Speelschema kwalificatie WK 2023 Vrouwen

Olympische_Spelen_Poule_Leeuwinnen_Nederland_Oranje_Vrouwen_Groep_F.jpg

Speelschema kwalificatie FIFA WK Vrouwen 2023 met alle wedstrijden van Nederland: programma Europa voor het WK Vrouwenvoetbal 2023 in Australië en Nieuw-Zeeland.

PROGRAMMA KWALIFICATIE WK VROUWEN 2023 | PER GROEP
SPEELSCHEMA WK 2023 AUSTRALIË / NIEUW-ZEELAND KWALIFICATIE | PER POULE SCROLL VERDER VOOR PROGRAMMA OP DATUM
Meer info  
Groep A:

Vrijdag 17 september 2021:
17.30 uur: Slowakije - Zweden 0-1
18.00 uur: Georgië - Ierland (AFGELAST)

Dinsdag 21 september 2021:
17.15 uur: Finland - Slowakije 2-1
18.30 uur: Zweden - Georgië 4-0

Donderdag 21 oktober 2021:
17.00 uur: Georgië - Finland 0-3
20.00 uur: Ierland - Zweden 0-1

Dinsdag 26 oktober 2021:
16.30 uur: Slowakije - Georgië
17.15 uur: Finland - Ierland

Donderdag 25 november 2021:
18.30 uur: Zweden - Finland
Ierland - Slowakije

Dinsdag 30 november 2021:
19.00 uur: Zweden - Slowakije
Ierland - Georgië

Donderdag 7 april 2022:
Georgië - Zweden

Vrijdag 8 april 2022:
Slowakije - Finland

Dinsdag 12 april 2022:
Zweden - Ierland
Finland - Georgië

Donderdag 1 september 2022:
Ierland - Finland
Georgië - Slowakije

Dinsdag 6 september 2022:
Finland - Zweden
Slowakije - Ierland

Groep B:

Donderdag 16 september 2021:
19.00 uur: Faeröer - Spanje 0-10

Vrijdag 17 september 2021:
20.00 uur: Hongarije - Schotland 0-2

Dinsdag 21 september 2021:
20.00 uur: Hongarije - Spanje 0-7
20.35 uur: Schotland - Faeröer 7-1

Donderdag 21 oktober 2021:
18.00 uur: Oekraïne - Faeröer 4-0

Vrijdag 22 oktober 2021:
20.35 uur: Schotland - Hongarije 2-1

Dinsdag 26 oktober 2021:
16.00 uur: Oekraïne - Spanje
19.00 uur: Faeröer - Hongarije

Donderdag 25 november 2021:
21.00 uur: Spanje - Faeröer

Vrijdag 26 november 2021:
20.35 uur: Schotland - Oekraïne

Dinsdag 30 november 2021:
21.00 uur: Spanje - Schotland
Hongarije - Oekraïne

Vrijdag 8 april 2022:
Oekraïne - Schotland
Hongarije - Faeröer

Dinsdag 12 april 2022:
Schotland - Spanje
Oekraïne - Hongarije

Vrijdag 2 september 2022:
Spanje - Hongarije
Faeröer - Oekraïne

Dinsdag 6 september 2022:
Spanje - Oekraïne
Faeröer - Schotland

Groep C:

Vrijdag 17 september 2021:
17.00 uur: Wit-Rusland - Cyprus 4-1
20.45 uur: Nederland - Tsjechië 1-1

Dinsdag 21 september 2021:
17.30 uur: Tsjechië - Cyprus 8-0
20.45 uur: IJsland - Nederland 0-2

Vrijdag 22 oktober 2021:
20.45 uur: Cyprus - Nederland 0-8
20.45 uur: IJsland - Tsjechië 4-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
20.00 uur: Wit-Rusland - Nederland
20.45 uur: IJsland - Cyprus

Vrijdag 26 november 2021:
Cyprus - Wit-Rusland
Tsjechië - Nederland

Dinsdag 30 november 2021:
Tsjechië - Wit-Rusland
Cyprus - IJsland

Donderdag 7 april 2022:
Wit-Rusland - IJsland

Vrijdag 8 april 2022:
Nederland - Cyprus

Dinsdag 12 april 2022:
Nederland - Wit-Rusland
Tsjechië - IJsland

Donderdag 1 september 2022:
Cyprus - Tsjechië

Vrijdag 2 september 2022:
IJsland - Wit-Rusland

Dinsdag 6 september 2022:
Wit-Rusland - Tsjechië
Nederland - IJsland

Groep D:

Vrijdag 17 september 2021:
16.00 uur: Letland - Oostenrijk 1-8
20.00 uur: N-Ierland - Luxemburg 4-0
20.00 uur: Engeland - Noord-Macedonië 8-0

Dinsdag 21 september 2021:
18.00 uur: Noord-Macedonië - Oostenrijk 0-6
20.00 uur: N-Ierland - Letland 4-0
20.15 uur: Luxemburg - Engeland 0-10

Donderdag 21 oktober 2021:
17.00 uur: Letland - Noord-Macedonië 1-4

Vrijdag 22 oktober 2021:
18.00 uur: Oostenrijk - Luxemburg 5-0

Zaterdag 23 oktober 2021:
18.15 uur: Engeland - N-Ierland 4-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
13.30 uur: Noord-Macedonië - Luxemburg
19.30 uur: Letland - Engeland
20.00 uur: N-Ierland - Oostenrijk

Donderdag 25 november 2021:
13.00 uur: Noord-Macedonië - N-Ierland

Zaterdag 27 november 2021:
Engeland - Oostenrijk

Dinsdag 30 november 2021:
N-Ierland - Noord-Macedonië
Engeland - Letland
Luxemburg - Oostenrijk

Vrijdag 8 april 2022:
Luxemburg - Letland
Noord-Macedonië - Engeland
Oostenrijk - N-Ierland

Dinsdag 12 april 2022:
Luxemburg - Noord-Macedonië
N-Ierland - Engeland
Oostenrijk - Letland

Vrijdag 24 juni 2022:
Letland - Luxemburg

Donderdag 1 september 2022:
Noord-Macedonië - Letland

Vrijdag 2 september 2022:
Luxemburg - N-Ierland

Zaterdag 3 september 2022:
Oostenrijk - Engeland

Dinsdag 6 september 2022:
Letland - N-Ierland
Engeland - Luxemburg
Oostenrijk - Noord-Macedonië

Groep E:

Donderdag 16 september 2021:
18.00 uur: Denemarken - Malta 7-0

Vrijdag 17 september 2021:
16.00 uur: Bosnië en Herzegovina - Montenegro 2-3
18.00 uur: Rusland - Azerbeidzjan 2-0

Dinsdag 21 september 2021:
16.00 uur: Rusland - Montenegro 5-0
18.00 uur: Azerbeidzjan - Denemarken 0-8
18.30 uur: Malta - Bosnië en Herzegovina 2-2

Donderdag 21 oktober 2021:
14.00 uur: Montenegro - Azerbeidzjan 2-0
16.00 uur: Rusland - Malta 3-0
18.00 uur: Denemarken - Bosnië en Herzegovina 8-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
14.00 uur: Bosnië en Herzegovina - Rusland
16.00 uur: Azerbeidzjan - Malta
18.00 uur: Montenegro - Denemarken

Donderdag 25 november 2021:
Azerbeidzjan - Rusland
Bosnië en Herzegovina - Denemarken

Vrijdag 26 november 2021:
Malta - Montenegro

Dinsdag 30 november 2021:
18.00 uur: Denemarken - Rusland
Bosnië en Herzegovina - Malta
Azerbeidzjan - Montenegro

Donderdag 7 april 2022:
Bosnië en Herzegovina - Azerbeidzjan
Montenegro - Rusland

Vrijdag 8 april 2022:
Malta - Denemarken

Dinsdag 12 april 2022:
Montenegro - Bosnië en Herzegovina
Denemarken - Azerbeidzjan
Malta - Rusland

Donderdag 1 september 2022:
Denemarken - Montenegro

Vrijdag 2 september 2022:
Malta - Azerbeidzjan
Rusland - Bosnië en Herzegovina

Dinsdag 6 september 2022:
Rusland - Denemarken
Azerbeidzjan - Bosnië en Herzegovina
Montenegro - Malta

Groep F:

Donderdag 16 september 2021:
18.00 uur: Noorwegen - Armenië 10-0
19.00 uur: Albanië - Kosovo 1-1

Vrijdag 17 september 2021:
19.00 uur: Polen - België 1-1

Dinsdag 21 september 2021:
17.30 uur: Armenië - Polen 0-1
19.00 uur: Kosovo - Noorwegen 0-3
20.30 uur: België - Albanië 7-0

Donderdag 21 oktober 2021:
17.00 uur: Albanië - Armenië 5-0
19.15 uur: Polen - Noorwegen 0-0
20.00 uur: België - Kosovo 7-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
16.00 uur: Armenië - Kosovo
19.00 uur: Noorwegen - België
19.45 uur: Polen - Albanië

Donderdag 25 november 2021:
16.00 uur: Kosovo - Polen
20.00 uur: België - Armenië
Albanië - Noorwegen

Dinsdag 30 november 2021:
14.00 uur: Armenië - Noorwegen
16.00 uur: Kosovo - Albanië
20.00 uur: België - Polen

Donderdag 7 april 2022:
Noorwegen - Kosovo
Albanië - België
Polen - Armenië

Dinsdag 12 april 2022:
Armenië - Albanië
Noorwegen - Polen
Kosovo - België

Donderdag 1 september 2022:
Kosovo - Armenië
Albanië - Polen

Vrijdag 2 september 2022:
België - Noorwegen

Dinsdag 6 september 2022:
Armenië - België
Noorwegen - Albanië
Polen - Kosovo

Groep G:

Vrijdag 17 september 2021:
17.30 uur: Italië - Moldavië 3-0
19.00 uur: Zwitserland - Litouwen 4-1
19.30 uur: Roemenië - Kroatië 2-0

Dinsdag 21 september 2021:
17.30 uur: Kroatië - Italië 0-5
19.00 uur: Moldavië - Zwitserland 0-6
19.30 uur: Roemenië - Litouwen 3-0

Vrijdag 22 oktober 2021:
17.30 uur: Italië - Kroatië 3-0
19.00 uur: Zwitserland - Roemenië 2-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
17.30 uur: Litouwen - Italië
19.00 uur: Zwitserland - Kroatië

Vrijdag 26 november 2021:
17.00 uur: Kroatië - Litouwen
17.30 uur: Italië - Zwitserland
19.30 uur: Roemenië - Moldavië

Dinsdag 30 november 2021:
17.00 uur: Kroatië - Moldavië
17.30 uur: Roemenië - Italië
Litouwen - Zwitserland

Vrijdag 8 april 2022:
Italië - Litouwen
Roemenië - Zwitserland
Moldavië - Kroatië

Dinsdag 12 april 2022:
Moldavië - Litouwen
Kroatië - Roemenië
Zwitserland - Italië

Vrijdag 24 juni 2022:
Moldavië - Roemenië

Dinsdag 28 juni 2022:
Litouwen - Moldavië

Vrijdag 2 september 2022:
Moldavië - Italië
Kroatië - Zwitserland
Litouwen - Roemenië

Dinsdag 6 september 2022:
Zwitserland - Moldavië
Litouwen - Kroatië
Italië - Roemenië

Groep H:

Donderdag 16 september 2021:
18.00 uur: Turkije - Portugal 1-1

Zaterdag 18 september 2021:
16.07 uur: Duitsland - Bulgarije 7-0

Zondag 19 september 2021:
18.00 uur: Israël - Portugal 0-4

Dinsdag 21 september 2021:
16.00 uur: Duitsland - Servië 5-1

Donderdag 21 oktober 2021:
17.00 uur: Turkije - Bulgarije 1-0
18.00 uur: Israël - Duitsland 0-1
19.00 uur: Portugal - Servië 2-1

Dinsdag 26 oktober 2021:
16.05 uur: Duitsland - Israël
17.00 uur: Bulgarije - Portugal
18.00 uur: Servië - Turkije

Donderdag 25 november 2021:
Servië - Bulgarije
Portugal - Israël

Vrijdag 26 november 2021:
Duitsland - Turkije

Dinsdag 30 november 2021:
Bulgarije - Servië
Turkije - Israël
Portugal - Duitsland

Woensdag 23 februari 2022:
Turkije - Servië

Donderdag 7 april 2022:
Bulgarije - Turkije
Servië - Israël

Zaterdag 9 april 2022:
Duitsland - Portugal

Dinsdag 12 april 2022:
Portugal - Bulgarije
Israël - Turkije
Servië - Duitsland

Donderdag 23 juni 2022:
Bulgarije - Israël

Donderdag 1 september 2022:
Israël - Bulgarije

Vrijdag 2 september 2022:
Servië - Portugal

Zaterdag 3 september 2022:
Turkije - Duitsland

Dinsdag 6 september 2022:
Portugal - Turkije
Israël - Servië
Bulgarije - Duitsland

Groep I:

Vrijdag 17 september 2021:
17.00 uur: Griekenland - Frankrijk 0-10
18.00 uur: Estland - Slovenië 0-4
20.15 uur: Wales - Kazachstan 6-0

Dinsdag 21 september 2021:
19.00 uur: Griekenland - Kazachstan 3-2
19.00 uur: Estland - Wales 0-1
21.00 uur: Slovenië - Frankrijk 2-3

Vrijdag 22 oktober 2021:
13.00 uur: Kazachstan - Griekenland 0-1
20.15 uur: Slovenië - Wales 1-1
21.10 uur: Frankrijk - Estland 11-0

Dinsdag 26 oktober 2021:
17.00 uur: Kazachstan - Frankrijk
19.00 uur: Griekenland - Slovenië
20.15 uur: Wales - Estland

Vrijdag 26 november 2021:
18.00 uur: Slovenië - Estland
Wales - Griekenland
Frankrijk - Kazachstan

Dinsdag 30 november 2021:
18.00 uur: Slovenië - Griekenland
21.10 uur: Frankrijk - Wales

Vrijdag 8 april 2022:
Estland - Griekenland
Kazachstan - Slovenië
Wales - Frankrijk

Dinsdag 12 april 2022:
Griekenland - Estland
Kazachstan - Wales
Frankrijk - Slovenië

Dinsdag 28 juni 2022:
Estland - Kazachstan

Vrijdag 2 september 2022:
Slovenië - Kazachstan
Estland - Frankrijk
Griekenland - Wales

Dinsdag 6 september 2022:
Kazachstan - Estland
Wales - Slovenië
Frankrijk - Griekenland

STANDEN POULES A T/M I:

Nederland speelt in groep C.

Groep A:
1  Zweden                  3-9   (6-0)
2  Finland                 2-6   (5-1)
3  Ierland                 1-0   (0-1)
4  Slowakije               2-0   (1-3)
5  Georgië                 2-0   (0-7)

Groep B:
1  Schotland               3-9   (11-2)
2  Spanje                  2-6   (17-0)
3  Oekraïne                1-3   (4-0)
4  Hongarije               3-0   (1-11)
5  Faeröer                 3-0   (1-21)

Groep C:
1  Nederland               3-7   (11-1)
2  Tsjechië                3-4   (9-5)
3  Wit-Rusland             1-3   (4-1)
4  IJsland                 2-3   (4-2)
5  Cyprus                  3-0   (1-20)

Groep D:
1  Engeland                3-9   (22-0)
2  Oostenrijk              3-9   (19-1)
3  N-Ierland               3-6   (8-4)
4  Noord-Macedonië         3-3   (4-15)
5  Letland                 3-0   (2-16)
6  Luxemburg               3-0   (0-19)

Groep E:
1  Denemarken              3-9   (23-0)
2  Rusland                 3-9   (10-0)
3  Montenegro              3-6   (5-7)
4  Bosnië en Herzegovina   3-1   (4-13)
5  Malta                   3-1   (2-12)
6  Azerbeidzjan            3-0   (0-12)

Groep F:
1  België                  3-7   (15-1)
2  Noorwegen               3-7   (13-0)
3  Polen                   3-5   (2-1)
4  Albanië                 3-4   (6-8)
5  Kosovo                  3-1   (1-11)
6  Armenië                 3-0   (0-16)

Groep G:
1  Zwitserland             3-9   (12-1)
2  Italië                  3-9   (11-0)
3  Roemenië                3-6   (5-2)
4  Litouwen                2-0   (1-7)
5  Moldavië                2-0   (0-9)
6  Kroatië                 3-0   (0-10)

Groep H:
1  Duitsland               3-9   (13-1)
2  Portugal                3-7   (7-2)
3  Turkije                 2-4   (2-1)
4  Servië                  2-0   (2-7)
5  Israël                  2-0   (0-5)
6  Bulgarije               2-0   (0-8)

Groep I:
1  Frankrijk               3-9   (24-2)
2  Wales                   3-7   (8-1)
3  Griekenland             3-6   (4-12)
4  Slovenië                3-4   (7-4)
5  Kazachstan              3-0   (2-10)
6  Estland                 3-0   (0-16)

- KWALIFICATIE WK 2023 | EUROPA
- PROGRAMMA, UITSLAGEN EN STANDEN
- NEDERLAND IN POULE C



Donderdag 16 september 2021:

Groep B:
19.00 uur: Faeröer - Spanje 0-10

Groep E:
18.00 uur: Denemarken - Malta 7-0

Groep F:
18.00 uur: Noorwegen - Armenië 10-0
19.00 uur: Albanië - Kosovo 1-1

Groep H:
18.00 uur: Turkije - Portugal 1-1

Vrijdag 17 september 2021:

Groep A:
17.30 uur: Slowakije - Zweden 0-1
18.00 uur: Georgië - Ierland (AFGELAST)

Groep B:
20.00 uur: Hongarije - Schotland 0-2

Groep C:
17.00 uur: Wit-Rusland - Cyprus 4-1
20.45 uur: Nederland - Tsjechië 1-1

Groep D:
16.00 uur: Letland - Oostenrijk 1-8
20.00 uur: N-Ierland - Luxemburg 4-0
20.00 uur: Engeland - Noord-Macedonië 8-0

Groep E:
16.00 uur: Bosnië en Herzegovina - Montenegro 2-3
18.00 uur: Rusland - Azerbeidzjan 2-0

Groep F:
19.00 uur: Polen - België 1-1

Groep G:
17.30 uur: Italië - Moldavië 3-0
19.00 uur: Zwitserland - Litouwen 4-1
19.30 uur: Roemenië - Kroatië 2-0

Groep I:
17.00 uur: Griekenland - Frankrijk 0-10
18.00 uur: Estland - Slovenië 0-4
20.15 uur: Wales - Kazachstan 6-0

Zaterdag 18 september 2021:

Groep H:
16.07 uur: Duitsland - Bulgarije 7-0

Zondag 19 september 2021:

Groep H:
18.00 uur: Israël - Portugal 0-4

Dinsdag 21 september 2021:

Groep A:
17.15 uur: Finland - Slowakije 2-1
18.30 uur: Zweden - Georgië 4-0

Groep B:
20.00 uur: Hongarije - Spanje 0-7
20.35 uur: Schotland - Faeröer 7-1

Groep C:
17.30 uur: Tsjechië - Cyprus 8-0
20.45 uur: IJsland - Nederland 0-2

Groep D:
18.00 uur: Noord-Macedonië - Oostenrijk 0-6
20.00 uur: N-Ierland - Letland 4-0
20.15 uur: Luxemburg - Engeland 0-10

Groep E:
16.00 uur: Rusland - Montenegro 5-0
18.00 uur: Azerbeidzjan - Denemarken 0-8
18.30 uur: Malta - Bosnië en Herzegovina 2-2

Groep F:
17.30 uur: Armenië - Polen 0-1
19.00 uur: Kosovo - Noorwegen 0-3
20.30 uur: België - Albanië 7-0

Groep G:
17.30 uur: Kroatië - Italië 0-5
19.00 uur: Moldavië - Zwitserland 0-6
19.30 uur: Roemenië - Litouwen 3-0

Groep H:
16.00 uur: Duitsland - Servië 5-1

Groep I:
19.00 uur: Griekenland - Kazachstan 3-2
19.00 uur: Estland - Wales 0-1
21.00 uur: Slovenië - Frankrijk 2-3

Donderdag 21 oktober 2021:

Groep A:
17.00 uur: Georgië - Finland 0-3
20.00 uur: Ierland - Zweden 0-1

Groep B:
18.00 uur: Oekraïne - Faeröer 4-0

Groep D:
17.00 uur: Letland - Noord-Macedonië 1-4

Groep E:
14.00 uur: Montenegro - Azerbeidzjan 2-0
16.00 uur: Rusland - Malta 3-0
18.00 uur: Denemarken - Bosnië en Herzegovina 8-0

Groep F:
17.00 uur: Albanië - Armenië 5-0
19.15 uur: Polen - Noorwegen 0-0
20.00 uur: België - Kosovo 7-0

Groep H:
17.00 uur: Turkije - Bulgarije 1-0
18.00 uur: Israël - Duitsland 0-1
19.00 uur: Portugal - Servië 2-1

Vrijdag 22 oktober 2021:

Groep B:
20.35 uur: Schotland - Hongarije 2-1

Groep C:
20.45 uur: Cyprus - Nederland 0-8
20.45 uur: IJsland - Tsjechië 4-0

Groep D:
18.00 uur: Oostenrijk - Luxemburg 5-0

Groep G:
17.30 uur: Italië - Kroatië 3-0
19.00 uur: Zwitserland - Roemenië 2-0

Groep I:
13.00 uur: Kazachstan - Griekenland 0-1
20.15 uur: Slovenië - Wales 1-1
21.10 uur: Frankrijk - Estland 11-0

Zaterdag 23 oktober 2021:

Groep D:
18.15 uur: Engeland - N-Ierland 4-0

Dinsdag 26 oktober 2021:

Groep A:
16.30 uur: Slowakije - Georgië
17.15 uur: Finland - Ierland

Groep B:
16.00 uur: Oekraïne - Spanje
19.00 uur: Faeröer - Hongarije

Groep C:
20.00 uur: Wit-Rusland - Nederland
20.45 uur: IJsland - Cyprus

Groep D:
13.30 uur: Noord-Macedonië - Luxemburg
19.30 uur: Letland - Engeland
20.00 uur: N-Ierland - Oostenrijk

Groep E:
14.00 uur: Bosnië en Herzegovina - Rusland
16.00 uur: Azerbeidzjan - Malta
18.00 uur: Montenegro - Denemarken

Groep F:
16.00 uur: Armenië - Kosovo
19.00 uur: Noorwegen - België
19.45 uur: Polen - Albanië

Groep G:
17.30 uur: Litouwen - Italië
19.00 uur: Zwitserland - Kroatië

Groep H:
16.05 uur: Duitsland - Israël
17.00 uur: Bulgarije - Portugal
18.00 uur: Servië - Turkije

Groep I:
17.00 uur: Kazachstan - Frankrijk
19.00 uur: Griekenland - Slovenië
20.15 uur: Wales - Estland

Donderdag 25 november 2021:

Groep A:
18.30 uur: Zweden - Finland
Ierland - Slowakije

Groep B:
21.00 uur: Spanje - Faeröer

Groep D:
13.00 uur: Noord-Macedonië - N-Ierland

Groep E:
Azerbeidzjan - Rusland
Bosnië en Herzegovina - Denemarken

Groep F:
16.00 uur: Kosovo - Polen
20.00 uur: België - Armenië
Albanië - Noorwegen

Groep H:
Servië - Bulgarije
Portugal - Israël

Vrijdag 26 november 2021:

Groep B:
20.35 uur: Schotland - Oekraïne

Groep C:
Cyprus - Wit-Rusland
Tsjechië - Nederland

Groep E:
Malta - Montenegro

Groep G:
17.00 uur: Kroatië - Litouwen
17.30 uur: Italië - Zwitserland
19.30 uur: Roemenië - Moldavië

Groep H:
Duitsland - Turkije

Groep I:
18.00 uur: Slovenië - Estland
Wales - Griekenland
Frankrijk - Kazachstan

Zaterdag 27 november 2021:

Groep D:
Engeland - Oostenrijk

Dinsdag 30 november 2021:

Groep A:
19.00 uur: Zweden - Slowakije
Ierland - Georgië

Groep B:
21.00 uur: Spanje - Schotland
Hongarije - Oekraïne

Groep C:
Tsjechië - Wit-Rusland
Cyprus - IJsland

Groep D:
N-Ierland - Noord-Macedonië
Engeland - Letland
Luxemburg - Oostenrijk

Groep E:
18.00 uur: Denemarken - Rusland
Bosnië en Herzegovina - Malta
Azerbeidzjan - Montenegro

Groep F:
14.00 uur: Armenië - Noorwegen
16.00 uur: Kosovo - Albanië
20.00 uur: België - Polen

Groep G:
17.00 uur: Kroatië - Moldavië
17.30 uur: Roemenië - Italië
Litouwen - Zwitserland

Groep H:
Bulgarije - Servië
Turkije - Israël
Portugal - Duitsland

Groep I:
18.00 uur: Slovenië - Griekenland
21.10 uur: Frankrijk - Wales

Woensdag 23 februari 2022:

Groep H:
Turkije - Servië

Donderdag 7 april 2022:

Groep A:
Georgië - Zweden

Groep C:
Wit-Rusland - IJsland

Groep E:
Bosnië en Herzegovina - Azerbeidzjan
Montenegro - Rusland

Groep F:
Noorwegen - Kosovo
Albanië - België
Polen - Armenië

Groep H:
Bulgarije - Turkije
Servië - Israël

Vrijdag 8 april 2022:

Groep A:
Slowakije - Finland

Groep B:
Oekraïne - Schotland
Hongarije - Faeröer

Groep C:
Nederland - Cyprus

Groep D:
Luxemburg - Letland
Noord-Macedonië - Engeland
Oostenrijk - N-Ierland

Groep E:
Malta - Denemarken

Groep G:
Italië - Litouwen
Roemenië - Zwitserland
Moldavië - Kroatië

Groep I:
Estland - Griekenland
Kazachstan - Slovenië
Wales - Frankrijk

Zaterdag 9 april 2022:

Groep H:
Duitsland - Portugal

Dinsdag 12 april 2022:

Groep A:
Zweden - Ierland
Finland - Georgië

Groep B:
Schotland - Spanje
Oekraïne - Hongarije

Groep C:
Nederland - Wit-Rusland
Tsjechië - IJsland

Groep D:
Luxemburg - Noord-Macedonië
N-Ierland - Engeland
Oostenrijk - Letland

Groep E:
Montenegro - Bosnië en Herzegovina
Denemarken - Azerbeidzjan
Malta - Rusland

Groep F:
Armenië - Albanië
Noorwegen - Polen
Kosovo - België

Groep G:
Moldavië - Litouwen
Kroatië - Roemenië
Zwitserland - Italië

Groep H:
Portugal - Bulgarije
Israël - Turkije
Servië - Duitsland

Groep I:
Griekenland - Estland
Kazachstan - Wales
Frankrijk - Slovenië

Donderdag 23 juni 2022:

Groep H:
Bulgarije - Israël

Vrijdag 24 juni 2022:

Groep D:
Letland - Luxemburg

Groep G:
Moldavië - Roemenië

Dinsdag 28 juni 2022:

Groep G:
Litouwen - Moldavië

Groep I:
Estland - Kazachstan

Donderdag 1 september 2022:

Groep A:
Ierland - Finland
Georgië - Slowakije

Groep C:
Cyprus - Tsjechië

Groep D:
Noord-Macedonië - Letland

Groep E:
Denemarken - Montenegro

Groep F:
Kosovo - Armenië
Albanië - Polen

Groep H:
Israël - Bulgarije

Vrijdag 2 september 2022:

Groep B:
Spanje - Hongarije
Faeröer - Oekraïne

Groep C:
IJsland - Wit-Rusland

Groep D:
Luxemburg - N-Ierland

Groep E:
Malta - Azerbeidzjan
Rusland - Bosnië en Herzegovina

Groep F:
België - Noorwegen

Groep G:
Moldavië - Italië
Kroatië - Zwitserland
Litouwen - Roemenië

Groep H:
Servië - Portugal

Groep I:
Slovenië - Kazachstan
Estland - Frankrijk
Griekenland - Wales

Zaterdag 3 september 2022:

Groep D:
Oostenrijk - Engeland

Groep H:
Turkije - Duitsland

Dinsdag 6 september 2022:

Groep A:
Finland - Zweden
Slowakije - Ierland

Groep B:
Spanje - Oekraïne
Faeröer - Schotland

Groep C:
Wit-Rusland - Tsjechië
Nederland - IJsland

Groep D:
Letland - N-Ierland
Engeland - Luxemburg
Oostenrijk - Noord-Macedonië

Groep E:
Rusland - Denemarken
Azerbeidzjan - Bosnië en Herzegovina
Montenegro - Malta

Groep F:
Armenië - België
Noorwegen - Albanië
Polen - Kosovo

Groep G:
Zwitserland - Moldavië
Litouwen - Kroatië
Italië - Roemenië

Groep H:
Portugal - Turkije
Israël - Servië
Bulgarije - Duitsland

Groep I:
Kazachstan - Estland
Wales - Slovenië
Frankrijk - Griekenland

PROGRAMMA KWALIFICATIE FIFA WK 2023 AUSTRALIË / NIEUW-ZEELAND

ZIE OOK: PROGRAMMA LEEUWINNEN

Programma_Leeuwinnen.jpg

Uitslagen kwalificatie WK Vrouwen 2023