CHAMPIONS LEAGUE VROUWEN SCHEMA

Programma_Womens_Champions_League_Vrouwen.jpg

Speelschema met data alle wedstrijden in de Champions League voor Vrouwen. Vind hier het programma Women's CL t/m de finale op zondag 24 mei 2020 in Wenen.

Groepsfase Women's Champions League 2019-2020 met FC Twente in groep 9.
Groep 1:
1  Breidablik               3-9   (18-2)
2  Sarajevo                 3-6   (7-3)
3  ASA Tel-Aviv             3-3   (8-5)
4  ŽFK Dragon               3-0   (0-23)

Groep 2:
1  KFF Mitrovica            3-9   (5-1)
2  Breznica Pljevlja        3-4   (7-7)
3  Olimpia Cluj             3-3   (6-7)
4  NSA Sofia                3-1   (6-9)

Groep 3:
1  Hibernian FC             3-9   (7-2)
2  Cardiff Met              3-6   (7-3)
3  Pomurje                  3-3   (5-3)
4  FC Nike                  3-0   (1-12)

Groep 4:
1  Minsk                    3-9   (16-1)
2  WFC Kharkiv              3-6   (9-4)
3  ŽNK Split                3-3   (10-7)
4  Bettembourg              3-0   (2-25)

Groep 5:
1  Spartak Subotica         3-7   (21-2)
2  Ferencvárosi TC          3-7   (7-3)
3  Slovan Bratislava        3-3   (2-10)
4  Agarista-SS Anenii Noi   3-0   (0-15)

Groep 6:
1  FC BIIK-Kazygurt         3-9   (15-1)
2  PK-35 Vantaa             3-6   (9-6)
3  FC Flora Tallinn         3-3   (4-5)
4  EBS/Skála                3-0   (0-16)

Groep 7:
1  SC Braga                 3-9   (11-0)
2  Apollon Limassol         3-6   (17-3)
3  Sturm Graz               3-3   (6-9)
4  Rigas Futbola skola      3-0   (0-22)

Groep 8:
1  RSC Anderlecht           3-9   (11-3)
2  LSK Kvinner              3-6   (7-3)
3  Linfield FC              3-3   (4-9)
4  PAOK Thessaloniki        3-0   (2-9)

Groep 9:
1  FC Twente                3-7   (12-2)
2  Besiktas                 3-5   (6-3)
3  Górnik Leczna            3-4   (14-3)
4  Alashkert FC             3-0   (0-24)

Groep 10:
1  KS Vllaznia              3-7   (5-2)
2  Wexford Youths           3-6   (10-6)
3  Gintra Universitetas     3-4   (3-3)
4  Birkirkara               3-0   (2-9)
Selecteer op:  
Champions League Vrouwen zestiende finales heenronde
Woensdag 11 en donderdag 12 september 2019
Programma CL Vrouwen zestiende finales 2019/'20
Meer info  
Woensdag 11 september:
14.00 uur: Ryazan-VDV - Olympique Lyonnais 0-9
16.00 uur: Minsk - Zürich 1-0
18.00 uur: KFF Mitrovica - VfL Wolfsburg 0-10
18.00 uur: FK Chertanovo - Glasgow City 0-1
18.00 uur: KS Vllaznia - Fortuna Hjørring 0-1
18.45 uur: Göteborg - FC Bayern München 1-2
19.00 uur: Piteå IF - Brøndby 0-1
19.10 uur: St Pölten - FC Twente 2-4
20.30 uur: Juventus - FC Barcelona 0-2
20.45 uur: Hibernian FC - Slavia Praag 1-4
21.15 uur: Breidablik - Sparta Praag 3-2

Donderdag 12 september:
19.00 uur: Fiorentina - Arsenal 0-4
20.00 uur: RSC Anderlecht - FC BIIK-Kazygurt 1-1
20.00 uur: Spartak Subotica - Atletico Madrid 2-3
21.00 uur: FF Lugano - Manchester City 1-7
21.00 uur: SC Braga - Paris Saint-Germain 0-7


Zie ook: Loting Champions League Vrouwen


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League Vrouwen zestiende finales returns
Woensdag 25 en donderdag 26 september 2019
Programma CL Vrouwen zestiende finales 2019/'20
Meer info  
Woensdag 25 september:
12.00 uur: FC BIIK-Kazygurt - RSC Anderlecht
16.30 uur: Olympique Lyonnais - Ryazan-VDV
18.00 uur: VfL Wolfsburg - KFF Mitrovica
18.00 uur: Fortuna Hjørring - KS Vllaznia
18.30 uur: Slavia Praag - Hibernian FC
18.30 uur: FC Barcelona - Juventus
19.00 uur: FC Twente - St Pölten
19.00 uur: FC Bayern München - Göteborg
20.00 uur: Manchester City - FF Lugano

Donderdag 26 september:
Paris Saint-Germain - SC Braga
18.00 uur: Brøndby - Piteå IF
18.00 uur: Sparta Praag - Breidablik
19.00 uur: Zürich - Minsk
20.00 uur: Atletico Madrid - Spartak Subotica
20.30 uur: Arsenal - Fiorentina
20.30 uur: Glasgow City - FK Chertanovo


Zie ook: Loting Champions League Vrouwen


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Champions League Vrouwen achtste finales heenronde
Woensdag 16 en donderdag 17 oktober 2019
Programma CL Vrouwen achtste finales 2019/'20
Meer info  

Champions League Vrouwen achtste finales returns
Woensdag 30 en donderdag 31 oktober 2019
Programma CL Vrouwen achtste finales 2019/'20
Meer info  

Champions League Vrouwen kwartfinales heenronde
Dinsdag 24 en woensdag 25 maart 2020
Programma CL Vrouwen kwartfinales 2019/'20
Meer info  

Champions League Vrouwen kwartfinales returns
Woensdag 1 en donderdag 2 april 2020
Programma CL Vrouwen kwartfinales 2019/'20
Meer info  

Champions League Vrouwen halve finales heenronde
Zaterdag 25 / zondag 26 april 2020
Programma CL Vrouwen halve finales 2019/'20
Meer info  

Champions League Vrouwen halve finales returns
Zaterdag 2 / zondag 3 mei 2020
Programma CL Vrouwen halve finales 2019/'20
Meer info  

Finale Women's Champions League seizoen 2019-2020
Zondag 24 mei 2020, n.n.b. uur, Stadion Viola Park, Wenen
FINALE CHAMPIONS LEAGUE VROUWEN
Meer info  

Kwalificatieronde - met FC Twente - Women's Champions League
Van woensdag 7 tot dinsdag 13 augustus 2019
Kwalificatieronde Champions League Vrouwen | UITSLAGEN
Meer info  
De kwalificatieronde van de Champions League
vrouwen wordt gehouden van woensdag 7 tot dinsdag 13
augustus 2019.

Woensdag 7 augustus:

Groep 1:
11.00 uur: ASA Tel-Aviv - Breidablik 1-4
17.00 uur: Sarajevo - ŽFK Dragon 5-0

Groep 2:
17.30 uur: Olimpia Cluj - KFF Mitrovica 1-2
20.00 uur: Breznica Pljevlja - NSA Sofia 4-4

Groep 3:
16.00 uur: Hibernian FC - FC Nike 3-0
20.45 uur: Cardiff Met - Pomurje 1-0

Groep 4:
10.00 uur: Minsk - Bettembourg 12-0
16.00 uur: ŽNK Split - WFC Kharkiv 2-3

Groep 5:
13.00 uur: Spartak Subotica - Agarista-SS Anenii Noi 12-0
17.30 uur: Slovan Bratislava - Ferencvárosi TC 1-3

Groep 6:
14.00 uur: FC BIIK-Kazygurt - EBS/Skála 9-0
18.00 uur: FC Flora Tallinn - PK-35 Vantaa 2-3

Groep 7:
12.30 uur: SC Braga - Sturm Graz 2-0
17.00 uur: Apollon Limassol - Rigas Futbola skola 10-0

Groep 8:
14.00 uur: LSK Kvinner - Linfield FC 4-0
18.30 uur: RSC Anderlecht - PAOK Thessaloniki 5-0

Groep 9:
18.30 uur: Besiktas - Górnik Leczna 1-1
18.30 uur: FC Twente - Alashkert FC 8-0

Groep 10:
12.00 uur: Wexford Youths - KS Vllaznia 1-3
17.00 uur: Gintra Universitetas - Birkirkara 1-0

Zaterdag 10 augustus:

Groep 1:
11.00 uur: Breidablik - ŽFK Dragon 11-0
17.00 uur: Sarajevo - ASA Tel-Aviv 1-0

Groep 2:
17.30 uur: NSA Sofia - KFF Mitrovica 0-2
18.00 uur: Olimpia Cluj - Breznica Pljevlja 2-3

Groep 3:
11.00 uur: Hibernian FC - Cardiff Met 2-1
17.00 uur: Pomurje - FC Nike 4-0

Groep 4:
10.00 uur: Minsk - ŽNK Split 2-1
16.00 uur: WFC Kharkiv - Bettembourg 6-0

Groep 5:
13.00 uur: Ferencvárosi TC - Agarista-SS Anenii Noi 2-0
17.30 uur: Spartak Subotica - Slovan Bratislava 7-0

Groep 6:
14.00 uur: PK-35 Vantaa - EBS/Skála 5-0
18.00 uur: FC BIIK-Kazygurt - FC Flora Tallinn 2-0

Groep 7:
12.30 uur: Sturm Graz - Rigas Futbola skola 4-0
17.00 uur: Apollon Limassol - SC Braga 0-1

Groep 8:
14.00 uur: LSK Kvinner - RSC Anderlecht 2-3
18.30 uur: PAOK Thessaloniki - Linfield FC 2-3

Groep 9:
18.00 uur: Górnik Leczna - Alashkert FC 13-0
18.00 uur: FC Twente - Besiktas 2-2

Groep 10:
12.00 uur: KS Vllaznia - Birkirkara 1-0
17.00 uur: Gintra Universitetas - Wexford Youths 1-2

Dinsdag 13 augustus:

Groep 1:
17.00 uur: ŽFK Dragon - ASA Tel-Aviv 0-7
17.00 uur: Breidablik - Sarajevo 3-1

Groep 2:
17.30 uur: KFF Mitrovica - Breznica Pljevlja 1-0
17.30 uur: NSA Sofia - Olimpia Cluj 2-3

Groep 3:
17.00 uur: FC Nike - Cardiff Met 1-5
17.00 uur: Pomurje - Hibernian FC 1-2

Groep 4:
16.00 uur: Bettembourg - ŽNK Split 2-7
16.00 uur: WFC Kharkiv - Minsk 0-2

Groep 5:
17.00 uur: Agarista-SS Anenii Noi - Slovan Bratislava 0-1
17.00 uur: Ferencvárosi TC - Spartak Subotica 2-2

Groep 6:
17.00 uur: EBS/Skála - FC Flora Tallinn 0-2
17.00 uur: PK-35 Vantaa - FC BIIK-Kazygurt 1-4

Groep 7:
17.00 uur: Rigas Futbola skola - SC Braga 0-8
17.00 uur: Sturm Graz - Apollon Limassol 2-7

Groep 8:
17.00 uur: Linfield FC - RSC Anderlecht 1-3
17.00 uur: PAOK Thessaloniki - LSK Kvinner 0-1

Groep 9:
18.30 uur: Alashkert FC - Besiktas 0-3
18.30 uur: Górnik Leczna - FC Twente 0-2

Groep 10:
17.00 uur: Birkirkara - Wexford Youths 2-7
17.00 uur: KS Vllaznia - Gintra Universitetas 1-1


Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

Vrijdag 13 september 2019

Nieuwe FIFA-ranking: komende donderdag (19 september) bekend

Hoe hoog staat Nederland op de FIFA-wereldranglijst voetbal? De nieuwe... Lees meer