VIERDE DIVISIE ZATERDAG A

1  Kloetinge          13-28  (23-13)
2  Smitshoek          13-27  (29-17)
3  Odin'59            13-24  (32-23)
4  ARC                13-24  (30-22)
5  Capelle            13-24  (23-21)
6  WNC                13-23  (20-17)
7  Goes               13-21  (25-21)
8  FC 's-Gravenzande  13-19  (33-23)
9  Poortugaal         13-19  (22-18)
10 Nieuwenhoorn       13-17  (21-25)
11 Spijkenisse        13-14  (22-18)
12 Zwaluwen           13-12  (14-17)
13 Achilles Veen      13-12  (12-22)
14 Jodan Boys         13-12  (19-30)
15 Feyenoord (av)     13-11  (16-27)
16 De Dijk asv        13-1   (8-35)
Selecteer op:  
Speelronde 14 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 3 december
Meer info  
Zaterdag 3 december:
14.30 uur: Jodan Boys - Goes
14.30 uur: Smitshoek - Zwaluwen
14.30 uur: Spijkenisse - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Capelle - Poortugaal
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Odin'59
14.30 uur: Achilles Veen - WNC
15.00 uur: Feyenoord (av) - De Dijk asv
15.00 uur: Kloetinge - ARC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 10 december
Meer info  
Zaterdag 10 december:
14.30 uur: Poortugaal - Feyenoord (av)
14.30 uur: ARC - Capelle
14.30 uur: Odin'59 - Spijkenisse
14.30 uur: Zwaluwen - Jodan Boys
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Smitshoek
14.30 uur: WNC - Kloetinge
14.30 uur: Goes - Achilles Veen
15.00 uur: De Dijk asv - FC 's-Gravenzande

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 21 januari
Meer info  
Zaterdag 21 januari:
14.30 uur: Poortugaal - FC 's-Gravenzande
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Jodan Boys
14.30 uur: ARC - Feyenoord (av)
14.30 uur: Odin'59 - Smitshoek
14.30 uur: Zwaluwen - Achilles Veen
14.30 uur: WNC - Goes
15.00 uur: De Dijk asv - Spijkenisse
15.00 uur: Kloetinge - Capelle

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 28 januari
Meer info  
Zaterdag 28 januari:
14.30 uur: Jodan Boys - Odin'59
14.30 uur: Smitshoek - De Dijk asv
14.30 uur: Spijkenisse - Poortugaal
14.30 uur: Capelle - WNC
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - ARC
14.30 uur: Achilles Veen - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Goes - Zwaluwen
15.00 uur: Feyenoord (av) - Kloetinge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 4 februari
Meer info  
Zaterdag 4 februari:
14.30 uur: Poortugaal - Smitshoek
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Goes
14.30 uur: Odin'59 - Achilles Veen
14.30 uur: ARC - Spijkenisse
14.30 uur: Capelle - Feyenoord (av)
14.30 uur: WNC - Zwaluwen
15.00 uur: De Dijk asv - Jodan Boys
15.00 uur: Kloetinge - FC 's-Gravenzande

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 11 februari
Meer info  
Zaterdag 11 februari:
14.30 uur: Jodan Boys - Poortugaal
14.30 uur: Smitshoek - ARC
14.30 uur: Zwaluwen - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Achilles Veen - De Dijk asv
14.30 uur: Spijkenisse - Kloetinge
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Capelle
14.30 uur: Goes - Odin'59
15.00 uur: Feyenoord (av) - WNC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 25 februari
Meer info  
Zaterdag 25 februari:
14.30 uur: Capelle - Spijkenisse
14.30 uur: Poortugaal - Achilles Veen
14.30 uur: Odin'59 - Zwaluwen
14.30 uur: ARC - Jodan Boys
14.30 uur: WNC - Nieuwenhoorn
15.00 uur: De Dijk asv - Goes
15.00 uur: Kloetinge - Smitshoek
15.00 uur: Feyenoord (av) - FC 's-Gravenzande

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 4 maart
Meer info  
Zaterdag 4 maart:
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Odin'59
14.30 uur: Smitshoek - Capelle
14.30 uur: Jodan Boys - Kloetinge
14.30 uur: Zwaluwen - De Dijk asv
14.30 uur: Achilles Veen - ARC
14.30 uur: Spijkenisse - Feyenoord (av)
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - WNC
14.30 uur: Goes - Poortugaal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 11 maart
Meer info  
Zaterdag 11 maart:
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Spijkenisse
14.30 uur: Poortugaal - Zwaluwen
14.30 uur: Capelle - Jodan Boys
14.30 uur: ARC - Goes
14.30 uur: WNC - Odin'59
15.00 uur: De Dijk asv - Nieuwenhoorn
15.00 uur: Feyenoord (av) - Smitshoek
15.00 uur: Kloetinge - Achilles Veen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 25 maart
Meer info  
Zaterdag 25 maart:
14.30 uur: Jodan Boys - Feyenoord (av)
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Poortugaal
14.30 uur: Smitshoek - FC 's-Gravenzande
14.30 uur: Spijkenisse - WNC
14.30 uur: Zwaluwen - ARC
14.30 uur: Goes - Kloetinge
14.30 uur: Achilles Veen - Capelle
14.30 uur: Odin'59 - De Dijk asv

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 1 april
Meer info  
Zaterdag 1 april:
14.30 uur: Poortugaal - Odin'59
14.30 uur: Capelle - Goes
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Jodan Boys
14.30 uur: Spijkenisse - Smitshoek
14.30 uur: ARC - Nieuwenhoorn
14.30 uur: WNC - De Dijk asv
15.00 uur: Feyenoord (av) - Achilles Veen
15.00 uur: Kloetinge - Zwaluwen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 15 april
Meer info  
Zaterdag 15 april:
14.30 uur: Jodan Boys - Spijkenisse
14.30 uur: Achilles Veen - FC 's-Gravenzande
14.30 uur: Zwaluwen - Capelle
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Kloetinge
14.30 uur: Smitshoek - WNC
14.30 uur: Odin'59 - ARC
14.30 uur: Goes - Feyenoord (av)
15.00 uur: De Dijk asv - Poortugaal

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 22 april
Meer info  
Zaterdag 22 april:
14.30 uur: Capelle - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Smitshoek - Jodan Boys
14.30 uur: Spijkenisse - Achilles Veen
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Goes
14.30 uur: WNC - Poortugaal
14.30 uur: ARC - De Dijk asv
15.00 uur: Feyenoord (av) - Zwaluwen
15.00 uur: Kloetinge - Odin'59

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 6 mei
Meer info  
Zaterdag 6 mei:
14.30 uur: Goes - Spijkenisse
14.30 uur: Jodan Boys - WNC
14.30 uur: Achilles Veen - Smitshoek
14.30 uur: Poortugaal - ARC
14.30 uur: Zwaluwen - FC 's-Gravenzande
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Feyenoord (av)
14.30 uur: Odin'59 - Capelle
15.00 uur: De Dijk asv - Kloetinge

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 13 mei
Meer info  
Zaterdag 13 mei:
14.30 uur: Smitshoek - Goes
14.30 uur: Capelle - De Dijk asv
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Jodan Boys - Achilles Veen
14.30 uur: WNC - ARC
14.30 uur: Spijkenisse - Zwaluwen
15.00 uur: Kloetinge - Poortugaal
15.00 uur: Feyenoord (av) - Odin'59

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 20 mei
Meer info  
Zaterdag 20 mei:
14.30 uur: Poortugaal - Capelle
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Spijkenisse
14.30 uur: De Dijk asv - Feyenoord (av)
14.30 uur: WNC - Achilles Veen
14.30 uur: Zwaluwen - Smitshoek
14.30 uur: ARC - Kloetinge
14.30 uur: Goes - Jodan Boys
14.30 uur: Odin'59 - FC 's-Gravenzande

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Vierde Divisie Zaterdag A
Programma zaterdag 27 mei
Meer info  
Zaterdag 27 mei:
14.30 uur: Achilles Veen - Goes
14.30 uur: Jodan Boys - Zwaluwen
14.30 uur: Smitshoek - Nieuwenhoorn
14.30 uur: Spijkenisse - Odin'59
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - De Dijk asv
14.30 uur: Feyenoord (av) - Poortugaal
14.30 uur: Capelle - ARC
14.30 uur: Kloetinge - WNC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 27 augustus
Meer info  
Zaterdag 27 augustus:
14.30 uur: Jodan Boys - Nieuwenhoorn 0-3
14.30 uur: Smitshoek - Odin'59 2-4
14.30 uur: Capelle - Kloetinge 1-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Poortugaal 3-2
14.30 uur: Spijkenisse - De Dijk asv 2-0
14.30 uur: Goes - WNC 3-3
14.30 uur: Achilles Veen - Zwaluwen 2-1
15.00 uur: Feyenoord (av) - ARC 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 3 september
Meer info  
Zaterdag 3 september:
14.30 uur: Zwaluwen - Goes 0-0
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Achilles Veen 3-2
14.30 uur: Poortugaal - Spijkenisse 2-1
14.30 uur: Odin'59 - Jodan Boys 3-2
14.30 uur: ARC - FC 's-Gravenzande 4-1
14.30 uur: WNC - Capelle 1-0
15.00 uur: De Dijk asv - Smitshoek 0-4
15.00 uur: Kloetinge - Feyenoord (av) 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 10 september
Meer info  
Zaterdag 10 september:
14.30 uur: Jodan Boys - De Dijk asv 4-3
14.30 uur: Smitshoek - Poortugaal 3-2
14.30 uur: Spijkenisse - ARC 0-1
14.30 uur: Zwaluwen - WNC 1-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Kloetinge 2-3
14.30 uur: Goes - Nieuwenhoorn 4-0
14.30 uur: Achilles Veen - Odin'59 1-4
15.00 uur: Feyenoord (av) - Capelle 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 17 september
Meer info  
Zaterdag 17 september:
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Zwaluwen 0-1
14.30 uur: Poortugaal - Jodan Boys 2-2
14.30 uur: Capelle - FC 's-Gravenzande 2-1
14.30 uur: Odin'59 - Goes 2-2
14.30 uur: ARC - Smitshoek 2-2
14.30 uur: WNC - Feyenoord (av) 2-1
15.00 uur: De Dijk asv - Achilles Veen 1-2
15.00 uur: Kloetinge - Spijkenisse 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 24 september
Meer info  
Zaterdag 24 september:
14.30 uur: Jodan Boys - ARC 5-3
14.30 uur: Smitshoek - Kloetinge 2-2
14.30 uur: Zwaluwen - Odin'59 0-1
14.30 uur: Nieuwenhoorn - WNC 0-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Feyenoord (av) 4-2
14.30 uur: Spijkenisse - Capelle 7-1
14.30 uur: Achilles Veen - Poortugaal 0-0
14.30 uur: Goes - De Dijk asv 3-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 1 oktober
Meer info  
Zaterdag 1 oktober:
14.30 uur: Poortugaal - Goes 0-1
14.30 uur: Capelle - Smitshoek 0-0
14.30 uur: Odin'59 - Nieuwenhoorn 2-4
14.30 uur: ARC - Achilles Veen 1-0
14.30 uur: WNC - FC 's-Gravenzande 1-3
15.00 uur: De Dijk asv - Zwaluwen 1-1
15.00 uur: Feyenoord (av) - Spijkenisse 1-0
15.00 uur: Kloetinge - Jodan Boys 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 8 oktober
Meer info  
Zaterdag 8 oktober:
14.30 uur: Spijkenisse - FC 's-Gravenzande 1-0
14.30 uur: Smitshoek - Feyenoord (av) 4-1
14.30 uur: Jodan Boys - Capelle 2-2
14.30 uur: Odin'59 - WNC 2-1
14.30 uur: Nieuwenhoorn - De Dijk asv 2-0
14.30 uur: Zwaluwen - Poortugaal 1-1
14.30 uur: Achilles Veen - Kloetinge 0-0
14.30 uur: Goes - ARC 2-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 14 oktober
Meer info  
Vrijdag 14 oktober:
19.00 uur: Kloetinge - Goes 1-0

Zaterdag 15 oktober:
14.30 uur: Poortugaal - Nieuwenhoorn 4-0
14.30 uur: Capelle - Achilles Veen 2-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Smitshoek 2-3
14.30 uur: WNC - Spijkenisse 3-1
14.30 uur: ARC - Zwaluwen 3-1
15.00 uur: De Dijk asv - Odin'59 0-5
15.00 uur: Feyenoord (av) - Jodan Boys 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 29 oktober
Meer info  
Zaterdag 29 oktober:
14.30 uur: Smitshoek - Spijkenisse 3-2
14.30 uur: Jodan Boys - FC 's-Gravenzande 0-3
14.30 uur: Nieuwenhoorn - ARC 2-2
14.30 uur: Zwaluwen - Kloetinge 2-3
14.30 uur: Goes - Capelle 3-1
14.30 uur: Achilles Veen - Feyenoord (av) 1-1
14.30 uur: Odin'59 - Poortugaal 3-3
15.00 uur: De Dijk asv - WNC 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 5 november
Meer info  
Zaterdag 5 november:
14.30 uur: Poortugaal - De Dijk asv 2-0
14.30 uur: Capelle - Zwaluwen 3-2
14.30 uur: Spijkenisse - Jodan Boys 1-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Achilles Veen 5-0
14.30 uur: ARC - Odin'59 2-3
14.30 uur: WNC - Smitshoek 1-0
15.00 uur: Feyenoord (av) - Goes 0-5
15.00 uur: Kloetinge - Nieuwenhoorn 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 12 november
Meer info  
Zaterdag 12 november:
14.30 uur: Poortugaal - WNC 2-0
14.30 uur: Jodan Boys - Smitshoek 0-3
14.30 uur: Zwaluwen - Feyenoord (av) 1-1
14.30 uur: Achilles Veen - Spijkenisse 2-1
14.30 uur: Nieuwenhoorn - Capelle 1-3
14.30 uur: Odin'59 - Kloetinge 2-3
14.30 uur: Goes - FC 's-Gravenzande 1-7
15.00 uur: De Dijk asv - ARC 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 19 november
Meer info  
Zaterdag 19 november:
14.00 uur: Smitshoek - Achilles Veen 2-1
14.30 uur: Capelle - Odin'59 2-0
14.30 uur: Spijkenisse - Goes 5-1
14.30 uur: FC 's-Gravenzande - Zwaluwen 1-1
14.30 uur: ARC - Poortugaal 4-1
14.30 uur: WNC - Jodan Boys 3-1
15.00 uur: Feyenoord (av) - Nieuwenhoorn 2-2
15.00 uur: Kloetinge - De Dijk asv 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Vierde Divisie Zaterdag A | Uitslagen
Programma zaterdag 26 november
Meer info  
Zaterdag 26 november:
14.30 uur: Poortugaal - Kloetinge 1-0
14.30 uur: ARC - WNC 2-1
14.30 uur: Zwaluwen - Spijkenisse 2-0
14.30 uur: Odin'59 - Feyenoord (av) 1-1
14.30 uur: Nieuwenhoorn - FC 's-Gravenzande 3-1
14.30 uur: Goes - Smitshoek 0-1
14.30 uur: Achilles Veen - Jodan Boys 0-1
15.00 uur: De Dijk asv - Capelle 0-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv