VIERDE DIVISIE ZONDAG A

1  HBS            12-28  (32-14)
2  RKAVV          12-27  (24-9)
3  SJC            12-25  (29-20)
4  Westlandia     13-25  (32-30)
5  Hoogeveen      12-24  (38-20)
6  Purmersteijn   12-23  (31-18)
7  Be Quick 1887  12-20  (20-10)
8  Rohda Raalte   12-20  (21-19)
9  VOC            12-13  (25-26)
10 Hollandia      12-13  (20-22)
11 Alphense Boys  13-12  (20-37)
12 Heino          12-10  (16-20)
13 Alcides        12-10  (10-24)
14 Velsen         13-10  (17-29)
15 Zouaven        11-9   (13-24)
16 VKW            12-7   (6-32)
Selecteer op:  
Speelronde 13 - Vierde Divisie Zondag A
Programma vanaf zaterdag 26 november
Meer info  
Zaterdag 26 november:
16.00 uur: Alphense Boys - Westlandia 2-3
18.00 uur: VOC - Velsen 4-1

Zondag 27 november:
14.00 uur: HBS - RKAVV
14.00 uur: Be Quick 1887 - Heino
14.00 uur: Rohda Raalte - VKW
14.00 uur: Purmersteijn - Zouaven
14.00 uur: Hollandia - Alcides
14.00 uur: Hoogeveen - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 4 december
Meer info  
Zondag 4 december:
14.00 uur: Be Quick 1887 - VKW
14.00 uur: Heino - HBS
14.00 uur: RKAVV - VOC
14.00 uur: Velsen - Hoogeveen
14.00 uur: SJC - Hollandia
14.00 uur: Alcides - Purmersteijn
14.00 uur: Zouaven - Alphense Boys
14.00 uur: Westlandia - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 11 december
Meer info  
Zondag 11 december:
14.00 uur: HBS - Be Quick 1887
14.00 uur: Rohda Raalte - Zouaven
14.00 uur: Alphense Boys - Alcides
14.00 uur: Purmersteijn - SJC
14.00 uur: Hollandia - Velsen
14.00 uur: Hoogeveen - RKAVV
14.00 uur: VOC - Heino
14.00 uur: VKW - Westlandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 22 januari
Meer info  
Zondag 22 januari:
14.00 uur: Westlandia - Zouaven
14.00 uur: Rohda Raalte - Alcides
14.00 uur: Alphense Boys - SJC
14.00 uur: Purmersteijn - Velsen
14.00 uur: Hollandia - RKAVV
14.00 uur: Hoogeveen - Heino
14.00 uur: VOC - Be Quick 1887
14.00 uur: VKW - HBS

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 29 januari
Meer info  
Zondag 29 januari:
14.00 uur: HBS - VOC
14.00 uur: Be Quick 1887 - Hoogeveen
14.00 uur: Heino - Hollandia
14.00 uur: RKAVV - Purmersteijn
14.00 uur: Velsen - Alphense Boys
14.00 uur: SJC - Rohda Raalte
14.00 uur: Alcides - Westlandia
14.00 uur: Zouaven - VKW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 5 februari
Meer info  
Zondag 5 februari:
14.00 uur: Zouaven - Alcides
14.00 uur: Westlandia - SJC
14.00 uur: Rohda Raalte - Velsen
14.00 uur: Alphense Boys - RKAVV
14.00 uur: Purmersteijn - Heino
14.00 uur: Hollandia - Be Quick 1887
14.00 uur: Hoogeveen - HBS
14.00 uur: VKW - VOC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 12 februari
Meer info  
Zondag 12 februari:
14.00 uur: HBS - Hollandia
14.00 uur: Be Quick 1887 - Purmersteijn
14.00 uur: Heino - Alphense Boys
14.00 uur: RKAVV - Rohda Raalte
14.00 uur: Velsen - Westlandia
14.00 uur: SJC - Zouaven
14.00 uur: Alcides - VKW
14.00 uur: VOC - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 26 februari
Meer info  
Zondag 26 februari:
14.00 uur: Alcides - SJC
14.00 uur: Zouaven - Velsen
14.00 uur: Westlandia - RKAVV
14.00 uur: Rohda Raalte - Heino
14.00 uur: Alphense Boys - Be Quick 1887
14.00 uur: Purmersteijn - HBS
14.00 uur: Hollandia - VOC
14.00 uur: VKW - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 5 maart
Meer info  
Zondag 5 maart:
14.00 uur: HBS - Alphense Boys
14.00 uur: Be Quick 1887 - Rohda Raalte
14.00 uur: Heino - Westlandia
14.00 uur: RKAVV - Zouaven
14.00 uur: Velsen - Alcides
14.00 uur: SJC - VKW
14.00 uur: Hoogeveen - Hollandia
14.00 uur: VOC - Purmersteijn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 12 maart
Meer info  
Zondag 12 maart:
14.00 uur: SJC - Velsen
14.00 uur: Alcides - RKAVV
14.00 uur: Zouaven - Heino
14.00 uur: Westlandia - Be Quick 1887
14.00 uur: Rohda Raalte - HBS
14.00 uur: Alphense Boys - VOC
14.00 uur: Purmersteijn - Hoogeveen
14.00 uur: VKW - Hollandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 26 maart
Meer info  
Zondag 26 maart:
14.00 uur: HBS - Westlandia
14.00 uur: Be Quick 1887 - Zouaven
14.00 uur: Heino - Alcides
14.00 uur: RKAVV - SJC
14.00 uur: Velsen - VKW
14.00 uur: Hollandia - Purmersteijn
14.00 uur: Hoogeveen - Alphense Boys
14.00 uur: VOC - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 2 april
Meer info  
Zondag 2 april:
14.00 uur: Velsen - RKAVV
14.00 uur: SJC - Heino
14.00 uur: Alcides - Be Quick 1887
14.00 uur: Zouaven - HBS
14.00 uur: Westlandia - VOC
14.00 uur: Rohda Raalte - Hoogeveen
14.00 uur: Alphense Boys - Hollandia
14.00 uur: VKW - Purmersteijn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 16 april
Meer info  
Zondag 16 april:
14.00 uur: HBS - Alcides
14.00 uur: Be Quick 1887 - SJC
14.00 uur: Heino - Velsen
14.00 uur: RKAVV - VKW
14.00 uur: Purmersteijn - Alphense Boys
14.00 uur: Hollandia - Rohda Raalte
14.00 uur: Hoogeveen - Westlandia
14.00 uur: VOC - Zouaven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 23 april
Meer info  
Zondag 23 april:
14.00 uur: RKAVV - Heino
14.00 uur: Velsen - Be Quick 1887
14.00 uur: SJC - HBS
14.00 uur: Alcides - VOC
14.00 uur: Zouaven - Hoogeveen
14.00 uur: Westlandia - Hollandia
14.00 uur: Rohda Raalte - Purmersteijn
14.00 uur: VKW - Alphense Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 7 mei
Meer info  
Zondag 7 mei:
14.00 uur: HBS - Velsen
14.00 uur: Be Quick 1887 - RKAVV
14.00 uur: Heino - VKW
14.00 uur: Alphense Boys - Rohda Raalte
14.00 uur: Purmersteijn - Westlandia
14.00 uur: Hollandia - Zouaven
14.00 uur: Hoogeveen - Alcides
14.00 uur: VOC - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 14 mei
Meer info  
Zondag 14 mei:
14.00 uur: Heino - Be Quick 1887
14.00 uur: RKAVV - HBS
14.00 uur: Velsen - VOC
14.00 uur: SJC - Hoogeveen
14.00 uur: Alcides - Hollandia
14.00 uur: Zouaven - Purmersteijn
14.00 uur: Westlandia - Alphense Boys
14.00 uur: VKW - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 21 mei
Meer info  
Zondag 21 mei:
14.00 uur: HBS - Heino
14.00 uur: Rohda Raalte - Westlandia
14.00 uur: Alphense Boys - Zouaven
14.00 uur: Purmersteijn - Alcides
14.00 uur: Hollandia - SJC
14.00 uur: Hoogeveen - Velsen
14.00 uur: VOC - RKAVV
14.00 uur: VKW - Be Quick 1887

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 28 mei
Meer info  
Zondag 28 mei:
14.00 uur: Be Quick 1887 - HBS
14.00 uur: Heino - VOC
14.00 uur: RKAVV - Hoogeveen
14.00 uur: Velsen - Hollandia
14.00 uur: SJC - Purmersteijn
14.00 uur: Alcides - Alphense Boys
14.00 uur: Zouaven - Rohda Raalte
14.00 uur: Westlandia - VKW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 1 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 27 augustus
Meer info  
Zaterdag 27 augustus:
14.30 uur: SJC - Alphense Boys 4-1
18.00 uur: Be Quick 1887 - VOC 1-3
18.30 uur: Alcides - Rohda Raalte 1-0

Zondag 28 augustus:
14.00 uur: Velsen - Purmersteijn 0-1
14.00 uur: Zouaven - Westlandia 2-4
14.00 uur: HBS - VKW 3-0
14.00 uur: RKAVV - Hollandia 2-2
14.00 uur: Heino - Hoogeveen 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma zondag 4 september
Meer info  
Zondag 4 september:
14.00 uur: Hoogeveen - Be Quick 1887 0-0
14.00 uur: VKW - Zouaven 0-0
14.00 uur: VOC - HBS 1-2
14.00 uur: Westlandia - Alcides 4-2
14.00 uur: Hollandia - Heino 1-1
14.00 uur: Purmersteijn - RKAVV 0-3
14.00 uur: Alphense Boys - Velsen 4-3
14.00 uur: Rohda Raalte - SJC 1-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 10 september
Meer info  
Zaterdag 10 september:
20.00 uur: Be Quick 1887 - Hollandia 1-1

Zondag 11 september:
14.00 uur: Alcides - Zouaven 2-2
14.00 uur: Velsen - Rohda Raalte 1-3
14.00 uur: RKAVV - Alphense Boys 2-1
14.00 uur: VOC - VKW 0-1
14.00 uur: SJC - Westlandia 2-4
14.00 uur: HBS - Hoogeveen 4-2
14.00 uur: Heino - Purmersteijn 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma zondag 18 september
Meer info  
Zondag 18 september:
14.00 uur: Hoogeveen - VOC 2-4
14.00 uur: Zouaven - SJC 0-2
14.00 uur: Purmersteijn - Be Quick 1887 1-1
14.00 uur: VKW - Alcides 0-2
14.00 uur: Hollandia - HBS 1-2
14.00 uur: Westlandia - Velsen 2-2
14.00 uur: Alphense Boys - Heino 2-1
14.00 uur: Rohda Raalte - RKAVV 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 24 september
Meer info  
Zaterdag 24 september:
18.00 uur: SJC - Alcides 3-0
18.45 uur: Be Quick 1887 - Alphense Boys 4-1
19.00 uur: VOC - Hollandia 1-3
19.00 uur: Heino - Rohda Raalte 0-2

Zondag 25 september:
14.00 uur: Hoogeveen - VKW 8-2
14.00 uur: Velsen - Zouaven 2-1
14.00 uur: HBS - Purmersteijn 0-1
14.00 uur: RKAVV - Westlandia 4-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma zondag 2 oktober
Meer info  
Zondag 2 oktober:
14.00 uur: Purmersteijn - VOC 3-3
14.00 uur: Hollandia - Hoogeveen 2-2
14.00 uur: Alcides - Velsen 2-1
14.00 uur: VKW - SJC 1-3
14.00 uur: Zouaven - RKAVV 0-0
14.00 uur: Alphense Boys - HBS 1-4
14.00 uur: Westlandia - Heino 2-1
14.00 uur: Rohda Raalte - Be Quick 1887 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 8 oktober
Meer info  
Zaterdag 8 oktober:
17.30 uur: VOC - Alphense Boys 3-4
18.45 uur: Be Quick 1887 - Westlandia 2-0

Zondag 9 oktober:
14.00 uur: HBS - Rohda Raalte 0-4
14.00 uur: Heino - Zouaven 1-2
14.00 uur: RKAVV - Alcides 1-0
14.00 uur: Velsen - SJC 4-1
14.00 uur: Hollandia - VKW 5-0
14.00 uur: Hoogeveen - Purmersteijn 4-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 15 oktober
Meer info  
Zaterdag 15 oktober:
18.00 uur: Westlandia - HBS 1-5
18.30 uur: Rohda Raalte - VOC 4-3
19.00 uur: Alcides - Heino 0-2

Zondag 16 oktober:
14.00 uur: SJC - RKAVV 2-5
14.00 uur: Zouaven - Be Quick 1887 0-6
14.00 uur: Alphense Boys - Hoogeveen 1-6
14.00 uur: Purmersteijn - Hollandia 3-2
14.00 uur: VKW - Velsen 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma zaterdag 22 oktober
Meer info  

Speelronde 9 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 29 oktober
Meer info  
Zaterdag 29 oktober:
18.30 uur: VOC - Westlandia 0-3
19.00 uur: Hollandia - Alphense Boys 2-0
19.00 uur: Be Quick 1887 - Alcides 1-0

Zondag 30 oktober:
14.00 uur: HBS - Zouaven 5-2
14.00 uur: Heino - SJC 1-3
14.00 uur: RKAVV - Velsen 3-0
14.00 uur: Purmersteijn - VKW 6-0
14.00 uur: Hoogeveen - Rohda Raalte 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma zondag 6 november
Meer info  
Zondag 6 november:
14.00 uur: Velsen - Heino 1-4
14.00 uur: SJC - Be Quick 1887 4-2
14.00 uur: Alcides - HBS 0-5
14.00 uur: Zouaven - VOC (AFGELAST)
14.00 uur: Westlandia - Hoogeveen 1-6
14.00 uur: Rohda Raalte - Hollandia 3-1
14.00 uur: Alphense Boys - Purmersteijn 0-3
14.00 uur: VKW - RKAVV 1-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 12 november
Meer info  
Zaterdag 12 november:
18.45 uur: Alphense Boys - VKW 2-0

Zondag 13 november:
14.00 uur: HBS - SJC 0-0
14.00 uur: Be Quick 1887 - Velsen 2-0
14.00 uur: Heino - RKAVV 1-2
14.00 uur: Purmersteijn - Rohda Raalte 5-0
14.00 uur: Hoogeveen - Zouaven 2-0
14.00 uur: VOC - Alcides 2-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Vierde Divisie Zondag A | Uitslagen
Programma vanaf zaterdag 19 november
Meer info  
Zaterdag 19 november:
18.30 uur: Rohda Raalte - Alphense Boys 2-1

Zondag 20 november:
14.00 uur: RKAVV - Be Quick 1887 0-0
14.00 uur: Velsen - HBS 1-2
14.00 uur: SJC - VOC 2-1
14.00 uur: Alcides - Hoogeveen 1-3
14.00 uur: Zouaven - Hollandia 4-0
14.00 uur: Westlandia - Purmersteijn 3-2
14.00 uur: VKW - Heino 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv