Speelschema WK 2018 Rusland

Speelschema_WK_2018.jpg

Vind hier het wedstrijdschema WK 2018 in Rusland (het FIFA World Cup Russia 2018). Speelschema WK voetbal van 14 juni t/m 15 juli: programma groepsfase, achtste finales, kwartfinales, halve finales en finale.


Standen groepsfase WK 2018 Rusland

Groep A:
1  Uruguay         3-9   (5-0)
2  Rusland         3-6   (8-4)
3  Saoedi-Arabië   3-3   (2-7)
4  Egypte          3-0   (2-6)

Groep B:
1  Spanje          3-5   (6-5)
2  Portugal        3-5   (5-4)
3  Iran            3-4   (2-2)
4  Marokko         3-1   (2-4)

Groep C:
1  Frankrijk       3-7   (3-1)
2  Denemarken      3-5   (2-1)
3  Peru            3-3   (2-2)
4  Australië       3-1   (2-5)

Groep D:
1  Kroatië         3-9   (7-1)
2  Argentinië      3-4   (3-5)
3  Nigeria         3-3   (3-4)
4  IJsland         3-1   (2-5)

Groep E:
1  Brazilië        3-7   (5-1)
2  Zwitserland     3-5   (5-4)
3  Servië          3-3   (2-4)
4  Costa Rica      3-1   (2-5)

Groep F:
1  Zweden          3-6   (5-2)
2  Mexico          3-6   (3-4)
3  Zuid-Korea      3-3   (3-3)
4  Duitsland       3-3   (2-4)

Groep G:
1  België          3-9   (9-2)
2  Engeland        3-6   (8-3)
3  Tunesië         3-3   (5-8)
4  Panama          3-0   (2-11)

Groep H:
1  Colombia        3-6   (5-2)
2  Japan           3-4   (4-4)
3  Senegal         3-4   (4-4)
4  Polen           3-3   (2-5)

Speelschema WK 2018, Rusland
Nederlandse tijden

Wedstrijden Groepsfase WK

Donderdag 14 juni
17.00 uur: Rusland - Saoedi-Arabië (Moskou, Olympisch Stadion) | Groep A 5-0

Vrijdag 15 juni
14.00 uur: Egypte - Uruguay (Jekaterinenburg) | Groep A 0-1
17.00 uur: Marokko - Iran (Sint-Petersburg) | Groep B 0-1
20.00 uur: Portugal - Spanje (Sotsji) | Groep B 3-3

Zaterdag 16 juni
12.00 uur: Frankrijk - Australië (Kazan) | Groep C 2-1
15.00 uur: Argentinië - IJsland (Moskou, Otkrytieje Arena) | Groep D 1-1
18.00 uur: Peru - Denemarken (Saransk) | Groep C 0-1
21.00 uur: Kroatië - Nigeria (Kaliningrad) | Groep D 2-0

Zondag 17 juni
14.00 uur: Costa Rica - Servië (Samara) | Groep E 0-1
17.00 uur: Duitsland - Mexico (Moskou, Olympisch Stadion) | Groep F 0-1
20.00 uur: Brazilië - Zwitserland (Rostov aan de Don) | Groep E 1-1

Maandag 18 juni
14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea (Nizjni Novgorod) | Groep F 1-0
17.00 uur: België - Panama (Sotsji) | Groep G 3-0
20.00 uur: Tunesië - Engeland (Wolgograd) | Groep G 1-2

Dinsdag 19 juni
14.00 uur: Colombia - Japan (Saransk) | Groep H 1-2
17.00 uur: Polen - Senegal (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep H 1-2
20.00 uur: Rusland - Egypte (Sint-Petersburg) | Groep A 3-1

Woensdag 20 juni
14.00 uur: Portugal - Marokko (Moskou | Olympisch Stadion) | Groep B 1-0
17.00 uur: Uruguay - Saoedi-Arabië (Rostov aan de Don) | Groep A 1-0
20.00 uur: Iran - Spanje (Kazan) | Groep B 0-1

Donderdag 21 juni
14.00 uur: Denemarken - Australië (Samara) | Groep C 1-1
17.00 uur: Frankrijk - Peru (Jekaterinenburg) | Groep C 1-0
20.00 uur: Argentinië - Kroatië (Nizjni Novgorod) | Groep D 0-3

Vrijdag 22 juni
14.00 uur: Brazilië - Costa Rica (Sint-Petersburg) | Groep E 2-0
17.00 uur: Nigeria - IJsland (Wolgograd) | Groep D 2-0
20.00 uur: Servië - Zwitserland (Kaliningrad) | Groep E 1-2

Zaterdag 23 juni
14.00 uur: België - Tunesië (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep G 5-2
17.00 uur: Zuid-Korea - Mexico (Rostov aan de Don) | Groep F 1-2
20.00 uur: Duitsland - Zweden (Sotsji) | Groep F 2-1

Zondag 24 juni
14.00 uur: Engeland - Panama (Nizjni Novgorod) | Groep G 6-1
17.00 uur: Japan - Senegal (Jekaterinenburg) | Groep H 2-2
20.00 uur: Polen - Colombia (Kazan) | Groep H 0-3

Maandag 25 juni
16.00 uur: Uruguay - Rusland (Samara) | Groep A 3-0
16.00 uur: Saoedi-Arabië - Egypte (Wolgograd) | Groep A 2-1
20.00 uur: Iran - Portugal (Saransk) | Groep B 1-1
20.00 uur: Spanje - Marokko (Kaliningrad) | Groep B 2-2

Dinsdag 26 juni
16.00 uur: Denemarken - Frankrijk (Moskou | Olympisch Stadion) | Groep C 0-0
16.00 uur: Australië - Peru (Sotsji) | Groep C 0-2
20.00 uur: Nigeria - Argentinië (Sint-Petersburg) | Groep D 1-2
20.00 uur: IJsland - Kroatië (Rostov aan de Don) | Groep D 1-2

Woensdag 27 juni
16.00 uur: Zuid-Korea - Duitsland (Kazan) | Groep F 2-0
16.00 uur: Mexico - Zweden (Jekaterinenburg) | Groep F 0-3
20.00 uur: Servië - Brazilië (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep E 0-2
20.00 uur: Zwitserland - Costa Rica (Nizjni Novgorod) | Groep E 2-2

Donderdag 28 juni
16.00 uur: Japan - Polen (Wolgograd) | Groep H 0-1
16.00 uur: Senegal - Colombia (Samara) | Groep H 0-1
20.00 uur: Engeland - België (Kaliningrad) | Groep G 0-1
20.00 uur: Panama - Tunesië (Saransk) | Groep G 1-2


Speelschema WK Achtste finales

Zaterdag 30 juni
16.00 uur | Achtste finale 2: Frankrijk - Argentinië 4-3 (Kazan)
20.00 uur | Achtste finale 1: Uruguay - Portugal 2-1 (Sotsji)

Zondag 1 juli
16.00 uur | Achtste finale 3: Spanje - Rusland 1-1 na verlenging (Moskou | Olympisch Stadion)
Rusland door na strafschoppen: 3-4
20.00 uur | Achtste finale 4: Kroatië - Denemarken 1-1 na verlenging (Nizjni Novgorod)
Kroatië door na strafschoppen: 3-2

Maandag 2 juli
16.00 uur | Achtste finale 5: Brazilië - Mexico (Samara) 2-0
20.00 uur | Achtste finale 6: België - Japan (Rostov aan de Don) 3-2

Dinsdag 3 juli
16.00 uur | Achtste finale 7: Zweden - Zwitserland (Sint-Petersburg) 1-0
20.00 uur | Achtste finale 8: Colombia - Engeland (Moskou | Otkrytieje Arena) 1-1 na verlenging.
Engeland door na strafschoppen: 3-4


Speelschema WK Kwartfinales

Vrijdag 6 juli
16.00 uur | Kwartfinale 1: Uruguay - Frankrijk (Nizjni Novgorod) 0-2
20.00 uur | Kwartfinale 2: Brazilië - België (Kazan) 1-2

Zaterdag 7 juli
16.00 uur | Kwartfinale 4: Zweden - Engeland (Sotsji) 0-2
20.00 uur | Kwartfinale 3: Rusland - Kroatië (Samara) 2-2 na verlenging.
Kroatië wint na strafschoppen: 3-4


Speelschema WK Halve finales

Dinsdag 10 juli:
20.00 uur | Halve finale 1: Frankrijk - België (Sint-Petersburg) 1-0

Woensdag 11 juli:
20.00 uur | Halve finale 2: Kroatië - Engeland (Moskou | Olympisch Stadion) 2-1 na verlenging



Wedstrijd om derde plaats WK

Zaterdag 14 juli
16.00 uur | Plaats 3/4: België - Engeland (Sint-Petersburg) 2-0



Finale WK voetbal 2018

Zondag 15 juli
17.00 uur | FINALE: Frankrijk - Kroatië (Moskou | Olympisch Stadion) 4-2

FIFA World Cup Russia 2018, ofwel het WK voetbal, vindt plaats van donderdag 14 juni tot en met zondag 15 juli 2018 in Rusland.

Het wereldkampioenschap voetbal vindt plaats in de speelsteden Sint-Petersburg, Moskou (twee locaties: Olympische stadion en Otkrytieje Arena), Nizjni Novgorod, Kaliningrad, Jekaterinenburg, Saransk, Kazan, Rostov aan de Don, Sotsji, Wolgograd en Samara.

Aan het WK 2018 doen 32 landen mee, die in de groepsfase worden verdeeld over acht poules van vier. De bovenste twee van elke groep gaan naar de achtste finales. Daarna volgt de rest van de knock-outfase met de kwartfinales, halve finales en finale op zondag 15 juli 2018 in Moskou.