VIERDE DIVISIE ZONDAG A

1  Heino           0-0   (0-0)
2  Rohda Raalte    0-0   (0-0)
3  Westlandia      0-0   (0-0)
4  HBS             0-0   (0-0)
5  Hollandia       0-0   (0-0)
6  RKAVV           0-0   (0-0)
7  Be Quick 1887   0-0   (0-0)
8  Alcides         0-0   (0-0)
9  Hoogeveen       0-0   (0-0)
10 SJC             0-0   (0-0)
11 Velsen          0-0   (0-0)
12 Purmersteijn    0-0   (0-0)
13 Zouaven         0-0   (0-0)
14 VOC             0-0   (0-0)
15 Alphense Boys   0-0   (0-0)
16 VKW             0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Speelronde 1 - Vierde Divisie Zondag A
Programma vanaf zaterdag 27 augustus
Meer info  
Zaterdag 27 augustus:
18.30 uur: Alcides - Rohda Raalte

Zondag 28 augustus:
14.00 uur: Velsen - Purmersteijn
14.00 uur: Zouaven - Westlandia
14.00 uur: Be Quick 1887 - VOC
14.00 uur: HBS - VKW
14.00 uur: RKAVV - Hollandia
14.00 uur: SJC - Alphense Boys
14.00 uur: Heino - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 4 september
Meer info  
Zondag 4 september:
14.00 uur: Westlandia - Alcides
14.00 uur: Rohda Raalte - SJC
14.00 uur: Alphense Boys - Velsen
14.00 uur: Purmersteijn - RKAVV
14.00 uur: Hollandia - Heino
14.00 uur: Hoogeveen - Be Quick 1887
14.00 uur: VOC - HBS
14.00 uur: VKW - Zouaven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 11 september
Meer info  
Zondag 11 september:
14.00 uur: HBS - Hoogeveen
14.00 uur: Be Quick 1887 - Hollandia
14.00 uur: Heino - Purmersteijn
14.00 uur: RKAVV - Alphense Boys
14.00 uur: Velsen - Rohda Raalte
14.00 uur: SJC - Westlandia
14.00 uur: Alcides - Zouaven
14.00 uur: VOC - VKW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 18 september
Meer info  
Zondag 18 september:
14.00 uur: Zouaven - SJC
14.00 uur: Westlandia - Velsen
14.00 uur: Rohda Raalte - RKAVV
14.00 uur: Alphense Boys - Heino
14.00 uur: Purmersteijn - Be Quick 1887
14.00 uur: Hollandia - HBS
14.00 uur: Hoogeveen - VOC
14.00 uur: VKW - Alcides

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 25 september
Meer info  
Zondag 25 september:
14.00 uur: HBS - Purmersteijn
14.00 uur: Be Quick 1887 - Alphense Boys
14.00 uur: Heino - Rohda Raalte
14.00 uur: RKAVV - Westlandia
14.00 uur: Velsen - Zouaven
14.00 uur: SJC - Alcides
14.00 uur: Hoogeveen - VKW
14.00 uur: VOC - Hollandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 2 oktober
Meer info  
Zondag 2 oktober:
14.00 uur: Alcides - Velsen
14.00 uur: Zouaven - RKAVV
14.00 uur: Westlandia - Heino
14.00 uur: Rohda Raalte - Be Quick 1887
14.00 uur: Alphense Boys - HBS
14.00 uur: Purmersteijn - VOC
14.00 uur: Hollandia - Hoogeveen
14.00 uur: VKW - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 9 oktober
Meer info  
Zondag 9 oktober:
14.00 uur: HBS - Rohda Raalte
14.00 uur: Be Quick 1887 - Westlandia
14.00 uur: Heino - Zouaven
14.00 uur: RKAVV - Alcides
14.00 uur: Velsen - SJC
14.00 uur: Hollandia - VKW
14.00 uur: Hoogeveen - Purmersteijn
14.00 uur: VOC - Alphense Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 16 oktober
Meer info  
Zondag 16 oktober:
14.00 uur: SJC - RKAVV
14.00 uur: Alcides - Heino
14.00 uur: Zouaven - Be Quick 1887
14.00 uur: Westlandia - HBS
14.00 uur: Rohda Raalte - VOC
14.00 uur: Alphense Boys - Hoogeveen
14.00 uur: Purmersteijn - Hollandia
14.00 uur: VKW - Velsen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 30 oktober
Meer info  
Zondag 30 oktober:
14.00 uur: HBS - Zouaven
14.00 uur: Be Quick 1887 - Alcides
14.00 uur: Heino - SJC
14.00 uur: RKAVV - Velsen
14.00 uur: Purmersteijn - VKW
14.00 uur: Hollandia - Alphense Boys
14.00 uur: Hoogeveen - Rohda Raalte
14.00 uur: VOC - Westlandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 6 november
Meer info  
Zondag 6 november:
14.00 uur: Velsen - Heino
14.00 uur: SJC - Be Quick 1887
14.00 uur: Alcides - HBS
14.00 uur: Zouaven - VOC
14.00 uur: Westlandia - Hoogeveen
14.00 uur: Rohda Raalte - Hollandia
14.00 uur: Alphense Boys - Purmersteijn
14.00 uur: VKW - RKAVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 13 november
Meer info  
Zondag 13 november:
14.00 uur: HBS - SJC
14.00 uur: Be Quick 1887 - Velsen
14.00 uur: Heino - RKAVV
14.00 uur: Alphense Boys - VKW
14.00 uur: Purmersteijn - Rohda Raalte
14.00 uur: Hollandia - Westlandia
14.00 uur: Hoogeveen - Zouaven
14.00 uur: VOC - Alcides

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 20 november
Meer info  
Zondag 20 november:
14.00 uur: RKAVV - Be Quick 1887
14.00 uur: Velsen - HBS
14.00 uur: SJC - VOC
14.00 uur: Alcides - Hoogeveen
14.00 uur: Zouaven - Hollandia
14.00 uur: Westlandia - Purmersteijn
14.00 uur: Rohda Raalte - Alphense Boys
14.00 uur: VKW - Heino

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 27 november
Meer info  
Zondag 27 november:
14.00 uur: HBS - RKAVV
14.00 uur: Be Quick 1887 - Heino
14.00 uur: Rohda Raalte - VKW
14.00 uur: Alphense Boys - Westlandia
14.00 uur: Purmersteijn - Zouaven
14.00 uur: Hollandia - Alcides
14.00 uur: Hoogeveen - SJC
14.00 uur: VOC - Velsen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 4 december
Meer info  
Zondag 4 december:
14.00 uur: Be Quick 1887 - VKW
14.00 uur: Heino - HBS
14.00 uur: RKAVV - VOC
14.00 uur: Velsen - Hoogeveen
14.00 uur: SJC - Hollandia
14.00 uur: Alcides - Purmersteijn
14.00 uur: Zouaven - Alphense Boys
14.00 uur: Westlandia - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 11 december
Meer info  
Zondag 11 december:
14.00 uur: HBS - Be Quick 1887
14.00 uur: Rohda Raalte - Zouaven
14.00 uur: Alphense Boys - Alcides
14.00 uur: Purmersteijn - SJC
14.00 uur: Hollandia - Velsen
14.00 uur: Hoogeveen - RKAVV
14.00 uur: VOC - Heino
14.00 uur: VKW - Westlandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 22 januari
Meer info  
Zondag 22 januari:
14.00 uur: Westlandia - Zouaven
14.00 uur: Rohda Raalte - Alcides
14.00 uur: Alphense Boys - SJC
14.00 uur: Purmersteijn - Velsen
14.00 uur: Hollandia - RKAVV
14.00 uur: Hoogeveen - Heino
14.00 uur: VOC - Be Quick 1887
14.00 uur: VKW - HBS

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 29 januari
Meer info  
Zondag 29 januari:
14.00 uur: HBS - VOC
14.00 uur: Be Quick 1887 - Hoogeveen
14.00 uur: Heino - Hollandia
14.00 uur: RKAVV - Purmersteijn
14.00 uur: Velsen - Alphense Boys
14.00 uur: SJC - Rohda Raalte
14.00 uur: Alcides - Westlandia
14.00 uur: Zouaven - VKW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 5 februari
Meer info  
Zondag 5 februari:
14.00 uur: Zouaven - Alcides
14.00 uur: Westlandia - SJC
14.00 uur: Rohda Raalte - Velsen
14.00 uur: Alphense Boys - RKAVV
14.00 uur: Purmersteijn - Heino
14.00 uur: Hollandia - Be Quick 1887
14.00 uur: Hoogeveen - HBS
14.00 uur: VKW - VOC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 12 februari
Meer info  
Zondag 12 februari:
14.00 uur: HBS - Hollandia
14.00 uur: Be Quick 1887 - Purmersteijn
14.00 uur: Heino - Alphense Boys
14.00 uur: RKAVV - Rohda Raalte
14.00 uur: Velsen - Westlandia
14.00 uur: SJC - Zouaven
14.00 uur: Alcides - VKW
14.00 uur: VOC - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 26 februari
Meer info  
Zondag 26 februari:
14.00 uur: Alcides - SJC
14.00 uur: Zouaven - Velsen
14.00 uur: Westlandia - RKAVV
14.00 uur: Rohda Raalte - Heino
14.00 uur: Alphense Boys - Be Quick 1887
14.00 uur: Purmersteijn - HBS
14.00 uur: Hollandia - VOC
14.00 uur: VKW - Hoogeveen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 5 maart
Meer info  
Zondag 5 maart:
14.00 uur: HBS - Alphense Boys
14.00 uur: Be Quick 1887 - Rohda Raalte
14.00 uur: Heino - Westlandia
14.00 uur: RKAVV - Zouaven
14.00 uur: Velsen - Alcides
14.00 uur: SJC - VKW
14.00 uur: Hoogeveen - Hollandia
14.00 uur: VOC - Purmersteijn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 12 maart
Meer info  
Zondag 12 maart:
14.00 uur: SJC - Velsen
14.00 uur: Alcides - RKAVV
14.00 uur: Zouaven - Heino
14.00 uur: Westlandia - Be Quick 1887
14.00 uur: Rohda Raalte - HBS
14.00 uur: Alphense Boys - VOC
14.00 uur: Purmersteijn - Hoogeveen
14.00 uur: VKW - Hollandia

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 26 maart
Meer info  
Zondag 26 maart:
14.00 uur: HBS - Westlandia
14.00 uur: Be Quick 1887 - Zouaven
14.00 uur: Heino - Alcides
14.00 uur: RKAVV - SJC
14.00 uur: Velsen - VKW
14.00 uur: Hollandia - Purmersteijn
14.00 uur: Hoogeveen - Alphense Boys
14.00 uur: VOC - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 2 april
Meer info  
Zondag 2 april:
14.00 uur: Velsen - RKAVV
14.00 uur: SJC - Heino
14.00 uur: Alcides - Be Quick 1887
14.00 uur: Zouaven - HBS
14.00 uur: Westlandia - VOC
14.00 uur: Rohda Raalte - Hoogeveen
14.00 uur: Alphense Boys - Hollandia
14.00 uur: VKW - Purmersteijn

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 16 april
Meer info  
Zondag 16 april:
14.00 uur: HBS - Alcides
14.00 uur: Be Quick 1887 - SJC
14.00 uur: Heino - Velsen
14.00 uur: RKAVV - VKW
14.00 uur: Purmersteijn - Alphense Boys
14.00 uur: Hollandia - Rohda Raalte
14.00 uur: Hoogeveen - Westlandia
14.00 uur: VOC - Zouaven

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 23 april
Meer info  
Zondag 23 april:
14.00 uur: RKAVV - Heino
14.00 uur: Velsen - Be Quick 1887
14.00 uur: SJC - HBS
14.00 uur: Alcides - VOC
14.00 uur: Zouaven - Hoogeveen
14.00 uur: Westlandia - Hollandia
14.00 uur: Rohda Raalte - Purmersteijn
14.00 uur: VKW - Alphense Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 7 mei
Meer info  
Zondag 7 mei:
14.00 uur: HBS - Velsen
14.00 uur: Be Quick 1887 - RKAVV
14.00 uur: Heino - VKW
14.00 uur: Alphense Boys - Rohda Raalte
14.00 uur: Purmersteijn - Westlandia
14.00 uur: Hollandia - Zouaven
14.00 uur: Hoogeveen - Alcides
14.00 uur: VOC - SJC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 14 mei
Meer info  
Zondag 14 mei:
14.00 uur: Heino - Be Quick 1887
14.00 uur: RKAVV - HBS
14.00 uur: Velsen - VOC
14.00 uur: SJC - Hoogeveen
14.00 uur: Alcides - Hollandia
14.00 uur: Zouaven - Purmersteijn
14.00 uur: Westlandia - Alphense Boys
14.00 uur: VKW - Rohda Raalte

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 21 mei
Meer info  
Zondag 21 mei:
14.00 uur: HBS - Heino
14.00 uur: Rohda Raalte - Westlandia
14.00 uur: Alphense Boys - Zouaven
14.00 uur: Purmersteijn - Alcides
14.00 uur: Hollandia - SJC
14.00 uur: Hoogeveen - Velsen
14.00 uur: VOC - RKAVV
14.00 uur: VKW - Be Quick 1887

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Vierde Divisie Zondag A
Programma zondag 28 mei
Meer info  
Zondag 28 mei:
14.00 uur: Be Quick 1887 - HBS
14.00 uur: Heino - VOC
14.00 uur: RKAVV - Hoogeveen
14.00 uur: Velsen - Hollandia
14.00 uur: SJC - Purmersteijn
14.00 uur: Alcides - Alphense Boys
14.00 uur: Zouaven - Rohda Raalte
14.00 uur: Westlandia - VKW

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv