGELAST)
15.30 uur: TEC VV - Katwijk (AFGELAST)
15.30 uur: De Treffers - Noordwijk (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 5 september
Meer info  
Zaterdag 5 september:
14.30 uur: Noordwijk - AFC 2-2
15.00 uur: Excelsior Maassluis - Katwijk 0-2
15.00 uur: IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys 2-1
15.00 uur: Kozakken Boys - ASWH 3-2
15.00 uur: Jong FC Volendam - Jong Sparta Rotterdam 2-2
15.30 uur: Scheveningen - Spakenburg 1-1
15.30 uur: Quick Boys - GVVV 2-1
18.00 uur: De Treffers - HHC 0-0

Zondag 6 september:
14.30 uur: TEC VV - Koninklijke HFC 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 12 september
Meer info  
Zaterdag 12 september:
14.00 uur: HHC - IJsselmeervogels 0-2
14.30 uur: GVVV - Excelsior Maassluis 0-2
14.30 uur: AFC - Quick Boys 5-1
15.00 uur: Spakenburg - Kozakken Boys 2-2
15.00 uur: Rijnsburgse Boys - Jong FC Volendam 3-0
15.00 uur: ASWH - Noordwijk 3-1
15.30 uur: Katwijk - TEC VV 2-1
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen 1-1

Zondag 13 september:
14.30 uur: Koninklijke HFC - De Treffers 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 19 september
Meer info  
Zaterdag 19 september:
14.00 uur: Scheveningen - ASWH 0-1
14.30 uur: Noordwijk - Katwijk 1-1
15.00 uur: Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 2-2
15.00 uur: Kozakken Boys - IJsselmeervogels 4-1
15.00 uur: Jong FC Volendam - HHC 0-2
15.00 uur: Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam 0-0
15.30 uur: Quick Boys - Koninklijke HFC 1-0
15.30 uur: TEC VV - GVVV 1-1

Zondag 20 september:
14.30 uur: De Treffers - AFC 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 26 september
Meer info  
Zaterdag 26 september:
14.00 uur: GVVV - Spakenburg 0-3
14.30 uur: HHC - AFC 0-2
15.00 uur: IJsselmeervogels - Jong FC Volendam 4-3
15.00 uur: Rijnsburgse Boys - Scheveningen 1-1
15.00 uur: ASWH - De Treffers 2-0
15.30 uur: Katwijk - Kozakken Boys 2-2
15.30 uur: Koninklijke HFC - Noordwijk (AFGELAST)
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys 0-1
15.30 uur: TEC VV - Excelsior Maassluis 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 3 oktober
Meer info  
Zaterdag 3 oktober:
14.00 uur: Quick Boys - IJsselmeervogels 2-0
14.00 uur: Excelsior Maassluis - Jong FC Volendam 1-3
14.30 uur: Scheveningen - TEC VV (AFGELAST)
14.30 uur: AFC - ASWH 3-2
15.00 uur: Kozakken Boys - Koninklijke HFC (AFGELAST)
15.00 uur: Noordwijk - HHC 2-2
15.00 uur: Spakenburg - Katwijk 3-2
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - GVVV 2-2
18.00 uur: De Treffers - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 10 oktober
Meer info  
Zaterdag 10 oktober:
14.00 uur: Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys 3-1
14.30 uur: HHC - Jong Sparta Rotterdam 3-1
14.30 uur: GVVV - Noordwijk 2-1
15.00 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis (AFGELAST)
15.00 uur: ASWH - Quick Boys 2-0
15.00 uur: Jong FC Volendam - De Treffers 1-1
15.30 uur: Katwijk - Scheveningen (AFGELAST)
15.30 uur: Koninklijke HFC - Spakenburg 1-2

Zondag 11 oktober:
14.30 uur: TEC VV - AFC (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 17 oktober
Meer info  
Zaterdag 17 oktober:
14.00 uur: Noordwijk - TEC VV (AFGELAST)
14.30 uur: Scheveningen - Jong FC Volendam (AFGELAST)
15.00 uur: Kozakken Boys - GVVV (AFGELAST)
15.00 uur: ASWH - Katwijk (AFGELAST)
15.00 uur: Spakenburg - HHC (AFGELAST)
15.00 uur: Quick Boys - Excelsior Maassluis (AFGELAST)
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)
18.00 uur: De Treffers - IJsselmeervogels (AFGELAST)

Zondag 18 oktober:
14.30 uur: AFC - Koninklijke HFC (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 24 oktober
Meer info  
Zaterdag 24 oktober:
15.00 uur: Excelsior Maassluis - Noordwijk (AFGELAST)
15.00 uur: IJsselmeervogels - Spakenburg (AFGELAST)
15.00 uur: Jong FC Volendam - Kozakken Boys (AFGELAST)
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - AFC (AFGELAST)
15.30 uur: GVVV - De Treffers (AFGELAST)
15.30 uur: Katwijk - Quick Boys (AFGELAST)
15.30 uur: HHC - Scheveningen (AFGELAST)
15.30 uur: Koninklijke HFC - ASWH (AFGELAST)

Zondag 25 oktober:
14.30 uur: TEC VV - Jong Sparta Rotterdam (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 31 oktober
Meer info  
Zaterdag 31 oktober:
14.30 uur: Noordwijk - IJsselmeervogels (AFGELAST)
15.00 uur: Kozakken Boys - HHC (AFGELAST)
15.00 uur: ASWH - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)
15.00 uur: Spakenburg - TEC VV (AFGELAST)
15.30 uur: Scheveningen - Koninklijke HFC (AFGELAST)
15.30 uur: Quick Boys - Jong FC Volendam (AFGELAST)
15.30 uur: AFC - GVVV (AFGELAST)
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Katwijk (AFGELAST)
18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 7 november
Meer info  
Zaterdag 7 november:
15.00 uur: Excelsior Maassluis - Scheveningen (AFGELAST)
15.00 uur: IJsselmeervogels - AFC (AFGELAST)
15.00 uur: Jong FC Volendam - Spakenburg (AFGELAST)
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Noordwijk (AFGELAST)
15.30 uur: GVVV - ASWH (AFGELAST)
15.30 uur: Katwijk - De Treffers (AFGELAST)
15.30 uur: HHC - Quick Boys (AFGELAST)
15.30 uur: TEC VV - Kozakken Boys (AFGELAST)

Zondag 8 november:
14.30 uur: Koninklijke HFC - Jong Sparta Rotterdam (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 14 november
Meer info  
Zaterdag 14 november:
14.30 uur: Noordwijk - De Treffers (AFGELAST)
15.00 uur: Kozakken Boys - Excelsior Maassluis (AFGELAST)
15.00 uur: ASWH - TEC VV (AFGELAST)
15.00 uur: Spakenburg - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)
15.30 uur: Scheveningen - Quick Boys (AFGELAST)
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels (AFGELAST)
15.30 uur: Koninklijke HFC - GVVV (AFGELAST)
15.30 uur: Katwijk - HHC (AFGELAST)
15.30 uur: AFC - Jong FC Volendam (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 21 november
Meer info  
Zaterdag 21 november:
14.30 uur: AFC - Kozakken Boys (AFGELAST)
15.00 uur: Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam (AFGELAST)
15.00 uur: IJsselmeervogels - Scheveningen (AFGELAST)
15.00 uur: Jong FC Volendam - TEC VV (AFGELAST)
15.30 uur: Quick Boys - Noordwijk (AFGELAST)
15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC (AFGELAST)
15.30 uur: GVVV - Katwijk (AFGELAST)
15.30 uur: HHC - ASWH (AFGELAST)
18.00 uur: De Treffers - Spakenburg (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Tweede Divisie | Uitslagen
Programma zaterdag 28 november
Meer info  
Zaterdag 28 november:
15.00 uur: Kozakken Boys - Noordwijk (AFGELAST)
15.00 uur: ASWH - Excelsior Maassluis (AFGELAST)
15.00 uur: Spakenburg - Quick Boys (AFGELAST)
15.30 uur: Scheveningen - De Treffers (AFGELAST)
15.30 uur: GVVV - HHC (AFGELAST)
15.30 uur: Koninklijke HFC - IJsselmeervogels (AFGELAST)
15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - AFC (AFGELAST)
15.30 uur: Katwijk - Jong FC Volendam (AFGELAST)
15.30 uur: TEC VV - Rijnsburgse Boys (AFGELAST)

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv