Speelschema EK Voetbal 2020 | 11 juni - 11 juli 2021 | Speelschema EURO 2020

Speelschema_EK_2020.jpg

Vind hier het volledige speelschema van het Europees kampioenschap voetbal 2020: EURO 2020, het EK dat op het programma staat van 11 juni - 11 juli 2021.

Dit is het speelschema van het Europees kampioenschap voetbal: officieel het UEFA EK 2020, ofwel EURO 2020. Informeel wordt dit toernooi ook het EK 2021 of EURO 2021 genoemd: het uitgestelde EK staat immers op het programma van 11 juni t/m 11 juli 2021.

Het EK-speelschema op deze pagina toont alle wedstrijden: dat van de groepsfase (poules A, B, C, D, E en F), de achtste finales, kwartfinales en halve finales, gevolgd door de finale van het EK 2020 op zondag 11 juli 2021 in het Wembley Stadion in Londen. Op deze pagina met speelschema vind je ten tijde van het toernooi naast het programma ook de uitslagen en standen.

Direct hieronder vind je het SPEELSCHEMA EK 2020 OP DATUM. Daaronder vind je ook het SPEELSCHEMA EK 2020 PER GROEP.

STANDEN EK 2020 | EK 2021 | POULE A, B, C, D, E, F
Van 11 juni tot en met 11 juli 2021
GROEPEN EN STANDEN EURO 2020 (2021)
Meer info  
Groep A:
1  Zwitserland       0-0   (0-0)
2  Turkije           0-0   (0-0)
3  Italië            0-0   (0-0)
4  Wales             0-0   (0-0)

Groep B:
1  Rusland           0-0   (0-0)
2  België            0-0   (0-0)
3  Denemarken        0-0   (0-0)
4  Finland           0-0   (0-0)

Groep C:
1  Nederland         0-0   (0-0)
2  Oekraïne          0-0   (0-0)
3  Oostenrijk        0-0   (0-0)
4  Noord Macedonië   0-0   (0-0)

Groep D:
1  Schotland         0-0   (0-0)
2  Tsjechië          0-0   (0-0)
3  Engeland          0-0   (0-0)
4  Kroatië           0-0   (0-0)

Groep E:
1  Polen             0-0   (0-0)
2  Slowakije         0-0   (0-0)
3  Spanje            0-0   (0-0)
4  Zweden            0-0   (0-0)

Groep F:
1  Portugal          0-0   (0-0)
2  Duitsland         0-0   (0-0)
3  Hongarije         0-0   (0-0)
4  Frankrijk         0-0   (0-0)

SPEELSCHEMA EK 2021 (2020)

Vrijdag 11 juni:

Groep A:
21.00 uur: Turkije - Italië

Zaterdag 12 juni:

Groep A:
15.00 uur: Wales - Zwitserland

Groep B:
18.00 uur: Denemarken - Finland
21.00 uur: België - Rusland

Zondag 13 juni:

Groep C:
18.00 uur: Oostenrijk - Noord Macedonië
21.00 uur: NEDERLAND - Oekraïne

Groep D:
15.00 uur: Engeland - Kroatië

Maandag 14 juni:

Groep D:
15.00 uur: Schotland - Tsjechië

Groep E:
18.00 uur: Polen - Slowakije
21.00 uur: Spanje - Zweden

Dinsdag 15 juni:

Groep F:
18.00 uur: Hongarije - Portugal
21.00 uur: Frankrijk - Duitsland

Woensdag 16 juni:

Groep A:
18.00 uur: Turkije - Wales
21.00 uur: Italië - Zwitserland

Groep B:
15.00 uur: Finland - Rusland

Donderdag 17 juni:

Groep B:
18.00 uur: Denemarken - België

Groep C:
15.00 uur: Oekraïne - Noord Macedonië
21.00 uur: NEDERLAND - Oostenrijk

Vrijdag 18 juni:

Groep D:
18.00 uur: Kroatië - Tsjechië
21.00 uur: Engeland - Schotland

Groep E:
15.00 uur: Zweden - Slowakije

Zaterdag 19 juni:

Groep E:
21.00 uur: Spanje - Polen

Groep F:
15.00 uur: Hongarije - Frankrijk
18.00 uur: Portugal - Duitsland

Zondag 20 juni:

Groep A:
18.00 uur: Italië - Wales
18.00 uur: Zwitserland - Turkije

Maandag 21 juni:

Groep B:
21.00 uur: Rusland - Denemarken
21.00 uur: Finland - België

Groep C:
18.00 uur: Noord Macedonië - NEDERLAND
18.00 uur: Oekraïne - Oostenrijk

Dinsdag 22 juni:

Groep D:
21.00 uur: Tsjechië - Engeland
21.00 uur: Kroatië - Schotland

Woensdag 23 juni:

Groep E:
18.00 uur: Slowakije - Spanje
18.00 uur: Zweden - Polen

Groep F:
21.00 uur: Duitsland - Hongarije
21.00 uur: Portugal - Frankrijk

Speelschema achtste finales EK Voetbal 2020
Zaterdag 26, zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 juni 2021
Achtste finales EURO 2020 (2021)

Speelschema kwartfinales EK Voetbal 2020
Vrijdag 2 en zaterdag 3 juli 2021
Kwartfinales EURO 2020 (2021)

Speelschema halve finales EK Voetbal 2020
Dinsdag 6 en woensdag 7 juli 2021
Halve finales EURO 2020 (2021)

Finale EK Voetbal 2020
Zondag 11 juli, 21.00 uur, Wembley Stadion, Londen, Engeland
FINALE EURO 2020 (2021)

EK_2020_op_tv.jpg

SPEELSCHEMA PER GROEP

Groep A:

Vrijdag 11 juni:
21.00 uur: Turkije - Italië

Zaterdag 12 juni:
15.00 uur: Wales - Zwitserland

Woensdag 16 juni:
18.00 uur: Turkije - Wales
21.00 uur: Italië - Zwitserland

Zondag 20 juni:
18.00 uur: Italië - Wales
18.00 uur: Zwitserland - Turkije

Groep B:

Zaterdag 12 juni:
18.00 uur: Denemarken - Finland
21.00 uur: België - Rusland

Woensdag 16 juni:
15.00 uur: Finland - Rusland

Donderdag 17 juni:
18.00 uur: Denemarken - België

Maandag 21 juni:
21.00 uur: Rusland - Denemarken
21.00 uur: Finland - België

Groep C:

Zondag 13 juni:
18.00 uur: Oostenrijk - Noord Macedonië
21.00 uur: Nederland - Oekraïne

Donderdag 17 juni:
15.00 uur: Oekraïne - Noord Macedonië
21.00 uur: Nederland - Oostenrijk

Maandag 21 juni:
18.00 uur: Noord Macedonië - Nederland
18.00 uur: Oekraïne - Oostenrijk

Groep D:

Zondag 13 juni:
15.00 uur: Engeland - Kroatië

Maandag 14 juni:
15.00 uur: Schotland - Tsjechië

Vrijdag 18 juni:
18.00 uur: Kroatië - Tsjechië
21.00 uur: Engeland - Schotland

Dinsdag 22 juni:
21.00 uur: Tsjechië - Engeland
21.00 uur: Kroatië - Schotland

Groep E:

Maandag 14 juni:
18.00 uur: Polen - Slowakije
21.00 uur: Spanje - Zweden

Vrijdag 18 juni:
15.00 uur: Zweden - Slowakije

Zaterdag 19 juni:
21.00 uur: Spanje - Polen

Woensdag 23 juni:
18.00 uur: Slowakije - Spanje
18.00 uur: Zweden - Polen

Groep F:

Dinsdag 15 juni:
18.00 uur: Hongarije - Portugal
21.00 uur: Frankrijk - Duitsland

Zaterdag 19 juni:
15.00 uur: Hongarije - Frankrijk
18.00 uur: Portugal - Duitsland

Woensdag 23 juni:
21.00 uur: Duitsland - Hongarije
21.00 uur: Portugal - Frankrijk

Zie ook:

PROGRAMMA NEDERLANDS ELFTAL