VIERDE DIVISIE ZATERDAG B

1  Eemdijk        12-30  (36-11)
2  DHSC           12-23  (31-22)
3  sc Genemuiden  12-22  (19-11)
4  Swift          12-22  (20-13)
5  DETO           12-20  (29-21)
6  AZSV           12-20  (14-9)
7  Buitenpost     12-20  (15-18)
8  Ajax AFC       12-17  (14-14)
9  csv Apeldoorn  12-17  (18-21)
10 WV-HEDW        12-17  (20-24)
11 Huizen         12-15  (22-19)
12 Berkum         12-14  (13-17)
13 Flevo Boys     12-10  (15-25)
14 HZVV           12-9   (10-23)
15 SDV Barneveld  12-8   (13-29)
16 Olde Veste     12-7   (16-28)
Selecteer op:  
Speelronde 13 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 26 november
Meer info  
Zaterdag 26 november:
14.00 uur: DHSC - Eemdijk
14.30 uur: Huizen - Buitenpost
14.30 uur: Swift - Ajax AFC
14.45 uur: DETO - AZSV
15.00 uur: Flevo Boys - SDV Barneveld
15.00 uur: Olde Veste - WV-HEDW
15.00 uur: HZVV - sc Genemuiden
15.00 uur: csv Apeldoorn - Berkum

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 3 december
Meer info  
Zaterdag 3 december:
14.30 uur: SDV Barneveld - DHSC
14.30 uur: Buitenpost - DETO
14.30 uur: sc Genemuiden - Huizen
14.30 uur: Eemdijk - HZVV
14.30 uur: WV-HEDW - Flevo Boys
14.30 uur: AZSV - csv Apeldoorn
14.45 uur: Berkum - Swift
15.00 uur: Olde Veste - Ajax AFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 10 december
Meer info  
Zaterdag 10 december:
14.00 uur: DHSC - WV-HEDW
14.30 uur: Swift - AZSV
14.30 uur: Huizen - Eemdijk
14.30 uur: Ajax AFC - Berkum
14.45 uur: DETO - sc Genemuiden
15.00 uur: Flevo Boys - Olde Veste
15.00 uur: HZVV - SDV Barneveld
15.00 uur: csv Apeldoorn - Buitenpost

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 21 januari
Meer info  
Zaterdag 21 januari:
14.00 uur: DHSC - Olde Veste
14.30 uur: Huizen - SDV Barneveld
14.30 uur: Swift - Buitenpost
14.30 uur: Ajax AFC - Flevo Boys
14.45 uur: DETO - Eemdijk
14.45 uur: Berkum - AZSV
15.00 uur: csv Apeldoorn - sc Genemuiden
15.00 uur: HZVV - WV-HEDW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 28 januari
Meer info  
Zaterdag 28 januari:
14.30 uur: Buitenpost - Berkum
14.30 uur: Eemdijk - csv Apeldoorn
14.30 uur: SDV Barneveld - DETO
14.30 uur: sc Genemuiden - Swift
14.30 uur: AZSV - Ajax AFC
14.30 uur: WV-HEDW - Huizen
15.00 uur: Flevo Boys - DHSC
15.00 uur: Olde Veste - HZVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 4 februari
Meer info  
Zaterdag 4 februari:
14.30 uur: Huizen - Olde Veste
14.30 uur: Swift - Eemdijk
14.30 uur: Ajax AFC - DHSC
14.30 uur: AZSV - Buitenpost
14.45 uur: Berkum - sc Genemuiden
14.45 uur: DETO - WV-HEDW
15.00 uur: csv Apeldoorn - SDV Barneveld
15.00 uur: HZVV - Flevo Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 11 februari
Meer info  
Zaterdag 11 februari:
14.00 uur: DHSC - HZVV
14.30 uur: Buitenpost - Ajax AFC
14.30 uur: Eemdijk - Berkum
14.30 uur: SDV Barneveld - Swift
14.30 uur: sc Genemuiden - AZSV
14.30 uur: WV-HEDW - csv Apeldoorn
15.00 uur: Flevo Boys - Huizen
15.00 uur: Olde Veste - DETO

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 25 februari
Meer info  
Zaterdag 25 februari:
14.30 uur: Buitenpost - sc Genemuiden
14.30 uur: Huizen - DHSC
14.30 uur: Swift - WV-HEDW
14.30 uur: Ajax AFC - HZVV
14.30 uur: AZSV - Eemdijk
14.45 uur: Berkum - SDV Barneveld
14.45 uur: DETO - Flevo Boys
15.00 uur: csv Apeldoorn - Olde Veste

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 4 maart
Meer info  
Zaterdag 4 maart:
14.00 uur: DHSC - DETO
14.30 uur: SDV Barneveld - AZSV
14.30 uur: Eemdijk - Buitenpost
14.30 uur: sc Genemuiden - Ajax AFC
14.30 uur: WV-HEDW - Berkum
15.00 uur: Flevo Boys - csv Apeldoorn
15.00 uur: Olde Veste - Swift
15.00 uur: HZVV - Huizen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 11 maart
Meer info  
Zaterdag 11 maart:
14.30 uur: Swift - Flevo Boys
14.30 uur: Buitenpost - SDV Barneveld
14.30 uur: sc Genemuiden - Eemdijk
14.30 uur: AZSV - WV-HEDW
14.30 uur: Ajax AFC - Huizen
14.45 uur: Berkum - Olde Veste
14.45 uur: DETO - HZVV
15.00 uur: csv Apeldoorn - DHSC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 25 maart
Meer info  
Zaterdag 25 maart:
14.00 uur: DHSC - Swift
14.30 uur: SDV Barneveld - sc Genemuiden
14.30 uur: Huizen - DETO
14.30 uur: Eemdijk - Ajax AFC
14.30 uur: WV-HEDW - Buitenpost
15.00 uur: Flevo Boys - Berkum
15.00 uur: HZVV - csv Apeldoorn
15.00 uur: Olde Veste - AZSV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 1 april
Meer info  
Zaterdag 1 april:
14.30 uur: Swift - HZVV
14.30 uur: sc Genemuiden - WV-HEDW
14.30 uur: Buitenpost - Olde Veste
14.30 uur: Eemdijk - SDV Barneveld
14.30 uur: Ajax AFC - DETO
14.30 uur: AZSV - Flevo Boys
14.45 uur: Berkum - DHSC
15.00 uur: csv Apeldoorn - Huizen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 15 april
Meer info  
Zaterdag 15 april:
14.00 uur: DHSC - AZSV
14.30 uur: Huizen - Swift
14.30 uur: SDV Barneveld - Ajax AFC
14.30 uur: WV-HEDW - Eemdijk
14.45 uur: DETO - csv Apeldoorn
15.00 uur: Flevo Boys - Buitenpost
15.00 uur: HZVV - Berkum
15.00 uur: Olde Veste - sc Genemuiden

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 22 april
Meer info  
Zaterdag 22 april:
14.30 uur: SDV Barneveld - WV-HEDW
14.30 uur: sc Genemuiden - Flevo Boys
14.30 uur: Buitenpost - DHSC
14.30 uur: Swift - DETO
14.30 uur: Eemdijk - Olde Veste
14.30 uur: Ajax AFC - csv Apeldoorn
14.30 uur: AZSV - HZVV
14.45 uur: Berkum - Huizen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 6 mei
Meer info  
Zaterdag 6 mei:
14.00 uur: DHSC - sc Genemuiden
14.30 uur: Huizen - AZSV
14.30 uur: WV-HEDW - Ajax AFC
14.45 uur: DETO - Berkum
15.00 uur: HZVV - Buitenpost
15.00 uur: Flevo Boys - Eemdijk
15.00 uur: Olde Veste - SDV Barneveld
15.00 uur: csv Apeldoorn - Swift

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 13 mei
Meer info  
Zaterdag 13 mei:
14.30 uur: sc Genemuiden - HZVV
14.30 uur: WV-HEDW - Olde Veste
14.30 uur: Buitenpost - Huizen
14.30 uur: AZSV - DETO
14.30 uur: Eemdijk - DHSC
14.30 uur: Ajax AFC - Swift
14.30 uur: SDV Barneveld - Flevo Boys
14.45 uur: Berkum - csv Apeldoorn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 20 mei
Meer info  
Zaterdag 20 mei:
15.00 uur: Huizen - sc Genemuiden
15.00 uur: HZVV - Eemdijk
15.00 uur: DHSC - SDV Barneveld
15.00 uur: Flevo Boys - WV-HEDW
15.00 uur: Swift - Berkum
15.00 uur: csv Apeldoorn - AZSV
15.00 uur: DETO - Buitenpost
15.00 uur: Ajax AFC - Olde Veste

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Vierde Divisie Zaterdag B
Programma zaterdag 27 mei
Meer info  
Zaterdag 27 mei:
14.30 uur: Olde Veste - Flevo Boys
14.30 uur: WV-HEDW - DHSC
14.30 uur: SDV Barneveld - HZVV
14.30 uur: Eemdijk - Huizen
14.30 uur: sc Genemuiden - DETO
14.30 uur: Buitenpost - csv Apeldoorn
14.30 uur: AZSV - Swift
14.30 uur: Berkum - Ajax AFC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 27 augustus
Meer info  
Zaterdag 27 augustus:
14.30 uur: Buitenpost - Swift 0-3
14.30 uur: sc Genemuiden - csv Apeldoorn 4-1
14.30 uur: AZSV - Berkum 2-0
14.30 uur: Eemdijk - DETO 2-1
14.30 uur: WV-HEDW - HZVV 2-1
15.00 uur: SDV Barneveld - Huizen 0-2
15.00 uur: Olde Veste - DHSC 1-3
15.00 uur: Flevo Boys - Ajax AFC 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 3 september
Meer info  
Zaterdag 3 september:
14.00 uur: DHSC - Flevo Boys 4-7
14.30 uur: Swift - sc Genemuiden 1-0
14.30 uur: Huizen - WV-HEDW 1-1
14.30 uur: Ajax AFC - AZSV 2-0
14.45 uur: Berkum - Buitenpost 1-2
14.45 uur: DETO - SDV Barneveld 2-0
15.00 uur: HZVV - Olde Veste 2-1
15.00 uur: csv Apeldoorn - Eemdijk 4-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 10 september
Meer info  
Zaterdag 10 september:
14.00 uur: DHSC - Ajax AFC 1-0
14.30 uur: Buitenpost - AZSV 0-0
14.30 uur: Eemdijk - Swift 2-1
14.30 uur: sc Genemuiden - Berkum 1-1
14.30 uur: WV-HEDW - DETO 4-2
15.00 uur: SDV Barneveld - csv Apeldoorn 2-0
15.00 uur: Flevo Boys - HZVV 2-0
15.00 uur: Olde Veste - Huizen 3-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 17 september
Meer info  
Zaterdag 17 september:
14.30 uur: Huizen - Flevo Boys 5-0
14.30 uur: Swift - SDV Barneveld 3-0
14.30 uur: Ajax AFC - Buitenpost 2-0
14.30 uur: AZSV - sc Genemuiden 0-0
14.45 uur: Berkum - Eemdijk 1-2
14.45 uur: DETO - Olde Veste 5-1
15.00 uur: HZVV - DHSC 1-4
15.00 uur: csv Apeldoorn - WV-HEDW 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 24 september
Meer info  
Zaterdag 24 september:
14.00 uur: DHSC - Huizen 6-5
14.30 uur: sc Genemuiden - Buitenpost 4-0
14.30 uur: Eemdijk - AZSV 1-0
14.30 uur: WV-HEDW - Swift 1-2
15.00 uur: SDV Barneveld - Berkum 3-1
15.00 uur: Flevo Boys - DETO 2-2
15.00 uur: HZVV - Ajax AFC 0-0
15.00 uur: Olde Veste - csv Apeldoorn 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 1 oktober
Meer info  
Zaterdag 1 oktober:
14.30 uur: Huizen - HZVV 0-0
14.30 uur: Buitenpost - Eemdijk 1-0
14.30 uur: Swift - Olde Veste 2-0
14.30 uur: AZSV - SDV Barneveld 5-0
14.30 uur: Ajax AFC - sc Genemuiden 0-0
14.45 uur: DETO - DHSC 0-4
14.45 uur: Berkum - WV-HEDW 0-3
15.00 uur: csv Apeldoorn - Flevo Boys 3-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 8 oktober
Meer info  
Zaterdag 8 oktober:
14.00 uur: DHSC - csv Apeldoorn 2-2
14.30 uur: Huizen - Ajax AFC 0-0
14.30 uur: Eemdijk - sc Genemuiden 2-0
14.30 uur: WV-HEDW - AZSV 0-1
15.00 uur: SDV Barneveld - Buitenpost 1-2
15.00 uur: Flevo Boys - Swift 0-1
15.00 uur: HZVV - DETO 1-5
15.00 uur: Olde Veste - Berkum 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 15 oktober
Meer info  
Zaterdag 15 oktober:
14.30 uur: sc Genemuiden - SDV Barneveld 2-1
14.30 uur: Buitenpost - WV-HEDW 4-1
14.30 uur: Swift - DHSC 1-1
14.30 uur: AZSV - Olde Veste 2-1
14.30 uur: Ajax AFC - Eemdijk 0-5
14.45 uur: DETO - Huizen 3-0
14.45 uur: Berkum - Flevo Boys 1-0
15.00 uur: csv Apeldoorn - HZVV 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 29 oktober
Meer info  
Zaterdag 29 oktober:
14.00 uur: DHSC - Berkum 1-0
14.30 uur: Huizen - csv Apeldoorn 4-1
14.30 uur: WV-HEDW - sc Genemuiden 3-3
14.45 uur: DETO - Ajax AFC 1-3
15.00 uur: SDV Barneveld - Eemdijk 0-5
15.00 uur: Flevo Boys - AZSV 1-0
15.00 uur: HZVV - Swift 3-2
15.00 uur: Olde Veste - Buitenpost 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 5 november
Meer info  
Zaterdag 5 november:
14.30 uur: sc Genemuiden - Olde Veste 2-1
14.30 uur: Buitenpost - Flevo Boys 2-0
14.30 uur: Eemdijk - WV-HEDW 6-0
14.30 uur: Swift - Huizen 3-1
14.30 uur: Ajax AFC - SDV Barneveld 2-2
14.30 uur: AZSV - DHSC 2-0
14.45 uur: Berkum - HZVV 2-0
15.00 uur: csv Apeldoorn - DETO 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 12 november
Meer info  
Zaterdag 12 november:
14.00 uur: DHSC - Buitenpost 5-2
14.30 uur: Huizen - Berkum 0-2
14.30 uur: WV-HEDW - SDV Barneveld 2-1
14.45 uur: DETO - Swift 4-1
15.00 uur: Flevo Boys - sc Genemuiden 1-2
15.00 uur: HZVV - AZSV 1-2
15.00 uur: csv Apeldoorn - Ajax AFC 2-2
15.00 uur: Olde Veste - Eemdijk 3-5

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Vierde Divisie Zaterdag B | Uitslagen
Programma zaterdag 19 november
Meer info  
Zaterdag 19 november:
14.30 uur: Eemdijk - Flevo Boys 4-0
14.30 uur: sc Genemuiden - DHSC 1-0
14.30 uur: Buitenpost - HZVV 1-1
14.30 uur: Ajax AFC - WV-HEDW 2-3
14.30 uur: AZSV - Huizen 0-3
14.30 uur: Swift - csv Apeldoorn 0-1
14.45 uur: Berkum - DETO 2-2
15.00 uur: SDV Barneveld - Olde Veste 3-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv