VIERDE DIVISIE ZONDAG B

1  Silvolde      0-0   (0-0)
2  Hoogland      0-0   (0-0)
3  Unitas '30    0-0   (0-0)
4  EVV           0-0   (0-0)
5  Longa '30     0-0   (0-0)
6  RKZVC         0-0   (0-0)
7  Orion         0-0   (0-0)
8  Moerse Boys   0-0   (0-0)
9  Juliana'31    0-0   (0-0)
10 HVCH          0-0   (0-0)
11 Kampong       0-0   (0-0)
12 AWC           0-0   (0-0)
13 SV Meerssen   0-0   (0-0)
14 Halsteren     0-0   (0-0)
15 RKSV Nuenen   0-0   (0-0)
16 SV Venray     0-0   (0-0)
Selecteer op:  
Speelronde 1 - Vierde Divisie Zondag B
Programma vanaf zaterdag 27 augustus
Meer info  
Zaterdag 27 augustus:
19.00 uur: Moerse Boys - Halsteren

Zondag 28 augustus:
14.00 uur: Hoogland - Kampong
14.00 uur: Longa '30 - Orion
14.00 uur: Silvolde - RKZVC
14.00 uur: AWC - Juliana'31
14.30 uur: EVV - RKSV Nuenen
14.30 uur: Unitas '30 - HVCH
14.30 uur: SV Venray - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 4 september
Meer info  
Zondag 4 september:
14.00 uur: Juliana'31 - Longa '30
14.00 uur: RKZVC - SV Venray
14.00 uur: Orion - Silvolde
14.30 uur: Kampong - Moerse Boys
14.30 uur: Halsteren - EVV
14.30 uur: HVCH - Hoogland
14.30 uur: SV Meerssen - Unitas '30
14.30 uur: RKSV Nuenen - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 11 september
Meer info  
Zondag 11 september:
14.00 uur: Hoogland - SV Meerssen
14.00 uur: Longa '30 - RKSV Nuenen
14.00 uur: Juliana'31 - Orion
14.00 uur: AWC - Halsteren
14.30 uur: SV Venray - Silvolde
14.30 uur: Moerse Boys - HVCH
14.30 uur: EVV - Kampong
14.30 uur: Unitas '30 - RKZVC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 18 september
Meer info  
Zondag 18 september:
14.00 uur: Silvolde - Unitas '30
14.00 uur: Orion - SV Venray
14.00 uur: RKZVC - Hoogland
14.30 uur: Kampong - AWC
14.30 uur: RKSV Nuenen - Juliana'31
14.30 uur: HVCH - EVV
14.30 uur: Halsteren - Longa '30
14.30 uur: SV Meerssen - Moerse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 25 september
Meer info  
Zondag 25 september:
14.00 uur: Hoogland - Silvolde
14.00 uur: AWC - HVCH
14.00 uur: Longa '30 - Kampong
14.00 uur: Juliana'31 - Halsteren
14.30 uur: EVV - SV Meerssen
14.30 uur: RKSV Nuenen - Orion
14.30 uur: Moerse Boys - RKZVC
14.30 uur: Unitas '30 - SV Venray

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 2 oktober
Meer info  
Zondag 2 oktober:
14.00 uur: RKZVC - EVV
14.00 uur: Silvolde - Moerse Boys
14.00 uur: Orion - Unitas '30
14.30 uur: Kampong - Juliana'31
14.30 uur: Halsteren - RKSV Nuenen
14.30 uur: HVCH - Longa '30
14.30 uur: SV Venray - Hoogland
14.30 uur: SV Meerssen - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 9 oktober
Meer info  
Zondag 9 oktober:
14.00 uur: Hoogland - Unitas '30
14.00 uur: AWC - RKZVC
14.00 uur: Juliana'31 - HVCH
14.00 uur: Longa '30 - SV Meerssen
14.30 uur: Halsteren - Orion
14.30 uur: RKSV Nuenen - Kampong
14.30 uur: Moerse Boys - SV Venray
14.30 uur: EVV - Silvolde

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 16 oktober
Meer info  
Zondag 16 oktober:
14.00 uur: RKZVC - Longa '30
14.00 uur: Silvolde - AWC
14.00 uur: Orion - Hoogland
14.30 uur: Kampong - Halsteren
14.30 uur: HVCH - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Venray - EVV
14.30 uur: SV Meerssen - Juliana'31
14.30 uur: Unitas '30 - Moerse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 30 oktober
Meer info  
Zondag 30 oktober:
14.00 uur: Juliana'31 - RKZVC
14.00 uur: Longa '30 - Silvolde
14.00 uur: AWC - SV Venray
14.30 uur: Kampong - Orion
14.30 uur: EVV - Unitas '30
14.30 uur: Halsteren - HVCH
14.30 uur: Moerse Boys - Hoogland
14.30 uur: RKSV Nuenen - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 6 november
Meer info  
Zondag 6 november:
14.00 uur: Hoogland - EVV
14.00 uur: Silvolde - Juliana'31
14.00 uur: RKZVC - RKSV Nuenen
14.00 uur: Orion - Moerse Boys
14.30 uur: SV Meerssen - Halsteren
14.30 uur: SV Venray - Longa '30
14.30 uur: HVCH - Kampong
14.30 uur: Unitas '30 - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 11 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 13 november
Meer info  
Zondag 13 november:
14.00 uur: AWC - Hoogland
14.00 uur: Longa '30 - Unitas '30
14.00 uur: Juliana'31 - SV Venray
14.30 uur: Kampong - SV Meerssen
14.30 uur: Halsteren - RKZVC
14.30 uur: HVCH - Orion
14.30 uur: RKSV Nuenen - Silvolde
14.30 uur: EVV - Moerse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 12 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 20 november
Meer info  
Zondag 20 november:
14.00 uur: Hoogland - Longa '30
14.00 uur: Silvolde - Halsteren
14.00 uur: RKZVC - Kampong
14.00 uur: Orion - EVV
14.30 uur: Moerse Boys - AWC
14.30 uur: SV Meerssen - HVCH
14.30 uur: SV Venray - RKSV Nuenen
14.30 uur: Unitas '30 - Juliana'31

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 13 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 27 november
Meer info  
Zondag 27 november:
14.00 uur: Longa '30 - Moerse Boys
14.00 uur: Juliana'31 - Hoogland
14.00 uur: AWC - EVV
14.30 uur: Kampong - Silvolde
14.30 uur: Halsteren - SV Venray
14.30 uur: HVCH - RKZVC
14.30 uur: RKSV Nuenen - Unitas '30
14.30 uur: SV Meerssen - Orion

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 14 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 4 december
Meer info  
Zondag 4 december:
14.00 uur: Hoogland - RKSV Nuenen
14.00 uur: RKZVC - SV Meerssen
14.00 uur: Silvolde - HVCH
14.00 uur: AWC - Orion
14.30 uur: SV Venray - Kampong
14.30 uur: EVV - Longa '30
14.30 uur: Moerse Boys - Juliana'31
14.30 uur: Unitas '30 - Halsteren

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 15 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 11 december
Meer info  
Zondag 11 december:
14.00 uur: Orion - RKZVC
14.00 uur: Juliana'31 - EVV
14.00 uur: Longa '30 - AWC
14.30 uur: Halsteren - Hoogland
14.30 uur: Kampong - Unitas '30
14.30 uur: HVCH - SV Venray
14.30 uur: SV Meerssen - Silvolde
14.30 uur: RKSV Nuenen - Moerse Boys

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 16 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 22 januari
Meer info  
Zondag 22 januari:
14.00 uur: Juliana'31 - AWC
14.00 uur: RKZVC - Silvolde
14.00 uur: Orion - Longa '30
14.30 uur: Kampong - Hoogland
14.30 uur: Halsteren - Moerse Boys
14.30 uur: SV Meerssen - SV Venray
14.30 uur: HVCH - Unitas '30
14.30 uur: RKSV Nuenen - EVV

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 17 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 29 januari
Meer info  
Zondag 29 januari:
14.00 uur: Hoogland - HVCH
14.00 uur: Silvolde - Orion
14.00 uur: Longa '30 - Juliana'31
14.00 uur: AWC - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Venray - RKZVC
14.30 uur: EVV - Halsteren
14.30 uur: Moerse Boys - Kampong
14.30 uur: Unitas '30 - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 18 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 5 februari
Meer info  
Zondag 5 februari:
14.00 uur: Orion - Juliana'31
14.00 uur: RKZVC - Unitas '30
14.00 uur: Silvolde - SV Venray
14.30 uur: Kampong - EVV
14.30 uur: HVCH - Moerse Boys
14.30 uur: Halsteren - AWC
14.30 uur: RKSV Nuenen - Longa '30
14.30 uur: SV Meerssen - Hoogland

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 19 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 12 februari
Meer info  
Zondag 12 februari:
14.00 uur: Hoogland - RKZVC
14.00 uur: Juliana'31 - RKSV Nuenen
14.00 uur: AWC - Kampong
14.00 uur: Longa '30 - Halsteren
14.30 uur: Moerse Boys - SV Meerssen
14.30 uur: SV Venray - Orion
14.30 uur: EVV - HVCH
14.30 uur: Unitas '30 - Silvolde

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 20 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 26 februari
Meer info  
Zondag 26 februari:
14.00 uur: RKZVC - Moerse Boys
14.00 uur: Silvolde - Hoogland
14.00 uur: Orion - RKSV Nuenen
14.30 uur: Kampong - Longa '30
14.30 uur: SV Venray - Unitas '30
14.30 uur: HVCH - AWC
14.30 uur: SV Meerssen - EVV
14.30 uur: Halsteren - Juliana'31

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 21 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 5 maart
Meer info  
Zondag 5 maart:
14.00 uur: Hoogland - SV Venray
14.00 uur: AWC - SV Meerssen
14.00 uur: Longa '30 - HVCH
14.00 uur: Juliana'31 - Kampong
14.30 uur: Moerse Boys - Silvolde
14.30 uur: RKSV Nuenen - Halsteren
14.30 uur: EVV - RKZVC
14.30 uur: Unitas '30 - Orion

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 22 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 12 maart
Meer info  
Zondag 12 maart:
14.00 uur: Orion - Halsteren
14.00 uur: Silvolde - EVV
14.00 uur: RKZVC - AWC
14.30 uur: Kampong - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Meerssen - Longa '30
14.30 uur: SV Venray - Moerse Boys
14.30 uur: HVCH - Juliana'31
14.30 uur: Unitas '30 - Hoogland

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 23 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 26 maart
Meer info  
Zondag 26 maart:
14.00 uur: Hoogland - Orion
14.00 uur: Longa '30 - RKZVC
14.00 uur: Juliana'31 - SV Meerssen
14.00 uur: AWC - Silvolde
14.30 uur: Moerse Boys - Unitas '30
14.30 uur: EVV - SV Venray
14.30 uur: RKSV Nuenen - HVCH
14.30 uur: Halsteren - Kampong

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 24 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 2 april
Meer info  
Zondag 2 april:
14.00 uur: Hoogland - Moerse Boys
14.00 uur: Silvolde - Longa '30
14.00 uur: RKZVC - Juliana'31
14.00 uur: Orion - Kampong
14.30 uur: Unitas '30 - EVV
14.30 uur: SV Meerssen - RKSV Nuenen
14.30 uur: SV Venray - AWC
14.30 uur: HVCH - Halsteren

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 25 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 16 april
Meer info  
Zondag 16 april:
14.00 uur: Longa '30 - SV Venray
14.00 uur: Juliana'31 - Silvolde
14.00 uur: AWC - Unitas '30
14.30 uur: Kampong - HVCH
14.30 uur: EVV - Hoogland
14.30 uur: Moerse Boys - Orion
14.30 uur: RKSV Nuenen - RKZVC
14.30 uur: Halsteren - SV Meerssen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 26 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 23 april
Meer info  
Zondag 23 april:
14.00 uur: Hoogland - AWC
14.00 uur: Silvolde - RKSV Nuenen
14.00 uur: RKZVC - Halsteren
14.00 uur: Orion - HVCH
14.30 uur: Moerse Boys - EVV
14.30 uur: SV Venray - Juliana'31
14.30 uur: Unitas '30 - Longa '30
14.30 uur: SV Meerssen - Kampong

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 27 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 7 mei
Meer info  
Zondag 7 mei:
14.00 uur: Longa '30 - Hoogland
14.00 uur: AWC - Moerse Boys
14.00 uur: Juliana'31 - Unitas '30
14.30 uur: Kampong - RKZVC
14.30 uur: RKSV Nuenen - SV Venray
14.30 uur: Halsteren - Silvolde
14.30 uur: HVCH - SV Meerssen
14.30 uur: EVV - Orion

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 28 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 14 mei
Meer info  
Zondag 14 mei:
14.00 uur: Hoogland - Juliana'31
14.00 uur: RKZVC - HVCH
14.00 uur: Silvolde - Kampong
14.00 uur: Orion - SV Meerssen
14.30 uur: SV Venray - Halsteren
14.30 uur: EVV - AWC
14.30 uur: Moerse Boys - Longa '30
14.30 uur: Unitas '30 - RKSV Nuenen

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 29 - Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 21 mei
Meer info  
Zondag 21 mei:
14.30 uur: Kampong - SV Venray
14.30 uur: RKSV Nuenen - Hoogland
14.30 uur: Halsteren - Unitas '30
14.30 uur: Juliana'31 - Moerse Boys
14.30 uur: HVCH - Silvolde
14.30 uur: SV Meerssen - RKZVC
14.30 uur: Longa '30 - EVV
14.30 uur: Orion - AWC

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 30 - Laatste speelronde Vierde Divisie Zondag B
Programma zondag 28 mei
Meer info  
Zondag 28 mei:
14.30 uur: AWC - Longa '30
14.30 uur: EVV - Juliana'31
14.30 uur: Moerse Boys - RKSV Nuenen
14.30 uur: Hoogland - Halsteren
14.30 uur: Unitas '30 - Kampong
14.30 uur: SV Venray - HVCH
14.30 uur: Silvolde - SV Meerssen
14.30 uur: RKZVC - Orion

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv