Programma EREDIVISIE VROUWEN

1  PSV                    10-26  (36-7)
2  Ajax                   10-22  (20-9)
3  FC Twente              10-17  (24-14)
4  sc Heerenveen          10-12  (15-17)
5  ADO Den Haag           10-12  (12-14)
6  VV Alkmaar             10-10  (18-25)
7  PEC Zwolle             10-7   (15-30)
8  Excelsior Barendrecht  10-3   (9-33)
Selecteer op:  
Speelronde 11 - Eredivisie Vrouwen
Programma vanaf vrijdag 7 februari
Meer info  

Speelronde 12 - Eredivisie Vrouwen
Programma vanaf vrijdag 14 februari
Meer info  

Speelronde 13 - Eredivisie Vrouwen
Programma vrijdag 20 maart
Meer info  

Speelronde 14 - Laatste speelronde Eredivisie Vrouwen
Programma vrijdag 27 maart
Meer info  

Speelronde 1 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 23 augustus
Meer info  
Vrijdag 23 augustus:
19.30 uur: sc Heerenveen - PSV 1-4
19.30 uur: FC Twente - Excelsior Barendrecht 4-0
19.30 uur: PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-4

Zondag 25 augustus:
14.30 uur: VV Alkmaar - Ajax 1-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 2 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 6 september
Meer info  
Vrijdag 6 september:
19.30 uur: PSV - PEC Zwolle 4-0
19.30 uur: Excelsior Barendrecht - VV Alkmaar 3-3
19.30 uur: ADO Den Haag - FC Twente 0-1

Zondag 8 september:
14.30 uur: Ajax - sc Heerenveen 0-0

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 3 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 13 september
Meer info  
Vrijdag 13 september:
19.30 uur: sc Heerenveen - VV Alkmaar 3-1
19.30 uur: ADO Den Haag - Excelsior Barendrecht 0-0
19.30 uur: PEC Zwolle - Ajax 2-4

Zondag 15 september:
14.30 uur: FC Twente - PSV 2-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 4 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 20 september
Meer info  
Vrijdag 20 september:
19.30 uur: PSV - ADO Den Haag 1-1
19.30 uur: VV Alkmaar - PEC Zwolle 2-2
19.30 uur: Ajax - FC Twente 2-1

Zondag 22 september:
14.30 uur: Excelsior Barendrecht - sc Heerenveen 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 5 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 27 september
Meer info  
Vrijdag 27 september:
19.30 uur: PSV - Excelsior Barendrecht 9-1
19.30 uur: ADO Den Haag - Ajax 1-0
19.30 uur: PEC Zwolle - sc Heerenveen 3-3

Zondag 29 september:
14.30 uur: FC Twente - VV Alkmaar 3-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 6 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 11 oktober
Meer info  
Vrijdag 11 oktober:
19.30 uur: sc Heerenveen - FC Twente 1-3
19.30 uur: VV Alkmaar - ADO Den Haag 1-1

Zondag 13 oktober:
14.30 uur: Ajax - PSV 1-4
14.30 uur: PEC Zwolle - Excelsior Barendrecht 2-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 7 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 1 november
Meer info  
Vrijdag 1 november:
19.30 uur: ADO Den Haag - sc Heerenveen 1-2

Zondag 3 november:
14.30 uur: PSV - VV Alkmaar 5-0
14.30 uur: FC Twente - PEC Zwolle 2-2
14.30 uur: Excelsior Barendrecht - Ajax 0-2

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 8 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 15 november
Meer info  
Vrijdag 15 november:
19.30 uur: ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
19.30 uur: Excelsior Barendrecht - FC Twente 2-4
19.30 uur: Ajax - VV Alkmaar 4-0

Zondag 17 november:
14.30 uur: PSV - sc Heerenveen 1-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 9 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 22 november
Meer info  
Vrijdag 22 november:
19.30 uur: FC Twente - ADO Den Haag 4-0
19.30 uur: VV Alkmaar - Excelsior Barendrecht 4-0
19.30 uur: PEC Zwolle - PSV 0-4

Zondag 24 november:
14.30 uur: sc Heerenveen - Ajax 0-1

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Speelronde 10 - Eredivisie Vrouwen | Uitslagen
Programma vanaf vrijdag 29 november
Meer info  
Vrijdag 29 november:
19.30 uur: VV Alkmaar - sc Heerenveen 3-2
19.30 uur: Ajax - PEC Zwolle 4-0

Zondag 1 december:
14.30 uur: PSV - FC Twente 1-0
14.30 uur: Excelsior Barendrecht - ADO Den Haag 1-3

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv