Schema kwalificatiewedstrijden EK 2020

Opzet_EK_2020.jpg
Nederland speelt in groep C.

Groep A:
1  Engeland             2-6   (10-1)
2  Tsjechië             3-6   (5-6)
3  Kosovo               3-5   (5-4)
4  Bulgarije            4-2   (5-7)
5  Montenegro           4-2   (3-10)

Groep B:
1  Oekraïne             4-10  (8-1)
2  Servië               3-4   (5-7)
3  Luxemburg            4-4   (4-5)
4  Portugal             2-2   (1-1)
5  Litouwen             3-1   (3-7)

Groep C:
1  N-Ierland            4-12  (7-2)
2  Duitsland            3-9   (13-2)
3  Nederland            2-3   (6-3)
4  Estland              3-0   (1-12)
5  Wit-Rusland          4-0   (1-9)

Groep D:
1  Ierland              4-10  (5-1)
2  Denemarken           3-5   (9-5)
3  Zwitserland          2-4   (5-3)
4  Georgië              4-3   (4-8)
5  Gibraltar            3-0   (0-6)

Groep E:
1  Hongarije            4-9   (6-4)
2  Slowakije            3-6   (7-2)
3  Kroatië              3-6   (5-4)
4  Wales                3-3   (2-3)
5  Azerbeidzjan         3-0   (3-10)

Groep F:
1  Spanje               4-12  (11-2)
2  Roemenië             4-7   (11-5)
3  Zweden               4-7   (8-7)
4  Noorwegen            4-5   (8-7)
5  Malta                4-3   (2-10)
6  Faroër               4-0   (3-12)

Groep G:
1  Polen                4-12  (8-0)
2  Israël               4-7   (8-7)
3  Oostenrijk           4-6   (7-6)
4  Slovenië             4-5   (7-3)
5  Macedonië            4-4   (5-7)
6  Letland              4-0   (1-13)

Groep H:
1  Frankrijk            4-9   (12-3)
2  Turkije              4-9   (9-2)
3  IJsland              4-9   (5-5)
4  Albanië              4-6   (5-3)
5  Moldavië             4-3   (2-10)
6  Andorra              4-0   (0-10)

Groep I:
1  België               4-12  (11-1)
2  Rusland              4-9   (15-3)
3  Kazachstan           4-6   (7-7)
4  Schotland            4-6   (4-7)
5  Cyprus               4-3   (6-5)
6  San Marino           4-0   (0-20)

Groep J:
1  Italië               4-12  (13-1)
2  Finland              4-9   (6-2)
3  Armenië              4-6   (7-6)
4  Griekenland          4-4   (6-8)
5  Bosnië-Herzegovina   4-4   (5-7)
6  Liechtenstein        4-0   (0-13)
Selecteer op:  
EK 2020 Kwalificatiewedstrijden
Vanaf donderdag 21 maart 2019
Wedstrijden Oranje voor EK-kwalificatie 2020
Meer info  
Donderdag 21 maart:

Groep C:
20.45 uur: Nederland - Wit-Rusland 4-0
20.45 uur: N-Ierland - Estland 2-0

Kwalificatie voor EURO 2020

Groep E:
20.45 uur: Kroatië - Azerbeidzjan 2-1
20.45 uur: Slowakije - Hongarije 2-0

Groep G:
20.45 uur: Oostenrijk - Polen 0-1
20.45 uur: Macedonië - Letland 3-1
20.45 uur: Israël - Slovenië 1-1

Groep I:
16.00 uur: Kazachstan - Schotland 3-0
18.00 uur: Cyprus - San Marino 5-0
20.45 uur: België - Rusland 3-1

Vrijdag 22 maart:

Groep A:
18.00 uur: Bulgarije - Montenegro 1-1
20.45 uur: Engeland - Tsjechië 5-0

Groep B:
20.45 uur: Portugal - Oekraïne 0-0
20.45 uur: Luxemburg - Litouwen 2-1

Groep H:
20.45 uur: Moldavië - Frankrijk 1-4
20.45 uur: Andorra - IJsland 0-2
20.45 uur: Albanië - Turkije 0-2

Zaterdag 23 maart:

Groep D:
15.00 uur: Georgië - Zwitserland 0-2
18.00 uur: Gibraltar - Ierland 0-1

Groep F:
18.00 uur: Zweden - Roemenië 2-1
18.00 uur: Malta - Faroër 2-1
20.45 uur: Spanje - Noorwegen 2-1

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein - Griekenland 0-2
20.45 uur: Italië - Finland 2-0
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Armenië 2-1

Zondag 24 maart:

Groep C:
20.45 uur: Nederland - Duitsland 2-3
20.45 uur: N-Ierland - Wit-Rusland 2-1

Groep E:
15.00 uur: Wales - Slowakije 1-0
18.00 uur: Hongarije - Kroatië 2-1

Groep G:
18.00 uur: Israël - Oostenrijk 4-2
20.45 uur: Slovenië - Macedonië 1-1
20.45 uur: Polen - Letland 2-0

Groep I:
15.00 uur: Kazachstan - Rusland 0-4
18.00 uur: San Marino - Schotland 0-2
20.45 uur: Cyprus - België 0-2

Maandag 25 maart:

Groep A:
20.45 uur: Montenegro - Engeland 1-5
20.45 uur: Kosovo - Bulgarije 1-1

Groep B:
20.45 uur: Portugal - Servië 1-1
20.45 uur: Luxemburg - Oekraïne 1-2

Groep H:
18.00 uur: Turkije - Moldavië 4-0
20.45 uur: Frankrijk - IJsland 4-0
20.45 uur: Andorra - Albanië 0-3

Dinsdag 26 maart:

Groep D:
20.45 uur: Zwitserland - Denemarken 3-3
20.45 uur: Ierland - Georgië 1-0

Groep F:
20.45 uur: Roemenië - Faroër 4-1
20.45 uur: Noorwegen - Zweden 3-3
20.45 uur: Malta - Spanje 0-2

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Finland 0-2
20.45 uur: Italië - Liechtenstein 6-0
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Griekenland 2-2

Vrijdag 7 juni:

Groep A:
20.45 uur: Montenegro - Kosovo 1-1
20.45 uur: Tsjechië - Bulgarije 2-1

Groep B:
20.45 uur: Oekraïne - Servië 5-0
20.45 uur: Litouwen - Luxemburg 1-1

Groep D:
18.00 uur: Georgië - Gibraltar 3-0
20.45 uur: Denemarken - Ierland 1-1

Groep F:
20.45 uur: Zweden - Malta 3-0
20.45 uur: Noorwegen - Roemenië 2-2
20.45 uur: Faroër - Spanje 1-4

Groep G:
20.45 uur: Letland - Israël 0-3
20.45 uur: Macedonië - Polen 0-1
20.45 uur: Oostenrijk - Slovenië 1-0

Zaterdag 8 juni:

Groep C:
18.00 uur: Estland - N-Ierland 1-2
20.45 uur: Wit-Rusland - Duitsland 0-2

Groep E:
15.00 uur: Kroatië - Wales 2-1
18.00 uur: Azerbeidzjan - Hongarije 1-3

Groep H:
15.00 uur: IJsland - Albanië 1-0
18.00 uur: Moldavië - Andorra 1-0
20.45 uur: Turkije - Frankrijk 2-0

Groep I:
18.00 uur: Rusland - San Marino 9-0
20.45 uur: Schotland - Cyprus 2-1
20.45 uur: België - Kazachstan 3-0

Groep J:
18.00 uur: Finland - Bosnië-Herzegovina 2-0
18.00 uur: Armenië - Liechtenstein 3-0
20.45 uur: Griekenland - Italië 0-3

Maandag 10 juni:

Groep A:
20.45 uur: Tsjechië - Montenegro 3-0
20.45 uur: Bulgarije - Kosovo 2-3

Groep B:
20.45 uur: Oekraïne - Luxemburg 1-0
20.45 uur: Servië - Litouwen 4-1

Groep D:
20.45 uur: Ierland - Gibraltar 2-0
20.45 uur: Denemarken - Georgië 5-1

Groep F:
20.45 uur: Spanje - Zweden 3-0
20.45 uur: Malta - Roemenië 0-4
20.45 uur: Faroër - Noorwegen 0-2

Groep G:
20.45 uur: Polen - Israël 4-0
20.45 uur: Letland - Slovenië 0-5
20.45 uur: Macedonië - Oostenrijk 1-4

Dinsdag 11 juni:

Groep C:
20.45 uur: Duitsland - Estland 8-0
20.45 uur: Wit-Rusland - N-Ierland 0-1

Groep E:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Slowakije 1-5
20.45 uur: Hongarije - Wales 1-0

Groep H:
20.45 uur: IJsland - Turkije 2-1
20.45 uur: Andorra - Frankrijk 0-4
20.45 uur: Albanië - Moldavië 2-0

Groep I:
16.00 uur: Kazachstan - San Marino 4-0
20.45 uur: Rusland - Cyprus 1-0
20.45 uur: België - Schotland 3-0

Groep J:
20.45 uur: Liechtenstein - Finland 0-2
20.45 uur: Italië - Bosnië-Herzegovina 2-1
20.45 uur: Griekenland - Armenië 2-3

Donderdag 5 september:

Groep D:
20.45 uur: Gibraltar - Denemarken
20.45 uur: Ierland - Zwitserland

Groep F:
20.45 uur: Faroër - Zweden
20.45 uur: Noorwegen - Malta
20.45 uur: Roemenië - Spanje

Groep G:
20.45 uur: Israël - Macedonië

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Italië
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein
20.45 uur: Finland - Griekenland

Vrijdag 6 september:

Groep C:
18.00 uur: Estland - Wit-Rusland
20.45 uur: Duitsland - Nederland

Groep E:
20.45 uur: Slowakije - Kroatië
20.45 uur: Wales - Azerbeidzjan

Groep G:
20.45 uur: Oostenrijk - Letland
20.45 uur: Slovenië - Polen

Groep I:
18.00 uur: Cyprus - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - België
20.45 uur: Schotland - Rusland

Zaterdag 7 september:

Groep A:
15.00 uur: Kosovo - Tsjechië
18.00 uur: Engeland - Bulgarije

Groep B:
18.00 uur: Litouwen - Oekraïne
20.45 uur: Servië - Portugal

Groep H:
18.00 uur: IJsland - Moldavië
20.45 uur: Frankrijk - Albanië
20.45 uur: Turkije - Andorra

Zondag 8 september:

Groep D:
18.00 uur: Georgië - Denemarken
18.00 uur: Zwitserland - Gibraltar

Groep F:
18.00 uur: Roemenië - Malta
20.45 uur: Zweden - Noorwegen
20.45 uur: Spanje - Faroër

Groep J:
15.00 uur: Armenië - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Finland - Italië
20.45 uur: Griekenland - Liechtenstein

Maandag 9 september:

Groep C:
20.45 uur: Estland - Nederland
20.45 uur: N-Ierland - Duitsland

Groep E:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Kroatië
20.45 uur: Hongarije - Slowakije

Groep G:
20.45 uur: Letland - Macedonië
20.45 uur: Polen - Oostenrijk
20.45 uur: Slovenië - Israël

Groep I:
20.45 uur: Rusland - Kazachstan
20.45 uur: San Marino - Cyprus
20.45 uur: Schotland - België

Dinsdag 10 september:

Groep A:
20.45 uur: Engeland - Kosovo
20.45 uur: Montenegro - Tsjechië

Groep B:
20.45 uur: Litouwen - Portugal
20.45 uur: Luxemburg - Servië

Groep H:
20.45 uur: Albanië - IJsland
20.45 uur: Frankrijk - Andorra
20.45 uur: Moldavië - Turkije

Donderdag 10 oktober:

Groep C:
18.00 uur: Wit-Rusland - Estland
20.45 uur: Nederland - N-Ierland

Groep E:
20.45 uur: Kroatië - Hongarije
20.45 uur: Slowakije - Wales

Groep G:
20.45 uur: Oostenrijk - Israël
20.45 uur: Macedonië - Slovenië
20.45 uur: Letland - Polen

Groep I:
16.00 uur: Kazachstan - Cyprus
20.45 uur: België - San Marino
20.45 uur: Rusland - Schotland

Vrijdag 11 oktober:

Groep A:
20.45 uur: Tsjechië - Engeland
20.45 uur: Montenegro - Bulgarije

Groep B:
20.45 uur: Portugal - Luxemburg
20.45 uur: Oekraïne - Litouwen

Groep H:
20.45 uur: Andorra - Moldavië
20.45 uur: IJsland - Frankrijk
20.45 uur: Turkije - Albanië

Zaterdag 12 oktober:

Groep D:
15.00 uur: Georgië - Ierland
18.00 uur: Denemarken - Zwitserland

Groep F:
18.00 uur: Faroër - Roemenië
20.45 uur: Malta - Zweden
20.45 uur: Noorwegen - Spanje

Groep J:
18.00 uur: Bosnië-Herzegovina - Finland
20.45 uur: Italië - Griekenland
20.45 uur: Liechtenstein - Armenië

Zondag 13 oktober:

Groep C:
18.00 uur: Wit-Rusland - Nederland
20.45 uur: Estland - Duitsland

Groep E:
18.00 uur: Hongarije - Azerbeidzjan
20.45 uur: Wales - Kroatië

Groep G:
20.45 uur: Polen - Macedonië
20.45 uur: Slovenië - Oostenrijk

Groep I:
15.00 uur: Kazachstan - België
18.00 uur: Cyprus - Rusland
18.00 uur: Schotland - San Marino

Maandag 14 oktober:

Groep A:
20.45 uur: Bulgarije - Engeland
20.45 uur: Kosovo - Montenegro

Groep B:
20.45 uur: Litouwen - Servië
20.45 uur: Oekraïne - Portugal

Groep H:
20.45 uur: Frankrijk - Turkije
20.45 uur: IJsland - Andorra
20.45 uur: Moldavië - Albanië

Dinsdag 15 oktober:

Groep D:
20.45 uur: Gibraltar - Georgië
20.45 uur: Zwitserland - Ierland

Groep F:
20.45 uur: Faroër - Malta
20.45 uur: Roemenië - Noorwegen
20.45 uur: Zweden - Spanje

Groep G:
20.45 uur: Israël - Letland

Groep J:
18.00 uur: Finland - Armenië
20.45 uur: Griekenland - Bosnië-Herzegovina
20.45 uur: Liechtenstein - Italië

Donderdag 14 november:

Groep A:
20.45 uur: Tsjechië - Kosovo
20.45 uur: Engeland - Montenegro

Groep B:
20.45 uur: Portugal - Litouwen
20.45 uur: Servië - Luxemburg

Groep H:
18.00 uur: Turkije - IJsland
20.45 uur: Albanië - Andorra
20.45 uur: Frankrijk - Moldavië

Vrijdag 15 november:

Groep D:
20.45 uur: Denemarken - Gibraltar
20.45 uur: Zwitserland - Georgië

Groep F:
18.00 uur: Noorwegen - Faroër
20.45 uur: Roemenië - Zweden
20.45 uur: Spanje - Malta

Groep J:
18.00 uur: Armenië - Griekenland
18.00 uur: Finland - Liechtenstein
20.45 uur: Bosnië-Herzegovina - Italië

Zaterdag 16 november:

Groep C:
20.45 uur: Duitsland - Wit-Rusland
20.45 uur: N-Ierland - Nederland

Groep E:
18.00 uur: Azerbeidzjan - Wales
20.45 uur: Kroatië - Slowakije

Groep G:
18.00 uur: Slovenië - Letland
20.45 uur: Oostenrijk - Macedonië
20.45 uur: Israël - Polen

Groep I:
15.00 uur: Cyprus - Schotland
18.00 uur: Rusland - België
18.00 uur: San Marino - Kazachstan

Zondag 17 november:

Groep A:
18.00 uur: Bulgarije - Tsjechië
18.00 uur: Kosovo - Engeland

Groep B:
15.00 uur: Luxemburg - Portugal
15.00 uur: Servië - Oekraïne

Groep H:
20.45 uur: Albanië - Frankrijk
20.45 uur: Andorra - Turkije
20.45 uur: Moldavië - IJsland

Maandag 18 november:

Groep D:
20.45 uur: Gibraltar - Zwitserland
20.45 uur: Ierland - Denemarken

Groep F:
20.45 uur: Malta - Noorwegen
20.45 uur: Spanje - Roemenië
20.45 uur: Zweden - Faroër

Groep J:
20.45 uur: Griekenland - Finland
20.45 uur: Italië - Armenië
20.45 uur: Liechtenstein - Bosnië-Herzegovina

Dinsdag 19 november:

Groep C:
20.45 uur: Duitsland - N-Ierland
20.45 uur: Nederland - Estland

Groep E:
20.45 uur: Slowakije - Azerbeidzjan
20.45 uur: Wales - Hongarije

Groep G:
20.45 uur: Macedonië - Israël
20.45 uur: Letland - Oostenrijk
20.45 uur: Polen - Slovenië

Groep I:
20.45 uur: België - Cyprus
20.45 uur: San Marino - Rusland
20.45 uur: Schotland - Kazachstan

Programma Eredivisie | Programma Champions League | Programma Women's Champions League | Programma Europa League | Programma KNVB Beker | Programma Nederlands elftal | Programma Jong Oranje | Loting Champions League | Loting Europa League | Loting KNVB beker | Programma Nederlands vrouwenelftal | Champions League op tv | Europa League op tv | KNVB Beker op tv | Wedstrijden Oranje op tv

ZIE OOK: PROGRAMMA ALLE WEDSTRIJDEN NEDERLANDS ELFTAL

Nederlands_elftal_programma.jpg